ISPORTt Zilver en brons voor De Springbokken xkwn Frisse kijk op avontuurlijke sport Ch| vorf van Dindoa heeft het :waar te verduren: 5-21 lom' pagina 1 w WOENSDAG 7 FEBRUARI 1996 SOESTER COURANT PAGINA 15 Eenrichtingsverkeer bij De Eemvogels KORFBAL Vermoedelijke puntendeling met HSG SCHAKEN Sportprogramma I ^evln'Denise en Joeykomen ^portuitslagei^J Jeugdnieuws j Goede prestaties Tjerk Egtberts en Michiel van Schaffelaar TURNEN VOLLEYBAL AGjfWS-dames op kritieke momenten in de fout: 3-1 Rondje Soesterberg wordt versterkt ATLETIEK Records Pijnenburg in Apeldoornse Midwintermarathon Eva Smink van TV Soest verdient medaille in Almere BOWLING Records sneuvelen op bowlingbanen Topscorers 'De Drie Eiken' Mountain Bike Club 'Midden Nederland': MOUNTAIN-BIKE S.O.Soest heeft nu 600 spelende leden Die zitJJl >19577 I emt film- naar het sen uit de en te hulp ie opstan- is de laat- it interna- kelijk tot e geschie- "Want wie )uden zijn overwin- i Spanje? itrijd niet ie kracht k door de kamp. ige werk- na een de Com- strijd in vechten. ach aan strijders dat een iers van houdt. Zaterdag 10 februari: Mare van Vugt's 'Bizar Habit' Binnen de moderne jazz en aanw wante geïmproviseerde muziek heeft gitaar altijd een marginale positie 1 nomen. Tenminste tot voor kort hierin komt steeds meer veranderd? Wat de Nederlandse jazz betreft is M De wedstrijd tussen Dindoa en De Eemvogels werd gekenmerkt door Mare van Vugt neemt het merende, van de composities voor 'Bizar Haft voor zijn rekening. Dat is niet verbazingwekkend voor iemand die ve van de laaggeklasseerde tegenstan ders blootgelegd. Het werd 5-21 Oor de Soesters. componeert voor zulke uiteenlopend gezelschappen als Vandoorn (met geres Ineke van Doorn en Van Vught gitaar) en het vocaal improvisatie tril Voicelab. Ook schrijft hij veel muziel' voorfilms. 'Bizar Habit' is een opmerkelijke groe. Dit komt deels door het gitaarspel y. Mare van Vugt (hetgeen toch in hoi mate bepalend is voor de sound vanL groep) maar ook vanwege de uiteenlo pende achtergronden van de musici di er deel van uitmaken. Zo is Paul vai Kemenade vooral actief op het gebiet van de wat vrijere muziek zoals hij dj( onder meer beoefent in het Podiumtrit (trombone, altsax en gitaar) en zijn octe Stranger Than Paranoia. Ook de nederlaag tegen Huizen, twee ken geleden, pakten De Eemvogels draad enigszins nerveus op. En in de eningsfase zag het er niet naar uit dat »e Eemvogels een grote zege zouden eken. Ton Kraaikamp en Agnes aaikamp (tweemaal) zorgden voor n 1-3-voorsprong, maar Dindoa 'am terug en liep ook een 2-5-achter- and grotendeels in: 4-5. >e terugkeer van de thuisploeg leidde ertoe dat de concentratie bij De Eemvogels verscherpte. Gedecideerd trokken de Soesters het initiatief naar zich toe en door doelpunten van Agnes Kraaikamp, Almar Lijfering, Anissa van Bemmel en Kathja Rauch (twee) brak de rust met een 4-10-voorsprong aan. Daarna had Dindoa niets meer in de melk te brokkelen. De wedstrijd had meer weg van een demonstratiepartij van De Eemvogels, voor wie Rauch (vier) en Lijfering (drie) de meeste treffers voor hun rekening namen. Dindoa zette daar slechts één doelpunt