EEN ECHTE MIELE KOOP JE BIJ SCHOEMAKER Miele eKperl SCHOEMAKER Wildschut Optie< EXPERT, AAR W O R JE WIJZER VA Schoemaker: 'Sint moet blijven!' Sinterklaas gulle gever in Overhees GOED 1 HANDEL WANDEL n ten Klant-van-de-maand bij 'Het Blauwe Druifje' Kerstbuffet Stam Soestdijk bv geeft feestdagen extra dimensie Van uw opticien mag u méér verwachten: GlNAe ►TRA ietalen WOENSDAG 6 DECEMBER 1995 SOESTER COURANT PAGINA 7 MIELE er is geen betere BURG. GR0THESTRAAT9, SOEST, TELEFOON 035-6010344. 1799,- Winkelier wil oude traditie handhaven Auto met trekhaak ramt schuurgevel Beide kerstdagen sfeervol dineren bij: De Soester Duinen Adequate hulp van overburen voor man van levensbelang Aanbiedingen bij Renault-dealer Mooiste kleurplaat beloond met fiets am 3T. Hypothe- Leningen en maximaai 12 83 78. 8 grootste t Soest, 200 i. Lange iasbedrijf.tel veg 60 t 1 32 88 t JZER, 12.00 uur EN. k l Een Miele koop je voorjaren. De gemiddelde levensduur van een Miele is lang, héél lang. Schoemaker verkoopt dus graag Miele. Een kwaliteitsproduct, bij een klasse dealer. Steeds meer Soesters ontdekken de voordelen van Expert Schoemaker, al 50 jaar lang echte service en garan tie. 5 Jaar garantie betekent bij Schoemaker garantie op alles, ook een knoop in de pomp of een defect aan de trommel. 5 Jaar geen voorrijkosten, géén materiaal en geen arbeidsloon. Kijk en-vraag bij Schoemaker naar de all-risk garantie. Wasautomaat 1100 toeren laag water en energie verbruik Er is al een Miele afwasautomaat voor1399,- Er is al een Miele droger voor1399,- Er is al een Miele stofzuiger voor299,- indusief 5 jaar volledige expert all-risk garantie Expert voor u fpjKÊui ''"'J. 'c nte vil iomge- 9.000 inieke and is lawijk haard 2) met adka- luitde /er de lichte "Sinterklaas moet blijven," zegt Herman Schoemaker, directeur van Expert Schoemaker aan de Burge meester Grothestraat. Het Sinter klaasfeest is een oude traditie die niet prijsgegeven moet worden, niet door het publiek, maar ook niet door de winkeliers. Om dat te onderstrepen gingen de me dewerkers van de besteldienst van de firma (televisie, audio, huishoudelijke apparatuur etc.) afgelopen zaterdag al lemaal weer uitgedost als Zwarte Piet op stap. De winkelier uit Soestdijk vindt het maar niets dat sommige winkels al vóórdat de Sint zijn opwachting heeft gemaakt helemaal in kerstsfeer worden advertentie De familie Van Rossum van de Birkstraat (camping het Monniken - bos) is afgelopen zaterdag uitgeroe pen tot klant-van-de-maand bij bloembinderij Het Blauwe Druifje aan de Soesterbergsestraat. De tegoedbon van 50 gulden werd de heer en mevrouw van Rossum over handigd door Sandra Los en Jacqueline van Knobelsdorff. Elke klant maakt - ongeacht het be stede bedrag - kans om bij Het Blauwe Druiije klant-van-de-maand te worden. Elke laatste zaterdag trek ken Sandra en Jacqueline op goed geluk een winnaar uit de ingevulde formulieren. De medewerkers van Expert Schoe maker gingen zaterdag als Zwarte Pieten op stap. opgetuigd. "Ik zeg dat niet uit commer ciële overwegingen, want voor ons be drijf is de kerstverkoop altijd veel inte ressanter, maar omdat ik vind dat zo'n oude traditie gewoon niet verloren mag gaan. Al zou ik de laatste ondernemer van Soest zijn: Sinterklaas moet blij ven!" Op de Fokkerstraat is maandag een auto met een trekhaak tegen een schuur gereden. De dader is doorgereden. De kopgevel van het pand werd beschadigd. Het herstel zal naar schatting 4.500 gul den kosten. Een 35-jarige Hilver summer deed aangifte bij de politie. RESTAURANTS PARTY EN VERGADERCENTRUM In onze sfeervolle serre serveren wij het kerstdiner. 7 gangen voor 98,50 p.p. Aanvang 20.00 uur. En ook dit jaar weer in ons speciale gourmet-steengrill restaurant een uitgebreid 4 gangen voor 62,50 p.p. Aanvang 16.30 uur. Om teleurstellingen te voorkomen raden we u aan tijdig te reserveren. Soesterbergsestraat 188, 3768 MD Soest Telefoon 035 - 601 27 39 De 37-jarige Soester, die anderhalve week geleden een acute hartstilstand overleefde, heeft zijn leven mede te dan ken aan de adequate hulp van over buren. Zij snelden, zoals later is geble ken, toe toen de man op de bank in zijn woonkamer aan de Van Hamelstraat plotseling in elkaar zakte. Eén van de buurtbewoners begon hem meteen te reanimeren en hield dat vol, totdat de medewerkers van de GGD met professionele apparatuur arriveer den. Die