KERSTKADOOTJE Hulleman opfiek Van Oest, dè Elite Bloemist in Soest! Een volledige oogmeting bij Hulleman Optiek Toyota Van Dolderen presenteert de nieuwe, ruime HiAce-bedrijfsbus Klanten Blauwe Druifje maken kans op kerststuk van 100 gulden Haarmode Ans: mooier en moderner f ff. van Oest b.v. j£ 1 HANDEL WANDEL f i uyhta Elite Aanbieding van de week: Karcher Vaporapid zaterdag te zien bij Provak Hooijer Winkelkring prijzenfestival TOYOTA BLOEMISTERIJ Pluk een surprisle uit de boom, het is feestmaand bij Firstlady! 4T "JT*ïfQ Oogmeting per computer Oogmeting per phoropter Rood-groen test Nabij test Oogdruk controle 10 WOENSDAG 13 DECEMBER 1995 SOESTER COURANT PAGINA 11 Introductieshow: 15 t/m 23 december Hygiënisch en milieuvriendelijk Wij hebben het u al eens laten weten waar dit keurmerk van Pokon- Chrysal voor staat: een Elite Bloemist garandeert u topkwaliteit bloemen en planten en bovenal een 7-dagen-goed-garantie. U begrijpt dat niet elke bloemist dit keurmerk krijgt. Er is dan ook hard door ons personeel gewerkt om dit niveau te bereiken. Maar door Veelvuldige controle van Pokon-Chrysal moeten we er ook voor zorgen op dit niveau te blijven! Daarom kunt u er van op aan, dat u bij Van Oest topkwaliteit snijbloemen en planten koopt. Veiligste Comfortpakket Advertentie Uitreiking op zaterdag voor Kerst Kapsalon bleef open tijdens verbouwing ESKIMO ROZEN, 50 cm lang. 10 stuks per bos. Normaal/5,75. NU tijdelijk tot 20 december miji voor slechts J OjiJt Inclusief Elite Bloemist Garantie! Van Oest is al helemaal opgetuigd, u ook? Eigendomweg 80 3765 EE Soest Telefoon (035) 601 4617/601 06 47 Een Elite Bloemist onderscheidt zich door kwaliteit in alle betekenissen van het woord. Dit wordt regelmatig gecontroleerd, zodat de Elite Bloemist altijd uw garantie is voor top kwaliteit! ^OEMIST 1)00\,„ fCÏÜRgj Cl£BFV£? Bij uw aankoop ontvangt u nu een surprise uit onze boom! Automatisch bepalen van de glassterkte. Het bekende oogmeten tussen beter en slechter zien. Voor het juiste evenwicht. Het bepalen van de juiste leessterkte. Een meting door een non-contact tonometer. Door een luchtstootje wordt de oogdruk gevoelloos gemeten. Maak gebruik van deze GRATIS oogmeetservice. Bel of kom lanas voor een afspraak, telefoon 1 38 59. BRILLEN - OOGMETING - CONTACTLENZEN j Optometrist O.V. - Contactlensspecialist A.N.V.C. BURG. GROTHESTRAAT10 - 3761 CM SOESTDIJK - TELEFOON 02155 -1 38 59 's Maandags gesloten MODE DIE VOELT WAT JE BEDOELT Soesterbergsestraat 49a - Soest - Tel. 035 - 602 35 84 Komende zaterdag vindt bij Provak Hooijer aan de Soesterbergsestraat 4 een uitgebreide demonstratie plaats van de Karcher Vaporapid- stoomreiniger. De bezoekers kun nen het apparaat volop in werking zien. De eerste stap op weg naar een beter milieu begint thuis. De Karcher Vaporapid-stoomreiniger is immers een hygiënisch en milieuvriendelijk appa raat, dat zonder chemicaliën werkt. Hij werkt met uitsluitend leidingwater, dat onder druk wordt verhit tot 135 graden Celsius. De te reinigen oppervlakken worden met een flinterdun stoomfilmpje bedekt, dat onmiddellijk met een droge doek verwijderd kan worden. De Vaporapid is dan ook uitstekend geschikt voor het oplossen van reinigingsproblemen in de keuken, de badkamer en het toilet. De complete standaarduitrusting is voorzien van een ruitensproeier en een stoom strijkijzer. Naast de gebruiksaanwijzing treft men als extra service in de verpak king ook een videocassette aan, waarop alle toepassingen uitvoerig worden ge demonstreerd. De demonstratie vindt plaats tussen 10.00 en 16.00 uur. Raymond Visser voor de nieuwe HiAce-bestelbus van Toyota bij Van Dolderen. ken van het zgn. "comfortpakket": in hoogte verstelbaar stuur, elektrisch be diende ramen, ruitenwisser