L Herdenking van '33 van Soesterberg' Yvonne Hoekstra nieuwe praeses YSB I 3 >o ledstee 30 jaar een begrip F.A.TAMMER 36?5 26?5 de Bedstee Verstand van ieder huis A 14| Op zondag 19 november bij monument aan de Kampweg WOENSDAG 15 NOVEMBER 1995 Speciaalzaak in luxe dameskleding 'wm> immzz For Ever Young: al meer dan honderd leden Automobielbedrijf Trainen bij Badso [Kerkdienstei^^J Medische dienst LMpverlenin^Jl Rob Brouwer «1995 Meer berichten over Soesterberg op pagina 14 JUBILEUMAKTIE 'Ik hoop een positieve bijdrage te kunnen leveren' Hendrik Smit Makelaardij SCHAATSEN Voorverkoop van abonnementen ijsvereniging Gevoel voor uw thuis HS Hendrik Smit, uw huisadviseur Knappe zege van Aranka van der Wal van ski-team Meningen van lezers Feestmarkt Tenor Hennie van der Wilt treedt op in De 3 Eiken SWOS-coördinator geeft informatie 'De Drie Eiken' Agenda OESTERBERGSE OURANT Correspondentie-adres: P. Taai, Van Maarenplein 1, 3769 EN Soesterberg, tel./fax (0346) 35 12 52. Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest, tel. (035)602 18 41 s wird Ihnen mitgeteilt, dasz das ödesurteil am 19.11.1942 vol- :reckt wurde. Weitere angaben önnen nicht gemacht werden. Die [interlassenschaften sowie der Jbschiedbrief werden Ihnen in den achsten Tagen ausgehandigt. Der ustizinspektor G.Lw.' )it is de inhoud van de brief die de ►uitsers de nabestaanden verstrekten an de 33 verzetsmensen die op 19 no- ember 1942 ten noorden van Soester- lerg (nu de vliegbasis) werden gefusil- serd. Wie waren die 33? Het waren lederlanders die zich in georganiseerd erband tegen de vijand verzetten. Van erzetsgroep Twente waren dat 14 man en, 13 van de verzetsgroep Amster- lam, 4 man van de verzetsgroep )ranjevendel en 2 die afzonderlijke erzetsdaden hadden verricht. De udste van hen was 57 jaar, de jongste [echts 19. let waren metaalbewerkers, stuka- oors, los arbeiders, schilders, mon- eurs, elektriciens, landarbeiders, straat- nakers en een gemeentewerkman. Ze noesten niets hebben van fascisme, assenhaat en genadeloze dictatuur. ?oor verraad of het bekennen na zware nishandelingen werden ze gearresteerd :n kort daarop overgebracht naar een jevangenbarak op het vliegveld Soester- ïerg. Eén van hen had zelfs geen benen :n werd door de medegevangen mee- ;ezeuld. Gefusilleerd Dp die sombere dinsdag 19 november "942, omstreeks 16.00 uur, werden ze vanuit hun barak van het vliegveld aan handen en voeten geboeid weggevoerd. Ze waren geslagen en gestompt, honge rig en vermoeid. Toen ze niet snel ge noeg uit de barak kwamen, werden ze eruit geschopt. De wind en regen nam de gesmoorde kreten van pijn op. De meesten liepen gebogen, omdat de folteringen te zwaar waren geweest. De harde kolven van de Duitse geweren beukten op deze kapotte lichamen en men maande tot meer spoed. Onderling gaven ze elkaar de steun om ook deze laatste gang te kunnen volbrengen. Het werd moeilijker toen ze een heuvel moesten beklimmen. Vooral de man zonder benen werd door de bezetters als een beest meegesleurd door zand en modder. Vlak voor de heuvel werd halt gehou den en op de bekende blafferige toon moesten ze vier bij vier naar voren ko men. Toen de eerste salvo's klonken ging een rilling door wachtende groep. Ze keken naar de kale takken die door de wind heen en weer werden bewogen. Gelaten gingen de volgende vier, alles beter dan deze helse pijn. Een hand doek werd hen voor de ogen gebonden, maar de meesten weigerden. Trots en fier keken ze hun moordenaars recht in de ogen. De man zonder benen werd door twee verzetsstrijders meegedragen naar de fusilladeplaats. Daar stond een stoel waarop hij óók nog werd vast- geboden. Ineens klonk zijn heldere stem: 'Wat de toekomst brengen moge, mij geleidt des Heeren hand....' Slechts deze twee