I f N Srr 11< Mindere dag van volleyballers fataal Herstelde Verheijen terug in top Davo maakt V.V.Z. D-2 ijzersterk Doelpunten maken hobby van WZ'49 Survival-rui Zeges voor Soester zaalvoetbalclubs 1SP0RTI Selby klopt ook Hoevelaken Scheidsrechter boosdoener na nederlaag SEC-zaterdag WOENSDAG 15 NOVEMBER 1995 SOESTER COURANT PAGIN^ 'WOENSDAG 15 NO Heren Stam/SoVoCo laten mogelijkheden onbenut: 1-3 VOLLEYBAL Tweede plaats in selectiewedstrijd SCHAATSEN Inbraak overdag aan Talmalaan BEDANKT DAVO DOE HET ZELF CENTRUM KORFBAL De Eemvogels ook in zaalcompetitie aan winnende hand Iets te koop ofte geef? Plaats een "Kleintje" in de Soester Courant Soester alleen aan kop na 3-6-zege op Musketiers Nieuwe Stichting VOETBAL zaterdag DVS/De Kuil (16-2) en SEC (12-2) halen ondubbelzinnig uit ZAALVOETBAL Badmintonners nog steeds ongeslagen BADMINTON Sportuitslagen 1 i 1 VOETBAL zaterdag Motorrijder (46) kneust linker enl Jeugdnieuws Automobilist met slok op betrapt VERKOC Tabakori Tabakori Tabakori Tabaksp Vishandf Trekkint "We hebben niet het surplus in huis om toch te winnen als we een min dere dag hebben. We moeten elke week bi] de les zijn," zei Bram Muijs nadat Stam/SoVoCo het eerste ver lies in De Bunt had geïncasseerd. De herentrainer had voor de tweede keer dit seizoen de indruk dat zijn ploeg meer aan het volleybalduel had kunnen overhouden. De 1-3-nederlaag tegen EAW 2 moet verrassend zijn overgekomen op de mensen die alleen het begin van de wed strijd hebben gezien. Met 15-12 en 12- 6 was het Soester team op weg naar suc ces, maar toen raakte Stam/SoVoCo het spoor volledig bijster. EAW 2 scoorde negen punten op rij, voldoende om de tweede set binnen te halen en gaf nog een trap na in de derde set: 6-15. Stam/SoVoCo kreeg nog een kans om zich te herstellen toen het met 7-2 voor kwam in de vierde set. Volgens Muijs was de teleurstelling over het verlies van de tweede set echter dusdanig groot, dat zijn ploeg niet meer een vijfde set kon forceren. Na 7-2 werd het ineens 8-15 en kon het licht in de zaal worden uit gedraaid. 'Toen zij terugkwamen, knokten wij niet terug. Naarmate de partij vorderde, konden we het verdedigend niet meer bolwerken en vlogen de ballen via het blok weg. Op de momenten dat je scherp moet zijn, weerbarstig moet zijn, lukte het niet en dat mag natuurlijk niet. Jammer, want we hadden de mogelijk heden om in ieder geval meer dan één set te pakken. Ik moet wel zeggen dat ik EAW tot nu toe de beste tegenstan der vond, maar als wij in goede doen zijn, moeten wij ze kunnen hebbben," aldus de teleurgestelde Muijs. Teveel spelers speelden zaterdag onder hun normale niveau en dat blijft in de derde divisie niet onbestraft. Daarnaast was EAW verdedigend opzicht beter dan Stam/SoVoCo dat het meer van de aanval moet hebben. Ook die stokte toen het zelfvertrouwen na de tweede set was aangetast. Ondanks de neder laag staat Stam/SoVoCo er nog goed voor. Bij winst hadden de volleyballers als nieuwkomer op de tweede plaats gestaan. Muijs: "Niet dat dat moet, maar het is natuurlijk wel een leuk uit gangspunt. We weten nu in ieder geval wat er