1 APK-KEURING El'JM INCL Ijsbaan Soesterberg als eerste open .erken dreigen de dupe te worden flilT aifll I 'Een glimlach en een dankbare blik' afwezig 4 F.A.TAMMER Brand in lijn 73 van MidNet V. GRONINGEN Postkantoor past zich aan in vestiging Rademakerstraat MultiKozijn legt basis voor toekomst in Soesterberg Jong en oud binden schaatsen onder *i [en 1 )pnieuw pleidooi voor woningbouw op locatie De Hoeksteen Volkskerstzang n Caroluskerk Automobielbedrijf Wie wat te zeggen heeft doet dat in de Soester Courant Mogelijk door oververhitting kachel Kerkdiensten Medische dienst Hulpverlening Maatschappelijk werk Grof vuil 'Burgerlijke stand' F.P. Prause Trafo-station Remu aan K. Onneslaan Sterrenberg zoekt bezoekvrienden 'De Drie Eiken' Informatie van De Drie Eiken Meer berichten over Soesterberg op pagina 12,17,31 Rondje Soesterberg vraagt assistentie Rob Brouwer (Wij ojEnisn u Q/oOt±f20£.dig 1996 Agenda h WOENSDAG 13 DECEMBER 1995 Correspondentie-adres: P. Taai, Van Maarenplein 1, 3769 EN Soesterberg, tel./fax (0346) 35 12 52. Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest, tel. (035)602 18 41 dat derde deraan en :rse inval- clubje uit en oprol- rAVS ging n wat we nze huid i het veld. gevangen d. SURF egenstan- AGAVS RF in de l gezet. In nog meer het nakij- net 15-7. het eind wat laten ;dige Ivan -7), zodat maakten n. GAVS 2- j \GAVS 2- IF 5 0-3. it C2 3-0, s: AGAVS S&T; □de wed- Jienen is iet Arena Na een rong voor ind gelijk 3 8-9. Na p aanwe- keer op voor tijd wam nog elijk trok i won de iten wer- ssia (4), aad, Rob 7ayer (ie- Pükes 1. 9-8, KVO 17, Hellas rva C2 0- igelopen zaterdag opende ijsbaan oesterberg als eerste in Eemland aar poorten voor de vele schaats liefhebbers. Aanvankelijk was het jle bedoeling om zondag 10 decem ber te beginnen, maar een scherpe ontrole van het ijs gaf dit voordeel an een dag. 'oen eenmaal de vlag was gehesen en gé muziek begon te spelen was het in pn zucht bekend dat de ijsbaan open Binnen enkele minuten krioelde iet van vooral veel kinderen. Voorzitter Henk Rouw van de ijs- Jereniging stond met enkele vrijwilligers de ijspret met plezier gade te slaan. "We hebben het ijs goed gecontroleerd en nog enkele gevaarlijke plekken afgezet. Daarna hebben we het ijs aan een zware drukproef onderworpen. Toen dit alles goed verliep hebben we vanmiddag om 13.00 uur de ijsbaan als eerste in Eemland in gebruik gesteld. De weersverwachtingen zijn van dien aard dat het vooral in de volgende paar da gen vrij streng gaat vriezen, dus kan men een hele tijd plezier van de baan hebben." "Ons verzoek om hulp van vrijwilligers, werd vanmiddag door zes jongelui po sitief beantwoord. Zij veegden de baan of deden andere kleine werkzaamheden. Het bestuur doet haar uiterste best om Reeds afgelopen zaterdag was er ijspret op de baan in Soesterberg. de baan zo goed mogelijk te houden en hulp wordt ten zeerste op prijs gesteld. Indien men ons wil helpen, in welke vorm ook, dan graag even via de kassa aan de baan contact met ons opnemen. Als we zo met elkaar de handen uit de mouwen steken, dan weet ik zeker dat we in Soesterberg een prachtig ijsfeest gaan beleven'. De ijsbaan is op werkdagen geopend van 14.00 tot 17.00 uur; zaterdags van 14.00 tot 17.00 en van 19.00 tot 21.30 uur en zondags van 13.00 tot 17.00 uur. s de gemeenteraad niet wil mee- erken aan woningbouw op het ter- iin van De Hoeksteen worden de gereformeerde en de hervormde lerk van Soesterberg daar de dupe 'an. Dat heeft de heer Keddyman lamens beide wijkgemeenten nog iens