regels kon hij nog zin gen toen ook zijn leven door een vuur- salvo werd beëindigd. Zo stierven op die novembermiddag 33 dappere mannen. woo it. n 1925 kwam een mevrouw Wei- lam vanuit Utrecht naar Soester- )erg en opende op het adres Rade- makerstraat 11 een garen- en band- vinkeltje. Zij had een dochter die met Van Eijden trouwde en in 1930 aam dit echtpaar de winkel over. n de zo beruchte dertiger jaren werd iet uitgebreid met het inrichten van voningen. Een zoon met de naam Cor verd geboren en deze groeide in het ledrijf op. Samen met zijn echtgenote ïam hij in 1965 dit bedrijf over terwijl Van Eijden sr. in een manufacturenzaak ;r direct naast verder ging. Mdus in vogelvlucht zeventig jaren be- Irijfsleven in het pand Rademakerstraat 11-13. Het bedrijf heeft in die vele jaren ïeel wat meegemaakt en velen kennen le tijd dat er tot 1972 een noodwinkel itond. Het was ook het jaar dat opa van Sijden zijn manufacturenzaak beëin- iigde en het hele bedrijf eigendom werd van de huidige eigenaar. Een vrij grote verbouwing volgde om van twee winkels ién te maken. De klanten moesten door sen donker gedeelte lopen dat hen deed ienken aan een bedstee van vroeger. Dhr. en mevr. van Eijden hebben die naam spontaan overgenomen en sinds 1972 staat het wijd en zijd bekend als De Bedstee'. Liefde ^a de verbouwing kreeg mevrouw Van Sijden de kans om haar liefde van vroe- ;er op te pakken, namelijk de verkoop van exclusieve dameskleding aangevuld met cadeau-artikelen zoals Frans aarde werk enz. Tot haar verbazing was deze keuze een gat in de markt en de omzet verdubbelde per jaar. De basis 'woning inrichting' werd naar de tweede plaats geschoven met het gevolg dat in 1978 de zaak intern ook aan die nieuwe trent werd aangepast. De dameskleding werd uitgebreid met de nog steeds zeer ge wilde luxe lingerie. Sinds die tijd bestaat de Bedstee uit damesmode, luxe linge rie, woningtextiel en bedden. Nog steeds kan men daar terecht voor vloerbedek king, gordijnen, vitrages enz. Echter is de verkoop van dameskleding nummer één geworden. Daarom is De Bedstee ook een speciaalzaak in deze branche geworden en kan het op een grote vak kennis bogen. Zo staat momenteel de nieuwe generatie beha's van Lou cen traal. Gelukkig is de zaak daarna niet meer uitgebreid want juist een kleine zaak als De Bedstee kent de klanten en kan optimaal aan hun wensen voldoen. Eenmaal leefde de afdeling woning inrichting even op toen de bewoners zich in De Drie Eiken gingen vestigen. De heer Van Eijden stond voor de op dracht om bijna tegelijk ongeveer vijftig woningen te voorzien van vloerbedek king, gordijnen, vitrages enz. Om het zware gezeul via liften en gangen te voorkomen, riep hij de hulp in van een hijskraan van de fa. de Ridder. Op elk balkon werd het bestelde pakket op deze wijze afgeleverd en kon met hulp van ingehuurde stoffeerders het ge vraagde nagenoeg gelijktijdig worden gerealiseerd. Nu kan hij de woning inrichting aanvragen alleen af en helpt soms mee in de winkel in de verkoop van dameskleding. Surprise De Bedstee is de afgelopen jaren een begrip geworden binnen, maar ook bui ten Soesterberg. Juist dat stukje extra gekoppeld aan deskundig advies geeft nog steeds een groei in het aantal klan ten. Elke klant die tussen 15 en 25 no vember een bezoekt brengt aan De Bed stee krijgt een surprise vanwege het 30- jarig bestaan. Aangezien het werk in deze gezellige winkel naast een stuk spe cialisme ook een hobby is geworden en het echtpaar van Eijden het omgaan met mensen zeer op prijs stellen, zal De Bedstee voor lange tijd een sieraad zijn in de Rademakerstraat. For Ever Young, de jongerenclub die om de twee weken op zaterdagavond bijeenkomt in dansschool Rellum, heeft inmiddels al meer dan honderd leden. Daarmee