Geen pardon voor Sauna Soesterberg Peter Esseveld in marathon New York Motor Transport Groep Dienst 40 jaar Intocht van Sint Nicolaas op zaterdag 18 november Dan is Alpha-helpende wellicht iets voor u! Bijna de 11de van de 11de Ondernemers in beweging WOENSDAG 8 NOVEMBER 1995 Grote meerderheid raadsfracties voor sloop illegale bouwsels 'Als je in New York hebt gelopen, word je voor vol aangezien' ARATHWN I 'De Drie Eiken' Thema-middag ANBO gaat niet door Kerkdiensten Medische dienst Griepvaccinatie Hulpverlenin^J Sieraden uit woning ontvreemd Stichting Thuiszorg Noord-Oost Utrecht Straks integratie MTGKlu in nieuwe DVVO Veel ontwikkelingen in Soesterberg Meer berichten over Soesterberg op pagina 14 Ski-team doet weer goede zaken Ledenvergadering van ijsvereniging in De Hoeksteen Herinnering aan pastor Jules Ypma Agenda Correspondentie-adres P. Taai, Van Maarenplein 1, 3769 EN Soesterberg, tel./fax (0346) 35 12 52. Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest, tel. (035)602 18 41 Ondanks ongeveer 3.400 handteke ningen van klanten en omwonen den zal Sauna Fitness Centrum Soesterberg de illegale bouwsels moeten afbreken. Dat standpunt van bet college wordt gesteund door zeven van de acht raadsfracties. Al leen de WD vroeg nadrukkelijk om een alternatieve oplossing. Als de gemeenteraad op 16 november zijn poot stijf houdt, zal de zaak voor de rechter komen. De WD verwacht niet dat die het bedrijf aan de Amersfoort- sestraat zal dwingen om alles in de oude staat terug te brengen. Daarom zien de liberalen liever dat de gemeente in over leg met ondernemer Zieleman en de provincie naar een andere oplossing zoekt. Dat mag van de meeste andere fracties, maar zij zien het er niet van komen dat een aanvaardbaar alternatief wordt ge vonden. Wethouder Pieter ten Hove verwacht evenmin dat daar iets uit komt. "Ik zal bij de provincie te rade gaan, maar ik heb de indruk dat de pro vincie nog steeds van harte achter ons beleid staat." i De fracties wonden er in de commissie ruimtelijke ordening geen doekjes om en stelden dat niet de gemeente, maar de ondernemer de problemen over de illegale voorzieningen, zoals het Turkse bad en de extra buiten-sauna, heeft ver oorzaakt. Een aanvraag voor een bouw vergunning werd nooit ingediend. Bo vendien zou de raad waarschijnlijk nooit een artikel 19-procedure zijn gestart, omdat de plannen in strijd zijn met het bestemmingsplan van de gemeente en het Streekplan van de provincie. Beleid Achteraf alsnog een vergunning verle nen voor een bouwplan is uit den boze, vindt het CDA. "Als je dit soort situa ties achteraf legaliseert, kun je geen ruimtelijk ordening-beleid meer voeren. En daar wil het CDA niet aan meewer ken," aldus fractievoorzitter Bart Krol. "Er zijn veel andere aanvragen van an dere ondernemers aan de Amersfoort- sestraat niet gehonoreerd, omdat ze evenmin in het bestemmingsplan pas- Dat laatste aspect weegt ook zwaar bij de andere fracties. Zij willen geen pre cedent scheppen door alsnog een artikel 19-procedure te starten. Ze vrezen dat andere ondernemers aan de Amers- foortsestraat dan aan de bel trekken bij de gemeente om eveneens alsnog een vergunning af te dwingen. Of om een juridische procedure tegen de gemeente te beginnen. De commissieleden waren dan ook niet gevoelig voor de argumenten van de advocaat van het Sauna Fitness Cen trum en het verzoek om begrip van de klanten. "Het echtpaar Zieleman heeft het laten bouwen om ons een plezier te doen, want ze doen alles voor hun klan ten. Natuurlijk hadden ze een bouwver gunning moeten aanvragen, maar ze hebben dit in hun enthousiasme gedaan. U mag ze straf geven en die straf is dat het moet blijven