Unieke oplossing: sponsors helpen Ludgerusschool uit de (ruimte)nood UUR UUR UUR UUR IUUR Jtyan Breukelen Vastgoed IIJIJR "K¥; Na intocht Sint kinderfeest voor de jeugd t/m 10 jaar Meer horeca-mogelijkheden in winkelgebied Van Weedestraat 299,- 'Haal hoge drempels voor bijzondere bijstand weg!' WOENSDAG 8 NOVEMBER 1995 SOESTER COURANT PAGINA 5 ieuws Ouders bouwen 'Kleuterpaleis' Soest betaalt aan >oek over muziek in oorlogskampen mT-nu 299,- Sponsors van het Kleuterpaleis Autodiefstal mislukt Fietsers zonder licht bekeurd Alleen kleurplaat geeft toegang Oproep vanuit avondgebed: ■Vtx-nu 299,- Zwangere vrouw onwel in winkel Dronken Soester haalt uit naar politie '"Ut', die o lng heeft® nededeeij Nov" 's middat, 'e gemeentel tegen welkS 130 hij den ccj fdag), te 3 u de stri»tiiaa. enverandemi raat Deze g° :bben nabij i de straat in :t gemeentebj. ïlman persoon, orden verleef fng 'St. Jozef irgsch Bloei' en Ver. Postweg. id-Ulegalenjj) arakbezodn Vermeulen e ad. Spr. achtte dat een ver- ai werd opge als lid zouden 6 "C1U terwijl in hei ng namen de :r; Buitenbos, etaris en Wor- elke dringend ;oed, kunnen, i zich met hui et bureau »u ntgomerywee 9 - 12 uur. PARftj lentatie 24 77 3ilthoven t met NS. Niet afwachten tot de overheid (misschien nog eens) over de brug komt, maar zélf de handen uit de mouwen steken. Met dat "credo" heeft de Ludgerusschool in Soest- zuid, die al jaren kampt met ruimte- tbrek, gezocht naar creatieve op- fssingen. En die - vooral dankzij een groep ouders die niet langer werkloos wilden toezien - ook ge vonden. Morgen worden bij het schoolgebouw aan de Vosseveldlaan twee noodlokalen feestelijk in gebruik genomen. Ze vor men samen het "Kleuterpaleis" en bie den onderdak aan de beide kleuter groepen. Met man en macht heeft een groep van ca. 50 ouders in de afgelopen maanden de handen uit de mouwen ge stoken om de noodschool (twee loka len) letterlijk "van de grond te krijgen". Om dat te realiseren vond de Ludge- :hool inderdaad een creatieve - en schijnlijk unieke - oplossing. De katholieke basisschool aan de jVósseveldlaan is een van de snelste leiers" onder de Soester scholen. De ïrzijde van die succesvolle ontwikke ling: het gebrek aan lokalen werd steeds DE KEUZE VOOR GEMAK bekend, mtreinigmg ;erij perceel ijk- en be- FUJIFILM DL-27o ZOOM jmr-nu 299r- i het milieu n8novem önischeaf- g; ingtenop- st tegen de idvanSta- EVOOR- n de voor- ik is gedaan opdatver- ;n riolering ïllem Van Oosten fotoservice oeslerbergsestraal 57 Winkelcentrum Soest-Zuid 035-6013109 Var Weedestraat 147 (naast Jac. Hermans) Soest# 035-6025942 seweg 12IV Hoogland 033-4807151 gehore de Gou- iet College van B. en W. heeft beslo ten f 750,- beschikbaar te stellen voor een subsidie aan de "Stichting Muziek- leven Concentratiekampen 1940-1945". Jie stichting beijvert zich voor de uit gave van een monumentaal boek over Nederlanders en het "even rijke als bi- muziekleven in de concentratie kampen in de Tweede Wereldoorlog. "Deze muzikale kunstvorm, die onder zeer moeilijke omstandigheden plaats- Vond, is nauwelijks onderzocht," aldus het ambtelijk advies. "Dit initiatief ver dient enige ondersteuning." Voor het auteurschap heeft de stichting |nmiddels de publicist, vertaler en pro- jammamaker Theodore van Houten Aangeworven. Het project gaat f 167.500 kosten, waarvan zo'n 110.000 gulden wordt betaald uit diverse rijks- en provinciale fondsen. Dat is niet ge noeg en daarom is alle gemeenten met meer dan 12.000 inwoners ook om een subsidie gevraagd. Soest betaalt dus mee. DE KEUZE VOOR GEAAAK FUJIFILM DL-27o ZOOM jHem Van Oosten fotoservice Soesterbergsestraat 57 Winkelcentrum Soest-Zuid 