Niks aan de hand in Soesterberg Stuur geen geld, maar neem nog een lekker chocolaatje. Verdwenen Soest Ei Verdwenen Soest hervonden In maart allerlaatste kans op subsidie voor sanering olietanks Rabol blijkt 1 OP SOES ft PROGRAMMA? Gevraagd RADS OVERZICHT Sl< WOENSDAG 6 MAART 1996 SOESTER COURANT PAGINAWOENSDAG Rondje Soest j] SIGNALEN VASTE-, en INVALLOPERS Soester Courant tel: 6014152 'Het Soesterberg-gevoel bestaat niet' Max Havelaar Keurmerk. Hoe meer ie koopt Hoemeerjehelpt, Ontmoeting met... Wim Pfeters Vanaf mort Iets te koop ofte geel Plaats een "Kleintje in de Soester Courant Nog weinig reacties op aanbod gemeente Roos Vilé in de Ronde van Soest Museum Oud Soest i, Extra avon l?£°^POLITIEK 1N GE- SSSfiï- Wii i door Arie Wandelaar I Arie heeft een ontdekking gedaan! Ontdekking is wellicht een te zwaar be laden benaming, maar hetgeen hem de zer dagen onder ogen kwam was als leesvoer in ieder geval volstrekt nieuw voor hem. Het betreft een vrolijk en fris ogende omslag van een blad waarin SIGNA LEN zijn verpakt. SIGNALEN, be drijfsblad voor de gemeente Soest, het betreft aflevering 40, gedateerd februari '96. Dat de inhoud van SIGNALEN niet eerder op zijn netvlies verscheen heeft te maken met het feit dat het blad wat le zers betreft een zekere exclusiviteit kent. Het is namelijk uitsluitend voor behouden aan medewerkers in dienst van de gemeente Soest/Soesterberg, oud-medewerkers, gemeentebestuur, raadsleden en enkele relatie van de ge meente. SIGNALEN gaat wat de inhoud en sa menstelling betreft niet over een nacht ijs. De dertig pagina's die het blad telt worden vooraf gewikt en gewogen door een drie man en vrouw sterk redactie team, een zes ambtenaren tellende redactieraad, met aan het hoofd ons al ler burgemeester Hans de Widt. Een zeef met veel en vooral hoog kwaliteits gehalte. Het meest opvallende aspect aan SIG NALEN is het gegeven dat de inhoud duidelijk tot uitdrukking brengt dat ambtenaren, in tegenstelling tot het geen wel eens wordt verondersteld, ook gewone mensen zoals u en ik blijken te zijn. Neem bijvoorbeeld de rubriek "Even voorstellen, speciaal". Daarin maken de lezers kennis met o.a. Evert Oosterman, de nieuwe wijkagent voor stukjes van Soest en Soesterberg. Eentje die van een nieuwe frisse aanpak houdt, afgaande aan de invulling die hij aan zijn bezighe den geeft. "Ik ben," aldus zijn verklaring in SIGNALEN, "nogal praktisch inge steld en heb voorkeur voor GLOP-za- ken (geen Ietter op papier)." In de financiële rubriek van het bedrijfsblad leuk nieuws voor de bezit ters van automobielen die ten behoeve van een aantal gemeentelijke diensten worden benut. Weliswaar kent Soest/ Soesterberg een ontmoedigingsbeleid inzake het gebruik van auto's en wordt er sinds jaar en dag gepleit voor het ge bruik van openbaar vervoer, het beleid in deze kent kennelijk uitzonderingen. Ingaande 1 januari 1996 is de vergoe dingper zakelijk gereden kilometer per auto verhoogd naar f 0,60. De rubriek strooksignalen maakt dui delijk dat overwerk lang niet in alle ge vallen een onaangename bezigheid is. Ambtenaren die bij avondvergaderin gen onmisbaar zijn kunnen rekenen op een vergoeding voor een avond vergadering van f 112,- bruto. Ook raadsleden mogen in SIGNALEN hun zegje doen. In het februari-num- mer was het de beurt aan Bert Krijger, fractievoorzitter van de Soester WD en voorzitter van de KNVB-4e klasser SEC. Joop van Haaften, eindredacteur van SIGNALEN, maakte er een boeiend en lezenswaardig vraaggesprek van. Bert liet daarin o.a. weten onder voorwaar