Soest vijzelt zelfvertrouwen verder op Van Asch wil wel zeven keer wisselen Z'49 moet weer terrein prijsgeven Hees verzuimt flink uit te halen Geen lekkere start dames Stam/SoVoCo 1.98 Kans op eindzege Molenaar ^Siï^WOENSDAG 11 OKTOBER 1995 SOESTER COURANT PAGINA 13 Goed voetbal, een reeks van kansen, maar slechts één doelpunt ^VOETBAL zondag 'Erbarmelijk' SEC rooft puntje uit Harderwijk weg VOETBAL zondag 'ierde puntendeling door twee onoplettende momenten VOETBAL zaterdag ATLETIEK tob van Waes stelt •ndanks warme weer irecord scherper Sanitair Na overwinning in voorlaatste race *KK(U AUTOSPORT Sportraad zoekt opvolger voor Jan Paauw Teus Verwoerd in Bunnik goed voor drie doelpunten Zwak Hercules mag terugkomen van 4-1 tot 5-4 Heren starten in derde divisie met overwinning VOLLEYBAL "Je ziet dat er toch een hoop voetbal in zit. We waren heer en meester op het middenveld en hun verdedigers hebben bijna geen één keer de bal afgepakt. Onze spitsen hoefden maar met hun ogen te knipperen en ze waren er al langs. Dat je zoveel insen mist is jammer, maar dat ëbeurt grote ploegen ook." Dick Schinkel voelde zich zondag middag om iets voor vieren op zijn ge mak. En dat was niet zo vreemd, want hij had Soest bijna negentig minuten goed zien voetballen. Vriendenschaar, dat toch een ex-prof als Reza Uitman iyenoord, MVV, De Graafschap en IC) voorin had lopen en nog wel en kele goede voetballers in de ploeg heeft, had niets te vertellen op de Bosstraat- Oost en mocht blij zijn dat het geen pak slaag kreeg. De 1-O-overwinning van Soest stond in geen verhouding met het spelbeeld. Ook bij de Culemborgers heerste de wetenschap dat het net zo goed 5-0 had kunnen worden. Maar dan de moet de bal er wel in en iar had Soest de grootste moeite mee. ioral Jeroen van Veenendaal had zich iermalen uitbundig kunnen laten iuffelen. Niet minder dan zeven maal beerde hij het met een schot, een ipbal of een omhaal. Het was het tel- ins net niet. Paul Hilhorst kopte over, 'olfsen schoot zowat de paal doormid- jén bij een herhaling van hét moment Uit de EK-finale Nederland-Rusland, varbij het enige verschil was dat Marco Basten wél scoorde. En op een me- t van het doel schoot Michiel van der !oeven tot tweemaal toe tegen een :en van een verdediger. Nog net kan een Culemborger voorkomen dat Peter Wolfsen zijn voet tegen de bal kan zetten. Vriendenschaar bleef een grote nederlaag bespaard, doordat Soest de door goed voetbal verkregen kansen niet benutte. Alleen Michiel van der Hoeven scoorde. Foto: Goos van der Wilt Maar in de 61ste minuut waren de Culemborgers en hun geluk niet be stand tegen de perfecte, strakke vrije trap van Peter Wolfsen en de even uit muntende, verwoestende en geplaatste kopbal van Van der Hoeven. Het was opmerkelijk dat de score niet hoger uit viel, maar Soest kon bovenal terugkijken op een goede wedstrijd. Met als ideaal aanspeelpunt Victor Kla ren, die een bal kan vasthouden. Met een Van Veenendaal die ondanks zijn missers in vorm 'begint te komen. Met Van der Hoeven als gevaarlijke man vlak achter de spitsen. Met Paul Hilhorst als de bikkelende man die ook nog acties in huis heeft. Met Wolfsen als degene die onder druk het overzicht houdt. Met een zondag souvereine ver dediging die vrijwel niets weg gaf. En natuurlijk ook met Martijn Stalenhoef die tegen Vriendenschaar voor zijn doen niet zo opviel en vlak voor tijd zijn eer ste gele kaart (vasthouden) kreeg. Of zij de ideale elf vormen, daar wilde Schinkel niet direct op ingaan. Hij wil kennelijk toch de optie houden om Stalenhoef als vrije verdediger op te stellen, met Wolfsen als controlerende middenvelder en Ferenc Kleinegris rechts op het middenveld. En natuurlijk paste Schinkel er wel voor om langs deze onpersoonlijke weg