035-6013109 Van Weedestraat 147 (naast Jac. Hermans) Soestdijk 035-6025942 Hamseweg12IV Hoogland 033-4807151 knellender. Twee groepen hebben tot nu toe noodgedwongen onderdak moeten vinden in ruimten die daarvoor absoluut ongeschikt zijn: de speelzaal en de hal. Een onhoudbare situatie, vond niet al leen het Ludgerusteam, maar ook het schoolbestuur. Twee kilometer De Ludgerusschool is niet de enige school in Soest die ruimte tekort komt. Ook andere scholen kampen met het probleem, maar het realiseren van de soms dringend noodzakelijke uitbreiding is gebonden aan zeer strenge wettelijke voorschriften: zo lang er binnen een straal van twee kilometer nog lokalen leegstaan hoeft geen school te rekenen op medewerking van overheidswege. Voor de Ludgerusschool zou dat bete kenen dat twee groepen onderdak zou den moeten vinden in de v.m. De Savornin Lohmanschool aan de Drie- hoeksweg, hemelsbreed minstens een kilometer én een paar drukke verkeerswegen van de Vosseveldlaan verwijderd. Een schrijnend voorbeeld van "dislokatie" en absoluut fnuikend voor de ontwikkeling van een school. "Na tien jaar basis-onderwijs, juist ge richt op integratie," zegt Winnie Kagenaar, directeur van de Ludgerus school, "voelen wij er natuurlijk weinig voor om groepen in een ander gebouw onder te brengen. Wat je bij elkaar hebt moet je dan weer uit elkaar zetten..." Geen 'uitplaatsing' Van de overheid was voorlopig geen soelaas te verwachten. Lr wordt in het overleg tussen de scholen en de ge meente wel veel gesproken over moge lijke oplossingen, maar tot dusver zon der tastbaar resultaat. De Ludgerus school wilde daar niet voortdurend op blijven wachten en tijdens een informatieavond in het voorjaar bleek dat ook het leeuwedeel van de ouders de groepen zo veel mogelijk bij elkaar in één gebouw wilden houden. Voor "uitplaatsing" van twee of meer groepen voelden de ouders in elk geval niets. Over de zelf-fïnanciering van een nood- lokaal was intussen wel nagedacht. Het bestuur van de SKOSS (Stichting Ka tholiek Onderwijs Soest/Soesterberg) was bereid 40.000 gulden uit te trekken om één noodlokaal neer te zetten. "Daar kunnen we er twéé van maken," zeiden sommige ouders. Volgens Winnie Kagenaar is het aan de voortva rende opstelling van dat eerste initiatief groepje - Rob Kapitein, Henk Smits en Chris Uyland, aangevuld met Dick Berendse, Piet Mulder en Freek v.d. Vlis - te danken dat het noodgebouw (dat er overigens piekfijn uitziet) er nu staat. Gekkenhuis Vanaf dat moment werd het volgens Winnie Kagenaar "een gekkenhuis". Na enig speurwerk werd in Staphorst een noodgebouw ontdekt dat aan alle eisen voldeed. De financiering leek misschien nog een groot probleem, maar door de telefoon te grijpen en zonder omwegen een aantal potentiële sponsors het ver zoek om een substantiële bijdrage voor te leggen had de initiatiefgroep het grootste deel van het benodigde bedrag eigenlijk binnen een half uur bij elkaar. "Minstens nóg eens 40.000 gulden," schat Winnie Kagenaar, "zeker als je meerekent wat er aan materiaal en werk is toegezegd." Het initiatief sloeg onmiddellijk aan. Onder de deskundige leiding van op zichter Jan van Steen hebben de afgelo pen weken en maanden zo'n 50 Ludgerus-vaders (en -moeders) zich - in wisselende samenstelling - min of meer "uit de naad" gewerkt om de nood school af te krijgen. Vier avonden per week en alle zaterdagen werd er aan de Vosseveldlaan getimmerd, geboord, ge schilderd en schoongemaakt en de laat ste dagen is letterlijk alles op alles gezet om ervoor te zorgen dat de feestelijke opening van het Kleuterpaleis morgen met gepaste vreugde zal kunnen plaats vinden. "We hebben