Zaalclubs moeten mogelijk inleveren Beleving sleutel tot succes BDC VUURWERK PROVAK Red Stars heeft beet, maar laat los Gelijkspel Selby in return 2.95!! Ook Bert van Vlaanderen start in Sylvestercross WOENSDAG 13 DECEMBER 1995 SOESTER COURANT PAGINA 15 Gemeente gaat zaalruimteverdeling kritischer bekijken Collectief handballers sterk genoeg om hoge ogen te gooien HANDBAL ATLETIEK 'riathleten kunnen goed uit de voeten 1 Quo Vadisloop Na eerdere 7-1-zege op Eemnes BADMINTON HOCKEY MHC Soest laat geen traan ondanks nieuwe nederlaag Basketbaltoernooi voor scholieren bij The Red Stars Installatiebedrijf j. cornelisse bv. Dakwerken Slof kanonslagen Alles op video HOOIJER Soesterbergsestraat 4, Soest Telefoon 035-6026900 BASKETBAL Nationaal kampioen Greta Koens komt ZAALVOETBAL DVS/De Kuil houdt promotieplaats in vizier na 6-8-zege J, Piranhas voorkomt vlak voor tijd sensatie in bekertoernooi Officieel is er nog geen besluit genomen, maar veel zaalsportverenigingen moeten er rekening mee houden, dat ze met ingang van het nieuwe seizoen niet langer 'onbeperkt' zaalruimte krijgen toegewezen. De kans is zelfs niet uitgesloten dat ze in de nabije toekomst extra moeten gaan betalen voor 'extra' uren. Dat laatste blijkt uit een opmerking van ambtenaar Ton ^"Testein die donderdagavond namens de gemeente aanwezig was op een enkomst van de zaalclubs die lid zijn van de Vereniging Sportraad Soest men betrt een 8 Hoewel het 'betalen voor extra uren' al vaker in de wandelgangen is geopperd en eerder ook reeds in deze krant is ge meld, joeg Dorrestein sommige club bestuurders de schrik op het lijf. Gert Lamers, bestuurslid van de VSS, kon zich dat goed voorstellen. Hij was zelf ook verbaasd. Het VSS-bestuur heeft met de gemeente tot dusver immers alleen maar over de criteria voor de zaalruimteverdeling ge- esproken. Op basis daarvan is een geza menlijk voorstel aan de clubs voorge legd. Over de tarifering is tot dusver officieel met nog geen woord gerept. Bij de toewijzing van zaaluren voor wedstrijden wordt uitgegaan van de nor men die de sportbonden hanteren met betrekking tot de totale speelduur van een wedstrijd, inclusief de pauze. Elk lid een club heeft daarnaast recht op Ji training in de zaal, waar ook de strijden worden gespeeld. Daarnaast gen de clubs veertig procent van de eerste trainingsuren extra aanvragen. Althans, zo luidt het voorstel van de gemeente en de VSS. Geld Als de clubs daar niet mee uit de voe ten kunnen, zullen burgemeester en wethouders bepalen of er buiten de nor men extra uren beschikbaar worden ge steld, maar dat kost dan geld extra, liet Dorrestein weten. Nadat Lamers en voorzitter Leo Verver van volleybal vereniging Stam/SoVoCo geschrokken en verrast hadden gereageerd, meldde Dorrestein dat de door hem geschetste situatie hypothetisch is. "De één ge bruikt meer dan de ander. In overleg met elkaar zullen we zoals altijd de ruimte verdelen," aldus Dorrestein. Stam/SoVoCo ging (nog) niet akkoord met het voorstel van veertig procent voor de tweede training. Verver wil eerst doorrekenen wat de consequenties voor zijn club zijn. Zoals bekend traint alleen al het eerste damesteam van Stam/ SoVoCo, dat in de één-na-hoogste divi sie van Nederland uitkomt, ongeveer negen uur in de week. Ook bij Turn Vereniging Soest (TVS) vreest men dat door de nieuwe criteria de mogelijkhe den om een top-niveau te bereiken, klei ner dan wel onmogelijk worden. Aan de andere kant zou zaalvoetbalvereniging SEC recht hebben op zes trainingsuren, terwijl het maar één uur daarvan ge bruikt. "Meer hebben we niet nodig," aldus bestuurslid Mare Koper. Kritischer Volgens Dorrestein is het noodzakelijk kritischer naar de zaalruimteverdeling te kijken, omdat er in de afgelopen jaren nieuwe clubs zijn bijgekomen. Zo nam