OP 'X I 1 ACTUEEL r Soest 50 jaar geleden Jpenai Voorzi 'slach SOEST WOENSDAG 15 NOVEMBER 1995 SOESTER COURANT Meningen van lezers Dierenleven Wie wat te zeggen heeft doet dat in de Soester Courant De Soester Duinen 'Doorrijder1 richt forse schade aan De nieuwe gemeenteraad bijeen Uit de Soester Courant van 16 November 1945 PAGINA 4 VOENSDAG 1 Vrouw gewond na vlam-in-de-pan woensdag 4 oktober 1995 A K T U E E L OFFICIËLE BEKENDMAKINGEN VAN DE GEMEENTE SOEST 1 r. it ff f L i f t Toezicht De LAAG extra uitg natuurlijk Voor hem of haar die dit aangaat. Vanavond om vijf uur werd mijn kater doodgereden; een klap en het was voor bij. Een van die automobilisten die een dierenleven niets aangaat, die niet stopt maar doorjakkert: Wat is nu een kat! Wat is een dier! Een van die automobi listen die wellicht ook wel waggeleenden omver reed, omdat hij of zij niet even wilde stoppen, omdat die ene minuut zoveel uitmaakte: "Ergernis! Alweer iets op de weg! Terugschakelen en misschien wel stop pen. Verlies ik weer een minuut! De waggeleenden zijn nu weg, een ergernis minder. Wat een opluchting om niet meer te hoeven stoppen." De Di Lassostraat is voor zover ik weet de enige straat zonder drempels in een drukke woonwijk: huisdieren, kleine kinderen, oude mensen, in overvloed bevolken zij deze wijk, in dezelfde over vloed moeten zij deze straat oversteken, terwijl de automobilisten deze straat als racebaan gebruiken. Ik steek makkelij ker over in een grote stad als in deze straat. Tientallen katten hebben het leven ge laten in een ander deel van deze wijk, voordat er op de hoek Willaert/ Obrechtstraat een drempel kwam: Stuk ken in de Soester Krant, aandacht op de lokale radio voor dit (kinder)leed. Vanavond was het mijn kater. Ik ben geen kind maar mijn tranen en mijn leed zijn als van een kind. Mijn kater heette Gri-Gri; hij was een rakker voor andere katten, vrijdoos voor mensen. Gri-Gri werd slechts zeven jaar; hij was prachtig en lief en mijn beste vriend. Hij werd in mijn huis in het buitenland ge boren en toen ik naar Nederland terug ging kwam hij mee; hij was een reiziger, Hij was mijn herinnering aan mijn bui tenlandse tijd en in feite alles wat ik had. Hij was ook eens heel ziek en werd toen wonder boven wonder weer beter: hij had wat van zijn levens opgebruikt, maar ik hoopte dat hij er nog een paar tegoed had. Gri-Gri had slechts een fout; hij kon niet opgesloten zijn, niet alleen in huis leven en dus maalde hij z'n ommetjes en had ik angst in mijn hart als ik de au to's voorbij hoorde racen: Hij was een potentieel slachtoffer. En vanavond was het zijn beurt. Het was niet nodig ge weest. Een racende auto, een klap. Ales voorbij. Morgen is het een ander. Ge lukkig heb ik het niet uit de krant hoe ven lezen in een rubriekje. Gelukkig heb ik niet alleen zijn bandje terug gekregen. Gelukkig waren er buren die me waar schuwden. Ik kende ze niet voorheen, maar ik dank ze. Maar die automobilist, waarom niet even remmen? Maar die automobilist, waarom zo laf? Maar de automobilisten, waarom racen zij in hun eigen woon wijk? Een klap en alles was voorbij. Ik vraag me af wat die automobilist van avond doet. Zou hij of zij zeggen, tegen man of vrouw; ik heb een kat dood ge reden? Zo, tussen neus en lippen door? Een drankje inschenken en naar de vol gende show kijken? Zou het hem of haar deren? Zou hij of zij stilstaan bij tranen, volle bakjes. Mij staren ze aan en ik weet niet