te koop is in de derde divisie en wat dat betreft he ik er het volste ver trouwen in." Dames Met het damesteam wil het in de eerste divisie nog niet vlotten. De inpassing van vijf nieuwe speelsters verloopt ken nelijk nog niet naar wens, want in Castricum werd voor de vierde keer in vijf beurten verloren. Bosta/The Smash, dat elk seizoen prolemen oplevert voor Stam/SoVoCo, kende geen pardon met de Soester club. De tik die in de eerste Deze stijlvolle actie van Sander Rasker hielp Stam/SoVoCo niet. Teveel spelers bleven onder hun normale niveau. Foto: Herman van Dam. set wérd uitgedeeld, was hard: 15-1. Met 15-8 en 15-6 pakten de Castricummers ook de volgende sets. Waardoor de ambities van Stam/ SoVoCo voorlopig op een laag pitje staan. Met MS/Flash bezet Stam/ SoVoCo de laatste, plaats in de eerste divisie. De twee teams ontmoeten elkaar zaterdagmiddag om vijf uur in De Bunt. Carl Verheijen van schaats vereniging Eemland heeft in Hee renveen tijdens selectiewedstrijden de tweede plaats behaald. De op zogenaamde 'klapschaatsen' rij dende schaatser reed op de 5.000 meter 7.10.29. Verheijen, die her stellende is van de Ziekte van Pfeif fer, bleef hiermee 0,29 seconden achter op winnaar Brigt Rykkje. Ook tijdens de wedstrijden van de ge westelijke selectie, die in Alkmaar en Amsterdam werden verreden, pres teerde Verheijen goed. De Eemlander liet hier 2.03.15 noteren op de 1.500 meter, een zeer scherpe tijd. Gezien deze prestaties is het de verwachting dat Verheijen, als het herstel van zijn ziekte zonder problemen verloopt, zich ook dit jaar via de zogenaamde stafplanning- wedstrijden zal plaatsen voor het Neder lands Kampioenschap. Ook Juliën Smink, die na een jaar van afwezigheid terugkeerde op het schaats- toneel, reed zijn eerste 5.000 meter van dit seizoen. Smink kwam, maar eindigde desalniettemin in de respectabele tijd van 7.47.25. David de Smit liet op de 500 en 1.500 meter nieuwe persoonlijke records noteren: 48.80 en 2.37.10. Susanne den Hertog verbeterde haar record op de 500 meter met 49.97. Mayan Oomkes legde haar eerste 1.500 meter af in 3.06.43. Ingeborg de Lange werd op de 100 meter geklokt in 13.71, op de 300 meter in 35.51 en op de 500 meter in 57.32. Alle tijden zijn persoon- lijke records. Ellen Kwantes zette tijdens haar eerste officiële wedstrijden haar beste tijden neer in 14.96 op de 100 meter, 40.08 op de 300 meter en 1.04.01 op de 500 meter. Zondagavond verbeterde Jan van de Meij zijn persoonlijk op de 1.500 meter met 2.35.91. Heidi Koelewijn werd op de 500 meter geklokt in 56.80 en op de 1.500 meter in 2.56.58, beide persoon lijke records. Ook Wim Kroeze scherpte zijn pr's op deze afstanden aan. Zijn tij den waren 49.14 en 2.34.02. Marathon Henriet Kuijt stond zondagmiddag met ongeveer 35 andere schaatsters aan de start van een marathon die onderdeel uitmaakt van de landelijke KNSB-com- petitie. Direct na de 'loze ronde' 'schoot' de groep, aangevoerd door een aantal tempobeulen, weg. Kuijt die aanvanke lijk positie koos in het middenveld, had moeite het moordende tempo vol te houden en stapte na 32 ronden uit de 45 ronden