bij voorbaat andere spelers te passeren. Spelers die hij sowieso nodig zal hebben, omdat blessures en schorsingen ongetwijfeld de kop zullen opsteken. Zelfvertrouwen Het belangrijkste voor Soest was in elk geval dat het zelfvertrouwen opnieuw werd opgevijzeld. Óok in verdedigend opzicht, want Vriendenschaar zorgde slechts twee keer voor opschudding. En dat kwam omdat bij schoten de bal door een Soester been van richting werd ver anderd, waarbij de paal één maal red ding bracht. De tien punten uit de laat ste vier duels, maar vooral het ver toonde spel tegen Vriendenschaar zijn een prettige basis om op verder te bor duren. Schinkel: "We hebben goed gespeeld. Ik ben niet lyrisch, maar wel heel tevreden. Vorig jaar hebben we laten zien dat we een aanwinst zijn voor de tweede klasse. Nu moeten we hopen dat we dat kun nen onderschrijven." Hij had, met uitzondering van Marco Martens en Peter van den Berg, zijn volledige elftal willen wis selen. Dezelfde elf jongens die een week eerder ruim een uur een stij gende lijn hadden bewandeld, wa ren in Harderwijk onherkenbaar voor Henk van Asch. De trainer van SEC noemde het spel 'erbarmelijk' en stelde vast dat zijn ploeg 'heel veel geluk' had gehad door met 1- 1 gelijk te spelen tegen VVOG. Die ploeg gooide meer gezonde agressie in de strijd. Dat de Soesters toch een punt mochten meenemen, hadden ze niet aan hun zelf te danken. Het was WOG dat de winst voor het grijpen had, maar liet liggen. In de tweede helft werd Edwin van de Luitgaarden tot tweemaal toe uitgespeeld. Voor open doel schoot WOG eerst naast en daarna over. De eindstand was op dat moment al bereikt. Van Asch was begonnen met de basis die een week eerder lange tijd goed had gespeeld tegen Saestum (2-1). Maar al snel was het Van Asch duidelijk dat hij moest wisselen. Marcel van Dorrestein was in de rust het eerste slachtoffer. Gerard van Soeren kwam erin. Na vijf minuten verdween Peter de Jong van het toneel. Ramon Heijnen, driemaal succesvol in een oefenpotje, maakte zijn rentree. En in de 65ste minuut mocht Dennis Brons zijn activiteiten staken. Nando Heynen was zijn vervanger. IJdel De hoop dat Van Asch daarmee het tij kon keren, bleek ijdel. Ook al scoorde SEC uitgerekend na de drie wisselingen 0-1. René van den Deijssel mikte de bal bij een vrije trap tussen de verdedigers en de doelman, waar Van den Berg zijn werk deed. "Ik heb amper gejuicht, want het spel blijft voor mij nog steeds het belangrijkste," zou Van Asch later zeg gen. Evenals in de twee voorgaande uit wedstrijden was de voorsprong van korte duur. Drie minuten later werd het alweer 1-1. En terecht, want zelfs Van Asch vond dat WOG het recht had op de overwinning. "Daarom is dit toch een winstpunt en kwam ik enigszins opge wekt in de kleedkamer, waar een mi neur-stemming heerste." De Soester trainer weet niet waar het tegenvallende optreden van zijn ploeg 'aan te wijten is. Hoewel, op de donder dag-avond-training schoot hij al een keer uit zijn slof vanwege de lankmoe dige houding van de spelers. "Ik begrijp niet dat je een week nadat je vijf kwar tier goed hebt gevoetbald zo kunt terug vallen. Bijna de hele ploeg was rijp om gewisseld te worden. Ik klamp me maar vast aan het idee dat het dusdanig slecht was, dat het alleen maar beter kan wor den." BEDRIJF bouwingen lovatie /elreiniging chtstralen) STERBERG 52864633 et boek over WZ'49 en dat van OV bevatten nogal wat hoofdstuk- en die hetzelfde zijn. Beide loofdklassers willen liever vandaag lan morgen terug naar de vierde lasse en begroetten in augustus ten aantal spelers van naam die ze de onderlinge wedstrijd om ver- ichillende redenen moesten mis- in dus hielden de Soesters en de laarnaars elkaar op sportpark De ïeeren in evenwicht. Evenals in de