den niet afwijzend te staan tegen een eventueel wethouderschap, verklaarde zich na de WD het meest aangetrok ken te voelen tot Gemeentebelangen Groen Soest. Dezelfde Bert doet een uitspraak van collega Rob Joustra (BAM) af met de kwalificatie "lulkoek" en laat er geen twijfel over bestaan dat er naast BAM geen toekomst is voor een tweede lokale partij. SIGNALEN-redacteur Arie van den Heuvel scoorde wat Arie betreft een dikke voldoende voor zijn vraaggesprek met Jan Landman, chef buitendienst van de afdeling reiniging en vervoer. Een artikel waar op voortreffelijke wijze deze in de afgelopen maanden zwaar belaste dienst wordt doorgelicht en alle medewerkers van hoog tot laag in een welverdiend applaus worden betrokken. Plaatsing in Op 't Hoogt zou zeker niet misstaan. Is daarmee alles over SIGNALEN ge zegd en geschreven? Nee dus. Hoe aar dig SIGNALEN ook overkomt, hoe nuttig de functie met betrekking tot on derlinge communicatie en voorlichting ook kan zijn, het is en blijft natuurlijk een onderonsje. De redactie van SIGNALEN denkt daar anders over. Met een heuse uitge verij in Elspeet is onlangs een overeen komst gesloten teneinde de exploitatie van het personeelsmagazine (oplage 500, formaat A5) veilig te stellen. Tal van Soester ondernemers zijn in de af gelopen tijd uitgenodigd SIGNALEN met het plaatsen van advertenties in le ven te houden. De advertentieprijzen zijn zonder enig voorbehoud even ex clusief als ongerijmd. Ze variëren, af hankelijk van het formaat van f 90,- tot f 590,- per plaatsing! SIGNALEN behoort volgens Arie op basis van haar functie, doelstelling en het karakter van een gemeentelijk personeelsmagazine het principe onaf hankelijkheid met hoofdletters te schrijven. Een of ander gemeentelijk potje kan daarbij de helpende hand bie den. Adverteerders horen er niet in thuis. Een signaal van Arie, ook en vooral om de schijn te vermijden. ARIE WANDELAAR voor de Aanmelden: Het Soesterberg-gevoel bestaat niet, en als het wel bestaat, dan alleen in de beeldvorming die Soesters er over hun mede-inwoners op na hou den. Dat was althans de conclusie in de Soestand-discussie over de ver schillen tussen Soest en Soester berg, die afgelopen vrijdag in C-drie bepaald geen schrijnend onrecht aan het licht bracht. De vier Soesterbergers die zich onder leiding van Guus Kruis afvroegen of het Soesterberg-gevoel inderdaad bestaat - in de zin van een structureel en gerecht vaardigd gevoel van achterstelling - kon den zich er in elk geval weinig bij voor stellen. Jean-Marie van Staveren, Wil Stekelenburg en Gert Lamers (resp. voorzitter Dorpshuis, PvdA-raadslid en bestuurslid van Soesterbergs Belang) toonden zich opmerkelijk positief over hun dorp, al had dat een beetje de schijn van afgesproken werk, en konden eigen lijk niets bedenken waaruit zou moeten blijken dat Soesterberg altijd "minder bedeeld" wordt. Van de veronderstelde kritische houding ten opzichte van Soest viel daarom in Soestand weinig te be speuren. "Soesterberg is klein, de meeste mensen ken ik persoonlijk. Het klinkt een beetje kneuterig, maar ik hou daar wel van," aldus Stekelenburg. Ook Lamers vond het dorpse karakter juist prettig en be speurde dikwijls een gevoel van verbon denheid, en Van Staveren dacht niet dat ze in een andere woonplaats een heel ander gevoel zou hebben. Alleen Piet Taai, correspondent van de Soester Courant, stelde vast dat een Soesterberger géén Soester is. "Er zit een heuvel tussen, dat is 't verschil..." De Soesterbergse gemeenschap is, afge zien van een kleine groep "autochto nen", tamelijk homogeen en redelijk te vreden, klonk het in alle toonaarden. En volgens Stekelenburg is Soesterberg ge woon een wijk van Soest, die net als alle andere "ook wel eens sputtert". Maar als de A-28 langs Soest zou lopen zou de commotie over het lawaai volgens haar toch wel heel wat groter zijn. Volgens Lamers viel er in het dorp de laatste tien jaar gewoon weinig meer te sputteren, omdat in die periode de voor zieningen op een redelijk peil zijn ge bracht en Soesterberg dus weinig meer te klagen heeft. "En Soesterberg is ook veel mondiger geworden." Van Staveren vond dat de Soesterbergse Calimero- houding ("zij zijn groot en ik is klein, en da's niet eerlijk") meer een "cult" was dan gebaseerd op de werkelijkheid, "maar dat moeten we vooral zo hou den..." Van aperte onrechtvaardigheden in de behandeling van Soesterberg bleek in elk geval geen sprake te zijn, ook niet in de concrete gevallen die Taai nog even noemde: wel subsidie voor de Soester EHBO en de dito ijsbaan, maar niet voor de Soesterbergse tegenpolen daar van. Stekelenburg verwees deze voor beelden overigens direct naar het land der fabelen. Taai vond wel dat Soesterberg niet zo maar een wijk van Soest was - "We zijn een dórp!" - en Lamers wees op het ge wicht van de vereniging Soesterbergs Belang, "om te bewaken wat we heb ben". Hij noemde ook de problemen met de A-28, waar Rijkswaterstaat voorlopig geen fluisterzacht zoab wil aanbrengen. "Wij vinden dat Soest zich daarvoor best wat harder had mogen maken." Verwijt Op de vraag of Soesterberg niet beter onder Zeist zou kunnen vallen ant woordde Stekelenburg dat Austerlitz ongeveer dezelfde problemen heeft met Zeist als Soesterberg met Soest, dus dat schiet ook niet op. Taai hechtte belang aan het "bruggen slaan" tussen Soest en Soesterberg en de discussie beperkte zich tenslotte voornamelijk tot verwijten aan de redactie van het Soestand-pro- gramma, omdat zij voor deze speciale uitzending niet naar het Dorpshuis was uitgeweken. "Zo houd je de cult zelf in stand. Kom toch 's kijken in Soester berg," aldus Van Staveren. Hoewel er in het dorp dus eigenlijk wei nig of niks aan de hand is, zou de zaal volgens de deelnemers aan het gesprek dan zeker vol hebben gezeten. Van Sta veren wees er tenslotte nog even op dat het openbaar vervoer naar Soesterberg een ramp was, "maar dat is inherent aan het wonen in een dorp." Voortplanting Eerder in het programma sprak Leen Cramer met prof. René Hoksbergen, hoogleraar adoptierecht uit Soest, die onlangs een boek publiceerde over mo derne voortplantingstechnieken en ge netische manipulatie. Hoksbergen was daar allemaal niet zo voor. "Het gaat meestal om het eigen verlangen naar een kind; dat wordt op alle mogelijke manier doorgezet, maar het belang van het kind zelf wordt daarbij gauw uit het oog verloren." Volgens hem heeft onderzoek uitgewe zen dat adoptiekinderen liever nooit geadopteerd hadden willen worden. "De natuurlijke weg verdient verre de voor keur boven alle medisch-technische hoogstandjes," vond hij en van de ver gelijking tussen een onvruchtbare vrouw en een hartpatiënt moest hij weinig heb ben. "Een hartpatiënt is een patiënt, een vrouw die geen kinderen kan krijgen niet." De toepassing van DNA-manipulatie bij bepaalde ziekten beschouwde hij als een groot goed, maar niet bij de voortplan ting. "Je moet altijd kijken naar het ef fect voor de nakomelingen, en die zijn altijd hulpeloos," Homohuwelijk Hoksbergen maakte nog eens duidelijk dat hij, op basis van die overtuiging, geen voorstander