tellende race. Tom Versteeg, die namens Eemland uit komt in de B-rijders competitie, had minder moeite met het eveneens zeer hoge tempo. Hoewel al vrij vroeg in de wedstrijd een groep van zestien rijders het peleton - met daarin Versteeg - op een ronde zette, zat hij niet bij de pak ken neer. De Soester ondernam zelfs eigenhandig een aantal pogingen om de ronde terug te pakken, maar zonder succes. Versteeg reed de wedstrijd over 75 ronden in het peleton van zo'n 50 schaatsers uit en kwam in een chaoti sche eindspurt in het middenveld over de eindstreep. Een onbekende dader heeft vorige week dinsdag - op klaarlichte dag - kans ge zien een woning aan de Talmalaan bin nen te dringen. Hij nam o.a. audio/vi- deo-apparatuur en fotospullen weg. Aangifte deed de 31-jarige bewoner. Advertentie Het D-2 jeugdteam van V.V.Z. '49 is door DAVO DOE HET ZELF CENTRUM 'IJzersterk' ge maakt. De sponsor heeft het jeugdteam voorzien van een geheel nieuw tenue en daar waren de spelers maar wat blij mee. Van dit team worden er nu dus 'Sterke - Staaltjes' verwacht. Op de foto ziet u de trotse spelers in hun nieuwe tenue. Peter Vogel (DAVO), Bastiaan Schimmel, Bas Versloot, Thomas Blom, Albert-Jan Troost, Sander Haak, Robert de Graaf, Gideon Haringsma, Vincent v.d. Pol, Ad Blom (leider), Steven de Jong, Robert Reehorst, Roberth Ruyssenaars, Matthias Blom, Luc de Boer, Ahmet Camci en Matthijs Burgers. Spelers en leiders V. V.Z. D-2 De Eemvogels zijn in de zaal op de ingeslagen weg verder gegaan. In de eerste wedstrijd van de 'overdekte' competitie werd na een 6-9-achter- stand in de rust met 15-11 gewon nen van Luna uit Linschoten. Het begin van de wedstrijd in Aqua Indoor werd gekénmerkt door een hoog baltempo, waarbij Luno de stand als eerste beïnvloedde. Annissa van Bem- mel zorgde voor de gelijkmaker en dat voorbeeld werd gevolgd door Almar Lijfering. Van Bemmel bracht haar ploeg voor de eerste keer aan de leiding: 3-2. Ook Luno stond op scherp (3-4), waarna De Eemvogels opnieuw druk uitoefenden. Dat leverde twee straf- worpeii op, waarvan alleen de laatste werd benut door Henriëtte Wisse. Erik van de Pol maakte er even later 5-4 van en toen brak voor de Soesters een slechte periode aan. Agnes Kraaikamp sputterde nog even tegen (6-6), maar in de rust was de achterstand gegroeid tot drie doelpunten. In de tweede helft kreeg het korfbalduel een ander beeld. Luno moest het hoge tempo laten varen en kreeg een fel en geconcentreerd Eemvogels tegenover zich. Vanaf 7-10 mikten de Soesters op hun afstandsschot en Kathja Rauch, Aukje Merema, Wisse en Van de Pol realiseerden een 11-10-voorsprong. Nog een keer zette Luno aan en in een zenuwslopend kwartiertje werd het 11- 11. Toen was de pijp van de Linschoters definitief leeg en konden De Eemvogels alsnog vrij eenvoudig de wedstrijd in hun voordeel beslissen. Door treffers van Lijfering, Merema, Ton Kraaikamp en Rauch werd het 15-11 en behielden de korfballers hun ongeslagen status. Doelpunten maken gaat WZ'49 de laatste tijd gemakkelijker af dan ooit. Tegen Musketiers, hekkeslui- ter in de hoofdklasse, schoot WZ'49 er zes