i Da £XD@©'Ê fHILBEDRIJF I Bestemmingsplan Soestdijk Soest 50 jaar geleden SOESTER ONDERLINGE Matei gemet WOENSDAG 10 JANUARI 1996 SOESTER COURANT Foutparkeerders op de bon Autokraken Meningen van lezers Kerstboom Kunst2t°fre" ROUWENDAAL Eenden HUIS VERKOPEN? BEN DE JONG ONROEREND GOED Distributienieuws Plaatselijk nieuws PAGINA 4;- WOENS De LAAGSTE PREMIE en toch extra uitgebreid verzekerd! natuurlijk bij: HAK Rondhar, woensdag 10januari1996 A K T U E E L OFFICIËLE BEKENDMAKINGEN VAN DE GEMEENTE SOEST ik I i> V AANGEVRAAGDE KAPVERGUNNINGEN t Wimvs Overure Derti begro strc De politie heeft in het afgelopen week einde drie automobilisten geverba liseerd, omdat ze hun auto zonder ver gunning hadden neergezet op een invalidenparkeerplaats. Dat gebeurde tijdens een controle aan de Wiardi Beckmanstraat. Tijdens de nieuwjaarsreceptie van een bedrijf aan de Koningsweg werden afge lopen vrijdag op het parkeerterrein twee auto's opengebroken. Uit de auto van een 25-jarige inwoner van Putten ver dween een attachékoffertje met per soonlijke papieren en uit de auto van een 34-jarige inwoner van Purmerend werd de radio weggenomen. Het is zaterdag 30 december, ongeveer half vijf. We hebben net de laatste bood schappen gedaan om op 31 december te gaan van de laatste dag van het jaar. We besluiten nog even langs opa en oma te gaan, om het oudejaarsgevoel kracht bij te zetten met een oliebol. Wij rijden over de Veenbesstraat en in één klap is mijn gevoel van tevredenheid verdwenen. Naast mij zoeft, van een flat aan de Varenstraat, een kerstboom afgedankt naar beneden... Ik kan mijn ogen niet geloven! Wat je niet meer nodig hebt pleur je "gewoon" weg. Nee, niet in de stortkoker of con tainer, maar "gewoon" over 't balkon, dan heb jij er in ieder geval geen last meer van! En erger nog, 't was niet de enige kerstboom die daar afgedankt in het gras lag! Hoe vaak hoor ik niet op een veijaardag het gekat op onze gekleurde medemens. Over 't feit dat zij er maar een rotzooi van maken. Nou, ik kan u verzekeren dat deze kerstboomdumper absoluut geen kleurtje had! Maar ja, volgende week komen er "gewoon" weer mensen van de gemeente, en die ruimen waar schijnlijk "gewoon" uw rommel weer op. En dan is 't ook "gewoon" weer een nieuw jaar, met goede voornemens en beste wensen. Mijn voornemen is om eens wat vaker hand in eigen boezem te steken, en niet meer lijdzaam toe te zien bij zaken die eigenlijk niet door de beugel kunnen. En daar ben ik bij deze mee begonnen! Carla van Hornsveld STRALEN OM.! SCHOPEREN Stad! C?tó FIJNSTRALEN R,VB. s KN AltlMiHMM <X Soest Nieuwegracht 23 Tel. 035 - 6022050 Fax 035 - 6011030 Dir. Dhr. G.H. v.d. Broek Privé 035 - 6011045 In 1993 hebben enkele informatie avonden plaatsgevonden over een nieuw bestemmingsplan Soestdijk. Tengevolge van diverse ontwikke lingen, waarbij met name kan wor den gedacht aan de vaststelling van het Streekplan van de provincie Utrecht in 1994, en de resultaten van de maatschappelijke uitvoer baarheid over dat bestemmings plan, is dit niet verder in procedure gebracht. Een aanzienlijk herziene versie van het ontwerp-bestemmingsplan Soestdijk zal in februari 1996 opnieuw in de inspraak komen. De datum van de inspraak avond is: 27 februari 1996, aanvang 19.30 uur, in de raadzaal van het ge meentehuis. Ik wilde graag reageren op het stukje in de krant van vorige week, betreft de overlast van eenden, in de wijk Klaar- water. Ik vind het belachelijk dat de ge meente zich zo druk maakt over klach ten van de bewoners. Als deze eerder opgetreden had met de eieren te schud den, dan had dat een hoop ergernis be spaard van dierenvrienden zods ik. Als ik op dit moment uit mijn raam kijk, zie ik weer mannen door de struiken ren nen om de laatste eenden te vangen. Panisch van angst