®K Kerstmusical The Virgin 'subliem1 Imposante vogelshow op Sterrenberg IJsbaai Kerken Geka Maak kans op gratis vliegtickets! ISOESTERBERGI F.A.TAM AGAVS verrast SURF-heren Jubilarissen Caroluskoor Centrale Volksbank 75 jaar, assurantiekantoor Geka 10 jaar Kans op gratis vliegreis bij restaurant The Oriental Swan Frans Wakelkamp kijkt terug op een prettige start tb-, i";c:%v:: ::-:;sliii2S£aiiiil WBMIÉ8ÊjMB8K8wt3Bly r//£* orienta Automobiell Assurantiekantoor Hypotheken rente vanaf CVB Bank WOENSDAG 13 DECEMBER 1995 Een lang gekoesterde wens Theo Hes in vervulling 'Onze Gevleugelde Vrienden' bestaan 30 jaar Winst heren, gelijkspel dames SOESTER COURANT PAGINA 12 Onderscheidingen voor koorleden 1.80 3.30 7.50 BAKKERIJ A- TAMMER Moorkop 3 half afgebakken baquetjes Schwarzwalderkirschstol Jong en ouc SKIËN Aranka van der Wal weer de snelste Korfballers trekken in spannend duel aan kortste eind Opnieuw ph Volkskerstzar in Carolusker KORFBAL 'Open dagen' in k.d.v. Pompidoe HET ENIGE WAT U HOEFT TE DOEN IS UW VISITEKAARTJE OF DE INGEVULDE ACTIEKAART AfHTCRLATBN IN DC ACTIBBOX.' Singapore Airlines wJjjWS8-1- biedt alle gasten van RESTAURANTS 5 Mercedes 230 mooie auto Fiat Uno iE kleur zwart Peugeot 2051100 inj. i- hak Peugeot 405 GL 1.6 LPG Opel Corsa C 1.4i LPG Mercedes 200D Peugeot 405 GR LPG Ford Fiesta 1100 sportvelgen Opel Relrord 2.0 met trekhaak OpelAscona1.6s 3 deurs Opel Vectra 1.8 LPG groen metallic BMW520i sportvelgen Div. goedkope aut< APK-keuring vana UWVOORDI 'APK Keuringsstation Gt Schade reparatie 'La Klaar terwijl u Perfecte sery Postweg 58 (ind.-terrein) - Telefoon 0346 - 3£ Open: 8.00-18.00 u. Vrijd Zaterdag open van 9.< Rademakerstraat 29 Soesterberg Telefoon 0346 - 35 29 17 Fax 0346 - 35 10 86 'Dit is subliem, dit is het einde. De perfectie in muziek met de kunst om zo'n klank kleur weer te geven is uniek. Hier gaan mijn nekharen van intens genieten rechtop staan. Ja, daar heb ik een reis van meer dan twee uur in mist en gladheid best voor over. Zoiets moois maak je maar zelden mee'. Het waren enkele van de vele lovende woorden die Rob en Loes na het live concert van The Virgin loosden. Ze wa ren helemaal uit Vlissingen gekomen om dit stuk spektakel te zien, maar vooral te horen. En met hen was de kerkzaal van het Lichtpunt van Sterren- berg afgelopen zaterdag- en zondag avond vol met twee keer 400 enthou siaste mensen. De meesten waren jon gelui die ademloos zaten te luisteren nar deze muzikale weergave van het kerst verhaal getiteld The Virgin. Centraal stond Adrian Snell, de Engelse compo nist die dit stuk heeft geschreven en ge componeerd. Maar niet alleen dat, ook zijn solistisch optreden achter de vleu gel was iets bijzonders. Elke toonklank ruiste door de ruimte met een duidelijk verstaanbare betekenis. Hij nam zijn vele toehoorders mee in een onbeschrij felijke intensiteit waarbij de vleugel met hem een wedstrijd hield om het zo fel mogelijk weer te geven, om daarna in alle rust te luisteren naar een kabbe lende beek ergens in Noord Engeland. 'Live' Voor de eerste keer werd The Virgin 'live' uitgevoerd en met wat voor succes. De combinatie van rock en klassiek deed denken aan de musical Jezus Christ Superstar maar nu geheel gericht op het kerstverhaal. Gevoelig werden de rollen van Jozef, Maria en Elisabeth weergegeven, soms erg emotioneel en daardoor voor een ieder heel begrij pend. Adrian Snell, in de rol van Jozef, wist dat zo sprekend weer te geven waardoor het in totaliteit één boeiend geheel werd. De organisator van dit kunststuk was de Soesterberger Theo Hes. Hoe hij dit in zoiets moois heeft weten te