OUT De vis 1 ACTUEEL r Soest 50 jaar geleden Provinciebestuur neemt meer tijd voor bezuinigingen ZWANGAEROBIC Politie houdt enquête onder slachtoffers woninginbraken De Nari zich voc WOENSDAG 1 NOVEMBER 1995 SOESTER COURANT Rectificatie gemeentenieuws Commissie ABZ gaat Zich buigen over 'speelhal' ZWANGERE VROUWEN OPGELET Fysio Fitness Promotions start met Fysio Fitness Promotions Caissière grist jas weg van winkeldief Uit de Soester Courant van 2 November 1945 Groote dingen in een kleindand Plaatselijk nieuws "pagina 4 WOENSDAG Applaus, Groot Prins woensdag 1 november 1995 A K T U E E L OFFICIËLE BE KENDMAKINGEN VAN DE GEMEENTE SOEST 1 k f> ON YOUR A Gedeputeerde Staten van Utrecht leggen volgende week aan Provin ciale Staten het voorstel 'Omvang en fasering ombuigingen' voor. In dit voorstel wordt een en ander uiteen gezet over de op stapel staande be zuinigingen en de faseringen daar van. Reeds eerder hebben G.S. een bezuinigingsoperatie van totaal 13,5 miljoen gulden voorgesteld. De ombuigingen zijn deels bedoeld om de korting op het provinciefonds op te vangen, deels om geld voor nieuw be leid vrij te maken. Een deel van de be zuinigingen Worden bij Welzijn en Na tuur Landschap gelegd; daarnaast wordt 10 miljoen bezuinigd op alle an dere eigen kosten (behalve subsidies) die de provincie maakt. De hoogte van deze bedragen stond al langer vast. Aanvankelijk zouden de bezuinigingen op de subsidies per 1 januari 1997 ge realiseerd moeten zijn. G.S. hechten groot belang aan een zorgvuldige proce dure; de aanvankelijk geplande tijd spanne vinden ze bij nader inzien te kort. Ook statenfracties hadden zich tij dens verschillende commissieverga deringen in die zin uitgelaten. In tegenstelling tot eerdere berichten willen G.S. de bezuinigingen op Welzijn en Natuur Landschap - voor zover het om structurele subsidies (dus subsi dies op instellingen) gaat - niet doorvoe ren per 1 januari 1997, maar per 1 ja nuari 1998. Met deze bezuiniging is een bedrag gemoeid van 3 miljoen gulden. Bij de begrotingsbehandeling van 2 en 7 november zullen G.S. aangeven welke procedure voorgesteld wordt voor de nadere concretisering van de bezuini ging van 3 miljoen. G.S. stellen voor de bezuiniging op incidentele subsidies (voor een bedrag van 0,5 miljoen) wel per 1 januari 1997 door te voeren. Ook de bezuiniging van 10 miljoen (op alle andere kosten) willen G.S. gefaseerd laten plaatsvinden in de jaren '97-'99. In de wekelijkse officiële bekend makingen van de gemeente Soest (Op 't Hoogt) is vorige week een zet- foutje geslopen. Onder het kopje 'Aangevraagde kapvergunningen' staat perceel Verlengde Kolonieweg 18 (1 berk) vermeld. Dat moet zijn Verlengde Kolonieweg 16 (1 berk). Waarvan acte. De raadscommissie voor Algemene Bestuurszaken gaat zich in december nog eens buigen over de vraag of er in Soest mogelijkheden moeten komen voor de vestiging van een speel(auto- maten)hal. Tot dusver heeft het ge meentebestuur zich daar afwijzend te genover opgesteld. Onlangs is bij de gemeente opnieuw een aanvraag ingediend. Omdat zo'n ver gunning pas door de burgemeester kan worden verleend als de gemeenteraad ook een speelautomaten-verordening heeft, wordt tevens gevraagd zo'n veror- dening vast te stellen. Het College van B. en W. vindt dat een mooie gelegen heid om nog eens na te gaan of er in Soest nog altijd eensluidend afwijzend over speelhallen wordt gedacht. De aan vraag wordt behandeld in de