zoals het nu is," aldus de Utrechtse bouwondernemer G. Stijlaart die klant is bij Zieleman. De fracties vinden het jammer voor het bedrijf, dat er volgens verschillende commissieleden prachtig uitziet, maar ze kenden geen pardon voor de onderne mer Zieleman. Controle Een aantal fracties verwonderde zich wel over het feit waarom de gemeente zo laat achter de illegale praktijken is gekomen. Volgens Ten Hove is er pas vanaf 1994 gecontroleerd, omdat toen de bouw van de rustruimte startte. Voor die voorziening had Zieleman wel een vergunning aangevraagd en gekregen. ak. "Ze hebben me verteld dat het sum mum van de marathon, de jaarlijkse loop in New York is. Wel, met mijn werk heb ik het kunnen regelen dat ik op 12 november als één van de dertigduizend daaraan mee kan doen. Het zal een belevenis worden waar ik naar uit zie." Peter Esseveld (38) zit ogenschijnlijk rustig in de gezellige woonkamer van Wostok 8, maar is met zijn gedachten bij de training die vandaag nog op het pro gramma staat. Hij is al jarenlang lid van de atletiekvereniging FIT uit Zeist, maar begon pas drie jaar geleden met de duurloop-training. Hij verbaasde zowel zijn trainer als de oude rotten in deze tak van sport met het gemak waarop hij de opgegeven afstanden liep. De eer ste tien kilometer was binnen drie kwar tier bekeken en van verveling liep hij nog maar een rondje van enkele kilome ters. Langzaam, maar zeker werden de afstanden langer en zo begon hij aan de training voor de marathon. Prikkel Zijn sport-collega Henk Claasen schreef zijn belevenissen van de marathon 'New i York 1993' in een dagboek. Dit verslag was de prikkel voor Peter om ook eens mee te doen. De marathon in november 1994 in Eindhoven was zijn debuut. Hij wist zijn krachten zo te verdelen dat de ruim 42 kilometer in 3 uur en 16 minu ten werd gelopen. Uiteraard doen de profs het in ruim twee uur veel sneller, maar voor de eerste keer was het niet slecht. Daarna volgden er meer en zo voelde hij duidelijk dat de marathon voor hem dé uitdaging was. Na wat pas sen en meten werd ruimte gevonden 017399 014664 Peter Esseveld staat zondag aan de start van de marathon onder de mara thons, die van New York. voor de grote uitdaging en op 8 novem ber stapt hij in het vliegtuig voor een vlucht naar 'The Big Apple'. Oranje "Nee, we zijn niet de enige Nederlan ders. Met nog ongeveer 800 Hollanders doen we mee. Uiteraard zijn we alle maal duidelijk te herkennen aan onze oranje shirts. Maar om daar straks tus sen 30.000 hardlopers te staan, dat maak je maar één keer mee. En het is nog een prestatie ook dat je tot één van die 30.000 mag behoren. Er zijn heel wat sportmensen die zich elk jaar hier voor opgeven, maar niet aan de bak komen. Daarom moet je ook zo voor zichtig zijn met je startnummer, want die de jn! 50) ran officiële zijde heeft de Stichting Jeugdwerk Soesterberg vernomen, dat Sint Nicolaas op zaterdag 18 november het vliegdorp zal bezoe ken. De goedheiligman wordt dit jaar in de sportzaal van het Dorps huis ontvangen. Vanaf 13.15 uur zijn alle Soesterbergse kinderen tot en met 8 jaar daar van harte welkom. Het feest begint om on geveer 13.30 uur. Na het verwelkomen van de Sint vindt er een optreden plaats van een bekend clownsduo. Dat brengt een show met de naam 'MuziekkaDo- Re-Mi'. Aansluitend is er om 15.00 uur een rijtoer door het dorp vanaf het Dorpsplein via de Van Angerenstraat, Ook dit jaar brengt Sint Nicolaas een bezoek aan Soesterberg. Professor Lorentzlaan, Rademaker- straat, Kampweg, Van Maarenplein, Generaal Spoorstraat, Generaal Win kelmanstraat, Kamerlingh Onneslaan, Oude Tempellaan, Wostok, Apollo, Oude Tempellaan, Vliegtuiglaan, Kamerlingh