vliegen ze weg. Laat de gemeente zich maar beter bezig hou den met de racebaan waar ik aan woon: de J. Poststraat. Laten ze daar een keer drempels plaatsen, zodat onze kinderen ook veilig kunnen oversteken om naar het resterende groepje eenden (wilde) te gaan. De criminaliteit is in deze wijk ook ab normaal hoog. Heren van de gemeente, breek jullie hoofd daar maar eens over i.p.v. dieronvriendelijk aan de gang te gaan. Bah! Y. Schlebaum - Vos Naast het verschaffen van een herzien planologisch kader voor de bestaande wijk, zijn enkele belangrijke items in dit nieuwe bestemmingsplan: de woning bouwlocatie Braamhage, de nieuwe AH-locatie en de aanleg van een parallelroute voor het gedeelte tus sen de Burgemeester Grothestraat en de Stadhouderslaan. Op de inspraak-avond van 27 februari 1996 zal door de gemeente een toelich ting op het plan, alsmede op de plan procedure worden gegeven. Tevens kun nen vragen worden gesteld en opmer kingen gemaakt. Schriftelijke inspraak- reacties kunnen worden ingediend tot 15 maart. Nadere informatie over de begrenzing en de inhoud van de planherziening zal worden gegeven in de uitgave van Op 't Hoogt van woensdag 7 februari, vanaf deze datum ligt het ontwerp-bestem mingsplan ter inzage in het gemeentelijk info-centrum, bij de balie bouwzaken (2e verdieping, de diverse bibliotheek filialen in de gemeente en in het Dorps huis te Söesterberg. F.C. KUYPERSTRAAT 24 3761 EG SOEST tel. (035) 601 95 16 fax (035) 601 66 95 Extra bonnen voor huwelijk enz. Aangezien tabak en versnaperingen thans weer normaal worden gedistribu eerd, zullen de distributiediensten voor huwelijken of huwelijksherdenkingen en verjaardagen van honderdjarigen en ouder wederom rantsoenbonnen tabak en of versnaperingen uitreiken. Tevens zullen ook in het Westen voortaan rantsoenbonnen koffie worden verstrekt. Voor bovengenoemde feesten worden bonnen gegeven voor de volgende arti kelen en hoeveelheden: 1000 gram sui ker; 2400 gram brood, (desgewenscht per 400 gram brood te vervangen door 300 gram tarwebloem); 500 gram mar garine; 4 liter melk; 600 gram vleesch; 250 gram koffie; 3 rantsoen tabak (desgewenscht per rantsoen tabak te vervangen door 2 rantsoenen versnape ringen). Verblijfsvergunning voor Duitschers De hoofdinspecteur van Politie te Soest, maakt namens den Burgemeester, Hoofd van Plaatselijke Politie, bekend, dat alle te Soest gevestigde of verblij vende personen van Duitsche nationa liteit, die voor een vergunning tot voort gezet verblijf in Nederland in aanmer king wenschen te komen, voor 1 April 1946 een verzoekschrift bij hem moeten indienen. Bewijsstukken waaruit blijkt, dat zij zich tijdens de bezetting als oprechte vrien den van het Nederlandsche volk hebben gedragen moeten daarbij worden over legd. Zij, die reeds een dergelijk ver zoekschrift met bewijzen indienden, be hoeven dit niet nogmaals te doen. Als personen van Duitsche nationaliteit worden in dit verband beschouwd, zij, die op 5 Mei 1945: a. de Duitsche na tionaliteit bezaten; b. zonder nationali teit waren, doch tevoren de Duitsche of Oostenrijksche nationaliteit bezeten hebben en hun nakomelingen, die de Nederlandsche nationaliteit niet bezit ten. Motor in beslag genomen Ten huize van Z. alhier werd een motor rijwiel in beslag genomen, dat tot de oorlogsbuit behoorde en door hem in dertijd van een Canadeesch onderoffi cier was gekocht. Auto tusschen de afsluitboomen De bestuurder van een in de richting Amersfoort gaande luxe auto, wilde nog den spooroverweg nabij station Soest dijk passeeren, toen de afsluitboomen reeds dalende waren. Door het verblin dend licht van een tegenligger zag hij (Uit de Soester Courant van 11 januari 1946) echter niet, dat de afsluitboom aan de zuidzijde reeds geheel was neergelaten, als gevolg waarvan