is van het zgn. homo huwelijk, waardoor ook homoseksuele paren kinderen zouden kunnen adopte ren. "Je moet kinderen niet op een tweede uitzonderingspositie tracteren." Vanuit het belang van de kinderen leek het hem allerminst een goede zaak, omdat er volgens hem genoeg "normale ouders" zijn die een kind willen. De laatste opmerking kwam hem op enig boe-geroep uit het publiek te staan, maar Hoksbergen maakte onverstoord duidelijk dat hij zich weinig gelegen laat liggen aan wat volgens hem op dit mo ment als "politiek correct" wordt be schouwd. "Ik zwengel de discussie aan vanuit de verantwoordelijkheid die ik voel." 3 .i. '-u-'.. Er hebben veel wat mensen gerea geerd op die "gedenkbank" die be gin dit jaar op deze plek was afge beeld. Die bank stond (en staat nog steeds) in de tuin van wat nu Party Restaurant Darthuizen is, gelegen aan de Prins Hendriklaan. Dat is overigens niet altijd zo geweest, want het adres is vroeger Spoorstraat 40 geweest en later nog Prins Bernhardlaan 40. Wie de oorspronkelijke eigenaar van dit pand was, hebben we nog niet kun nen achterhalen, dat houdt u nog even te goed dus. Het verhaal wil dat Dar thuizen als "Oranjehof' begin deze eeuw door een Amerikaan is gebouwd, maar we hebben daar geen bevestiging van kunnen vinden. Zeker is, dat het medio 1919 eigendom is geworden van de Ko ninklijke Nederlandsche Bond van Oud-Onderofficieren van Landmacht, Zeemacht en Koloniën, die het bestemd had als rust- en vakantieoord voor zijn leden. Er konden veertig tot vijftig men sen ondergebracht worden en zowel ac tieve als niet-actieve onderofficieren lo geerden hier vaak in familieverband, 's Avonds werd er gedanst, toneelgespeeld of men amuseerde zich op een andere manier. De bank is in 1933 neergezet ter ere van twee mannen die een belangrijke rol hebben gespeeld in de geschiedenis van de bond: links een plaquette van W. Salomonsky, beschermheer Oranjehof 1913 - 1932, rechts een plaquette van M. Gerdes, algemeen voorzitter 1907 - 1931. De gedenkbank bestaat dus uit twee bank-delen, verbonden door een ge denksteen. Het geheel was degelijk ge maakt, maar de houten zitlatten van de banken zijn grotendeels vergaan. Oranjehof, zoals het destijds heette, is op verschillende manieren beheerd. Het heeft bij tijden ook open gestaan voor niet-leden, zelfs wel voor niet-militairen, maar het heeft steeds een band gehad met de bond vanwaaruit het initiatief was gekomen. Ook de schietbaan in de tuin (waar nu vrijwel niets meer van is te vinden) herinnerde aan het militaire verleden. Voor zover bekend ligt echter nergens vast dat de gedenkbank be waard moet blijven als Darthuizen, zo als nu is voorzien, eind van dit jaar in andere handen overgaat. Wellicht dat de Al koper de Soester bouwcombinatie BBA, er alsnog een plekje voor kan inruimen. De onderofficiersbond zelf bestaat nog steeds, telt nog zo'n 700 leden, is nog altijd koninklijk en nog steeds officieel in Soest gevestigd. De doelstelling, het bevorderen van een pensioenvoor ziening, is uiteraard door andere instan ties overgenomen. In 1932 werd in de voortuin van Oranjehof de Salomonsky-Gerdes Gedenkbank onthuld ter herinnering aan de twee mannen die met name door hun financiële en organisatorische inzet Oranjehof voor de onderofficiersbond wisten te verwerven en te behouden tot het in 1971 ah Darthuizen een nieuw le ven kreeg. Chocolade met het Max Havelaar Keurmerk Is net to lekker als alle andere chocolade. Met één verschil. De bonen komen rechtstreeks van kleine cacaoboeren, tegen een eerlijke prijs. In