OPEN HUIS lrtina'93 koploper in hoofdklasse Carl Verheijen breekt door op NK Koude tenen, warme sfeer bij WZ'49 ï?l Twee Soester basketballers in Oranje SPORT! Winterwandeling van Olympia Schone lei bij De Zwaluw -^9]NA^|wOENSDAG 10 JANUARI 1996 SOESTER COURANT PAGINA 15 VVV-Fortuna Sittard Limburgs onderonsje s- en Milieu-Inspectie: Cansen op plaats in tweede divisie nemen toe Helmond Sport wil verrassen tegen MW ZAALVOETBAL Succes voor Woudenberger in Soester dienst 1 SCHAATSEN bÉi'*" t drie jaar iag naar de VVN-krul! Jeugdnieuw^^j Selby Wie aan sport doet leest de Soester Courant Sportuitslagen WATERPOLO Ondanks goed spel geen punten voor De Duinkikkers BASKETBAL Griftland College en Baarnsch Lyceum beide toonaangevend Klaverjasmarathon bij Soest: Doorn de beste van zestig Eelco Dijksma en Frank Renzenbrink van Red Stars geselecteerd BASKETBAL DAMMEN Basisscholieren weer aan zet Sportprogramma Sportprogramma Topscorers Tentoonstelling weer succesvol DUIVENSPORT Fysio Fitness Promotions Zaterdag 20 januari 09:00 -16:00 uur GRATIS TEST GRATIS PROEFLES BODYCONTOUR Van Weedestraaf 211 (achter Guco) - Soest Met Fortuna Sittard gaat het na de komst van de november-aan- koop Roberto Lanckohr beter. De ervaren ex-middenvelder van MW zorgt voor evenwicht in het elftal. Verwacht wordt dat hij dat opnieuw zal tonen telgen VVV. Het publiek bij de Limburgse streekderby, die extra spanning met zich meebrengt, zal vast en zeker de grote winnaar worden. Tenminste één van de VVV'ers kijkt buitengewoon gemotiveerd naar het duel uit. Maurice Rayer stond vroeger op de loonlijst bij Fortuna Sittard. 1/4 finales 24/25 februari 1/2 finales 27 maart Finale Amstel Cup 16 mei op Hemelvaartsdag in het Feyenoord-stadlon ombineren jaarlijks een onder- Veiligheids- en Milieu-lnspec- dskrul' van Veiligheidsinspec- de berijder de zekerheid, dat lige staat verkeert. De keuring leid en het milieu belangrijke irs ontvangen na afloop een ten van de keuring staan ver- eregistreerd bij de Nationale omdat de club uit Leeuwarden onder lei ding van trainer Han Berger goed draait. Een stunt tegen de landskampioen zou ex tra glans geven aan de gunstige resulta- tenreeks. De Friezen, die via broedermoord op Heerenveen doorbekeren, zijn strijd baar. 'Zo'n kans om een tot de verbeelding sprekende topprestatie neer te zetten krij gen we weinig', stelde de enthousiaste Berger voor het spektakelstuk in het eigen stadion. MW is blij dat trainer Frans Körver te rugkeerde. De oud-doelman heeft het Maastrichtse team op de hem bekende ma nier nieuw elan bijgebracht. 'Het moet weer gaan spoken in de Geusselt', zei de coach. Na het vertrek van Jan Reker le verde de aanpak van de Limburger snel succes op. Het vertrouwen in MW is hier door enigszins hersteld. Maar wie Körver aanspreekt over de komende cup-tegen stander Helmond Sport merkt meteen dat hij geen enkele ploeg onderschat. Onder leiding van de altijd gevaarlijke Dennis Gerritsen verrassen de Brabanders op ei gen terrein nogal eens. 'Daar zullen we dit keer zeker ook alles aan proberen te doen', stelde de voormalige aanvaller van NAC resoluut. De nieuwe koploper in de hoofd- dasse zaalvoetbal heet Firtina'93. Terwijl de concurrenten Abma en V. 