I Dansschool Rellum Koninklijk bezoek aan Soesterberg Heli's komen niet naar Soesterberg Slagerij Van den Heuvel bezorgers Stijldansen WINKELJUFFROUW SINAio^ WOENSDAG 11 OKTOBER 1995 Vorstin Beatrix onder indruk van luchtvaart onderzoek Opsporing verzocht Computer gestolen Kerkdiensten Medische dienst Burgerlijke stand Hulpverlening Ledenvergadering ANBO op 12 oktober Definitieve uitspraak volgende week Meningen van lezers En wij dan? Aanvang beginnerscursus 16 oktober a.s. Het Soesterbergse Kevertje levert je met naald en draad kledingherstel naar maat. De middenstander in Soesterberg nföiws ATftiÉR Agenda Correspondentie-adres: P. Taai, Van Maarenplein 1, 3769 EN Soesterberg, tel/fax (0346) 35 12 52. Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest, tel. (035) 602 18 41 tssen-Prin tijdens dee 'Of vrede, zo- 'itter van Directeur prof. dr. D. van Norren van het Nationaal Lucht- at hij des- en Ruimtevaart Geneeskundig Centrum verwelkomt koningin waar hij Weatrix. Burgemeester Hans de Widt houdt een oogje in het van de T zeil. Veel Soesterbergers waren vorige week dinsdag getuige van het bezoek dat de vorstin aan Soesterberg aflegde. Over het id was hij aigen zeg- i de Wad- is in de ri- om de uit- ïren." Hij emma dat >ed is voor :ht uitpakt i het BNP s maatstaf keling zag >uurzaam e milieu- komt het lager uit, 600 mil- over..." terken en telling te- Wat hem 'nomische eerhuizen We zullen iet bóven deel van r is, maar voor een verbruik) :oteams", lkaar af in en om en doen. aanbeve- n aan te kmensen en dat ze r "goede" inder ac- groei van Met ongeveer een half uur vertra ging kwam H.M. de Koningin op insdag 3 oktober in Soesterberg an. Haar komst was al duidelijk angekondigd door de vele moto en en auto's van de politie, alsmede lie van de diverse' bobo's', chertsend wees men dinsdagmorgen aar de kruising van de Kampweg en de lademakerstraat waar van de ene op de andere dag straatwerkzaamheden wer- len uitgevoerd. 'Kennelijk voor het loge bezoek van vanmiddag moet er ïog snel iets gedaan worden'. Het betrof ichter de reeds aangekondigde recon- tructie van deze kruising die bij toeval >p die dag van start ging. let Oranje Comité had het monument aan de Kampweg versiert met bekende n bewoners aan die straat schriftelijk litgenodigd de Koningin een welkom te ïeten door het uithangen van de vlag. Tegen vier uur die middag verscheen indelijk de groteblauwe koninklijke >us. De Kampweg had even het karak- er van Koninginnedag vanwege vlaggen ;n veel enthousiaste mensen. Vooral ter ïoogte van het Nationaal Lucht- en Ruimtevaart Geneeskundig Centrum NLRGC) was het een drukte van be- ang. Zelfs mocht men op het terrein fan dit centrum om de hoge gasten nog jeter te kunnen zien. Gewone gang n het NLRGC was alleen enige span ning bij de receptie te zien, maar verder png alles z'n gewone gang. In de hal aten kandidaten te wachten op hun onderzoek en liepen artsen in witte jas sen hun normale ronde. In Baarn had de toningin reeds kennis gemaakt met bur gemeester Hans de Widt die de taak van >egeleider overnam van zijn Baarnse :ollega Wolterink. Nadat de koninklijke >us vlak voor de ingang van het grote gebouw tot stilstand was gekomen, barstte een spontaan gejuich los toen de Koningin naar buiten kwam. Enkele ouderen stonden met beide han den aan de mond vol verbazing te kij ken. 