Hypotheek-adviseurs ...met kennis van zaken ^Van Breukelen Vast-goed -_[Mndël wandel i 'f Unieke schoonheidsbehandelingen op 'demo-dag' Body Slink/Body Touch loys wint in de Natte Neuzen Show College is blij met nieuwe winkel in oude Kerkebuurt DE HOOFDSTAD BV Sint Nicoiaas slaagt altijd bij firma Schoemaker Soest 9.00 5.00 6.00 1.50 5.00 5.00 5.50 1.00 Winkelkring prijzenfestival Weer stempelkaart-actie in Winkelcentrum Overhees De Kadowinkel van Hoogvliet Kijkje in keuken van de Sint bij Maison Verkley Van vakkenvuller tot beste slagersleerling bij Gemar WOENSDAG 15 NOVEMBER 1995 SOESTER COURANT Nu ook 'nailcosmetics' in salon PAGINA 11 rijsuitreiking bij De Hoofdstad aan de Soesterbergsestraat 'tHOOGJE 3 VRIJWILLIGERSHULP NODIG? Vonk Exclusieve Interieurs geopend 1 zover! Pieten Lezing bij 'Baerne' over Sint-historie FOTO SWAGER Fiets hoofdprijs in kleurwedstrijd SPULLENHULP K Zilveren speld voor Maik Schaffner Koninginnelaan'40, Soest Tel. 035 - 60179 62 voor slecht 18 november 3 uur. klein "Demo-dag", zo noemen schoon heidsspecialiste Toos van der Wal en nagelstyliste Wendy Dievenbach het "open huis" dat ze samen aan staande zaterdag (18 november) honden in de schoonheidssalon en afslankstudio Body Slink/Body Touch aan de Ereprijsstraat 223. Tussen 10.00 en 14.00 zijn belang stellenden daar van harte welkom om kennis te maken met een aantal unieke schoonheidsbehandelingen. Eén van die behandelingen is bijvoor beeld de Neoderma bio-peeling (o.a. bekend van het tv-programma Top Santé): een van oorsprong Chinese kruïdenpeeling, voor 100 procent op natuurlijke basis, waarbij de kruiden di rect in de huid worden gemasseerd. Toos van der Wal boekt met deze me thode ^uitstekende resultaten bij o.a. acné, [pigmentvlekken, littekens en grove poriën die de gezichtshuid kunnen ontsieren. De kruiden trekken diep in de huid en lossen daar langzaam op. In de diepere huidlagen beïnvloeden ze het immuun systeem en bewerkstelligen een ver snelde vernieuwing van de opperhuid cellen. Ondanks het sterke peeling-ef fect is er geen sprake van zware vervelling, hooguit van een lichte schilfering van de huid. "Je krijgt geen korstjes en niemand hoeft er een dag vrij voor te nemen," aldus Toos van der Wal. "Deze peeling werkt van binnen naar buiten." jtaculair zijn de resultaten met het luwe fade-in systeem voor elektrisch ren. Toos: "De cliënt voelt vrijwel geen pijn, hoewel de haren op de ge bruikelijke manier met een naald verwij derd worden. Haarverwijdering - met blijvend resultaat - maar zónder lijden, als dat geen uitkomst is!" Bindweefselmassage Een van de technieken die verder bij Body Slink/Body Touch te zien zullen zijn is de bindweefselmassage (afgelo pen zaterdag nog uitgebreid besproken in een artikel in de Telegraaf), die met name zeer effectief is tegen verkleving van de huid en littekens. De totale door- blqeding van de gezichtshuid veroor zaakt een verjonging van de huid- structuur en werkt stress-reducerend. Het ontspannende gevoel bewerkstelligt een natuurlijke face-lift, waardoor de werkstoffen aanzienlijk beter worden opgenomen. Toos leerde deze speciale techniek bij Hannie Hakze, die als huidtherapeute gespecialiseerd is in de behandeling van brandwonden en litte kens. Nailcosmetics Nieuw bij Body Touch/Body Slink is dat men in de schoonheidssalon ook af spraken kan maken voor "nailcosmetics" met nagelstyliste Wendy Dievenbach, die aan de Smitsweg een eigen nagel studio heeft. Niet alleen notoire nagelbijters hebben baat bij de (blanke of gekleurde) kunstnagels die Wendy hun aanmeet, maar ook de mensen - vrouwen