het geluk dat er on der de ouders een paar goeie vakmen sen zitten," aldus Winnie Kagenaar. "Ook de gemeente en de brandweer hebben alle medewerking gegeven." Om te janken... Er is één "maar" aan de - vermoedelijk - unieke manier waarop de Lud gerusschool het ruimtegebrek zelf heeft opgelost. De school zal het onderhoud van de noodlokalen geheel uit eigen middelen moeten betalen, want "offici- Ludgerus-directeur Winnie Kagenaar is trots op het nieuwe Kleuterpaleis, waaraan de afgelopen dagen nog met man en macht is gewerkt. eel" bestaat het Kleuterpaleis niet, al thans niet voor de vergoedingsregeling die het ministerie hanteert. Winnie Kagenaar: "Eigenlijk is het natuurlijk om te janken dat je alles zelf moet doen. In het basis-onderwijs moeten we tegen woordig elke cent omdraaien, terwijl de overheid voor allerlei andere zaken wél geld genoeg heeft. Ik gun iedereen alles, maar dat kinderen een goeie schooltijd hebben is toch ook heel erg belang rijk...?" Ze heeft er overigens alle ver trouwen in dat het ook met de onder houdskosten goed komt. "Gezien het enthousiasme van de ouders komen we daar ook wel uit. En ik reken er vast op dat de gemeente in de toekomst wel een oplossing zal bedenken." En dan nog wat. De groei van de Ludgerusschool houdt onverminderd aan. In de bovenbouw zijn nog groepen van 10 of 16 kinderen, maar in de ko mende jaren houdt Winnie Kagenaar al rekening met groepen van 40 kinde ren. "Eigenlijk willen we naar maximaal 30 a 35 kinderen per groep, en je wilt kinderen uit Soest-zuid toch ook niet naar andere wijken doorsturen. Dat be tekent dus dat we extra lokalen moeten maken..." Druppel Wie gedacht had dat de Ludgerusschool voorlopig wel ruimte zét heeft komt dus bedrogen uit. "We kunnen er tot januari mee toe," aldus Winnie Kagenaar, "want dan krijgen we al weer een derde kleutergroep, en die zullen we dan tóch weer in de hal moeten neerzetten. Nou ja, we hebben wel geleerd wat improvi seren is..." Zo beziën is de inge bruikneming van "het Kleuterpaleis mis schien slechts een druppel (zij het dan een hele grote) op een plaat die voorlo pig blijft gloeien. Maar morgen is er de hele dag feest aan de Vosseveldlaan. De hele school wordt "omgetoverd" tot een soort sprookjes land, en natuurlijk worden er spelletjes gedaan, pannekoeken gebakken en nog zo het een en ander. De officiële ope ning (om 18.00 uur) wordt verricht door een belangrijk personage, die als "mystery guest" is uitgenodigd tijdens de receptie. De dag wordt besloten met een speurtocht door de school (voor de kin deren en de ouders) en een feestavond voor alle medewerkers. Zo'n 26 bedrijven, merendeels uit Soest, hebben met hun unieke sponsoring de uitbreiding van de Ludgerusschool mogelijk gemaakt. Aan hun royale medewerking is het te danken dat het Kleutërpaleis aan de Vosseveldlaan morgen feestelijk geopend kan worden. Het gaat om de volgende ondernemingen: SNS- bank, Polychrome Chemco, ICI/ Bouwmeester, bouwbedrijf E.A. v.d. Hengel, Smurfit Mercurius, make laardij Strater, notariskantoor Schip pers, Carnaud Metalbox, Van 't Net verhuizingen, Auto Rooy, Zwart Mul Co., aannemersbedrijf H. van Asch, hoveniersbedrijf Spijker, Peko, C. Fonteyn, Frans Bosman Elektra, loodgietersbedrijf G. v.d. Pol. Gide- on was en beitsen, Provak Hooijer, Korlaar Recycling, Bosman loodgie ters, drukkerij Smit, Snijders (alle uit Soest), en De Hoeve Antiek ('s- Graveland), Koot Megatherm in stallateurs (Baarn), Kela tegeltapijt Vermata (Soesterberg). Op de parkeerplaats van Medisch Cen trum Molendael aan de Soester bergsestraat is geprobeerd de auto van een 23-jarige man uit Uithoorn te ste len. De poging