commissie vergadering van 4 december. werk aan een fit en gezond lijf via 'n speciaal aangepast aerobic programma o.l.v. fysiotherapeute aerobic instructrice - voor verantwoord bewegen - Van Weedestraat 211 - Soest - tel. 035 - 602 31 06 De politie heeft deze week een vraaggesprek met 150 slachtoffers van woninginbraken in het district Eemland. Aan de hand van de uit komst van die enquete zal bekeken worden of de huidige werkwijze moet worden veranderd. De enquête wordt telefonisch uitgevoerd door een marketing-onderzoeksbureau. De slachtoffers die zijn geselecteerd, hebben van de politie vooraf al bericht ontvangen over de actie. Om inzicht te krijgen in de gevoelens van onveiligheid van de burgers heeft de politie al twee keer eerder gesprekken gevoerd met slachtoffers. Daarvoor wer den ontbijt- en lunchbijeenkomsten ge organiseerd. Tijdens die gelegenheden werd de slachtoffers gevraagd wat ze vinden van de wijze waarop de politie omgaat met de aangifte, de opsporing, de nazorg én preventie. Óp basis van de uitkomsten van die gesprekken heeft de politie haar werkwijze al enigszins aan gepast. Een voorbeeld daarvan is dat de slachtoffers drie weken na de woning inbraak schriftelijk bericht krijgen over de stand van zaken. Nu is gekozen voor een telefonische enquête. Daar is maandag mee begon nen. Het is de bedoeling dat de enquête elk jaar wordt herhaald onder nieuwe slachtoffers van woninginbraken. De winkeldief ging er weliswaar met een vermoedelijk volle boodschap pentas vandoor, maar hij is wel zijn jas kwijt. De man liep maandag zon der te betalen langs de kassa van een supermarkt aan de Zuidpromenade. De caissière hielp op dat moment een andere klant, maar zette toch de achtervolging in. Eenmaal buiten ge komen zag ze dat de dief op zijn fiets vluchtte. Ze kreeg hem niet meer te pakken, maar slaagde er wel in zijn jas van het stuur te grijpen. Die nam ze mee naar binnen. De winkeldief was ongeveer 1.80 meter lang en wordt geschat op der tig jaar. Hij heeft een blank uiterlijk en een slecht gebit. In de Memorie van Antwoord aan de Tweede Kamer in zake het wetsontwerp goedkeuring Handvest Unie der Vereenigde Volken verklaarde de regeering, dat de neutraliteitspolitiek heeft afgedaan. Tot voor eenige jaren zou door zulk een verklaring een golf van schrik en ontroe ring door het land zijn gegaan. Het is nog niet zoo heel lang geleden, dat wij hier in Nederland enkel en alleen ons heil zochten en vonden bij de neutrali teit. Er is de laatste jaren wel wat veranderd; nu vindt een ieder het heel gewoon en heel begrijpelijk, dat wij ons standpunt ook ten opzichte van het groote wereld gebeuren definitief bepalen. Verandering, ook ten aanzien van ons leger, verandert er veel. De leuze geen man en geen cent doet geen opgeld meer en de nieuwe bevelhebber van het leger, de pas bevorderde luitenant gene raal Kruis, heeft uiteengezet, hoe hij zich het Nederlandsche leger der toekomst voorstelt. Het waren duidelijke en frissche denk beelden, die generaal Kruis ontwik kelde. Als we de middelen hebben voor 100.000 man, aldus de generaal, zullen we geen leger van 300.000 man op de been brengen. Alles wat de soldaten gebruiken moet goed zijn; iedere soldaat heeft den maarschalkstaf in zijn ransel en iedereen zal van onderafmoeten beginnen; loting hoort in het Nederlandsche leger, dat een volksleger zal zijn, niet thuis; ieder een die lichamelijk geschikt is, zal gedu rende een jaar