tegenover en slechts nonchalance in het spel van De Eemvogels stond een nóg grotere zege in de weg. De ruime overwinning komt de korf ballers goed van pas, want in de strijd om de eerste plaats met Huizen zou het doelsaldo aan het einde van de rit wel- eens de beslissing kunnen brengen. De Eemvogels moeten dan in ieder geval wel de uitwedstrijd van Huizen, dat nog ongeslagen is, winnen. van de TjitzeVogel schrijft stukken voot'bS GO©d© 13 TC Stilt ie schakers ke steun Habit'. Binnen zijn kwintet VögelVij; mmhinF>F»rt hii i377.imr>r^,n'n„^'1 ilin, die chts als :iek ziet. vid een ideaal ver zich wordt ewezen ster, op kt met le mis- stellen. nes' en kijker wordt ninder ïd van 'Land ien en woede is ge- ngelse Hom- 'rwell, uit de cjp/ Met drie afgebroken stellingen zijn de Soester schakers met een goed gevoel teruggekeerd van de uit- edstrijd tegen HSG 3. De stand is (1,5-2,5 en zal vermoedelijk in 4-4 eindigen. )at is geen slechte prestatie tegen de Dploper. De Soester Schaakclub maak te tenminste geen blunders tegen HSG 3. Verlies zou hebben betekend dat SSC de hoop op promotie overboord had annen gooien. )e avond begon goed. Al na vijf zetten blunderde de tegenstander van Marcel bijman en kon SSC na een uur het eer ste punt opschrijven. Op bord zeven reeg invaller Bert Bouwmeester een Coningsindiër tegen. Hij opende direct de h-lijn en leek een gevaarlijke aanval combineert hij jazz-improvisatie met vloeden vanuit de klassieke en etnische muziek. Er wordt nog gezocht naar eet nieuwe drummer - wellicht wordt <j Chris Strik, die tijdens het optreden ii Artishock plaats zal nemen achter de drums. De muziek van 'Bizar Habit' zich op avontuurlijke wijze tussen ja2' rock, funk en vrijere improvisatie in. Dit is op zichzelf niet zo bijzonder, maar hei aardige van 'Bizar Habit' is de wijze waarop dat gebeurt. De referenties aan allerlei stijlen zijn nergens vrijblijvend oi oppervlakkig, maar zijn vaak op een sympathieke manier bedrieglijk. Zo kan het gebeuren dat een fragment sterk doet denken aan (bijvoorbeeld) jazz- rock, maar bij nader inzien blijkt dan toch dat er tegelijkertijd ook andere din gen gebeuren die buiten het geijkte jazz- te bebben' maar Johan Hut verdedigde roek-idioom vallen. zich netjes en na een afruil van stukken Deze aanpak komt de diepgang van de ?jndiSde de Parti3in remise. muziek zeker ten goede en toont eens aan dat het indelen van muziek m allerlei hokjes niet echt zinvol is. Bij veel moderne groepen vervagen immers de grenzen tussen de diverse stijlen wordt er een geheel eigen muziek b„ maakt, geschreven op het lijf van de musici in kwestie, Niet zelden resulteert dat in muziek die de luisteraar gemakkelijk een avond kan blijven boeien, zoals dat het geval is bij Bizar Habit', dat bestaat uit: Mare van Vugt - gitaar en gitaarsynthesiser; Paul van Kemenade - altsaxofoon; Tjitze Vogel - bas; Chris Strik - drums. Aanvang 21.00 uur; toegang f 6,-. Mare van Vugt. Ook Koen Vegter had op bord 4 met taai tegenspel te maken. Tegen een Colle opstelling verloor hij pion e5 en na stukkenruil raakte hij nog een pion kwijt, waarna HSG de stand gelijk trok: 1,5-1,5. De mooiste stelling