vele merken verkrijgbaar- BIJ vrijwel elke supermarkt. Voor Informatie» 030 334602. In het Radio Soest-programma "0,0 gr "O g moeting met..." heeft Anke v.d BB I IJl morgenochtend (donderdag 7 niaa^ om 11.00 uur een gesprek met Wim ters, de ambtenaar die op 29 fehnaf*nAl 40 jaar overheidsdienst afscheid Kr KF van de gemeente Soest. Het g, wordt afgewisseld met muziek uit eigen collectie. "Het loopt niet storm," aldus milieuvoorlichter Joop van Haaften van de gemeente Soest. "Van de 50 aangeschreven bedrijven hebben er nu tien gereageerd. De anderen krij gen deze maand nog een allerlaat ste kans. Daarna houdt 't op; dan hebben we gedaan wat we konden." De gemeente wil graag in contact ko men met eigenaren van percelen in Soest en Soesterberg, waar in de loop van de jaren '80 ondergrondse tanks voor huisbrandolie "onschadelijk" zijn gemaakt. Op grond van nieuwe wette lijke voorschriften moet een hersanering van deze tanks plaatsvinden. Onder be paalde voorwaarden kunnen betrokke nen een subsidie van zowel provincie als gemeente verkrijgen. Op initiatief van provincie en gemeente hebben circa 50 eigenaren in de jaren '80 hun ondergrondse tank voor huis brandolie buiten gebruik laten stellen. De tanks werden buiten werking gesteld door ze vol te schuimen of gedeeltelijk te vullen met zand of z.g. ecoperl. Ach teraf bezien is deze werkwijze onvol doende geweest om bodemverontreini ging uit te sluiten. Op grond van de nieuwe landelijke re gelgeving (Besluit opslaan in onder grondse tanks 1993) hebben Burge meester en Wethouders besloten om hersanering van genoemde tanks voor te schrijven. Volgens de nieuwe regels, die in 1998 definitief van kracht worden, moeten alle ondergrondse olietanks ge saneerd zijn overeenkomstig de richtlij nen van het KIWA (Keuringsinstituut voor Waterleidingartikelen). In geval van het ontbreken van een KIWA-sanerings-certificaat doen zich nu reeds complicaties voor bij aan- en verkoop van de woning. Het gemeente bestuur vindt dit een nogal onbevredi gende gang van zaken voor deze eige- Licht, liefde en heling staan centraal in de Ronde van Soest, het zondagse Ra dio Soest-programma van Jan Visser op zondagmiddag 10 maart a.s. om 13.00 uur. Zijn de Neuro Emotionele Integratie en Biologische Geneeswijzen de nieuwe medicijnen tegen psychische wonden, oude conditioneringen en onlust-virus sen? Visser praat hierover in zijn talk-show op deze christelijke rustdag met Roos Vilé, die acht jaar lang achter de Oude Kerk een winkeltje ("Mayindra") dreef, een centrum voor alternatieve genezing en cursussen voor spirituele bewustwor ding. Eit Algra herhaalt zijn column "Geld", omdat deze rubriek vier weken geleden de mist inging door een technische sto ring en zijn veertiendaagse radiopraatjes te spiritueel zijn om over te slaan. De dichteres Marjanne van den Herik leest twee "holistische" gedichten: "Bloei" en "Blind". De Ronde wordt herhaald op woensdagmiddag 13 maart om 17.00 uur. Productie: Peter Ensdorff. Tech niek: Wout van Houdt. In samenwerking met Fotoservice Willem van Oosten. Een gidsje uit 1922 waarin van alles te vinden is dat "mensen van buiten" zou den kunnen willen weten over Soest. Er staan ook plaatjes in, aantrekkelijke beelden uit alle delen van de gemeente. Vaak staat daar bij wat het voorstelt, maar een enkele keer is de tekst vaag; i waar het te vinden was blijft onduidelijk. Bij het landschapsbeeld dat u hier afge drukt vindt, staat alleen "Buitengoed met Waterpartij, Soesterberg." Er was een doorkijk tussen de bomen (een laan?) en