't Hardt punten verspeelden, nam de Soester club revanche op Sint Boys. Het werd 3-5 voor (Firtina'93 na een ruststand van 2-2. ■In de eerste wedstrijd van het seizoen ■had Sint Boys de ploeg de eerste com- Ipetitie-nederlaag in ruim twee jaar tijd ■toegebracht. Het is nog steeds het enige ■verlies van Firtina'93 dat een goede kans maakt om naar de tweede divisie ■door te stoten. Na deze voetbaljaargang ■worden rayon 't Gooi, Utrecht en Vel- luwe samengevoegd in het district Mid- j den-Nederland en de twee, mogelijk P drie beste teams uit de hoofdklasse mo- h gen naar de tweede divisie. Op dit moment deelt Firtina'93 de kop- L positie met A. 't Hardt, maar het doel saldo van de Soester formatie is aan- I zienlijk beter. Hoewel tegen Sint Boys geen grote score werd neergezet. "Het is een stugge ploeg die blijft verdedigen. Ik ben blij dat we ze niet meer tegenko men," zei Saban Aksit over de tegen stander die onderin bivakkeert. Aksit veranderde vorige week woens dagavond de ruststand (2-2) en hielp Firtina'93 daarmee aan een 2-3-voor- sprong. Zeki Kurt maakte het karwei af met twee treffers, waarna Sint Boys nog één keer mocht scoren. Voor rust had Kurt ook al een doelpunt gemaakt (1- 2), evenals René de Bree die uit een vrije trap voor 1-1 zorgde. SEC In Beukendal was het maandagavond prijsschieten voor SEC. De doelman van het zwakke De Doelen moest ze ventien keer de bal uit zijn doel halen. Het werd 17-4 na een ruststand van 7- 2 in een eenzijdige wedstrijd. "In de eer ste helft was de concentratie weg en werd er meer keet geschopt," aldus coach Wil van der Heijden van de num mer drie. Roel Roest ontpopte zich met zeven treffers als topscorer. Verder scho ten Johan Blankenberg (vier), Fred Bos, Theo Zijderveld (beiden twee), Sander van der Heijden en Jeffrey van Delden raak. Hees Ook Hees boekte maandag een eenvou dige zege. De 1-6-overwinning op KBSV had volgens Peter Haringsma veel hoger kunnen uitvallen, maar tegen de hekkesluiter van de tweede klasse miste Hees teveel kansen om in de dub bele cijfers te komen. Gescoord werd er wel door Erik ten Velde (drie), Paul Haringsma (twee) en Tim Braaksma. Door dat resultaat neemt Hees de vierde plaats op de ranglijst in. Carl Verheijen moet de club kampioenschappen van SV Eem- land aan zijn neus voorbij laten gaan, maar de Woudenberger in Soester dienst zal er geen traan om laten. In plaats van in Utrecht tegen zijn clubgenoten schaatst hij ko mend weekeinde in Davos tegen de toppers van de wereld. Hij hield namelijk een uitnodiging voor deelname aan de World Cupwedstrijd over aan zijn negende plaats op de in Heerenveen gehouden Nederlandse kampioenschappen. Verheijen is daar mee de eerste Eemlander die is doorge drongen tot de tien beste schaatsers van ons land. De NK begon zaterdag voor de twintig jarige medicijnstudent met de 500 me ter, waarop hij werd geklokt in 40.78. Op de 5.000 meter zette hij een per soonlijk record neer (7.04.14) en bleef hij alle kernploegleden voor. Alleen Nederlands, Europees en wereldkampi oen Rintje Ritsma en het talent Bob de Jong bleven hem voor en Verheijen steeg naar de achtste plaats in het alge meen klassement. Hoewel de 1.500 meter niet zijn beste afstand is, consolideerde Verheijen die positie. Hij reed de anderhalve kilome ter in 1.59.70. Toen hij op de tien kilo meter op het rechte stuk met zijn