zaalvoetbal zijn toevlucht en werd TVS opgericht na een afscheiding van De Springbokken. Het totale aantal georga niseerde sporters is de laatste jaren ech ter afgenomen. Dorrestein kan zich voorstellen dat in de nieuwe situatie sommige clubs erop ach teruitgaan, terwijl andere beter worden van de nieuwe criteria. In elk geval zul len 'oude rechten' van clubs geen rol meer spelen in de toewijzing van uren en zalen. Afgesproken is, maar dat ligt voor de hand, dat de clubs spelen en trainen in een zaal of hal, waar de basis voorzieningen aanwezig zijn. Weelde Feit is dat de meeste zaalclubs in Soest tot nu toe in weelde baadden voor wat betreft de zaalruimteverdeling. Waar el ders per uur moet worden afgerekend met de gemeente, betalen de Soester clubs slechts 45 gulden per lid per jaar. Vragen ze extra zaalruimte voor bijvoor beeld een toernooi of een oefen wedstrijd, en is de ruimte er, dan krijgen ze de gewenste hal zonder dat dat extra geld kost. De gemeente is voornemens daarin iets minder 'goedgeefs' te zijn. "Maar wat is erop tegen om de uren die overblijven aan de clubs beschikbaar te stellen," vroeg TVS-er Van Luyn. Volgens Dor restein groeit het aantal ongeorgani seerde sporters dat ook gebruik wil ma ken van een zaal of hal. Lamers van de VSS vindt het een mooi streven van de gemeente om de zalen commercieel te exploiteren aan andere groepen, maar hij onderstreepte nog eens dat het VSS- bestuur wil dat de clubs prioriteit krij gen. Eind januari moeten de verenigingen hun aanvraag voor de zaalruimte voor seizoen 1996-'97 hebben ingediend bij de gemeente. De uiteindelijke toewij zing zal vermoedelijk in maart plaatsvin den. lang alle spelers het kunnen op rengen om zestig minuten lang voor elkaar te knokken, is elke te genstander in de tweede divisie te doppen voor Smeeing/BDC. Die telling gaat na zes wedstrijden nog teeds op voor de handballers die fgelopen zondag die bereidheid ladden en dus met 19-14 van Laren vonnen. We hebben enkele spelers die er bo- enuit steken, maar we moeten het toch ls ploeg doen. We kunnen niet zeggen 'andaag doet hij het en volgende week ie ander'. Alleen als we als collectief )elen, kunnen we veel bereiken. Ook e spelers op de bank moeten daarmee zig zijn. Eigenlijk hoef ik ze alleen laar scherp te houden. En als de bele- ing er is, gaat dat natuurlijk gemakke- jker," onderstreepte trainer/coach erard Tukker de stand van zaken. Ia het slechte optreden in Aalsmeer 25-19-verlies) beseften de handballers sporthal Beukendal wat de bedoeling fc. Smeeing/BDC opende sterk en tonde wil, hetgeen goed was voor een [oorsprong van maximaal drie doelpun- :n. Toch moest Tukker zijn manschap- ra in de rust waarschuwen, nadat La- ra een 9-6-achterstand had uitgewist: Michel Roest ziet een gaatje. Zijn broer Arjan houdt de verrichtingen in Foto: Aldo Allessie iterdag kwamen diverse triatleten in De Schieter aan de start van de io Vadisloop in Bunschoten. De itrijd kon worden aangebonden op le 5, 10 en 15 kilometer. Op de :ortste afstand ging Gijs van •rlaar voor een ereplaats. 'e tegenstand was ditmaal niet gering, letgeen bleek uit de gerealiseerde tijd an 16.03, waarmee hij toch nog twee concurrenten voor moest laten gaan. Op de 10 kilometer waren vijf Soester deel nemers present. Dennis Moerman scoorde hier een ruime voldoende met 39.22. Bij de dames bracht Bea Beijer het tot de derde plaats in 47.30, Gerda van der Veen noteerde 52.22 gevolgd door Alda van der Veen in 56.20. Op de 15 kilometer kwamen de echte duursporters het best uit de verf. Daar bereikte Frank de Groot een verdienste lijke vierde plaats bij de heren in een tijd van 56.20. Bij de veteranen hielden Bert Snel en Frans Jansen elkaar goed in evenwicht, waarbij de balans uiteindelijk doorsloeg in het voordeel van Snel: 1.09.08 tegen 1.10.29. Frits van de Meijden en Ed van Renswouw gaven elkaar helemaal niets toe en kwamen beiden in 1.13.09 over de streep. 