laten weten aan het gemeente bestuur. )e kerken krijgen hun exploitatie door .en teruglopend aantal leden al enkele aren niet meer rond en de gevolgen laarvan zijn nijpend. Sinds twee, drie aar werken de wijkgemeenten noodge dwongen met parttime predikanten, vaardoor de kerken niet voldoende ;eestelijke zorg kunnen garanderen. Dat leeft weer een negatief effect op het antal leden van de kerkgemeenten, «la tien jaren van discussie werd dit jaar liteindelijk besloten gebouw De Hoek- teen van de hervormde kerk aan de luys Ballotlaan af te stoten. Beide ge- neenten kunnen dan verder 'Samen-op- 3p zondag 17 december organiseert de iaad van Kerken in Soesterberg de jaar- ijkse Volkskerstzang in de Caroluskerk lan de Rademakerstraat. Voorganger is Is. M.A.A. Nawijn en medewerking 'erleent het gemengd koor Carolus lorromeus o.l.v. mevr. T. Nijs, met rheo Hes aan het orgel. Er is samen hang vanaf 18.45 uur; de dienst begint Dm 19.00 uur. De collecte tijdens de /olkskerstzang is bestemd voor het op- rangcentrum 'de Rotonde' in Amers- bort. I onder al be zorg in ga, die idering druk lijk ni- ien het blijft :t team regio- 1 doen lieden. rerblijf ;straat lag 15 en op )0 tot is dan i start 1 tot ;n vrij dnde- of via idoe', Mercedes 230 mooie auto Fiat Uno iE kleur zwart Peugeot 2051100 inj. 5-bak Peugeot 405 GL 1.6 LPG Opel CorsaC1.4i LPG 11 Mercedes 200D Peugeot 405 GR LPG Ford Fiesta1100 sportvelgen Opel Rekord 2.0 met trekhaak Opel Ascona 1.6s 3 deurs OpelVectra 1.8 LPG groen metallic BMW520i sportvelgen '90 8.950,- '88 6.500,- '90 8.750, '85 13.250, '89 8.750,- '83 2.750,- Div. goedkope auto's met APK-keuring vanaf 750,- UW VOORDEEL! 'APK Keuringsstation Gratis herkeuring Schade reparatie "Las- en spuitwerk Klaar terwijl u wacht Perfecte service! Postweg 58 (ind.-terrein) - Soesterberg Telefoon 0346 - 35 33 81 Open: 8.00-18.00 u. Vrijdag koopavond Zaterdag open van 9.00-16.00 u. y. li Weg' naar de gereformeerde kerk aan de Generaal Winkelmanstraat. Een regionale aannemer zou belangstel ling hebben voor het terrein van De Hoeksteen, maar wil alleen tot aankoop overgaan als hij er woningen kan bou wen. Om die reden verzochten de her vormde en de gereformeerde kerk het college in mei van dit jaar het bestem mingsplan zodanig te wijzigen, dat wo ningbouw mogelijk wordt. Het college honoreerde dat verzoek niet en stelde dat er geen behoefte is aan nieuwbouw in Soesterberg. Ouderen Keddyman bestrijdt dat. Volgens hem wordt er gedacht aan vijftien tot achttien appartementen voor met name ouderen. Voor die doelgroep is er de laatste tijd niet of nauwelijks gebouwd in de 'dorpskern-over-de-bult'. Volgens het plan zouden er onder de appartementen winkels moeten komen met een totale oppervlakte van vier- tot vijfhonderd vierkante meter. De conclu sie in een notitie van de gemeente, dat er in Soesterberg geen behoefte is aan nieuwe winkels, is in de ogen van Keddyman achterhaald. Na de sluiting van het Amerikaanse deel van de vlieg basis wonen er in Soesterberg ruim drie honderd nieuwe Nederlandse gezinnen die hun boodschappen in tegenstelling tot de Amerikanen wél bij de plaatse lijke middenstand halen. De supermarkt die tegenover De Hoeksteen is geves tigd, zou volgens Keddyman graag naar de overkant van de Buys Ballotlaan ver huizen, omdat daar de mogelijkheid tot de gewenste uitbreiding bestaat. Het terrein aan de Buys Ballotlaan staat niet op de gemeentelijke lijst van bouwlocaties voor de komende drie jaar. Daarom zou woningbouw op de plek van De Hoeksteen in principe