de auto onder dezen boom reed. De kap van den auto werd geheel vernield, hetgeen ook in ernstige mate het geval was met het hekwerk van den afsluitboom. Met behulp van het publiek kon de wa gen worden verplaatst, zoodat geen ver traging in het trein- en wegverkeer ont stond. Meubilair verduisterd H., die tijdens de oorlogsjaren bij een inwoner was ondergedoken, heeft tegen dezen persoon 'n klacht ingediend ter zake vermoedelijke verduistering van hem toebehoorend meubilair. Diefstal van kleinvee Niet minder dan 4 konijnen en 5 kippen werden ontvreemd ten nadele van M. aan de Birktstraat. Beroepen Ds. S. Wouters, die een beroep had ont vangen naar Leeuwarden, heeft voor dit beroep bedankt. Ook te Zwijndrecht en Dordrecht is een beroep op hem ge daan. Dierenbescherming Het verslag van de Vereeniging tot Be scherming van Dieren over December luidt o.m.: Het is treurig te zien, hoe slecht vele kettinghonden dikwijls ver zorgd worden. De inspecteur trof er ver schillende aan gebonden aan een veel te korte ketting, met als beschutting toch tige hokken zonder stroo; honden, die hun ellendig bestaan voortslepen op een modderige plek vol uitwerpselen. De inspecteur wist hierin verbetering aan te brengen. De inspecteur verleende zijn medewerking in 5 gevallen, dat een hond was komen aanloopen en in 2 ge vallen, dat honden waren achtergelaten door Canadeezen. Op den hoofdweg werden weder eenige honden overre den. Opgetreden werd tegen een jongeman, die zijn paard sloeg, terwijl weder ver schillende malen overtreding van het oogkleppenverbod werd geconstateerd. Verscheidene malen werd de bemidde ling van den inspecteur ingeroepen voor het doen slachten van konijnen aan het abattoir. Houthakken op 'Braamhage' Nu 'Braamhage geheel verlaten is, was het houthakken aldaar een aangename bezigheid geworden, totdat het geluid van een piepende zaag doordrong tot de ooren van een politieman. K. en V. wer den hiervan het slachtoffer. Zij beland den in de cel. Aanrijding Op de Steenhoffstraat nabij het post kantoor had een ietwat gecompliceerde aanrijding plaats. S. te Hilversum, be stuurder van een vrachtauto met aanhangwagen, gaande in de richting Baarn, moest een bakfiets passeeren, terwijl een in dezelfde richting gaande luxe auto, waarvan bestuurder en auto nummer onbekend zijn gebleven, den vrachtwagen passeerde. Om niet gekraakt te worden door een tegenligger, moest de bestuurder van den luxe auto plotseling naar rechts uit wijken en den vrachtauto snijden. Deelen der rechterzijde van den luxe wagen haakte hierbij aan de linkerzijde van den vrachtauto. De bestuurder van den vrachtauto werd hierdoor voor de keus gesteld of den bestuurder van de bakfiets aan te rijden of zijn wagen te gen een der boomen te plaatsen. Hij koos het laatste. Zij wagen liep hierdoor ernstige schade op, terwijl de aanhang wagen omkantelde en de lading, een groote hoeveelheid stobben, op den rij weg kwam te liggen. Een volledige verkeersstemming was hei gevolg, waardoor het verkeer tijdelijk moest worden omgelegd. De klokkengieter Zondagavond werd in het St. Lud gardisgebouw door leden van de Katho lieke Jongeren Gemeenschap opgevoerd 'De Klokkengieter', tooneelspel in drie bedrijven door Antoon Coolen. Hei gegeven van dit meer voor beroeps» spelers geschreven spel, is in het kon alsvolgt. Meester Andreas, de klokkengieter, ziet eindelijk zijn wensch vervuld, doordai hij van het kapittel opdracht krijgt de groote Mariaklok te gieten. Zijn zoon, Paul, zou gaarne deze opdracht uitvoe ren, maar Andreas, door hoogmoed ver blind, weigert. Paul is zijns inziens nog niet volgroeid. Als het gewichtige oogenblik van gieten daar is en zijn va der eveii afwezig, giet Paul de klok, waarover zijn vader in woede ontsteekt. Hij snelt naar de werkplaats