achter, achterruitverwarming en een dimspie- gel. Wie zichzelf van de bijzondere kwalitei ten van de nieuwe Toyota HiAce wil overtuigen moet beslist een proefritje komen maken bij Van Dolderen aan de Burgemeester Grothestraat. Tijdens de introductieshow ligt voor alle bezoekers bovendien een kerstattentie klaar. Advertentie De officiële introductie vindt pas plaats tijdens de komende RAI, maar bij autobedrijf Van Dolderen in Soest staat hij vanaf vrijdag al te pronken: de nieuwe Toyota HiAce- bedrijfsbus. Tijdens de introductie show (15 t/m 23 december) kan men op alle mogelijke manieren kennis maken met het nieuwe mo del, dat zijn voorganger in ruimte aanzienlijk overtreft. Raymond Visser, de onlangs aangetre den verkoop-adviseur bij Van Dolderen, is zelf bijzonder enthousiast over de nieuwe HiAce. Het is een geheel nieuw model geworden, dat volledig is afge stemd op de Europese markt, met een presentatieve vormgeving, veel ruimte en voor bedrijfswagens veel aandacht voor actieve en passieve veiligheid. Met de nieuwe bus mikt Toyota op een ander marktsegment dan met de vorige HiAce. De bus is daarom uitermate ge schikt voor doelgroepen die hogere ei sen aan een bedrijfswagen stellen en is bovendien standaard leverbaar in zes verschillende uitvoeringen. De Nieuwe HiAce is groter en zwaarder en heeft een flinke laadruimte, die bovendien is afgestemd op het vervoer van zgn. Europallets (1.20 breed), zonder dat de wielkasten "in de weg zitten". Door ombouw kan de HiAce eenvoudig geschikt gemaakt worden voor tal van toepassingen, afhankelijk van de be stemming waaraan de wagen moet vol doen. "Een bloemist wil hem anders hebben dan een aannemer," aldus Ray mond Visser, "en een bakkerij stelt weer andere eisen aan de specificaties dan een taxibedrijf." De laadruimte is elk geval 2.55 meter lang, waardoor de nieuwe HiAce royaal boven de "magi sche grens" van tweeëneenhalve meter uitkomt. Hij is leverbaar als gesloten bestelbus (grijs kenteken) of als 9- persoonsbus en kan gemakkelijk worden voorzien van allerlei opties, zoals een verhoogd dak, een dubbele cabine, een tweede schuifdeur etc. De nieuwe Toyota-bus is als gesloten bestelbus uitgerust met een 2.4 benzine motor (vanaf f 32.497 ex BTW), een 2.4 dieselmotor (vanaf 33.991,-) of een 2.4 Turbodiesel (vanaf 36.842,-) en kan gevoeglijk worden beschouwd als de veiligste bus van dit moment, aldus Raymond Visser. Hij wijst in dat ver band o.a. op de voorgevormde kreu- kelzones, de standaard airbag, het naar voren geplaatste motorblok en de dwarsbalken in de portieren, maar ook op het uitgekiende gordelspan-systeem dat de bestuurder onder normale om standigheden ruimte laat maar bij een aanrijding onmiddellijk strak trekt. Daarnaast beschikt de bus nog over snufjes als een onafhankelijke wiel ophanging rondom en achterwiel aandrijving De standaard-uitvoering is sober maar uitermate functioneel en wie aan wat meer gemak hecht kan te gen een redelijke meerprijs gebruik ma- Wekelijks worden er uit de ingele verde voordeel-cheques van de Winkelkring tien prijswinnaars ge trokken. Nu de temperatuur rond het nul-punt schommelt is de luxe bin nen/buiten thermometer, beschik baar gesteld door Brilcentrum Nota, een passende prijs. De winnaars zijn Het Blauwe Druifje, de bekende bloemenwinkel aan de Soesterberg sestraat, zet elke maand een klant "in de bloemetjes" met een tegoed bon van 50 gulden. Deze maand is er (daarnaast) ook een prachtig kerststuk ter waarde van 100 gulden te winnen. Jacqueline van Knobelsdorff en Sandra Los, de enthousiaste bloembindsters van Het Blauwe Druifje, zijn best te spreken over de response van hun maandelijkse actie voor de klant-van- de-maand. Elke klant maakt - ongeacht het bedrag dat hij besteedt - kans op de tegoedbon