Onneslaan, Buijs Ballot laan, Plesmanstraat met als eindpunt Dorpsplein. Alle kinderen worden ver zocht in een bepaalde vorm in de op tocht mee te lopen, bijvoorbeeld met een versierde fiets, kar of zelf verkleed. Elk origineel idee is welkom en alle kin deren die willen meelopen, wordt ver zocht zich vooraf op te geven bij Nell Ruis, tel. 353129. pikken ze zo van je af. Ik loop onder nummer 3.810. Bij de start is het een vieze troep, want heel veel moeten dan nog hun behoefte doen. Dus je kunt je voorstellen dat het dan net een open riool is." "Maar als om 10.40 uur plaatselijke tijd (16.40 uur in Nederland-red.) het start schot valt, gaat alles beginnen. Je loopt dan door de zo bekende wijken van die stad, bijvoorbeeld Harlem waar dage lijks diverse moorden plaatsvinden. De geschiedenis heeft geleerd dat juist op de marathondagen het minst aantal moorden plaatsvinden, dus is het ook daar nog goed voor. Je zou tijdens de loop een camera mee moeten nemen, wie weet doe ik het ook nog wel. Een dag voor de start wordt een ruilbeurs van T-shirts gehouden.- Elke marathon kent zijn eigen shirts en een ieder wil zijn verzameling uitbreiden en dan is dit een mooie gelegenheid. Wie weet zijn ze geïnteresseerd in mijn shirts van Eind hoven en Utrecht en krijg ik er één uit bijvoorbeeld Japan of Mexico. Het is voor mijn vrouw en mij een korte va kantie van een dag of zeven. Een in spannende vakantie die we zelf moeten betalen, want onze atletiekclub is niet zo rijk dat ze me konden sponsoren. Onze beide kinderen gaan op een feestweek bij opa en oma Klinkenberg en dat feest is wederzijds." Diensten Centrum Dorpsplein 18, Soesterberg Telefoon 0346 - 35 14 02 Kaartmaratahon Voor de kaartmarathon van De Drie Eiken, op zaterdag 11 november, zijn plaatsen vrijgekomen. Daarom kunnen kaartliefhebbers zich nog opgeven bij Anneke Pley, tel. 351612. De wedstrijd begint om 9.00 uur in De Drie Eiken. De thema-middag van de Algemene Nederlandse Bond voor Ouderen (ANBO) in Soesterberg gaat niet door. De bijeenkomst was gepland op donder dag 9 november, maar is door onvoor ziene omstandigheden afgelast. Zondag 12 november ROOMS-KATHOLIEKE KERK Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Zaterdag 19.00 cantores Zondag 10.30 gezinsviering; aalm. I. Crooymans, mmv kinderkoor Noord- wijkerhout Cenakel, Amersfoortsestraat 18 Zondag 09.00 eucharistieviering; an dere dagen 07.30; gebedsdiensten: da gelijks 12.15, 15.30 en 18.00 uur. De kapel is de hele dag open. NED. HERVORMDE GEMEENTE/ GEREFORMEERDE KERK De Hoeksteen, Biiys Ballotlaan 2 09.00 ds. J van Marion; H.A. 10.45 ds. M.A.A. Nawijn; H.A. APOSTOLISCH GENOOTSCHAP Generaal Winkelmanstraat 99-101 Zondag 09.30 M. Kroonenberg Woensdag 20.00 M. Kroonenberg STERRENBERG 'De Lichtpunt', Huis ter Heide 10.30 ds. H. Henstra Huisarts Vrijdag 18.00 - maandag 08.00 uur: W. Brandt (Den Dolder), Dolderseweg 57A, tel. 030-2293100. Tandarts Spreekuren 13.00 en 19.00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft: Dierenarts H.J.M. Tonino en P.B.E. Tonino-van Schieveen, Kampweg 50, tel. 352467; weekenddienst na afspraak; in andere gevallen hoort men via het antwoordap paraat wie er dienst heeft. Dr. Creutzberg: Woensdag 1 november van 18.00- 19.00 uur in de praktijk. Dr. Galjart: Woensdag 1 november van 17.30- 18.30 uur in de praktijk. Dr. Prause: Donderdag 2 november van 19.00- 20.00 uur in de praktijk. Hulp Stichting Hulpdienst Soesterberg Hulp aanvragen: dagelijks 09.00-10.00 uur, tel. 351789, b.g.g. 351658 of 351437. Kruiswerk Stichting Kruiswerk N.O. Utrecht 24 uur per dag bereikbaar onder tel. 06- 8344* (20 ct. per minuut). Maatschappelijk werk Stichting Thuiszorg en