laat- te competitiewedstrijd van vorig sei- oen aan de Eemweg werd het 2-2. En dan mag TOV het meest tevreden ijn," meende Sjirk Bajema. "Ik vind och dat wij de hele wedstrijd hebben edomineerd." det de eerste opmerking had Bajema elijk, met de tweede liet hij zich iets eveel beïnvloeden door zijn liefde voor /VZ'49. De Soesters hadden in de eer- te helft en de laatste tien minuten van e wedstrijd inderdaad het beste spel aten zien. Maar in de tussenliggende ase had TOV met vrij veel gemak de roeg verkregen 2-1-voorsprong kunnen erdedigen. Zoals wel vaker was de loof tussen het middenveld en de lanvalslinie te groot, zodat de bal neestal over een langere afstand moest vorden verzonden. En daar wisten de 'erdedigend ingestelde Baarnaars wel aad mee. Counter ^anaf de aftrap werd duidelijk dat TOV ip de counter loerde en dat WZ'49 het pel moest gaan maken. Het was aarom zo positief voor WZ'49 dat het il in de elfde minuut op voorsprong wam. Willem de Vries stuurde de bal le diepte in, Gerard Becker zette met- een voor en Cees-Jan de Vries' schot was doeltreffend. Het wachten was op de ruimte die TOV noodgedwongen zou gaan prijsgeven, maar zes minuten later konden de Baarnaars hun favoriete taktiek alweer •in ere herstellen. Eerst keek iedereen bij WZ'49 toe hoe notabene verdediger Peter Kasius de enige attente speler was (1-1) en in de zeventiende minuut gaf Bart van Dinther de Soesters nog een duw na. Barry van den Berg mocht het zich aan rekenen. Uitgerekend hij was, met Dik Lam, in de mandekking gezet. Hij moest de boomlange Mark van de Hoek, die op de grond geen vlieg kwaad doet maar in de lucht wel gevaarlijk is, uitschakelen. Maar Van den Berg was kennelijk even een plasje doen toen TOV-aanwinst. Cor van Loon een vrije trap mocht nemen. Van den Hoek kon in alle rust omhoog gaan, kijken waar Van Dinther stond en de bal voor zijn voeten knikken. Het waren twee fatale momenten voor VVZ'49, waar Bajema na afloop nog stevig van baalde. Hij had, meende hij, zijn zaakjes zo goed voor elkaar gehad, maar door onoplettendheid viel zijn plan in duigen en moest VVZ'49 67 minuten tegen een achterstand opbok sen. TOV was nog maar één keer ge vaarlijk en dus klopte de strategie van Bajema wel. Spelmaker Van Loon werd, zoals Bajema analyseerde, inderdaad voor een belangrijk deel uit de wedstrijd gehouden door Wim Turksma. Maar dank zij de snelle voorsprong kon TOV zijn geliefde, afwachtende spelletje blij ven spelen. Voor rust had WZ'49 orde op zaken kunnen en moeten stellen, maar het overwicht vertaalde zich niet in de gelijkmaker en mogelijk nog meer. Want Cees-Jan de Vries had in Matthieu van Paridon een nauwelijks serieus te noe men tegenstander en op rechts kwam ook Becker enkele keren door. Tot rijn spijt moest Bajema echter wel toegeven dat de voortzetting Vooralsnog weinig rendement oplevert. Offensief Het beste van het spel was er in de tweede helft wel af. Totdat de Soesters in de laatste tien minuten nog één keer aanzetten voor een offensief. De bedie ning van Willem de Vries op Cees-Jan de Vries was fraai, evenals de inzet van de spits. Maar Michael van Ee, de uit stekende doelman van TOV, slaagde erin rijn hand achter de bal te krijgen. Diens voorbeeld werd prompt gevolgd door Van Paridon en dus was de reac tie van scheidsrechter G. van Dul- lemond voorspelbaar. Net als een week eerder behoedde Peter van der Munt vanaf elf meter rijn ploeg voor een ne derlaag: 2-2. Cees-Jan de Vries, inval ler Erik-Jan van den Hengel en Frank Baars kregen in de laatste minuut nog kansen, maar onder meer een gras- polletje stond succes in de weg. Door de vierde puntendeling heeft WZ'49 opnieuw terrein moeten prijs geven op Terschuurse Boys. Het verschil tussen de koploper en de middenmotor