werd woensdag op klaar lichte dag gepleegd, maar mislukte. Drie fietsers en een bestuurder van een snorfiets zijn donderdagavond door de politie bekeurd, omdat de verlichting van hun voertuig niet functioneerde. De overtreders liepen tegen de lamp op de Nieuwstraat, de Dorpsstreek en de Dal- weg. Vanaf komende zaterdag (11 no vember) is in nagenoeg alle Soester winkels de speciale kleurplaat ver krijgbaar, die (ingekleurd) toegang geeft voor het grote Sinterklaasfeest op 18 november. Dan komt Sinter klaas in Soest aan. Aan de kleurwedstrijd kunnen alle kin deren tot en met 10 jaar meedoen. De DE KEUZE VOOR GEMAK FUJIFILM DL-27o ZODM 3AV7-nu 299," Wem Van Oosten fotoservice Soesterbergsestraat 57 Winkelcentrum Soest-Zuid 035-6013109 Van Weedestraat 147 (naast Jac. Hermans) Soestdijk 035-6025942 Hamseweg12IV Hoogland 033-4807151 kleurplaten moeten uiterlijk op vrijdag 17 november worden ingeleverd bij een van de drie vestigingen van de SNS- bank in Soest: Van Weedestraat 5, Soesterbergsestraat 32, Tamboerijn 23. Zoals bekend zal de Goedheiligman met zijn gevolg - o.a. zo'n veertig Pie ten - op zaterdag 18 november om streeks één uur 's middags per trein ar riveren op het station Soestdijk. De Soester muziekvereniging PVO zorgt daar voor de muzikale noten en na de aankomst gaat de Sint in een rijtuig, begeleid door ruiters, eerst naar het ge meentehuis aan het Raadhuisplein. De optocht gaat via de Prins Bernhardlaan, de Albert Cuyplaan en de Dalweg. Naar verwachting zal burgemeester De Widt de Sint om ca. 13.30 uur bij het ge meentehuis verwelkomen. Aansluitend gaat de stoet verder (via Dalweg, Beukenlaan en Vrijheidsweg) naar de feesthal van de fa. Van Asch aan de Industrieweg, waar allerlei acti viteiten voor de jeugd plaatsvinden. Daar zal de Sint ook de prijswinnaars van de kleurwedstrijd bekend maken. Toegangsbewijs Let op: het kinderfeest is uitsluitend toegankelijk voor kinderen met een toegangsbewijs. Alleen de kinderen (t/m 10 jaar) die een kleurplaat bij een van de plaatselijke SNS-banken hebben in geleverd krijgen zo'n toegangsbewijs. Het College van B. en W. heeft vo rige week besloten tot een (beschei den) verruiming vari de mogelijkhe den voor horeca-vestigingen aan de Van Weedestraat. Dat blijkt uit de beslissing die B. en W. hebben ge nomen op een afzonderlijke advies nota bij het ontwerp-bestemmings- plan Soestdijk 1995. Deze advies nota is geheel gewijd aan de verta ling van het winkelbeleid voor de Van Weedestraat. DE KEUZE VOOR GEMAK FUJIFILM DL-27o ZODM Deze veelzijdige lichtgewicht compactcamera is ontworpen voor een optimaal gebruikers- gemak. De accurate autofocus 35-70 mm en het uitstekende Super-EBC Fujinon zoomobjec- tief garant staan voor de allerr hoogste kwaliteit. Diverse flits- mogelijkheden, o,a. rode-ogen- reductie. 499T- nu Wem Van Oosten fotoservice Soesterbergsestraat 57 Winkelcentrum Soest:Zuid 035-6013109 Van Weedestraat 147 (naast Jac. Hermans) Soestdijk 035-6025942 Hamseweg12IV Hoogland 033-4807151 In artikel 10 (dat drie A-viertjes beslaat) is dat winkelbeleid nader uitgewerkt. Het artikel regelt o.a. de bestemming van gronden voor doeleinden als wonen, detailhandel, horeca, bedrijfsactiviteiten en dienstverlening, met daaraan gekop peld een groot aantal voorschriften en verbodsbepalingen. Verwezen wordt naar de plankaart, waarop de verschillende bestemmingen vrij nauwkeurig worden vastgelegd. In lid 4 van artikel 10 worden ook de "vrij stellingen" geregeld, waarmee het Col lege de bevoegdheid verkrijgt om op onderdelen van het bestemmingsplan af te wijken (overigens altijd nadat de raadscommissie R.O. is "gehoord"). In de