Maatschappelijk Werk N.O. Utrecht Generaal Winkelmanstraat 103 (geref. kerk), tel. 352606, elke dinsdag en woensdag 09.30-10.30 uur. Grof vuil Tel. 035-6093666. Politie Dorpsplein 17A, tel. 351555 (werkda gen 12.00-13.00 uur). De politie is verder 24 uur per dag te lefonisch bereikbaar onder nummer (035) 5487411. Twee jongens van ongeveer zestien jaar en 1.65 meter lang zijn de vermoedelijke daders van een inbraak in een woning aan de Buys Ballotlaan. Het tweetal werd door verschillende getuigen gesig naleerd, kort nadat er uit het huis'siera- den van een 51-jarige vrouw waren ont vreemd. Eén van de vermoedelijke da ders droeg een blauw petje. Stichting $ss Speciaal voor onze cliënten in Soesterberg. Zoekt u een zelfstandige part-time baan voor één of meer och tenden per week? Alpha-hulp is huishoudelijke hulp die wordt geboden aan oude ren, om hen in de gelegenheid testellen zolang mogelijkthuiste blijven wonen. Wanneer u gaat werken als Alpha-helpende dan: is de betrokken hulpvrager uw werkgever; dit betekent flexibele werkafspraken (vakantie/werkdagen) verdient u f 12,46 bruto per uur (vanaf 23 jr.); als u daar naast geen ander inkomen heeft, betaalt u bij 2 ochtenden werk per week geen belasting en premies en sociale lasten. Uw partner behoudt in dit geval ook de hogere belastingvrije som. Deze gunstige regeling geldt speciaal voor de Alpha- helpenden vanwege de Belastingherziening "Oort", vanaf 1 januari 1990. Heeft u vragen of wilt u zich opgeven, dan kunt u kontakt opne men metdeafdelingAlpha-hulpverleningBurg.Grothest raat 74, telefoon 031 - 601 90 04 tussen 9.00 en 10.00 uur. Op woensdag 1 november 1955 kwam van de Luchtmachtstaf de Ministeriële Beschikking nr. 213.644 om een Motor Transport Groep Koninklijke Luchtmacht in te richten. Veertig jaren later stond het militair- en burger personeel van de Motor Trans- v port Groep Koninklijke Luchtmacht om 08.00 uur in het Kamp van Zeist aan getreden voor een bijzondere vlaggen- parade. Met 'brengt eregroet' werden de drie bekende vlaggen gehesen waarna de plaatsvervangend commandant, ma joor Vos, in het kort terugkeek op toen en nu. "Vandaag precies 40 jaar geleden wer den door de toenmalige Minister van Oorlog, de Aan- en Afvoer Squadrons Noord en Zuid, de voorlopers van de huidige MTGKLu opgericht. Uitgangs punt hierbij vormde het streven te ko men tot een grotere mate van efficiency en slagvaardigheid bij de inzet van de beschikbare wegvervoerscapaciteit bin nen de Koninklijke Luchtmacht." "Met gepaste trots kan worden terug gekeken op hetgeen in al die jaren is bereikt door ons allen, huidige en ook ex-medewerkers. De MTGKLu heeft bewezen te allen tijde voorbereid te zijn op de uitoefening yan haar taak en heeft met haar flexibiliteit, mobiliteit en inzetbaarheid een wezenlijke bijdrage geleverd aan de slagkracht van de Ko ninklijke Luchtmacht, zowel in vredes tijd als in crisisbeheersingsoperaties." "Daarnaast heeft de MTGKLu zich de afgelopen jaren weten te onderscheiden door de introductie en verbetering van f40 JAAR een resultaatgerichte bedrijfsvoering, en daarmee een voortrekkersrol vervuld binnen de directie operatiën. Deze beide aspecten hebben alom tot waardering geleid en ervoor gezorgd dat opheffing in het kader van bézuinigingen in 1993 kon worden voorkomen." "In dit, weliswaar niet officiële, jubi leumjaar kijken wij niet alleen terug, maar ook vooruit. Veertig jaar na de oprichting staat de MTGKLu voor een nieuwe, nog grotere uitdaging en we derom ingegeven door een streven naar een doelmatiger en slagvaardiger inzet van alle beschikbare vervoerscapaciteit ditmaal binnen Defensie." 