USeicnerl SCHOEMAKER E De mensen van Schoemaker wensen iedereen een gelukkig en STORINGSVRIJ 1996 Eindejaars-autoshow Auto Niehof: alle merken met unieke service en garantie Kerstman beloont kleurkunstenaars BOSMAN mm 1 HANDEL WANDEL f Win een fiets ter waarde van fl. 1000,- bij aanschaf van een Atag HR-ketel Albert Heijn viert nieuwjaar met 2000 geluksenveloppen DONDERDAG 28 DECEMBER 1995 SOESTER COURANT PAGINA 7 Voor Schoemaker was 1995 een bijzonder jaar, we werden er bijna gestoord van; Verhuizing van de winkel, andere inkoopcombinatie, verhuizing van de technische dienst, veel klanten en drukke verkoop. Klanten bedankt voor het vertrouwen! Ook in 1996 zullen wij ons best doen zoals de afgelopen 50 jaar! Wij wensen u een storingvrij 1996. DONDERDAG 4 JANUARI: DAVERENDE OPRUIMING! Televisie - Video - Compactdisc-spelers - Stereo-sets Luidsprekerboxen - Portable radio's - Magnetrons - Koelkasten Wasautomaten - Wasdrogers - Zonnebanken en nog veel meer.. f°'G£R^ pNZ. iZ/iï» t BURG. GROTHESTRAAT 9, SOEST, TELEFOON 035-6010344. AAR WORD JE WIJZER VAN Alle occasions met ANWB-keuring BOS en DUIN Loodgietersbedrijf moet illegale showroom afbreken Rabobank-wedstrijd bij 't Vaarderhoogt MET DE VAN BETER Uw voordelen: Zuinige en milieuvriendelijke HR-verwarmingsketel Hoogwaardig Nederlands kwaliteitsprodukt Comfortabele warmwater-voorziening Vakkundige installatie door Atag select-dealer 5 jaar all-in garantie 2 jaar gratis onderhoudscontract ook mogelijkheid tot lease of huur 1 Momenteel met fl. 200,- milieususidie Werkend te zien op ons bedrijf ATAG SUuWe £iMjd Bosman Loodgieters b.v. - SoestEemnes - Bel. gratis 06-0.22.22.11 Op 2 januari in supermarkt Smitshof mm "De zekerheid is overal hetzelfde, wij onderscheiden ons door de prijs." Zo vat verkoopmanager Gerard van Mierlo de "formule" van het bekende Soester autobedrijf Auto Niehof samen. Op het gebied van service en garantie heeft Auto Niehof een in Soest en wijde omge ving unieke reputatie en dat geldt ook voor de auto's die tijdens de eindejaarsshow worden aangebo den. Auto Niehof is sinds jaar en dag een van de bekendste autobedrijven van Soest en niet gebonden aan één bepaald merk. Dat geeft het bedrijf niet alleen veel vrijheid en "armslag", maar ook ruime mogelijkheden om auto's aan te bieden van letterlijk alle merken. "Dat is onze grote kracht," aldus Gerard van Mierlo, die de scepter zwaait in de showroom aan de Beukenlaan 3. De werkplaats is gevestigd aan de Laan- straat 26 - een stukje verderop - en staat onder leiding van directeur Koos Niehof. Daar worden reparaties en on derhoud verricht aan eveneens alle automerken, evenals bijvoorbeeld APK- keuring volgens Bovag-normen. "Wat service en garantie betreft gaan wij heel ver," aldus Gerard van Mierlo. Wat dat laatste betreft wijst hij o.a. op het feit dat alle occasions bij Auto Niehof voorzien zijn een ANWB- keuringsrapport, dat de klanten ter plaatse kunnen inzien. Naast de gebrui kelijke Bovag-garantie behoort daar door ook de zeer hoog aangeschreven ANWB-garantie tot de mogelijkheden, naar keuze van drie maanden tot één of twee jaar. Meer aandacht "We zijn klein, daardoor kunnen we meer aandacht aan de klant geven," stelt Gerard van Mierlo, "en die is bij ons dus bepaald geen nummer." Als voorbeeld noemt hij o.a. het aanbod van een leen- auto voor wie zijn wagen bij Auto Niehof de grote beurt laat geven, maar de uiterst klantvriendelijke opstelling van het bedrijf geldt ook voor de kopers van nieuwe auto's of occasions, waarin Auto Niehof als geen ander gespeciali seerd is. Ook voor inruil is men bij Auto Niehof aan het goede adres. "Wij geven in het algemeen een gunstiger prijs voor de oude auto, maar we houden niet van stuntjes." Ook op het gebied van motor fietsen beschikt Auto Niehof over occasions en ruime inruilmogelijkheden, bijvoorbeeld voor de mensen die over stappen van de motor op de auto. En tenslotte staan er in de showroom een aantal zeer fraaie "old timers" te bewon deren, met name enkele oogstrelende cabriolets. Van klein tot groot Het aanbod van Auto Niehof is zeer ruim. Dat geldt ook voor de financiering met zeer lage rente, bijvoorbeeld het zelfde tarief als de Postbank. De prijzen van de uitstekende (ook jonge, tot 1994) occasions variëren van pakweg 5.000 tot 30.000 gulden. "We hebben in feite al les," aldus Gerard van Mierlo, "van Mercedes tot Fiat, van VW tot Opel en nog veel meer, en van klein tot groot: voor moeder de vrouw en voor vader de zakenman." Wie zich daarvan wil