worden opgeleid; er dient een veldleger en een territoriaal leger te komen en een nauw contact dient er te zijn tusschen het Indische en het Neder landsche leger. Voorts deelde de generaal mede, dat er in het leger ook plaats zal zijn voor vrouwen en meisjes, niet om kanonnen te bedienen, maar alleen voor huishou delijke beroepen, voor administratie en voor telefoon en telegrafie. Goed nieuws was er voor de dagbladen, die vanaf gisteren dagelijks met vier pa gina's mogen uitkomen. De nieuwe Persraad, die dezer dagen werd geïnstal leerd, maakt hiermede al dadelijk een goede beurt! We willen hopen, dat de Persraad spoedig nog eens een goede beurt maakt en dat dan de kleinere bla den ook kunnen lachen. Een minder goede beurt maakten de twee Hilversumsche rechercheurs, die met den 'beul van Amersfoort' op stap gingen. De heeren zaten in een Amsterdamsche bar genoeglijk een bor reltje te drinken, toen de 'beul', een ze kere Frans van Laar, werd herkend en... door de Amsterdamsche P.O.D. werd gearresteerd. Met de zuivering gaat het in ons land nog erg zonderling. Een gewoon mensch kan er geen touw aan vastknoo- pen en slaat een gat in de lucht als hij b.v. hoort, dat meneer Marinus, de rech terhand van de moffen op het Rijks commissariaat, die tal van Nationaal- socialistische artikelen schreef en daar bij majesteitschennis pleegde, nog steeds op vrije voeten liep en dat nu eerst zijn opsporing door het hoofd van de Amsterdamsche P.O.D. werd gevraagd. Dat deze oproep spoedig succes had, doet aan dit alles weinig af. Ja, het is in veel opzichten nog een gekke geschiedenis en als 't waar is, wat ons dezer dagen werd verteld, dat dr. W Mengelberg, die van dirigeeren in Ne derland is uitgesloten, thans in Amerika triomfen viert als dirigent, dan is dat nog vreemder. Door het gezelschap Annie Verhuist werd in de zaal 'Eemland' een speciale avond gegeven met de opvoering van 'Boete en Schuld', èen brok zeemans leven met zijn goede en minder goede kanten. Breng Mathieu van Eijsden, Lizzy Valesco, Qara Vischer en Rienk Brou wer bijeen, zet de twee eerstgenoemden in de hoofdrollen, geef hen hun eigen decors en u krijgt een spel en een geheel als Soest nog slechts weinig zag. Zoo was 't ook in Eemland en zoo zien wij het graag weer. De Buurtvereeniging 'Nieuweweg' gaf Donderdagavond in de zaal van Eemland haar eerste ontspannings avond voor haar leden. Guus Terhorst, de voorzitter der vereen., had zijn Utrechtsch revue-gezelschap, geheele bestaande uit amateurs, naar Soest ge haald voor de opvoering der revue 'Daar zit schot in'. En er zat schot in, van het begin tot het eind. Het geheel wordt gevormd door 24 goed gekozen tafereelen, welke uitnemend werden vertokt door de pl.m. 50 medewerken den. Bijzonder succes werd geoogst met de soms ernstige, soms komische mo menten uit de oorlogsjaren. Het geheel was bij den heer Terhorst in goede han den. De zang en uitspraak waren be schaafd en de tooneelen goed verzorgd. Zoowel voor den heer Terhorst als voor de Buurtvereeniging was het een goede avond. Wie heeft Vrijdag 19 Oct. bij "'t Hoekje", Laanstraat 37, mijn fiets meegenomen? Ik kan onmogelijk buiten een fiets, daar ik reeds zoo diep ongelukkig ben om als weduwe m. 15 kinderen achter te blijven. Ik kan onmogelijk een andere krijgen. Wed. E. K., Dorre-steinweg. Het applaus was vi lucht in De Vijvei gens vroeg tot 's at de handen op elk: dewerkers en de v het Vijverhofkoc Vink én voor het 