£7 Feestje of dineetje iop soestr Verdwenen Soest uipen BOSMAN Verdwenen Soest hervonden Voorlopig gaan wij nog "lekker" door! PROGRAMMA- overzicht *den in je eentje Win een fiets ter waarde van fl. 1000,- bij aanschaf van een Atag HR-ketel Wim van lloorn St. Agathafeest van Gilde PAGINA 24 en Belangrijke telefoonnummers Een dagje ouder? Weet wat u eet! Aspirine verlaagt kans op hartinfarct na woede-aanval WOENSDAG 7 FEBRUARI 1996 SOESTER COURANT Rondje Soest IN GESPREK Ledenvergadering Rode Kruis Soest MET DE VAN BETER Uw voordelen: Zuinige en milieuvriendelijke HR-verwarmingsketel Hoogwaardig Nederlands kwaliteitsprodukt Comfortabele warmwater-voorziening Vakkundige installatie door Atag select-dealer 5 jaar all-in garantie 2 jaar gratis onderhoudscontract 1 Ook mogelijkheid tot lease of huur Momenteel met fl. 150,- milieusubsidie Werkend te zien op ons bedrijf Bosman Loodgieters b.v. Soest /Eemnes Bel gratis 06-0.22.22.11 ATAG SUuwfe Dujef Museum Oud Soest y Spellingstrijd in de Ronde van Soest 'Soest in bedrijf' op Radio Soest 'Ontmoeting met...' Hans van Zenderen henovatie yNVOir Collecte voor de Hartstichting pas over twee maanden De Soester Duinen V Si Eucharistieviering en tentoonstelling party restaurant VAN DONDERDAG T/M WOENSDAG 1 ulder, :nken 38. n der tel. Dus- at41, ïrink- 1346- Seniorenbus Maaltijdvoorziening Personenalarmering S.W.O.S. C.M.D. Kruisvereniging Seniorenvoorlichting Klusjesdienst Centraalmeldpunt vrijwilligershulp 6019190 6016324 6014114 6023681 6019004 06-8344* 6027997 6023681 6031119 over zijn ega- :n en men Dit ilijk. laar- ma- en lens ïch- raat en- t er den /ele :de cht en: vo- se- ei- ier reisgenoot, op reis te gaan. Eenzaam wil in veel gevallen zeg gen, dat je niet kunt omgaan met het alleen zijn, toch wordt dit van je verwacht. Daarom is "alleen-zijn" niet het zelfde als "eenzaam-zijn". Eenzaam zijn is zo menselijk, dat samen zijn en/of gehuwd zijn, die eenzaamheid niet werkelijk kan uitbannen. Toch kan het gevoel van "eenzaam heid" worden opgelost. Door er over te praten en open te staan voor anderen zal men merken dat de "eenzaamheid" steeds minder wordt en dat men voor anderen zal men merken dat de "eenzaamheid1 steeds minder wordt en dat men weer aan het normale leven kan deelnemen. Sluit je dus als "alleenstaande" niet af van je omgeving, maar zoek con tact met je omgeving en je zult mer ken dat er nog wel moois te beleven valt. Piet. de Roos Problemen met de stoelgang? Voor veel oudere mensen is kauwen een probleem. Met gebitsproblemen is eten ook zeker geen plezier. Bo vendien hebben veel mensen, zeker als ze medicijnen gebruiken, last van een droge mond. Door deze proble men is men geneigd zacht voedsel te kiezen, zoals witbrood, pap, soep, aardappelpuree en doorgekookte groente. Dit soort voedingsmiddelen bevat niet alleen minder vitamines, maar ook minder vezels. En juist die vezels zijn zo belangrijk voor een goede stoelgang. Vezels zijn onver teerbare deeltjes van het voedsel. Deze prikkelen de darm en ze ne men vocht op als ze in de darm zit ten. De ontlasting wordt hierdoor min der droog en hard en men kan goed naar het toilet. Het is dan ook be langrijk dat er voldoende vezels in de dagelijks voeding zit. Vezels zit ten bijvoorbeeld in bruinbrood, vol korenbrood, peulvruchten, groente en fruit. Vezelrijke produkten die ook met een slecht (passend) gebit nog goed gegeten kunnen wordt zijn bijvoor beeld bruine