iMMl Theater Kotterie Flamand met 'Zakken' in De Kwekerij Soest 50 jaar geleden Soi 'VI 1 WOENSDAG 17 JANUAR11996 SOESTER COURANT PAGINa) WOENi Meningen van lezers Inbraakpreventie Gladheidsbestrijding Kaapse eenden (2) Autodief ramt paaltje in Soest Eerste 'afval-avond' op 23 januari vooraf uw Uit de Soester Courant van 18 januari 1946 Stem der illegaliteit R.K. Volkspartij Jongenskoor Apollo Meer licht. Mijnen in en om ons dorp. Iets te koop of te geef? Plaats een "Kleintje" in de Soester Courant HYPOTHEEKADVIES? BEN DE JONG HYPOTHEKEN In le i woensdag 11 januari 1996 A K T U E E L OFFICIËLE BEKENDMAKINGEN VAN DE GEMEENTE SOEST VERLEENDE KAP VERGUNNINGEN Naar aanleiding van het artikel in de Soester Courant van 10 januari 1996, van onze burgemeester Dhr. H. de Widt, over het met beide handen aan grijpen van de mogelijkheid tot het meedoen aan een inbraakpreventie project, wil ik graag reageren. Namelijk met het volgende relaas. Wij, bewoners van een wijk te Soest, kregen tijdens een presentatieavond over het geplande groot onderhoud aan onze woningen, ook het aanbod om ge lijktijdig inbraakwerend hang- en sluit werk te laten aanbrengen. Op onze vraag wat daar voor een kostenplaatje aan vast zat, werd ons geantwoord dat dit voor de benedenwoning op f 1200,- per woning zou komen en dat deze kos ten zouden worden verrekend door f 7,- huurverhoging per maand. Dit lijkt in eerste instantie niet zo'n groot bedrag, maar met de jaarlijkse maximale huurverhoging die ons steeds wordt opgelegd kan iedereen wel uitre kenen dat wij steeds meer voor onze toch nog steeds betrekkelijke veiligheid moeten betalen. Door deze kosten toch wel behoorlijk geschrokken, zijn wij zelf gaan informe ren bij diverse leveranciers van boven genoemd hang- en sluitwerk en daaruit is ons gebleken dat wij, als wij de gehele woning zouden voorzien van dergelijk hang- en\sluitwerk, nog maar aan een derde deel van de ons voorgeschotelde kosten kwamen. Als mijnheer de burgemeester dan op het standpunt staat, dat het voor alle Soester ingezetenen beter is om hun woning zo goed mogelijk te beveiligen, dan zouden wij ook graag zien dat dit tegen een redelijke prijs werd aangebo den en dat er geen winst wordt gemaakt ten koste van de huurders. J. Bredefeldt (Open brief aan wethouder Van Logtenstein) Geachte heer Van Logtenstein, Gedurende de afgelopen periode van gladheid heb ik mij verbaasd over het feit dat slechts zeer weinigen zich lijken te bekommeren om de gladheid van de stoep voor hun huis. Deze onverschillig heid werd in één van de NOS-journaals fraai geïllustreerd door een vrouw die, vanuit haar keukenraam hangend, sprak over dat 'dat daar openbare weg is' en dat zij daarvoor niet verantwoordelijk kon worden gehouden! Dat de postbode bijna zijn nek brak om héér brieven te bezorgen, had ze nog niet bedacht. Naar mijn mening kunnen en moeten gemeentebestuur en de burgerij samen hier wat aan doen. De gemeente door - in speciaal daartoe opgestelde bakken - strooigoed aan te bieden, en de burge rij door de gladheidsbestrijding zelf ter hand te nemen en niet af te wachten totdat 'anderen' dit doen (of het zelfs gewoon te laten). Het aanbieden van strooigoed in bakken is in Duitsland, waar ik enkele jaren ge woond heb, heel normaal. Indien de daarmee gepaard gaande investering bezwaarlijk is, zou kunnen worden ge kozen voor een gefaseerde invoering. Totdat overal bakken staan, zou het strooigoed via tuin- en doe-het-zelf- centra gratis verkrijgbaar moeten zijn. Om 'misbruik te voorkomen zou kun nen worden gekozen voor een speciaal en goedkoop mengsel van bijvoorbeeld grof zand, grit en zout, wat mijns inziens voor niet veel anders gebruikt kan wor den. Indien de gemeente op deze ma nier het goede voorbeeld geeft, kan zij denk ik terecht een beroep op de ge meenschapszin doen. En omdat de in dividuele burger niet voor de