gieten is onbegrijpelijk. Daar moeten weken zo niet maanden werk in hebben gezeten om dit concert op deze wijze uit te voeren. Alleen al het samen stellen en repeteren met het koor Christmas Voice, bestaande uit 22 per sonen die uit alle delen van het land kwamen, moet een enorme klus zijn geweest. Voeg daaraan toe een band bestaande uit slagwerk, percussie, saxo foon, basgitaar, synthesizers en Theo Hes zelf piano, dan stond daar iets moois op de planken. Op de voor Theo Hes bekende wijze had hij ongemerkt maar duidelijk de algehele leiding in handen. Het is jammer dat het slechts bij deze twee concerten is gebleven. Daardoor hebben velen een heel bijzon dere lift naar de kerstdagen gemist. Een gedachte aan het kerstverhaal, verbon den in een combinatie van rock en klas siek, zullen velen met een glimlach met zich meedragen. Als Theo Hes zoiets moois op de planken weet te brengen, dan zullen velen rijkhalzend uitzien naar wie weet, Kerst 1996? "Dertig jaar 'Onze Gevleugelde Vrienden', weliswaar geen jubi leum, maar toch een hoogtepunt om bij stil te staan. Ik ben dan ook verheugd dat twee van onze leden Van Soeren en Van de Toom vanaf de oprichting op 14 juni 1965, nog actief lid zijn." "Beide heren hebben zich de afgelopen 30 jaren bijzonder ingezet voor onze vereniging. Het bestuur heeft dan ook gemeend de heren te benoemen tot 'Lid- van Verdienste', Zo opende voorzitter H. Voskuylen de druk bezochte 30e vogeltentoonstelling van de vogelvereniging 'Onze Gevleu gelde Vrienden'. In een zaal van het Lichtpunt op Sterrenberg stonden de vele kooien met meerdere soorten zang vogels. De plantsoenendienst van Sterrenberg had het op een voortreffe lijke wijze gedrapeerd in bloemen en planten, waardoor het geheel een lust voor oog en oor was. De prijswinnaars waren dit jaar: A.J.H. Naron, kampioen pigment kanarie met 90 punten, M. Lambrechts, kampioen vetstof kanarie met 90+ punten, A.L. Blankensteyn, kampioen postuur kanarie met 90 pun ten, E. Gerth, kampioen jap.meeuw/ zebra met 89 punten, E. Gerth, kam pioen tropen met 91 punten, A.H. van Velzen, kampioen grasparkieten met 89 punten, G.G. Golstein, kampioen agaporniden met 90 punten, H. Voskuylen, kampioen grote parkieten met 91 punten, R.J.H. van Deyl, derby kampioen ring 1 met 90 punten, E, Gerth, kampioen vijftal vogels EK 1995 met 449 punten, H. Voskuylen, mooi ste vogel TT EK 1995 met 91 punten. Het bondskruis werd overhandigd aan M. Lambrechts en bondsmedailles wer den uitgereikt aan E. Gerth, H. Voskuylen en A.L. Blankensteyn. Geschiedenis Met S. van Soeren werd even terug ge keken op de geschiedenis. 'De lucht machtmilitair Wijhe kwam in Soester berg te wonen en was een rasechte vogelliefhebber. Hij benaderde collega's, vrienden en buren om een zelfstandige vereniging op te richten. Op 14 juni 1965 werd een oprichtingsvergadering gehouden in het Hervormde Wijk- gebouw aan de Koppenlaan (het hui dige UBO). Dat liep prima, alleen was daar geen mogelijkheid om een kop koffie te nuttigen. Om die reden werden de volgende vergaderingen bij Bertus de Bruin gehouden, (het huidige Restau rant de Tuin). We begonnen met 19 le den en in 1966 hielden we onze eerste vogeltentoonstelling in Huize Henny bij familie Van Dijk aan de Kampweg 50 (waar nu de dierenarts woont). De schuur achter deze woning hebben wij als leden van de vereniging nog ge bouwd voor de vogeltentoonstelling. We konden daar 81 kanaries tonen tegen nu ongeveer 190. We hebben daar twee keer een tentoonstelling gehouden en met veel succes. Daarna werd het in de Hoeksteen gehouden en een keer in het Dorpshuis en dit jaar houden