broodsoorten, fijn vol korenbrood, pap van brinta of ha vermout, gedroogde geweekte prui men of pruimenmoes, zachte peul vruchten zoals bruine bonen of lin zen. Verder zijn voldoende drinken en voldoende lichaamsbeweging van belang voor een goede stoelgang. De Hartbrug Uit nieuw Amerikaans onderzoek blijkt dat mensen die regelmatig as pirine gebruiken minder risico lo pen een hartinfarct te krijgen als ge volg van een woede-uitbarsting. De resultaten van het onderzoek werden gepubliceerd in het nieuw ste nummer van het tijdschrift van de vereniging van Amerikaanse hartspecialisten. Uit het onderzoek is gebleken dat in de eerste twee uur na een aanval van kwaadheid iemand 2,3 maal neer risico loopt een hartinfarct te crtjgen. Dok bij regelmatige gebruikers van bestaat de kans dat een iriltbui een hartinfarct tot gevolg' ieett, maar bij hen is het risico wel ager. 5e artsen die aan de studie hebben meegewerkt, stellen dat het aantal nfarcten dat veroorzaakt wordt oor een boze bui niet groot is, laar dat het mogelijk is dat aspirine e®n verminderend effect heeft p andere risicofactoren voor een irarct. it zou m de toekomst onderzocht oeten worden. spirine wordt al vaak voorgeschre- a#>Htfrn Verminderin8 van de oedstollmg. Sommige artsen zijn n a dat a"e vijftigplussers ®daï.efn üspirientje zouden latregel a'S Prevent'eve Bron: Reform Dagblad «t redactie: indien u boven- e *?P 5Z©K van toepassing over'eg dan eerst met uw huis- door Arie Wandelaar Een Soester zakenman had Arie de vo rige week bij zich thuis genood omdat hij meende dat de wekelijkse stukjes schrijver van de Soester Courant ge schikt zou zijn voor het schrijven van een wervend tekstje voor één van zijn commerciële produkten. Door de telefoon had Arie's gastheer geklonken als Bolkestein in het kwa draat, hetgeen nieuwsgierigheid bij de geroepene opwekte. Mede op Marie's advies: "doe dat nou toch eens een keer," stond Arie op een winterse avond oog in oog met een fraaie villa, van veraf aan het oog ont trokken door nog goed in hun jas zit tende naaldenbomen. Bij het betreden van de oprijlaan flitsten lampen aan teneinde te voorkomen dat inbrekers en ander schuim der natie zich op ongewenste wijze toegang zou den kunnen verschaffen. Het moet gezegd, de ontvangst was har telijk. De rol van gastheer leek hij tot zijn tweede beroep te hebben gemaakt. Een ferme buik, een vlezig gezicht en een door whisky en cognac geadeld ge zicht maakten duidelijk dat een beroep op de bijstand hem bespaard was geble ven. De handdruk die Arie in ontvangst mocht nemen had het karakter van een echtbreker die de volgende ochtend schuld voelt, de daarbij passende glim lach behoorde toe aan een bank directeur die pas later een verstrekte le ning aan een van zijn cliënten ernstig zou betreuren. Na een lange wandeling over hoogpolig tapijt kreeg Arie toegang tot een stu deer/werkkamer waarin een immens mahoniehouten bureau opviel door de volstrekte maagdelijkheid van het schrijfblad. De man die Arie was voor gegaan nam plaats op een bureaustoel die antiek kraakte. Hij keek zijn gast onderzoekend en afwachtend aan alsof deze de eerste voorzet voor de opening van het gesprek zou moeten geven, ^ie, niet echt op zijn gemak in dit soort situaties, probeerde vriendelijk terug te kijken, hetgeen enige ogenblikken in beslag nam. De onbehaaglijke impasse werd doorbroken met de aanbieding van een fraaie kist sigaren waaruit Arie een keuze mocht