linker schaats het elektronisch oog van de tijd waarneming raakte, leek zijn droom let terlijk in duigen te vallen. Maar de Woudenberger van SV Eemland her stelde zich uitstekend, won alsnog zijn rit en realiseerde met een slptronde van 33.9 een eindtijd van 14.59.79, goed voor de negende plaats in een eind klassement. Als hij niet was gevallen, zou hij mogelijk derde zijn geworden op de langste afstand, maar de successen en invitatie voor de World Cupwedstrijd in Davos verzachtten de pijn. Met Ritsma, Jeroen Straathof en Gianne Romme (die niet meedeed) mag hij star ten op de 1.500 en de 5.000 meter. Clubcompetitie Ook in de clubcompetitie hebben ver schillende Eemlanders zich sportief van hun beste kant laten zien. Zo verbeterde Ingeborg de Lange haar persoonlijke records op de 500 en 1.000 meter met respectievelijk 56.36 en 2.00.42. Walter Varenkamp liet op dezelfde afstanden 1.00.82 en 2.02.52 noteren als nieuwe persoonlijks. Marco Verburg werd op de 500 meter geklokt in 50.59 en op de 1.500 meter in 2.38.52. Beide tijden gingen de boeken in als persoonlijke re cords. Carel den Hertog verbeterde zijn record op de 100 meter met 13.81. Den Hertog scherpte zijn beste 500-meter tijd aan tot 59.22. Susanne den Hertog overtrof haar 'persoonlijk' op de 500 meter met 49.60 enook haar record op de 1.000 meter sneuvelde: 1.42.46. Gezien de prestaties tot nu toe mag veel worden verwacht van de clubkam pioenschappen die vrijdagmiddag en zaterdagavond zullen worden verreden op het kunstijs in Utrecht. H" 1 t Het kwik kwam niet hoger dan het streepje bij 'min-vijf' toen zaterdagmorgen de aftrap werd verricht van het Koude Tenen Toernooi van VVZ'49. En dus pasten de weersomstandighe den zich ook bij de tiende editie moeiteloos aan het karakter van het toernooi aan. Traditiegetrouw zegevierde de sportiviteit in de wedstrijden reeks, waaraan werd meegedaan door elftallen van alle Soes ter clubs, de Englapper, de Heikneuters én RAP Soest. Deze formatie komt uit Amsterdam en bestaat voor een belangrijk deel uit spelers die ooit bij VVZ'49 voetbaldenmaar om studieredenen de wijk naar de hoofdstad namen. Onder ande ren Casper Hamersma, Job Oldebeek en Okko lJzeldijk wa ren geselecteerd door coach Gerrit Floor die met zijn team de toernooiwinst binnenhaalde. De Fair Play Cup werd in de wacht gesleept door Soest 7. Nu al staat vast dat het volgende Koude Tenen Toernooi op za terdag 4 januari 1997 wordt gehouden. Tegen die tijd wordt er verse snert ingeslagen. Foto: Aldo Allessie n 35 jaar geleden het initiatief tot ichting van Veiligheidsinspecties N. Deze hebben enorm veel bijgedra- aan de verkeersveiligheid van rij- d Nederland. ligheidsinspecties VVN richt zich pri- r op alle nieuwe auto's tot drie jaar en oudere auto's die als occasion bij iges en autobedrijven te koop worden jeboden. Na de eerste drie jaar valt uto onder de verplichte APK. Vl-keuring is zo belangrijk, omdat met nieuwe, vaak zakelijk gebruikte s in korte tijd soms veel kilometers len afgelegd. Slijtage van vitale rdelen gaat bij deze 'kilometervre- daarom ook sneller. 