in, waarmee het aan tal goals in de laatste vier duels op twintig komt. Schoonheidsfoutjes (drie doelpunten van Musketiers) hebben daarom geen gevolgen voor de ploeg die nu alleen aan de lei ding gaat. Waar de Soesters in de openingsfase van de competitie nog wel eens genoegen moesten nemen met een gelijkspel regen ze de laatste weken punten aaneen door hun nieuwe hobby te beoefenen: scoren. De concurrentie morste ook zaterdag, maar de voorsprong van de koploper op de nummer zeven is met slechts drie punten in één wedstrijd te overbruggen. WZ'49 dient zich dus in de komende duels met WOP (vijfde) en CJW (derde) te bewijzen. In Eist had de ploeg van Sjirk Bajema zich goed gewapend. Met snel com binatievoetbal overrompelde ze Musket iers en Cees-Jan de Vries, Raymond Brandes en Gerard Becker zorgden voor een 0-3-voorsprong. WZ'49 ging daarna de fout in door de teugels te la ten vieren. Musketiers (dat vorig seizoen degradeerde, maar in verband met de opheffing van AHSV in de hoofdklasse mocht blijven zitten) strafte de laconiek in houding van de Soesters met twee dod ty punten af. Musketiers stak echter ooi een stok in de eigen wielen. Voor nis was er al een speler van het veld ge stuurd en het ruwe spel van de voor naamste degradatie-kandidaat werd ii de tweede helft met nog een rode kaar bestraft. WZ'49 maakte de wedstrijc evenmin volledig af, want Gert van i Munt moest na zijn tweede gele kaar van het veld af. Wim Turksma vestigde de aandach weer op het voetbal door 2-4 te scoren waarna WZ'49 andermaal verslapte Het werd 2-5 door Marcel van Essen ei 3-5. Gerard Becker maakte na eer fraaie solo het laatste doelpunt van d( wedstrijd. Met een allesbehalve alledaagse uitslag (2-16) heeft DVS/De Kuil het blazoen opgepoetst. Slachtoffer van de ongewone produktie van de Soesters was BFC. Doelpunten ma ken was vrijdagavond lopende handwerk voor de eersteklasser. In de eerste helft knalde Amold Broer tjes de bal al twee keer dusdanig hard tegen de Bussumse doelman, dat deze zich later wel twee keer bedacht, voor dat hij zijn handen uitstak. Broertjes reageerde zijn frustraties over eerder uit wijzingen op sportieve wijze af door zes keer te scoren. Ook voor de ploeg was de monster- overwinning een achttien karaats opsteker. Na de teleurstellende seizoen- start, waarin twee keer werd verloren en één gelijkspel werd behaald, hadden de ex-hoofdklassers een aansprekend suc ces nodig. Het was éénrichtingsverkeer in Bussum, waar BFC eerder bijna de koploper had verrast (3-4). De overige doelpunten van DVS/De Kuil kwamen op naam van Michel Vlaswinkel, Ramon Heynen (beiden vier) en Eric Looijsen. Uitblin ker aan Soester zijde was echter Marco Martens. Hees Tegen Alcas maakte Hees er een span nende tweede helft van. Voor de rust hield Peter Haringsma zijn doel schoon. Aan de andere kant schoten Tim Braaksma (twee keer) en Joep Rozen dal wel raak. Na de vierde treffer mengde ook Alcas zich in de strijd. De gasten beschikten over één speler die de bal soms door de geluidsbarrière én in het doel schoot. Daardoor kwam de spanning op 4-3 en 6-5 terug, vooral toen