bepalen. "Het merk dat Prins Bernhard ook pre fereert," lichtte de schenker toe, ten einde prijs en kwaliteit van de aanbie ding te onderstrepen. In een juiste zetting van woorden liet Arie weten dat de keuze van Z.K.H. aan hem niet besteed was, waarna hij toe stemming kreeg de brand te steken in een eenvoudige doch smaakvolle Vanachter het bureau kringelden geu rige wolkjes naar het plafond. De man in driedelig Bolkestein kostuum kuchte en bouwde vervolgens een pyramide van zijn tien vingers. Arie, nog steeds niet echt op zijn ge mak, begon een tikkeltje ongedurig te worden en begon zich af te vragen of stommetje spelen in dit soort situaties iets met een zakengesprek van doen had. Hij merkte dat hij plaatsvervan gend ging blozen, het warm kreeg. De situatie aan de overkant bleek niet veel anders te zijn. Na zeer diep te heb ben ademgehaald sprak een stem op een toon alsof het water hem tot de lip pen gestegen was: "Zullen wij maar eens terzake komen." Zonder ook maar een seconde het ant woord op dit voorstel af te wachten ver volgde hij: "Ieder zijn vak. Daarom stel ik voor u bij het schrijven van een commerciële tekst volledig de vrije hand te laten. In dat opzicht heb ik geen pretenties. Boven dien stel ik mij altijd op het standpunt datje een deskundige, en dat zie ik in u, nooit voor de voeten moet lopen." Arie knikte geheel vrijblijvend. Hij be gon het spel door te krijgen. Van zolang mogelijk zwijgen je troefkaart maken en dan maar zien wat er van komt. Vervolgens legde de Soester zakenman omslachtig uit wat hij verder verstond onder niet voor de voeten lopen. "U begrijpt," verduidelijkte hij, "dat de uiteindelijke verantwoordelijkheid van zelfsprekend bij mij ligt, zonder u na tuurlijk in uw vrijheid van meningsui ting te belemmeren. Begrijpt u wat ik bedoel?" Arie begreep het. Het was hem klip en klaar duidelijk dat hij, bij ontsteltenis van enig commercieel inzicht, aan dit soort opdrachten niet kon voldoen. Slechts zijn nieuwsgierigheid was bevre digd. "Het is een uitdaging," vervolgde Bolkestein," en over het honorarium worden wij het vast en zeker eens. Lijkt het U?" Arie doofde het laatste restantje Barclay, schraapte de stembanden en sprak op verontschuldigende toon: "Ach, bij nader inzien geloof ik toch dat ik voor dit soort werkjes niet de ge schikte persoon ben." Een mededeling die geen verzet of zelfs een geringe emotie los maakte. "Dat is dan jammer," luidde het ant woord. De spreker voegde er een glimlach aan toe. Volgens Arie een zeer onoprechte. Op weg naar zijn auto flitsten de lampen weer aan. Op het bevroren tegelpad ont waarde hij een nieuwe binnenkomer. "Volgende patiënt voor het schrijven van een wervend commercieel stukje," veronderstelde Arie. ARIE WANDELAAR. De algemene ledenvergadering van de afdeling Soest/Soesterberg van het Ne derlandse Rode Kruis vindt dit jaar plaats op woensdag 1 maart. De bijeen komst wordt gehouden in restaurant Darthuizen aan de Prins Bernhardlaan en begint om 20.00 uur. Op de agenda staan onder meer de gebruikelijke jaar stukken. PAGINA 25 LOODGIETERS Voorwaarden: Bij aanschaf van een Atag c.v.