wat ik doen moet. Anna Wagemakers restaurants PARTY EN VERGADERCENTRUM Lucullus Festival Buffet Zondag 19 november Aanvang: 15.00 uur Onbeperkt genieten voor slechts 29,50 p.p. We starten met een overheerlijke soep Culinaire parade van salades, diverse soorten koud vlees, vis en paté Als hoofdgerecht kunt u een keuze maken uit diverse stukjes vlees en vis die de kok voor u bereiden zal op de grillplaat. Als feestelijk slot van dit overheerlijke buffet een keuze uit diverse smaken ijs die u zelf mag scheppen. Bel en reserveer dan zit u zeker: 035-60127 39 Bourgondisch buffet 26 november. Soesterbergsestraat 188,3768 MD Soest Telefoon 035 - 601 27 39 Op de Veldweg heeft vorige week een bestelauto forse schade opgelopen als< gevolg van een botsing met een andere auto, waarvan de bestuurder echter doorreed. Aan de linker achterkant liep de bestelauto o.a. diepe krassen en deu ken op. Tevens bleek de achterruit ver nield. De eigenaar, een 43-jarige Soes ter, deed aangifte bij de politie. Gisterenmiddag (Donderdag) kwam de nieuwe tijdelijke gemeenteraad voor het eerst in openbare vergadering bijeen. De publieke belangstelling was niet groot. Slechts een tiental personen had op de tribune plaats genomen. Alle leden wa ren aanwezig. Niet aanwezig was de heer Haver, welke, bij besluit van B. en W., niet als zoodanig was toegelaten. Na opening met gebed, had de beëedigjng plaats. De eed werd afgelegd door Mevr. Landweer-de Visser en de heeren Ooms, Amerom, Koning, Hilhorst, Hom. Van Zadelhoff, Van Lierop, Zoetelief en Van de Ven; de belofte door de dames Polet-Musler en Bungener-Odinot en de heren De Haan, Van Dalen, Noorder en Kruijff. De VOORZITTER wenscht hierna de leden geluk met hun benoeming en hoopt, dat, hoewel de competentie van den raad aanmerkelijk beperkt is, veel goeds tot stand zal worden gebracht. Wel leven we weer in een democratisch tijdperk, maar nog veel herinnert ons aan het gehate fascistische tijdvak. De belangrijkste zaken voor den raad zijn wel de gemeente-begrooting en de ge meente-rekening waarop de slechte financieele toestanden weer veel invloed uitoefenen. Hierbij moet ook met een scherpe controle van provincie en rijk rekening worden gehouden. De begrooting 1945 sluit met een be langrijk te kort, hetgeen ook het geval is met de gemeente-rekening. Spr. brengt hierna dank aan de nu afgetreden wethouders Gasille en Hilhorst, waar van spr., vooral in de oorlogsjaren, veel steun heeft ondervonden. Belangrijke schade heeft de gemeente in de oorlogsjaren niet geleden, wel heb ben verschillende gemeentenaren het leven moeten laten. Sprekende over de gemeente-ambtenaren wijst spr. in dit verband op de heeren Schreuder, Van Goor en Tillemans. Veel leed is reeds verbleekt en langzaam komt er weer evenwicht. Het belangrijk ste moment na de bevrijding was onge twijfeld de terugkeer van het Prinselijk gezin. Spr. hoopt, dat deze nieuwe raad vruchtbaar werk voor de gemeente zal kunnen verrichten. Met betrekking tot opmerking van den heer NOODER, dat slechts 16 van de 17 leden aanwezig zijn, doet de VOOR ZITTER de mededeeling, dat één lid niet werd toegelaten. Wel is deze per soon tegen dit besluit in beroep gegaan, maar in dit beroep is nog geen besluit genomen. Hierrna volgt de verkiezing van twee wethouders. De uitslag van de verkie zing voor den eersten Wethouder was alsvolgt: Mevr. Landweer-De Visser 3 stemmen en de heeren v. Zadelhoff, Ooms en