we het voor de negende keer op Sterrenberg. Voor ons de beste locatie die we gekend hebben. Ook onze vijf jaarlijkse bestuursvergaderingen worden hier ge houden. Alleen de jaarvergadering is nog steeds traditioneel in de Hoeksteen. Onze vereniging telt 34 leden, van wie vanmorgen de jongste werd ingeschre ven van de Kamerlingh Onneslaan. De leden komen uit Soesterberg en omstre ken." Zangvogels Voorzitter Voskuylen: "Indien men de hobby van het houden van zangvogels wil beoefenen, dan kan men het beste met drie koppels beginnen. Deze kan men bij de leden van de vereniging ko pen of in een dierenspeciaalzaak. De vogels moeten een nachthok en volière hebben. Van Soeren heeft onlangs nog zo'n hok gemaakt voor 250 gulden maar er zijn er ook die een kooi van circa 3000 gulden hebben. Het is maar net wat je wilt. Het plezier is bezig te zijn met prachtige dieren, dat is puur natuur. Daarvoor krijg je veel van hen terug en niet alleen in gezang. Ze herkennen je als je bij de kooi komt. Het komt er op aan je vogels zo goed mogelijk te verzor gen. Hoe beter de verzorging des te meer prijzen. Dat gaat niet om geld maar om een stuk gezonde onderlinge rivaliteit. De hobby vraagt wel veel in zet en het vergaren van de nodige ken nis". Van Soeren: 'We houden een paar keer per jaar een lezing met dia's over bijvoorbeeld wildzang. Dat betekent dat wij allemaal natuurliefhebbers zijn en regelmatig de bossen intrekken om de vogelstand te bekijken. Het is onbegrij pelijk dat we dit niet kunnen overdragen aan jongeren. Waardering voor de na tuur is nauw verbonden aan je opvoe ding en wie weet moet daar iets aan ge daan worden." Geldig do, vr. en zat. -13 Soesterberg so "Het is mij een groot genoegen dat ik vanavond namens het bestuur van de Nederlandse Sint-Grego- riusvereniging in het Aartsbisdom Utrecht, enkele leden van het koor mag onderscheiden." Zo sprak Zr. Marie-Anne op de Cbcilia-avond van het Caroluskoor de leden en hun aanhang toe. De ere medaille in goud kreeg H. Th. de Groot vanwege zijn veertigjarig lidmaatschap. Mevrouw B.J.M. Smit-Beckers en J.P.J.J. Haring kregen de zilveren me daille verbonden aan het 25-jarig lid- Zr. Marie-Anne en de vijf jubilarissen. maatschap. De bronzen eremedaille ging naar de dames L.C.P. Hoogstraten en A.H.M. Hondeveld-Koekoek. Zoals de oorkonde het vermeld, werden deze onderscheidingen verleend, van wege hun verdienste voor de Katholieke Kerkmuziek in Nederland, tentoon gespreid binnen de parochie van de H. Carolus Borromeus te Soesterberg, op muzikaal en ook bestuurlijk terrein. Het werd voor het koor een gezellige avond waarin vooral veel gezongen werd, al was het niet allemaal kerkmuziek. Het vlaggeschip van het Soester- bergs dames-volleybalteam van AGAVS had alle hens aan dek om V1F goed van repliek te dienen. Het zo gevreesde team van VIF was op papier veel sterker. In de eerste set liet VIF dit heel duide lijk zien en kon AGAVS geen grip op het spel krijgen. Alles wat mis kon gaan, ging ook verkeerd. En dan het enorme blok van VIF. Moedeloos keken ze naar het scorebord die de stand na de eerste set op 0-15 noteerde. Duidelijk hadden ze gezien hoe VIF werkte en dat moest in de tweede set beantwoord worden. De Soesterbergse dames kwamen lang zaam maar zeker in het spel en sloten de tweede sét winnend af met 15-12. De derde set zou van hetzelfde laken een pak worden, maar door gewoon domme fouten zoals verkeerd opslaan, werd de set met 7-15 verloren. De vierde set was er op of er onder. VIF werd onzuiver en dat hadden de dames door. Met alle energie die ze hadden, werd er zelfs bij zonder scherp