■M SLIÏTB BOSMAN r Hulleman optiek 50.- KADO Vijf jaar Jan Sluyter Coiffure met nieuwe haarverzorgingsprodukten bij aankoop van een jack Gemar geeft zes televisies weg! i 1 HANDEL WANDEL I Rooderkerk Communicatie: nieuw aan Lange Brinkweg Titan-Flex: buigzame bril bij Hulleman Optiek Druk programma galerie Wind PENSIOEN? riU'Sffcn *ZL.u Animatic-volumebehandeling en Carita-kleurcrême L00DGIETERSK Op al ons werk geven wij 5 jaar all-in garantie. Informatiemiddag voor starters op woensdag 1 november Politie: tel. 5487411 Pas op dat u dit niet met ESCHENBACH Het blijft genieten! MODE DIE VOELT WAT JE BEDOELT Soesterbergsestraat 49 A - Soest - Tel. 035 - 602 35 84 Kanslot bij aanbieding vlees/vleeswaren aa»!l!LDö iüert in gtleurer ijrs Licht in de duisternis WOENSDAG 25 OKTOBER 1995 SOESTER COURANT Deze maand viert Jan Sluyter !oiffure, de bekende kapsalon in •est-zuid, het vijfjarig bestaan. De jerste jaren was de zaak gevestigd aan de Soesterbergsestraat, maar linds 1994 in het "jongste" deel van het winkelcentrum aan de Zuid pro nienade. In de nieuwe vestiging heeft Jan Sluyter gerealiseerd wat hem al die tijd voor ogen stond: de kapsalon is, samen met de schoonheidssalon en de parfumerie, 'tgegroeid naar een totaal-concept op het gebied van schoonheids- en ippersbehandeling tegen gereduceerde rijzen. "et vijfjarig bestaan krijgt deze maand een extra accent met de introductie van een nieuwe vinding op het gebied van e" haarverzorging: de Animatic-volu- ebehandeling, die nog maar enkele eken op de markt is en een interessant ternatief is voor het traditionele per- anent of het recentere "jetting" (waar- ij alleen het onderste deel van het haar ordt gekruld). Steil haar blijft, van de aarwortel tot de haarpunt, met toepas ing van Animatie - een nieuw produkt an 1'Oréal - gedurende een periode van cht weken "vol", waardoor het haar een atuurlijke beweging krijgt. [De Animatie-behandeling is extra aan- ekkelijk omdat ze kwalitatief niet al- ileen beter is dan permanent, maar bo- endien ook voordeliger: afhankelijk van de behandeling gemiddeld zo'n 40 gulden goedkoper. Volgens kapper Jan Sluyter wordt Animatie de trend voor de komende jaren. Nieuw in het produkten-assortiment in de kapsalon is de kleurcrême van Carita (een van de grootste beauty-centra van Parijs), in Nederland nog zo exclusief dat ze slechts bij twee kapsalons - waar onder Jan Sluyter Coiffure - verkrijg baar is. Deze kleurcrême op henna-ba- sis is samengesteld uit plantaardige zee- extracten, maar heeft hetzelfde effect als de gebruikelijke kleurspoeling. Carita brengt niet alleen de natuurlijke haar kleur naar voren, maar werkt tegelijk verzorgend. Het haar wordt daardoor zachter en aanzienlijk beter "doorkam- baar". De semi-haarkleuring van Carita kan ook thuis worden toegepast. Voor f 49,95 heeft men voldoende voor zes behande lingen. Daarnaast is bij Jan Sluyter Coiffure ook de Carita-shampoolijn ver krijgbaar, die een uitkomst is voor men sen met haar- en hoofdhuidproblemen "die alles al geprobeerd hebben". Carita- shampoo bevat, in tegenstelling tot de meeste andere shampoos, geen zouten. Het schuimt daardoor veel minder, i Bel j\Gratisl 06 - 0.22.22.11 en win'n fiets naar keuze! (w.w. ±f iooo,-i plaatst ATAG HR CV-ketels met mogelijkheden tot 15 jaar garantie! "T Jan Rooderkerk, tot medio dit jaar managing