'MTGKLu en de Marinevervoersdienst hebben laten zien dat het kan', moet de staatssecretaris hebben gedacht toen hij besloot tot oprichting van één Defensie Verkeers- en Vervoers Organisatie. Met ingang van 1 januari 1996 zal integratie De huidige MTGKlu-medewerkers in Soesterberg. van de MTGKLU plaatsvinden in die nieuw op te richten DWO, die ver keers- en vervoersdiensten zal gaan ver richten ten behoeve van de gehele krijgsmacht. Vast staat inmiddels wel dat in beginsel met ingang van 1 januari a.s. ontvlechting uit de KLu-organisatie zal plaatsvinden en dat daadwerkelijke reorganisatie (lees reductie) eerst m.i.v. 1997 zal kunnen plaatsvinden. Om met de woorden van onze oud Be velhebber der Luchtstrijdkrachten, de Luitenant-Generaal Manderfeld te ein digen: 'Ik spreek de wens en verwach ting uit dat de MTGKLu-spirit in de toekomste DWO duidelijk zichtbaar zal zijn en merkbaar blijft doorklinken ten voordele van de gehele krijgsmacht', aldus majoor Vos. Carnaval, het oorspronkelijk kerke lijke feest voorafgaande aan de veertig-daagse vastentijd en onge veer een week voor Aswoensdag, nadert zijn start. Deze 'carnem levare' (verlichting, opvrolijking) is in Nederland sinds 1850 bekend, maar dan alleen in de zuidelijke provincies. De bekende opmerking van 'onder de grote rivieren' heeft vooral na de Tweede Wereldoorlog zich ook bo ven die rivieren verplaatst. En zo werd ook Soesterberg met dit stuk 'verlich ting, opvrolijking' behept in de Carnavalsvereniging 'de Zotteklappers'. Op zaterdag 11 november wordt 's avonds om 11 over 11 de nieuwe Prins Het feest kan beginnen, dus kom maar binnen. Carnaval (de Vijfde) bekend gemaakt. Heel wat speculaties doen de ronde wie de nieuwe Dorstlustige Hoogheid zal worden. Tussen 11 november en eind februari vólgend jaar zal hij de 'verlichte' kar moeten trekken. De carnavals vereniging kan best nog wat donateurs gebruiken en men wordt uitgenodigd dit kenbaar te willen maken via telefoon 352267 of 352790. Indien dit voor de 11e van de 11e gebeurt, geeft de donateurskaart recht op een vrije toe gang tot ZDH Prins Zotteklap V 's avonds in De Gouden Leeuw aan de Rademakerstraat. In Soesterberg-Noord groeit lang zaam maar zeker het aantal bedrij ven. Zo wordt aan de Andries Ste- merdingweg een aantal bedrijven binnenkort geopend. Op het vroe ger verfoeide 'Gat van Uyland' wordt momenteel het nieuwe dis tributiecentrum van Hypsos gerea liseerd. Naast garage Plekkepoel aan de Amersfoortsestraat staat het nieuwe bedrijf van timmerfabriek 't Driftje en zijn er plannen voor uitbreiding van Gebr. Tammer b.v. achter het BP-ben- zinestation. Zakken we iets af naar het zuiden, dan komen we in Soesterberg-Centrum, de Rademakerstraat. Er zijn plannen in voorbereiding om deze straat beter in te richten waardoor het aanmerkelijk beter zal worden voor de auto en de voetgan ger. Dan wordt het ook aantrekkelijker voor het bedrijfsleven. Het is dan wel zaak dat nog leegstaande winkelpanden nieuwe eigenaars krijgen. In dit verband is er nog ruimte in de vroegere zaak van Overgoor. Besprekingen zijn gaande om hierin weer nieuwe eigenaars te krijgen. Voor het pas gebouwde pand naast Mode Korte is nog geen invulling gevonden, maar ook hier is men in bespreking. Het Kaashuis daarnaast zal hoogstwaar schijnlijk verdwijnen en de kans bestaat dat het zijn oorspronkelijke status van slagerij terug krijgt. De plannen voor nieuwbouw op de hoek van de Professor Lorentzlaan met de Rademakerstraat zullen mogelijk be gin volgend jaar gerealiseerd worden. Aan de kant richting RK Kerk worden moderne eengezinswoningen gebouwd, terwijl aan de andere kant ruimte is voor de bouw van diverse winkels met daar boven woningen. Soesterberg-Zuid