een beeld (een vrouwen beeld?) op een sokkel. Het vermoeden is dat er nog wel inwo ners zijn die ons verder kunnen heiepen, wat we weten willen is natuurlijk wéar het was, of het nog te zien is en zo nee, wanneer en hoe het is verdwenen. Wie kan ons helpen? Voor informatie, tel. 6016372. naren, die "er vroeg bij waren". Het col lege heeft daarom besloten hen in prin cipe een subsidie in de kosten van her sanering te verlenen. Aangezien de op de afdeling Groen Milieu beschikbare administratieve gegevens over de eerste saneringen onvolledig zijn, is gekozen voor een algemene oproep van belang hebbenden. Burgemeester en Wethouders wijzen er nadrukkelijk op, dat de subsidieregeling uitsluitend is bedoeld voor degenen, die eerder gevolg hebben gegeven aan het eerdergenoemde initiatief van provincie en gemeente van vóór 1990. De hersanering houdt in dat de tank- inhoud inwendig onderzocht wordt en dat de inhoud eventueel verwijderd wordt. Tevens wordt uitwendig vastge steld of er zich bodemverontreiniging heeft voorgedaan. Is dit laatste het ge val, dan zal de situatie opnieuw worden bezien. Subsidie De kosten van de hersaneringen hangec jf* sterk af van de noodzakelijkheid omhsfffi; toegepaste vulmiddel uit de tank te ver- wijderen. In de meeste gevallen isd;: niet nodig en bedragen de kosten cire 700 gulden. Indien het vulmiddel aan merkelijk vervuild is en wel verwijde^ moet worden, belopen de kosten i gauw 3000 gulden. Indien de koste: van de hersanering hoger zijn dan 5K gulden verleent de Provincie een subsi die van 50 procent. De gemeente Soes Vanaf morgenocht heeft besloten de resterende kosten vooi 7 maart - om 9.00 zijn rekening te nemen, behoudens eet drie dagen lang d eigen bijdrage van f 350,- voor de be- gig Boss-bouwmr trokken eigenaar. de Nijverheids™ Nadere inlichtingen kunnen worden va lf k kregen bij de heer A.C. de Jong, afd doe-het-zell-zaaK, Groen Milieu, tel. 609 35 39. Me begnp ,s,,n Soes'' hem kan ook contact worden opgeno- deze week gereed men in geval van twijfel over de wijze wing. van buitengebruikstelling. VAN DONDERDAG T/M WOENSDAG Kabel: FM 90.9 (mono) en FM 107.9 (stereo/; ether: FM 105.9. Elke dag nieuws op de hele uren DONDERDAG 7 MAART 07.00 GOUD IN DE MOND pr. Jan Lagerwey. 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst. 09.00 SOEST AKTUEEL pr. Mieke Boon. 10.00 RADIO SOEST NON-STOP 11.00 ONTMOETING MET... Anke v.d. Bos in gesprek met dhr. Wim Pe ters. 12.00 MUSIC BOX pr. Sander van Zweeden en Martijn Bax. 13.00 LUNCHROOM pr. Eef v.d. Horst. 14.00 OPERETTELAND "My Fair Lady", deet 1; pr. Paul Sparnaaij. 15.00 NEDERLANDS OP RADIO SOEST pr. Thari Schröder. 16.00 SOEST AKTUEEL (H) 17.00 SCHIJVEN VOOR BEDRIJ VEN Herhaling van 5 maart. 18.00 KLASSIEK NON-STOP 19.00 Sluiting. VRIJDAG 8 MAART 07.00 GOUD IN DE MOND pr. Jan Lagerwey. 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst. 09.00 SOEST AKTUEEL pr. Miep Jansen. 10.00 RADIO SOEST NON-STOP 11.00 SOEST 5S-PLUS pr. Miep Jansen en Rob Joustra. 12.00 MUSIC BOX pr. Sander van Zweeden en Martijn Bax 13.00 LUNCHROOM pr. Ruud van Vuuren. 14.00 UW FAVORIETE KEUZE Verzoekplatenprogramma; pr. Jap van Vuuren en Mieke Boon. (Aanvragen: post bus 3062, 3760 DB Soest). 15.00 NEDERLANDS OP RADIO SOEST pr. Thari Schröder. 16.00 SOEST AKTUEEL (H) 17.00 DE POLITIEK IN ONZE GE MEENTE pr. Armand Trippaers. 18.00 DIVERTIMENTO pr. Jacques v.d. Griendt. 19.00 Sluiting. ZATERDAG 9 MAART 07.00 GOUD IN DE MOND pr. Jan Lagerwey. 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst. 09.00 OUD GOUD pr. Ap Kruitbosch. 