12?5 hlëiaó mt Alex van Wijk heeft 'frisse kijk' op het makelaarsvak )5 Star Travel Reisburo start smakelijke aktie De beste oliebollen Persoonlijke aandacht staat voorop bij 'Haar Studio Louise' iHANDEL WANDEL hoff D 96 Mobiel kantoor van Rabobank Haarstudio Louise Klant-van-de-maand en kerststuk-van-het-jaar GINA8 jaar 996. DONDERDAG 28 DECEMBER 1995 SOESTER COURANT Jongste makelaar van Soest beëdigd Tijdens verbouwing pand Smits weg Soester antiquair in Bilthoven Architectenbureau van naam veranderd Uw totaalinstallateur PAvandenDUSSELbv vooral uwinstallatiewerk LOODGIETER VERWARMING ELfCTRA bij VERBOUW NIEUWBOUW ONDERHOUD Tevens Oaso/iderdooid Laanstraat 34a - Soest Telefoon 035-60124 72 Meisje breekt been na val van paard we wensen je succes Erik, Lisette, Sandra, Arnout, Ruben, Irma, Sylvia en Peter. 'Het Blauwe Druifje': PAGINA 9 uit de test van de Amersfoortse Courant 1994 en de Gooi- en Eemlander 1993 Beignets, Appelflappen, Berliner Bollen, Sneeuwballen, Rum/rozijnenbollen, Ananasbeignets, Aardbeien/slagroomflappen Champagnevlaai Louise Spelt opent kapsalon aan Ereprijsstraat NIEUW IN SOEST Haar Studio Louise de kapsalon met aandacht voor u... DINSDAG 2 JANUAR11996 6026893 Klachten bezorging Soester Courant ft 1 32 44 3n in Soest EORD'S Sinds de woensdag voor Kerst mag Alex van Wijk zich de jongste make laar van Soest noemen. De 29-ja- rige Soester werd bij de rechtbank in Utrecht beëdigd tot makelaar en taxateur in onroerende goederen. Hij is werkzaam op het kantoor van 1 zijn vader, makelaar D. van Wijk •aan de Soesterbergsestraat. Alex van Wijk heeft, zoals gebruikelijk, een behoorlijke lange weg afgelegd om de begeerde titel te verkrijgen. Naast een gedegen vakopleiding en de nodige J praktijk-ervaring - uitvoerig getest door de Kamer van Koophandel - heeft hij ook tegenover de rechter de toets der 5 kritiek met glans doorstaan. W Bij de beëdiging van makelaars wordt X niet over één nacht ijs gegaan, omdat er grote belangen op het spel kunnen staan en een makelaar onder alle omstandig- j' heden onafhankelijk moet opereren. De titel is beschermd, het wérk van de ma kelaar echter niet, In de hectische we reld van het onroerend goed - ook in Soest - doet zich het verschijnsel voor van de zgn. "vastgoedbemiddelaars", die niet beëdigd zijn. Kwaliteit Alex van Wijk: "Alleen een beëdigde makelaar kan garant staan voor kwali teit. Vastgoedbemiddelaars hoor je daar doorgaans niet over, om nog maar te zwijgen over verantwoordelijkheden en kennis van zaken." De NVM (Neder landse Vereniging van Makelaars), waarbij de erkende makelaars zijn aan gesloten, stelt zeer hoge eisen aan zijn leden en hanteert daarnaast een ere code, zodat de klant altijd absoluut ze ker kan zijn van kennis, vakmanschap en inzicht in de laatste ontwikkelingen, zowel in het juridische als het praktische vlak. Overigens volgen alle NVM-raa- kelaars ook nog de verplichte nascho ling, zodat hun kennis en ervaring op peil blijven. Alex is in de zaak gekomen met het vooruitzicht om zijn vader, de bekende makelaar D. van Wijk, ooit op te volgen. Samen vormen ze een perfect team: Van Wijk Sr. is al dertig jaar actief in Soest en brengt dus een schat aan ervaring mee, Alex verstaat zich uitstekend met den tlste r de nieuwkomers in Soest en de jongere generaties. Andere generatie "Het is belangrijk dat je de klanten in begrijpelijke taal te woord staat. Dat schept een vertrouwensband en voor komt misverstanden," aldus Alex. "Om- Alex van Wijk en zijn vrouw