Braaksma in een overtal-situatie een strafschop naast mikte. Verwoerd en Rozendal maakten het namens de Soes ter tweedeklasser echter af: 8-6. SEC Met vijftien punten uit vijf duels en een doelsaldo van 42-12 gaat het SEC voor de wind in de andere tweede klasse. De ploeg deelt de leiding met Husky dat op 4 december langskomt in Beukendal, Daarvoor komt OSO nog op visite, waardoor SEC na. zeven wedstrijden nog geen één keer buiten Soest heef! gevoetbald. De enige geplande uit wedstrijd ging destijds niet door, omdai Attent geen spelerskaarten had. Die ploeg was maandagavond een maatje te klein voor SEC. Na een 4-2- ruststand schroefde SEC het tempo op, Attent, dat geen wisselspelers bij zich had, werd daardoor weggespeeld. Het werd 12-2 voor de Soesters die daarmee hun grootste overwinning van dit sei zoen behaalden. Johan Blankenberg scoorde driemaal, terwijl Sander van der Heijden, Fred Bos, Wilfried Engberink en Martin van der Ernst twee doelpun ten zetten. Jeffrey van Delden schoot eenmaal raak. Ook de vijfde wedstrijd is voor Selby goed verlopen. De badmin tonners bleven ongeslagen door met 2-6 van Hoevelaken te winnen. Alleen het enkelspel van Henk Stienstra en het gemengd dubbel van Stienstra en Lydia van den Dijssel werden verloren. Na de enkelspelen leidde Selby met 1- 3 dank zij overwinningen van Herman Scheerhoorn en Lydia en Paula van den Dijssel. De dames forceerden de beslis sing in de verlenging van de derde game. De spannendste partij was die van het heren dubbel. Scheerhoorn en Stienstra leverden de eerste game in (12-15), maar dwongen via 15-7 een derde game af. Daarin kwam het duo met 14-12 achter. Op het juiste moment werd de service teruggepakt en met twee scores werd de stand gelijk getrokken (14-14). In de verlenging stonden Scheerhoorn en Stienstra de service niet meer af. Veel minder problemen dan in hun enkelspelen ondervonden de twee Van den Dijssels in hun dubbelspel. Met 2- 15 en 10-15 werd het vijfde wedstrijd- punt binnengeslagen. Een indrukwek kende inhaalrace kwam op naam van Scheerhoorn en Lydia van den Dijssel. Zij wonnen de eerste game met 11-15, maar kwamen vervolgens met 14-4 ach ter. Het tweetal scoorde daarop dertien punten op rij en won in twee games. Het andere dubbel werd in de derde game verloren (15-11,13-15, 15-5). Selby staat bovenaan en ontvangt zater dag in C-drie om 12.00 uur 't Veen dat tweede staat. BASKETBAL The Red Stars DSl-Crackerjacks 72-46, HSl-Lokomotief 85-67, HS2-Grasshoppers 62-60, HS3-Ring Stars 53-63, HS4-SBU 78-34, HS5-Eagles 40-77, MJl-Leiden 61-65, JJl-Dunckers 81- 79, JKl-New Stars 54-81, JK2-Woodpeckers 21-103, MDl-Shooters 32-114, JP1- Crackeijacks 103-58, JP2-Irene 39-37, XD1- Crackerjacks 64-42, XD2 Green Giants 74- 24, XD3-Blue Arrows 57-12. Soester Bowling Vereniging Senioren maandag: Boule d'Or - D.D.A. 4- 1; No Name - Big Splitters 2-3; Cool Cat - Zilveren Ster 2-3; Van Ede - Lucky Loosers 5-0; Raadhuis I - De Enghe 3-2; Baan brekers - Teamwork 3-2. Senioren dinsdag: Raadhuis II - Toverbal 1- 4; Prefab trio - Lucky Strikes 5-0; Schei.L - Gokkers 3-2; H.A.M. - Karei de