Noorder resp. 11, 1 en 1. Bij de stemming voor den tweeden wethou der werden uitgebracht op Mevr. Land weer-de Visser 4 stemmen en op de heeren Van Dalen, Ooms en Noorder resp. 10,1 en 1. Gekozen werden dus de heeren v. Zadelhoff (Kath.) en Van Da len (S.D.A.P.) Hierna volgt de rondvraag. De heer NOODER vraagt verbetering der opbenb. school te Soesterberg. Ook de andere scholen aldaar hebben veel geleden door het verblijf der militairen. Mevr. LANDWEER-DE VISSER brengt lof aan den Burgemeester voor zijn houding en zijn werk in de oorlogs jaren. Lang wist gij tusschen de klippen door te zeilen. Toen dit niet meer mo gelijk was verdween gij, aldus spr. Spreekster dankt den Burgemeester voor het vele goeds, dat door hem tij dens de oorlogsjaren voor de gemeente werd verricht. God geve hem kracht en lust om nog lang voor Soest werkzaam te zijn. Mevr. BUNGERNER-ODINOT hoopt dat het volk spoedig gelegenheid zal krijgen, om de beste krachten tot leden van den raad te verkiezen. De heer VAN DE VEN informeert of ook de raadscommissies weder zullen terugkeeren. De heer HILHORST zegt, dat hij zich uit zijn schooljaren nog herinnert, dat hij eens zoo zijn best had gedaan, dat hij een griffel ontving en twee banken naar voren werd geplaatst. Blijkbaar doe lende op het feit, dat hij niet als wethou der is herkozen, zegt hij, dat hij nu geen griffel ontvangt en ook niet naar voren werd geplaatst. De raad werd samenge steld zonder dat één kiesman een stem heeft uitgebracht en de Kath. bevolking kan er op rekenen, volledig te worden ingelicht. Het nieuwe college van B. en W. zal hij steunen. Spr. brengt verder dank aan den voor zitter voor de waardeerende woorden en den steun, welke hij steeds van den Bur gemeester en den heer Gasille heeft mogen ondervinden. De heer OOMS wijst er op, dat de A.R. partij geen medewerking tot de vorming van den raad heeft verleend omdat het volk daarop geen invloed kon uitoefe- nen. Ook spr. is deze meening toege- daan doch voelt zich verplicht aan den opbouw mede te werken. Enkele sprekers beantwoordend wijst de VOORZITTER er op dat de openbare school in beteren staat verkeert dan de beide andere scholen in Soesterberg en dat Soesterberg in dit opzicht weer gun stig afsteekt bij Soest. Van de 16 scho len in onze gemeente zijn er thans 6 vrij en 10 nog bij de militairen jp gebruik. Het ter beschikking zijnde materiaal is zeer schaarsch en zal voor het alleraoodigste gereserveerd moeten wor den. Met betrekking tot de raadscommissies deelt spr. mede, dat de samenstelling daarvan in de eerstvolgende raads vergadering plaats heeft. Hierna sluiting der vergadering. De brandweer rukte maandagmiddag uit naar de Bosstraat, waar alarm was geslagen wegens een keukenbrandje. Ter plaatse bleek dat de vrouw des huizes een koekepan op het vuur had staan, waarin door oververhitting de vlam was geslagen. De bewoonster trachtte het vuur te blussen door er een emmer water overheen te gooien, waardoor er een steekvlam ontstond. Ze liep daarbij brandwon den aan beide handen op, die door een arts behandeld moesten worden. De familie wist het vuur op de juiste wijze te doven. De schade bestond verder uit een gesmolten afzuigkap en doorgebrande bedrading. Volgens deskundigen is het gevaarlijk om bij vlam-in-de-pan water als blusmiddel te gebruiken. De beste maatregel is onmiddellijk het deksel op de pan te doen of het vuur af te dekken met een deken. Uitgave; Gemeente