bedraagt nu al zes punten. In de weten schap dat Wim van Empelen in elk ge val de komende maand buitenspel staat, Raymond Brandes ook nog geblesseerd is en Gert van de Munt en Cees-Jan de Vries wegens schorsingen zullen ontbre ken, zal in de komende weken blijken of de selectie van WZ'49 op het kwalita tieve vlak inderdaad zo breed is als bij de aanvang van het seizoen werd veron dersteld. id ar- nt- ie- in- ïr ld el Jndanks de moeilijke omstandig heden heeft Rob van Waes zijn per- lijk record op de halve mara- hon in Eindhoven scherper gesteld. In één uur en dertig minuten was hij bovendien de snelste Pijnenburger. 4et een temperatuur van 24 graden, en luchtvochtigheidsgraad van circa 65 Iprocent en het feit dat er geen wind I stond werd menig plan voor een goede I prestatie of misschien wel een persoon- [lijk record de grond ingeboord. De meeste van de 1.500 deelnemers aan de marathon en de 4.500 atleten op de f halve afstand kwamen niet in de buurt van hun beste tijd. Van Waes wel. De nieuwkomer in de lange afstandsgroep van AV Pijnenburg 1 liet menig gerenommeerde clubgenoten achter zich. Van hen besloot een aantal i niet teveel kruit te verschieten en zich te sparen voor de wedstrijd die eind deze maand in Etten-Leur wordt gehouden. Niet Esther van der Grift. Zij zette een I goede prestatie neer door haar eerste halve marathon af te ronden in 1.44. Uiteraard werd dat meteen haar per soonlijke record. Installatiebedrijf j. cornelisse bv. m Telefoon (035) - 601 30 14 ©ff ea» y cvwö Plotseling zijn er voor Donald Mole naar toch kansen op de eindzege. Na zijn overwinning in de voor laatste race heeft Donald Molenaar plotseling weer kans op de eindzege in de Clio Cup. Hij staat tweede met veertien punten achterstand op Frans Verschuur. Komende zondag is de laatste race in Monza. In Zandvoort manoeuvreerde Molenaar zich het beste over het halfnatte circuit. Vlak voor de race, waarin hij als vijfde startte, hadden de coureurs hun banden nog gewisseld, omdat het begon op te drogen. Veel coureurs slipten op de baan, maar Molenaar sloot zich behen dig achter zijn ploeggenoot Phil Bastiaans aan. Die reed verrassend op kop in rijn eerste race sinds het ongeluk dat hij in mei had. Bastiaans besefte dat Molenaar nog kandidaat is voor de eindzege en legde zijn teamgenoot geen strobreed in de weg, zodat die de wedstrijd winnend kon afsluiten. "Even leek het mis te gaan, toen ik in een slip raakte, maar gelukkig liep het goed af. Het was wel een van de moeilijkste races die ik ooit heb gereden. Ik moest steeds turen om de droge lijn te zoeken. Als je achter iemand rijdt, is dat veel gemakkelijker," aldus Molenaar. De Soester steekt momenteel in goede vorm. Eigenlijk had niemand hem nog kansen toegedicht na de eerste twee ra ces. Hij moest in de eerste race verstek laten gaan en viel daarna met pech uit. Nu heeft hij toch nog uitzicht op de ti tel, al heeft Frans Verschuur alles in ei gen hand. Het bestuur van de Vereniging Sport raad Soest (VSS) is op zoek naar een opvolger voor Jan Paauw. Hij is af tredend bestuurslid en stelt zich in verband met drukke werkzaamheden niet beschikbaar. Paauw treedt op maandag 20 novem ber af tijdens de algemene leden vergadering in Aqua Indoor, die om 20.00 uur begint. Hij was eerder ac tief in de sportstichting en bekleedde vanaf de oprichting van de Sportraad een bestuursfunctie. Hij vertegen woordigde onder meer enkele zaal sporten. Vanuit die hoek wordt dan ook een kandidaat verwacht. "De kandidaat die wij zoeken, heeft een brede visie op de sport in Soest," al dus het bestuur. Volgens de statuten kan hij niet door de voetbal-, badminton-, zwem-, ten nis-, hockey-, handbal- en turnsport worden voorgedragen. Deze sporten hebben al een