partner/mede-eigenaar van Axioma/JRPM Communicatie Adviseurs Uitgevers in Baarn, heeft dit bedrijf in goed overleg ver laten en is in Soest opnieuw een ei gen bureau gestart. Rooderkerk Communicatie is met tekst, pr-advies, publiciteit en tijdschrift- produktie actief voor projecten van ondermeer Louwman Parqui B.V. (Toyota en Lexus), Kroymans Automo biel Divisie (o.m. Jaguar); Chrysler Im port Holland B.V. (Chrysler/Jeep) en Roo's meubelagenturen. Als account assistent kwam Saskia van Dijk (24) in dienst. Na haar opleiding aan de Hogeschool voor Economie en Management in Utrecht werkte zij eer der voor het Rotterdamse reclamebu reau VDM. Het nieuwe bureau is in middels een samenwerking aangegaan met een aantal gerenommeerde toe leveranciers op het gebied van vormge ving, direct marketing en drukwerk, om klanten optimaal van dienst te kunnen zijn. Rooderkerk begon in 1985, na een loopbaan bij de omroep, een eigen bu reau dat uitgroeide tot een full service communicatie adviesbureau met ruim twintig medewerkers en een omzet van circa 6 miljoen gulden. Eind 1993 vond uit strategische overwegingen een fusie plaats van zijn inmiddels in Baarn ge vestigde JRPM Public Relations Advertising met Axioma Communica tie uit Amsterdam, waaruit een organi satie met circa dertig medewerkers en een specialisatie op de gebieden ge zondheidszorg en automotive ontstond. Omdat de wens steeds groter werd om op kleinere schaal een aantal relaties te kunnen bedienen, nam Jan Rooderkerk kortgeleden afscheid van zijn oude be drijf. Een aantal opdrachtgevers ging met hem mee zoals enkele auto-impor teurs. Jan Rooderkerk en Saskia van Dijk heb ben nadrukkelijk niet de wens om veel te groeien en willen juist op een per soonlijke manier een beperkt aantal klanten optimaal van dienst kunnen zijn. Het bureau is gehuisvest aan de Lange Brinkweg en biedt in zijn pand ook onderdak aan Roo' Agenturen, de vertegenwoordiging van Franse fabri kanten van interieurprodukten, zoals Kostka France (verlichting), Contre- point (stoffen), Olivier Desforges (bed- degoed), Mare Weber (meubels) en Polyméto (gordijnroeden), waarvoor eveneens publiciteitswerkzaamheden worden verricht. Rooderkerk Communicatie is bereik baar via 6098000. Kapper Jan Sluyter en zijn team. "maar dat is wel bevorderlijk voor de conditie van het haar," aldus Jan Sluyter. De actieperiode ter gelegenheid van het vijfjarig bestaan duurt voort. De klanten kunnen daardoor nog even profiteren van bijvoorbeeld de ^voordelige combi natie van een schooiiheidsbehandeling (anderhalf uur) met een - aansluitende - behandeling in de kapsalon tegen de gereduceerde prijs van 129 gulden, of de korte half-uurs behandeling voor f 95,- all in. De Kamer van Koophandel en het In stituut Midden- en Kleinbedrijf houden op woensdag 1 november een infor matiemiddag voor startende onderne mers. Voorlichters van beide instellingen en deskundigen uit het bankwezen, de belastingdienst en accountants geven praktische tips. Adviezen over diverse wettelijke aspecten en hoe een goed ondernemersplan wordt samengesteld komen ook aan bod. Bezoekers van de informatiemiddag krijgen een syllabus mee naar huis. De kosten bedragen 35 gulden per per soon. Inschrijven kan op werkdagen tus sen 13.00 en 16.15 uur bij de afdeling handelsvoorlichting van de Kamer van Koophandel, tel. (033) 4612964. De politie