1 dat tien jaar besta: De vlag ging in top, werden uitgedeeld, c ochtends al vol, koffi klaar. Het was een d Dienstencentrum aa. optredens van het Vij tends) en Conny V diverse spelletjes e dags). Kortom de b( dag uit, maar toch d En er waren huldig anderen een aantal tien jaar hand- en s; Vijverhof verrichten, ren de dames Bakk< Fey, Brouwer, Van Duinkerken van de bibliothecaresse mev Hoewel wellicht vakantiefoto's zij; De Narre Knollen weer met de voorbi nieuwe carnavals! gint, zoals te doen de elfde van de elf Nog tien dagen en d den gemaakt wie 1 prins Carnaval is en gen lang de sleutel Soest mag beheren, vindt plaats tijdens 1 bal in café-partycen aan de Bosstraat. Ir barst om 20.30 uur en gaan de carnaval- ning voor het carna van 16 tot en met 2( beslag krijgt. Op 11 november kr ook helderheid over van de prins worder Narre Knollen de ni Raad van Elf install den worden met uil heid gekozen. Dat i gebeurtenis met eei aldus een woordvoe; Tijdens de ledenver gemene stemmen al ter gekozen. Het is 1 die de hamer van D handen heeft. De nii zonder enthousiast mende carnavalsseizi gemeente Uitgave: Gemeente Soest Staf Voorlichting Raadhuisplein 1 - 3762 AV Soest Telefoon 035 - 60 93 459 60 93 460 RAADSVERGADERING VAN 16 NOVEMBER BOUWZAKEN MELDINGEN (Art. 8.19) WET MILIEUBEHEER 1. Spreekrecht. 2. Vaststelling van de notulen van de openbare vergadering van 21 september 1995. 3. Ingekomen stukken en mededelingen van de voorzitter. 4. Vragenhalfuurtje. 5. Voorstel95-131: tot het vaststellen van het Tussentijds-bericht 1995 - II 6.Voorstel95-121: tothetgewijzigdvaststellenvanhetbestemmingsplanBoerenstreek 1995. 7. Voorstel95-125: voorbereidingsbesluit voor het gebied Hees, het gebied Klein Engendaal (Houtsnip) en voor het gebied Industrieterrein Soest. 8. Voorstel95-126: tot het nemen van een voorbereidingsbesluit voor een perceel aan de Beu kenlaan. 9. Voorstel95-130: tot het niet nemen van een voorbereidingsbesluit voor het perceel Amers- foortsestraat 105, Sauna Fitness Centrum, Soesterberg. 10. Voorstel95-128: planschade ex art. 49 W.R.O. 11. Voorstel95-132: nieuwe medezeggenschapsstructuur na invoering van de wet op de onder nemingsraden. Agenda en stukken liggen ter inzage in het gemeentelijk INFOrmatiecentrum (hal gemeente huis). Spreekrecht publiek a. De totale inspreektijd per openbare raadsvergadering bedraagt 30 minuten. Het inspreken vindt vooraf gaande aan de behandeling van het betreffende agendapunt plaats en bedraagt maximaal 3 minuten per persoon of groepering. b. Het spreekrecht (één termijn) geldt niet bij de agendapunten: opening, vaststelling van notulen, medede lingen, vragenhalfuurtje en bij voorstel tot benoeming van personen. c. Hetspreekrechtgeldtnietbijeenagendapuntwaarvoorreedseerderinderaadscommissie(s)demogelijk- heid heeft opengestaan van het spreekrecht aldaar gebruik te maken. d. Van het gestelde onder c. is uitgezonderd het agendapunt waarbij onscollegeeen gewijzigd voorstelheeft verzonden, danwel schriftelijk een reactie heeft verzonden op de ontvangen commissie-adviezen. Het spreekrecht heeft dan alleen betrekking op de wijzigingen. e. De wensomgebruiktemakenvanhetspreekrechtmoetuiterlijkl2.00uuropdedagwaaropde vergade ring van de raad wordt gehouden bij het kabinet van de burgemeester schriftelijk of telefonisch gemeld worden. VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN/MELDINGEN De burgemeester maakt bekend dat burgemeester en