en duwi Paul terzijde, deze struikelt en valt mei beide handen in de gloeiende klokke- spijs. Voor geheel zijn leven is hij ver minkt. Het derde bedrijf laat ons inkeer en verzoening zien. De jongeren brachten dit spel goed ten tooneele. Vooral de hoofdrol vertolkei heeft recht op volle waardeering. Hoe wel goede krachten in het clubje schui len, bleven enkele anderen soms nog te veel aan de oppervlakte, hetgeen niet weg neemt, dat allen ons wisten te boeien en te ontroeren. Om met vijf personen drie uren lang de aandacht gespannen te houden, is op zich zelf reeds een groote prestatie. Dinsdagavond werd deze opvoering met veel succes herhaald. Bijvoorbeeld: Opstalverzekering steen/hard f 0,80 per o/oo Opstalverzekering steen/riet f 2,00 per o/oo Inboedelverzekering steen/hard f 1,40 per o/oo Inboedelverzekering steen/riet f 2,25 per o/oo VOOR AL UW VERZEKERINGEN. Soesterbergsestraat 26 - Soest - tel. 035 - 602 90 60 Enkele materi burg worden meente gerep; In november door vandalei basisvoorzieni gemeente bij. De schade werd van 10 op 11 no^ de hoogspringki opengebroken, clusief een best ontgelden. De b repareerd, de o dusdanig toege worden vervangi Daarmee hebbe gemeente Uitgave: Gemeente Soest Staf Voorlichting Raadhuisplein 1 - 3762 AV Soest Telefoon 035 - 60 93 459 60 93 460 BOUWZAKEN/WET GELUIDHINDER BOUWAANVRAGEN/MELDINGEN INGEDIEND VRIJSTELLING EX. ART. 19 WRO De burgemeester maakt bekend dat burgemeester en wethouders van plan zijn op een daartoe strekkend verzoek met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en arti kel 50 lid 5 van de Woningwet, vrijstelling en vergunning te verlenen voor het: bouwen van een winkelpand met 4 bovenwoningen en 2 garages, Van Weedestraat 35 (wijzi ging verleende vergunning nr. 90041). Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen, is een ieder bevoegd binnen een termijn van twee weken, te rekenen vanaf donderdag 11 januari 1996 eventuele bedenkingen schriftelijk bij burgemeester en wethouders naar voren te brengen. De op dit verzoek betrekking hebbende stukken liggen gedurende diezelfde termijn, dagelijks van 8.30- 12.30 uur, in het gemeentebuis, afdeling planologie en bouwen (balie bouwzaken), Raadhuisplein 1, ter in zage. Wel Geluidhinder Tevens ligt gedurende de hiervoor genoemde termijn van twee weken ter inzage, het ontwerp van een ver zoek ex artikel 76a van de Wet Geluidhinder aan Gedeputeerde Staten van Utrecht om vaststelling van ho gere grenswaarden voor de hoogst toelaatbare geluidbelasting van de gevels van de nieuw te bouwen 4 bo venwoningen. Een ieder kan gedurende deze periode van twee weken eventuele bedenkingen ten aanzien van het ont- werp-verzoek schriftelijk bij burgemeester en wethouders indienen. Een ieder kan ook MONDELING in persoon of bij gemachtigde BEDENKINGEN inbrengen op een openbare zitting, waar gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling. U kunt daartoe desgewenst vóór dinsdag 16 januari 1996 een afspraak maken met de heer K.C.P. Haagen van de afdeling planologie en bouwen, bereikbaar onder nummer 035-6093708. BOUWZAKEN Burgemeester maakt bekend dat burgemeester en wethouders voornemens zijn op een daartoe strekkend verzoek met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en arti kel 50 lid 5 van de Woningwet, vrijstelling en vergunning te verlenen voor: het wijzigen van de gevels van een in aanbouw zijnd bedrij vengebouw, Batenburgweg 7 (wijzi ging verleende vergunning nr. 93560); Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen, is een ieder bevoegd binnen een termijn van twee weken, te rekenen vanaf donderdag 11 januari 1996 eventuele bedenkingen schriftelijk bij burgemeester en wethouders naar worden te brengen. De 12. zage. BOUWPLAATS Birkstraat 157 (95619) Ereprijsstraat 