Stoute 1- 4; Strajk - Naadje 3-2; Stressless - Heppie Hoekers 5-0; Pin Up - Ottifantjes 1-4; Co bra's - Westra/Van Schaik 0-5; Pin Down - Shj-ammer 4-1. Jeugd maandag: Team X - Triootje 0-5; Barraccuda - Rakkers 4-1; Spetters - Bowling Boys 0-5. Smeeing/BDC Dames 1-HVBS 13-16, heren 1-Aristos 19- 20, heren 2-Celritas 17-19, heren 3-LHV 2 9-14, heren junioren B-Greenstars 12-25, meisjes aspiranten A-Nijenrodes 2 8-7, jon gens aspiranten a-Houten 2 4-24, welpen A- Nijenrodes 9-4. Hees Roda'46 C6 - Hees Cl 6-4; Hees El - De GlindEl 5-3. SEC SEC Al - APWC Al 5-0; Spakenburg B2 -SECBI 4-3; CJWB4- SECB2 5-5; SO Soest Cl - SEC Cl 1-0; SEC C2 - Spaken burg C3 - 10-1; SEC Dl - Roda'46 D2 2- 2; Roda'46 E2 - SEC El 3-1; TOV E4 - SECE2 2-2; SEC F2 - De Glind F1 6-1; SEC F3 - SO Soest F7 2-1. Soest Woudenberg 1 - SO Soest Al 1-2; Hoog land 2 - SO Soest A2 5-8; SO Soest BI - WZA 2 4-0; SO Soest B2 - Hoevelaken 2 3-4; SO Soest Cl - SEC 1 1-0; SO Soest C2 - Quick 2 11-4; SO Soest C3 - Hoogland 3 6-0; Hoevelaken 4 - SO Soest C4 0-2; WZ'49 1 - SO Soest Dl 2-0; SO Soest D2 - Hoogland 2 6-0; Hoogland 3 - SO Soest D3 3-2; SO Soest D4 - Spakenburg 3 2-7; APWC 3 - SO Soest D5 4-1; Quick 1 - SO Soest El 7-1; SO Soest E2 - Hoogland 2 4- 6; SO Soest E3 - TOV 3 2-3; SO Soest E4 - Spakenburg 4 0-23; WZ'49 3 - SO Soest E5 12-4; SO Soest E6 - Hoogland 6 5-0; Quick 5 - SO Soest E7 3-1; SO Soest E8 - Spakenburg 6 3-2; Quick 7 - SO Soest E9 5-6; WZA 1 - SO Soest 1 1-7; SO Soest F2 - Cobu Boys 2 2-0; SO Soest F3 - APWC 2 10-2; SO Soest F4 - Hoogland 7 11-1; SO Soest F6 - U'vogels 6 0-6; SEC 3 - SO Soest F7 2-1. Dames-junioren; SO Soest A - Hoogland A 0-5; Odijk C - SO Soest C 3-2. WZ'49 WZ'49 Al - Roda'46 A2 1-1; Usselmeerv. A2 - WZ'49 A2 4-4; WZ'49 BI - WZA B4 6-4; De Glind Cl - WZ'49 Cl 2-4; Quick C3 - WZ'49 C2 0-6; WZ'49 Dl - SO Soest Dl 2-0; WZ'49 D2 - APWC D2 4-3; Cobu Boys El - VVZl49 El 0-4; Amersf. boys E2 - WZ'49 E2 2-1; WA'49 E3 - SO Soest E5 12-4; WZ'49 F1 - CJW F2 2-6; WZ'49 F2 - Greenstars F4 2-1. Twintig minuten voor tijd leidde SEC-zaterdag nog met 2-4. na het laatste fluitsignaal stapten de Soesters met een 6-4-nederlaag aan hun broek de kleedkamer binnen. De scheidsrechter was de boosdoe ner in de ogen van Hendrik-Jan de Boer. Volgens de trainer trad de leidsman on voldoende op tegen het ruwe spel dat Garuda Maluku in de slotfase hanteerde om de achterstand ongedaan te maken. Ruud Ebbing viel met een dikke knie uit, Sander van der Heijden liep met een dikke neus het veld af en Bert Slegtenhorst klaagde over hoofdpijn. Bovendien werd de gelijkmaker van Garuda Maluku (4-4) ingeleid door een overtreding van de thuisclub, waarvoor niet werd gefloten. Aan de 5-4 ging een duidelijke 'handsbal' vooraf. Kortom, De Boer was niet te spreken over de arbitrage. "Normaal gesproken kan ik wel leven met een nederlaag, maar niet op deze manier. Het was spijtig voor de Soesters die in de week daarvoor met z'n allen om de tafel hadden gezeten. Na drie nederla gen was dat nodig, meende De Boer, omdat de inzet niet meer optimaal was. Het gesprek sorteerde effect, want de groen-witten