'VN-veiligheidskrul geeft zekerheid. uw auto inruilt of verkoopt, kunt u •nen dat uw auto in een goede tech- e staat verkeert. Daar vaart uw por- nnee wel bij. de krul biedt ook de koper houvast, 'eet immers, dat hij een auto aan- t waarmee hij veilig kan rijden, e keuring is uitgevoerd in combina- et een onderhoudsbeurt, dan is de op dure reparaties zo klein moge- )us vraag naar de krul, uw garage ir meer van! De tweede wandeltocht in de win- 1 terserie van Olympia wordt zater- j dag 13 januari gehouden. De deel- T nemers aan de recreatieve wandel- tocht kunnen kiezen uit afstanden van 5,10,15 en 20 kilometer. Het clubgebouw van postduiven- li vereniging De Zwaluw, achter het p Mobïl-station aan de Koningsweg, is I' gebombardeerd tot start- en finishpunt. r De wandelaars die 20 kilometer willen I' afleggen, kunnen tussen 10.00 en 12.00 uur vertrekken, de overigen hebben een uur langer de tijd om op pad te gaan. I De organisatoren van Olympia hebben I een fraai en afwisselend parkoers uitge- i; zet in de natuurgebieden van Staatsbos- beheer in Baarn en De Lage Vuursche. Om mee te kunnen doen, verlangt de wandelsportvereniging een bijdrage van 2,50 gulden per deelnemer die in ruil daarvoor ook een lint met opdruk krijgt. Wie geen prijs stelt op een herinnering kan volstaan met het neertellen van 1,75 gulden. Betalingen en inschrijvingen vinden plaats in het startbureau. Wandelboekjes kunnen worden voor zien van een stempel, mits ze van te vo ren zijn ingeleverd. Groepen wordt ver zocht de boekjes gebundeld af te geven. Voor meer informatie over de tweede wandeltocht van de 34ste winterserie van Olympia kan contact opnemen met mevrouw M. Visser, tel. 6024490 of W. van Steendelaar, tel. 6020005 (na 19.00 uur). KORFBAL De Eemvogels De El bracht een bezoek aan Midlandia en kwam voor de rust met 1-0 achter. In de tweede helft maakte Hugo Logt gelijk. Armando Oriar zorgde zelfs voor 1-2, maar in de laatste minuut sleepte Midlandia een gelijkspel uit het vuur. De F1 behaalde een ruime overwinning op Revival. Het werd 8-1 door doelpun ten van Nadine van der Wal, Nando Kraaikamp (3) en Patrick Friebel (4). BADMINTON Op zondag moest Selby naar Bilthoven om tegen SV Irene de return te spelen. Alle enkelspelen werden in winst omge zet. Micha Papenhuyzen en Geofffey van Leyenhorst haalden in hun dubbel spel in de eerste game na verlenging de set winst binnen 13-18. De tweede set werd met veel gemak gewonnen 0-15. Saskia Sulenta en Kim Westbroek be slisten hun damesdubbel in twee sets (12-15,4-15). Het gemengd dubbel van Micha en Kim eindigde in 8-15, 11-15 voor Selby. Geoffrey en Saskia gunden SV Irene geen enkel punt en maakten de wedstrijd met 0-15, 0-15 af. BASKETBAL The Red Stars Scholierentoernooi jongens tweede klas Finale: Griftland College 10-Griftland Col lege 8 14-8, 3/4: Griftland College 9-Grift- land College 11 14-4. Meisjes tweede klas Finale: Baarnsch Lyceum 5-Griftland Col lege 5 11-10, 3/4: Griftland College 4- Baamsch Lyceum 4 10-4. Jongens derde klas Finale: Baarnsch Lyceum 2-Griftland Col lege 5 32-10, 3/4: Griftland College 2- Waldheim Mavo 2 30-12. Meisjes derde/vierde klas Finale: Baarnsch Lyceum 3-Baarnsch Ly ceum 2 13-12, 3/4: Baarnsch Lyceum 1- Griftland College 1 4-2. Jongens vierde klas Griftland College 1 wint na hele competitie. SCHAATSEN SV Eemland Utrecht, 5 januari, 500 meter: Arie Treur 47.47; Henriët Kuijt 49.55; Eefje v.d. Bor 53.11; Nico Verburg 50.33. 700 meter: Arie Treur 1.06.85. 