én mannen - die hechten aan RESTAURANT van dinsdag 21 t/m vrijdag 24 november: "De Hoogje schotel": Zigeunergoelasj met groene noedels Warme appelbol f 25,00p.p. Informatie en/of reserveringen: Marja en Marcel van Beek Tel. 035-6015660 Kerkstraat 10, Soest Toos van der Wal (r.) en Wendy Dievenbach. goed verzorgde nagels. Desgewenst biedt Wendy ook allerlei mogelijkheden voor versiering van de nagels ("nail art"). Over al deze noviteiten -kan men zich aanstaande zaterdag tijdens de "demo dag" aan de Ereprijsstraat 223 uitge breid laten informeren, maar ook over behandelingen als de myo-lift (de cosmetische face-lift die vorige week nog uitgebreid werd behandeld in het' nieuwe RTL-4 programma van Tineke de Nooy), evenals de body-corrector (afslanken door diepte-warmte) en de TDP-therapie. De bezoekers, die tussen 10.00 en 14.00 uur welkom zijn bij Body Touch/Body Slink, kunnen dan gelijk even de blik richten op de fraaie aquarellen van Mary Koster-v.d. Weijden, die in de schoon heidssalon exposeert. Centraal Meldpunt Vrijwilligershulp Soest - Soesterberg Wethouder Neks Blommers van Economische Zaken heeft afgelopen vrijdagavond de officiële opening verricht van Vonk Exclusieve Interieurs aan de Kerkstraat. Zij deed dat door een van de gordijnen in de etalage te voorzien van een "embrasse". De wethouder toonde zich verheugd over de komst van deze stijlvolle interieurzaak naar Soest, die zich volgens haar toe legt op de "persoonlijke levenssfeer" en daarom^ in de oude Kerkebuurt heel goed tot haar recht komt. FotoHerman van Dam. Tevoren had dhr. A. Vonk met een korte toespraak zijn erkenteljkheid betuigd aan alle betrokkenen bij de verbouwing van het fraaie pand Ook hij was ervan overtuigd dat de zaak aan de Kerkstraat - "een buurt met allure" - uitstekend op haar plaats is. Vonk Exclusieve Interieurs beschikt over een (inter)nationale collectie meubelen en woningtextiel van voor aanstaande ontwerpers. DIERENSPECIAALZAAK ALLES voor uw (Mm HUISDIER straat 53 oest 035-602143! jden: 8.30-17.30 8.30 - 20.30 8.00-15.30 ren t/m 12 >0. Voor de De prijswinnaars en hun honden zorg den voor een niet alledaags beeld bij De Hoofdstad Foto: Herman van Dam. die Martin Gaus presenteert voor de TROS, en waren daarbij eerste gewor den. Zij konden vrijdagavond hun prij zen, bestaande uit voer voor de honden, ophalen bij De Hoofdstad. eertien leden van hondenver eniging Zoys baarden vrijdagavond opzien bij Dierenspeciaalzaak De Hoofdstad aan de Soesterbergse straat. Zij waren namelijk vergezeld van hun trouwe huisdier. Onder de veertien winnaars bevinden zich de Soesters J. de Haan, Ellie Noordergraaf, Conny Berendsen, Anne Riet Groenesteyn en S. Lamboo, de Soesterberger P. Torino en bestuurslid Ruud ten Hoeve uit Amersfoort. Het bezoek aan de winkel had alles te maken met een prijsuitreiking van Smulke, een hondenvoerfabrikant. De veertien leden van Zoys hadden onlangs meegedaan aan de Natte Neuzen Show AG beling 10 gram De historische kring "Baerne" organi seert op dinsdag 21 november een dia lezing over de geschiedenis van het Sinterklaasfeest door dhr. F.J. Booy. De bijeenkomst vindt plaats in De Speel doos, Rembrandtlaan 35 in Baarn, en begint om 20.00 uur. Toegang voor niet-leden: f 6,-. Advertentie Gepersonaiiseerde wenskaarten... BlfiUW ..en kalenders! Hieuw Soeren, Berghoff, L. Rotman, J. Taffijn, A. Frankena, D.H. de Haan M. Kraai en W.H. Schotel. De came ra's, incl. ontwikkelen en afdrukken zijn beschikbaar gesteld door Van Oosten Fotoservice Wekelijks worden er uit de ingele verde voordeel cheques van de Winkelkring tien