'Dit is de eerste keer dat ik haar echt zie. Maar wat is ze mooi, wat een knappe vrouw'. Intussen maakte de Koningin op haar bekende wijze een eind aan een zekere spanning door spontaan hier en daar een gesprek te beginnen. In het NLRGC werd de Koningin voor het bordes voorgesteld aan onder ande ren prof. dr. D. van Norren, directeur van het centrum en begaf het gezelschap zich in een vrij snel tempo naar een vergaderruimte. Daar werd uitleg gege ven van de vrij ingewikkelde werkzaam heden van het bedrijf. Het is niet alleen een geneeskundig centrum voor de mi litaire vliegers maar tevens verricht ze werkzaamheden voor de ruimtevaart. Als men dadht dat Beatrix dit alles als een stroom water over haar liet gaan, dan had men het mis. Zoals ze reeds de hele dag was geweest, was ze ook hier goed op de hoogte van de gang van za ken. En zonder eerst in een aanteken boekje te lezen vuurde ze de ene na de andere vraag af op de voor haar zittende dames en heren. En als een vraag niet helemaal juist werd beantwoord, kwam zo'n subtiele opmerking van 'u bedoelt kennelijk Daarna werden de hypoba- re(onderdruk)kamer en de mensen- centrifuge bezocht. Grote omvangrijke instrumenten die vanwege veel techni sche apparatuur nogal indrukwekkend overkomen. Beatrix bekeek alles goed en wilde hier en daar wel eens precies weten van het hoe en waarom. Bij de mensencentrifuge keek ze met enige verbazing en ook iets van afgrijzen naar die rondtollende draaimolen waarin len aan- Ter ondersteuning van ons team zoeken wij een superenthousiaste parttime met evt. uitbreiding tot een fulltime functie. Liefst met ervaring. Tel. tussen 9.00 - 18.00 uur: 030 - 44 20 27, na 19.00 uur: 030 - 20 04 66. Buys Ballotlaan 7 - Soesterberg - Tel. 0346-351077 is veel iu circa Color lijn tot ïen uit- or en/ op een luiste- gel 14, :rt van Color elf. Bij litie te n ook, 15896) len uit 11 ^'Diefstal en dieven zijn zo oud als de i {mensheid. Maar als men ons als oudere ■mensen enig gemak meent te moeten, [J ontnemen, dan getuigt dat van een in stelling waarvoor geen woorden zijn', aldus enkele ouderen, woonachtig in de Heybergh. Met verontwaardiging hebben zij verno men dat ook hun 'huis van rust' aan het dievengilde niet is voorbij gegaan. Een grote parasol met stenen statief werd op een nacht ontvreemd. Op de binnen plaats zat men graag even onder dit zonnedak, maar dat is nu voorbij. De ouderen doen een beroep op allen die een grote witte parasol hebben gezien met een groot wit stenen voetstuk in de vorm van een liggende hond. Het ge wicht wordt geschat op ongeveer 50 kilo. 'Stel dat degene die onze parasol met hond nu thuis heeft staan dit leest, dan vragen wij hem beleefd maar dringend dit terug te brengen', aldus de oproep van vele ouderen in de Heybergh. 'Kijk, als het weghalen maar een kleinigheid was, dan moet het terugbrengen nog gemakkelijker gaan. 's Nachts een grote vent? Toon dat dan ook eens op klaar lichte dag', is hun reactie. Meer berichten op de sportpagina Stichting Jeugdwerk Soesterberg tel. 035-6019546 0346-353411 In het opgegeven programma en in het programmaboekje zijn enkele fouten geslopen, waardoor diverse activiteiten onjuist staan vermeld. Om die reden nog één keer alle activiteiten: Maandag van 16.00-17.30 toneel voor kinderen van 6-10 jaar. Op het ogenblik is de cursus van zes lessen volgeboekt. Opgave voor de wachtlijst via onder staande telefoonnummers. Woensdag van 14.00-15.30 instuif voor kinderen van 4-12 jaar. Woensdag van 18.30-20.00 plastic modelbouw voor kinderen van 7-12 jaar. Donderdag van 18.30-20.15 hout- bewerking/botenbouw voor kinderen van 7-12 jaar. Vrijdag van 19.00-20.15 vliegtuigmodel bouw voor kinderen vanaf 10 jaar. De kosten' voor alle activiteiten zijn f 1,50 per keer; voor toneel 12,50 voor zes keer. Voor informatie een aan melding kan men terecht bij Mirjam Smid, tel. (0346) 353411 of (035) 6012527. Alle activiteiten worden ge houden in de Dubbeldekker, de eigen ruimte van de SJS in het Dorpshuis. vliegers en ruimtevaarders worden blootgesteld aan het begrip middel- puntvliegende kracht. Daarna ging het gezelschap weer terug naar de koninklijke bus waar zij door een haag van enthousiaste Soesterber gers liep. Ambtswisseling. De bus reed vervolgens naar het Mili taire Luchtvaart