11.00 LOKAAL TOTAAL Met o.a. politienieuws, het bel-spel, het asiel en het regionieuws; pr. Eef v.d. Horst 13.00 COCKTAIL pr. Cock Schouten. 15.00 LOKALE SPORTINFORMA- TIE pr. Joop van Ipenburg. 17.00 VAN HET RAADHUISPLEIN Herhaling van 6 maart. 13.00 DE RONDE VAN SOEST pr. Jan Visser. 14.00 N WERELD VAN MUZIEK pr. Peter Ensdorff. 15.00 DE SALON Cultureel programma; pr. Lonneke Meijer e.a. 16.00 SOMETHING ELSE Tot en met zaterda doen, waarbij niet a! de geïnteresseerde maar ook aan de ki terecht bij een aan kinderschminken smullen van gratis pinnen (alleen zater nen kennis namen heden - zoals elektr de speciale live-de allernieuwste Karch en window-washer zelfs gratis auto wai Locoburgemeester richt donderdagmoi uur de feestelijke op gepaard met het noi daarna kunnen de fc Stam. 17.00 Sluiting. MAANDAG 11 MAAKT Jazzprogramma; pr. Semmy Prinsen en Jelis uitgebreide bouwm winkel in om alle sp te bekijken, die Bij svyeek .met - al evei prijsvoordeel aan man (of vróuw) bre gen staan afgedruk der, die deze we€ Soest wordt bezorg 07.0Q GOUD IN DE MOND pr. Jan Lagerwey. 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst. 09.00 SOEST AKTUEEL pr. Niek Cornelisse. 10.00 RADIO SOEST NON-STOP 11.00 RONDJE SOESTERBERG pr. Anneke Vestering. 12.00 MUSIC BOX pr. Dan der van Zweeden en Martijn Bax. 13.00 LUNCHROOM pr. Gerda Alders. 14.00 LISTEN TO A COUNTRY SONG pr. Gerard van Holland. 15.00 NEDERLANDS OP RADIO SOEST pr. Thari Schröder. 16.00 SOEST AKTUEEL (H) 17.00 THE POWER AGE Jongerenprogramma; pr. Ivo van Gurp. 18.00 TNC Top 15 Jongerenprogramma; pr. Martijn Bax. 19.00 Sluiting. DINSDAG 12 MAAKT 07.00 GOUD IN DE MOND pr. Jan Lagerwey. 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst. 09.00 SOEST AKTUEEL pr. Anke v.d. Bos. 10.00 RADIO SOEST NON-STOP 11.00 SCHIJVEN VOOR BEDRIJ VEN Toonen Assurantiën; pr. Gerda Alders. 12.00 MUSIC BOX pr. Sander van Zweeden en Martijn Bax. 13.00 LUNCHROOM pr. Niek Cornelisse of Gerda Alders. 14.00 MUZIKAAL INTERMEZZO pr. Paul Sparnaaij. 15.00 NEDERLANDS OP RADIO SOEST pr. Thari Schröder. 16.00 SOEST AKTUEEL (H) 17.00 SOEST IN BEDRIJF pr. Henk de Jong. 18.00 MUZIEKPALET pr. Wim Leeuwenkamp. 19.00 Sluiting. Twee weken g Rabobank Soest siasme het niem voor. Een team v sporen in de bc aardig verdiend I om de klanten vi te voorzien. Naast het continu sioneel adviseren1 ben ze zich voorg tal thema-avonde tweede in success shop. Op 14 en 2 gers in restaurant ontvangen en uitj formeerd omtrent instrument. De adviseurs van Baarn hadden w< voor deze worksl 07.00 GOUD IN DE MOND pr. Jan Lagerwey. 08.00 GOEDEMORGEN soest pr. Eef v.d. Horst. 09.00 SOEST AKTUEEL pr. Rob Joustra. 10.00 RADIO SOEST NON-STOP 18.00 DE BIJBEL VOORMrasra r VA£! HET RAADHUISPLEIN VAN NU MENSEN G mccn d J voorlichtingsprogramma; pr. VArN u Yvoni>e Dijkhuis en Ben van Os 12.00 MUSIC BOX pr. Sander van Zweeden en Martijn Bax. 13.00 LUNCHROOM pr. Lonneke Meijer. 14.00 UW FAVORIETE KEUZE Verzoekplatenprogramma; pr. Jap van DBres^anVra8e": P°St" J?-0® NEDERLANDS OP RADIO oUtaT pr. Thari Schröder. VAN NU pr. Douwe Sijtsma. 19.00 Sluiting. ZONDAG 10 MAART 07.00 GOUD IN DE MOND pr. Jan Lagerwey. 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst. 09.00 BAROK... SERIEUS?! pr. Jaap Gankema. 10.000MMETJE ,N NATUUR EN 16.00 SOESrilCrUEEL (H) pr. Joke Vrolijk. RONDE VAN SOEST 11.00 KRAKENDE CURIOSA pr. Tim de Wolff. Herhaling van 10 maart. 18.00 INTERLUDIUM MEENTE Herhaling van 8 maart. L 0 0 4 Bij aan Iedere Deze c Bos i

Soester Courant | 1996 | | pagina 8