rutalc boef ontvoerde Sint Nicolaas ieuw: 'Kinderdagverblijf Pompidoe' Dit is een boek van 'Tóp-kwaliteit' Oprichting '300 Cougar Squadron' afwezig IJsvereniging Soesterberg ■NST -a or kinderen en brandweer bevrijd p|ijpvifjpmg tames Hoffmann zetten deuren open 'De Drie Eiken' SKIËN Kerkdiensten Zilveren medaille Aranka van der Wal op NK skiën Medische dienst Hulpverlening jij P.L. Galjart KORFBAL Ruime overwinning KVO op Revival 'Soesterberg in oorlogstijd' succesnummer Majoor Van der Veen nieuwe commandant Sint Nicolaas op badmintontoernooi Adrian Snell's 'The Virgin' 30e tentoonstelling vogelvereniging Agenda WOENSDAG 6 DECEMBER 1995 Correspondentie-adres: P. Taai, Van Maarenplein 1, 3769 EN Soesterberg, tel./fax (0346) 35 12 52. Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest, tel. (035)602 18 41 1 is erg El kinderen waren afgelopen 'erdagmiddag naar de brand- 'rkazerne gekomen om daar met Bint feest te vieren. Plotseling lm een hevig ontdane zwarte t de kazerne binnen en gilde: jt Nicolaas is ontvoerd, Sint blaas is ontvoerd. Jullie moeten I helpen!' Dat was niet tegen femansoren gezegd en spontaan fS hij hulp van alle kinderen, hoe? 'De politie bellen', riep de 'Dat kan niet', zei een ander, 'want itaakt'. 'Dan natuurlijk de brand- gilden ze. Snel was het oudste idweervoertuig buiten, met daarach- ien busje en tot slot een echte dweerwagen. Het kon een klein van een jaar of zes niet vlug ge gaan: 'Domme, Sinterklaas ont- en hij stampte op de grond van iheid. de bekende toeters en bellen gin- op boevenjacht. Het laatst was de ij de manege in het bos gezien, dus af, maar helaas geen Sint. Opeens :n ze een stuk papier liggen. De Sint nog kunnen schrijven dat ze hem Sterrenberg wilden vervoeren. Dus aar Sterrenberg. Bij de receptie den ze in het gezicht van een lijk- dame die stotterend vertelde dat ief daar was geweest, maar nog zou Op dat moment ging de tele- de boef wilde met de kinderen rhandelen. geen telefoon, in de cel met die waren de eerste reacties. Maar hij de goede oude Sint nog in zijn t, dus werd het onderhandelen. De gaf te kennen dat hij op het Dorps plein stond en daar de Sint voor veel ifgtiootjes zou ruilen. In een zucht wa ren ze op het Dorpsplein en daar stond een meneer van Ramses met weer een brief in zijn trillende handen. De hoofd- fflmvoerder-opspoorder van de kinderen laahet luid en duidelijk voor. Het Dorpsplein was voor de boef te druk, via een kaart konden ze hem in het bos vinden. Het werd puzzelen maar einde- lijk wisten ze de plaats. Sint bevrijd ir deze keer deden de kinderen het Iers. Niet ineens erop af, maar de jf in een val laten lopen. De strate- as snel gemaakt en doodstil zaten lussen de struiken te wachten. En daad, na enkele minuten kwam een bijna huilende Sint met de boef over het bospad lopen. 'Hou je mond of ik geef je een klap', zei de boef tegen de arme Sint. Die brutaliteit werd voor de kinde ren te veel. Met schuim om de mond en fonkelende ogen stoven ze op een hevig verschrikte boef af. Die wilde nog slaan en schoppen, maar tegen zoveel eerlijk geweld was zelfs een boef niet opgewas sen. Een groot net werd uit de brand weerauto gehaald en daar werd de boef in vastgezet. Een ietwat geëmotioneerde Sint werd onder gejuich in de open brandweerauto terug naar Soesterberg gebracht. Maar wat moesten ze met de boef? Di- Sint in gezelschap van de "sterke arm van de Marechaussee. verse nogal lugubere voorstellen werden gedaan totdat één van de kinderen hét idee kreeg. 