op z'n vroegst in 1998 of 1999 mogelijk kunnen worden. Zo lang kunnen de hervormde en de gereformeerde kerk niet wachten, aldus Keddyman. De pro blemen zijn dan niet te overzien. Of het gemeentebestuur bereid is alsnog het bestemmingsplan te wijzigen en woningbouw toe te staan, werd afgelo pen woesndag niet duidelijk in de commissievergadering over de volks huisvestingsnota. In januari praten het college en de raadsfracties verder over dit complexe onderwerp. Wellicht dat dan wel uitsluitsel wordt gegeven. !k reed over de Amersfoortsestraat vanuit Soest naar Soesterberg en ter hoogte van het Kontakt der Kont inenten reden een paar auto's luid claxonerend mij voorbij. Ze wezen naar de achterzijde van de bus en in mijn achter-uitkijkspiegel zag ik enige rookontwikkeling'. Aldus de geschrokken buschauffeur P. van Zoeren uit Amersfoort, afgelopen vrijdag om ongeveer half elf. Hij ver volgde: "Maar het gebeurt wel eens va ker dat er wat rook uit de motor komt als een drup olie op een heet gedeelte van de motor valt. Ik maakte mij dan ook niet zoveel zorgen en stuurde de bus naar links om Soesterberg in te rij den." "In de bus zat een oudere dame die mij attendeerde op rookontwikkeling in de bus. Tot mijn grote schrik zag ik dat het I De motor van de lijnbus van MidNet brandde uit. achterste gedeelte van de bus vol rook stond. Ik bracht de bus onmiddellijk tot stilstand en schakelde de motor uit. Maar de motor reageerde daar niet op en begon ineens te loeien. Snel greep ik mijn geldtas en met mijn enige passagier verliet ik zo snel mogelijk de bus." De Soesterbergse brandweer was sne) ter plaatse en had met twee bluswagens veel werk om het telkens weer op laaiende vuur in het motorcompar timent te blussen. Vanwege de vorst werd het wegdek glad van circa 1000 li ter bluswater, waardoor het verkeer richting Utrecht tijdelijk over het fiets pad werd geleid. Rijkswaterstaat assis teerde door zout op het wegdek te strooien. De vier jaar oude bus werd total loss afgevoerd. jsL Zondag 17 december ROOMS-KATHOLIEKE KERK Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Voorganger pastor J. v.d. Zandt Zaterdag 19.00 cantores Zondag 10.30 gemengd koor Zondag 19.00 Volkskerstzang; ds. M.A.A. Nawijn en gemengd koor Cenakel, Amersfoortsestraat 18 Zondag 09.00 eucharistieviering; an dere dagen 07.30; gebedsdiensten: da gelijks 12.15, 15.30 en 18.00 uur. De kapel is de hele dag open. NED. HERVORMDE GEMEENTE/ GEREFORMEERDE KERK kerkelijk centrum Generaal Winkelmanstraat 99-101 10.00 ds. J. van Marion 19.00 Volkskerstzang zie r.k. kerk STERRENBERG 'De Lichtpunt', Huis ter Heide 10.30 ds. H. Henstra; H.A. Huisarts Vrijdag 18.00 - maandag 08.00 uur: F.P. Prause, Oude Tempellaan 6, tel. 351517. Tandarts Spreekuren 13.00 en 19.00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts 1 H.J.M. Tonino en P.B.E. Tonino-van Schieveen, Kampweg 50, tel. 352467; weekenddienst na afspraak; in andere gevallen hoort men via het antwoordap paraat wie er dienst heeft. Stichting Hulpdienst Soesterberg Hulp aanvragen: dagelijks 09.00-10.00 uur, tel. 351789, b.g.g. 351658 of 351437. Kruiswerk Stichting Kruiswerk N.O. Utrecht 24 uur per dag bereikbaar onder tel. 06- 8344* (20 ct. per minuut). Stichting Thuiszorg en Maatschappelijk Werk N.O. Utrecht Generaal Winkelmanstraat 103, tel. 352606, elke dinsdag en woensdag 09.30-10.30 uur. Politie Dorpsplein 17A, tel. 351555; werkda gen 12.00-13.00 uur; overige tijden: tel. 035-5487411; alarmnummer: 06-11. Tel. 035-6093666. GEBOREN 24 november: Daniëlle, dochter van Peter en Margriet Huijbregtse, Prof. Lorentzlaan 27. OVERLEDEN 27 november: Gerarda Theresia Legierse-de Bleijer (67), Plesmanstraat 100; 5 december: Jan Engelbert Spronk (74), Dorpsplein 29; 6 december: Johanna Clasina de Bree- van der Poel (67), Rademakerstraat 33. Opgaven: Van Maarenplein 1, tel. 351252. HUISARTS van 23 december tot 6 januari. De collega's nemen waar voor spoedgevallen. De Remu heeft toestemming gekregen om op een stuk grond ter grootte van ca. 39 vierkante meter een transformator station aan de Kamerlingh Onneslaan te bouwen. Deze uitbreiding was gezien een toename van aanvragen noodzake lijk geworden. De gemeente heeft het perceeltje aan de REMU verkocht voor de prijs van 160,- per m2. AUTORIJSCHOOL Theoriecursus start op 13 december om 19.00 uur. Theoriecursus f 150,- theorie-examenkaart. De cursus wordt gegeven in eigen leslokaal. Kampweg 96, Soesterberg Tel. 0346-352315/352272 b.g.g. 352088 Autotelefoon 06-52878859 Wilma Goor uit Soesterberg is er apetrots op; haar Dirk, bewoner van Sterrenberg, gaat in januari naar een woongroep in Vleuten. Wilma was 22 jaar lang Dirks trouwe bezoekvriend. Ze bracht hem in contact met de buitenwereld, waar hij geleidelijk diverse contacten kreeg. En nu is hij zó zelfstandig dat hij (onder begeleiding) voor zich zelf kan zorgen in een zogeheten 'socio-woning'. 'Fijn dat ik dat met hem mocht bereiken. Dat geeft een enorme voldoening', aldus Wilma. Sterrenberg, de instelling voor verstan delijk gehandicapten, heeft dringend behoefte aan bezoekvrienden en -vrien dinnen. Veel bewoners snakken naar een maatje dat haar of hem dat enorme stuk extra kan geven. Los komen van de woongroep, met je eigen bezoekvriendje de buitenwereld gaan verkennen. Die opzet is bij Dirk gelukt, dank zij zijn bezoekvriendin Wilma. Ze nam hem mee op ontdekkingstocht door Soester berg. Na een poosje herkende men Dirk en dronk hij bij velen een kopje koffie. Binnen de muziekvereniging Odeon was hij een graag geziene gast en hij werd zelfs hun mascotte. Zelfs nam Wilma hem mee op een vakantie naar Honga rije. Zij had geen omkijken naar hem, want alle reisgenoten waren zijn vriend jes geworden. Na afloop bedankten ze Wilma dat zij hem had meegenomen. 'Dank zij hem hebben wij een leuke va kantie gehad', waren hun reacties. 'Ik zal hem na 22 jaar vreselijk missen. Hij had mij nodig en ik hem, maar het voornaamste is dat hij straks op 'eigen benen kan staan'. Zo zijn er veel bewo ners die op zo'n maatje wachten. Bij voorbeeld het verloofde paar Arie en Nel, die dank zij Wilma steun bij elkaar hebben gevonden. Ze zijn nu haar regelmatige gasten die even langs ko men voor een kopje koffie. 'Een pracht- stel. Vergeleken met normale vrienden zijn zij in lief en leed veel trouwer. Ze hebben heel snel door hoe ik me voel en dat zeggen ze ook direct. Dat zijn prach tige dingen, daaraan hecht ik grote waarde', aldus Wilma. Sterrenberg heeft een grote behoefte aan zulke bezoekvrienden, maar ook voor andere activiteiten. Bijvoorbeeld bij scouting, kerkgang, vissen, soos-activi- teiten en vooral het wandelen. Vrijwil ligers die hierin willen meehelpen zijn hard nodig omdat ze de bewoners daarin een veel mooier leven kunnen geven. 