kosten van het strooisel opdraait, zal de drempel om de eigen stoep (misschien Zelfs die van de buurman) te strooien zijn weg genomen. Voor deze winter is het waarschijnlijk te laat, maar voor de winter van '96/'97 kan dit plan al realiteit zijn! Hoogachtend, R.D. Daan P.S. Zelf heb ik tijdens de gladheid sa men met mijn kinderen de zandbak leeggeschept en stoepen van de halve straat daarmee bestrooid, dit bleek af doende voor de hele periode. De vangmethoden die worden toegepast op de Kaapse eenden, hebben mij met walging vervuld. Omdat een handvol nare mensen klaagde over uitwerpselen, en omdat er een paar auto's op de race baan Koningsweg op elkaar knalden, moesten deze dieren het veld ruimen. Soest natuurlijk ten voeten uit. Ja, ja! Hier en daar loopt nog een paar ver dwaasde stumperts rond, die de dans hebben ontsprongen, en, gedverderrie, de dierenbescherming doet niets, nog erger, het wordt goedgekeurd door deze vereniging. Voor mij een besluit, om deze vereniging geen cent meer toe te kennen. Wat is er nu nog overgebleven, een kop pel ganzen, en een handjevol wilde een den, wanneer gaat 'Soest Natuurlijk' er toe over om ook deze dieren te verwij deren, want ja, ganzen maken ook la waai, en er moet maar een paar dwazen klagen over deze 'overlast' en het lot van deze dieren is ook bezegeld. Het gehele gemeentebestuur lag vorig jaar in zwijm, over de bloeiende ber men, en de vlindertjes die gesignaleerd waren, maar over die arme Kaapse een den, die ook beeldig waren, met hun kleintjes, en die werden gepest door de 'lieve' jeugd, en achterna gezeten wer den, door de nog immer loslopende honden, daar werd niet over gerept. Geachte burgemeester De Widt, gaarne wens ik van u te vernemen: A: het aantal Kaapse eenden dat is ge vangen; B: de adressen waar deze dieren zijn ondergebracht; C: de deskundigheid van de 'vangers', wie waren dat?; D: heeft de dierenbescherming toezicht gehouden; volgens mijn bevindingen niet, want ik heb altijd twee kerels in een auto met aanhanger gezien. L.W. Rieff Een voortvluchtige man is zondagavond iets voor tien uur met een auto tegen een paaltje op de Soesterbergsestraat gebotst. Vervolgens liet hij de wagen, die op 11 januari in Utrecht was gesto len, achter op de parkeerplaats van de nabijgelegen Shell-pomp. Volgens een getuige was de man vermoedelijk 'stom dronken'. Een signalement van de man is bekend bij de politie. De Kwekerij aan de Molenstraat presenteert op dinsdag 23 januari (om 20.00 uur) de voorstelling 'zak ken' van het Vlaamse gezelschap Kotterie Flamand. Het stuk gaat over de wegwerpcultuur en wordt gespeeld door Koen Venken. 'Zakken' is een monoloog van de bo venste plank: origineel, cynisch, sarcas tisch van toon en inhoud en oerdegelijk gespeeld. De voorstelling gaat vooraf aan een korte lezing over afvalpreventie met als motto 'kijken wat je koopt'. Marcel (Koen Venken) werkt in een vuilverwerkend bedrijf. Onder de leuze 'toon mij je vuilniszak en ik zeg u wie je bent' onderzoekt hij de inhoud van de vuilniszakken van prominente figuren. Hij noteert zijn bevindingen in een VIP- boek waarmee hij hoopt te kunnen chanteren. Zo bouwt hij een hele theo rie op rond de wegwerpcultuur die onze maatschappij kenmerkt. Het podium wordt in de loop van de monoloog vol gebouwd met afval. Op het eind zitten acteur en publiek dan ook letterlijk mid den in een vuilnisbelt. Nadat deze vuilnisbelt is opgeruimd, zal Karen Drost van het Netwerk natuur- en milieuvoorlichters, de Soester vuilnisbak op zijn kop zetten. Wat zit daar in en hoeveel gooien we allemaal weg in Soest? Maar wat belangrijker is: wat kunnen we zelf doen om deze hoeveel heid te verminderen? Na deze inleiding is er mogelijkheid tot het stellen van vragen en het opwerpen van suggesties. Deze voorstelling in het Milieu Educa tief Centrum de Kwekerij is de eerste van een serie van drie 