van de avond stond op bord 2. Mare Vermulst (met zwart) offerde in een Koningsindiër zijn dame tegen twee lopers en twee pionnen. Hij had zeker het betere spel, maar na een onnauwkeurige zet keerden de kansen en was de zwarte opstelling te kwets baar. Bram Otto maakte gelijk voor de SSC toen zijn jeugdige tegenstander in tijdnood raakte en een pion ongedekt liet staan. De drie overige partijen werden afge broken. Erik Swinkels staat er met een pion achterstand, lastig voor. Daarente gen bestaat de indruk dat Roderick Loeber gewonnen staat. De partij van Jan de Gier eindigt vermoedelijk in re mise, zodat de eindstand naar alle waar schijnlijk 4-4 zal worden. Kinderparadijs De Vrije Teugel Vedelaarpad 53, tel. 6018136 Donderdag 8 februari eLklT week gaan de creatieve da- hele ochtend mooie dingen ma- ken. Vanmiddag komt Manon, zij gaat epn h fY ™retl' WaM Z') komt met nn hee!stel ™enden en vriendinnen bij ons op bezoek. Vrijdag 9 februari zmY activiteiten doen want ze zijn jarig en komen met hun partijtje S ""L'.00- s Av°nds zijn er weer vier jarigen btj ons te gast; Pascal, Angela, dTahg0sroehoStaêaaneenVerjaar- Zaterdag 10 februari ™r!,H--elke ,dag feest °P het Milder- Tam 's?°kvandaae: Fivian. Clair, vieren e° Bracha komen feest" Maandag 12 februari ntnT1rlen ko,mt eerst Sloep drie van Ho» ^'haan het project knaagdieren doen en vanmiddag zijn de kinderen van groep v,er van De Achtbaan aan de beun voor hetzelfde project. Dinsdag 13 februari Vandaag ts Jasmijn jarig en ze komt dit met tien kinderen bij ons vieren. Woensdag 14 februari De Klimop komt vanmorgen met groep rimiYnn P,r0ject verzor»nS doen. 14-®° "ur k°men Nel en Joke de roorstelhng Een rondje vis' spelen. Een euke voorstelling voor alle kinderen naar natuurlijk ook voor volwassenen, va He toneel worden er tot 16.00 uur iog allemaal leuke activiteiten gedaan, us voor maar f3,- p.p. kunnen kinde- -n een leuke voorstelling zien, én aan ctmteiten deelnemen. Robin houdt z'n ZATERDAG 10 FEBRUARI Basketbal 16.30 uur Shooters 2-The Red Stars (D) (Bunschoten) 18.30 uur The Red Stars-Den Braven/ Goba (Beukendal) Handbal 12.10 uur Fidelitas-Smeeing/BDC (D) Luno-De Eemvogels Voetbal 14.30 uur VVZ'49-Zwart-Wit'63 (Eemweg) 14.30 uur De Meern-Hees (De Meera) 14.30 uur sc AH'78-SEC (Huizen) Volleybal 15.15 uur DAK-Stam/SoVoCo (D) (Hoogezand) 17.00 uur Stam/SoVoCo (H)-Utrecht (De Bunt) ZONDAG 11 FEBRUARI Handbal 14.20 uur DSS-Smeeing/BDC (H) (Heemskerk) Voetbal 14.00 uur SEC-Hoogland (Bosstraat- West) 14.00 uur Schellingwoude-Soest (Am sterdam) Waterpolo 16.00 uur Triton-De Duinkikkers (H) (Weesp) MAANDAG 12 FEBRUARI Bowling 18.30 uur Competitie Soester Bowling Vereniging, ook op dinsdag vanaf 19.00 Zaalvoetbal 21.00 uur Firtina'93-Wings (Beukendal) 21.45 uur Altius-SEC (Hilversum) AV Pijnenburg Mini-Marathon (18,6 km) Gijs Francken 1.13.54; Gertjan Jansen 1.14.22; Rob van Waes 1.15.35; Henk Wal let 1.18.47; Jos Kleverlaan 1.26.40; Gerard Bóeren 1.27.00; Yvonne Dorst 1.27.42; Bert Staal 1.28.15; Gerard Roest 1.28.32; Ben Kersbergen 1.30.10; Herma Boonstra 1.32.18; Ad Smits 1.35.45; Ben Boonstra 1.36.15 ;Hans Afman 1.38.51. Asselt-ronde (27.15 