Soesterberg-Zuid, met als hart de Buijs Ballotlaan, heeft zijn wisseling gehad in slagerij Van de Heuvel en in alle stilte is Flora en Fauna overgegaan in handen van bloemist Van Oest uit Soest. Het wachten is wat er in de nabije toekomst zal gebeuren met De Hoeksteen. Ieder mens is op zoek naar balans en evenwicht in zijn leven. Dat geldt ook voor de ondernemer en zijn bedrijf. Zówel intern als extern hoort zijn belang in balans te zijn. Inkomsten, uitgaven, schuld en eigen vermogen zijn gegevens voor deze balans. Bedrijfsresultaat is niet alleen afhankelijk van eigen inzet, maar wordt ook beïnvloed door beslui ten van de overheid. Houdt de ge- meentê Soest rekening met het on dernemersbelang? De ervaring leert dat ondernemers al leen in onderlinge samenwerking een vuist kunnen maken waardoor naar hen wordt geluisterd. De Verenigde Onder nemers Soesterberg hebben onlangs hierover met elkaar gesproken in het Kontakt der Kontinenten. Het was een bijzonder leerzame avond voor onder nemend Soesterberg. Het Ski-team Soesterberg zet de stij gende lijn ook door in het nieuwe sei zoen. Zowel afgelopen zondag en de week daarvoor liet het team van zich spreken. Aranka van de Wal, het jeugdskitalent van Soesterberg, greep in Hoofddorp net naast het goud, maar herstelde dat in het Brabantse Uden. Het afgelopen weekeinde stond de eerst Runners-op Cup op het programma en ook Soester berg kwam met een aantal skiërs aan de start. Eerste plaatsen waren er voor Maaike Smorenburg en Wesley van Krimpen, zilver voor Rina Wieneke en Nina Smorenburg. Net buiten de prijzen vielen Quintas de Groot, Vera de Reus, Hugo van Ardenne en Marijn Maris. Het aankomend weekeinde staat de eer ste Kids-Cup in Dordrecht op het pro gramma, waar de beste jeugd van Ne derland aan de start komt. Guus Smorenburg en Aranka van de Wal rijn in hun leeftijd-categorie de grote kanshebbers op de eindzege. Hoofd trainer Stephan Zoetelief zal hen met raad en daad bijstaan om de zo fel be geerde cup mee naar Soesterberg te kunnen nemen. IJsvereniging Soesterberg houdt mor genavond haar jaarlijkse algemene ledenvergadering. Die begint om 20.00 uur en wordt gehouden in De Hoek steen aan de Buys Ballotlaan. Iedereen is welkom op de vergadering, waar ui teraard de jaarstukken en de contribu tie voor het nieuwe winterseizoen ter sprake zullen komen. Maandag 25 september j.1. herdachten velen in Soesterberg in stilte de jaardag van wijlen Pastor Jules Ypma. Hij zou dan 68 jaar rijn geworden. Helaas is hij op 13 november van het vorig jaar na een kort ziekbed overleden. Op zondag 19 november wordt hij in de plaatselijke roomskatholieke kerk in dankbaarheid herdacht. In de viering van 10.30 uur zullen voorgaan pastor Huiskamp en pastor Claassen, rijn vroe gere mede-bewoners van het Kontakt der Kontinenten, alsmede zr. Marie- Anne. Deze bijzondere kerkdienst is met de themagroep voorbereid, terwijl afge vaardigden van verschillende werkgroe pen, het gemengd koor en kinderkoor hun medewerking zullen verlenen. Te vens worden nabestaanden van pastor Ypma, de paters S.V.D., personeel van het Kontakt der Kontinenten en vele anderen uitgenodigd deze bijzondere herdenkingsdienst bij te wonen. Het parochiebestuur nodigt de parochianen en verder een ieder uit dit bij te wonen op zondag 19 november. Woensdag 8 november 13.30 bridge-instuif, Drie Eiken Zaterdag 11 november 09.00 klaveijasmarathon, Drie Eiken 21.00 vrij dansen echtparen, dansschool Rellum 23.11 Carnaval De Gouden Leeuw Zondag 12 november 14.00 Open huis, Drie Eiken Maandag 13 november 11.00 Rondje Soesterberg, Radio Soest Opgaven voor de agenda: tel. 351252.

Soester Courant | 1995 | | pagina 11