41e internationale Als U automaterialen zoekt... Wildschut Optiek BREZAN AUTOMATERIALEN dat kan niet missen Soestduinen 26 december 1995 Voorwoord Comité Kerstcross Zuidpromenade 14 SOEST, Hartje-Zuid Telefoon (035) 602 22 12 Voorwoord voorzitter "Tempo" SOEST Nieuwerhoekplein 4 Tel. 035 - 602 56 73 602 57 07 WOENSDAG 13 DECEMBER 1995 KERSTCROSS PAGINA 3 tempo kerstcross De 41e Internationale Kerstcross Soestduinen is mogelijk door de volgende sponsors: Giant fietsen, Lelystad Westra recycling, Soest Van Rouwendaal grondwerk, Soest Hoka snacks, Soest Niehof auto's, Soest Café de Kuil, Soest Van Ede glashandel, Soest Van Riet tegelzetters, Soest Voortjes schilderwerken, Soest Roest transport, Soest 't Hoekje vishandel, Soest C1000 supermarkt, Soest Koenen intern transport, Soest Haico rijwielen, Soest T.O.F. speciaaldrukkerij, Soest E.S.S. schoonmaakbedrijf, Soest Toonen assurantiën, Soest De Voortgang klussenbedrijf, Baarn Linden bedrijfskleding, Soest Wildschut optiek, Soest V.d. Hengel aannemer, Soest Davo doe-het-zelf, Soest Tak taxibedrijf, Soest Fugers meubelen, Soest Wiversales New Energie, Oosterhout Arkel telecommunicatie, Stamproy E. van Ginkel voetbaltrainer, Baarn Karelse autobanden, Soest Peko systeemvloeren, Soest Stork metaal, Soest Van Asch aannemer, Soest Gerth reisburo, Soest Snijders staatwerk, Soest Zwart Mul en Co Accountes, Soest Van de Pol loodgieter, Soest Noordlease leasemaatschappij, Groningen Brezan automaterialen, Soest Weslon betonboringen, Soest Westemeyer aannemer, Soest Drukkerij Smit, Amersfoort Soester Courant, Soest M.T.E. milieutechniek, Soest V.d. Kerkhok loodgieter, Soest Van Putten aannemer, Baarn Procar auto onderhoudmiddelen, Soest Van Deyssel loodgieter, Soest C.V.K. kalkzandsteenindustrie, Hilversum Huurdeman aannemer, Amersfoort Hooyer/Provak ijzerwaren vuurwerk, Soest S.N.S.bank, Soest Bodewes aannemer, Soest Pullshaworganisatieburo, Helmond Veroda speciaal karton, Soest Sevink speelautomaten, Driemond De Leeuw metaal, Baarn Wilhelm en Hop accountes, Amsterdam/Soest C.V.B. voorlichtingsburo, Soest Van Rouwendaal aannemer, Soest Van Heyst catering, Den Dungen Tulip Inn hotels, Eindhoven Frank aannemer, Soest Haard en Hobby, Soest Gemar supermarkt, Soest Boutiques des Fleurs bloemen, Soest Van Werkhoven verhuur, Soest Gommers wijn Soest Polychrome Chemco, Soest Akkerman tabak, Soest en de vele vrijwilligers Een spektakel en dat is het! Het gaat nietvanzelf. Sponsors, EHBO, politie, afzetting met staal en linten, de contracten met de wereldtop. Alles moet kloppen. Alleen het weer is niette orga niseren. En dan eindelijk, is het zover, dan staan ze daar onverschrokken aan de start, de mannen van naam, samen in Soest duinen, ons mooie Soestduinen. Ook als het sneeuwt of het klimaat ietsje tegen zit op de 2e Kerstdag, is het interessant in het mulle zand de zwoegers van wereldniveau te zien spurten voor de kostbare puntjes voor de wereldbeker. Fietsend of lopend, het mag, het moet allemaal over het onregelmatige par koers met bergjes en bochtjes. De mensen komen kijken van verre, geen genoegen nemend met Studio Sport alleen. Ze willen het zelf zien. En u van dichtbij? Werkelijk van harte aanbe volen! Organisatoren, vrijwilligers, deelne mers, kijkers, namens R. en T.V. Tempo dank ik u voor uw inzet. Een sportieve middag in onze mooie gemeente! W. Dolman voorzitter R. en T.V. Tempo :ï'ït si;«: B-t j? 55 Ook dit jaar is het ons weer gelukt om voor de 41e maal de Internationale Kerstcross te laten verrijden. Dankzij de vele sponsors die de wielersport een warm hart toedragen zijn wij in staat om wederom een deelnemersveld van in ternationale klasse te contracteren. Wat te denken van Wim deVos.Richard Groenendaal, Adri v.d. Poel, Radomir Simunek, Jiri Pospicil, en de vele andere nationale en internationale toppers. Een woord van dank gaat in de eerste plaats dan ook uit naar de vele spon sors. De gemeente Soest, fa. Chemco Polycho'n, de Politie, EHBO, Rode Kruis, W SEC, en de vele vrijwilligers. Het co mité heeft er alles aan gedaan om de wedstrijd tot een goed einde te bren gen. Wij zijn ervan overtuigd, dat de jury borg zal staan voor een goed wedstrijd verloop. Wel willen wij de deelnemers en toe schouwers vriendelijk verzoeken de aanwonenden geen overlast te bezor gen. Tenslotte rest ons alle deelnemers een prettige wedstrijd toe te wensen en ho pen wij dat de toeschouwers een bijzon- derfijne wedstrijd te zien krijgen. Voor u als lezer(s) in ieder geval een goede gelegenheid om te genieten van Topsport in uw eigen mooie omgeving van Soestduinen. Tot ziens op tweede Kerstdag. Namens Comité Kerstcross: P.J.M. Nijhuis, A. Bakker, J. Bosboom.

Soester Courant | 1995 | | pagina 43