is aangetoond dat het initiatief van het echtpaar Rellum een doorslaand succes is geworden. De dansschool- houder hoopt dat hij alle nieuwe aan vragen kan honoreren en dat ruimtege brek niet de reden van afwijzing wordt. Aan het einde van het jaar organiseert hij een groot jaarfeest voor de leden van For Ever Young. Herinnering Jaarlijks wordt deze middag herdacht en lopen enkele nabestaanden naar de plaats waar nu 53 jaar geleden deze gru welijke moord plaatsvond. Ze hebben de fakkel van het herdenken, van 'dat mag nooit weer gebeuren', aan elkaar doorgegeven. Onder hen lopen ook kin deren van de openbare Desmond TXituschool uit Soest, vernoemd naar de man die in 1984 de Nobelprijs voor de vrede werd toegekend. Ook de man die steeds voor verzoening tussen rassen en culturen van de wereld heeft gepleit. Niet alleen daarom, maar ook omdat de Desmond-Tutu-school bijna geheel be staat uit leerlingen van buitenlandse af komst, vaak uit landen waar democra tie zoals wij die kennen onbekend is en niet in de samenleving wortelt, is het een eer dat deze school het gedenkteken voor de 33 van Soesterberg heeft ge adopteerd. Ook dit jaar zullen ze weer op hun wijze een bijdrage leveren aan de herdenking. Het Oranje Comité Soesterberg heeft deze 33 verzetsstrij ders ook in hun gedenken opgenomen. 'Immers vloeide hun bloed op onze grond en dat mogen we niet vergeten', is hun mening. Een posthuum eerbe toon zijn de 33 Plataanbomen die om het monument aan de Kampweg staan, voor elke dappere man een boom. Elk jaar draagt dit monument op 19 novem ber een klein bosje bloemen, dat onge merkt door het Oranje Comité daar wordt gelegd. Het is 53 jaar geleden, maar het mag nooit weer gebeuren, daarom! BMW 520 i nieuw type, malachit groen, als nieuw Mercedes 190 E 2.3 met alle opties Opel CorsaC1.4i LPG. 11 Peugeot 405 GL LPG 1.6 Itr. Peugeot 405 GR LPG 1.6 Mercedes 200 D blauw trekhaak BMW 520 i prima auto nw. APK Ford Fiësta 1100 rood, sportvelgen APK Mercedes 230 trekhaak, nieuw alarm VW Golf 1600 rood APK Opel Vectra 1700 D st. bekr., centr. vergr Peugeot 205 1100 1 NJ 5-bak, wit Fiat Uno i E zwart Mitsubishi Gold 3-drs, wit '87 13.750,- -'90 8.750,- '88 7.250,- '89 8.750,- '90 8.950,- '91 10.250. Div. goedkope auto's met APK-keuring vanaf 750,- UW VOORDEEL! 'APK Keuringsstation Gratis herkeuring Schade reparatie 'Las- en spuitwerk Klaar terwijl u wacht Perfecte service! Postweg 58 (ind.-terrein) - Soesterberg Telefoon 0346 - 35 33 81 Open: 8.00-18.00 u. Vrijdag koopavond Zaterdag open van 9.00-16.00 u. Badso biedt belangstellenden de kans badminton te beoefenen. Met ongeveer 300 leden wordt elke week op een vaste avond de badmintonsport bedreven. Voor de één als recreant en de ander als competitiespeler. Beiden ontvangen een goede training gegeven door ervaren trainers en voor beginnelingen een heel speciale training. Wil men nader met deze sport kennis maken, dan biedt BADSO die geheel vrijblijvend aan. Op verschillende avonden worden speciale trainingen voor beginners gegeven. Belangstellenden kunnen zich opgeven bij Jolanda de Jong, Mercury 136, 3769 KJ Soesterberg, tel. 353156. BADSO speelt in de Banninghal in Soesterberg op de woensdag- en vrijdagavond voor recreatief en competitie; donderdag middag voor de 55+-ers, de zaterdag morgen is voor de jeugd en zondags zijn er competitiewedstrijden. In Soest be- Zondag 18 november ROOMS-KATHOLIEKE KERK Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Zaterdag 19.00 cantores Zondag 10.30 gemengd koor; pastores Hulskamp en Claassen en zr. Marie- Anne; herdenkingsdienst pastor J. Ypma Cenakel, Amersfoortsestraat 18 Zondag 09.00 eucharistieviering; an dere dagen 07.30; gebedsdiensten: da gelijks 12.15, 15.30 en 18.00 uur. De kapel is de hele