Nathaly. Van het college heeft de Rabobank toestemming gekregen om tijdelijk een mobiel bankkantoor te plaatsen op de trottoirstrook aan de Smits- weg. Dat is nodig, omdat de vestiging van de bank aan de Smitsweg wordt verbouwd. Het mobiele kantoor wordt op 22 ja nuari geplaatst. Cliënten van de bank kunnen daar tot en met 1 maart volgend jaar terecht voor hun bankzaken. Daarna is de verbouwing afgerond en gaat het normale kantoor weer open. Burgemeester en wethouders zien geen bezwaren tegen de plaatsing van het mobiele kantoor, omdat er op het trot toir voldoende ruimte overblijft voor voetgangers om te passeren. Ér moet minimaal twee meter loopruimte over blijven tussen de unit van de Rabobank en de parkeerstrook. Eet ze bij: Restaurant Pauers Burg. Crothettratt 55 3761 CL So«« I Restaurant 1, Pe ^in Wij weten niet alleen alles over uw Kniewakerttraat 6 aanstaande zomer- of wintervakantle, maar 3769 60 s«si«rberg ook heel goed wat lekker Is. Daarom serveren wij al onze klanten een voortreffelijk voor proefje in de vorm van een gratie hoofd gerecht in één van de hiernaast aangegeven restaurants. Kom snel naar ons toe voor de Informatiefolder met alles over deze smaak makende aktle en de leuke receptenwedstrijd. Kunt u gelijk even wegdromen tussen al onze nieuwe zomergidsen en kennismaken met de grote financiële voordelen van vroeg boeken! Soeaterbergeeötraat 22, Soest, telefonische informatie 035-6022003 December is de maand dat de pro gramma's voor het nieuwe seizoen weer op het reisburo verkrijgbaar zijn. Het aanbod is volgens ingewij den groter dan ooit, het gemiddeld prijsnivo hetzelfde of zelfs iets goedkoper. Verre en exotische va kanties zetten volgens Marieke Ha gen van Star Travel Reisburo de trend. "In vergelijking met een aantal jaren ge leden is de keuze heel wat groter gewor den. Luchtvaartmaatschappijen en reis organisaties spelen in op de markt door nieuwe bestemmingen voor een breed publiek toegankelijk te maken. Bestem mingen als Isla Margarita, Grenada (nieuw), Puerto Vallarta (Mexico) of Gambia (Afrika) winnen hierdoor snel aan populariteit," aldus Marieke Hagen. Restaurant-akties Met ingang van het nieuwe seizoen lan ceert Star Travel Reisburo in Soest een aktie waarmee de klanten na boeking worden verrast op tweemaal een gra tis hoofdgerecht naar keuze. In deze aktie zijn landelijk maar liefst ruim 200 restaurants betrokken. In de regio werkt Star Travel samen met o.a. Restaurant Bauers in Soest en Brasserie De Tuin in Soesterberg. i er tevens speciale reis- aanbiedingen en akties met een culinair tintje te verwachten. Veel kan Marieke Hagen hier nog niet over loslaten. "Maar het loont beslist de moeite de komende maanden onze activiteiten te volgen." Receptenwedstrijd De klanten van Star Travel Reisburo in Soest worden tevens uitgenodigd voor deelname aan een leuke recepten wedstrijd. De inzenders van de leukste, origineelste vakantierecepten maken hiermee kans op leuke prijzen als bar becues en keukenartikelen. De inzender van het winnende recept kan zich - met maximaal vier genodigden - in eigen keuken heerlijk later verwennen door een beroemde tv-kok. De ingezongen of afgegeven vakantierecepten worden aan het eind van de aktie gebundeld in een boekje dat bij alle deelnemende Star Travel Reisburo's in december '97 ver krijgbaar zal zijn. Vakantiebeurs Ook Star Travel is te vinden op de ko mende vakantiebeurs, die van 10 t/m 14 januari 1996 in de Jaarbeurs in Utrecht weer plaats zal vinden. Toegangskaarten