voorschriften van het ontwerp plan is opgenomen dat horeca alleen ge vestigd mag worden op gronden waar die bestemming expliciet is aangegeven en waar het horeca-bedrijf ook inder daad wordt uitgeoefend. Het College heeft echter besloten naast de vrijstelling voor horecabedrijven tot maximaal 200 vierkante meter vloeroppervlak en uit sluitend ter vervanging van een winkel, ook mogelijkheden te creëren om horeca te vestigen in panden met andere bestemmingen (met uitzondering van "wonen"). Dit beleid zal voortaan bij alle bestem mingsplannen worden gevolgd, te be ginnen bij Soestdijk. Volgens ambtenaar J. Verkaik van de afdeling Ruimtelijke Ordening is er geen actuele aanleiding voor deze verruiming van de horeca- vestigingsmogelijkheden. Naar zijn oor deel gaat het ook om een beperkte, min of meer theoretische verruiming, die hooguit voor de procedures van belang Wie vergelijkt leest de Soester Courant Het gebeurt vrij zelden dat de Soes ter politiek vanuit de plaatselijke kerken rechtstreeks wordt uitgeno digd om het beleid bij te stellen. Zo iets was afgelopen zondagavond wel het geval in de Joanneskerk, waar een oecumenisch avondgebed werd gehouden over het thema van de "moderne armoede". Gastspreekster Tanny Brouwer, provin ciaal maatschappelijk werkster, belichtte het gespreksthema van diverse kanten, waarbij zij o.a. wees op mogelijkheden om het beleid van de (plaatselijke) over heid te beïnvloeden en op die manier te bewerkstelligen dat de kloof tussen "rijk" en "arm" op z'n minst niet groter wordt maar liever nog wordt overbrugd. Na afloop tekenden veel kerkgangers een brief aan het gemeentebestuur, waarin de politici wordt gewezen op het feit dat het fonds Bijzondere Bijstand elk jaar meer geld ontvangt dan uitgeeft. "Wij pleiten bij u voor maatregelen die DE KEUZE VOOR GEMAK FUJIFILM DL-27o ZODM tillem Van Oosten fotoservice Soesterbergsestraat 57 Winkelcentrum Soest-Zuid 035-6013109 Van Weedestraat 147 (naast Jac. Hermans) Soestdijk 035-6025942 Hamseweg12IV Hoog'and 033-4807151 aan die ongewenste toestand een einde maken," aldus de brief. "Het kan im mers niet zo zijn dat heel de Soester gemeenschap rijker wordt van geld dat specifiek voor de zwaksten onder haar bestemd is." Volgens de ondertekenaars is het ver heugend dat de gemeenteraad onlangs het drempelbedrag van 186 gulden heeft afgeschaft. "Die maatregel alleen is ech ter niet genoeg, want er is nog een an dere drempel." In dat verband wordt gewezen op het feit dat lang niet ieder een die recht heeft op een bijdrage uit het fonds Bijzondere Bijstand ook een aanvraag doet. "Potentiële rechthebben den wijzen daarbij op onbekendheid en op bestaande hoge drempels; ervaringen van mensen wier aanvraag werd of moest worden afgewezen werken zeer ontmoedigend." Publieke informatie Aan het gemeentebestuur wordt daarom het verzoek gericht om een drempel verlagend beleid. "Concreet vragen we u voor nu om meer publieke informatie over het doel van het fonds, de moge lijkheden die het biedt en de criteria waaraan aanvragers moeten voldoen om voor een uitkering uit het fonds in aan merking te komen." Het avondgebed werd bijgewoond door ruim honderdtwintig belangstellenden uit diverse kerken. De bijeenkomst was georganiseerd door de werkgroep Oecu menisch Avondgebed van de Raad van Kerken Soest. Consternatie ontstond Woensdagmiddag in een supermarkt op de Smitshof, toen een zwangere vrouw onwel werd. Menig getuige vreesde dat het kind, van wie ze in verwachting was, zich aankondigde. Dat bleek niet het geval. Het ambu lance-personeel stelde vast dat de vrouw een flauwte had gekregen en bracht haar thuis. plaats Soest adres