dag open. NED. HERVORMDE GEMEENTE/ GEREFORMEERDE KERK De Hoeksteen, Buys Ballotlaan 2 10.00 ds. J. van Marion APOSTOLISCH GENOOTSCHAP Generaal Winkelmanstraat 99-101 Zondag 09.30 M. Kroonenberg Woensdag 20.00 M. Kroonenberg STERRENBERG 'De Lichtpunt', Huis ter Heide 10.30 ds. H. Henstra Huisarts Vrijdag 18.00 - maandag 08.00 uur: P.L. Galjart, Prof. Lorentzlaan 21, tel. 351200. Tandarts Spreekuren 13.00 en 19.00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts H. J.M. Tonino en P.B.E. Tonino-van Schieveen, Kampweg 50, tel. 352467; weekenddienst na afspraak; in andere gevallen hoort men via het antwoordap paraat wie er dienst heeft. Hulp Stichting Hulpdienst Soesterberg Hulp aanvragen: dagelijks 09.00-10.00 uur, tel 351789, b.g.g. 351658 of 351437. Kruiswerk Stichting KruiswerkN.O. Utrecht 24 uur per dag bereikbaar onder tel. 06- 8344* (20 ct. per minuut). Maatschappelijk werk Stichting Thuiszorg en Maatschappelijk Werk N.Ö. Utrecht Generaal Winkelmanstraat 103, tel. 352606, elke dinsdag ëri woensdag 09.30-10.30 uur. Politie Dorpsplein 17A, tel. 351555; werkda gen 12.00-13.00 uur; overige tijden: tel. 035-6019444; alarmnummer: 06-11. Grof vuil Tel. 035-6093666. WIJNHANDEL SLIJTERIJ C0BLET JONGE JENEVER liter WHISKY BALLANTINES liter van 42.95 voor WHISKY BALLANTINES 0,7 iiter van 34.95 voor BEAUJ0LAIS PRIMEUR is nu weer binnen Buitengewoon van kwaliteit GEN. WINKELMANSTRAAT 37 SOESTERBERG TELEFOON 0346-35 34 39 schikt BADSO over sporthal De Bunt en daar kan men terecht op de dinsdag en donderdagavond voor recreatief spel, zaterdagmorgen voor de jeugd en zondagmorgen vrij spel. DE BEDSTEE viert het 30-jarig jubileum! k Voor al onze klanten hebben wij een feestelijk geschenkje klaarliggen en... Bij aankoop van 2 paar Lycra glanspanty's a 12.95 p.p. een JUBILEUM-BON t.w.v. 5.90 (kontant in te wisselen 15 t/m 25 november! Bij aankoop van een luxe hemdje (lingerie-collectie) een JUBILEUM-BON t.w.v. 15.00 (kontant in te wisselen 15 t/m 25 november) Lingerie en damesmode Rademakerstraat 13 3769 BB Soesterberg Telefoon 0346-351845 Het bestuur van de Vereniging Soesterbergs Belang heeft Yvonne Hoekstra (56) voorgedragen als voorzitter en opvolgster van Anne- lies Mees. De ledenvergadering wordt binnenkort gevraagd dit voor stel te willen bekrachtigen. Sinds 1982 is Hoekstra inwoonster van Soesterberg. Vanaf haar 23ste woonde ze in Utrecht, waar ze ook studeerde en werkte. Ze volgde het conservatorium en studeerde piano. Daarna was zij werkzaam in de kamermuziek en als muziekschooldocente. In 1970 werd zij benoemd tot adjunct-directeur van de Gemeentelijke Muziekschool in Utrecht en omstreeks 1990 gevraagd als direc teur. Het leek haar echter beter dat er 'nieuw bloed' in de schoolleiding kwam en zag daarom van deze functie af. Na een dienstperiode van dertig jaren kreeg ze de kans om met pré-vut te gaan en die kans liet ze niet liggen. Na vele jaren kon ze haar wens 'piano-muziek stude ren' weer ter hand nemen en met ple zier. Ze heeft nog veel contact met de muziekschool en is secretaris van de Stichting Instrumentenfonds Muziek onderwijs (verhuur van instrumenten aan leerlingen van muziekscholen). Momenteel studeert ze twee uren piano per dag en heeft ze haar draai van vroe ger in de kamermuziek weer gevonden. "Samen met mijn gepensioneerde man kregen we in 1982 de kans om een wo ning in Soesterberg te betrekken. Dat kwam toen goed uit, omdat hij in Amersfoort werkte en ik in Utrecht en we zo op de helft elkaar tegemoet kwa men. Het wonen beviel ons hier direct uitstekend. Tot voor kort had ik geen tijd om mee te doen in het plaatselijke verenigingsleven. Mijn man heeft daar wel enige ervaring in zoals in het be stuur van het Dorpshuis en De Drie Ei ken. Het aanbod om voorzitter