overtuigen moet beslist een kijkje nemen bij de einde jaarsshow van Auto Niehof. In en bij de showroom aan de Beukenlaan 3 staan zo'n veertig uiterst aantrekkelijke occasions te pronk. De showroom is op dinsdag gesloten maar op alle andere werkdagen (ook op zaterdag) geopend van 09.00 tot 18.00 uur. Café, Restaurant, Party Centrum Informeer naar onze sfeervolle ruimtes Voor Uw bruiloft, receptie, personeelsfeest, vergadering of wat er maar te vieren is. Soest Tel. 035 - 602 23 44 Fax 035 - 601 44 22 Binnen zes weken moet loodgieters- bedrijf Treba zijn showroom aan de Laanstraat hebben ontruimd. Dat is de eigenaar meegedeeld door het college van burgemeester en wethouders. Gebeurt dat niet, dan zal het college bestuursdwang toepassen. Dat houdt zoveel in dat dan de gemeente de show room laat ontruimen en de kosten daar van op Treba zullen worden verhaald. Voor de inrichting van de showroom is geen vergunning afgegeven door het gemeentebestuur. Evenmin is toestem ming gegeven voor de reclame-uitingen op de gevel. De vestiging van de showroom is in strijd met het oude bestemmingsplan, dat nu nog van toepassing is, én het ontwerp-bestemmingsplan voor Soest- dijk. Het perceel heeft een woon bestemming en daarom eist het college dat de showroom wordt ontruimd en vervolgens wordt ingericht en gebruikt als woonruimte. Vorige week zaterdag vond bij 't Vaarderhoogt aan de Dorresteinweg de prijsuitreiking plaats van de grote kleur- wedstrijd, georganiseerd door de Rabobank Soest-Baarn en het tuincentrum. De Kerstman zelf overhandigde de prijzen aan de jeugdige kleurkunstenaars. Rondom hem staan Lisa Schouten, Judith Visser, Deborah Blonk, Benjamin Buiten huis, Mariska Hiihorst, Michael Ras, Patricia Houdt en Lucia van Wijkvliet. LOODGIETERS Voorwaarden: Bij aanschaf van een Atag c.v.-ketel ontvangt een kanskaart waarmee u een fiets kunt winnen. Iedere 2 maanden wordt een fiets verloot. Deze aktie geldt van 1 augustus 1995 t/m 30 juni 1996 Gecertificeerd Waarborg installateur De Albert Heijn-supermarkt aan de Smitshof begint het nieuwe jaar komende dinsdag (2 januari) met een soort nieuwsjaarsreceptie en een uiterst vriendschappelijk ge baar naar de klanten. Tweeduizend van hen maken kans op een aantal aantrekkelijke prijzen. Een goed begin is het halve werk, dat is zo'n beetje het motto waarmee de Albert Heijn-supermarkt zich na de drukte van de afgelopen feestdagen weer aan de Soester consument presen teert. De nieuwe voorraad is binnen, de schappen zijn weer gevuld en de mede werkers staan weer "op scherp" om het de klanten naar de zin te maken. De drukbezochte koffiecorner in de zaak, altijd al een soort ontmoetings plaats van tal van Soesters, is op 2 ja nuari vanaf 09.00 uur 's morgens de plek waar men elkaar op allerlei manie ren de beste wensen voor 1996 kan meegeven. Volgens AH-bedrijfsleider Hans Goossens wordt het "een soort nieuwjaarsreceptie", waarmee de super markt de klanten wil bedanken voor het vertrouwen in het afgelopen jaar. De supermarkt laat het van haar kant niet alleen bij vriendelijke woorden, maar geeft de klanten ook iets tastbaars mee. Iedereen krijgt koffie en een sma kelijke bonbon, maar bovendien heeft Goossens - of zijn medewerkers - dan uaar liefst tweeduizend geluks enveloppen bij zich, die hij geheel gra tis uitdeelt. In de envelop treft de ont vanger in elk geval een vriendelijke nieuwjaarswens aan, maar een flink aantal gelukkigen vindt ook nog iets meer, namelijk een bon voor een van de talrijke prijzen. Levensmiddelen Die prijzen bestaan uit allerlei artikelen uit het ruime assortiment levensmidde len van AH, zoals (onder andere) rook worsten, flessen wijn, pakken koffie, vlees, of - in een beperkt aantal geval len - uit waardebonnen met een op lopend waardebedrag. Uiteraard worden de geluksenveloppen weggegeven zo lang de voorraad strekt, en er zijn er "slechts" 2000, dus wie een kans wil maken op een van de prijzen - die ter plekke worden uitgereikt - moet niet te lang wachten. In de supermarkt zelf heeft de kerst versiering dan alweer plaatsgemaakt voor een andere sfeervolle aankleding waarin de winter uiteraard de boven toon voert. Bovendien zetten alle afde lingen hun beste beentje voor en staan er overal hapjes klaar, waarvan het pu bliek gratis kan proeven. En als klap op de vuurpijl viert Albert Heijn het nieuwe jaar die dag met een speciale aanbieding: een kilo schouderkar bonade voor slechts f 4,98 (zie ook de advertentie op de voorpagina).

Soester Courant | 1995 | | pagina 7