vertegenwoordiger in het VSS-bestuur. Kandidaten kunnen vóór 1 novem ber worden aangemeld bij het secre tariaat van de Sportraad, Van de Weydenstraat 3, 3766 CH Soest. VOETBAL zaterdag Met een verdiende 2-3-overwinning is de zaterdag-équipe van SEC te ruggekeerd uit Bunnik. De ploeg controleerde de wedstrijd bijna ne gentig minuten lang, maar kwam in de slotfase even in de problemen. Dat begon drie minuten voor het ver strijken van de officiële speeltijd. Na een hoekschop werd de bal op doel gericht, maar Jeroen Verweij bracht op de lijn redding met rijn hoofd. Tot grote verba ring van trainer Hendrik-Jan de Boer besloot de scheidsrechter de er was ge scoord en dus kwam Bunnik'73 terug tot 2-3. Omdat de leidsman acht minu ten langer liet doorspelen, maakte SEC nog enkele benauwde momenten door. Doelman Jan Willem Verwoerd plukte de bal echter van de schoen van een doorgebroken speler. Daarmee werd een onterecht gelijkspel voorkomen. SEC had namelijk steeds het beste van het spel laten zien. In de eerste twintig minuten kregen de groen- witten enkele mogelijkheden, maar juist op het moment dat SEC twijfelde of het moest verder gaan op de ingeslagen weg of moest kiezen voor een meer behou dende taktiek, scoorde Bunnik'73 uit een hoekschop. Dat was halverwege de eerste helft. Zeven minuten voor rust richtte Teus Verwoerd bij een vrije trap van de zij kant in één keer op doel. De verraste doelman dook over de bal: 1-1. Nog voor rust scoorde Verwoerd 1-2. Dit maal verraste hij de keeper van de thuis ploeg door vanaf de rechter kant ineens op doel te schieten in plaats van een voorzet te geven. De tweede helft was amper drie minu ten oud of Verwberd had wederom suc ces. Jeroen Verweij rondde een fraaie solo op de linker flank af met een pass op de topscorer die de hoek kon uitkie zen. SEC zat daardoor op rozen die niet meer zouden verwelken. Tot opluchting van De Boer die nu hoopt dat zijn ploeg een goede serie kan neerzetten. "Lukt dat, dan gaat het van zelf lopen," aldus de trainer die een dag later startte in de marathon van Eind hoven, maar evenals vele andere deel nemers in verband mét de hitte voortij dig uit de wedstrijd stapte. i.' v- - Jaap van de Veer ging er zeven mi nuten na rust eens lekker voor zit ten. Koud was het niet en zijn ploeg stond met 4-1 voor. Een ruimere voorsprong was al mogelijk geweest en lag nog in het verschiet. Want Hercules was lang niet zo sterk als dat de naam doet vermoeden. Twee minuten later veerde de trainer van Hees alweer verschrikt op (4-2) en acht minuten voor tijd was het zelfs 5- 4 geworden. Reden om nog eventjes te zweten tot het eindsignaal. En dat was niet nodig geweest. Hees had aan de Verlengde Oude Utrechtse- weg voor rust ruim afstand kunnen ne men van de zwakke Utrechters. Jeffrey Dorrestein, met Bram de Vries de uit blinker aan Soester rijde, miste al na de aftrap een kans. En nadat Danny Brandenburg in de vierde minuut alsnog 1-0 scoorde, misten Edwin Lazonder en Brandenburg goede kansen. Johan van den Brink, na tien minuten ingevallen V Ut 1 Jö ALi zaterdag voor Peter Hoek (enkelblessure) mikte net over bij een vrije trap. In de dertigste minuut werd het toch 2- 0, toen Wout Blankestein een voorzet van Lazonder met zijn hoofd verzil verde. Niet veel later was een slordige dekkingsfout er de oorzaak van dat Hercules tot 2-1 kon terugkomen en op slag van rust miste Paul Castein de bal op de doellijn.. Ondanks dat Hees in de eerste 45 minuten niet naar de volle te vredenheid van Van de Veer speelde, had de ploeg al 'binnen' kunnen zijn. Brouwerij Kortom, er was voldoende leven in de brouwerij bij Hees, dat de eerste twee thuiswedstrijden had verloren. De ploeg kwam sterker uit de kleedkamer en bin nen zeven minuten had Dorrestein