zijn nu al verkrijgbaar bij Star Travel aan de Soesterbergsestraat 22 in Soest voor f 17,50 per kaart, inclusief een kopje koffie op de beurs en een aardige Star Travel-attentie. dat ik van een andere generatie ben heb ik niet een bétere, maar misschien wel een frissere kijk op de zaken." Hij wordt in dat opzicht gesteund door Nathaly van Wijk, zijn vrouw, die inmiddels ook haar opleiding heeft afgerond maar voorlopig nog wel even doende zal zijn met het opbouwen van praktijk-ervaring voordat ook zij tot de rangen der beëdigde makelaars kan toetreden. Makelaarskantoor Van Wijk is de afge lopen drie jaar sterk gegroeid. Alex: "We zijn momenteel erg druk met het vinden van woningen voor onze zoekers en met het sluiten van hypotheken. Wie kennis wil maken met onze uitgebreide dienstverlening moet maar eens bij ons binnen stappen." Van Wijk Makelaars is gevestigd aan de Soesterbergsestraat 8, telefonisch bereikbaar onder nummer 6015050. Na ruim tien jaar betrekt Lily Rose Antiquiteiten in Bilthoven een nieuw pand aan de Kwinkelier 8. De eigenaar, A.T. van Essen, is woonachtig in Soest. De collectie van Lily Rose bestaat uit o.m. Aziatisch en Europees porselein en aardewerk, modern Europees glas, zil ver, kristal en klein meubilair. De win kel is de hele week geopend, behalve op maandag. Per 1 januari zal het bekende Soester architectenbureau Duêrmeijer Verweij Messnig (Hertenlaantje 4) van naam veranderen en samengevoegd worden met Steeds Verweij Messnig, dat welis waar op een andere locatie maar onder dezelfde directie in Nieuwegein geves tigd was. De officiële naam gaat luiden: Verweij Messnig Partners. De direc tie wordt gevoerd door de heren A.G.H. Verweij AvB en ir. D.H. Messnig; medewerkend architect is G.J. Eekel AvB en de stafmedewerkers zijn ing. R.H.M. Pronk en ing. F. Snippen. Het architectenbureau is gevestigd aan het Hertenlaantje 4. Een vijftien-jarig meisje uit Soest heeft eergisteren haar linker been gebroken. Dat gebeurde nadat ze op de Foeken- laan van een paard was gevallen. Ze werd per ambulance naar ziekenhuis Eemland, locatie De Lichtenberg, ge bracht. advertentie Wynout van Heivoort van de Dr. s'Jacobstraat in Soest-zuid is afgelo pen zaterdag bij "Het Blauwe Druifje" uitverkoren tot klant-van- de-maand. Hij kreeg van Sandra Los en Jacqueline van Knobelsdorff de (maandelijkse) tegoedbon van 50 gulden, die de bloembindsters uit loven aan één van de klanten, onge acht hun besteding. Bovendien vond de uitreiking plaats van het kerststuk-van-het-jaar, dat Sandra en Jacqueline speciaal met het oog op de feestdagen als "extraa tje" beschikbaar hadden gesteld. Het kerststuk (met een waarde van 100 gulden) werd gewonnen door me vrouw Maaike de Visser van de Rode Haan, die het samen met haar doch ter Renske in ontvangst kwam ne men. Op de foto staan Sandra en Jacqueline samen met Maaike en Renske de Visser; op de voorgrond zitten Wynout van Heivoort en Natalie van Wijnbergen, die als stagiaire bij "Het Blauwe Druifje" werkzaam is. MMM van 16.95 voor mnooo- BN BANKETBAKK0J Birkstraat 93 Soest Tel. 60123 54 van Weedestraat 46A Soest - Tel. 60138 77 Koninginnelaan 5 - Soestdijk Tel. 60189 04 Dames, heren en kinderen zijn vanaf 2 januari welkom bij Haar Studio Louise, de nieuwe kapsalon van Louise Spelt aan de Ereprijs straat 2. Op de parterre van de drive-in-woningis een kleinschalige maar zeer complete kapsalon inge richt, waar Louise haar klanten met alle comfort ten dienste staat. Louise is een geboren