wethouders van plan zijn op de volgende aanvraag/aanvragenmettoepassingvandedaiarbijgenoemde voorschriften, vergunningte verle nen voor het: 1. plaatsen van een sirene t.b.v. waarschuwing burgers, op flat Albert Cuyplaan 100-194; (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening) 2. plaatsen van een broeikas, Beukenlaan 42; (artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening) 3. plaatsen van een sirenemast t.b.v. waarschuwing burgers, De Beaufortlaan (ong.); (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening) 4. uitbreiden van een woonhuis, Julianalaan 26; (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelij ke Ordening en artikel 5 0 lid 5 van de Woningwet) 5.* plaatsen van een sirenemast t.b.v. waarschuwing burgers, Laan Blussé van Oud Alblas (ong.); (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening) 6.* plaatsen van een sirenemast t.b.v. waarschuwing burgers, Oude Tempellaan (ong.); (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening) 7. plaatsen van een sirenemast t.b.v. waarschuwing burgers, Oude Utrechtseweg (ong.); (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening) 8.* plaatsen van ëen sirenemast t.b.v. waarschuwing burgers, Sterrenbergweg (ong.). (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening) Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen, is een ieder bevoegd binnen een termijn van twee we ken, te rekenen vanaf donderdag 2 november 1995 eventuele bedenkingen schriftelijk bij burgemeester en wethouders in te dienen. De op deze aanvragen betrekking hebbende stukken liggen gedurende diezelfde termijn, dagelijks van 8.30- 12.30uur,inhetgemeentehuis,afdelingplanologieenbouwen(baliebouwzaken),Raadhuisplein 1,terinzage. De met een gemerkte bouwplannen liggen tevens ter inzage inde Dependance Publiekszaken, Dorpsplein 17 te Soesterberg, geopend dinsdag en donderdag van 14.00 - 16.00 uur. AANGEVRAAGDE KAPVERGUNNINGEN BOUWPLAATS Ant. van Leeuwenhoeklaan 12 Apollol76 Apollo212 Jan Steenlaan 21 Prins Hendriklaan 30 Schoutenkampweg 39 Stadhouderslaan 118 Steenhoffstraat79 BETREFT VERZENDDATUM Periode: 19 oktober tot 24 oktober 1995 De volgende aanvragen voor een kapvergunning zijn ontvangen: TheoDobbehof7 Van Lenneplaan 7b Zuidergracht21 Zwaluwenweg3 Wiardi Beckmanstraat 491 (95525) (95513) (95521) (95532) (95418) (95537) (95518) (95442) (95523) (95516) (95377) (95515) (94584) plaatsenvaneentuinhuisje 18-10-95 plaatsenvaneenblokhut 18-10-95 plaatsen van een blokhut 20-10-95 bouwen van een berging 20-10-95 uitbreiden van een woonhuis 20-10-95 plaatsen van een dakkapel 20-10-95 bouwenvaneendakkapel 16-10-95 plaatsen van een kap op een woonhuis 18-10-95 plaatsen van een dakkapel 16-10-95 bouwen van een hobby kas 16-10-95 bouwen van een bedrijfshal met kantoor 16-10-95 vergroten van een dakkapel 20-10-95 vernieuwen en veranderen van een supermarkt en het aanbouwen van een nooduitgang met meterkast t.b.v. bovenwoningen 25-10-95 Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden een gemotiveerd bezwaarschrift in dienen. Alsueenbezwaarschriftwiltindienen,danmoetdatbezwaarschriftwordengerichtaanBurgemeesteren Wet houders van Soest, Postbus 2000,3760 CA Soest. Het bezwaarschrift moet BINNEN 6 WEKEN na de VER ZENDDATUM worden ingediend. De stukken kunt u inzien in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1, Afdeling Planologie en Bouwen (balie bouw zaken), geopend elke werkdag van 