52 (95635) Ereprijsstraat 183 (95642) Hildebrandtlaan 19 (95598) Koningsweg 31 (95639) Libel 62 (95646) Nieuwstraat (naast nr. 60) (95618) Noorderweg 79 (95534) Schrikslaan 40 (95643) Schrikslaan 42 (95640) Torenstraat 13-13a (95645) Zeisterspoor 12 (95604) BETREFT INGEDIEND uitbreiden van een woonhuis en het bouwen van een garage 27-12-95 plaatsen van een dakopbouw 19-12-95 plaatsen van een duivenverblijf 21-12-95 plaatsen van een tuinhuisje 19-12-95 bouwen van een erfafscheiding 19-12-95 plaatsen van een dakkapel 28-12-95 bouwen aan een dubbel woonhuis met garage 22-12-95 uitbreiden van een schoolgebouw 20-12-95 vergroten van een dakkapel 22-12-95 plaatsen van een dakkapel 20-12-95 vergroten en veranderen van een achteruitbouw 27-12-95 bouwen van een centrale wapen kamer 28-12-95 Deze aanvragen kunt u inzien in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1, afdeling planologie en bouwen (balie bouwzaken), geopend elke werkdag van 8.30-12.30 uur. VERLEENDE KAP VERGUNNINGEN Periode: 28 december 1995 t/m 4 januari 1996 De volgende kapvergunningen zijn verleend: 5 op dit verzoek betrekking hebbende stukken liggen gedurende diezelfde termijn, dagelijks van 8.30- :.30 uur, in het gemeentehuis, afdeling planologie en bouwen (balie bouwzaken), Raadhuisplein 1, ter in- Perceel: Gallenkamp Pelsweg 3 Ossendamweg 12 Waldeck Pyrmontlaan 43 Parklaan 51 Dorresteinweg 69 Eikenhorsterweg 10a Gen. Winkelmanstraat 104 De Genestetlaan 5 Soesterbergsestraat 133 Gemeente Soest: Chr. Huygenslaan achter even nummers 8-20 Tromslagerpad 25 (achterzijde) Betreft: 1 eik 1 fijnspar 1 berk 1 conifeer 1 treurwilg 2 beuken 1 berk 1 douglas en 1 larix 1 den, 1 larix, 2 acacia's 15 eiken 1 esdoorn De burgemeester maakt bekend dat burgemeester en wethouders voornemens zijn op een daar toe strekkend verzoek met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, vrijstelling te verlenen voor: het gebruik van de loods achter de woning Veldm. Montgomeryweg 39 als reparatiebe drijf voor metaalwaren cq. klein constructie- en plaatwerk Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen, is een ieder bevoegd binnen een ter mijn van twee weken, te rekenen vanaf donderdag 11 januari 1996 eventuele bedenkingen schriftelijk bij burgemeester en wethouders naar voren te brengen. De op dit verzoek om vrijstelling betrekking hebbende stukken liggen gedurende diezelfde ter mijn, dagelijks van 8.30-12.30 uur, in het gemeentehuis, afdeling planologie en bouwen (balie bouwzaken), Raadhuisplein 1 ter inzage. Het verzoek om vrijstelling ligt tevens ter inzage in de Dependance Publiekszaken, Dorpsplein 17 te Söesterberg, geopend dinsdag en donderdag van 14.00-16.00 uur. VOORBERE1DINGSBESLUITEN De burgemeester maakt ter uitvoering van artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening be kend dat door de raad van de gemeente Soest bij zijn besluiten van 21 december 1995, nrs. RB 95-133, RB 95-145 en RB 95-147, bestemmingsplannen in voorbereiding zijn verklaard voor de gebieden die op de bij deze besluiten behoren de tekeningen in grijs zijn aangegeven en welke als volgt kunnen worden omschreven: 1. het gebied de Noordelijke Eng (perceel Beukenlaan 1, terrein Beijer inclusief langzaamver- keersroute naar Verlengde TalmaJaan en een perceel aan de Soesterengwee naast nr. 2); 2. het gebied Nieuwe Gracht 2; 6 3. het perceel Amersfoortsestraat 20 (Kontakt der Kontinenten). Dit besluit treedt in werking op 11 januari 1996. BESLUITEN B. EN W. d.d. 3 JANUARI 1996 Het bouwplan ligt tevens ter inzage in de Dependance Publiekszaken, Dorpsplein 17 te Söesterberg, geo pend dinsdag en donderdag van 14.00-16.00 uur. VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN/MELDINGEN (95625) (95424) (95632) (95541) (95063) (95044) (95602) (95637) BETREFT