DEN BLIEKLAAN woning vrijstaande karakteristieke woning met c,v, berging en mooi aangelegde tuin indeling hal, toilet, zitkamer met open haard, eetkamer, moderne keuken met inbouwapparatuur verdieping luxe badkamer, 3 slaapkamers waarvan 1 slaapkamer met groot balkon zolder bergzolder algemeen deze villa verkeert in uitstekende staat van onderhoud VRIJSTAANDE WONING MET C.V. BERGING Gevraagde koopsom plaats adres woning indeling zolder algemeen Soest JULIANALAAN vrijstaande villa met grote garage(12x3mien schitterend aangelegde tuin (731 m2) hal, toilet, betegelde kelder, moderne keu kén met inbouwapp, (o,a> hetelucbt oven, koelkast, gasfornuis én afzuigkap) en ruime woonkamer verdieping 3 slaapkamers waarvan 2 met balkon, badkamer met ligbad en 2e toilet bergzolder met vlizotrap deze villa verkeert in uitstekende staat van onderhoud. Garage uitgevoerd met spouwmuren VRIJSTAANDE VILLA MET GROTE GARAGE Gevraagde koopsom plaats Adres indeling Soest NIEUWBOUW (nog 1 woning vrij) 6 riant gelegen, dubbele, moderne villa's met garage. Anna Paulownalaan Oranjelaan (nog 1 woning yr»j} woonkamer met erker en open keuken 60 m2)> bijkeuken met aansluiting voor wasmachine etc., hal, toilet, meterkast en aangebouwde garage (8 x 3 m) verdieping 3 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad en aparte douche, apart 2e toilet met voste trap en mogelijkheden voor 4e slaopkamer inspraak in de afwerking is mogelijk stelposten voor keuken en sanitair zijn opgenomen alle wanden en plafonds zijn geheel afgewerkt deze woningen worden gebouwd met gebruik van hoogwaardige bouwmaterialen Oranjelaan 46: grondopp. 347 m2 zolder algemeen Gevraagde koopsom f 559.000,-v.o.n. li...- NIEUWBOUW 2 exclusieve geschakelde villa's met garage op éëft van dé mooiste lokaties in Soest-Zuid, Vosseveldlaan op cö. 650 m2 grond. plaats Soest-Zuid adres Vosseveldlaan indeling hol, toilet, moderne keuken met inbouwapparatuur (ca. 22 m2) riante woonkamer (63 m2) verdieping 4 slaapkamers, ruime badkamer met aparte douche en ligbad, apart toilet met vaste trap en mogelijkheid voor 5e slaapkamer inspraak in afwerking is mogelijk trappen worden uitgevoerd in hardhout luxe opdekdeuren met hardhouten kozijnen (bihben envbulfen) natuurstenen vensterbanken ruime stelposten keuken, tegelwerk en sanitair?: gehele beg. gr. wordt uitgevoerd met sierpleistér (bijv. spachtelputz) complete alarminstallatie met doormelding luxe gevelsteen (zalmkleurig) keramische dakpannen zolder algemeen Koopsommen f859.000,-v.o.n Koninginnelaan 40, Postbus 471 3760 AL Soest Hypotheken Tel 02156-17962 Fax 02155-26061 Onréerend-goed Een twintig-jarige Soester heeft zater dagavond stennis gemaakt bij een café aan de Middelwijkstraat. Hij had kenne lijk meer alcohol tot zich genomen dan hij kan verwerken en vernielde onder meer een ruit van de bar. Buiten ontstond een vechtpartij volgens de politie die het ook met de recalcitrante man aan de stok kreeg. Hij vernielde de buitenspiegel van de politieauto, een ruit van een andere wagen, terwijl hij van weer een andere auto de antenne knakte en een deuk in de voorbumper achterliet. Bovendien wilde hij uithalen naar de politie die hem echter in de boeien sloeg en zich zijn roes liet uitslapen op het politiebureau. De volgende morgen mocht hij om elf uur naar huis, niet dan nadat hij beloofd had alle schade te ver goeden. DE KEUZE VOOR GEMAK FUJIFILM DL-27o ZÜQM 3f¥>n-nu 299," /illem Van Oosten fotoservice Soesterbergsestraat 57 Winkelcentrum Soest-Zuid 035-6013109 Van Weedestraat 147 (naast Jac. Hermans) Soestdijk 035-6025942 Hamseweg12IV Hoogland 033-4807151

Soester Courant | 1995 | | pagina 5