gespeeld. Dank zij de 15- 8-zege in de vierde set haalde AGAVS een gelijkspel (2-2) binnen. Heren Het eerste herenteam van AGAVS kon Singapore Airlines biedt alle gasten van The Asian Restaurants de kans om gratis de reis van hun leven te maken. Met het inleveren van het vi sitekaartje of adres-actiecard, din gen de gasten mee naar de tickets voor een reis naar Singapore, Indo nesië, New York of Kopenhagen. De actie loopt tot 21 augustus 1996. Door deze actie, voortgekomen uit een samenwerkingsverband tussen Singa pore Airlines en The Asian Restaurants, is het voor iedereen mogelijk om geheel kosteloos de sfeer te gaan proeven van de 'oriëntaalse cultuur' in Singapore en I Indonesië. Maar ook het uitdagende le ven in New York of de ambiance van het pittoreske Kopenhagen liggen nu binnen handbereik. Meedoen aan deze actie is heel eenvou dig. Iedereen die een culinair bezoek brengt aan één van de bij The Asian Restaurants aangesloten oosterse eta blissementen, kan met zijn visitekaartje één van de tickets winnen. Ook als de gasten niet over een visite kaartje beschikken, kunnen zij aan deze actie meedoen. Op elke tafel staat een adres-actiecard die men na invullen in de actiebox kan achter laten. Uit de deelnemers wordt driemaal een winnaar getrokken. (20 februari, 20 mei en 22 augustus 1996). In deze regio kan men terecht bij Chinees Restaurant 'The Oriëntal Swan' te Soesterberg. Afgelopen zondag eiste skister Aranka van der Wal opnieuw de eerste plaats op. In het Brabantse Uden legde ze be slag op de eerste plaats. In haar leeftijdscategorie zette ze in de eerste manche een tijd neer die door niemand werd verbeterd. Dat was de basis voor haar overwinning. Voor het ski-team Soesterberg kwam ook Hugo van Ardenne aan de start. Hij maakte in de tweede omgang een dure fout en dat kostte hem een plaats op het podium. Tot half januari staan er geen wedstrij den meer op het programma. Mogelijk dat men eind december nog even een uitstapje maakt naar Oostenrijk, maar dat staat nog niet vast. Hoofdtrainer Otto Zoetelief, kan gezien de prestaties van zijn ski-team Soesterberg, tevreden terugkijken op een succesvol jaar. 'En dat geeft veel hoop op een goede start in 1996', aldus Stephan Zoetelief. Tijdens de ontzettend spannende wed strijd tegen de koploper in Rhenen is het KVO net niet gelukt om met Arena op gelijke hoogte te komen. Na een snelle start met een 3-1 voorsprong voor de thuisclub, trok KVO de stand gelijk naar 4-4. Met de rust was de stand zelfs 8-9. Na de rust bleef de spanning volop aanwe zig. De thuisclub scoorde vier keer op rij, zodat de stand tien minuten voor tijd 13-10 voor Arena was. KVO kwam nog terug tot 13-12, maar uiteindelijk trok Arena aan het langste eind en won de wedstrijd met 15-14. Doelpunten wer den gemaakt door Sity Vissia (4), Angelique Jansen, Folko de Raad, Rob de Peuter en Richard Jaspers Fayer (ie der 2), Mien Driessen en Ton Pükes 1. Overige uitslagen: KVO 3-DWS 2 9-8, KVO 4-SVMM 2 4-15, KVO 5-TZ 7-17, HeUas B2-KVO BI 6-2, KVO Cl-Minerva C2 0- 3, KVO F1-Revival F2 1-1. Toen eenmaal de vlag i de muziek begon te sp< een zucht bekend dat c was. Binnen enkele mi het van vooral veel kind Voorzitter Henk Rou' vereniging stond met enl de ijspret met plezier gac Als de gemeenteraad werken aan woningbo rein van De Hoekste* gereformeerde en di kerk van Soesterberg van. Dat heeft de hec namens beide wijkge eens laten weten aan h bestuur. De kerken krijgen hun e een teruglopend aantal 1 jaren niet meer rond ei daarvan zijn nijpend. Si jaar werken de wijkgeme dwongen met parttime waardoor de kerken n geestelijke zorg