namen de hulpverlening over en vervoerden de man later, onder es corte van de politie, naar ziekenhuis Eemland, locatie De Lichtenberg. Toen de ambulance daar aankwam, was het slachtoffer weer bij kennis. De Soester die enkele weken daarvoor ook al op de Koninginnelaan plotseling onwel was geworden en gereanimeerd, ligt nog steeds in het ziekenhuis voor onderzoek. Hij maakt het, volgens de laatste berich ten, overigens goed. De showroom van Renault-dealer Stam Soestdijk bv in Soest staat van 7 december tot en met 2 januari bol van het voordeel. Onder het motto 'We want more' vindt de klant hier een keur aan super interessante aanbiedingen. Op de Twingo, de Clio, de 19 en de Laguna biedt de Renault-dealer nu extra feestelijke aanbiedingen. Onder de naam Ambiance' staan bij de Renault-dealer tijdens de actie-periode drie extra voordelige versies van de Twingo, de Laguna en de Laguna Break. Normaal kost de Twingo f 21.695,-, als Ambiance slechts f 20.795,-. De Laguna krijgt als Ambi ance ABS en een airbag voor slechts f 2.725,-. De Laguna Break Ambiance wordt tijdens de actie-periode gratis uit gerust met een apart te openen achter ruit en verwarmde achterste zijruiten. Iedereen die tijdens de 'We want more'- dagen bij Stam Soestdijk een Renault- personenauto koopt, met uitzondering van de Laguna (Break) Ambiance, krijgt bovendien een voordeelcheque ter waarde van f 800,-. Deze is bruikbaar voor fabrieksopties en accessoires. Ook wanneer de koop een Top Occasion of Class Elite betreft. Bij de Twingo Am biance kan deze cheque tevens worden gebruikt als korting op het aankoop bedrag. Zo kost deze Twingo tijdelijk maar f 19.995,-. Wie meer wil op het gebied van finan ciering is bij Stam Soestdijk ook aan het juiste adres. Met gebruik van de voordeelcheque kost de Twingo nu maar f 170,- per maand. Onder dezelfde voorwaarden komt de Clio maandelijks op slechts f 185,- uit. De Clio-actie- modellen Mexx en Chipie blijven tijdens de 'We want more'-dagen gewoon lever baar. Ook de Renault 19 Europe 1.4 Energy is niet vergeten. Deze is gratis voorzien van stuurbekrachtiging. Bo vendien is de vijfdeurs versie nu het zelfde geprijsd als de driedeurs. Wie meer wil, gaat tijdens de actieperiode naar Stam Soestdijk. Sinterklaas, toch al niet de gierigste heilige uit de geschiedenis, heeft zich afgelopen zaterdag in het win kelcentrum Overhees wel van een heel gulle kant laten zien. Hij reikte persoonlijk de prijzen uit aan de kinderen die de mooiste kleur platen hadden ingeleverd. De hoofdprijs - een prachtige jongens fiets, die tevoren al te bewonderen was geweest in de etalage van de drogisterij - ging naar de 6-jarige Tim Wildenburg, die zijn nieuwe bezit direct mocht uit proberen. Maar ook de andere winnaars gingen naar huis met een mooie prijs. Bas Tullemans won een constructie auto, Maarten Boertien kreeg een trac tor, Ronny Haveman won een schilde rij-poster, Kristen van Nieuwehuizen kreeg een poppenset met fles, Carlijn de Vroege mocht een fraaie mozaïekspel mee naar huis nemen en Esther Beukema werd de gelukkige eigenaar van een fancypop. De Sint was zaterdag echt op dreef in Overhees, want hij verrichtte ook de derde trekking in de grote stempel kaarten-actie. De hoofdprijs - de te- Foto: Goos van der Wilt goedbon van 100 gulden - was ditmaal voor de familie Van Dijk van het Hazepad. De andere tien prijzen - tegoedbonnen van 25 gulden - gingen naar: H. Limburg, Draailier; I. Butzelaar-Smit, Minstreelpad; B. van Duinkerken, Gemshoorn; P. Reinold, Hommel; B. Roorda, Reigerpad; F. v.d. Vet, Van Hamelstraat; M. Verheij, Ba zuin; M. Phielix, Gemshoorn; E. Kemp, Klarinet; T. van Daatselaar, Patrijsgang. Komende zaterdag (9 december) vindt de laatste trekking plaats. GEZIEN Vakmanschap, service, persoonlijke aandacht en een uitstekende outillage. Al deze zaken vindt u bij Wildschut Optiek. Kom daarom eens een kijkje nemen in onze zaak. Bijvoorbeeld voor een oogmeting, een onderhoudsbeurt voor uw bril, vloeistof voor lenzen, enzovoort. Of om 'zomaar' even rond te neuzen in onze uitgebreide collectie monturen. U bent van harte welkom bij Wildschut Optiek! Nu met de nieuwste en modernste oogmeetapparatuur! Gediplomeerd Optometrist, lid O.V. BRILMODE CONTACTLENZEN OOGMETING OOGDRUKMETING Zuidpromenade 14, 3768 EM Soest, Tel.- en faxnr. 035 - 602 22 12

Soester Courant | 1995 | | pagina 7