9-9. Dat een doelpunt van Smeeing/ BDC in de laatste seconde werd afge keurd, deed er niet eens toe. Fouten "Er werden achterin fouten gemaakt en dan gaan spelers naar elkaar wijzen. Ik heb gezegd dat ze dat niet moeten doen, fouten worden er nu eenmaal gemaakt. Op zulke momenten moeten ze juist bereid zijn om op tijd rugdekking te ge ven. Dat betekent dat je keihard moet werken en dat kost kracht." Tot zijn voldoening stelde de Amers- foortse handbaltrainer na het opont houd in de kleedkamer vast dat Smeeing/BDC inzet investeerde. En dat zou zich uitbetalen. In de verdediging gaven de Soesters nauwelijks ruimte en al vond Laren een klein gaatje, dan stond Dennis de Rijk goed opgesteld. Aan de andere kant forceerde Wim Steenbakkers drie keer, zodat het vijf minuten zou duren, voordat Smeeing/ BDC via Michel Roest eindelijk de voordelige marge in ere herstelde. De thuisclub werd in het zadel geholpen door twee tijdstraffen voor Laren en heerste en controleerde in die fase. Zelfs toen Laren met één man meer op het veld liep (twee minuten Guus Tourné), scoorde de ploeg na een fraaie combi natie tussen Arjan Roest en Charles van Zetten (14-9). Pas na ruim zestien mi nuten handbal in de tweede helft deed Laren iets terug. Een chaotische periode volgde, waarin vooral Smeeing/BDC een aantal kansen liet liggen. Toen Tourné voor de tweede maal naar de kant moest, kwam Laren van 14-11 op 14-12. Er waren tien mi nuten voorbij gegaan, waarin Smeeing/ BDC niet had gescoord. Net op tijd vond Charles van Zetten, die met zeven treffers topscorer werd, het doel van de tegenstander. De alles-of-niets taktiek van de bezoe kers draaide uit op een mislukking, omdat ze niet creatief genoeg waren de defensie van Smeeing/BDC uit elkaar te spelen. De Soester zege (de vierde in zes duels) werd beklonken met een publieksgericht kunstje van (wie anders) Tourné. Hij mocht in de laatste seconde een strafworp nemen en lobte na een fraai pirouetje de bal met precisie over de verbaasde doelman van Laren: 19- 14. Dank zij dat resultaat blijft Smeeing/ BDC een rol van betekenis spelen in de tweede divisie. De voorsprong op sub topper Laren werd vergroot tot drie punten en de achterstand op de koplo per blijft, met twee punten, overbrug baar. Mits de spelers de bereidheid blij ven opbrengen om zestig minuten lang voor elkaar te knokken. Dames Spannend was de thuiswedstrijd die de dames afwerkten tegen UHV/DSO. De handbalsters behaalden een 15-14-over- winning op de gasten. Het was de derde zege die de dames van Smeeing/BDC in de zaalcompetitie boekten. Selby moest naar Eemnes om de re turn te spelen tegenUe gelijknamige club. Thuis hadden de Soesters ge wonnen met 7-1. Ditmaal werd het 4-4. Herman Scheerhoorn had geen moeite met zijn tegenstander en haalde het eer ste punt voor Selby binnen (5-15/0-15). Henk Stienstra daarentegen verloor zijn partij (15-2/15-4), waardoor de stand weer gelijk stond. Het enkelspel van Paula van den Dijssel verliep grillig. De eerste set verloor ze met 11-1, maar in de tweede game kon ze een verlenging afdwingen die ze uiteindelijk toch ver loor: 12-11. Lydia van den Dijssel speelde goed en kon de winst pakken 7- 11/1-11. Scheerhoorn en Stienstra haalden in het herendubbelspel in de eerste game een stand van 13-13, waarna ze besloten om niet te verlengen en ze met 13-15 de winst konden pakken. De tweede set werd met gemak gewonnen 9-15. De dames Van den Dijssel hadden drie ga- mes nodig voor hun dubbelpartij. De eerste set werd na verlenging gewonnen met 14-17. In de tweede game stonden ze met 4-10 voor, maar Eemnes kon te rugkomen tot 13-13. Een verlenging