'We brengen hem naar de Marechausseekazerne, daar hebben ze grote cellen'. En zo gebeurde het dat de boef met gebogen hoofd in de cel werd gestopt. De grote stalen deuren en hek ken werden achter hem gesloten. Een klein meisje keek nog even om naar de cel: 'Wel eng hoor, maar hij heeft het verdiend'. Dank zij de hulp van enkele dappere kinderen werd het in de brandweerkazerne die middag nog een groots Sint Nicolaasfeest. e kleurstell "We hebben eindelijk een heel ge schikt pand kunnen vinden, het is rondom goedgekeurd en Brigitte en ik zijn gediplomeerden, dus laten de kinderen maar komen'." BSpHuize Pompidoe aan de Amers- ;&Örtsestraat 112 zitten Ria Hoffmann, haar dochter Wendy, hun nichtje Nandine Elbersen en de Amersfoortse Brigitte van Vulpen, de vriendin van de zoon van mevrouw Hoffmann. "Je zou bijna kunnen zeggen dat we met een smmiliebedrijf gaan beginnen," lacht mw. Hoffmann. "We zijn nu allemaal in de gelegenheid om dit werk te doen en toen kwam in ééns dit pand aan de Amersfoortsestraat t®j. Het is inderdaad een lot uit de lo terij en we zijn er best blij mee," vult Brigitte haar aan. De riante woning is TÖgdvriendelijk ingericht en geeft direct ttgi sfeer van plezier en lol. Een grote clown met de naam Pompidoe begroet ©K)ezoeker in de hal met een brede glimlach. "Dat is het centrum van alles," re&geert Wendy op de clown wijzend. 'We zagen hem eens in een boekje staan ei kwamen toen op het idee dit huis naar hem te noemen." Irabbrandweer, GGD en gemeente eis ten voor een kinderdagverblijf strenge controles en die zijn helemaal volgens wet en regel uitgevoerd. Dat betekende Gemaakt van In verschille stdessins. Diensten Centrum Dorpsplein 18, Soesterberg Telefoon 0346 - 35 14 02 Geminio-duo Vrijdag heeft het Geminio-duo een op treden voor een goed gevulde zaal ver zorgd. Met bekende meezing-liedjes kwam er al gauw sfeer. Tegen het eind van de middag kwam zelfs Sint Nicolaas en had voor een aantal trouwe gasten een attentie. De Sint was verrast door de vele activiteiten die in het Diensten centrum plaatsvonden voor alle 55- plussers uit het dorp. De geslaagde mid dag werd besloten met een hapje en een drankje. Kunst-bus project Afgelopen zaterdag konden de 55- plussers zich opgeven voor een bezoek aan de operette 'De Gravin van |iridza', welke in de Flint te Amers- >rt wordt gehouden. Hoewel er mini- laai 15 bezoekers moeten zijn om in aanmerking te komen voor een gratis irvoer met de kunst-bus, was de be- jPuigstelling zodanig dat dit aantal ds snel werd bereikt. Eventuele ilangstellenden kunnen zich alsnog in xbinding stellen met mevrouw I.M. nsink, tel. 352205 of mevrouw M. 'usschooten, tel. 353338. Tevens kan len via deze dames nadere informatie jver de kunst-bus verkrijgen. De coör- inatie van dit project is in handen van e beide ouderenbonden ANBO en 'COB. heel wat aanpassingen en modernise ringen, maar het resultaat mag gezien worden. De begane grond is met zijn drie kamers in zijn geheel ingericht voor de opvang van ongeveer tien kinderen. Ria Hoffmann en haar (aanstaande) schoondochter vormen de leidsters om deze kinderen op te vangen. De wette lijke regel is één leidster op ongeveer vijf kinderen. Open dag Op 15 en 16 december 1995 houden ze 'open dag', op vrijdag van 16.00 tot 19.00 uur en op zaterdag van 11.00 tot 15.00 uur. Dan is ook de echte clown Pompidoe aanwezig om de kinderen te vermaken. Kinderen (baby's) van drie maanden tot vier jaar zijn dan welkom. Ouders en verzorgers kunnen vanaf he den hun kinderen laten inschrijven via telefoon 0346-353368 of 033-431310. Graag 's avonds na 19.00 uur bellen. Van 18 tot en met 23 december a.s. houden ze een proef-opvang voor ouders/verzorgers die hun kinderen hebben aangemeld. De kinderen kun nen dan (eventueel