Museum waar weer een ceremonie van handjesgeven werd opge voerd. Het was niet de bedoeling om het museum als zodanig te bezoeken, maar meer een afsluitende bijeenkomst. Even napraten over de afgelopen dag en ge sprekken voeren met mensen die daar aanwezig waren. Voor burgemeester De Widt zat zijn. taak erop, want het js be kend dat het Museum op grondgebied van Zeist ligt. Uiteraard werd Beatrix daar dan ook voorgesteld aan burge meester R.G. Boekhoven van Zeist en kolonel J.B. Ansink, commandant van de Vliegbasis Soesterberg en overste M. Botma, directeur vaq het Museum. Burgemeester De Widt had kennelijk midden op de brug over de snelweg, de scheiding van de ene met de andere ge meente, zijp ambtsketen afgedaan, want zonder dit bijzondere teken kwam hij uit de bus. Zaken die kennelijk zwaar we gen en juist uitgevoerd moeten worden. Afscheid Het afscheid stond gepland om 16.45 uur, maar vanwege de heerlijke ont spannen sfeer in het Museum werd dit met een uur uitgesteld. Heel ongedwon gen en zonder enig teken van vermoeid heid wandelde de Koningin van de één naar de ander, daarbij scherp in de ga ten gehouden door twee leden van de veiligheidsdienst. Zonder het 'duidelijk te laten merken had zij wel oog voor de daar opgestelde oude vliegtuigen. Aan het eind van de bijeenkomst die duide lijk door de Koningin werd aangegeven, dankte de Commissaris van de Konin gin in de provincie Utrecht, jhr. drs. P.A.C. Beelaerts van Blokland, de Ko ningin op humoristische wijze voor haar bezoek aan de provincie, daarbij aange vend dat deze kleine provincie nog veel steden en doTpen kent die zij vandaag had bezocht. Normaal reageert de Ko ningin-«daarop met een instemmend knikje, maar nu deed ze dat in een vrij ruim dankwoord. Daarbij gaf ze aan dat ze onder de indruk was van de vele za ken die zij had gezien en gehoord en beschouwde ook deze dag als heel leer zaam. Onder applaus verliet ze het Mu seum waar een helicopter klaar stond om haar naar Den Haag te brengen. In een conferentieoord aan de Amersfoortsestraat is vorige week een koffer met daarin een computer gesto len. Aangifte werd gedaan door een 52- jarige man uit Soest. Van de dader, die het pand gemakkelijk kon betreden, is een signalement bekend. Zondag 15 oktober ROOMS-KATHOLIEKE KERK Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Voorgangers zr. Marie-Anne en pastor Huiskamp Zaterdag 19.00 gemengd koor Zondag 10.30 cantores Cenakel, Amersfoortsestraat 18 Zondag 09.00 eucharistieviering; an dere dagen 07.30; gebedsdiensten: da gelijks 12.15, 15.30 en 18.00 uur. De kapel is de hele dag open. NED. HERVORMDE GEMEENTE/ GEREFORMEERDE KERK De Hoeksteèn, Buys Ballotlaan 2 10.00 ds. M.A.A. Nawijn APOSTOLISCH GENOOTSCHAP Generaal Winkelmanstraat 99-101 Zondag 09.30 M. Kroonenberg Woensdag 20.00 M. Kroonenberg STERRENBERG 'De Lichtpunt', Huis ter Heide 10.30 ds. H. Henstra Huisarts Vrijdag 18.00 - maandag 08.00 uur: P.L. Galjart, Prof Lorentzlaan 21, tel. 351200. Tandarts Spreekuren 13.00 en 19.00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts H.J.M. Tonino en P.B.E. Tonino-van Schieveen, Kampweg 50, tel. 352467; weekenddienst na afspraak; in andere gevallen hoort men via het antwoordap paraat wie er dienst heeft. GEBOREN 3 Oktober: Alica, dochter van Peter en Regina Wynalda, Bloemheuvel 31. OVERLEDEN 1 oktober: Johannes Willem Bernardus Goedheer (66), Plesmanstraat 197. 