8.30-12.30 uur. BOUWAANVRAGEN/MELDINGEN INGEDIEND Perceel: Cimbaal 7 Bosstraat 102 DeBrik2 Vliegtuiglaan 54 Van der Griendtlaan 26 Colenso40 Ferd. Hiiycklaan 40 Betreft: 1 berk 1 Amerikaanse eik 1 berk 5 dennenbomen 1 populier 1 naaldboom 1 den Diégenen die menen in hun belangen te worden geschaad dooreen eventuele vergunning kunnen dit monde- lingofschriftelijkbinnen4wekennadezebekendmakingkenbaarmakenbijdeafdelinggroen&milieuvande gemeente Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest, telefoonnummer 035-60709. VERLEENDE KAPVERGUNNINGEN Periode: 19 oktober tot 24 oktober 1995 Perceel: Koninginnelaan 152 J.H.Isingerf45 V.Straelenlaan 46 Den Blieklaan 27 Dorresteinweg9 PaulusPotterlaan4 Betreft: 1 pinus 1 berk 1 grove den 1 prunus 1 jasmijn, 2 berken, 1 eik en 1 hulst 4 coniferen en 1 grove den Burgemeester en wethouders makenbekenddatzijdevolgendemeldingalsbedoeldinartikel8,19 van de Wet Milieubeheer hebben ontvangen: - Nieuwstraat 14 deze melding heeft betrekking op de vervanging van de opslagruimte. De desbetreffende stukken kunnen gedurende de maand november 1995 worden ingezien in het gemeente huis, kamer 2.29, op werkdagen van 8.30 tot 12.30 uur. Inlichtingen: afdeling Groen en Milieu, tel, 035-6093593. BESCHIKKINGEN WE 1 MILIEUBEHEER Burgemeester en wethouders makenbekend,datbijbesluitvan24oktober 1995 vergunninginge- volge de Wet milieubeheer is verleend aan: 1. Eismann B.V. voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting voor het stallen van diepvriesauto's op/in het perceel De Beaufortlaan 24 Soest. Aan dedesbetreffendevergunningzijnvoorschriften verbonden terbeschermingvanhetmilieu. De vergunning en de andere daarop betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 1 novem ber tot 13 december 1995: - in het gemeentehuis, kamer 2.29 op werkdagen van 8.30 tot 12.30 uur - in de bibliotheek Albert Cuyplaan, tijdens de openingsuren. Gedurende deze termijn kan BEROEP worden ingesteld door: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen die tijdig bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerpbeschikking; d. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het geven van de beschikking ten op zichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht,- e. andere belanghebbenden, die aantonen dat zij redelijkerwijs niet in staat zijn geweest tegén de ontwerp-beschikking bedenkingen in te brengen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van Sta te, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Zij die beroep instellen kunnen een verzoek doen tot het treffen van een VOORLOPIGE VOOR ZIENING. Dit verzoek moet eveneens binnen de genoemde termijn worden gericht aan de voor zitter van de hierboven genoemde afdeling van de Raad van State. De vergunning wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor die datum een verzoek is gedaan tot het treffen van een voorlopige voorziening. De beschikking wordt dan niet van kracht voordat op dat ver zoek is beslist. Voor nadere inlichtingen: afdeling Groen en Milieu, tel. 035-6093593. MELDINGEN WET MILIEUBEHEER BurgemeesterenwethoudersmakenbekenddatzijdevolgendemeldingeninhetkadervandeWet milieubeheer hebben ontvangen: Besluit woon- of kantoorgebouwen - Den Blieklaan 16 Besluit houtbewerkende bedrijven - Zuidergracht 24-26 (Scoutinggroep "De Fakkeldraagsters") (Bouw- en aannemersbedrijf Argros B.V.) Gemotiveerde bezwaren tegen de verleende vergunning kunnen