in Soest is vanaf 27 okto ber a.s. in noodsituaties te bereiken via het alarmnummer 06-11. In alle andere (niet dringende) geval len kan men zeven dagen per week, 24 uur per dag, bellen naar het districtsbureau, tel. (035) 5487411. Het oude telefoonnummer van de politie Soest (19444) is vanaf 27 ok tober niet meer in gebruik. Het spraakmakende brilmontuur van dit moment is de Titan-Flex van Eschenbach Optik. De meest buig zame bril ter wereld. Want met een Titan-Flex bril kan de consument echt doen wat 'ie wil. Dat wordt heel Nederland straks duide lijk in 50 korte tv-spots waarin onder het thema 'iedereen staat perplex van de Titan-Flex', telkens de buigzaamheid van de Titan-Flex-monturen onder de loep worden genomen door jong en oud... De bril met unieke en revolutionaire ei genschappen. Flexibel en superelastisch. 10 maal beter rekbaar dan traditionele metalen. Het meest extreem te belasten montuur in de markt. Het montuur met 'vormgeheugen'. Keert ook na de meest extreme vervor ming terug in de oorspronkelijke vorm. De bril die altijd past. De bril die haar goede pasvorm onver anderd behoudt. Een lichtgewicht met uitstekend draag- komfort. De Titan-Flex-monturen zijn verkrijg baar bij Hulleman Optiek, Burgemees ter Grothestraat 10, Soestdijk. Tel. 6013859. UW BRIL DOET! Titanflex® - ongelooflijk sterk en flexibel! BRILLEN - OOGMETING - CONTACTLENZEN Optometristen - Contactlerisspecial isten A.N.V.O. BURG. GROTHESTRAAT 10 - 3761 CM SOESTDIJK - TELEFOON 035 - 601 38 59 's Maandags gesloten Galerie Wind, de nieuwe "kunst handel" aan de Steenhoffstraat 6 in Soest, is van 3 november t/m 17 december geopend van donderdag t/m zondag (13.00-18.00 uur). Van 18 december t/m 26 december is de galerie gesloten, maar tussen Kerst en Nieuwjaar geopend van 11.00 tot 18.00 uur. Uiteraard kan men er ook op afspraak terecht (tel. 6031300). Voor de komende periode staat een aantal interessante activiteiten bij gale rie Wind op stapel. De eerste is het "Cultureel Rondje Nederland" (vrijdag 3 november t/m zondag 3 december), in samenwerking met NRC/Handels- blad, waarbij bezoekers kans maken op een kunstwaardebon van 500, 750 of 1000 gulden. Van vrijdag 3 november t/m zondag 17 december is er de expositie "Kijk op Kunst, een jaar lang grafiek in uw woon/werkomgeving"; van donderdag 30 november t/m zondag 17 december is er een solo-expositie van schilderijen en grafiek van de Bulgaarse künstenaar Kantcho Kanev; en van dinsdag 27 de cember t/m zondag 31 december is er de expositie "Tussen Kerst en Finish II" te zien, een tentoonstelling met verras singen. Galerie Wind verzorgt ook de expositie "lOOx grafiek" in het gebouw van de Zwolsche Algemeene Verzekeringen aan de Buizerdlaan 12 in Nieuwegein. De openingstijden zijn daar: werkdagen 09.00-18.00 uur. BAR, GRILL RESTAURANT Onze gezellige mosse/a vonden Onze veelbesproken Luykje specialiteiten Onze zeer aantrekkelijke fondue- engoumetmogetijkheden 1 STEENHOFFSTRAAT 47 SOEST 035-601 82 52 fff ffy Milieutip „.i,-.. vanMilieu defensie de Soest Na de mooie nazomer die we achter de rug hebben, valt het op, hoe vroeg het al weer donker wordt. Tijd om de lamp aan te steken. Maar dan wel een spaar lamp! De prijs bij aanschaf is natuurlijk wel even slikken, maar toch zijn spaar lampen beter voor uw portemonnee én voor het milieu. Want reken maar na: een spaarlamp