Soesterse en kent het kappersvak op haar duimpje. In de afgelopen jaren werkte ze in een kapsa lon in Bilthoven; daarvoor deed ze o.a. heel veel ervaring op in Amersfoort en Baarn. De verhuizing naar het huis aan de Ereprijsstraat bood haar de kans zelf standig een kapsalon te beginnen, en helemaal op de manier die haar voor ogen stond. "Grote kapsalons hebben vaak iets onpersoonlijks," aldus Louise, "omdat je dikwijls te maken krijgt met meer dan één kapster. De ene wast je haar, de tweede spoelt het, de derde knipt en met de vierde reken je af. Dat wilde ik nooit, maar in dit huis vond ik precies de mogelijkheden die ik zocht: niet te groot, maar wel met alle ruimte voor een compleet ingerichte kapsalon." Louise is niet alleen een volleerde kap ster, maar ook eentje die nog echt van haar vak houdt en er plezier in heeft om mensen mooi 'te maken. "Ze gaan daar door met een tevreden gevoel de deur uit. Je voelt je immers altijd beter als je er goed uitziet. Bovendien is het ook een gezellig vak: je gaat veel met men sen om en die hebben meestal wel wat te vertellen." Na intensieve voorbereidingen gaan de deuren open op Zowel dames, heren als kinderen zijn van harte welkom. Kleurüetiad 21:00 uur Graag tot ziens. OPENINGSTIJDEN: Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Ereprijsstraat 2 3765 AK Soest Tel: 035 gesloten 8:30 - 17:30 uur 8:30 - 17:30 en 18:30 gesloten 8:30 - 17:30 uur 8:00 - 13:00 uur Louise Spelt in de kapsalon aan de Ereprijsstraat 2. De tijd nemen Geen lopende band-werk, maar per soonlijke aandacht, dat is volgens Louise wat mensen belangrijk vinden, óók bij een bezoekje aan de kapper. "Het is meestal een kwestie van even de tijd nemen voor je klanten." Er staan in de fraai ingerichte kapsalon - waarvan de verbouwing is uitgevoerd door haar vader, de bekende Soester aannemer T. Spelt - slechts twee stoelen en ze behan delt in principe ook één klant tegelijk, maar bij een langere "zit" (bijvoorbeeld bij een kleurbehandeling of permanent) kan ze op de tweede stoel doorgaan. De tarieven die Louise hanteert om schrijft ze als "heel redelijk", en dat is mogelijk omdat ze gezien de klein schaligheid van de kapsalon niet al te hoge kosten hoeft te maken. Voor het overige beschikt ze over alle benodigde voorzieningen die er een volledig toe geruste, eigentijdse haarstudio van ma ken. Louise werkt hoofdzakelijk met de uitstekende produkten van Wella, waar van de gehele "haarverzorgingslijn" aan wezig is. Ook woensdagavond Haar Studio Louise is gevestigd aan de Ereprijsstraat 2 (het eerste huis aan de rechterkant als men vanaf de Weeg breestraat komt) en open op dinsdag, woensdag en vrijdag van 08.30-17.30 uur. Voor het weekend gaan de meeste mensen graag een beetje vroeg naar de kapper en daarom begint Louise op za terdag al om 08.00 uur, tot 's middags 13.00 uur. De kapsalon is dus gesloten op maandag en (voorlopig ook) op don derdag, maar op woensdag van 18.30- 21.00 uur kan men er ook terecht. De "woensdagavondopenstelling" is spe ciaal bedoeld voor mensen die overdag geen tijd hebben en bijvoorbeeld ook op koopavond moeten werken. Indien u op woensdag om 18.00 uur de Soester Courant nog niet in uw bezit heeft, kunt u tot 18.30 uur naar ons kantoorbellen (tel. 601 41 52). De krant wordt dan dezelfde avond nog nabezorgd. Als u later dan 18.30 uur belt, kunt u de klacht op het ant woordapparaat inspreken. In dat ge val krijgt u de krant de volgende dag in de namiddag bezorgd.

Soester Courant | 1995 | | pagina 9