kunnen g heeft weer een negatie! aantal leden van de kerk Na tien jaren van discuss uiteindelijk besloten gebi steen van de hervormd Buys Ballotlaan af te stc meenten kunnen dan ven Op zondag 17 december Raad van Kerken in Soes lijkse Volkskerstzang in c aan de Rademakerstraat. ds. M.A.A. Nawijn en verleent het gemengd Borromeus o.l.v. mevr, Theo Hes aan het orgel zang vanaf 18.45 uur; di om 19.00 uur. De colle Volkskerstzang is bestem vangcentrum 'de Roton foort. het wel schudden tegen SURF dat derde staat. AGAVS staat ergens onderaan en daarom had SURF maar diverse inval lers meegenomen want dat clubje uit Soesterberg zouden ze wel even oprol len. In de kleedkamer van AGAVS ging het al van: 'we laten eens zien wat we kunnen' en 'we verkopen onze huid duur'. En zo stonden ze ook in het veld, De smashes werden goed opgevangen en het blok werkte uitstekend. SURF haalde alles uit de kast om de tegenstan der er onder te krijgen, maar AGAVS bleef scherp en zo werd SURF in de eerste set met 15-11 even terug gezet, fa de tweede set bleek AGAVS nog meer te kunnen. Na 9-7 had SURF het nakij ken en werden ze overklast met 15-7. SURF, de topploeg, zou aan het eind van de wedstrijd nog wel eens wat laten zien. Maar daar stond de jeugdige Ivan in het AGAVS-team en sloeg de onmogelijkste ballen terug. Ook de derde set werd gewonnen (15-7), zodat de Soesterbergers een einde maakten aan de zegereeks van de gasten. Overige uitslagen: Dames: AGAVS 2- FORZA Hoogland 0-3. Heren: AGAVS 2- k e i OLLY BI 0-3, AGAVS 4-SURF 5 0-3 Afgelopen zaterdag o Jeugd: Meisjes: AGAVS Cl-Spirit C2 3-o| Soesterberg als eerst AGAVS C2-LEOS Cl 3-0. Jongens: AGAVS haar poorten voor d€ Bi-DOTO BI 3-0. liefhebbers. Aanvanl de bedoeling om zont ber te beginnen, maa controle van het ijs g£ van een dag. Als je aan de gemiddelde Soesterberger vraagt waar de Cen trale Volksbank met het assurantie kantoor Geka is gevestigd, krijg je vaak geen antwoord. Ondanks dat één en ander duidelijk op het pand Rademakerstraat 29 staat vermeld, is het bij velen nog onbekend. Ingeklemd tussen voorheen de kaasboer en de Essopomp viert de plaatselijke Centrale Volksbank dit jaar haar 75- jarig bestaan en beleeft mw. Astrid Geerdink daar tevens haar 10-jarig be staan als assurantiekantoor Geka. Het begon in 1973 toen zij zich met haar echtgenoot vanuit Utrecht vestigde in een woning aan de Amersfoortsestraat. Haar man werkte bij een assurantie kantoor in Zeist. In 1982, toen de kin deren naar school gingen, kreeg ze de ruimte om te studeren, wat ze zo graag wilde. Het werd het verzekeringswezen, de branche waarin zij als kind was op gegroeid en die dus niet vreemd voor haar was. In 1985 had zij de studie voltooid en begon ze als jong gediplomeerde in assurantiën met haar man een kantoor met de naam Geka in de woning aan de Amersfoortsestraat. Helaas overleed haar man dat eerste jaar en stond Astrid voor de keus: stoppen of doorgaan. Ze hoefde niet lang na te denken en ging als 'groentje' in assurantiën verder. "Het begin was wel moeilijk, maar ik leerde elke dag en zo kreeg ik langzaam maar zeker meer grip op de zaak. Als ik nu op die tien jaar terugkijk, dan heb ik daar geen spijt van. Door de jaren heen leerde ik de theorie en praktijk van dit werk en zo kwam de deskundigheid. Ik had mijn kantoor nog steeds in mijn huis aan de Amersfoortsestraat. Maar toen de kinderen ouder werden hadden ze meer ruimte nodig. Ik moest elders mijn werk voortzetten en zo kwam ik bij toe val op dit pand. Rolf van Dee bood aan de begane grond van zijn woning daar voor te gebruiken en dat was voor mij dé oplossing. Snel