van de Vereniging Soesterbergs Belang te wor den was geen zaak waarop ik zat te wachten. Echter vind ik de doelstelling en inhoud van die vereniging van groot belang voor het welzijn van het dorp. Om die reden wil ik mij daar graag voor inzetten. Het beleid van de VSB ligt mij wel en mijn voorkeur is om nadruk te leggen op zaken voor het algemeen be lang. Zo heb ik de problematiek van de buslijnen door het dorp op de voet ge volgd en zal dat ook blijven doen. Ik wil graag mensen stimuleren de hier in het dorp aanwezige voorzieningen te ge- Yvonne Hoekstra zit dagelijks twee uur te studeren achter de piano. bruiken en hoop dan ook dat bijvoor beeld de ijsbaan aan de Kampweg voor de Soesterbergse jeugd behouden zal blijven. Het voortbestaan van de vlieg basis Soesterberg is voor mij geen enkel probleem. Wel het onnodig veroorzaken van lawaai, met de klemtoon op 'onno dig'. Zoiets kan volgens mij in een goed overleg met de staf van de basis bespro ken worden. Je moet er rekening mee houden dat de vliegbasis er is, onnodige geluidsoverlast moet bespreekbaar zijn. Ik hoop in de voorgedragen functie een positieve inbreng te kunnen leveren in de Vereniging Soesterbergs Belang en ten dienste van het dorp Soesterberg', aldus Yvonne Hoekstra. Voor de huurders van de woningen aan de Kampweg, van Maarneplein en Bloemheuvel hebben wij een uniek te noemen voorstel. Jaren gehuurd en dan opeens kopen. Wij begrijpen dat dit voor u een spannende aangelegenheid is. U zult zich wellicht afvragen: doe ik er wei goed aan; wie behartigt mijn belangen; is de vraagprijs reëel; hoe financier ik het en bij wie; wat worden mijn vaste lasten per maand; welke verzekeringen moet ik afsluiten? Op al dëzé vragen hebben wij een antwoord. Ons vak is al 25 jaar het bemiddelen bij aan- en verkoop van onroerend goed en financieringsproblematiek. Wij bemiddelen voor u bij de aankoop van uw woning, verzorgen een bouwkundig rapport, regelen een huisverzekering en verzorgen de financiering. Ditalles tegen zeer gunstige voorwaarden. Bel even voor een afspraak, ons nieuwe telefoonnummer is 035 - 601 13 04 of buiten kantooruren in Soesterberg 635 23 05. De IJsbaanvereniging Soesterberg ver keert in problemen inzake het onder houden en het goed laten draaien van de baan tijdens de ijspret. De vereniging doet daarom een beroep op allen die voor het behoud van de ijsbaan zijn, hen te steunen. Zo heeft men vrijwilligers nodig in het bestuur en veel vrijwilligers om de baan nu en hopelijk straks tijdens de ijspret te onderhouden. Voor het na derende seizoen 1995/1996 kan men op vrijdag 17 november van 18.30-21.00 uur de traditionele abonnementen ver krijgen in De Hoeksteen. Informatie kan men verkrijgen bij mevrouw De Vlaming, tel. 351609 of de heer Rouw, tel. 352563. Hendrik Smit Makelaardij/Burg. Grothestraat 32, Soest/Tel. 035 - 601 13 04 Aranka van der Wal van het ski-team Soesterberg heeft zaterdag een knappe overwinning behaald in Dordrecht. Ze versloeg daarmee onder anderen de Nederlandse kampioen op diens thuis- baan. In de eerste manche van de eerste Kids- Cupwedstrijd eindigde Van der Wal nog als tweede, maar in de tweede doorgang zette ze een supersnelle tijd neer die door niemand kon worden benaderd. De overwinning van Van der Wal biedt volgens trainer Stephan Zoetelief per spectieven voor de komende wedstrij den, waaronder de strijd om het Neder lands kampioenschap. Zoals u bekend kan zijn, was de Vere niging Soesterbergs Belang voornemens- om op zondag 26 november in het Dorpshuis een middag te organiseren onder het motto 'December feest maand'. We wilden de Soesterbergse ondernemers in de gelegenheid stellen aan de Soesterbergers te laten zien wat zij zoal te bieden hadden in deze feest maand. Wij zagen