Van Oest, dè Elite Bloemist in Soest! ClOOO-groenteman 10 jaar bij de zaak De goedkope manier van autorijden aar Euro Disney met stomerij Zeilstra H. van Oest b.v. HANDEL WANDEL I PAGINA 11 Dow Jon es-index door de 5000 Rabobank Soest-Baarn LEVENSLANG Qratis APK KEURING BLOEMISTERIJ SOESTER COURANT GOEDKOPER HUURT U NERGENS V olksuniversiteit Soest/Soesterberg Nieuwe cursussen Elite Aanbieding van de week: Eigendomweg 80 3765 EE Soest Telefoon (035) 601 4617/601 06 47 Wij hebben het u al eens laten weten waar dit keurmerk van Pokon- Ay dfirie Chrysal voor staat: een Elite Bloemist garandeert u topkwaliteit f t b'oemen en planten en bovenal een 7-dagen-goed-garantie. Xrxatffi begrijpt dat niet elke bloemist dit keurmerk krijgt. Er is dan ook tof hard door ons personeel gewerkt om dit niveau te bereiken. Maar door veelvuldige controle van Pokon-Chrysal moeten we er ook voor zorgen op dit niveau te blijven! Daarom kunt u er van op aan, dat u bij Van Oest topkwaliteit snijbloemen en planten koopt. KISS ROZEN, 60 cm lang. Normaal/7,75. NU tijdelijk tot 13 december f voor slechts J Ujfv» Inclusief Elite Bloemist Garantie! Een Elite Bloemist onderscheidt zich door kwaliteit in alle betekenissen van het woord. Dit wordt regelmatig gecontroleerd, zodat de Elite Bloemist altijd uw garantie is voor top kwaliteit! "Alsof je op een luchtbed op de Middellandse Zee dobbert" Unieke massage-methode nu ook in Nederland Hulde voor Andries Kwakkel Van Oest is al helemaal opgetuigd, u ook? NOENSDAG 6 DECEMBER 1995 DOW JONES Succesvolle huur-constructie bij Auto Van Doorn jy-HP-95 CJëhfvöS Seal Marbella25,- Seat Ibiza35,- Seat Toledo45,- Bestelbus (200 bn «t.ji 70,- Luxebus (9 pers.) poobnvrij) 95,- DAGPRUZENI00KMVRU Short Lease tarieven EXTRA VOORDEEL Lang termijn huren Inclusief eigen risico Seal Marbella v.a. 28 dagen 2800 km vrij699,- Seat Ibiza, VW Polo, Opel Corsa v.a. 28 dagen 2800 km vrij980,- Seal Toledo, VW Venlo, Ford Siërra v.a. 28 dagen 2800 km vrij1260,- Bestelbus v.a. 28 dagen 2800 km vrij1372,- Bestel/Pers. bus leverbaar mei ervaren chauffeurs. Kinderzitjes desgewenst aanwezig. Steekwagens beschikbaar. VOORKOM TELEURSTELLINGEN, RESERVEER TIJDIG >4UTO VAN DOORN BV Laanstraal 82 - Soest-Tel. 035-6021719 m Di Lassostraat 65A, tel. 6022195 Franse wijnkennis I Op een plezierige manier en in de juiste sfeer kunt u zich in deze cursus bekwa men in het wijnproeven en het leren kennen van de Franse wijnstreken. In het theoretische gedeelte wordt uitvoe rig ingegaan op het karakter van de wijn uit een bepaald gebied. U krijgt infor matie over de druivensoorten per streek, de grondsoort, het klimaat, het gistings proces, enz. Per avond worden van het besproken wijngebied vijf wijnen ge proefd waardoor u ervaring opdoet in zowel de wijnen als het praten erover en het beoordelen van de wijnen. Aanvang: maandag 22 januari 1996, 20.00-22.30 uur. Docent: dhr. G. Heijkamp. Cursusadres: Franse Confré riekelder te Soest. Aantal lessen: 5 van 2V2 uur. Cursusprijs: f 100,- wijn- kosten f 50,- (studieboek wijnkennis I en II f 35,- via docent, niet verplicht). Notuleren (in Soesterberg) Deze cursus is bedoeld voor diegenen die geregeld of af en toe een verslag moeten maken van een vergadering. Onderwerpen die aan bod komen zijn: - de verschillende soorten notulen; - het voorbereiden van de vergadering; - het maken van aantekeningen tijdens de vergadering; - het uitwerken van de no tulen. Verder gaat u oefenen in het ver kort notuleren en in de kunst van het weglaten. Iedere les zal bestaan uit een deel theorie en het maken van aanteke ningen terwijl u luistert naar een band opname van een vergadering. Daarna werkt u uw aantekeningen uit tot notu len van die vergadering. Tenslotte wordt met u