met hun ouders) een dagdeel meemaken om te wennen aan de ruimte en leiding. De dagdelen be staan in Huize Pompidoe uit 's morgens van 08.00 tot 12.30 uur en 's middags van 12.30 tot 17.30 uur. Start Officieel gaan ze op dinsdag 2 januari 1996 van start. Ze verwachten dat alle tien kinderen dan bekend zijn. Achter Huize Pompidoe is een grote diepe tuin, waar de kinderen vooral in de zomer veel plezier kunnen hebben. De bedoe ling is dat de tuin wordt aangepast met zandbak en andere kindvriendelijke za ken, maar ook lopen achter in de tuin paarden. Elke week heeft dan zijn eigen thema bijvoorbeeld is er een dieren- week, of een tandartsenweek om zo het kind spelenderwijs met diverse dingen te leren omgaan. Zo staat Huize Pompidoe elke werkdag open, maar dat is nog niet alles. Ook is er elke zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur opvang van kin deren van 1 tot 5 jaar. Ouders/verzor- De vier 'juffen'van het nieuwe kinder dagverblijf Pompidoe op een rijtje. gers die even de handen vrij willen heb ben kunnen hun kinderen aan Wendy en Nandine veilig toevertrouwen. Men moet zich vooraf wel aanmelden via de telefoon van Huize Pompidoe en dat is 033-4650598, of even via Amers foortsestraat 112 rijden. De kosten zijn zaterdags 5,00 per uur. En voor allen die er soms vreemde dingen op na hou den: Huize Pompidoe is dag én nacht bewoond dus beveiligd. Het is maar dat men het weet. Tijdens de Nationale Kampioen schappen Skiën te Bergschenhoek, heeft de achtjarige Aranka van der Wal de tweede prijs behaald. Uitkomend voor het Skiteam Soester berg en getraind door oud-Nederlands Kampioen en tegenwoordig hoofdskiler- aaT op het Ski Centrum Soesterberg, Stephan Zoetelief, liet ze zich niet van de beste kant zien. Wat alle vorige ke ren goed ging, liep nu niet zo vlot. Zelfs de slalom gleed niet volgens wens, maar toch zette ze goed door. Gelukkig duurt het seizoen nog lang en in de strijd om de 'Kids-Cup' staat nu nog op de eerste plaats. Ook internationaal zal ze aan diverse wedstrijden meedoen. "Hoewel ze nog jong is, verwacht ik dat Aranka zelfs internationaal nog aardig ver kan ko men. Maar er dienen zich dan wel een aantal sponsors aan te melden die het voor Aranka mogelijk maken om ook gedurende de zomermaanden in de sneeuw te kunnen trainen," aldus Zoetelief. V Zondag 10 december ROOMS-KATHOLIEKE KERK Caroluskerk, Rade makerstraat 75 Zaterdag 19.00 cantores Zondag 10.30 dameskoor Voorganger zr. Marie-Anne Cenakel, Amersfoortsestraat 18 Zondag 09.00 eucharistieviering; an dere dagen 07.30; gebedsdiensten: da gelijks 12.15, 15.30 en 18.00 uur. De kapel is de hele dag open. NED. HERVORMDE GEMEENTE/ GEREFORMEERDE KERK kerkelijk centrum Generaal Winkelmanstraat 99-101 10.00 ds. M.A.A. Nawijn STERRENBERG 'De Lichtpunt', Huis ter Heide 10.30 ds. H. Henstra Huisarts Vrijdag 18.00 - maandag 08.00 uur: R.M.P. v.d. Wijgerd (Den Dolder), Paltzerweg 227, tel. 030-2280626. Tandarts Spreekuren 13.00 en 19.00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts H.J.M. Tonino en P.B.E. Tonino-van Schieveen, Kampweg 50, tel. 352467; weekenddienst na afspraak; in andere gevallen hoort men via het antwoordap paraat wie er dienst heeft. Hulp Stichting Hulpdienst Soesterberg Hulp aanvragen: dagelijks 09.00-10.00 uur, tel. 351789, b.g.g. 351658 of 351437. Kruiswerk Stichting Kruiswerk N.O. Utrecht 24 uur per dag bereikbaar onder tel. 06- 8344* (20 ct. per minuut). Maatschappelijk werk Stichting Thuiszorg en Maatschappelijk Werk N.O. Utrecht Generaal Winkelmanstraat 103, tel. 352606, elke dinsdag en woensdag 09.30-10.30 uur. Politie Dorpsplein 17A, tel. 351555; werkda