km) Jan van de Lee 1.47.16; Berend Drenth 1.48.06; Wim van de Veen 2.06.22; Ton Ruepeit 2.07.44; Ingrid Sükel 2.11.27; Arjen Mout 2.13.30; Paul Vermeij 2.13.53; Wim ter Hart 2.20.00; Hennie Dorresteijn 2.30.40. Soester Bowling Vereniging Senioren maandag: De Keien-Prelab trio II 1-4; Cool Cat-Big Splitters 4-1; Boule d'Or- No Name 4-1; Team Work-De Enghe 1-4; Raadhuis 1-Lucky Loosers 4-1. Senioren dinsdag: Lucky Strikes-Schei.L 3- 2; Prelabtrio I-Toverbal 3-2; Raadhuis II- Gokkers 2-3; Stressless-Karel de Stoute 3- 2; Heppie Hoekers-Naadje 1-4; Strajk- H.A.M. 5-0; Pin Up-Pin Down 1-4; Co- bra's-Shj-ammer 0-5; Westra/v. Schaik-Otti- fantjes 5-0. BADMINTON Selby Het eerste jeugdteam won de laatste competitiewedstrijd met 2-6 van Hoeve laken en eindigde daardoor hoog op de ranglijst. Thuis had Selby nog met 5-3 van deze tegenstander gewonnen. In Hoevelaken verloor de Soester club één enkelspel (Micha Papenhuyzen) en het gemengd dubbel van Papenhuyzen en Kim Westbroek. De Eemvogels De F1 ging op bezoek bij MIA en kwam thuis met een 2-6-overwinning. Na een 1-0-achterstand scoorde Nando Kraai kamp tweemaal. In de tweede helft liep het beter bij de Soester koplopers. Inval ster Martine Kraaikamp (2), Roxanne van der Brul en Nando Kraaikamp voerden de score op. Tijdens de spannende derde en laatste ronde om de provinciale turnkampioenschappen zijn twee leden van De Springbokken in de prijzen gevallen. Tjerk Egtberts (C6) won zilver en Michiel van Schaffelaar (heren) pakte brons. De eindstand werd zaterdag opgemaakt in Aqua Indoor, waar De Springbokken de organisatie in handen hadden van de laatste ontmoeting. Egtberts overtrof niet alleen zichzelf, maar bovenal zijn directe tegenstander uit LJsselstein. Hij verbeterde zijn eindtotaal met twee volle punten dankzij uitstekende oefeningen op rek (9.70) en sprong (9.05), Ook op het beslissende toestel voltige presteerde hij goed en kwam hij voor de eerste keer boven de zeven uit (7.45). Egtberts werd zaterdag eerste en legde in het eindklassement beslag op de tweede Ook Van Schaffelaar boekte zaterdag succes. Hij won dankzij een prima sprong de oefening op het paard en werd in de wedstrijd tweede. In het to taal klassement eindigde hij als derde met 0.35 punten achterstand op de nummer twee. TV Soest Oran Hoffmann van de Turn Vereniging Soest eindigde in de C-categorie als zesde. Zowel zijn vloeroefening als die aan de ringen was uitstekend, maar op de overige toestellen scoorde hij minder dan was verwacht. Nu ook met 2 liter motor v.a. f 36.995 STANDAARD EENMAAL MEE GEREDEN... U DURFT NOOIT MEER ANDERS Automobielbedrijf Gebr. van der Pouw Kraan b.v. Middelwijkstraat 40-42 Tel: 035 - 6014289 3764 CG SOEST Fax: 035 - 6023431 Hoewel de verdediging goed in el kaar stak en de servicedruk redelijk was verzorgd, lukte het de dames van AGAVS niet Forza/Hoogland 2 te kloppen. De nummer twee van het klassement was de laaggeklasseerde Soesterbergse volleybalsters met 3-1 de baas. Het ver schil op de ranglijst werd op het veld uitgebeeld in de eerste set die AGAVS vlot inleverde. Daarna was er sprake van strijd en spannende slagenwisselingen, maar op de kritieke