3 oktober: Andries van der Meer (84), Huis ten Halve 23. Opgaven: Van Maarenplein 1, tel. 351252. Hulp Stichting Hulpdienst Soesterberg Hulp aanvragen: dagelijks 09.00-10.00 uur, tel. 351789, b.g.g. 351658 of 351437. Kruiswerk Stichting Kruiswerk N.O. Utrecht 24 uur per dag bereikbaar onder tel. 06- 8344* (20 ct. per minuut). Maatschappelijk werk Stichting Thuiszorg en Maatschappelijk Werk N.O. Utrecht Generaal Winkelmanstraat 103 (geref. kerk), tel. 352606, elke dinsdag en woensdag 09.30-10.30 uur. Politie Dorpsplein 17A, tel. 351555; werkda gen 12.00-13.00 uur, elke donderdag 19.00-21.00 uur; overige tijden: tel. 035-6019444; alarmnummer: 06-11. Grof vuil Tel. 035-6093666. Dagblad De Telegraaf vraagt voor Soesterberg vaste cq inval Aanmelden van Barneveld 035-6021841 Donderdag 12 oktober houdt de ANBO haar Naj aars-ledenvergadering in de grote zaal van het Dienstencentrum De Drie Eiken, aanvang 14.00 uur. Na de pauze zal de film worden vertoond, van de geweldige 'feestweek in Soesterberg', ter gelegenheid van Koninginnedag en de Bevrijdingsweek 1995. Alle leden zijn van harte welkom. 'Dit is in strijd met alles wat nor maal is. Wie geeft nu in 1995 mil joenen uit als dat niet nodig is?' 'Dit is het grootste cadeau wat men ons als milieugroepering kan geven. Het groene hart van Utrecht blijft groen.' Twee meningen, van respec tievelijk een functionaris van de vliegbasis Soesterberg en iemand van de vele milieugroeperingen. Voor veel personeelsleden van de vlieg basis Soesterberg kwam het bericht vo rige week als een donderslag bij heldere hemel uit de wandelgangen van de Tweede Kamer: 'De twee squadrons zware transporthelicopters, bestemd voor de luchtmobiele brigade, gaan niet naar de vliegbasis Soesterberg maar naar een nieuwe basis in Groningen'. De staf van de vliegbasis is vrijdag middag niet voor commentaar bereik baar. Wel blijken veel luchtmacht- militairen met stomheid geslagen. Voor hen is "hun" vliegbasis het enige alter natief en bij wijze van spreken staan de champagneglazen al klaar om het eerste toestel feestelijk te ontvangen. Niemand wil zich rechtstreeks uiten, maar de gezichten spreken boekdelen. 'Weet je wat dat voor ons betekent? Weg toekomst, weg mooie baan, weg net gekocht huis, weer een overplaat- Zoals reeds bekend is geworden, wordt de wijk Gemini verkocht als één project aan een belegger. De bedoeling is dat de huizen hierna op de particuliere markt verkocht zullen worden. Geboren en getogen in Soesterberg hebben wij het idee zeker in aanmerking te komen voor één van deze huizen. Het schetst dan ook onze verbazing dat mensen van de Huizen Oppas Dienst, gevestigd te Utrecht, nu opeens aanspraak proberen te maken op deze huizen! Ze mogen blij zijn dat ze hier zo lang en voor weinig geld hebben kunnen wonen. Dat geeft ze echter nog niet hét recht om voorrang te krijgen op andere potentiële kopers. Ze waren immers op de hoogte dat dit tijdelijk zou zijn. Wij willen ons graag inschrijven voor één van deze huizen, en verwachten derhalve dat de huidige tij delijke bewoners dezelfde procedure moeten volgen. We hopen dat de juiste beslissingen genomen zullen worden in het belang van de bewóners van Soesterberg, welke uiteindelijk voorrang hebben in de selectie gezien hun econo mische en sociale binding. niw. van Doremalen en dhr. Mijnhardt, Simon Stevinlaan 86 Soester dwerg 'De gemeente Soest -ruim 42.000 inwo ners- ligt in het centrum van het land en is rijk aan ongerept natuurschoon. Hierin treft men zeer veel afwisseling aan. Het is een plaats temidden van bos, wei en duin'. Zo begint de gids '95 van de gemeente Soest. Binnen de gemeente Soest kent men verschillende buurtschappen zoals, Soest-centrum, Soestdijk, Soest-zuid, Soesterveen, Soestduinen, Soesterhoogt en Soesterberg. Geografisch gezien zijn de buurtschappen tot aan het Soester hoogt via een navelstreng aan 'Moeder Soest' verbonden. Bewust of onbewust, maar op het Soesterhoogt heeft in het verre verleden iemand de schaar ter hand genomen en de navelstreng tussen 'Moeder Soest' en 'Kind Soesterberg' doorgeknipt. 