'afval-avonden'. Deze zijn een onderdeel van de afval preventie-campagne die de gemeente onder de titel 'Goed Verpakt' is gestart. Elke avond zal een verrassend karakter en een ander thema hebben. De twee andere avonden staan voor 16 april en 20 juni op het programma. Bij alle avonden is de toegang gratis. De avon den beginnen om 20.00 uur. Voor meer informatie: Dick Neute boom, tel. 609 34 54/602 25 30. BAR, GRILL RESTAURANT STEENHGFFSTRAAT 47 SOEST 1035 - 6018252 (Onder verantwoordelijkheid van de Raad van Oud-illegale Werkers) Er zijn helaas ook in Soest nog mensen, wier levensstaat gedurende de oorlog één voortdurende aanklacht tegen hen zelf is en die toch nog vrij rondloopen. Onder deze categorie valt zeer zeker ook een bewoner van de Parklaan, Van R. genaamd. Deze persoon, die aanvan kelijk crisis-controleur was, kreeg, naar wordt gezegd, de wenk, deze dienst te verlaten wegens zijn herhaalde dronken schap. Hierna begon hij een houthan deltje en wat later had hij zelfs een kan toor in Amsterdam. Het schijnt, dat hij met deze houthan del enorme kapitalen heeft verdiend. Dit althans valt af te leiden uit zijn levens staat. In de oorlogstijd, vooral in de laatste jaren daarvan, leed Nederland honger. Van R. baadde in overvloed. De motor van zijn vrouw werd een beziens waardigheid. In een dure bontjas ge huld, reed mevrouw regelmatig naar een banketbakker in Soest om daar bestel lingen te doen. Mevrouw ging de win kel in en een huisknecht bewaakte dan de motor. Het geheel was het afkeer wekkend symbool van den O.W.-er. Iedereen begreep, dat Van R. op grote schaal aan zwarthandel moest doen. Van R. werkte o.a. nauw samen met den N.S.B-er 't L., die thans gedetineerd is. Kortom, deze Van R. heeft gedurende de oorlogsjaren een troebel, aanstoot gevend leven geleid, dat te bestempelen is als onpatriottisch en misdadig. Na de bevrijding heeft van R. zich een auto aangeschaft. Toen bij nog geen rij vergunning had en toch met de wagen reed, hebben leden van de marechaus see de auto geblokkeerd. De volgende dag echter was Van R. reeds in het be zit van een vergunning. De marechaus see kwam toen onderdanig verontschul digingen aanbieden, omdat van R. was "lastig gevallen" door de politie... Het rechtsgevoel van alle goedwillende Soesters wordt herhaaldelijk geschokt door dingen, die niet door de beugel kunnen. Dat bovenbedoelde persoon nog vrij kan gaan en staan en rijden waar hij wil, wekt terecht wrevel en be zorgdheid op. Lieden, die zich met meergenoemde personen inlaten, die nen goed te bedenken, dat er een spreekwoord is, dat zegt: Zeg mij, wie uw vrienden zijn en ik zal zeggen, wie gezelfzijt. Het is ook het geschokte rechtsgevoel, dat tevergeefs een antwoord zoekt op de volgende vragen: Is het waar dat Van R. op het Soester politiebureau bij vele politiemannen een graag geziene gast was? Is het juist, dat, wanneer Van R. en zijn vrouw tijdens de bezetting een avond bij vrienden had den doorgebracht en in verband met het gevorderde uur en de z.g. spertijd niet meer over de openbare weg mochten, de politie dan werd opgebeld, die dan een mannetje zond om Van R. van echtgenoote veilig thuis te brengen? In dien dit juist is, geschiedde deze hulp dan geheel belangeloos? Waarom is Van R. gespaard, terwijl de meeste van zijn kornuiten werden opgepikt? Hoe komt het, dat mevr. Van R. ongehinderd op haar motor door het dorp en her en der mag rijden? Ziehier eenige vragen, die opgelost die nen te worden ter bevrediging van het rechtsgevoel van goedwillende burgers. Zolang er in onze gemeente lieden lo pen, die klaarblijkelijk nog altijd vrij spel hebben, hoewel ze tijdens de oorlog door hun daden hebben getoond, onvaderlandslievende schobbers te zijn, zolang kan er geen sprake zijn van een betere gemeenschap, waarin voor wan trouwen en wrevel geen plaats is. Een dezer dagen gehouden vergadering van de