van 50 gulden die Jacqueline en Sandra elke laatste zaterdag van de maand aanbieden aan een van de klan ten die hun naam en adres op een for mulier hebben ingevuld. December is natuurlijk ook voor de bloembindsters een bijzondere maand, en daarom doen ze er ditmaal nog een schepje bovenop. Naast de gebruikelijke klant-van-de-maand, die weer naar huis gaat met een bon van 50 gulden, trek ken ze op de zaterdag voor Kerst (23 december) ook de winnaar van wat wel het kerststuk-van-het-jaar mag heten, ter waarde van maar liefst 100 gulden. Het Blauwe Druiije is inmiddels hele maal in kerstsfeer. De vloer is weer be dekt met houtsnippers, wat de winkel een knusse en gezellige uitstraling geeft. Naast kerststukken in diverse soorten en maten zijn er in de leuke bloemenwinkel Met een druk bezocht "open huis" is bij Haarmode Ans, de bekende dames- en herenkapsalon aan de Koninginnelaan 22 A, afgelopen za terdag de verbouwing afgerond. De zaak is niet alleen aanzienlijk ver ruimd, maar ook mooier en moder ner geworden. Ans Ros en haar medewerksters doen hun werk in een bijzonder fraaie omge ving, die meer ruimte en mogelijkheden biedt. De totale oppervlakte van de zaak is bijna verdubbeld (van 90 naar 160 vierkante meter) en heeft een moderne, eigentijdse uitstraling, die overigens ze ker niet ten koste is gegaan van de ge zellige sfeer en de "lage drempel". "We waren er aan toe," aldus Ans Ros, die zeer tevreden is met het uiteindelijke resultaat en bijzonder te spreken is over het gemak waarmee de klanten het on gerief van de verbouwingswerkzaam heden hebben opgenomen. "We zijn geen uur dicht geweest, en de klanten hebben veel begrip getoond. Daar zijn we best dankbaar voor." Afgezien van de verbouwing (volgens het ontwerp van Th. van Druten) is bij Haarmode Ans veel bij het oude geble ven. Wel betrekkelijk nieuw zijn de haar-verzorgingsproducten van "Sebas- tian", die de kapsalon dit jaar introdu ceerde, en een nieuwe service: de ver zorging van make-up, waarvoor een van de medewerksters (visagiste Ineke v.d. Meent) voortaan elke vrijdag ochtend beschikbaar is. Omdat bij Haarmode Ans groot belang I wordt gehecht aan vakkundigheid en de nieuwste ontwikkelingen op het gebied van de haarverzorging altijd op de voet worden gevolgd, gaat Ans Ros twee maal per jaar naar Londen (de interna tionale kappersbeurs) soms met het hele team, soms met een aantal van haar medewerksters. Op hun vakgebied zijn de kapsters van Haarmode Ans - van frf Het team van de gemoderniseerde kap salon: Ans, Dorreth, Saskia, Marianne Ineke, Diana, Annemarie, Blanco Monique en Hester. wie sommigen al bijna vanaf het begin (12 jaar geleden) bij de kapsalon werken - dus altijd helemaal "bij". Kunstkerstbomen, 1 meter 80 hoog, normaal 99,95. Nu slechts 69,95! Lekkere frisse groene bomen, vallen niet uit en volgend jaar weer zo te gebruiken. Kom daarom nu al even langs, want onze zaak is een feest om te zien. Al komt u alleen maar om onze grootste collectie kerstdecoraties... de heer en/of mevrouw Hilhorst, Van Tricht, S. Toorman, Mulder, G. Roos, Temming-v.Tol, Smeeing, J. Boissevain, [Blomberg en C. Beze- mer. Prijswinnaars geflankeerd door voor zitter E. Wortmann en J. Nota van Brilcentrum. Jacqueline van Knobelsdorff (l.) en Sandra Los van Het Blauwe Druifje. gende week nog even bij Het Blauwe Druiije binnenloopt kan verzekerd zijn van een sfeervolle kerst en wie weet: misschien met een prachtig kerststuk! ook allerlei "tierelantijnen" te koop, zo als engeltjes, glaswerk, lichtjes, potjes en o.a. ook prachtige kerstboeketten met hulst en appeltjes. Daarnaast is er de een grote variatie aan kerstversiering voorhanden, in zink, zilver en goud, om maar wat te noemen. Wie deze of vol-

Soester Courant | 1995 | | pagina 11