'Natuurlijk' bestaat er om een aantal redenen nog een bepaalde band, echter binnen de 'familie Soest' is de verstandhouding tussen 'Moeder Soest' en 'Kind Soesterberg' niet echt optimaal te noemen. Is 'Kind Soester berg' het zorgenkindje? Is 'Kind Soester berg' te ver van 'Moeder Soest' vandaan gaan wonen? Is 'Kind Soesterberg' niet altijd bereid in het familie-gareel te lo pen? Of: heeft 'Moeder Soest' haar 'Kind Soesterberg' al voor de geboorte als ongewenst beschouwd? Schaamt 'Moeder Soest' zich regelmatig voor het volwassen (in haar ogen afwijkende) gedrag van 'Kind Soesterberg'? Spreekt 'Kind Soesterberg' misschien niet door het 'Moeder Soest' gewenste dialect? Hoe het ook zij: 'Kind Soesterberg' is niet tevreden binnen het 'gezin Soest' en heeft bij tijd en wijlen zeer duidelijk het gevoel, dat zij als het jongste, kleinste en verwende kind wordt beschouwd. K. Kok. 'Kom eens langs om de gezellige sfeer van onze dansschool te ervaren. Zeker de moeite waard! Geen massa systeem (Echt)paren Voor inschrijving en/of informatie dagelijks vanaf 19.00 uur. Persoonlijke aandacht voor de cursist. Rademakerstraat 24, Soesterberg, tel. 0346-352213/352590 sing. In de afgelopen 20 jaar ben ik al 23 keer verplaatst. Had ik maar naar mijn vader geluisterd, die vond dat ik een vak moest leren. Ze schoppen je van de ene plaats naar de andere, en maar beloven. Nee, ik heb er geen woorden voor'. Daverend slaat de spreker zijn gebalde vuist op de bar van het café en even bikkelhard roept hij: 'Geef mij maar een dubbele'. Elders kijken actievoerders elkaar met verbazing aan. 'Niet te geloven. Wij hebben natuurlijk alles geprobeerd om die helicopters tegen te houden. Luister goed, we zijn niet tegen de luchtmacht of militairen, maar niet van die zware krengen in het mooiste gebied van Ne derland. We hoopten soms tegen beter weten in, want we wisten dat de, vlieg basis voorzien was van de juiste infra structuur. En toch heeft de politiek het gewonnen van de generaals, dat is knap en daar drinken we er één op'. Doorslag Het zijn twee sterk uiteenlopende me ningen. Wat daar tussen ligt zwijgt of haalt de schouders op. Op de vraag of men een mening heeft volgt over het algemeen een glimlach. 'De politiek heeft beslist, wat zullen wij dan nog zeg gen? We hebben toch geen enkele reden om er voor of tegen te zijn? We hebben die grote machines nog nooit gezien en ook nog nooit gehoord, wat moetje dan beslissen? Wat wel jammer is als dit het einde van de vliegbasis Soesterberg zou inhouden. Hoe je het ook wendt of keert, Soesterberg is zowel groot als be kend geworden van de luchtmacht. Dat vind ik als Soesterberger een eer, dus zeg ik ook dat de basis moet blijven'. Het is een mening' van velen. De leden van de defensiecommissie be zochten onlangs Soesterberg en andere locaties om een mening te krijgen waar de twee squadrons zware transport helicopters gestationeerd moesten wor den. Naar de uitlatingen van toen te oordelen was de keuze nog niet geval len en had Soesterberg de beste papie ren. Een inventarisatie bij de coalitie partijen en het CDA gaf eind vorige week aan dat de beslissing was geno men. De doorslag werd gegeven door het grotere en minder kwetsbare terrein in de provincie Groningen en de daar nog steeds heersende grote werkeloos heid. Ook was de nieuwe standplaats van de luchtmobiele brigade van groot belang. Deze wordt verplaatst van Arnhem naar mogelijk Assen of Ter Apel. 