gen 12.00-13.00 uur; overige tijden: tel. 035-5487411; alarmnummer: 06-11. Grof vuil Tel. 035-6093666. HUISARTS van 18 t/m 22 december De collegae nemen waar. Na een stroef begin (2-0 achter) speelde KVO met drie invallers een goede wed strijd. Met de rust was de achterstand al teniet gedaan: 4-9. Na de rust bleef KVO goed combineren zodat de voorsprong verder kon worden uitgebouwd. De laatste tien minuten werden de junioren Patricia van Dorresteyn en Mark Stroosma, die goed invielen, ingezet. De doelpunten werden gescoord door Richard Jaspers Faijer (7), Folko de Raad (5), Rob de Peuter (2), Mien Driessen, Angelique Jansen en Ton Pilkes (1). Overige uitslagen: Huizen 2-KVO 2 17-12, Doorn 2-KVO 3 6-12, KVO 4-Luno 4 7-6, Esdo 4-KVO 5 10-4, Victum A2-KVO A2 11-6, KVO Bl-Woudenberg B4 6-11, KVO Cl-Tiel C2 4-2, KVO Dl-Vogels Dl 0-5, Het Bosch Dl-KVO D2 3-1, Midlandia Fl- KVO F1 3-0. Het vijfde boek van de oud- Soesterberger Dik Top, getiteld 'Soesterberg in oorlogstijd' blijkt een succesnummer te worden. Het niet alleen fraai ogend boek heeft een dag na de uitgifte een golf van positieve reacties opgeroepen. Wet houder Ries van Logtenstein ty peerde het dan ook treffend als een boek van 'Top-kwaliteit'. Ongeveer veertig personen waren vorige week dinsdag in het Officiers Casino aan de Kampweg om de presentatie van het boek 'Soesterberg in oorlogstijd' bij te wonen. Het merendeel was oud-strij ders dan wel nabestaanden daarvan die uit alle hoeken van Nederland waren gekomen om nog eenmaal elkaar in de ogen te kijken. Vijftig jaren kunnen een mens erg veranderen want het elkaar herkennen ging soms moeilijk maar ook erg emotioneel. Nog eenmaal waren ze weer bij elkaar en beleefden even de bange tijd van toen. Na zoveel lange ja ren kwamen eindelijk de verhalen van enorme verschrikkingen en gedurfde moed. Jonge vrouwen die rustig tussen Duitse militairen liepen met in hun tas dynamiet of zeer geheime code berichten. Verzet Vijftig jaar geleden torende de jonge verzetsstrijder Ac Preuser, gezien zijn lichaamslengte boven de anderen uit, dat was nu nog zo. Op de zo voor hem bekende wijze ging hij in zijn openings woord even terug naar de tijd van toen. In zijn begeesterende rede waren de aanwezigen één luisterend oor en fel haalde hij uit naar misstanden van toen en nu. 'Twee monumenten van toen zijn er nog, het monument op de vliegbasis en dit gebouw, het casino. Toen de Duit sers ook dit gebouw wilden opblazen, hebben wij met onze groep dit verijdeld door de ontplofbare stoffen te verwijde ren'. Maar achter deze paar woorden schuilt een durf en onverzettelijkheid die nog steeds in de spreker aanwezig is. Soesterberg toen: voorzien van een sterk Duitse bezetting; dag en nacht bombardementen vanwege de vliegba sis; overstroomt door tewerk gestelde gevangenen uit het concentratiekamp Amersfoort, juist daar groeide het ver zet. Hij roemde het optreden van de toenmalige Duitse militair Beekow die, gelegerd op de vliegbasis Soesterberg, de onderdrukking niet kon verdragen en deserteerde. En niet alleen dat, hij be sloot tegen die overheersing te vechten en sloot zich aan bij het verzet. De kleine goedlachse heer Beekow, gedeco reerd met het verzetskruis, kreeg van de aanwezigen een staande ovatie toen dit van hem werd verteld. Namen, feiten en omstandigheden werden genoemd en zeer sterk drong dhr. Preuser aan om niet een paar, maar alle namen met ere te vermelden die lijf en goed gaven voor de vrijheid. Hij deed een klemmend beroep op het Oranje Comité in het ver volg ook de namen van de drie Soesterbergers A. Stemerding, B. van Angeren en B. van Odijk in het