1.000 meter: Henriet Kuijt 2.34.34; Eefje v.d. Bor 2.43.88; Nico Ver burg 2.34.30. 7 januari, 3.000 meter: Tom Versteeg 4.50.57. 500 meter: Martin Baltus 41.25. 1.000 meter: Martin Baltus 1.24.24. Ondanks goed spel tegen IJZPC keerden de dames van De Duin kikkers zonder punten terug uit IJsselstein. De hekkesluiters verlo ren het duel met de ploeg uit de top drie met 4-1. Vooraf werd gevreesd voor een grote nederlaag, maar de waterpolosters lieten meteen merken dat ze dat zouden ver hinderen. Er werd agressief verdedigd en na de eerste periode was het nog steeds 0-0. Via een uitbraak kwam IJZPC op een 1- 0-voorsprong en daarna hadden De Duinikkers pech. Na een afstandschot raakte de bal de lat om via het achter hoofd van Petra van de Boom in het doel te belanden. Sonja Pappot voerde de spanning op door 2-1 te maken, maar de hard werkende verdediging, met de uitblinkers Engelina van Velzen en Saskia Spronk, kon niet verhinderen dat het 3-1 werd. In de twee laatste pe riodes werd er goed gespeeld, maar slechts één keer zou er worden ge scoord. Dat deed IJZPC: 4-1. Het Baarnsch Lyceum en het Grift land College waren vrijdag zowel kwantitatief als kwalitatief toonaan gevend tijdens het basketbaltoer- nooi in sporthal Beukendal. Driemaal 'werd de toernooiwinst op geëist door het Baarnsch Lyceum. Dat was bij de meisjes tweede klas, jongens derde klas en meisjes derde/vierde klas. Het Griftland College streek met de eer bij de jongens tweede klas en jongens vierde klas. Basketbalvereniging The Red Stars had 34 teams op bezoek die in totaal 72 wedstrijden afwerkten. Het toernooi werd georganiseerd in samenwerking met de scholen. Op dezelfde basis had den 22 teams van brugklassers een dag eerder al bij de nieuwe Baarnse bas ketbalclub Break Stars gespeeld. Het basketbalevenement volgde de lan delijke trend dat steeds minder scholie ren aan een sporttoernooi willen deelne men. Vorig jaar deden nog 76 ploegen mee, nu 56. Niettemin spraken alle be trokkenen na afloop van een 'geslaagd toernooi'. (Zie ook uitslagen). Na zestien bomen zat de marathon erop en werd H. Doorn uitgeroepen tot de beste klaverjasser. Hij was een van de zestig deelnemers die za terdag in het paviljoen van sport organisatie Soest twaalf uur lang kaartte. De klaveijasmarathon was voor de acht ste keer georganiseerd door de Stichting Vrienden van S.o. Soest. Voor de derde achtereenvolgende keer ging de wissel bokaal over in andere handen. Doorn had zijn trofee te danken aan de 25.842 punten die hij scoorde, 225 meer dan Duyst die als tweede eindigde. De derde plaats werd ingenomen door A. van de Hoed (24.812 punten) en de poedelprijs ging naar W. Visser die met 19.927 pun ten als enige onder de grens van twintig duizend bleef en dus de laatste plaats innam. De dames waren overigens met 32 iets in de meerderheid. Ze basketballen vijf, respectievelijk zes jaar bij The Red Stars en zijn binnen afzienbare termijn interna tional. Eelco Dijksma en Frank Renzenbrink, beiden veertien jaar, zijn geselecteerd voor het Neder landse aspirantenteam (13-14 jaar) en zullen nog dit jaar hun eerste wedstrijden spelen voor Oranje. Het tweetal trok in de kerstvakantie de aandacht van de bondscoach voor de jeugd toen ze met West-Nederland te gen de vier overige rayon-selecties uit