afd. Soest van de R.K. Volkspar tij werd het bestuur als volgt samenge steld: H. van Hal, voorzitter; W. Schim mel, secretaris; R. Hilhorst, penningm.; J. Hilhorst, J. Hom, G. van Klooster en P. Posthumus. Onder verwijzing naar de desbetref fende annonce deelt het bestuur van Apollo mede, tot oprichting van een jongenskoor te zullen overgaan. Het hoopt hiermede een drieledig doel te bereiken: n.l. de mannelijke jeugd goed en mooi te leeren zingen, de jon gens eenige oogenblikken van gepaste in- en ontspanning te geven en zangers op te leiden, die straks de gelederen van het Mannenkoor kunnen versterken. Voorwaar een lofwaardig streven. Ouders in Soest, het bestuur van Apollo rekent op Uw medewerking en dat van Uw knapen. Meerdere lezers deden ons in de laatste weken het verzoek in ons blad eens een balletje op te werpen voor meer straat verlichting. Wij zouden dit gaarne doen, maar de gemeentenaren zouden hierdoor T?rU fp indruk krijgen, dat de mogelijkheid toi A-fwMC verkrijging van het zoo zeer begeerde niet is uitgesloten en die mogelijkheid is 1 g er juist niet. Ook het gemeentebestuur is n.l. rantsoeneerd en mag voor de straat-ver. /yervoh vc lichting niet meer verbruiken dan l(i a:scu< procent van het vooroorlogsche verbrui! h en dat rantsoen is reeds schreden. structuur i U mag dit niet verder vertellen, anders we* c loopen we binnenkort in volslagen duis ternis. als straks op tafel gaat het a maar veel de geniet plannetje: Een bewo: "Toen we c Nog steeds is het in de bosschen van Pijnenburg, Lage Vuursche enz. niet Nog^teeds worden verrassende ontdek- in t- genJ kingen gedaan, welke bewijzen, dat de bosschen in deze omgeving als wapen- r^htuit d< arsenaal in den vollen zin des woords l^jat ze ee zijn te beschouwen. Zoo werden in de ,eecen In bosschen van Vijverhof niet minder dan ken vye w 12 pantservuisten en een hoeveelheid eel(j dan d granaten ontdekt, en een hoeveelheid betaald m granaten ontdekt, terwijl op het terrein andere n0C van de Ernst Sillemhoeve groote mijnen Pas na ma en Engelsche granaten werden aange troffen. Verder ligt in de Praamgracht, langs het paleis Soestdijk en de Pijnenburger Grift allerlei wapentuig. Ook moeten er projectielen op het landgoed "Pijnen burg" verspreid liggen, terwijl men aan neemt, dat dit ook het geval is met Drakesteyn, Venwoude, Ewijckshoeve en Staatsbosbeheer. Dit alles wordt begrijpelijk, wanneer men bedenkt, dat op bedoeld landgoed het omvangrijke Duitsche munitiedepot "Habicht" was ondergebracht, terwijl 30.000 vijandelijke troepen, tot de tan den gewapend, hier over een opper vlakte van 600 H.A. ontwapend wor den. heeft gene structuur, worden ge] volking ha duidelijk c zullen opr< LAGE HYPOTHEEKRENTE Een aan uw omstandigheden aangepast F.C. KUYPERSTRAAT 24 3761 EG SOEST tel. (035) 601 95 16 fax (035) 601 66 95 Uitgave: Gemeente Soest Staf Voorlichting Raadhuisplein 1 - 3762 AV Soest Telefoon 035 - 60 93 459 60 93 460 AANGEVRAAGDE KAPVERGUNNINGEN BESCHIKKINGEN WET MILIEUBEHEER AANVRAGEN/ONTWERPBESCHIKKINGEN WET MILIEUBEHEER Periode: 5 t/m 11 januari 1996 De volgende aanvragen voor een kapvergunning zijn ontvangen: Perceel: St. Willibrordusstraat 9 Julianalaan 12 De Gemeente Soest vraagt aan: Korte Ossendamweg Fokkerstraat Van Hamelstraat Van Hamelstraat Jan Thijssenhof Betreft: 1 berk 1 naaldboom 10 lijsterbessen 17 lijsterbessen 33 lijsterbessen 3 sierkersen 8 elzen Bomen in berm Larixlaan/Sparrenlaan (dunning) Diegenen die menen in hun belangen te worden geschaad door een eventuele vergunning kunnen dit mon deling of schriftelijk binnen 4 weken na deze bekendmaking kenbaar maken bij de afdeling groen milieu van de gemeente Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest, telefoonnummer 035-6093709. Periode: 5 t/m 11 januari 1996 De volgende kapvergunningen zijn verleend: Perceel: Oude Utrechtseweg 56 Ericaweg 11 Van