het uitgewerkte verslag van de vorige les besproken. Aanvang: donderdag 11 januari 1996, 19.00-20.30 uur. Docent: mevr. M. Bos. Cursusadres: Dorpshuis, Dorps plein 17, Soesterberg. Aantal lessen: 8 van IV2 uur. Cursusprijs: f 110,- boek f 32,50). Inlichtingen en inschrijving bij de Volks universiteit Soest/Soesterberg, Di Lassostraat 65, tel. 602 21 95, maandag 13.00-16.00 uur; dinsdag, woensdag en donderdag 10.00-13.00 uur. De folder met cursussen die vanaf januari 1996 van start gaan, ligt klaar bij de Volks universiteit, VVV, Openbare Biblio theek (Albert Cuyplaan en Overhees) en boekhandel Van der Ven (Zuid promenade). Uit de ingeleverde jubileum-cheques van stomerij Zeilstra voor een weekeinde Euro Disney in Parijs, poseerde de aan de Van V/eedestraat is als winnares mevrouw Onwezen ge- winnares omringd door Marga Zeilstra, E. Wortmann, voor trokken. Na overhandiging van een bloemetje en de cheque zitter Winkelkring, en zwarte Piet voor de fotograaf. De Hydrotherm massage is een heerlijk ontspannende verwenbehandeling voor iedereen. U kunt kiezen voor een com plete lichaamsmassage of voor een rug massage. Probeert u het eens. Laat u meevoeren op de golven van totale ont spanning. Rugmassage fl. 55,-. Kunstkerstbomen, 1 meter 80 hoog, normaal 99,95. Nu slechts 69,95! Lekkere frisse groene bomen, vallen niet uit en volgend jaar weer zo te gebruiken. Kom daarom nu al even langs, want onze zaak is een feest om te zien. Al komt u alleen maar om onze grootste collectie kerstdecoraties... 5100 Afgelopen zaterdag was groente man Andries Kwakkel precies tien jaar bij C1000 Van de Graaf in dienst. Vanzelfsprekend lieten fami lie Van de Graaf en alle medewer kers van de C1000 deze mijlpaal niet stilletjes voorbij gaan. Bij vertrek van huis op zaterdagochtend ontdekte Andries dat er lege blikjes aan zijn auto waren bevestigd, wat in eerste instantie voor een hoop kabaal zorgde. Vervolgens trof Andries in de C1000 een prachtig versierde groenteafdeling aan, met grote biljetten die de speciale dag aan de klanten uitlegden. Om half tien werd Andries op zijn afdeling ver rast door familie Van de Graaf en al zijn collega's met een enorme slagroomtaart met de tekst 'Andries 10 jaar bij C1000'. Voor het aansnijden van de taart las de heer Van de Graaf een speciaal voor Andries gemaakt gedicht voor, waarin hij zijn dank en bewondering voor de groenteman uitsprak. De hele dag stond Andries in het mid delpunt van de belangstelling en hij liet zich dan ook niet kennen toen hij door zwarte Piet werd uitgenodigd om bij Sint Nicolaas op schoot een Sinterklaasliedje "Het is alsof ik op een luchtbed op de Middellandse Zee dobber". Zo om schreef een cliënt op treffende wijze zijn eerste kennismaking met de Hydrotherm massage. Een compleet innovatieve tech niek, waarbij u zich tijdens de lichaams massage niet om hoeft te draaien. Dat klinkt spectaculair en lijkt onmogelijk. Het geheim zit in de grote warmwater kussens, waar u tijdens de massage op ligt. De schoonheidsspecialiste kan door de souplesse van het warmwaterkussen gemakkelijk de massagegrepen onder uw lichaam uitvoeren. Hierdoor is het niet meer noodzakelijk dat u zich tijdens de massage, als u volledig ontspannen bent, omdraait. De Hydrotherm massagetech niek is afkomstig uit Engeland. Sinds sep tember wordt de techniek ook in Neder land geïntroduceerd. Binnen twee maan- te komen zingen. De aandacht die aan deze speciale dag werd gegeven is een natuurlijke reactie op de prettige manier waarop Andries met klanten en colle ga's omgaat. In de tien jaar dat Andries werkzaam is bij C1000 is hij nooit ziek geweest en heeft hij een groenteafdeling neergezet die in Soest en omstreken be kend staat om klantvriendelijkheid, goede