'Het duurt een poosje voordat je in die mooie rol groeit', zegt Wilma, 'maar je moet het gewoon doen! Verwacht er in het begin niet direct alles van. Ze moe ten even aan je wennen, maar als het klikt kun je je geen betere vrienden wensen. Weet u wat u eens moest doen, gewoon Dick Scheper op Sterrenberg bellen, telefoon 0346-359911, dan komt de rest vanzelf wel', aldus Wilma, die lachend met haar Dirk naar zijn bunga low gaat want het is bijna etenstijd. Autobedrijf B&S Rademakerstraat 31 Soesterberg 0346-351530 De Vereniging Soesterbergs Belang heeft de directie Midden-Neder land van de PTT schriftelijk enkele vragen gesteld over het postkantoor in Soesterberg. Onlangs kreeg ze antwoord, waarin dhr. H.J. Lan- sink, zonemanager Amersfoort, het volgende stelde. 'Postkantoren BV heeft het voornemen om binnen de komende vijfjaar de ves tiging Soesterberg om te zetten in een franchise-winkel en postagentschap. De dienstverlening zal hierdoor niet worden aangetast. Momenteel wordt in overleg met de vakorganisaties een sociaal plan rond deze reorganisatie opgesteld en dat zal medio december worden afgerond. Helaas zijn de plannen voor Postkanto ren BV in Soesterberg doorkruist door de gemeente Soest, die ons de huur heeft opgezegd voor het pand aan het Dorpsplein. We hebben toen een alter natief gevonden in het huidige pand aan de Rademakerstraat, zij het 'tijdelijk', als gevolg van de reorganisatie. Met het oog op de tijdelijkheid van de huidige locatie is besloten geen onverantwoord hoge investeringen te doen. Ik vraag hiervoor begrip'. Aanpassingen 'Voor de ingang van het postkantoor is een hekje geplaatst waartegen enige fietsen geplaatst kunnen worden. Het plaatsen van een rijwielstandaard stuit op problemen, enerzijds door het recht van overpad en anderzijds door ruimte gebrek en een aflopende stoep. Tele foonboeken zijn al geruime tijd uit het postkantoor verdwenen. Eén van de re denen was dat de kwaliteit van de boe ken achteruitging. Zo werden er pagi na's uitgescheurd waardoor het er rom melig uitzag. Via de openbare telefoons is er een goed alternatief: het gratis nummer 06 80 08. Maar op grond van uw klachten bestudeert PTT Telecom om de nieuw uit te geven telefoonboe ken met de 10-cijferige nummers op nieuw in het postkantoor te introduce ren. Het besluit om de openingstijden van het postkantoor Soesterberg te vermin deren is een gevolg van sterk teruglo pend klantenaanbod, mede door het toenemend gebruik van de giromaat. Uit de maandelijkse NIPO-enquête, die op het postkantoor Soesterberg wordt gehouden, blijkt dat 91,1 van de klanten tevreden is over de wachttijd. Om die reden zie ik geen aanleiding de openingstijden te verruimen', aldus Lansink. i Diensten Centrum Dorpsplein 18, Soesterberg Telefoon 0346 - 35 14 02 Vrijdagmiddag 15 december, 14.00- 17.30 uur: spelletjesmiddag met daarna erwtensoep. Kosten 5,- pp; opgave kantoor dienstencentrum, tel. 351402. Zaterdagochtend 16 december, 10.00- 12.00 uur: optreden van het Esbergkoor in het dienstencentrum. Toegang gratis. Zondagmiddag 17 december, 14.00- 16.00 uur: kerstliedjes zingen door de dames Volleberg en Pieren met piano begeleiding van mw. Legerstee. Ook operette-liederen worden ten gehore gebracht. De toegang is gratis. Vrijdagavond 22 december, 19.00 uur: kerstdiner in het dienstencentrum. Kosten 25,- pp. Opgave vóór 15 de cember 12.00 uur, kantoor diensten centrum, tel. 351402. De activiteiten in het dienstencentrum van De Drie Eiken zijn voor alle Soesterbergse 55+'ers. 