als onze taak een feestelijke omlijsting te verzorgen. We hebben aan 33 middenstanders een brief gestuurd met het verzoek te reage ren vóór 25 oktober, positief of negatief. Tot op heden hebben vier gereageerd t.w. Restaurant de Tuin, Jelles Bloemen- shop, De Bedstee en Plusmarkt. De meerderheid heeft blijkbaar geen énkele behoefte aan deze presentatie. Wij hoopten Soesterberg met dit initiatief een dienst te bewijzen, maar hebben ons helaas vergist. Namens het bestuur Gerrit Stekelenburg Hennie van der Wilt treedt op zondag 19 december op in De Drie Eiken. Het concert van de tenor begint om 14.00 uur. Als kind zong hij uit volle borst mee als er iets te zingen was. Op school had hij een hoog cijfer voor zingen. Op feest jes was er altijd ruimte om zijn stem te horen. Het Papendrechts mannenkoor Hoger Zij Ons Doel kende hem jaren lang als het jongste lid. De 43-jarige Hennie van der Wilt is nu een gewaardeerd lid van Het Viaansch Mannenkoor en tevens volgt hij zang lessen. Volgens hem moet 'het materi aal' verbeterd worden, zoals adem- techniek met het middenrif. De Hagensteinse eerste tenor heeft een bereik van drie octaven en is in staat het glaswerk te laten springen. Bij voorkeur zingt hij Italiaans met een Napolitaans accent, maar ook Ketelbinkie, Daar komen de schutters en natuurlijk 'In 't groene dal, in 't stille dal' zijn bij hem in goede handen. Hij oefent elke dag minstens een uur en dan trekt hij alle registers open waarop de kat van schrik de deur uitvliegt. Op donderdag 16 november zal de heer Van Weelden, werkzaam als coördina tor bij de SWOS, tijdens de gezamen lijke koffiemorgen van de PCOB en de ANBO vertellen welke taken de SWOS heeft. De bijeenkomst begint om 09.45 uur. Leden en belangstellenden zijn welkom. De landelijke PCOB bestond 15 novem ber 35 jaar en dat werd in de Utrechtse Jaarbeurshallen gevierd. Mogelijk dat daar bekend gemaakt zal worden dat de PCOB het 100.000e lid heeft genoteerd. Twee leden van de plaatselijke bond zullen dit jubileum bijwonen en daarvan verslag uitbrengen. i Diensten Centrum Dorpsplein 18, Soesterberg Telefoon 0346 - 35 14 02 Bingo Vrijdag 17 november wordt de maande lijkse bingo-avond gehouden, aanvang 20.00 uur. De kosten per kaart zijn 6 gulden, inclusief een kop koffie. Markt Zaterdag 18 november wordt van 10.00 tot 15.00 uur de creativiteitsmarkt ge houden. Hobbyisten laten zien hoe zij hun vrije tijd besteden met onder meer leerbewerking, kaarten maken, aquarel leren, houtsnijden, stenen/mineralen bewerken en quilten. Het is een bezoek meer dan waard en de toegang is gratis. Mosselmaaltijd Dinsdag 31 oktober werd in De Drie Eiken een mosselmaaltijd geserveerd. De aanwezigen waren na afloop enthou siast en stelden dat het voor herhaling vatbaar was. Vervolgens kan men terug zien op een geslaagde warme maaltijd die op dinsdag 7 november werd gehou den. Met nadruk wordt gesteld dat alle activiteiten door en in De Drie Eiken bestemd zijn voor Alle Soesterbergse 50- plussers. Woensdag 15 november 13.30 bridge-instuif, Drie Eiken Donderdag 16 november 09.45 themamorgen PCOB, Drie Eiken 13.30 verkoop Rode Kruis, Heybergh badmintontoernooi AGAVS, Dorpshuis Vrijdag 17 november 20.00 bingo Drie Eiken Zaterdag 18 november 09.00 creativiteitsmarkt, Drie Eiken 13.00 volleybal AGAVS, Banninghal 13.15 intocht St. Nicolaas, Dorpshuis 20.00 Forever Young, dansschool Rellum Zondag 19 november 10.30 herdenkingsdienst pastor Ypma, r.k. kerk 14.00 optreden hr. de Wildt, Drie Eiken Maandag 20 november oud papier, pastorie r.k. kerk 11.00 Rondje Soesterberg, Radio Soest 13.30 herdenking '33 van Soesterberg, vliegbasis Dinsdag 21 november oud papier, pastorie r.k. kerk Opgaven voor de agenda: tel 351252.

Soester Courant | 1995 | | pagina 15