Van Oest, dè Elite Bloemist uit Soest! •rankenspecialist Ben Rademaker ook in winkelcentrum Overhees ihandel wandel Informatie over verwarmingsketels bij fa. Bert van den Dijssel ff. van Oest b.v. ?n met stoom wordt 't iet door schoon. SCHOEMAKER DEMONSTREERT Klant-van-de-maand bij 'Het Blauwe Druifje' De Vaporetto stoomreiniger: veilig, veelzijdig, efficiënt Zwartepieten-wedstrijd voor de jeugd in Hartje-Zuid voor.,. BLOEMISTERIJ Elite Aanbieding van de week: sensationele demonstratie! ƒ699,- CKPert SCHOEMAKER milieubewust VRIJDAG ZATERDAG 'ERKEN swerk. P i/OENSDAG 1 NOVEMBER 1995 lekende gezichten in slijterij Tamboerijn SOESTER COURANT PAGINA 9 ■i_e VIDEO BOEK Inclusief 20 videobonncn met 200.- voordeel Verkrijgbaar bij Expert Schoemaker Wie a«tn sport doet leest de Soester Courant Ook voor de mooiste video's moet je zijn bij Prijsuitreiking door Sinterklaas Chrysanten, 70 gram per tak. Per bos normaal f 5,75. NU tot 7 november voor slechts J Ij Inclusief Elite Bloemist Garantie! Nieuw: bij Van Oest koopt u uw bloemen nu ook in grammen nauwkeurig! Het mag duidelijk zijn dat een tak van 50 gram 5 bloemen) goedkoper is dan een tak van 80 gram 7 bloemen). Van Oest weegt uw aan koop en u betaalt waar u recht op heeft! vs Hoogvliet geeft 2,50 gulden voor elke foute prijs Wij hebben het u al eens laten weten waar dit keurmerk van Pokon- Chrysal voor staat: een Elite Bloemist garandeert u topkwaliteit bloemen en planten en bovenal een 7-dagen-goed-garantie. U begrijpt dat niet elke bloemist dit keurmerk krijgt. Er is dan ook hard door ons personeel gewerkt om dit niveau te bereiken. Maar door veelvuldige controle van Pokon-Chrysal moeten we er ook voor zorgen op dit niveau te blijven! Daarom kunt u er van op aan dat u bij Van Oest topkwaliteit snijbloemen en planten kunt kopen. Vrijdag en zaterdag in het Gildehuis Aanhangwagen van terrein ontvreemd Een Elite Bloemist onderscheidt zich door kwaliteit in alle betekenissen van het woord. Dit wordt regelmatig gecontroleerd, zodat de Elite Bloemist altijd uw garantie is voor top kwaliteit! Eigendomweg 80 3765 EE Soest Telefoon (035) 601 4617/601 06 47 ^OEMls^ Sanitair All-Risks-Garantie. Betaalgemak met de Expert Creditcard. EXPERT, DAAR WORD JE WIJZER VAIU. Gratis Thuis bezorgen en Aansluiten. Nieuw in Nederland. De Vaporetto stoomreiniger. Reinigt werkelijk alles. Met alleen maar stoom. Dus zonder zeep, zonder chemische midde len. Ongelooflijk, maar waar. Bespaart u zeeën van tijd en han denvol geld. U kunt zovéél met dit apparaat, dat moet u met eigen ogen zien. Daarom geven wij een ER IS AL EEN VAPORETTE VOOR De Vaporetto stoomreiniger: Verwijdert vuil en vlekken met alleen leidingwater, dus zonder milieubelastende reinigings middelen. Doodt microscopisch ongedierte, zoals huismijt. Werkt besparend, zowel in tijd als geld. Wordt geleverd met vele hulp stukken. Zelfs met strijkijzer! Zo wordt schoonmaken een fluitje van een cent. Trouwens, u kunt er zelfs behang mee verwijderen. Overtuig uzelf. BURG. GROTHESTRAAT 9,3761 CJ SOEST, TELEFOON 02155 -10344 Vaporetto stoom reiniger. Ideaal Meubels Plavuizen Koelkasten Parket En veel meer ZONDER ZEEP SUPERSCHOON 06 528711068 i 'ieldoppen advertentie 9.95 De Italiaanse multi-national Polti, gespecialiseerd in het ontwikkelen van huishoudelijke stoom-appara- tuur, brengt reeds enige jaren met veel succes in diverse landen in Eu ropa de Vaporetto op de markt. De Vaporetto is in Soest verkrijgbaar bij Expert Schoemaker. De Vaporetto heeft 8 verschillende mo dellen met hulpstukken, afhankelijk van de eisen en wensen van de consument. De Vaporetto reinigt praktisch alles met uitsluitend water, zonder toevoeging van milieu-onvriendelijke reinigingsproduk- ten. Leidingwater en een stopcontact zijn alles wat nodig is om de Vaporetto alle mogelijke schoonmaak-klusjes in een handomdraai te laten verrichten. Door verhitting van het water tot 120°C ontstaat een krachtige stoom. Met deze stoom worden vet en vuil opgelost en eenvoudig verwijderd. Zolang er enige druk in de machine aanwezig is verhin dert het exclusieve blokkagesysteem het openen van de Vaporetto. Hierdoor is optimale veiligheid gegarandeerd. Aangezien de mogelijkheden van de Vaporetto zo veelzijdig zijn, kan de pre sentatie aan de consument uitsluitend geschieden door vakkundige