Als u écht wilt bubbelen is het bellen seblaxen! 2.345/- Bosman Sanidröme: badkamerparadijs op een steenworp afstand van Soest Kunstenaars -in-de-dop bij Hoogvliet 1.799,- Bosman Sanidröme installeert comfort en plezier met 5 jaar all-in garantie. Bosman rome Sinterklaas-kleurwedstrijd bij Provak Hooijer Beleggingsavond Rabobank groot succes Leden Zakenkring leren elkaar kennen tijdens 'inloopborrel' HYPOTHEEK? Bosman lan^an idröme WOENSDAG 8 NOVEMBER 1995 SOESTER COURANT PAGINA 9 Droomsamtair voor wakkere mensen Voor kinderen tot 12 jaar Klanten kunnen op proef in het bubbelbad Van Gelder Informatika bijt spits af Sinterklaas koopavonden Italië centraal bij Gemar Snorfietser door politie achtervolgd Schitterende Sanijura Wastafelmeubel combinatie Ji tie van de i de onder- ogen en de spraak met gionaal ni- Dlemen zo- i de bevol- len aange- Iblik (e.d.) van een gloeilamp, te kcx>p in (behalve tot 17.00 •028132. Bezoek onze showroom aan de Vlierberg 4 te Eemnes of bel gratis 06 - 0.22.22.11 voor een persoonlijke rondleiding. UCOSAN CLAIRPOOL BASIC of UCOSAN WHIRLPOOL PLUS van 3.645,- nu voor slechts Gratis Soest Eemnes Provak Hooijer besteedt ruime aan dacht aan het verblijf van Sint- Nicolaas in Soest. Er wordt een spe ciale kleurwedstrijd georganiseerd, waaraan alle kinderen tussen de 0 en 12 jaar mee kunnen doen. Vanaf maandag 6 november liggen er in de Provak-winkel Sinterklaas-kleur platen klaar. Men kan deze kleurplaten gratis ophalen en inleveren tot en met zaterdag 25 november. Iedereen die de kleurplaat op tijd inlevert krijgt in ieder geval van Provak alvast een zakje peper noten. Er zijn ook prachtige prijzen te winnen, verdeeld over drie leeftijds categorieën. De ingeleverde kleurplaten worden in de winkel opgehangen. Een deskundige jury van zwarte Pieten bekijkt de kleur- resultaten en stelt de prijswinnaars vast. Prijswinnaars krijgen van Provak auto matisch bericht en krijgen de prijzen uit gereikt door Sint-Nicolaas zelf. De officiële opening laat nog even op zich wachten, maar Bosman Sanidröme - aan de Vlierberg 4 in Eemnes (pal langs de A-27 en op een steenworp afstand van Soest) - is al volop in bedrijf. Het badkamer paradijs is volgens directeur Aart Bosman een nieuw "zusje" van Bos man Loodgieters, in Soest gevestigd aan de Oude Utrechtseweg, en met z'n proefopstelling van o.a. whirl- poolbaden uniek in de regio. De tijd is voorbij dat de badkamer zo'n beetje het "stiefkindje" was bij de inrich ting van een huis. Steeds meer mensen zijn bereid om ook dit onderdeel van de woning de aandacht te geven die het verdient. Bosman Sanidröme speelt op die groeiende belangstelling in en het nieuwe bedrijf in Eemnes is dan ook in de eerste plaats een showroom, waar men met eigen ogen kan aanschouwen wat er op badkamergebied allemaal mogelijk is, o.a. met bekende merken als Sphinx, Villeroy Boch en Ideal Standard. Bosman Sanidröme is nog niet helemaal af, maar een van de belangrijkste onder delen - de whirlpools en "bubbelbaden" - is al klaar en heel veel klanten zijn er al een kijkje komen nemen om de nieuwste snufjes op badkamergebied te bewonderen. Binnenkort volgt de instal latie van een sauna en een stoombad, evenals een "armaturenbron", waar alle mogelijke kranen (voor douche, badka mer en keuken) in werking gepresen teerd worden. Ook is er een elektronisch paneel waarbij men het waterverbruik van de diverse kranen kan zien. Verder kan men bij Atag-dealer Bosman Sanidröme ook terecht voor cv-ketels van dat gerenommeerde merk. Op proef in bad "Eerst uitproberen" is de filosofie die Bosman Sanidröme hanteert. De klan ten krijgen de badkamers en wat daar bij hoort niet alleen "in werking" te zien, maar mogen als ze dat willen ook vóór