Soest Staf Voorlichting Raadhuisplein 1 - 3762 AV Soest Telefoon 035 - 60 93 459 60 93 460 BESLUIT INZAKE HET WEGVERKEER (BABW) BESCHIKKINGEN WET MILIEUBEHEER BOUWAANVRAGEN/MELDINGEN INGEDIEND Burgemeester en wethouders maken in verband met het bepaalde in artikel 26 van het Besluit ad ministratieve bepalingen inzake het wegverkeer (BABW) bekend, dat zij besloten hebben: I. hetfietspad aan de Bosstraatzijde van de Nieuweweg vanaf de kruising Koningsweg/Nieuwe- wegtotde ingangvan de fietsenstalling metbord Gil en G12 van bijlage I van hetRYV-90. aan te duiden als verplicht fietspad in twee richtingen; II. met bord E3 van bijlage I van het RW-90 met het onderbord "buiten de fietsenstalling" het plaatsen van fietsen enbromfietsen anders dan in de fietsenstalling te verbieden op de openba re ruimte rond de spoorwegovergang en de fietsenstalling aan de Bosstraatzijde van de Nieu weweg. N .BBelanghebbenden kunnen tegen dit besluit bezwaar maken bij het college van burgemeester en wethouders binnen zes weken na de datum van de bekendmaking. Het bèzwaar dient te worden gericht aan het college van B&W van Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest. Hoofdstuk 6 (algemene bepalingen over bezwaar) en de afdelingen 7.1 en 7.2 (bijzondere bepa lingen over bezwaar) van de Algemene wet bestuursrecht zijn van toepassing. Indien bezwaar is gemaakt kan ook om een voorlopige voorziening worden gevraagd, als er tijde lijke maatregelen nodig zijn waarmee niet tot de beslissing op het bezwaarschrift kan worden ge wacht. Het verzoek moet worden gedaan bij de president van de rechtbank te Utrecht, Postbus 16005, 3500 DA te Utrecht. Daarbij is een griffierecht verschuldigd van f200,- voor een natuurlijk persoon of f400,- voor een rechtspersoon. Titel 8.3 van de Algemene wet bestuursrecht is van toepassing. MANDAATLIJST In het gemeentelijk INFOrmatiecentrum ligt voor iedereen ter inzage de "Mandaatlijst". IndezeMandaatlijststaandebevoegdhedenomschrevendieburgemeesterenwethoudersaanbe- paalde - in dit besluit genoemde - funktionarissen hebben opgedragen om namens het college be sluiten te nemen. Ook wie de in dat besluit aangegeven stukken mogen tekenen staan vermeld. Burgemeester en wethouders maken bekend, dat bij besluit van 7 november 1995 vergunning in gevolge de Wet milieubeheer is verleend aan: 1. D.A.P.Baarnb.v,vooreenreclame-enbewegwijzeringsbedrijfop/inhetperceelNieuwe- gracht 10 te Soest. 2. Harry van Es Papierrecycling, voor eenpapierrecyclingsbedrijf op/in hetperceel Stemerding- weg sectie E 3588 te Soest. 3BA. A. Smink, voor een antiek- en curiosahandel met restauratie werkplaats op/in het perceel Burg. Grothestraat 45 te Soest. Aan de desbetreffende vergunning zijn voorschriften verbonden ter bescherming van het milieu en om verontreiniging van het oppervlaktewater tegen te gaan of te voorkomen. De vergunningen de andere daarop betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 15 novem ber tot 27 december 1995: - in het gemeentehuis, kamer 2.29 op werkdagen van 8.30 tot 12.30 uur - in de bibliotheek Albert Cuyplaan, tijdens de openingsuren Gedurende deze termijn kan BEROEP worden ingesteld door: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen die tijdig bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerpbeschikking; d. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het geven van de beschikking ten op zichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; e. andere belanghebbenden, die aantonen dat zij redelijkerwijs niet in staatzijn geweest tegen de ontwerp-beschikking bedenkingen in te brengen. HetberoepschriftmoetwordengerichtaandeAfdelmgbestuursrechtspraakvandeRaadvanSta- te, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Zij die beroep instellen kunnen een verzoek doen tot het treffen van een VOORLOPIGE VOOR ZIENING Dit verzoek moet eveneens binnen de genoemde termijn worden gericht aan de voor zitter van de hierboven genoemde afdeling van de Raad van State. De vergunning wordt na afloop van de beroepstermijn van krachttenzij voor die datum een verzoek is gedaan tot het treffen van een voorlopige voorziening. De beschikking wordt dan niet van kracht voordat op dat ver zoek is beslist. BOUWPLAATS Generaal Winkelmanstraat 3a (95558) HenrietteBlaekweg4 (95470) Kerkstraat 17 (95018) Prins Bernhardlaan 15 (95466) Turfstreek215 Waldeck Pyrmontlaan 41 (95567) (95291) BETREFT INGEDIEND plaatsen van een schuur 30-10-95 bouwen van een garage 30-10-95 uitbreiden van een garage 1-11-95 uitbreiden van een woonhuis en het bouwen van een garage/berging plaatsen van een blokhut vergroten van een garage (wijzigingverleendevergunning) 1-11-95 2-11-95 1-11-95 Voor nadere inlichtingen: afdeling Groen en Milieu, tel. 035-6093593. Periode: 2 november tot 9 november 1995 De volgende aanvragen voor een kapvergunning zijn ontvangen: AANGEVRAAGDE KAPVERGUNNINGEN VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN/MELDINGEN Periode: 2 november tot 9 november 1995 De volgende aanvragen voor een kapvergunning zijn ontvangen: Perceel: Betreft: Valeriaanstraat 145 1 prunus Ereprijsstraat 94 1 boom Foekenlaan 15 3 berken Beukenlaan 82b 2 grove dennen Betje Wolflaan 39 1 eik, 2 prunus, 4 esdoorns Sparrelaan 3 5 grove dennen Nassaulaan 9 1 berk Roggeveld 32 2 x prunus, 1 berk, 1 lijsterbes, 1 acer en 1 laurier BOUWPLAATS Beckeringhstraat 25 Burgemeester Grothestraat 39 Dorresteinwegl39 Generaal Winkelmanstraat 3a Klaarwaterweg 21-23 GEMEENTE SOEST: t.o. Foekenlaan 22 Molenstraat 157 1 Amerikaanse eik 1 blauwe ceder Diegenen die menen in hun belangen te worden geschaad door een eventuele vergunning kunnen dit monde- lingofscfiriftelijkbinnen4wekennadezebekendmakingkenbaarmakenbijdeafdelinggroen&milieuvande gemeente Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest, telefoonnummer 035-60709. VERLEENDE KAPVERGUNNINGEN Periode: 2 november tot 9 november 1995 De volgende kapvergunningen zijn verleend: Perceel: Apollo68 Waldeck Pyrmontlaan 3 Willemde Zwijgerlaan 25 Jac.vanLooyIaan2 Thorbeckestraat48 Verlengde Kolonieweg 12 Generaal Winkelmanstraat 1 Gustaaf Gelderhof 2 Van Maarenplein 1 Stationsweg 14 Den Blieklaan 68 Dalweg9 Korte Bergstraat 5 GEMEENTE SOEST: Banningstraat Achter Nieuwstraat 40 Flat Smitsweg/ Veenbesstraat 364-386 Achter Apollo 147 VoorBirkstraat85 Reigerpad 3 Roggeveld 22 Soesterbergsestraat 7 4a Stadhouderslaan (ong.) Valeriaanstraat 124 Van Beuningenlaan 1 VanHamelstraat98 (95266)" (95399) (95274) (95558) (95472) (95503) (95493) (95171) (95405) (95505) (95459) (95520) BETREFT VÉRZENDDATUM bouwen van een bedrijfsgebouw en plaatsen vaneen reclamezuil 3-11-95 plaatsen van twee dakkapellen 3-11-95 bouwen van een woonhuis met garage 2-11-95 plaatsen van een schuur 3-11-95 verb. en uitbreiden van een woonhuis en bouwen van een garage 3-11-95 plaatsen van een tuinberging 2-11-95 plaatsen