werden zaken als ver bouwing, aankleding en verhuizing ge regeld en zo zit ik al jaren midden in de Rademakerstraat. In 1987 kreeg ik het aanbod de vestiging van de Centrale Volksbank over te nemen van wijlen dhr. Wijn, die in de wijk Egghermonde woonde. De Amerikaanse militairen waren vaste klanten en toen ze vertrok ken viel mijn omzet in assurantiën met 40% terug. Dat betekende dat ik mij nog meer waar moest maken. Nu aan het eind van het 1995 ben ik blij dat ik die 40% weer heb ingehaald. Weet je, de spirit en de zin in dit vak is er en dat is de drijfkracht van mijn bestaan. Door het omgaan met mensen kon ik dit werk ondanks tegenslagen volhouden. Het is vreemd dat mijn kantoor na zovele ja ren nog bij velen onbekend is. Toch staat het buiten op het raam goed ver meld, maar wie weet kennen ze mij na dit verslag allemaal." Wat biedt assurantiekantoor Geka als meerwaarde? Astrid: "De persoonlijke aandacht, een goed product en bovenal eerlijkheid. Ik moet de mensen recht in de ogen kunnen blijven kijken. Het gaat niet om mijn belang, maar dat van de klant." Wie meer wil weten is altijd wel kom in de gezellige ruimte van perceel Rademakerstraat 29. Een telefonische afspraak via (0346-)352917 is gewenst om even wat ruimte te reserveren in een vrij drukke agenda. Een halfjaar geleden vestigde Frans Wakelkamp zich in de maatschap fysiotherapie aan de Rademaker straat. Hij kijkt tevreden terug op zijn start. De samenwerking met zijn collega's Yvonne Buis, Marian Zegger en Karien Bijlenga verloopt prettig. Het spreekt Frans erg aan dat de zorg breed aangeboden wordt: Het team as sisteert onder meer bij het wekelijkse zwemuur van het Bentinck Fonds. Dit fonds ontplooit activiteiten die het voor de mindervaliden mogelijk maken re creatief te sporten. Verder zullen de fysiotherapeuten daar waar dat op z'n plaats is de patiënten begeleiden bij het hervatten van hun sportieve activiteiten. De samenwerking met de naast de prak tijk gelegen sportschool is daar zeer ge schikt voor. De kracht van het team komt volgens Frans vooral naar voren als er een be roep wordt gedaan op één van de aan wezige specialisaties. Niet zonder trots weet Frans te vertellen dat meerdere Soesterbergse patiënten inmiddels ont dekt hebben dat zij voor deskundige manuele therapie niet langer naar Amersfoort of Soest hoeven te rijden en dat binnenkort ook incontinentieproble men deskundig begeleid kunnen wor den. Marian Zegger is daarvoor op cur- 1 sus is geweest. Incontinentieproblemen kunnen met oefentherapie goed onder controle gebracht worden. Op de vraag of de therapeuten al be kend zijn met de verzekerde zorg in 1996, antwoordt Karien Bijlenga, die onlangs een landelijke WF vergadering bijwoonde, dat daarover nog druk onderhandeld wordt. Op landelijk ni veau zijn de verschillende partijen het nog niet helemaal eens. Het blijft daarom nog even onduidelijk. Het team heeft er alle vertrouwen in dat de regio nale zorgverzekeraar zijn best zal doen de zorg optimaal aan te blijven bieden. Op 2 januari start het kinderdagverblijf Pompidoe aan de Amersfoortsestraat 112. Er zijn "open dagen" op vrijdag 15 december van 16.00 tot 19.00 uur en op zaterdag 16 december van 11.00 tot 15.00 uur. Ook clown Pompidoe is dan in levende lijve aanwezig. Met ingang van zaterdag 6 januari start ook de opvang van kinderen van 1 tot 5 jaar, voor hen die 'even de handen vrij willen hebben'. Aanmelding van kinde ren kan op genoemde open dagen of via tel. 033-4650598 bij 'Huize Pompidoe'. Amersfoortsestraat 112. Frans Wakelkamp en zijn collega's. jmt

Soester Courant | 1995 | | pagina 12