momenten maakten de Soesterbergsters fatale fouten. Zoals in de tweede set, waarin een voorsprong werd verspeeld (15-11). Het herstel kwam in het volgende be drijf, toen AGAVS met 14-16 een optie nam op een gelijkspel. Zover kwam het niet. In de beslissende fase toonde Forza/Hoogland zich geroutineerder dan de lokale dames die door de neder laag blijven spartelen om in de eerste klasse het hoofd boven water te houden. Elke maandagmorgen tussen 11.00 en 12.00 uur wordt voor Radio Soest het programma 'Rondje Soesterberg' gepre senteerd. Het is een wekelijks pro gramma, waarin bepaalde zaken uit het dorp nader worden besproken. Tot op heden was alleen Anneke Veste- ring presentatrice van dit programma en bij haar afwezigheid werd het opgevan gen door Piet Taai. Dit duo werd on langs versterkt met mevrouw Kagenaar, Mercury 94 en mevrouw Lamberigts en haar dochter Emmely, Kampweg 32. Het bleek dat Emmely veel technische aanleg heeft en zo nu en dan reeds 'ach ter de knoppen zit'. Om de Soester bergse belangen -en dat zijn er vele - nog beter en ruimer te kunnen verwoor den, is elke versterking van 'het Radio team Soesterberg' welkom. Belang stellenden zijn elke vrijdagmiddag om twee uur in Restaurant de Tuin aan de Rademakerstraat welkom, waar het team wekelijks bijelkaar komt om de uitzending van de maandag daarop te bespreken. Aanvragen voor een inter view of het behandelen van zaken ge schikt voor een radio-uitzending, kan men daar ook kwijt. Onder de 5.783 deelnemers aan de Midwinter Marathon van Apel doorn bevonden zich zaterdag 23 leden van AV Pijnenburg. Gijs Franken was de snelste Soester op de mini-marathon. Hij was één uur, dertien minuten en 56 seconden onderweg om de 18,6 kilome ter te voet af te leggen. Gertjan Jansen verbeterde zijn persoonlijke record (1.14.22), evenals Rob van Waes (1.15.35). Ook bij de dames vielen er twee per soonlijke records te noteren. Yvonne. Dorst finishte in 1.27.42 en Herma Boonstra was rapper dan ooit: 1.32.18. Bij temperaturen rond het vriespunt en een aanwakkerende koude wind pres teerden ook de negen Pijnenburgers goed, die aan de Asseltronde over 27,5 kilometer meededen. Jan van de Lee (1.47.16) en Berend Drenth (1.48.06) zetten beiden tijden neer, die van hen verwacht mogen worden. De enige vrouwelijke deelnemer op de Asselt ronde van AV Pijnenburg, Ingrid Sükel, liep een persoonlijk record: 2.11.27. In Almere heeft Eva Smink van de Turn Vereniging Soest een bronzen medaille gewonnen tijdens steen wedstrijden voor de trampoline- groep. Een totaalscore van 65.40 punten over drie series van tien sprongen was bij de jeugdturnsters goed voor de derde plek. Ze is de eerste trampolinespringster die voor TV Soest een medaille binnen haalt. In dezelfde wedstrijd werd Suzanne van Willigen met 62.10 punten vierde. Sanneke Kokelaar, die tijdens de eerste serie sprong en een knieblessure opliep, behaalde met 57.70 punten de zevende plaats, gevolgd door Jill van Dorrestein die achtste werd. Bij de dames eindigde Angela Schram als vierde met 63.50 punten. In de categorie tot en met twaalf jaar rangschikte Margot de Vries zich als 33ste en in de leeftijdsgroep