deden er zaterdag alles aan en speelden tot de zeventigste minuut een 'gewonnen wedstrijd'. Tot tweemaal toe nam SEC in de eerste helft de lei ding (viaTeroen Verweij en John Hui den). Achterin beleefde Mare van Brummelen echter een ongelukkige dag, waardoor Garuda Maluku beide keren terugkwam. Michel Besseling had de pech dat hij vlak voor rust de bal op de lat lobte. Na rust scoorde SEC vlot. De voor Van Brummelen ingevallen Mohammed Touhami was na één minuut succesvol en Besseling schoot SEC in de 57ste minuut naar 2-4. SEC zat op rozen, maar die verwelkten snel. De Boer: "Sommige spelers hielden zich expres in, omdat ze maandag weer moesten wer ken. Ze zagen de tackles al aankomen, maar er werd niet voor gefloten." Dat deed de scheidsrechter pas in de voorlaatste minuut, toen Huiden van achteren onderuit was getrapt. De dader kreeg een rode kaart, maar het kwaad wm SEC was toen al geschied. De onlangs opgerichte Sl Action Sports uit Soest houc terdag 18 november een si run in en rond bosbad De Vi in Baarn. Daaraan kan meegedaan door menser achttien jaar. Het traject, d worden afgelegd, heeft eei van zeven kilometer. De deelnemers krijgen zowel bele als een enkele touwbaan i kiezen. Verder moeten ze ove klimmen, met een boot water ken, schieten en komen ze vo tuurlijke verrassingen te staan, de organisatoren is de survival- danig opgebouwd dat iedere gezond van lijf en leden, het kan uitlopen. Bij elk onderdee professionele instructeur van ting aanwezig zijn om de deebi te staan. Wie wil meedoen, kan zich te Op de Steenhoffstraat hebben middag een automobiliste uit berg en een Baarn se motorrijdi prettige wijze kennisgemaakt. I reed ter hoogte van het pos vanaf een parkeerstrook de ri en botste daarbij tegen de mc die ze niet had zien naderen. E rijder kwam ten val en steld verbinding met zijn huisarts. E vast dat hij zijn linker enkel z? gekneusd. BOWLING VOETBAL BADMINTON Selby Het eerste jeugdteam was zaterdag niet in vorm en de wedstrijd tegen Apollo 3 was daarom niet spannend. In IJsselstein verloren de Soesters voor de eerste keer: 7-1. Het enige punt werd verdiend, om dat het tweede gemengd dubbel van wege ziekte bij de tegenstanders niet kon doorgaan. Voor de rest werden slechts twee games gewonnen. Het herendubbelspel werd even onderbro ken, omdat de racket van Geoffrey van Leijenhorst was gebroken. BASKETBAL The Red Stars Het derde welpenteam speelde thuis te gen Blue Arrows uit Driebergen. Red Stars won gemakkelijk met 57-12 en staat nu op de vierde plaats. Topscorer was Roger Fagel. Het tweede welpen team ging op bezoek bij Green Giants in Leusden en won ook simpel met 24- 74. Deze twee Red Stars-teams kunnen zich nu opmaken voor een onderlinge wedstrijd die meetelt voor de competi tie. Soester Bowling Vereniging Barraccuda deed goede zaken door met 4-1 te winnen van de Rakkers. Leonie van Slooten schroefde haar seizoens-re- cord op met vier pins en kwam uit op 123. Ook Marinka Hagen verbeterde haar record. Zij scoorde een game van 104. Met De Spetters verloor ze niette min met 5-0 van de Bowling Boys. De Eemvogels De El ontving