van een glasvezelver deelkast 2-11-95 bouwen van een woonhuis 2-11-95 plaatsen van een glasvezelverdeelkast 3-11-95 uitbreidenvan een woonhuis 3-11-95 plaatsen van een blokhut 2-11-95 plaatsen van een houten tuinhuis 1-11-95 Deze aanvragen kunt u inzien in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1, afdeling planologie en bouwen (balie bouwzaken), geopend elke werkdag van 8.30-12.30 uur. ALGEMENE BIJSTANDSWET In het gemeentelijk INFOrmatiecentrum ligt ter inzage het "Toeslagen- en verlagingsbeleid inge volge de Algemene Bijstandswet". In de vergadering van 21 september 1995 heeft de gemeenteraad de verordening vastgesteld. De verordening treedt in werking met ingang van 1 januari 1996. BESTEMMINGSPLAN "SOEST-ZUID 1995" Burgemeester en wethouders maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 26 van de Wet op deRuimtelijkeOrdeningbekend,datmetingangvan 16november 1995, gedurende vier weken in het gemeentehuis aan het Raadhuisplein 1 bij de afdeling planologie en bouwen (geopend iedere werkdagvan 8.30-12.30uur), in het gemeentelijk INFOrmatiecentrum (gedurende de gebruike- lijke openingstijden), in de plaatselijkebibliotheken, alsmede in de dependance burger- en samen- levingszakenteSoesterberg(geopenddinsdagendonderdagvan 14.00-16.00uur), vooreenieder ter inzage ligthet door de gemeenteraad van Soest op 18 oktober 1995 vastgestelde bestemmings plan "Soest-Zuid 1995", regelende de bestemming van gronden globaal begrensd door: Van Len- neplaan, Maarschalkersteeg, Bartolottilaan, Van Beuningenlaan, Dennenweg, Larixlaan, Foe kenlaan en de spoorlijn Utrecht-Baarn. I Tegen het ontwerp van dit plan zijn bij degemeenteraad28zienswijzeningediendenbij de vaststel- ling zijn meerdere wijzigingen aangebracht. Ingevolge het bepaalde in artikel 27 van de Wet op de ruimtelijke ordening kan degene die tijdig zijn zienswijze bij de gemeenteraad kenbaar heeft gemaakt gedurende de termijn dat het plan ter inzage ligt, bij gedeputeerde statenvan de provincieUtrechtbedenkingentegenhet bestemmings plan indienen. Gelijke bevoegdheid, gedurende de termijn dat het plan ter inzage ligt, komt toe aan een ieder die r bedenkingen heeft tegen de wijzigingen, welke bij de vaststelling van het bestemmingsplan in het ontwerp zijn aangebracht. BESLUITEN B. EN W. d.d. 7 NOVEMBER 1995 Betreft: 1 grove den 1 conifeer 1 berk 1 grove den 1 grove den 2 coniferen 1 fijnspar 1 ceder en 2 coniferen 1 lijsterbes 2 coniferen 1 carpinus 1 populier 1 conifeer, 1 grove den, 1 esdoorn dunning van 10 eiken 1 plataan 3 essen 1 prunus 1 berk Gemotiveerde bezwaren tegen de verleende vergunning kunnen binnen 6 weken na deze bekendmaking schriftelijk worden ingediend bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Soest, Postbus 2000, 3760 CA te Soest. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden een gemotiveerd bezwaarschrift in dienen. Als u een bezwaarschrift wilt indienendan moet dat bezwaarschrift worden gericht aan Burgemeester en Wet houders van Soest, Postbus 2000,3760 CA Soest. Het bezwaarschrift moet BINNÉN 6 WEKEN na de VER- ZENDDATUM worden ingediend. De stukken kunt u inzien in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1, Afdeling Planologie en Bouwen (balie bouw zaken), geopend elke werkdag van 8.30-12.30 uur. BOUWZAKEN De burgemeester maakt bekend dat burgemeester en wethouders van plan zijn op de volgende aanvraag/aanvragenmettoepassingvande daarbij