volgde waarbij Selby de mist inging 18- 13. De beslissende derde set werd door Eemnes succesvol afgesloten 15-1. Het gemengd dubbelspel van Scheer hoorn en Paula van den Dijssel was spannend. De eerste set werd na verlen ging gewonnen door Selby: 16-18. Aan de andere kant van het veld hadden ze in de tweede game geen schijn van kans en gingen met 15-3 ten onder. Weer volgde een derde set die in eerste instan tie gelijk opging (8-7), maar waarbij Eemnes toch het beslissende punt kon scoren 15-8. Stienstra en Lydia van den Dijssel zorgden voor een gelijkspel door met 7-15, 11-15 hun partij te winnen. De heren van Soest hebben afgelo pen zondag op het kunstgrasveld aan de Koningsweg de kansen laten liggen om zich van de onderste plaatsen op de ranglijst te onttrek ken. Tegenstander Amstelveen speelde net even beheerster en won met 1-2. Een man mag niet huilen'. Dat was het nummer dat de hockeyers na afloop van de wedstrijd uitkozen tijdens de traditio nele Karaoke-afsluiting van de eerste helft van de competitie. De titel van het liedje was kenmerkend voor het zeven tig minuten durende duel dat zich daar voor had afgespeeld. Soest moest op de ijskoude piste al na vijf minuten buigen voor de fortuinlijk afgeronde aanval van Amstelveen. Daarna kwamen de Soesters wat meer in hun spel, hetgeen resulteerde in span nende momenten voor het doel van de Noordhollanders. Maar keer op keer wist de Amstelveense keeper de schoten te keren. In de tweede helft drukte Soest de te genstander op eigen helft, waardoor Amstelveen gedwongen werd op de counter te spelen. Een dergelijke aanval leidde tot een strafcorner, waaruit de gasten de voorsprong vergrootten. Soest deed er in de laatste twintig minuten van alles aan om de stand in evenwicht te brengen. Een splijtende pass vanuit de defensie werd door Edwin Ros op gevangen. Hij bediende vervolgens Her man Stam op maat die de bal uiteinde lijk in de verste hoek knalde. De gelijk maker hing in de laatste fase van het duel in de ijskoude lucht, maar Soest verzuimde om doeltreffend uit te halen. "We gaan tijdens de winterstop keihard werken om het degradatiespook te ont lopen," aldus Laurens Ros. De wedstrijd van de dames, die even eens tegen Amstelveen moesten spelen, werd afgelast. Op woensdag 27 december en vrij dag 5 januari vormt sporthal Beu kendal het decor voor het jaarlijkse bastketbaltoernooi voor scholieren. De leerlingen uit het basisonderwijs ko men de eerste dag aan de bak. De wed strijden worden gespeeld tussen 8.00 en 17.00 uur. Negen dagen later kan de jeugd van de middelbare scholen een uurtje langer slapen. Voor de jongeren begint het basketbaltoernooi om 9.00 uur en zal om ongeveer vijf uur 's mid dags bekend zijn wie toernooiwinnaar is. De organisatie is in handen van basketbalvereniging The Red Stars. Telefoon (035) - 601 30 14 Lange tijd hing er een sensatie in de lucht. Ruim een half uur viste het herenteam van Red Stars zondag op een daverende verrassing tegen 3 Es Piranhas. En de basketballers had den beet, maar op het moment dat het lijntje moest worden opgehaald, werden ze zelf aan de haak gesla gen. De bekerstrijd tussen de gasten uit de promotiedivisie en Red Stars, dat drie klassen lager acteert, was vooraf be stempeld als een ongelijke, maar ont wikkelde zich tot een boeiende en vooral spannende ontmoeting. Van be gin af aan lieten de Soesters hun tanden zien. Notabene zonder Igor Smink, de puntenverslinder van de ploeg die met een dijbeenblessure toekeek, hield Red Stars gelijke tred met 3 Es/Piranhas. Het team had niets te verliezen, speelde misschien juist daardoor ongedwongen en presteerde in aanvallend opzicht be ter dan in menig competitieduel. Eigenlijk was het opmerkelijk hoe vaak Red Stars onder het bord van de bezoe kers