-ketel ontvangt u een kanskaart waarmee u een fiets kunt winnen. Iedere 2 maanden wordt een fiets verloot. Deze aktIe geldt van 1 jan. t/m 1 juni 1996. Gecertificeerd Waarborg installateur In samenwerking met Fotoservice Willem van Oosten. Een straat is het wel, maar zo kom je ze in Soest toch niet zo gauw meer tegen. Een echte modderzooi. Maar zo'n vijf tig, zestig jaar geleden - wat zal het zijn? - waren nog niet alle wegen in Soest zo keurig verhard als nu. Het is er wel wat veranderd, maar wie goed kijkt kan nog wel iets herkennen. En misschien kunt u er ook nog wat over vertellen. Dat hopen we! Voor informatie, tel. 601 63 72. De schaker/dichter Ton Majoor (65) is de beste spellingdeskundige van Soest. Jan Visser praat met hem in de Ronde van Soest over het Groene Boekje (1995), de Dikke Van Dale (1992) en de chaos rondom de nieuwe spelling, die in 1997 wet moet worden. Ton Majoor was vorig jaar winnaar van het Baarns Groot Dictee der Neder landse Taal en zal in de uitzending van zondag 11 februari a.s. om 13.00 uur acht zinnen van dit dictee uitproberen op de Radio Soest-medewerkers Eit Algra, Peter Ensdorff en Jan Visser. Geïnteresseerde luisteraars kunnen ook meedoen. Als vóórproefje hierbij de eerste zin van dit moeilijke dictee 'Boodschappen doen': "Het is voor de zo vaak gesmade caissières ten enen male geen sinecure te midden van de querulanten tactvol te blijven." Columnist Eit Algra houdt een bespie geling over 'Geld' en Visser leest een februari-gedicht van Pierre H. Dubois (79), getiteld 'Eén ding is zeker'. Majoor eindigt het programma met zijn gedicht 'Beslissing'. De Ronde wordt herhaald op woensdagmiddag 14 februari om 17.00 uur. Productie: Peter Ensdorff. Tech niek: Wout van Houdt (met dt). De maandelijkse uitzending van 'Soest in bedrijf op 13 februari gaat verder in op de wijzigingen van de nieuwe Alge mene Bijstands Wet, met gevolgen voor de werklozen ingaande 1 januari. Verder hoort men de consequenties van de af schaffing van de ziektewet. Dit laatste onderwerp is besproken op een bijeen komst van de Kamer van Koophandel Eemland. Welke mogelijke gevolgen heeft de afschaffing van de ziektewet voor werkzoekenden? Daarnaast een gesprek over leeftijdsdiscriminatie en de mogelijkheid om met pensioen te ver trekken voor het 65e levensjaar. Korte berichtjes maken de uitzending compleet. Naar aanleiding van deze uit zending kan worden gereageerd op de behandelde onderwerpen of kan wor den gevraagd naar zaken op het gebied met een sociaal-economische inhoud. In het Radio Soest-programma "Ont moeting met..." heeft Anke van den Bos op donderdag 8 februari (11.00 liur) een gesprek met hoofdredacteur Hans van Zenderen van de jubilerende Gooi en Eemlander (125 jaar), Hij vertelt over zijn werk en zijn hobby's, gelardeerd met muziek van eigen keuze. BOUWBEDRIJF SOEST TEL. 035-6015073 - FAX 6017496 NIEUWBOUW VERBOUW In het artikel over de collecte voor de Hartstichting (Soester Courant van vo rige week) is per abuis gemeld dat de inzameling in februari zou plaatsvinden. In werkelijkheid vindt de collecte plaats in de week van 21 tot 27 april. Dat geeft adspirant-collectanten nog wat extra tijd om zich aan te melden bij secretaris Jan Kleijn van het comité Vrienden van de Hartstichting (Sophia- laan 16, 3761 DK Soest, tel. 6023509). RESTAURANTS P A R T V EN VERGADERCENTRUM Bourgondisch middag buffet Zondag 25 februari aanvang 15:00 uur Onbeperkt genieten voor slechts f 29,50 p.p. met live muziek We starten met een keuze uit overheerlijke soepen Culinaire parade van salades, diverse soorten koud vlees, vis en paté Als hoofdgerecht een keuze uit diverse vlees/visgerechten. Met groente- en aardappel garnituur Als feestelijk slot van dit overheerlijke buffet een keuze uit diverse smaken ijs en pudding. Bel en reserveer, dan zit u zeker! 