dertien jaar en ouder kwamen Roos Smink en Sandra Mos terecht op de achtste, respectievelijk vijftiende plaats. Een aantal leden van de Soester Bowling Vereniging zag vorige week hun persoonlijke records sneuvelen. Zo was fóul Blank nooit eerder op een game van 155 uitgekomen. Ineke Koster verbeterde haar beste pres tatie (135) aanzienlijk met een game van 159 en en passant vierde ze met Boule d'Or een 4-1-zege op No Name. Ook Bart Sukel ging het voor de wind. Hij gooide een goede serie (171-149-197) en droeg een belangrijk steentje bij in de 4-1-overwinning van De Enghe op Teamwork. VELDVOETBAL 1. Teus Verwoerd (SEC-za)13 2. Marcel van Essen (WZ'49)11 3. Peter van den Berg (SEC-zo)8 Jeffrey Dorrestein (Hees)8 5. Gerard Becker (VVZ'49)7 Danny Brandenburg (Hees)7 7. Michel Besseling (SEC-za)5 Peter de Jong (SEC-zo)5 Edwin Lazonder (Hees)5 Cees-Jan de Vries (WZ'49)5 1. Arnold Broertjes (DVS)27 2. Fred Bos (SEC)24 3. Zeki Kurt (Firtina'93)19 4. Johan Blankenberg (SEC)16 5. Mustafa Aksit (Firtina'93)13 6. René de Bree (Firtina'93)11 7. Eric Looijsen (DVS)10 Roel Roest (SEC)10 Saban Aksit (Firtina'93)10 10. Paul Haringsma (Hees)8 i Diensten Centrum Dorpsplein 18, Soesterberg Telefoon 0346 - 35 14 02 Naast de onderdelen van het diensten centrum De Drie Eiken, genoemd in de agenda, wordt bijzondere aandacht ge vraagd voor een lezing (met dia's) van de plaatselijke fysiotherapeut Ivo van Loon, op dinsdagmiddag 13 februari, aanvang 14.30 uur in het diensten centrum. Het onderwerp is 'osteopo rose' (botontkalking). Het is bitter koud als een twintigtal mountainbikerenners zich op een zondagmorgen op het Soester Hoogt verzamelen. Kort daarop rij den ze hun trainingsrondjes over de hard bevroren grond richting de Vlasakkers. Het zijn allen leden van de vereniging 'Mountain Bike Club Midden Nederland'. Even later zitten we in het heerlijk warme restaurant Soester Hoogt met aan tafel Wouter ter Velde en Koen Blaauw, respectievelijk voorzitter en se cretaris van de vereniging. De mountainbike heeft vooral de laatste ja ren veel opgang gemaakt. Wedstrijden zowel nationaal als internationaal wor den gehouden waarin tact en kracht ver bonden aan techniek met elkaar wedij veren. Ook rond de kleine heuvels in Utrecht kwamen mountainbikerijders bij elkaar om dan maar wat te rijden. Dat is sinds eind 1995 meer gestructu reerd en heeft geleid tot de oprichting van de vereniging 'Mountain Bike Club Midden Nederland'. Het bestaat op dit moment uit circa 70 rijders die op het Soester Hoogt hun verzamelpunt heb ben gevonden en in de omgeving een prachtig trainingsveld hebben. De vereniging is als een piramide opge bouwd met als basis een club-team, ver volgens een B-team en het vlaggeschip het A-team. Van onderen probeert men in het top team te komen om dan ook gebruik te mogen maken van het beste materiaal. Het A-team Het A-team bestaat uit de 31-jarige René Beuker uit 's Graveland, de 20- jarige Jeroen van den Brom uit Amersfoort, de 23-jarige Natascha den Ouden helemaal uit het Brabantse Gal- der-Strijbeek, de 25-jarige Gert-Jan van Rheenen uit Soesterberg (hebben we al eerder van hem gehoord?), de 26-jarige