vervolg bij de dodenherdenking te noemen. De gemeente Soest verzocht hij met klem ook Van Odijk als de derde gesneuvelde verzetsstrijder in een straat te vernoe men. Meer berichten over Soesterberg op pagina 18 Dik Top met de dames Leis, Bruns en Van Leeuwen (v.l.n.r.). Gesprekken Daarna kwam Dik Top, geboren in de oorlogstijd, thans woonachtig in Noor wegen, en vertelde hoe het tien jaar ge leden was begonnen. De vele gesprek ken met nog in leven zijnde verzetsstrij ders, nabestaanden, dagboeken, bezoe ken in Soesterberg en in vele andere plaatsen in Nederland om zo stukje bij beetje 'het verhaal' op schrift te kunnen stellen. 'Nu het boek klaar is, heb ik zoveel informatie gekregen dat ik bijna een deel twee zou kunnen schrijven. Maar het is een stuk geschiedschrijving geworden die mogelijk na mij nooit meer zal gebeuren en daarom zo belang rijk is', besloot hij zijn toelichting. Wethouder Van Logtenstein roemde de prestatie van Top. 'Dit vijfde boek is daarom van 'Top-kwaliteit', aldus de wethouder. Hij benadrukte dat het vast leggen van het verleden zo belangrijk is, omdat juist daaruit zoveel te leren valt. 'Het zal ons allemaal moeten helpen om nooit weer terug te vallen in zo'n tijd als toen'. Daarna overhandigde hij de eerste drie boeken aan de oud-verzeststrijdsters M. van Leeuwen, M. Bruns-Aandeweg en M. Leis-Beekhuizen. 'U weet dat er onlangs een discussie over de plaatsing van transport- helicopters in de Tweede Kamer heeft plaatsgevonden. Daar is be sloten de belegging te laten zoals zij is. Bo-105 en Apaches op Gilze- Rijen en de Chinook en de Cougar op Soesterberg." "Wel zal op termijn een nieuwe uit plaatsingsstudie worden gemaakt, met de mogelijkheid van een plaatsing in Noord-Nederland. Voorlopig echter rust en is het voortbestaan van Soesterberg verzekerd." Zo begon generaal-majoor G.F.A, Macco afgelopen vrijdag zijn toespraak bij de oprichting van het nieuwe 300 Squadron op de vliegbasis Soesterberg. De voor deze transporthelicopters nieuw ingerichte hangar was vol met militaire en burgerlijke autoriteiten, waaronder de burgemeesters van Soest en Zeist. Generaal Macco deelde mede dat Soesterberg de bakermat-functie van de luchtmacht zal voortzetten en vanaf heden alle vier officiers beëdigingen per jaar daar zullen plaats vinden. 'Weliswaar duurt het vermoede lijk nog een viertal maanden voordat de eerste Cougar hier arriveert, maar dan is het nieuwe 300 Squadron ook goed geformeerd. Het staat aan het begin van een nieuwe missie om troepen dag en nacht en onder alle omstandigheden te vervoeren. Een missie die risicovolle si tuaties kan inhouden en daarom zullen procedures en ontwikkelingen worden ontwikkeld en beoefend om het met succes uit te voeren. Ik ben trots dat ik het begin van deze nieuwe ontwikkeling mag meemaken en wens het squadron many happy landings', aldus generaal Macco. Transporthelikopters Het nieuwe 300 Squadron wordt in de jaren 1996 en 1997 uitgerust met in to taal 17 Cougar Mk II lichte transport helikopters. Tot 1 december bestond het 300 Squadron, gevestigd op de vliegba sis Deelen, uit Alouette III helikopters. - Het embleem van het 300 Cougar Squadron. Het heeft een belangrijke rol gespeeld in de opleiding van 154 luchtmacht-vlie- gers, 186 van de landmacht en 3 van de politie. Met de overdracht van de vlag van het oude naar het nieuwe 300 Squadron was de oprichting een feit. Het zal behoren tot de Tactische Helikoptergroep van de Koninklijke Luchtmacht, evenals het 298 Squadron dat vanaf dit jaar wordt uitgerust met 13 Chinook middelzware transport helikopters en eveneens op de vliegba sis Soesterberg