genoemde voorschriften, vergunningteverle- nen voor het: 1*. aanbouwen van een garage-tuinkamer, Oude Tempellaan 26; (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordèning) 2. uitbreiden van een woonhuis enhetbou wen van een garage/berging, Prins Bernhardlaan 15 (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50 lid 5 van de Woningwet) 3. plaatsen van een reclame-/prijzenbord, Eikenlaan 5; (artikel 19vandeWetopdeRuimtelijkeOrdeningenartikel501id5vande Woningwet) 4. plaatsen van een peperbus, Molenstraat 142 (artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening) Alvorens een definitieve beslissing zal wordengenomen, is een ieder bevoegd binnen een termijn van twee we ken, te rekenen vanaf donderdag 16 november 1995 eventuele bedenkingen schriftelijk bij burgemeester en wethouders in te dienen. De op deze aanvragen betrekking hebbende stukken liggen gedurende diezelfde termijn, dagelijks van 8.30- 12.30 uur, in het gemeentehuis, afdeling planologie en bouwen (balie bouwzaken), Raadhuisplein 1, ter inza ge- Het met een gemerkte bouwplan ligt tevens ter inzage in de Dependance Publiekszaken, Dorpsplein 17 te Soesterberg, geopend dinsdag en donderdag van 14.00 -16.00 uur. ONDERWERP Bezwaar bouwplan Nassaulaan 16 Schriftelijke bedenkingen tegen het vernieuwen van een garage/ berging aan de Julianalaan 65 (bouwaanvraag 95424) Verzoek sloop diverse gebouwen op Vliegbasis en Kamp van Zeist Tijdelijk gebruik gemeente-wapen door Groot Gaesbeekersgilde bij gelegenheid van de Brabantse Gilde- dag 1996 Aanvraag Drank- en horecawet Schrikslaan 3 Vaststellen definitief subsidie 1994 St. Welzijnswerk Soest Stichting Kinderparadijs "de Vrije Teugel"/begrotingsbehande- ling/behandeling Nieuw Beleid 1 Aanvraag vergunning Drank- en horecawet: Birkstraat 138 BESLISSING De schriftelijke bedenkingen tegen het gedeeltelijk uitbreiden van de woning en het vernieuwen van de garage op het perceel Nassaulaan 16 ongegrohd verklaren en het bouwplan ter verkrijging van een verklaring van geen bezwaar naar Gedeputeerde Staten zenden. Bedenkingen ongegrond verklaren. Verklaring van geen bezwaar aanvragen De gevraagde sloopvergunning onder voorwaarden verlenen. Ontheffing verleend voor Gilde- dag 1996. Gevraagde vergunning verlenen conform concept-besluit. - Het definitief subsidie 1994 vast te stellen op f665.743,80; - instemmen met het behouden van de rente-inkomsten ad f 2.163,00; - het overige teveel betaalde bedrag ter hoogte van f 6.512,00 terug te vorderen. St. Kinderparadijs meedelen dat subsidie voor 1996 is vastgesteld op f 247.388,00. Gevraagde vergunning verlenen conform concept-besluit. Herman de Wilde lijk om lachen. A dagavond werd de de Adviesgroep G Soest - die zich p actief inzet voor d< en betere voorzien handicapten- "op gerd omdat hij s neergezet op (zijn denparkeerplaats nes Poststraat. De verbaliserende su met de (verscherpte^ naleving van het pi Soest - kon ook nu parkeerplek wel dej door de rechthebbi Wilde heeft al twee auto (met een ander had verzuimd dat ai autoriteiten door te agent constateerde het nummer niet ove het kenteken dat op bij de parkeerplaats Toen De Wilde vriji Bijvoorbeeld Opstalverzek Opstalverzek Inboedelverz Inboedelverz VOOR AL UV Soesterbergsi iY Deze week wordt in liet feit gevierd dat d 10 jaar bestaat. 1 aktiviteiten die in d pland zijn is de Nati< avond. Op de p.c. basisschool van

Soester Courant | 1995 | | pagina 4