ODIK E2. In de eerste zaal wedstrijd van dit seizoen bleek dat de Soesters over de meeste ervaring be schikken. Veel schoten van De Eemvogels werden gepromoveerd tot een doelpunt. Esther Lievaart, Ellen Mout (beiden drie), Daphne Noordhoff, Martine Kraaikamp en invaller Nando Kraaikamp zorgden voor een 9-0-rust- stand. Het werd 14-1 nadat Noordhoff (twee), Marieke Buijs en Karin van Roomen voor De Eemvogels hadden gescoord. Hees De C-junioren troffen in Leusden tegen Roda'46 een gemotiveerde tegenstander die vanaf de aftrap het initiatief nam en door drie fouten in de verdediging al snel op een 3-0-voorsprong kwam. In de tweede helft speelde Hees geïnspi- reerder, maar het kon geen echte vuist maken en moest toezien hoe de volle winst in Leusden bleef: 6-4. Beter ver ging het de E-pupillen die zoals bijna altijd met veel inzet voor de volle winst gingen. Omdat tegenstander De Glind leuk meespeelde werd het een aardige wedstrijd die uiteindelijk verdiend door Hees met 5-3 werd gewonnen. SEC Zaterdag werden er door de SEC-jeugd tien competitiewedstrijden gespeeld. Opvallend de twee derbies; de Cl-ju- nioren verloren nipt bij SO Soest, terwijl het nieuwe F3 team in een spannende derby thuis nipt won van SO Soest. Mehmet Kandemir en Martijn Kemper scoorden. Verder waren de gelijke spe len van E2 en Dl zeer verdienstelijk. Bij de junioren won de Al met 5-0 van APWC Al verloor de BI onverdiend van Spakenburg B2. SEC B2 stond een kwartier voor tijd nog met 2-5 voor, maar speelde toch nog gelijk tegen CJW B3. SEC C2 had geen pardon met Spakenburg C2 en won met 10-1. Soest De Al proefde eindelijk het zoet der overwinning. De ploeg van René Kaats won in en van Woudenberg na een tra ditioneel slechte eerste helft en een prima tweede helft. Suleiman Guntepe scoorde beide goals: 0-2. De C4 van lei der Olaf van der Grift wist voor het eerst te winnen. De zwaar bevochten overwinning tegen Hoevelaken werd bereikt door goals van Demian ter Horst en Vitas Kersbergen. De Cl won ver diend, maar mager van SEC. Martijn Martens was de matchwinner. WZ'49 De Al kreeg tegen Roda'46 eindelijk een tegenstander van gelijke sterkte. Na één minuut stond Roda'46 al met 1-0 voor. Hidde maakte net voor rust gelijk. De tweede helft bleef spannend, on danks de druk van WZ'49 bleef Roda overeind. Doelman Paul Jochem redde WZ'49 vlak voor tijd, zodat de eind stand 1-1 bleef. Overwinningen waren er voor BI, Cl en C2. De Dl won met 2-0 van SO Soest D2. De D2, El, E2, E3 en F2 wonnen allen hun partij. De E3 speelde tegen SO Soest E5 en won met 12-4. De F1 verloor zijn partij. Al met al een prima speeldag. Op de Van Lenneplaan hield de politie donderdagnacht een 36-jarige automo bilist uit Soest aan, omdat zijn rijgedrag de aandacht trok. De man bleek te veel alcohol te hebben gebruikt. Hij moest 320 gulden boete betalen en kreeg een rijverbod van twee uur. 13-01-19S Hoofdprijs 10-02-19! Hoofdprijs 09-03-19! Hoofdprijs 13-04-19! Hoofdprijs Laatste tr 11-05-19 Aantal Prijs pi Z.g. ta Loterij co E.J. van i Dorrestei 3762 KG Tel. 035 Fax 035 Vt i l 1

Soester Courant | 1995 | | pagina 20