Jaap Viergever uit Drunen, eveneens het Brabantse land. Ze worden deskundig gecoacht door de bekende oud-veldrij der Hans van den Brom. "Als jongetje van 12 jaar begon ik al met wielrennen en dat heb ik tot mijn 30e gedaan. Daarna stapte ik over op veld rijden, maar toen de mountainbike in beeld kwam ben ik er direct ingedoken. Momenteel ben ik al weer drie jaar be zig als trainer/begeleider van dit team. Het seizoen 1996 moet een hoogtepunt worden want we hebben een sterk en gemotiveerd team. Ik garandeer je dat we zelfs mee gaan doen aan de Olym pische Spelen", zegt Van den Brom. Naast hem staat eveneens als trainer/ begeleider Gerrit van Rheenen, die we voorheen kenden als voetballer maar vooral langlaufer en nu in de mountain biking, met als specialiteit de cross- country. Sponsoring Dat het niet zo maar een clubje is blijkt uit hun speciale 'teambus', een heuse autobus die qua interieur geheel ge schikt gemaakt is om aan alle eisen van het team te voldoen. Hij brengt hen op alle plaatsen waar wedstrijden worden gereden. De hoofdsponsor is Rijwiel- paleis Bilthoven/Kastle die vooral het A-team van de modernste bikes voorziet en de ruggesteun is van de gehele vere niging. "Om deze prachtige sport alle kansen te geven, zoeken wij naar col lega-sponsors. Nederland telt mee wan neer het om mountainbiking gaat. Vele grote successen zowel in het binnen- en buitenland staan op onze naam. We ver heugen ons in een toenemende belang stelling en dat geeft enorme perspectie ven voor de toekomst", aldus de spon sor. Grootse plannen De voorzitter en secretaris hebben grootse plannen met hun Mountain Bike Club Midden Nederland. Hun derde clubblad komt ter tafel; het straalt een uitbundig enthousiasme uit. Het jaar 1996 moet het volgens hen de door braak naar meer bekendheid worden. Heel veel evenementen staan op het program. "En, we gaan er naar toe!", al dus Blaauw. "Willen we naam maken, dan moet het ledenaantal groter wor den. Daarom zijn nieuwe leden hartelijk welkom. Hoe meer leden, des te meer kunnen wij organiseren. Elke zondag morgen zijn we op het Soester Hoogt, waar we hen graag willen ontvangen". Hij wordt onderbroken met de medede ling dat de nieuwe bikes voor het A- team er zijn. Ze stormen naar buiten, waar een nieuwe auto van Auto Smeeing BV vier pracht mountainbikes aflevert. De karretjes worden onmiddel lijk op vering en remmen getest. Voor dat ze met hun nieuwe aanwinst de bos sen van het Soester Hoogt ingaan wordt een foto genomen. Aan de enthousiaste kreten is te horen dat ze gewogen en goed bevonden zijn. Terwijl omstanders vanwege de kou snel de warmte van het restaurant opzoeken draaien de cluble den hun rondjes. Blaauw: "Als vereniging staan we voor recreatie, wedstrijdsport en optimale begeleiding. Ja, ook recreatie in tochten en weekends horen bij het geheel. Het is net een grote familie met een fantas tische band en saamhorigheid". Indien de uitdaging te erg wordt dan kan men zich aanmelden als lid bij MBC 'Midden Nederland', Postbus 504, 3720 AM Bilthoven, tel. 030-2280713 of fax 030- 2281970. Het A-team van de MBC Midden-Nederland.

Soester Courant | 1996 | | pagina 16