demon straties bij de door Steam by Polti gese lecteerde dealer, zoals Expert Schoe maker aan de Burgemeester Grothe- straat. Steenhoffstraat 13a-15 - Soest - Tel. 035 - 601 21 32 Mevrouw M. Tolboom van de Oljjkeweg is afgelopen zaterdag uit geroepen tot klant-van-de-maand (oktober) bij bloembinderij Het Blauwe Druifje. Zij kreeg de tegoed bon van 50 gulden uit handen van Sandra Los, die haar formulier uit de stapel had getrokken. Elke klant maakt - ongeacht het bestede bedrag - kans om bij Het Blauwe Druifje klant-van-de-maand te worden. Elke laatste zaterdag trekken Sandra Los en Jacqueline van Knobbelsdorff op goed geluk een winnaar uit de in geleverde formulieren. Op de foto v.l.n.r. Sandra, mevrouw Tolboom en Jacqueline. Als de klant bij Hoogvliet aan de Wiardi Beckmanstraat een produkt tegenkomt, dat een andere prijs scant dan op het schapkaartje aangegeven staat, dan geeft Hoogvliet die klant een waarde bon van f 2,50 per constatering. Op die manier dwingen de medewer kers van Hoogvliet zichzelf er goed op te letten, dat zij correcte prijzen bij de produkten plaatsen. Door deze prijs- correct-garantie helpt de klant de mede werkers van Hoogvliet fouten te ontdek ken die zij eigenlijk niet horen te maken. En dat verdient een beloning! Zaterdag 4 november wordt een span nende middag, want dan wordt om 14.00 uur bekend gemaakt wie de prijs winnaars zijn van de kleurplaat wedstrijd, die bij Hoogvliet in Soest is gehouden. een paar weken prijkt de r-"Drankenspeciaalzaak Ben Rademaker11 op de slijterij aan de Tamboerijn, in het winkelcentrum Overhees. De bekende Soester drankenspecialist van de Laan straat heeft zijn vleugels dan ook uitgeslagen naar de westelijke woonwijk van Soest. De zaak aan de Laanstraat - die al een kwart eeuw bestaat - gaat overigens gewoon ver der. Gewoon is misschien niet het woord, want nu vader Ben en moeder Corien hun activiteiten naar het filiaal aan de Tamboerijn hebben verplaatst, staat de "oude" zaak aan de Laanstraat voortaan onder leiding van zoon Stefan Rade maker en zijn vrouw Sabine. Die kennen het vak ook door-en-door en zullen de ruime vaste klantenkring zeker op de zelfde wijze van dienst zijn als hun ouders. De opening van het filiaal in Overhees, waar de Rademakers de zes jaar oude slijterij hebben overgenomen, wordt in de nieuw ingerichte zaak gevierd met een aantal aantrekkelijke aanbiedingen. Zo krijgt men bijvoorbeeld bij aankopen voor een bedrag van 50 gulden niet al leen een fles Spa fruitdrank gratis, maar ook een envelop met een leuk prijsje, variërend van waardebonnen,tot flesjes wijn en tal van leuke "hebbedingetjes". De actie loopt tot en met komende za terdag en er is altijd prijs, uiteraard zo lang de voorraad strekt. De slijterswinkel in Overhees kent van ouds een uitgebreid assortiment. Vooral Op vrijdag 3 november en zaterdag 4 november organiseert het be kende loodgieters- en verwarmings- bedrijf Bert van den Dijssel infor matie-dagen over verwarmings ketels en professionele airconditio ning systemen. Dat gebeurt in het Gildehuis (achter museum Oud Soest) aan de Steenhoffstraat 48. kijkje gaan nemen. De experts van de fa. Bert van den Dijssel bieden oplossin gen aan en geven uitgebreid informatie over nieuwe, zuinige en betrouwbare cv- ketels en tevens over professionele air conditioning systemen. Dit alles in een rustige sfeer en onder het genot van een kopje koffie. De informatiedagen in het Gildehuis zijn op vrijdag 3 november van 14.00 uur 's middags tot 21.00 uur 's avonds; op zaterdag 4 november van 10.00 uur 's morgens tot 18.00 uur 's avonds. In formatie: Loodgieters- en verwarmings- bedrijf Bert van den Dijssel, Van Lenneplaan 53, 3768 XN Soest, tel. 035-6016903, fax: 035-6014373. Zie ook de advertentie elders in dit blad. De winkeliers van Hartje-Zuid or ganiseren voor de jeugd van 3 t/m 8 jaar een Zwartepieten-wedstrijd, voorafgaand aan de komst van Sin terklaas. De mooist verklede Pietjes maken kans op een van de zes hoofdprijzen. De jury bpstaat uit Sinterklaas zelf en zijn begeleiders. De prijsuitreiking vindt plaats op zaterdag 2 december, als Sin terklaas het winkelcentrum in Soest- zuid bezoekt. Hij wordt dan om 10.15 uur ontvangen op het balkon boven de ingang van slijterij Toon van der Linden en gaat daarna alle winkels langs. Op het