verscheen en allesbehalve een kansloze indruk maakte. De ruststand van 32-32 was dan ook niet geflatteerd. En de beste periode van Red Stars moest toen nog aanbreken. Heupen Manfred Dikkers, goed aangespeeld door zijn ploeggenoten, kreeg het op zijn heupen en wierp binnen acht minu ten zesmaal met zijn succes zijn hengel uit. Het leek allemaal ongelooflijk wat zich in Beukendal afspeelde, maar het scorebord bracht de waarheid in beeld: 46-38. Dikkers had op dat moment de rol van topscorer overgenomen van zijn tegenstrever Emanuelson die bij toer beurt door Dikkers en Bob Kooter werd verdedigd. Maar uitgerekend op het moment dat het water de Soesters in de mónd liep, was het voer op. 3 Es/Piranhas zat nog vast aan de haak, maar het lintje kwam steeds strakker te staan. Red Stars kreeg nog kansen, maar miste in de beslis sende fase van de wedstrijd. Dikkers zat even stuk en niemand nam zijn hon neurs waar. John McClain, die zich nor maliter garant stelt voor wat scores van buiten, had zijn schot thuisgelaten en Smink was er niet om de bal er een keer of drie, vier stoïcijns in te gooien. En dus ging 3 Es/Piranhas onder aan voering van Emanuelson (24 punten) over tot de orde van de dag. De gasten kregen nauwelijks persoonlijke fouten, terwijl bij Red Stars Dikkers en Marco van Maanen op vier uitkwamen. Red Stars mocht in veertig minuten slechts één keer vanaf de vrije worplijn aanleg gen, 3 Es/Piranhas verzilverde zonder blikken of blozen twaalf van de vijftien 'eenpunters'. Er werd niet gestaakt bij Red Stars, maar de produktie lag stil. Minutenlang. En dat brak de ploeg op. Pas op 46-53 herinnerde Red Stars zich weer waar de ring hing. De driepunter van Felter (50- 57) was echter net zo dodelijk als de vis, waaraan de gasten hun naam hebben ontleend. De tijd begon te dringen en Red Stars ontbeerde het afstandschot om een wending in het duel te forceren. Om toch nog even aan te geven dat ze in de promotiedivisie spelen, gooiden Tesselaar en Herman er nog een driepunter in. Zij hadden, evenals Fel ter, niet eerder gescoord in het duel, waarin Red Stars eervol werd ontslagen uit het bekertoernooi: 56-68. Veel pijnlijker was de nederlaag die de basketballers een dag eerder leden tegen Crackerjacks. De ploeg moest de tweede plaats op de ranglijst prijsgeven, door dat ook de derde streekderby werd ver- Martijn Scheele heeft een keuze ge- maakten speelt Marco van Maanen (19) aan. Manfred Dikkers (links) wil de bal ook hebben. Foto: Aldo Allessie loren. De Amersfoorters draaiden de laatste weken niet goed, maar hadden de batterijen voor de confrontatie met Ré0 Stars opgeladen. De accu van de Soesters kon zo naar de sloop worden gebracht. Gevolg: ruststand 50-40. Coach Rinus Valk: 'Crackeijacks speel de hard en fanatiek. Dat ontbrak bij ons in de eerste helft. Als je in één helft vijf tig punten tegen krijgt, komt dat door dat je in de verdediging te slap bent." In dat laatste opzicht herstelde Red Stars zich enigszins, maar offensief liet Red Stars het liggen. "Ons team kan niet tegen een harde ploeg spelen," aldus Valk. Dikkers (acht punten) verloor het persoonlijke duel met Maarten Sikking (25 punten) en dat was volgens Valk het verschil tussen Crackerjacks en Red Stars, waarbij alleen McClain een ruime voldoende haalde door 23 punten te scoren en goed te verdedigen. Dames Het derde team van Niels Stensen was geen 'eitje' voor de dames van Red Stars, al deed de knie van aanvoerster Yvonne Smink na afloop anders ver moeden. Toch had de Soester ploeg een riant uitzicht op de zege toen er nog vier minuten moesten worden gespeeld. Red Stars leidde met 37-25, maar liet zich vervolgens intimideren door de Utrech ters die een persoonlijke verdediging van stal haalden en het fysieke duel niet schuwden. Tot overmaat