035 - 60 12 739 Op 17 maart organiseren we het Lucullusfestival-buffet. Soesterbergsestraat 188,3768 MD Soest Telefoon 035-6012739 Wie namen terug wil vinden van een oude groepsfoto, weet wel waar hij aan begint, maar in het alge meen niet waar (en wanneer) het ophoudt. Ondanks de hulp die we van heel wat mensen hebben gehad, zijn we niet helemaal zeker dat alle namen goed zijn. Goed mogelijk dus dat er nog wat aan te sleutelen zal blijken. Maar laten we eens pro beren. Om te beginnen: het betrof een excur sie van de CBTB, de Christelijke Boe ren- en Thindersbond, afdeling Soest. De foto is, zoals we al dachten, geno men op het strand van Scheveningen. Nee, het gezelschap heeft niet gezwom men, maar er is wel ge-pootjebaad. En wat de datum betreft: het was zomer 1947 of '48. We weten dat doordat de jongste deelneemster zich herinnert wanneer ze het mantelpak kocht dat ze bij deze gelegenheid droeg: toen ze in de verpleging ging. De CBTB-Soest (sommige leden woon den even buiten Soest, bijvoorbeeld in Lage Vuursche) had wel eens meer zulke uitstapjes, die zeer werden ge waardeerd en waar echt naar werd uit gekeken. In' het algemeen kenden de leden elkaar goed en er was nogal wat familieverwantschap Laten we nu de namen noemen, begin nend met de bovenste rij, de vijftien mensen die staan, van links naar rechts. Dan ziet u als eerste, met donkere hoed, Gerrigje Veldhuizen-van Woudenberg, die aan het begin van de Wieksloot woonde en die u een paar weken gele den óók in deze rubriek vermeld hebt kunnen zien. Het stel naast haar moet Willem van der Wal en zijn vrouw.zijn, maar daarover is enige onzekerheid. Nummer vier van links was Aart Ver hagen, die boerde aan de Pijnenburger laan op boerderij Bouwlust. Naast Ver hagen staat het echtpaar Roos, afkom stig uit Amsterdam, maar in Soest op kleine schaal opnieuw agrarisch bezig aan de Engendaalweg. Voor het echt paar daarnaast (zij met knipmuts heb ben we genoteerd: A. Greef met een vraagteken. Dan, boven de rest uitstekend, staat ie mand waarvan de naam geheel duister is gebleven - de veronderstelling is dat het de chauffeur van.de bus moet zijn geweest. Meer naar rechts staat me vrouw Beijer, geflankeerd door het echt paar Jan Berkhof en Metje Berkhof- Dorresteijn die aan de Eikenhorstweg woonden. Naast haar staat mevrouw Oosterom met haar (lange) man Jaap. Zij bewoonden een grote boerderij aan de Vuursche, naast het kerkje. Helemaal rechts staande is Hennie Veldhuizen-Dorresteijn, van de .Char- lottehoeve, naast Het Spiehuis, en zus ter van Metje. De beneden-rij waren, alweer links beginnend: Jan van Schie, wiens boerderij aan het begin van de Wieksloterweg staat. Daarnaast Cor van Rouwendaal-van Duinkerken met haar man Jan, met een boerderij in het veen. Naast Jan zat gehurkt Dirkje van Schie, de vrouw van die andere Jan, links. Dan volgt het echtpaar Toon van Duinkerken (broer van Cor) en Greetje, afkomstig uit Litouen, in een lichte jurk. Voor Greetje, zittend op de grond, haar zwa ger Teus van Duinkerken, nog steeds actief op een boerderij in het veen, Clemensstraat. Schuin rechts achter hem ziet u Willempje Verhagen, de echtge note van Aart, links-boven, en de moe der van Aartje naast haar (met het man telpakje!) die nu mevrouw Kersten heet en in Utrecht woont. Helemaal rechts ziet u het echtpaar Dorresteijn, dat toen een boerderij be woonde aan de