VERZENDDATUM plaatsen van een dakkapel 18-12-95 bouwen van een garage/berging plaatsen van een blokhut bouwen van een carport bouwen van een gedeeltelijk overdekt zwembad uitbreiden van 2 woonhuizen bouwen van een garage/bijkeuken bouwen van een hobbykas BOUWPLAATS Gemshoorn 10 Julianalaan 65 Korte Ossendam 48 Leeuwerikweg 32 Park Vredehof 4a Stadhouderslaan 25-25a Stadhouderslaan 114 Van Lenneplaan 9 Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden een gemotiveerd bezwaarschrift indienen. Als u een bezwaarschrift wilt indienen, dan moet dat bezwaarschrift worden gericht aan Burgemeester en Wethouders van Soest, Postbus 2000,3760 CA Soest. Het bezwaarschrift moet BINNEN 6 WEKEN na de VERZENDDATUM worden ingediend. De stukken kunt u inzien in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1, Afdeling Planologie en Bouwen (balie bouwzaken), geopend elke werkdag van 8.30-12.30 uur. 28-12-95 19-12-95 20-12-95 27-12-95 21-12-95 27-12-95 19-12-95 Gemotiveerde bezwaren tegen de verleende vergunning kunnen binnen 6 weken na deze bekendmaking schriftelijk worden ingediend bij hel college van burgemeester en wethouders van de gemeente Soest, Post bus 2000, 3760 CA, te Soest. Periode: 28 december t/m 4 januari 1996 De volgende aanvragen voor een kapvergunning zijn ontvangen: Perceel: Betreft: Valeriaanstraat 183 1 eik Van Lenneplaan 4a 1 eik Klaarwaterweg 24a 1 den Eigendomweg 76 1 blauwspar Pijperpad 42 1 conifeer, 1 den Gallenkamp Pelsweg 11 1 lindeboom De Gemeente Soest vraagt aan: Vedelaarpad (naast nummer 12) 2 honingbomen Diegenen die menen in hun belangen te worden geschaad door een eventuele vergunning kunnen dit mon deling of schriftelijk binnen 4 weken na deze bekendmaking kenbaar maken bij de afdeling groen milieu van de gemeente Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest, telefoonnummer 035-6093709. ONDERWERP Aanvraag terrasvergunning Soes terbergsestraat 20 Aanvraag standplaatsvergunning voor het jaar 1996 Vaststelling definitieve subsidie 1994 Stichting vluchtelingenwerk Soest Aanschrijving m.b.t. bouwvallige hooi tas en erfafscheiding Kerkpad 111 ZZ, Van 't Riet Bedenkingen gericht tegen het bouw plan (95555) voor het bouw van een prijzenbord t.b.v. een tankstation op het perceel Eikenlaan Ontheffing berijden enkele B-wegen en voor motorvoertuigen gesloten wegen BESLISSING Gevraagde vergunning aan Y. Ilbay verleend. Gevraagde vergunning aan L.J. Star (zaterdag Soest-Zuid; bloemen en planten) verleend. Definitieve subsidie 1994 vaststellen op f 218.966,00 verrekenen met voor schot januari 1996. yoorschotten 1996 voorlopig, in afwach ting van goed te keuren begroting, te handhaven op niveau 1995. Eigenaar hooitas en bouwvergunning- plichtige erfafscheiding Kerkpad 111 ZZ aanschrijven op straffe van bestuurs dwang deze beide bouwwerken binnen 6 weken na verzending besluit te ver wijderen. Bedenkingen ongegrond verklaren en bij G.S. een verklaring van geen bezwaar aanvragen. Ontheffing verlenen voor het éénmalig berijden van de genoemde B-wegen en gesloten weggedeelten. BOUWBEI TEL. 035-6015 NIEUWBO VERBOUW RENOVAT ONDERHO In drie kleine ei nigingen milieu de Soester wege van wie de dage te tellen. Met d nacht waren zei; den. "We zijn oi niet zeggen dat I de dienst. Op de jaarlijkse l meente Soest st; i bedrag van 3 voor de gladheid het in het afge meestal niet nodi bedrag aan te spt meentebestunr n deze post. Ondanks dat de a vervoer van de gi ste week van vori liiks verschilleni bleek het begrote toereikend. Dooi de extra w de afdeling, die 1 voor het ophalen bet vorige week n de straat gezette wijderen. De ger meegedeeld dat1 tnennadejaarwis konden worden g pen maandag woi nomen. Tot 24 jat ter burgers hun neerzetten.

Soester Courant | 1996 | | pagina 4