wordt gestationeerd. Deelen is dan een slapend vliegveld ge worden onder commando van de Com mandant van de Vliegbasis Soesterberg. Majoor Johannes Douwe Freerk (Hans) van der Veen, geboren op 31 juli 1951 in Deventer en woonachtig in de wijk Apollo te Soesterberg, is met ingang van 1 december de nieuwe commandant van het 300 Squadron. Een man die via het Klein Militair Brevet (Piper Cub) via Canada in 1973, het Groot Militair Bre vet in 1974 verkreeg. Hij was vlieger en instructeur op de Alouette III en daarna op de Beechcraft Bonanza en Beech- craft Musketeer in Canada. Vanaf 1984 heeft hij diverse funkties gehad. Het is ook een man die 4400 vlieguren op zijn naam heeft staan (dat is meer dan een jaar 8 uren per dag), waarvan ruim 2900 uren op helikopters. En om het verhaal compleet te maken is hij gehuwd met Annemieke Kientz, heeft twee stude rende kinderen, Bas (21) en Maaike (18). Soesterberg heet hem en zijn fami lie van harte welkom en wenst hen veel V-Yf'; Hei bestuur van de IJsvereniging Soesterberg zoekt versterking en vrijwilligers om de ijsbaan optimaal te kunnen gebruiken. De jeugd van de badmintonvereniging Badso heeft zaterdag haar jaarlijkse Sinterklaastoernooi in de Banninghal gespeeld. Het was een dubbel mix-toer nooi dat in poules werd afgewerkt. De poulewinnaars mochten in een wedstrijd taai-taai stapelen onderling uitmaken wie de algehele winnaar werd. Ook Sin terklaas bracht met twee knechten een bezoek aan de jeugd. De Pieten lieten zien dat ook badminton op het les programma van de Pietenschool in Ma drid staat. Sinterklaas reikte aan alle deelnemers een letter uit en nam ook nog enige leden van de jeugdcommissie op de korrel. Al met al was het een zeer geslaagde happening. De poulewinnaars waren: A. Petra Creutzberg en Michelle Waddel. B. Annemijn Verhoeven en Pauline ten Brink. C. Ruben Immerzeel en Sander van Lith. Zaterdag 9 en zondag 10 december a.s. is men welkom in het Lichtpunt van Sterrenberg, waar de bekende Engels man Adrian Snell met een Soesterbergse groep zangers en musici, waaronder Theo Hes (piano), een uitvoering zal geven van 'The Virgin'. Beide concerten beginnen om 20.00 uur en de toegang is 25,-. De uitvoering van zaterdag 9 december is reeds uitverkocht en er zijn nog enkele kaarten voor zondag 10 de cember verkrijgbaar. Het reserveren van kaarten is noodzakelijk: tel. (0346) 351878. De vogelvereniging 'Onze Gevleugelde Vrienden' te Soesterberg houdt van donderdag 7 tot en met zaterdag 9 de cember in 't Lichtpunt op Sterrenberg haar dertigste vogeltentoonstelling. De ruimte zal zoals voorgaande jaren weer een lust voor het oog zijn vanwege ui teraard de fraaie vogels maar ook van wege de prachtige aankleding. Het be stuur weet elk jaar met een nieuw idee de ruimte zodanig te creëren dat het een bezoek meer dan waard is. Op 7 decem ber zal deze lustrumtentoonstelling om 20.00 uur worden geopend. Tevens zul len twee leden van het eerste uur wor den gehuldigd als lid van verdienste. Deze dertigste keer zal worden bijge woond door alle voorzitters die de vogelclub heeft gekend. Woensdag 6 december 13.30 bridge-instuif, Drie Eiken Donderdag 7 december 20.00 vogelexpo, Sterrenberg 21.00 Sinttoernooi badminton, Ban ninghal Vrijdag 8 december 18.00-21.00 chemokar Buijs Ballotlaan 20.00-22.00 bingo, Drie Eiken Zaterdag 9 december 09.00-12.00 oud papier, bij Rabobank 10.30 handwerkverkoop, Drie Eiken 13.00 volleybal AGAVS, Banninghal Zondag 10 december 14.00 Open huis, d.c. Drie Eiken Maandag 11 december 11.00 Rondje Soesterberg, Radio Soest Opgaven voor de agenda: tel. 351252.

Soester Courant | 1995 | | pagina 15