'Het zou onjuist als de bij dit on derdeel behorende helicopters een paar honderd kilometer verder gestationeerd zouden worden', was de enige reactie die Agnes van Ardenne (CDA) telefo nisch wilde geven. Formaliteit? Deze week gaan de fracties in overleg om een duidelijk gezamenlijk standpunt te bepalen. Maar nu de VVD en D66 zich bij het standpunt van de PvdA heb ben aangesloten lijkt de uitslag nog een formaliteit te zijn. Het definitieve ant woord zal mogelijk bekend worden wanneer op dinsdag 16 oktober a.s. een kamerdiscussie wordt gehouden over het 'Structuurschema militaire terrei nen', waarin vooral de oefenterreinen van de luchtmobiele brigade ter sprake komen. Daaraan gekoppeld is de stationering van de zware helicopter. Over enkele dagen weten we waar schijnlijk meer. Rademakerstraat 7a - 3769 BB Soesterberg Tel. 0346 - 35 40 30 •- 'Vraag ons niet naar exacte jaartal len, maar voorzover het geheugen reikt begon destijds op het adres Rademakerstraat 7 een 'koude bak ker'. Rond WO-II werd het gebruikt als paardenfokkerij voor het leveren van paarden aan het vliegveld. Na de oorlog vestigde dhr. Stoker zich daar als melkboer.' 'Met zijn echtgenote en vier kinderen (een zoon en drie dochters) heeft hij daar vele jaren zijn bedrijf uitgeoefend. Melkboer Stoker was een markant fi guur in Soesterberg. Wat wij ons nog goed kunnen herinneren was zijn zang kwaliteit. Tijdens zijn werk bracht hij nagenoeg alle psalmen ten gehore. Toen hij niet meer in staat was zijn bedrijf voort te zetten, begon zijn dochter Annie een Jamin-vestiging in het pand. Maar ook daar kwam eens een eind aan. Het kreeg daarna het karakter van een duiventil. Zo zat er een brillenwinkel/ opticien in, kort daarna een beeldend kunstenaar, om niet te vergeten nog korter een automatiseringsbedrijf. Nu is het Kevertje erin gevestigd, een zaak waar wij als ouderen vaak naar toe gaan vanwege hun vakbekwaamheid betref fende naald en draad en stomerij'. De huidige huurder Aranka kon het verhaal afronden. 'Jarenlang zocht ik naar werk dat voldoening kon geven. Volgens mijn echtgenoot Ruud zocht ik als een 'kever'. Als gediplomeerd coupeuse zocht ik naar een ruimte voor een eigen atelier en kledingherstelzaak. De aandacht viel op het pand Rade makerstraat 7 en zo kwamen wij in ge sprek met de bejaarde Mijnsje Stoker van Andel en haar dochter Annie. We werden het er snel over eens dat ik het bedrijf per 1 augustus 1991 op huurbasis mocht starten. Helaas zijn beiden kort daarop overleden. De naam lag voor de hand 'Het Kevertje'. Inmiddels bestaat onze kleine onderneming al vier jaar. De activiteiten zijn uitgebreid met de verkoop van snuisterijen en - heel be langrijk - stomerij faciliteiten. Het doet ons goed te vermelden dat wij een vrij grote klantenkring hebben gekregen. De In deze nieuwe rubriek zal regelmatig aandacht worden besteed aan de Soesterbergse middenstander. Uit gangspunt is het pand waarin de on dernemer is gevestigd. Het wordt geen opsomming van historische feiten, daarvoor kent Soesterberg de be kende boeken van Dik Top. Integen deel, de grootste bijdrage wordt gele verd door de meest waardevolle informatiebronnen, te weten de (vaak ten onrechte vergeten) oudere genera tie, die tijdens een kopje koffie herin neringen ophaalt waar onze generatie nooit weet van heeft gehad. Om deze kostbare informatie te verkrijgen leek De Drie Eikenhet meest geijkt. Het eerste gesprek ging over Perceel Rade makerstraat 7. huidige eigenaar wil het pand echter vrij vón huur kunnen verkopen. Helaas gaat dat niet altijd op een leuke wijze en vra gen wij ons wel eens af of het hier om winstbejag gaat. Wij hopen dat er mo gelijkheden en middelen worden gevon den om dit mooie bedrijf hier in stand te kunnen houden', aldus Aranka. Woensdag 11 oktober 13.30 bridge-instuif, Drie Eiken 20.00 Armoede in Nederland, Hoek steen Donderdag 12 oktober 10.00-12.00 Koersbal, Drie Eiken 14.00 themamiddag Anbo, Drie Eiken Vrijdag 13 oktober 20.00 Bingo, Drie Eiken Zaterdag 14 oktober 10.00 kinderkledingbeurs, Dorpshuis div. sporten Banninghal 21.00 vrij dansen (echtparen), Rellum Maandag 16 oktober 11.00 Rondje Soesterberg, Radio Soest oud papier, pastorie rk kerk Dinsdag 17 oktober oud papier, pastorie rk kerk Opgaven voor de agenda: tel. 351252.

Soester Courant | 1995 | | pagina 11