podium voor de C-1000 mogen alle Pietjes die zaterdag vanaf ..00 uur bij hem komen en om 11.30 uur reikt de Sint de prijzen uit. De kinderen kunnen meedoen in twee leeftijdsgroepen. Er zijn drie hoofdprij zen voor de Pietjes van 3 t/m 5 jaar, en nog eens drie hoofdprijzen voor de Piet jes van 6 t/m 8 jaar. Voor alle andere Pietjes, die geen prijs gewonnen hebben, is er ook een leuke verrassing. Wie mee wil doen moet een aan meldingsformulier invullen met naam, adres, telefoonnummer en leeftijd. Dat formulier is nu al verkrijgbaar bij Adama Herenmode, Soesterbergsestraat 51, en het moet worden ingeleverd op woensdag 8 november, 's middags tus sen 15.00 en 17.00 uur, bij de C-1000, aan de Zuidpromenade. 25 jaar ervaring Met hun 25 jaar ervaring weten Ben en Corien Rademaker, die een aantal da gen per week geassisteerd worden door Rena Kok, heel goed wat er in de we reld van wijn en bier te koop is. In de afgelopen kwart eeuw is het assortiment van de Nederlandse slijterswinkels aan zienlijk gegroeid. De tijd dat de klanten tevreden waren met één soort bier, je never of vieux is al lang voorbij en de klant, die meestal ook op dit gebied aar dig ver over de grens heeft gekeken, stelt tegenwoordig hoge eisen. Bij drankenspeciaalzaak Ben Rade maker kunnen ze daar in alle opzichten aan voldoen. Niet alleen met een door dacht en ruim samengesteld assorti ment, maar ook met een stukje vakman schap en persoonlijk advies. De Rade makers staan hun klanten graag bij met goede raad, en of het nu gaat om een eenvoudig slobberwijntje of een van de chiquere drankjes in de winkel, dat maakt hen niet veel uit. De bekende Rademaker-toppers - de huiswijn in li ters (rood en wit), die bekend is als "Paleiswijn", maar ook de "Soester Knollenolie" (een "lokale" jonge graan jenever), de Soester kruidenbitter (in diverse maten) en de populaire Grand Venraux-wijnen - ontbreken natuurlijk ook aan de Tamboerijn niet. Service Uiteraard strekt de bekende service van Rademaker zich ook uit tot de klanten kring van de winkel in Overhees. Men kan ook in het nieuwe filiaal dus reke nen op de bezorgservice - die wordt uit gevoerd vanuit het centrale magazijn aan de Laanstraat - en op de complete verzorging van feesten, bruiloften en partijen; dat laatste niet alleen voor wat de drank-voorziening betreft, maar ook als het gaat om tafels, stoelen, koffiezet apparaten en bierbuffet, desgewenst met inbegrip van hapjes en bediening. De drankenspeciaalzaak aan de Tam boerijn 29 is zes dagen per week geo pend. Op maandag vanaf 11.00 uur, op andere dagen vanaf 09.00 uur, tot 's avonds 18.00 uur en op vrijdag tot 21.00 uur. Op zaterdagmiddag gaan de winkeldeuren om 16.00 uur dicht. Vanaf het terrein van een autoschade- bedrijf aan de Nieuwe Gracht is een aanhangwagen gestolen. De diefstal is in het weekeinde gepleegd. Een woord voerder van het bedrijf deed maandag aangifte bij de politie. Het besparen van energie, met als be langrijk nevenresultaat een mindere be lasting van het milieu, is nog steeds ac tueel. Binnen de doelstellingen van het MAP (Milieu Actie Plan) zijn met name detaillisten actief bezig om vooral bij vervanging van cv-ketels over te gaan op ketels met verbeterd rendement. Aangezien het stookseizoen weer nader bij komt kan het voor veel particulieren die aan vervanging' of verbetering van hun installatie denken interessant zijn om voorlichting over energiebesparende en efficiënte installaties te verkrijgen. Tegenwoordig is de aanschaf van aircon ditioning geen overbodige luxe meer. Een heerlijk koel huis of werkomgeving biedt de oplossing voor veel mensen. Vrijdag en zaterdag a.s. is er in het Gildehuis alle gelegenheid om zich na der te laten informeren en kennis te ne men van de nieuwe technische oplossin gen en andere specifieke informatie. Wie zijn stookkosten (te) hoog vindt, aan een nieuwe ketel toe is of op zoek is naar airconditioning, moet beslist een het aantal biersoorten - binnen- én bui tenlands - is groot. "We hebben wel te gen de tachtig verschillende bieren," al dus Ben Rademaker. Ook het aantal wijnen, likeurs en andere drankjes is bepaald niet klein, zodat de liefhebbers van een goed glas in de winkel volop keus van hun gading kunnen vinden. Ben en Corien Rademaker, met hun midden Rena Kok.

Soester Courant | 1995 | | pagina 9