Lijndenlaan 10 Varenstraat 63 Larixl aan 7 Plan Beukenlaan Plan Beukenlaan Sparrenlaan Gemotiveerde bezwaren tegen de verleende vergunning kunnen binnen 6 weken na deze bekendma king schriftelijk worden ingediend bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Soest, Postbus 2000, 3760 CA, te Soest. Betreft: 1 spar 2 naaldbomen 2 beuken 1 rode bessenboom 2 berken en 1 conifeer 2 vogelkersen, 1 hollandse eik 2 vruchtbomen en 1 sering 18 bomen volgens tekening Dunning van een bostuin ISOUWZAKEN De burgemeester maakt bekend dat burgemeester en wethouders van plan zijn op de volgende aanvragen met toepassing van de daarbij genoemde voorschriften, vergunning te verlenen voor het: 1. plaatsen van een tuinhuisje, Egeltjespad 19; (artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening) 2. uitbreiden van een woonhuis, Smitsweg 15; (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening) 3. vergroten en vernieuwen van een garage/berging, Van Goyenlaan 15; (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50 lid 5 van de Woningwet) 4. veranderen van een woonhuis (intern en gevels), Wilhelminalaan 6; (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50 lid 5 van de Woningwet) 5. plaatsen van een speelwerktuig (schommel), Weegbreestraat 104-106. (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening) Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen, is een ieder bevoegd binnen een termijn van twee weken, te rekenen vanaf donderdag 18 januari 1996 eventuele bedenkingen schriftelijk bij burgemeester en wethouders in te dienen. De op deze aanvragen betrekking hebbende stukken liggen gedurende diezelfde termijn, dagelijks van 8.30-12.30 uur, in het gemeentehuis, afdeling planologie en bouwen (balie bouwzaken), Raadhuisplein 1, ter inzage. Burgemeester en wethouders maken bekend, dat bij besluit van 9 januari 1996 vergunning inge volge de Wet milieubeheer is verleend aan: 1. Hoeré Recreatie, voor het oprichten en in werking hebben van een caravanbedrijf op/in het perceel Stemerdingweg 1 Soesterberg. Aan de desbetreffende vergunning zullen voorschriften worden verbonden ter bescherming van het milieu. De vergunning en de andere daarop betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 17 ja nuari tot 28 februari 1996 - in het gemeentehuis, kamer 2.29 op werkdagen van 8.30 tot 12.30 uur - in de bibliotheek Albert Cuyplaan, tijdens de openingsuren. - in de dependance Publiekszaken Soesterberg, Dorpsplein te Soesterberg tijdens openingsu ren. Gedurende deze termijn kan BEROEP worden ingesteld door: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen die tijdig bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp-beschikking; d. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het geven van de beschikking ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; e. anders belanghebbenden, die aantonen dat zij redelijkerwijs niet in staat zijn geweest tegen de ontwerp beschikking bedenkingen in te brengen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Zij die beroep instellen kunnen verzoek doen tot het treffen van een VOORLOPIGE VOORZIE NING. Dit verzoek moet eveneens binnen de genoemde termijn worden gericht aan de voorzitter van de hierboven genoemde afdeling van de Raad van State. De vergunning wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor die datum een verzoek is gedaan tot het treffen van een voorlopige voorziening. De beschikking wordt dan niet van kracht voor dat op dat verzoek is beslist. Voor nadere inlichtingen: afdeling Groen en Milieu, tel. 035-6093593. MELDINGEN (Art. 8.40) WET MILIEUBEHEER Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij de volgende meldingen in het kader van de Wet Milieubeheer hebben ontvangen: Besluit horecabedrijven milieubeheer - Julianalaan 19 (Wijkgebouw Credo) Besluit herstelinrichtingen voor motorvoertuigen - Beetzlaan 65 (Garagebedrijf Van Keulen) Besluit houtbewerkende bedrijven milieubeheer - Industrieweg 16c (Aannemersbedrijf Sneep) Tegen de melding kan geen bezwaar worden ingediend, genoemde instelling zal aan de algemene voor schriften, bij de desbetreffende algemene maatregel van bestuur gesteld, voldoen. De desbetreffende stukken kunnen gedurende de periode van 17 januari 1996 tot 14 februari 1996 worden ingezien in het gemeentehuis, kamer 2.29, op werkdagen van 8.30 tot 12.30 uur. Inlichtingen: afdeling Groen en Milieu, tel. 035-6093593. BOUWAANVRAGEN/MELDINGEN INGEDIEND Burgemeester en wethouders maken bekend, dat zij een verzoek om vergunning ingevolge de Wet milieubeheer hebben ontvangen van: 1. Witte Preventie Techniek, voor het oprichten en in werking hebben van een werkplaats/ kantoor voor het vullen en repareren van brandblusapparatuur op/in het perceel Niiver- heidsweg 18 te Soest. Het voornemen bestaat om positief te beschikken op de genoemde aanvraag. Aan de desbetreffende vergunning zijn voorschriften verbonden ter bescherming van het milieu. De ontwerp-beschikking, alsmede de aanvraag en andere daarop betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 17 januari tot 14 februari 1996 - in het gemeentehuis, kamer 2.29 op werkdagen van 8.30 tot 12.30 uur - in de bibliotheek Albert Cuyplaan, tijdens de openingsuren Gedurende deze termijn kan een ieder gemotiveerde SCHRIFTELIJKE BEDENKINGEN tegen het ont werp van de beschikking inbrengen bij het gemeentebestuur (Postbus 2000,3760 CA Soest). Deze worden mede ter inzage gelegd. Wanneer de indiener van bedenkingen daarom verzoekt, worden zijn persoonlijke gegevens niet bekend ge maakt. Dit verzoek moet schriftelijk tegelijkertijd met de bedenkingen bij het gemeentebestuur worden in gediend. Een ieder kan ook MONDELING in persoon of bij gemachtigde BEDENKINGEN inbrengen op een openbare zitting, waar gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling, waarbij de vergunningaan vrager eveneens wordt uitgenodigd. U gelieve daartoe desgewenst vóór 7 februari 1996 een aftpraak te ma ken. BE,??EPtegen de.b«chitti»S kan later, behalve door de aanvrager en de adviseurs, slechts wotden inge steld door degene die binnen de gestelde term.)n bedenkingen heeft ingebracht, tenzij wordt aangetoond dat X°jS vïn he7Ser^ 'S 86WeeSt bedeIlklnge" te b"*ngen, dan wel de beschikking straks Voor nadere inlichtingen: afdeling groen en milieu, tel. 035-6093593. VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN/MELDINGEN BOUWPLAATS Kerkstraat Z.Z. 35 Prins Hendriklaan 46 BETREFT (95595) plaatsen van een dakopbouw (95457) uitbreiden van een woonhuis en het aanbouwen van een garage INGEDIEND 3-1-96 3-1-96 Deze aanvragen kunt u inzien in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1, afdeling planologie en bouwen (balie bouwzaken), geopend elke werkdag van 8.30-12.30 uur. t t BOUWPLAATS BETREFT VERZENDDATUM Birkstraat 2 (95554) verbouwen van een woon- winkelpand 5-1-96 aanbouwen van een kantoorruimte annex kantine 5-1-96 plaatsen van een dakopbouw 5-1-96 vernieuwen en vergroten van een dakkapel 5-1-96 vergroten en veranderen van de zolderverdieping 5-1-96 wijzigen van een in aanbouw zijnde dienstwoning met stallen 5-1-96 vergroten van een dakkapel 5-1-96 plaatsen van dakkapel 5-1-96 aanbouwen van een bijkeuken en het vergroten van een garage 5-1-96 Van de A,Semene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden een gemotiveetd bezwaarschrift bezwaarschrift worden gericht aan Burgemeester en SSKw^inleTud60 Het be™aara*r» BINNEN 6 WEKEN nade touW^^ Af<Wing Planologie en Bouwen (balie Dorresteinweg 72a Ereprijsstraat 52 Fazantpad 8 Klarinet 12 Pijnenburgerlaan 5 Schrikslaan 40 Schrikslaan 42 Waldeck Pyrmontlaan 7 (95554) (95569) (95635) (95531) (95351) (80023) (95643) (95640) (95461)

Soester Courant | 1996 | | pagina 4