Staalwijklaan, later naar de Nieuwstraat ging. Teus, broer van Hennie en Metje, was voorzitter van de Soester CBTB-afdeling en bureau houder van de standsorganisatie, voor loper van het Landbouwschap. Dan misten we nog, op de grond zittend rechts, de heer Beijer van wie we de voornaam niet weten en van wie de vrouw twee plaatsen hoger staat. En daarmee hebt u de hoofdlijnen van de foto van vorige week. Het Groot Gaesbeeker Gilde vierde zondag het naamfeest van haar patrones St. Agatha. De feestdag werd geopend met een plechtige Eucharistieviering met gilde-eer in de parochiekerk van de H. Carolus Borremeus in Soesterberg. Even voor half elf trokken de tamboers, hoornblazers, vendeliers, schutters ge volgd door koningspaar en bestuur on der trom en hoorngeschal de kerk in. Celebranten tijdens deze viering waren pastores Van der Zandt en Zr. Marie- Anne van Erven. Het thema van de vie ring 'licht in de duisternis' werd via de lezingen en de predicatie toegelicht. De winter werd even onderbroken voor dit feest. Het parochieel gemengde koor zorgde voor de gezangen. Na afloop van de viering werd de Eed van Trouw aan het kerkelijk gezag her nieuwd. Gezien de winterse omstandig heden buiten werd dit in de kerk ge daan. Na afloop van de viering ging het korps met slaande trom en vliegend vaandel naar buiten, waarbij de kracht van de vendeliers de vendels hoog hou den boven de hoofden van de kerkgan gers. Het feest werd voortgezet in het Gilde- huis aan de Steenhoffstraat. Vele leden en vrienden kwamen naar het Gildehuis voor een gezellig samenzijn. De ook dit jaar ingerichte tentoonstelling in de kleine zaal trok veel bekijks. Tientallen foto's, krantenknipsels en andere be zienswaardigheden uit de jaren '80 toonden de tradities en uiterlijkheden van het gilde. Zonodig werden de ver schillende elementen toegelicht. Ook het gildezilver werd gepresenteerd. Het is altijd weer bijzonder hoe ieder op zoek is naar bekenden. Ook de nog niet geheel met het gilde vertrouwde bezoe ker kon in een uurtje wegwijs worden in de eeuwenlange geschiedenis van het Soester gilde, waarvan vele van haar uiterlijkheden gebaseerd zijn op tradities maar op hun waarde in de huidige tijd worden beoordeeld en daaraan aange past. Het enkel in standhouden van tradities zou teveel op folklore gaan lijken, terwijl juist het gilde een vereniging is die zich in haar geschiedenis steeds weer aanpast aan de omstandigheden in die tijd, maar zich door de broederschaps-, gemeen schapszin gesterkt ziet bepaalde moei lijke jaren te overbruggen en nieuwe energie te putten uit de ontmoetingen om de vereniging levend te houden. In middels telt het gilde meer dan 500 gildebroeders en ruim 400 gildezusters, in leeftijd variërend van negentien tot ver in de negentig. Pr. Hendriklaan 13761 DS Soest Telefoon (035) 601 38 07 Kabel: FM 90.9 (mono) en FM 107.9 (stereo/; ether: FM 105.9. Elke dag nieuws op de hele uren DONDERDAG 8 FEBRUARI 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef van der Horst. 09.00 SOEST AKTUEEL pr. Mieke Boon. 10.00 RADIO SOEST NON-STOP 11.00 ONTMOETING MET... Anke v.d. Bos in gesprek met Hans van Zenderen. 12.00 MGSIC BOX pr. Sander van Zweeden en Martijn Bax. 13.00 LUNCHROOM pr. Eef van der Horst. 14.00 OPERETTELAND Operette-meesterstukken; pr. Paul Spanraaii. 15.00 NEDERLANDS OP RADIO SOEST pr. Thari Schröder. 16.00 SOEST AKTUEEL (H) 17.00 SCHIJVEN VOOR BEDRIJ VEN Herhaling van 6 februari. 