kwaliteit, aantrekkelijke prijzen en spetterende reklames. Nu op naar de volgende tien jaar! Opel Corsa, VW Vento, Ford Siërra en Nissan Sunny beschikken. Een uitbrei ding van bestel- en personenbusjes houdt daarmee gelijke tred. Hierdoor kan op verantwoorde wijze de introduc tie van Short Lease van start gaan, zon der dat dagjes-, weekend- en midweek huurders teleurgesteld hoeven te wor den. Short Lease is gebaseerd op een huur van een auto/bus voor tenminste 28 dagen. Het meest opvallende aspect naast de keuze uit een breed assortiment is de ongetwijfeld spraakmakende huur prijs. Een voorbeeld: voor een Seat Ibiza, VW Polo, Opel Corsa, betaald men gedurende een huurperiode van 28 dagen f 1.151,50 inclusief afkoop eigen risico, en 17,5% btw. Tevens zijn er maar liefst 2800 kilometers vrij te ver rijden. Naast deze lage huurprijs is er ook een aantal secundaire voorzieningen in de aanbieding die particulieren en bedrij- Foto: Goos van der Wilt. ven in de Short Lease sector zullen aan spreken. Zo zijn alle huurauto's desge wenst te voorzien van kinderzitjes. Te vens kunnen bestelbussen worden uitge rust met handige steekwagentjes. De gene die, om welke reden dan ook, het stuur uit handen wil geven wordt even eens op zijn wenken bediend. Zowel de personen- als bestelbus kan op aanvraag worden gehuurd, inclusief de diensten van ervaren chauffeurs. Gevraagd naar de toekomstver wachtingen zan deze nieuwe trend in de verhuur reageert initiatiefnemer Henk van Doorn als een ondernemer die heel zeker van zijn zaak is: "Reserveer tijdig, voorkom daarmee teleurstellingen." Auto Van Doorn Verhuur is te bereiken op tel. 602 17 19 (Laanstraat 82). De openingstijden zijn: maandag tot en met zaterdag van 8.00 tot 18.00 uur en op zondag van 21.00 tot 22.00 uur. 3600 Zo kan het rendement van uw portefeuille zich ook ontwikkelen Praat eens met de beleggingsspecialisten van de Rabobank Soest-Baarn. Maak vrijblijvend een afspraak met Pieter Krom of Dick Geersinga Tel. (035) 609 63 51 of (035) 609 63 26 De Rabobank, een bank met een persoonlijk gezicht. den heeft de Hydrotherm massage in ra zend tempo aan populariteit gewonnen. Als u plaats neemt op het waterkussen voelt u direct de weldadige warmte, die uw spieren verwarmt en ontspant. Door het water vormt het kussen zich naar uw lichaamsvormen. Er wordt geen druk uit geoefend op bloedvaten en zenuwen en uw ruggegraat bevindt zich in een natuur lijke positie. De ademhaling wordt niet belemmerd. De warmte van het water maakt uw spieren al enigszins los, zodat het effect van de massage vergroot wordt. Hierdoor is het mogelijk om in een half uur compleet ontspannende rugmassage uit te voeren. Ideaal voor mensen met een druk bestaan, die weinig tijd hebben voor de ontspanning die ze eigenlijk zo hard nodig hebben. Ook ideaal voor zwangere vrouwen, wiens rug extra belast wordt. Andries Kwakkel in het middelpunt van de belangstelling. 4500 4200 3900 Short Lease'. Het is van overzee tomen overwaaien. In Nederland spreken we over lange termijn hu- n. Short Lease is een nieuw feno- neen dat in de regio Soest door kuto Van Doorn BV, Laanstraat 12, per 1 december a.s. wordt geïn- roduceerd. Spectaculair door aan tak en prijsstelling! n de twee jaar dat de verhuurafdeling van het Soester automobielbedrijf de slogan 'Goedkoper huurt u nergens' vaarmaakt, is de vraag naar het huren van auto's en busjes, voor een periode anger dan een dag of een week, explo- »ief toegenomen. De basis van Auto Van Doorns verhuurafdeling is de goede elatie met particuliere huurders. Een basis die wordt verbreed. Het assorti- nent huurauto's is drastisch vergroot. Maast de auto's van de huisdealer Seat kunnen huurders nu ook over VW Polo, 4800

Soester Courant | 1995 | | pagina 11