prijswinnaars ge trokken. De winnaars van de Kodak Fun Panoramic camera zijn: J. Stalenhoef, P. Jasperse. G. van ^VOTO - VIDEO^^^H l/AN WEEDESTRAAT 85 3761 CO SOEST TELEFOON 035 -601 39 17 Gezellige tijden breken aan. Sinter klaas en zijn pieterbazen zijn weer in ons land aangekomen. De straten zijn sfeervol verlicht. De etalages zijn een feest om naar te kijken. Voor vele schoorstenen worden alweer druk schoenen gezet. Kortom, de hoog ste tijd om op zoek te gaan naar Sinterklaascadeaus. Op uw speurtocht moet u zeker niet de winkel van Schoemaker overslaan. Want daar vindt u dit jaar werkelijk de leukste geschen ken. Feestelijk, handig en tijdelijk extra voordelig. Cadeaus die op vele verlang lijstjes' bovenaan prijken. Zoals föhns, koffiezetapparaten, luchtreinigers, ge- zichtbruiners, zonnehemels, ladys- havers, friteuses, keukenmachines, buzzers, kruimeldieven, walkmans, tele foons en nog veel en veel meer. Gegarandeerd dat u slaagt bij Schoema ker. Trouwens, u zult verbaasd zijn over de lage prijzen. Als u het echt groot aan wil pakken kunt u natuurlijk ook bij Schoemaker terecht. Voor wasautoma ten, afwasautomaten, koelkasten, geluidinstallaties, tv's, breedbeeld tv's en noem maar op. En u weet het, er is geen zaak waar u zoveel extra's krijgt: een jaar lang gratis All-Risks-Garantie (bij aankopen boven f 490,-), gratis thuis bezorgen en aansluiten, gratis geluids garantie, gratis onderhoud bij een videocamera of -recorder en gratis omruilgarantie en natuurlijk gratis de al 50 jaar bekende Schoemaker-service. Verstandige Sinterklazen parkeren een dezer dagen dus zeker hun schimmel even voor de deur van Expert Schoe maker. Winkelcentrum Overhees (aan de Tamboerijn) organiseert de ko mende weken opnieuw een stem pelkaart-actie, waarmee waarde bonnen van 25 of 100 gulden te winnen zijn. De eerste trekking is a.s. zaterdag 18 november. Na het succes van de Paas-actie hebben de winkeliers van de Tamboerijn beslo ten opnieuw een stempelkaart-actie te houden. Dë spelregels zijn hetzelfde ge bleven: bij elke besteding van vijf gulden krijgt de klant een stempel (bij de A P.-supermarkt geldt een minimum-be steding van 25 gulden). Elke stempel kaart heeft ruimte voor 15 stempels. De volle kaarten geven kans op een van de in totaal 44 waardebonnen, te beste den bij de Overhees-winkeliers, die in de komende vier weken worden uit geloofd (elke week 10 waardebonnen van 25 gulden en één waardebon van 100 gulden). De kaarten moeten in de gele bus bij de tabakorie of de Keur slager gedeponeerd worden. De trekkin gen vinden plaats op de zaterdagen 18 november, 25 november, 2 december en 16 december. Kleurwedstrijd Op zaterdag 2 december komt Sinter klaas naar het winkelcentrum aan de Tamboerijn. Hij wordt om 09.30 uur verwacht en blijft met zijn vier Pieten tot 's middags 14.30 uur. Om 14.00 uur reikt de Goedheiligman - naast de derde trekking van de stempelkaarten voor de waardebonnen - de prijzen uit van de kleurwedstrijd die het winkelcentrum voor Sinterklaas heeft georganiseerd. De kleurplaten rijn verkrijgbaar bij de win kels en als ze mooi zijn Ingekleurd moe ten ze ook in de gele bus worden ge stopt, zodat Sinterklaas ze straks op z'n gemak kan bestuderen. Er rijn diverse mooie prijzen te winnen, maar de hoofdprijs is een fiets! kringloopcentrum Telefoon 6018730 De Schans 20, 3764 AX Openingstijden: Dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag 13.00-17.00 uur; zaterdag 9.00-12.00 uur. Spullen brengen: Dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag 13.00-18.00 uur; zaterdag 9.00-12.00 uur. Spullen ophalen: Na telefonische afspraak. Op maandag 13 november is er bij Hoogvliet iets spannends gebeurd. Hoogvliet startte deze dag met een fan tastische spaaractie: Villa Belvédère! Terwijl u bij Hoogvliet winkelt kan men voor maar liefst 300 prachtige geschen ken sparen. Elke twee weken krijgt men bij veertien laaggeprijsde aanbiedingen minstens drie Villa Belvédère-zegels gratis! Elke zegel is tien cent waard. Deze zegels kan men ook bij de kassa kopen. Voor elke gulden die men bij Hoogvliet besteedt, kan men één zegel kopen. Als men bij voorbeeld voor f 25,- boodschappen heeft gedaan, kan men voor f 2,50 ze gels kopen. Vervolgens plakt men de zegels op een speciale Villa Belvédère spaarkaart. Deze kaarten rijn in de win kel te verkrijgen. Op de kaart is plaats voor 92 zegels en een volle spaarkaart is f 10,- kontant waard. Dat betekent dus dat Hoogvliet 8% rente op een volle kaart geeft. Met volle spaarkaarten kan men prach tige geschenken kopen in de unieke kadowinkel van Villa Belvédère. Meer informatie vindt men in de speciale katalogus die in de supermarkt klaar ligt! Iedereen in Soest heeft een waarde bon in de bus gekregen, waarmee in de winkel meteen al 25 gratis zegels afge haald kunnen worden (bij f 25,- beste ding). Aanstaande vrijdag 17 november, één dag voor de aankomst van de Sint in Soest, geeft zijn bakkerij voor Soest en omstreken een "open dag". Alle mensen (en kinderen) van Soest zijn die dag tus sen 16.00 en 20.00 uur welkom bij Mai son Verkley aan de Van Weedestraat om te zien hoe de Zwarte Pieten onder toe zicht van de Sint de laatste voorberei dingen treffen voor de intocht: o.a. het gieten van chocoladeletters, het maken van gevuld speculaas, marsepein-figu ren, aardappeltjes en repen. De Sint vindt het leuk als de kinderen een mooie tekening voor hem maken, zodat hij die in de winkel aan de Van Weedestraat 76 kan ophangen. Infor matie: tel. 6012823. De Gemar-gezinsmarkt is bijzon der trots op Maik Schaffner, een van de medewerkers van de slagerij-af deling. Hij slaagde vorige .week met glans voor het diploma chef-slager/ worstmaker. Het was in augustus vijfjaar geleden dat Maik als vakkenvuller de Gemar-super- markt aan de Parallelweg kwam binnen stappen. Al spoedig kon hij als part timer terecht op de groente-afdeling en later verhuisde hij naar de slagerij. Het werk daar beviel hem zo goed dat hij besloot er rijn beroep van te maken. Maik meldde zich vervolgens aan bij de Slagersvakschool en bekroonde daar vo rige week de voortgezette opleiding chef-slager/worstmaker. Dat hij zich daarbij onderscheidde als de beste leer ling leverde hem zelfs de Zilveren Speld op. Begin volgend jaar doet Maik mee aan de nationale vakwedstrijden, dus wellicht zal Soest nog meer van hem horen. Maik Schaffner, de trotse bezitter van de Zilveren Speld van de slagers-oplei ding. Vakmanschap en vakkennis, ambacht en theorie, staan bij de Gemar hoog in het vaandel. Dat blijkt ook uit de fantas tische aanbiedingen tijdens de derde landen-themaweek, waarin België dit maal centraal staat, met o.a. demonstra ties Vlaamse frites en Ardenner paté. Met de combi-aanbieding van deze week (1 kilo kipfilet voor f 8,98 en 1 ons Vlaamse ham voor f 1,98) maakt men weer kans op een van de vijf draag bare kleurentelevisies ter waarde van 498 gulden, die de Gemar vijf weken lang onder de inzenders van de kans- kaart verloot. In de afgelopen week was het mevrouw J. Kraayenhagen van de Amsterdamsestraatweg die de tv won. De prijs wordt haar op 2 december - tegelijk met de andere winnaars - uitge reikt.

Soester Courant | 1995 | | pagina 11