gaat gemiddeld 5 tot 8 keer langer mee dan een gewone gloei lamp en bovendien gebruikt hij veel minder stroom. Binnen drie jaar ver dient u de hogere aanschafprijs terug en dan gaat de lamp nog zo'n 5 jaar mee. En had je in het begin alleen maar van die "jampotjes", nu zijn er. voor vrijwel elk armatuur geschikte spaarlampen, die prettig licht geven. Tot slot nog twee tips: Het goedkoopst en het best voor het milieu is natuurlijk het licht uit doen in de vertrekken waar niemand is. Het aan- en uitschakelen kost vrijwel geen energie en de lamp gaat daardoor ook niet minder lang mee. Als de lamp dan toch uiteindelijk stuk is, dan hoort hij bij het klein chemisch afval. Wilt u meer weten over energiebespa ring, bel dan met de Milieutelefoon: 020 - 62 62 620. De Milieutelefoon is de consumenteninformatielijn van de Vereniging Milieudefensie. De Milieu- defensiegroep Soest is één van de ruim honderd milieudefensiegroepen die zich inzetten voor een beter milieu. Wilt u meer weten of zelf actief worden, bel dan tel. 6016597. De "themaweken", zo noemen ze bij de Gemar-supermarkt aan de Pa rallelweg de komende zes weken, die allemaal in het teken staan van een bepaald land. Achtereenvol gens komen tot en met zaterdag 2 december "Boerenland", Duits land, Italië, België, Amerika en Spanje aan de beurt. Dat gebeurt uiteraard met tal van spe ciale aanbiedingen van levensmiddelen uit die landen, terwijl de verschillende afdelingen van de gezellige supermarkt zoveel mogelijk worden voorzien van al lerlei kenmerkende nationale attributen en de nodige "couleur locale". De slagerij en de vleeswaren-afdeling van de Gemar spelen een hoofdrol tij dens de themaweken, want zij hebben samen elke week een zeer speciaal aan bod: de zgn. combi-aanbieding. In de eerste themaweek - die gewijd is aan het "Boerenland" - is dat de super-voorde lige combinatie van een kilo runderge hakt en twee ons boerenham. Bovendien verrast de Gemar de kopers van deze combi-aanbieding met de kans op een gratis televisie! Het gaat daarbij om een draagbare kleurentelevisie ter waarde van 495 gulden, die de Gemar- chefs Gert van Tricht (slagerij) en René Sijnders (vleeswaren) persoonlijk heb ben uitgezocht bij Expert Schoemaker, de bekende tv- en audiozaak (en nog veel meer) aan de Burgemeester Grot hestraat. Zes televisies Elke week ontvangt de Gemar-klant bij aankoop van de combi-aanbieding (die natuurlijk per week wisselt) een kanslot, waarop alleen naam en adres moeten worden ingevuld. Dit kanslot moet men achter de kassa. Elke zaterdag trekken Gert van Tricht en René Snijders uit de ingeleverde kansloten een gelukkige winnaar, die recht heeft op een van de zes kleurentv's. Die worden aan de win naars gezamenlijk uitgereikt op zaterdag 2 december, aan het slot van de Spaanse week. Uiteraard kan niet iedereen een televi sie winnen, maar de minder-gelukkigen kunnen volop profiteren van de uiterst aantrekkelijk aanbiedingen - in alle af delingen - waarmee de supermarkt zich zes weken lang in het kader van de themaweken presenteert. Een bezoekje aan de Gemar is trouwens élke week zeer de moeite waard! Denkt u geen of (te) weinig pensioen te krijgen als u stopt met werken? Kleinegris zotgt goed voor uw pensioen en geeft advies op maat. Bel voor een afspraak: 02155 -13260 3766 AG Soest 35-601 326

Soester Courant | 1995 | | pagina 7