't Driftje in Soest had een vloer oppervlakte van 450 vierkante me ter, MultiKozijn in Soesterberg telt 1200 vierkante meter. Ook heeft de produktie een sprong gemaakt. Tel daarbij op een mooi gebouw met een fantastische locatie gezien het nationale transport en MultoKozijn kan nog jaren vooruit. De heer N.E.M. Groot, directeur van MultiKozijn sinds 21 augustus j.1., is best tevreden met zijn nieuwe bedijf aan de Amersfoortsestraat 11a. Het opvallend zilverkleurig gebouw, direct naast garage Plekkepoel oogt niet alleen van buiten mooi, ook van binnen is gekozen voor een ruime opzet waarin diverse hout bewerkingsmachines onopvallend hun plaats in de moderne ruimte hebben gevonden. Machinaal timmerwerk staat garant voor in perfectie te leveren kozijnen, ramen, deuren, serres van hout, kunst stof of aluminium. Alle producten zijn voorzien van het KOMO/SKH keur merk en wordt geleverd met 10 jaar ga rantie. Negen man in de productie en twee staffunctionarissen runnen dit hyper-moderne bedrijf met mogelijke personeelsuitbreiding voor de toekomst. Toekomst Sinds 21 augustus is men bezig met de verhuizing, plaatsing van de machines en uiteraard gaat de produktie door. De naamswijziging, aanpassing administra tie en andere zaken, vragen een aanlooptijd tot 1 januari 1996. Dan is alles zodanig geregeld dat men alle aan dacht aan de produktie en toekomst van MultiKozijn kan besteden. Want toe komst heeft het bedrijf. De bovenver dieping wordt omgebouwd tot een showroom waarin alle artikelen met hun werking worden tentoongesteld. Het is de bedoeling dat in het voorjaar een 'open dag' wordt gehouden, waarin het bedrijf zich in al zijn mogelijkheden pre senteert. Richtte 't Driftje zich tot de kleine aannemer, MultiKozijn heeft het meer op de grote wereld van aannemers gericht, zonder de kleine aannemer en zelfs de particulier te vergeten. Want de kleine man is bij MultiKozijn op elke werkdag van 09.00 tot 17.00 uur wel kom. Een afspraak voor een opdracht kan men vooraf bekend maken via te lefoon (0346-) 353800 of faxnummer: 351466. Elke maandagmorgen kan men van 11.00 tot 12.00 uur via Radio Soest het programma 'Rondje Soesterberg' beluis teren. Uit een onlangs gehouden mini- onderzoekje in Soesterberg blijkt dat velen deze maandagmorgenzender heb ben gevonden en er met plezier naar luisteren. 'Het voordeel is dat je veel nieuwtjes hoort', is één van de vele reac ties. Anderen spreken hun waardering uit over de spreiding van onderwerpen en de inhoud. Tot op heden wordt het programma ge presenteerd door Anneke Vestering van restaurant 'de Tuin'. Maar gelukkig is er versterking op komst. Mogelijk gaan drie dames haar assisteren, waardoor er niet teveel druk op één persoon wordt gezet. Alle voorbereidingen worden in samenwerking met de correspondent van de Soesterbergse Courant gedaan, om zo actueel mogelijk nieuws te kun nen brengen. Wie in de presentatie van Rondje Soesterberg geïnteresseerd is, kan zich bij Anneke Vestering opgeven, tel. 351273. Het programma kan men be luisteren via de kabel op FM 90,9 (mono) en FM 107,9 (stereo) en via de ether op FM 105,9, elke maandag morgen tussen 11.00 en 12.00 uur. WIJNHANDEL SLIJTERIJ 'iP'ii.bticjE. ^Jzz±tdacjzn £72 ££/2 GEN. WINKELMANSTRAAT 37 SOESTERBERG TELEFOON 0346-35 34 39 Woensdag 13 december 13.30 bridge-instuif, Drie Eiken Vrijdag 15 december 16.00 open dag, Huize Pompidoe 14.00 spelletjesmiddag, Drie Eiken Zaterdag 16 december 11.00 open dag, Huize Pompidoe 15.50 KVO-Korbis, Banninghal 21.00 Forever Young, dansschool Rellum Zondag 17 december 14.00 Open huis, d.c. Drie Eiken 19.00 Volkskerstzang, Caroluskerk Maandag 18 december 11.00 Rondje Soesterberg, Radio Soest 08.00-16.00 oud papier, r.k. kerk Dinsdag 19 december 08.00-16.00 oud papier, r.k. kerk Opgaven: tel. 351252. t.

Soester Courant | 1995 | | pagina 13