met twee treffers de wedstrijd beslist. Al thans, zo leek het. Twee minuten later werd het 4-2 na wederom een dekkings- Voor rust was Danny Brandenburg één van de bezete Hezianen. Foto: Goos van der Wilt fout, maar in de 58ste minuut herstelde Van den Brink de marge. "Toen kwamen we in de problemen, omdat Hercules achterin één-tegen-één ging spelen. Ik wilde Paul Castein wat laten terugzakken, maar hij viel uit met een blessure," aldus Van de Veer. Raymon Schimmel moest plotseling in vallen, maar voordat hij goed en wel warm was, had Hercules de spanning teruggebracht: 5-4. Hees hield de buit- echter in huis en doet met negen pun ten uit vijf wedstrijden redelijk mee. Voor Van de Veer is er werk genoeg aan de winkel. Zeker is dat Hoek een aan tal wedstrijden zal missen vanwege rijn kwetsuur. Hoe het ervoor staat met de blessure van Castein moet deze week blijken, maar Brandenburg zal in elk geval enkele beurten moeten overslaan na zijn rode kaart van anderhalve week geleden. Zwaarder kon het programma voor de dames van Stam/SoVoCo niet beginnen. Meteen tegen de op pa pier drie sterkste tegenstanders moeten spelen, is geen luxe voor een ploeg die een voorbereiding achter de rug heeft die niet ideaal is te noemen. Titelverdediger Zaan stad, het eerste gerecht op het drie gangenmenu, viel de volleybalsters te zwaar op de maag: 3-0. Geen lekkere start voor de club die dit seizoen zonder blikken of blozen heeft durven zeggen dat het nu maar eens moet gebeuren. De eredivisie is het doel en daar is misschien geen kampioen schap voor nodig. Van de favorieten is Martinus 2 bij voorbaat uitgeschakeld voor een plek in de hoogste nationale divisie. En wellicht dat Zaanstad be dankt voor de eer, net als vorig seizoen. En dus kan de hoop blijven gloren, ook na de nederlaag van de ploeg, waar de touwtjes kennelijk iets zijn gevierd. In de oefenperiode mocht de één op vakantie en kon de ander met een gerust hart naar een bruiloft. Pech voor Stam/ SoVoCo was de spierblessure die Monica van der Wal opliep. Die hield haar zaterdag in Zaanstad nog aan de kant, zodat één van de vijf nieuwkomers Kyra Enderink (24 en afkomstig van Harderwijk) mocht debuteren in de dia gonaal. Ook Helen de Kruyf begon te gen de ploeg, waarvoor ze vorig seizoen nog uitkwam. Het derde nieuwe gericht was dat van Ivonne Bergsma die van Vif uit Hilversum komt. Heren Bijzonder prettig was de kennismaking van de heren met de derde divisie. Voor eigen publiek werd Odijk met 3-1 ver slagen en pakten de mannen van Bram Muijs direct drie punten in. De mannen van een tevreden Muijs, want de Woudenbergse oefenmeester deelde de ploeg een compliment uit. Het enige minpunt was in zijn ogen dat Stam/ SoVoCo het in de eerste set had laten liggen. Ondanks een 13-11-voorsprong won Odijk die aflevering met 13-15. Het schaadde het zelfvertrouwen van de Soester ploeg niet. Nadat de tweede set wel was gewonnen (15-10) kon Stam/ SoVoCo het restant van de wedstrijd vrij eenvoudig naar zijn hand zetten: 15-5, 15-6. In de laatste set scoorde zowel Arno van Ekelen als Oscar van Leeu wen direct of indirect uit een sprong- service. Met de opslag had Stam/ SoVoCo de hele wedstrijd al druk uit gevoerd op de passers van Odijk. "We hebben een goede oefenperiode gehad, maar het gaat nu om de knik kers. We moeten nu een stapje meer doen, omdat we een niveau hoger spe len en er is prima gewerkt. Ik ben con tent met het spel van de jongens, ze hebben het verdiend," aldus Muijs. Hij ziet de toekomst positief tegemoet en vreest niet dat rijn team dit seizoen op de ranglijst in de problemen zal ko men. "Na zo'n wedstrijd kun je ongeveer inschatten waar je staat. Waar? Dat wilde ik nog maar even voor me hou den."

Soester Courant | 1995 | | pagina 13