18.00 KLASSIEK NON-STOP 19.00 Sluiting. VRIJDAG 9 FEBRUARI 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef van der Horst. 09.00 SOEST AKTUEEL pr. Miep Jansen. 1 10.00 RADIO SOEST NON-STOP 11.00 SOEST 55-PLUS pr. Miep Jansen en Rob Joustra. 12.00 MUSIC BOX pr. Sander van Zweeden en Martijn Bax. 13.00 LUNCHROOM pr. Ruud van Vuuren, 14.00 UW FAVORIETE KEUZE Verzoekplatenprogramma; pr. Jap van Vuuren en Mieke Boon. (Aanvragen: post bus 3062, 3760 DB Soest). 15.00 NEDERLANDS OP RADIO SOEST pr. Thari Schröder. 16.00 SOEST AKTUEEL (H) 17.00 DE POLITIEK IN ONZE GE MEENTE pr. Armand Trippaers. 18.00 DIVERTIMENTO pr. Jacques v.d. Griendt. 19.00 Sluiting. ZATERDAG 10 FEBRUARI 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst. 09.00 OUD GOUD pr. Ap Kruitbosch. 11.00 LOKAAL TOTAAL Met o.a. politienieuws, het bel-spel, het asiel en het regionieuws; pr. Eef van der Horst. 13.00 COCKTAIL pr. Cock Schouten. 15.00 LOKALE SPORTINFORMA- TIE pr. Joop van Ipenburg. 17.00 VAN HET RAADHUISPLEIN Herhaling van 7 februari. 18.00 DE BIJBEL VOOR MENSEN VAN NU pr. Douwe Sijtsma. 19.00 Sluiting. 13.00 DE RONDE VAN SOEST pr. Jan Visser. 14.00 'N WERELD VAN MUZIEK pr. Peter Ensdorff. 15.00 DE SALON Cultureel programma; pr. Lonneke Meijer. 16.00 SOMETHING ELSE Jazzprogramma; pr. Semmy Prinsen en Jelis Stam. 17.00 Sluiting. MAANDAG 12 FEBRUARI 07.00 GOUD IN DE MOND pr. Jan Lagerwey. 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst. 09.00 SOEST AKTUEEL pr. Ruud van Vuuren. 10.00 RADIO SOEST NON-STOP 11.00 RONDJE SOESTERBERG pr. Anneke Vestering. 12.00 MUSIC BOX pr. Sander van Zweeden en Martijn Bax. 13.00 LUNCHROOM pr. Gerda Alders. 14.00 LISTEN TO A COUNTRY SONG pr. Gerard van Holland. 15.00 NEDERLANDS OP RADIO SOEST pr. Thari Schröder. 16.00 SOEST AKTUEEL (H) 17.00 THE POWER AGE Jongerenprogramma; pr. Ivo van Gurp. 18.00 TNC Top 15 Jongerenprogramma; pr. Martijn Bax. 19.00 Sluiting. DINSDAG 13 FEBRUARI 07.00 GOUD IN DE MOND pr. Jan Lagerwey. 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst. 09.00 SOEST AKTUEEL pr. Anke v.d. Bos. 11.00 SCHIJVEN VOOR BEDRIJ VEN pr. Gerda Aldeis. 12.00 MUSIC BOX pr. Sander van Zweeden en Martijn Bax. 13.00 LUNCHROOM pr. Ada van Os. 14.00 MUZIKAAL INTERMEZZO pr. Paul Sparnaaij. 15.00 NEDERLANDS OP RADIO SOEST pr. Thari Schröder. 16.00 SOEST AKTUEEL (H) 17.00 SOEST IN BEDRIJF pr. Henk de Jong e.a. 18.00 MUZIEKPALET pr. Wim Leeuwenkamp. 19.00 Sluiting. WOENSDAG 14 FEBRUARI ZONDAG 11 FEBRUARI 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef van der Horst. 09.00 BAROK... SERIEUS?! pr. Jaap Gankema. 10.00 OMMETJE IN NATUUR EN MILIEU pr. Joke Vrolijk. 11.00 KRAKENDE CURIOSA pr. Tim de Wolf. 12.00 DE POLITIEK IN ONZE GE MEENTE Herhaling van 9 februari. 07.00 GOUD IN DE MOND pr. Jan Lagerwey. 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst. 09.00 SOEST AKTUEEL pr. Rob Joustra. 10.00 RADIO SOEST NON-STOP 11.00 VAN HET RAADHUISPLEIN Gemeentelijk voorlichtingsprogramma; pr. Yvonne Dijkhuis en Ben van Os. 12.00 MUSIC BOX pr. Sander van Zweeden en Martijn Bax 13.00 LUNCHROOM pr. Lonneke Meijer. 14.00 UW FAVORIETE KEUZE Verzoekplatenprogramma; pr. Jap van Vuuren en Mieke Boon. (Aanvragen: post bus 3062, 3760 DB Soest.) 15.00 NEDERLANDS OP RADIO SOEST pr. Thari Schröder. 16.00 SOEST AKTUEEL (H) 17.00 DE RONDE VAN SOEST Herhaling van 11 februari. 18.00 INTERLUDIUM pr. Willem Posthumus. 19.00 Sluiting.

Soester Courant | 1996 | | pagina 26