dat ze tot aankoop besluiten "aan den lijve" ondervinden welke warmwater genietingen ze ondergaan. Ze kunnen dus bij Bosman Sanidröme zonder be zwaar "op pToef" in bad. "Als je een auto koopt maak je toch óók eerst een proefrit, om te zien of hij je bevalt," al dus Aart Bosman. "Dat geldt ook voor een bad. Dan moet je het soort water stralen kunnen vóelen, vind ik, zodat je Het was onlangs een drukte van be lang in restaurant Darthuizen. Dat was het gevolg van de eerste thema avond beleggingen, georganiseerd door Rabobank Soest-Baarn. De belangstelling was zelfs zo groot dat er vele geïnteresseerden moesten worden teleurgesteld, Vanwege het bereiken van de maximale aantal toehoorders. De Rabobank Soest-Baarn heeft haar oor goed te luister gelegd bij haar klan ten. Het blijkt namelijk dat er enorm veel belangstelling is voor meer infor matie over beleggen. Derhalve heeft de k' Rabobank Soest-Baarn het plan opge pakt om deze dienstverlening nadruicke- lijk te belichten. De eerste avond was al een enorm schot in de roos. Mevrouw Koornwinder, op dit moment Neder lands meest gerenommeerde beursana liste hield een inleiding over de grond beginselen van Technische analyse'. De inleiding was helder qua inhoud, echter het onderwerp bleek vrij zwaar voor de minder ervaren belegger. De algemene beoordeling van de avond door de bezoekers was ook positief. Natuurlijk waren er ook personen die het te technisch of diepgaand vonden. Een enkeling gaf ook aan wat meer in breng te wensen. De beleggingsspecialisten van de Rabobank Soest-Baarn, Pieter Krom en Dick Geersinga overhandigen Mevrouw Koornwinder als dank voor haar inlei ding een cheque t.b. v. de stichting M.E. 'De klant centraal' betekent voor de Rabobank dat er geluisterd wordt naar de behoeften van de klant. Naar aanlei ding van de enquête zal er dan ook een vervolg gegeven worden aan deze eerste thema-avond beleggen. De Rabobank Soest-Baarn is al druk bezig met de 'voorbereiding. Dit seminar zal in het te ken staan van opties en staat gepland voor het eerste kwartaal van 1996. kunt aangeven wat je het comfortabelst vindt." Twee uur lang kan men desgewenst - in alle privacy en onder het genot van kof fie met gebak of champagne - genieten van diverse bubbelbad-systemen en zelf deze "bruisende weldaad" ontdekken. Heel bijzonder is bij Bosman Sanidröme trouwens ook de mogelijkheid om de (nieuwe) badkamer per computer niet alleen als plattegrond te bekijken, uiter aard in een oneindig aantal variaties, maar ook drie-dimensionaal! Zoals gezegd: bij Bosman Sanidröme krijgt men een beeld van de mogelijkhe den die er tegenwoordig zijn op het ge bied van de moderne badkamer, met een veelheid aan variaties. Uiteraard geldt dat ook voor het tegelwerk, waar voor 24 badkamer-units en vier tegel- kasten zijn ingericht. Bij Bosman Sanidröme staafi de sanitairspecialisten graag klaar met ideeën, suggesties en adviezen. Installatie in één hand In Eemnes vindt overigens alleen de verkoop plaats. De installatie wordt verzorgd door het zusterbedrijf Bosman Loodgieters, dat met een team van ca. 20 medewerkers een unieke formule hanteert. "De klant bepaalt wat hij hebben wil, maar ook wat wij al dan niet voor hem kunnen doen. Daarom staan we ook klaar voor de doe-het-zelver, die we desgewenst ook thuis begeleiden met de installatie," aldus Aart Bosman. Verder kan men er vast op rekenen dat een badkamer van redelijk formaat al binnen twee weken wordt opgeleverd; voor grotere badka mers wordt uitgegaan van drie weken. Bovendien kiest Bosman Loodgieters bewust voor de totaal-aanpak: alle werkzaamheden worden uitgevoerd door één en dezelfde - uiteraard zeer vakkundige - monteur, waarmee voor komen wordt dat er voor alle