kwamen. Hun verkiezing bij de beste achttien spelers van hun leeftijdsgroep kwam niet als een donderslag bij hel dere hemel. "Niet echt nee," reageert Dijksma. "Al weet je het nooit honderd procent zeker of je erbij zit," vult Renzenbrink zijn teamgenoot aan. Hij wordt bij Oranje benut als guard, terwijl hij ook als forward uit de voeten kan. Die laatste rol is voor Dijksma weg gelegd. "Frank is beter, hij kan veel meer met de bal." Renzenbrink schat Dijksma's kwaliteiten als forward echter hoger in. Ruzie zullen ze niet gauw krij gen. Hoogtepunten Voor de jonge basketballers breekt wel licht een periode van nieuwe, sportieve hoogtepunten aan. In mei van dit jaar werden ze Nederlands kampioen met de jongens passarelle van Red Stars, het jaar daarvoor eindigden ze als tweede van ons land bij de welpen en over en kele maanden basketballen ze wellicht tegen andere landenteams. Nog eind deze maand neemt hun trainer contact met ze op en daarna staat er in elk ge val een keer per maand een training van vier uur op het programma die wordt gevolgd door oefenwedstrijden en toer nooien. Daarmee wordt een nog grotere aanslag gepleegd op hun schaarse vrije tijd. Dijksma, die in de derde klas van de havo van het Baarnsch Lyceum zit, en Renzenbrink (tweede klas havo Grift land College) trainen nu al twee, drie, soms vier keer per week met de aspiran ten en kadetten van de Soester club. Eelco Dijksma maakt bovendien nog eens deel uit van de voorlopige natio nale jeugdhonkbalploeg. De pitcher van HCAW: "Als ik moet kiezen, weet ik nog niet wat ik doe. De trainingen zul len waarschijnlijk wel in dezelfde pe riode vallen." Het voordeel voor de twee sporters is dat ze veel steun krijgen van het thuis front. Renzenbrink, die zich op het spor tieve vlak volledig op basketbal richt, heeft het niet van een vreemde. Vader Kees speelde ooit college-basketbal en kwam ook in de vaderlandse eredivisie uit. Of Frank na zijn middelbare school in de voetsporen van pa de grote plas oversteekt, is niet zeker. "Dat hoeft niet persé, ik zie het nog wel," aldus Frank wiens broer Niels in de junioren en het eerste herenteam van Red Stars basketbalt. Tot nu toe zijn Dijksma en Renzenbrink ogenschijnlijk niet bijzonder onder de indruk. Het eergevoel om voor hun land te mogen uitkomen, heeft zich nog geen meester van hen gemaakt. "Het enige verschil is dat je op de een of andere manier meer druk voelt als je speelt. Je moet presteren bij het Nederlandse team," zegt Dijksma. Talenten Na Sandra van Embricqs, die na haar periode bij Nederlands kampioen Amstelveen en het Amerikaanse college UCLA haar brood verdiende in de Spaanse, Nederlandse en Belgische ere divisie, Renske Peters en een groot aan tal voormalige jeugdspelers levert de basketbalschool van Red Stars wederom twee talenten aan een vertegenwoordi gend team. Met als vermoedelijke con sequentie dat de club op termijn op nieuw twee goede basketballers kwijt raakt. Zolang de kadetten en de junio ren van Red Stars op het hoogste niveau zijn vertegenwoordigd en het tweetal nog in de schoolbanken van het Baarnsch Lyceum en het Griftland Col lege zit, is er waarschijnlijk niets aan de hand. Maar uiteindelijk zullen ze het toch hogerop moeten zoeken, willen ze niet stilstaan in hun ontwikkeling. Eelco Dijksma (links) en Frank Renzenbrink van The Red Stars zijn ge selecteerd voor het Nederlands aspiran- Terugkerend onderdeel op de sportkalender is het schooldam- toernooi van DVSB in het Griftland College dat ditmaal op zaterdag 13 januari wordt gehouden. Twaalf scholen uit Soest en Baarn vaar digen gezamenlijk 24 teams af. Tussen 10.00 en 15.15 uur wordt uitge maakt welke Soester en Baarnse school zich de komende twaalf maanden plaat selijk kampioen mag noemen. De win nende teams krijgen een startbewijs voor de provinciale kampioenschappen op 24 februari. In de aula van het Griftland College staat echter meer op het spel. De topscorer van elk team krijgt een dam- paspoort dat hem het recht geeft op het gratis bijwonen van tien damlessen bij DVSB. Alle deelnemers krijgen sowieso een herinnering aan het toernooi. De dammers die zaterdag aan zet ko men, kunnen maandagavond weer aan schuiven. Dan worden de stenen op het bord geplaatst voor het individuele damkampioenschap. Voor de Soester basisscholieren begint dat om 18.30 uur in het Duivezaaltje aan de Koningsweg. VRIJDAG 12 JANUARI Zaalvoetbal 20.00 uur Jos Geerlings-DVS/De Kuil (Naarden) ZATERDAG 13 JANUARI Badminton 12.00 uur Selby-Hoevelaken (C-drie) Dammen 10.00 uur Damtoernooi van DVSB voor scholieren (Griftland College) Korfbal 10.00 uur HKC-De Eemvogels (Utrecht) Volleybal 17.00 uur Stam/SoVoCo (H)-SSS 2 (De Bunt) 17.00 uur Amsterdam-Stam/SoVoCo (Amsterdam) ZONDAG 14 JANUARI Basketbal 17.30 uur The Red Stars (D)-Prisma College 4 (Beukendal) Voetbal 14.00 uur Hercules-Soest (Utrecht) MAANDAG 15 JANUARI Bowling 18.30 uur Competitie Soester Bowling Vereniging, ook op dinsdag vanaf 19.00 uur (C-drie) Dammen 10.30 uur Individueel damkampioen schap voor scholieren (Duivezaaltje, Koningsweg) Zaalvoetbal 21.00 uur Firtina'93-NVC (Beukendal) ZAALVOETBAL 1. Arnold Broertjes (DVS)22 2. Fred Bos (SEC)21 3. Zeki Kurt (Firtina'93)17 4. Johan Blankenberg (SEC)15 5. René de Bree (Firtina'93)10 Eric Looijsen (DVS)10 Roel Roest (SEC)10 8. Mustafa Aksit (Firtina'93)9 9. Saban Aksit (Firtina'93)7 Tim Braaksma (Hees)7 Paul Haringsma (Hees)7 Tijdens de tentoonstelling van De Zwaluw is een duif van T. Wigtmans uitgeroepen tot de schoonste oude doffer en de schoonste van het ge heel. Hij had tevens het schoonste viertal in zijn bezit. Dat werd bepaald door de keurmeesters Van Huissteden en Martin die 342 dui ven onder de loep namen, bijna hon derd meer dan een jaar eerder. H. de Bree won de prijs voor de schoon ste oude duivin en de schoonste jonge doffer bleek die van T. Klomp te zijn. Ook een jonge duivin van J.A. Vogel werd als de schoonste gekwalificeerd. De jaarlijkse tentoonstelling was we derom succesvol en de postduiven vereniging kan met een schone lei aan het nieuwe seizen beginnen. De trotse T. Wigtman, H. de Bree, T. Klomp en J.A. Vogel (v.l.n.r.) van De Zwaluw tonen hun schoonste duif Bodyconfour sportief en succesvol afslanken! Aerobic - Callanetic - Steps - Funk (nog enkele openingen!) Fitness Cardio-fitness Personal Training 55+ Fitness-programma's Konditietesten Zwangaerobic Fitclub voor kids 6 - 15 jaar. konditie en vetpercentage 14:00 uur - reserveren: tel: 035 - 60 23 106 Als fysiotherapeuten staan wij garant voor VERANTWOORD BEWEGEN.

Soester Courant | 1996 | | pagina 15