binnen zes weken na deze bekendmaking schriftelijk worden ingediend bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Soest, Postbus 2000, 3760 CA, te Soest. Tegendemeldingenkunnengeenbezwarenwordeningediend,genoemdeinstellingenzullenaandealgemene voorschriften, bij de desbetreffende algemene maatregel van bestuur gesteld, voldoen. De desbetreffende stukken kunnen gedurende de maand november 1995 worden ingezien in het gemeente huis, kamer 2.29, op werkdagen van 8.30 tot 12.30 uur. Inlichtingen: afdeling Groen en Milieu, tel. 035-6093593. BESLUITEN B. EN W. rt.d. 24 OK I OBER 1995 BOUWPLAATS BETREFT INGEDIEND AnnaPaulownalaanI2 (95464) vergrotenvaneenwoonhuis 16-10-95 Apollo200 (95544) plaatsen van een blokhuis 20-10-95 Beukenlaan42 (95545) plaatsenvaneenbroeikas 20-10-95 Biltseweg39 (95410) vergrotenvaneenveestal 17-10-95 Birkstraat88 (95542) bouwenvaneengarage 19-10-95. Duinweg24 (95539) uitbreidenvaneenwoonhuis 18-10-95 Koninginnelaan 109 (95070) plaatsen van een kap op de bestaande schuur 18-10-95 Leeuwerikweg32 (95541) bouwenvaneencarport 18-10-95 Nieuwegracht27 (95536) uitbreidenvaneenbedrijfsgebouw 16-10-95 Schoutenkampweg39 (95537) plaatsenvaneendakkapel 17-10-95 SimonStevinlaan2-36 (95538) wijzigenvandegevelkozijnen 17-10-95 Veenbesstraat602 (95543) plaatsen van een windscherm tbalkon 19-10-95 Wilhelminalaanó (95465) wijzigenvaneenwoonhuis 19-10-95 Zeisterspoor8-10 (95535) bouwen van een gas- en zuurstof- flessenopslagplaats 16-10-95 Deze aanvragen kunt u inzien in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1, afdeling planologie en bouwen (balie bouwzaken), geopend elke werkdag van 8.30-12.30 uur. 18.00 uur tot 21.00 uur 9.00 uur tot 12.00 uur 18.00 uur tot 19.30 uur 19.45 uur tot 21.00 uur 9.00 uur tot 12.00 uur PLAATS CHEMOKAR Vrijdag3 nov.Soesterberg winkelcentrumBuysBallotlaan Zaterdag 4 nov.Winkelcentrum Soest-Zuid Vrijdag lOnov.: Winkelcentrum Smitshof Vrijdag lOnov.: Bejaardencentrum Honsbergen Wiardi Beckmanstraat Zaterdag 11 nov.: Winkelcentrum O verhees, Tamboerijn MILIEUBERICHT Burgemeester en wethouders maken bekend dat de raad in zijn vergadering van 18 oktober j.1. heeft vastgesteld het gemeentelijk milieuprogramma 1996 t/m 1999. Het programma bevat een overzicht van de in de komende 4 jaren geplande milieu-activiteiten, alsmede een overzicht van de financiële consequenties die aan de uitvoering zijn verbonden. Het milieuprogramma ligt tijdens de openingsuren van het gemeentehuis ter inzage bij de infor matiebalie van het gemeentehuis aan het Raadhuisplein. J" i ONDERWERP Bewonersvereniging vraagt om bromfietswerende maatregelen in het fietspad Schrikslaan. Instellen parkeerverbod Professor Lorentzlaan t..h.v. nr. 85 Bezwaar tegen glasvezelverdeel kast Stadhouderslaan BESLISSING a. Het verzoek tot het nemen van snelheidsremmende maatregelen afwijzen; b. het verzoek tot het plaatsen van een spiegel afwijzen; c. bewonersvereniging op de hoogte stellen van de beslissing. Door middel van een onderbroken gele streep, over de lengte van de inrijstrook op de Professor Lorentzlaan t.h.v. nr. 85, parkeerverbod instellen. Vrijstelling ex artikel 18 A van de Wet op de Ruimtelijke Ordening ver lenen voor het plaatsen van een glasvezel verdeelkast op een perceel gelegen aan de Stadhouderslaan en de schriftelijke beden kingen ongegrond verklaren. G-star, Levi Jackpot - Mex forMENan Van Weedi 3761 CE Telefoon 035

Soester Courant | 1995 | | pagina 4