onderde len steeds weer verschillende vakmen sen moeten komen opdraven. Op die manier wordt ook de installatieperiode sterk bekort. Alsof dat allemaal nog niet genoeg is biedt Bosman op complete badkamers, maar ook op de onderdelen, altijd vijf jaar garantie, zowel op de levering als de montage. En een paar maanden na de installatie komt er - als extra service - altijd nog even een monteur langs om te kijken of alles naar tevredenheid werkt. Bosman Sanidröme biedt bij aankoop van alle sanitair en sanitair-artikelen niet alleen deskundig advies, maar ook gra tis accessoires (tot vijf procent van het aankoopbedrag). Volgens Aart Bosman is het overigens altijd raadzaam om even te wachten met het aanschaffen van ac cessoires, zoals toiletrolhouders, zeep- plankjes en handdoekrekjes. "Wij advi seren altijd om eerst maar eens een weekje in de nieuwe badkamer te leven en dan pas accessoires aan te schaffen. De ervaring leert dat de mensen gauw te vroeg en te veel kopen." Aanbiedingen Bosman Sanidröme viert de inge bruikneming van de nieuwe showroom met een aantal uiterst opmerkelijke aan biedingen. Zo is de schitterende Sanijura wastafelmeubel-combinatie momenteel verkrijgbaar voor slechts 1799 gulden, compleet met wastafel, meubel, aanbouw-elementen met twee deuren en een spiegel, maar bovendien tijdelijk met een gratis waskom en een één-hendel-mengkraan van Grohe (ter waarde van 450 gulden). Daarnaast is er op het gebied van de bubbelbaden eveneens tijdelijk een aantrekkelijke aanbieding: de Ücosan Clairpool Basic (met 12 luchtjets) of de Ucosan Whirlpool Plus (zes venturi-jets), die in plaats van 3645 gulden nu slechts 2345 gulden kosten. Uiteraard zijn er nog di verse luxere bubbelbad-uitvoeringen voor andere prijzen verkrijgbaar. Gratis fiets! Tenslotte trekt Bosman Sanidröme de aandacht met een speciale actie, die tot juni 1996 doorloopt: bij elke aankoop van een badkamer, toiletruimte of Atag cv-ketel bij Bosman Sanidröme of Bos man Loodgieters maakt men kans op een schitterende fiets (Batavus mountainbike, Batavus "Germaan" 1996 of Gazelle "Lokomotief", naar keuze in dames- of herenuitvoering, of eventueel een ander rijwiel (bij rijwiel specialist Jac de Bruin in Soest-zuid) waarvan Bosman de eerste 1000 gulden voor zijn rekening neemt. Op de kans- kaart die bij de aankoop wordt verstrekt dient de klant een rijmpje af te maken. ilMSKr-a Aart en Margret Bosman in een van de fraaie badkameropstellingen bij Bosman SanidrömeFoto: Herman van Dam Uit de inzenders wordt elke twee maan den een winnaar getrokken. Vorige week dinsdag heeft Van Gel der Informatika b.v. aan de Nieuwe- weg een start gemaakt met een nieuw fenomeen voor de leden van de Soester Zakenkring: de 'inloop- borrel' voor leden. Met dit evene ment wordt gelegenheid geboden om op een andere wijze kennis te maken met het Soester bedrijfsle ven. Om vijf uur gingen de deuren open en werden de leden opgewacht door hun gastheer Raymond van Gelder. Een maal binnen kregen de bezoekers gele genheid om, onder het genot van een hapje en een drankje, de huisvesting van een informaticabedrijf van binnen te aanschouwen. Op informele wijze heette de gastheer zijn bezoekers welkom. De heer Van Gelder refereerde in zijn openings toespraak op ludieke wijze aan de chaos waar de automatiseringsdeskundige soms verantwoordelijk voor is, maar meestal wordt geacht deze op te lossen. In het kantoor was een aantal demon straties opgesteld om beter bekend te raken met de dienstverlening van dit Soester bedrijf. De demonstraties rich ten zich voornamelijk op het gebruik van internet, beheer van netwerken, de opzet van kantoorautomatisering en de realisatie van software op maat. Veel leden van de zakenkring hebben