van ramp ver knalde de ploeg van Aldo Heeregrave enkele vrije kansen en was het plotseling 37-37 toen Red Stars de laatste aanval inging. De schotpoging van Smink stierf op de ring van de basket. Na een tegenvallende competities tart is DVS/De Kuil in vorm en ook weer niet. De eersteklasser zakt na een goede eerste helft nog wel eens terug en maakt het zich dan onno dig moeilijk. Voor de tweede achtereenvolgende keer werd een ruime voorsprong in de rust (1-5) bijna uit handen gegeven. Palm Adelaars mocht vorige week tot 4-5 te rugkomen, alvorens Eric Looijsen met een prachtige stiftbal vanaf eigen helft voor 4-6 zorgde en DVS/De Kuil uit eindelijk met 6-8 zou winnen. In de eerste helft werd Palm Adelaars vastgezet en liep de Soester ploeg uit naar een comfortabele stand. Daarna prefereerden sommige zaalvoetballers de individuele actie boven het afspelen van de val naar de vrije medespeler. Dat kwam het speelbeeld niet ten goede, maar na een chaotische fase zette DVS/De Kuil de puntjes op de i. Looijsen en Arnold Roertjes maakten ieder drie doelpunten. Gerard van Soeren liet zijn eerste competitietreffer aantekenen en aanvoerder René Ribberink, bezig aan zijn laatste seizoen in de hoofdmacht, schoot ook één keer raak. Uit de laatste vijf duels putten Gert Aalderink en consorten dertien punten, waardoor het team de derde plaats be zet. Daardoor blijft DVS/De Kuil de tweede stek in het vizier houden. De organisatoren van de vijf tiende Sylvestercross zijn erin ge slaagd nog meer top-atleten te strikken. Inmiddels is bekend dat ook Bert van Vlaanderen, de beste marathonloper van ons land, zal starten in de promi- nentenloop (10.000 meter) op 31 december. "Hij loopt maar weinig wedstrijden en daarom zijn we blij dat de Sylvestercross er één van is," aldus Marion van den Broek van AV Pijnenburg. De club heeft ook Marco Gielen vastgelegd. Hij was op 2 de cember met een negentiende plaats de beste Nederlander tijdens de Eu ropese kampioenschappen cross. Verder is onder anderen Peter van de Velden toegevoegd aan het deel nemersveld dat met Marcel Versteeg, Casper Vroemen, Marcel Laros en de Marok-kaanse winnaar van vorig jaar, Aziz Bougra, al sterk kon wor den genoemd. Tot de spijt van de organisatie heb ben René Godlieb, winnaar in 1992, en Greg van Hest afgezegd. De laat ste vertrekt naar Zuid-Afrika en Godlieb neemt na een aantal min dere prestaties wat gas terug en zal voorlopig niet in wedstrijdverband lopen. De tegenvaller wordt ruimschoots gecompenseerd door het aantrekken van Greta Koens bij de dames. Zij is de vaderlandse titelhoudster op de cross en was ook in de Warandeloop, de eerste van de vijf nationale cros sen, de snelste Hollandse. Koens krijgt concurrentie van onder ande ren Irma Heeren, vier weken geleden nog tweede op de WK duathlon. Op de korte cross (3.200 meter) heeft AV Pijnenburg zich verzekerd van een start van Johan de Koning. De atleet van AV Sprint uit Breda pakte in 1994 de zege. Als hij die prestatie wil evenaren, zal hij in ieder geval Mare Corstjes van zich af moe ten schudden. De Belg zegevierde ook al eens in het zand van de Lange Duinen. Vorig jaar namen in totaal bijna tweeduizend lopers deel aan de cross van AV Pijnenburg. Dit jaar zullen dat er niet minder zijn, is de ver wachting. De belangrijkste wedstrij den op 31 decemer zijn de 8.000 meter voor veteranen 1,11 en III (11.30 uur), de 8.000 meter voor se nioren (12.20), de korte cross heren (13.00), de 5.200 meter voor dames en dames veteranen (13.50) en na tuurlijk de prominentenloop over 10.000 meter (14.30 uur). Om 15.00 uur klinkt het startschot voor de prestatieloop over 2, 4, 6 of 8 kilo meter. Inschrijven kan bij Nelleke Boissevain, Witte Paardstraatje 1, 3764 DC Soest.

Soester Courant | 1995 | | pagina 15