van de gelegenheid gebruik gemaakt om op deze wijze kennis te maken met de bij de kring aangesloten bedrijven. Alle bezoekers waren aan het eind zeer te spreken over de uitstekende verzorging en de geboden gelegenheid, waarmee deze succesvolle start een voortzetting verdient te krijgen. Die voortzetting zal plaatsvinden op 29 februari bij Loodgie ters- en Verwarmingsbedrijf G. van den Pol aan de Van Lenneplaan 69. Kleinegris geeft u het perfecte hypotheekadvies. Na gedegen analyse van uw financiële situatie krijgt u van ons een voorstel dat aansluit bij uw maatstaven. Bel: 02155 -13260 l3260. rtfiS V00tS 1 3766 AG Soest 35-601326 Lid NBvA Bij de Hoogvliet-supermarkt aan de Wiardi Beckmanstraat zijn zater dag de prijzen uitgereikt van de kleurwedstrijd, die in de herfstva kantie ("Kinderweek") speciaal voor de kinderen werd georgani seerd. In totaal kwamen er wel zo'n tachtig kleurplaten binnen, allemaal prachtig ingekleurd door de kunstenaars-in-de- dop. Hen kinderen - een van elk "jaar" in de leeftijdsgroep van 2 t/m 11 - vie len in de prijzen, die werden uitgereikt door Stefanie Jaarsveld en Diana van Hornsveld van de broodafdeling. De prijzen bestonden uit een zak snoep en een mooi cadeau, variërend van een bal of een opblaaskrokodil tot een vlieger, een broodradio of een videoband van The Flintstones. De winnaars waren: Elsbeth de Roon (2 jaar); Luc Draisma (3), Jasper Nieuw- land (4), Jolanda Koch (5), Wesley Wolfsen (6), Nando Kraaikamp (7), Ester van Schaik (8), Femke Sijtsma (9), Juma Westerveld (10) en Dorina Merkens (11). donderdag 30 november vrijdag 1 december maandag 4 december Weer tv-toestel getrokken De tweede van de zes kleurentelevi sies die de Gemar-supermarkt (Pa rallelweg) tijdens de "landenweken" uitlooft is gewonnen door de familie Voet, Groenling 33. De tv werd ver diend met een kanslot bij de combi aanbieding van de slagerij/vlees- warenafdeling. Zes weken lang staat alles bij de Gemar in het teken van een bepaald land. Eer der waren "Boerenland" en Duitsland aan de beurt, deze week staat Italië in het middelpunt en in de komende drie weken wordt de supermarkt "aange kleed" in Belgische, Amerikaanse en Spaanse sfeer. De prijsuitreiking vindt plaats op 2 december. Wie ook een kans wil maken op een van de nog uit te loven kleurentelevisies, ge leverd door Expert Schoemaker, spoede zich naar de supermarkt aan de Parallel weg. De combi-aanbieding (waarbij een gratis kanslot wordt verstrekt) van deze week is: verse varkenshaas en gebraden rosbief. Zie voor meer informatie de ad vertentie elders in deze krant. Uiteraard gaat de Italiaanse week bij de Gemar gepaard met allerlei Italiaanse speciali teiten. Omdat hij te hard reed, werd een snor fietser donderdagmiddag achtervolgd door de politie. De achttien-jarige Soes ter werd op de Koningsweg betrapt, maar kon pas op de Zuidpromenade staande worden gehouden. Hij kreeg een proces-verbaal, omdat zijn snorfiets was opgevoerd. Het voertuig is meege nomen naar het bureau voor technisch onderzoek. Wastafel 70 cm Wastafel meubel 70 cm Aanbouwelement links of rechts met 2 deuren Spiegelelement 70 cm Nu voor slechts Tijdelijk met gratis waskom en Grohe één-hendel wastafelmengkraan t.w.v. f 450,- AKTIE: Bij aankoop van iedere badkamer, toiletruimte of ATAG c.v.-ketel ontvangt u een kanskaart. Een jaar lang wordt iedere even maand een fiets naar keuze (van c.a. f1000,-) verloot onder de ingestuurde kanskaarten. ledereen die zijn kanskaart heeft ingeleverd wordt uitgenodigd om bij de trekking aanwezig te zijn. Bezoek onze showroom aan de Vlierberg 4 te Eemnes of bel gratis 06 - 0.22.22.11 i. Bel ^Gratis) voor een persoonlijke rondleiding. Soest Eemnes

Soester Courant | 1995 | | pagina 9