gezichten 9 I WRAP-AROUND f A((ÏÏ5) brilcentrum nota kinderen n ïoh. Mets en Bertjan van der Heyden: [smakelijke samenwerking in Soest "METS"ELAAR Blommers opent Big Boss-bouwmarkt 3-in-l-show bij Toyota-Van Dolderen met kans op gratis tuininrichting! Zonnebrillentrend'96 bij Brilcentrum Nota 1 HANDEL WANDEL f 1 NIEUW voor SOEST! bovendien 2e GRATIS JOH METS bv 'Paaspakketten' geven de lente een extra smakelijk tintje Gevraagd VASTE-, en INVAL- LOPERS TROMSLAGER LUXE PAAS PAKKETTEN luxe paaspakket PAGINA? ..WOENSDAG 13 MAART 1996 SOESTER COURANT PAGINA 9 EC en MKB geven uwe ondernemers r informatie Seniorenbus Mxe broodsoorten in delicatessenzaak De Soester Duinen Rozijnenbrood gevuld met banketbakkersroom en kersen, abrikozen of appel. Heerlijk voor bij de koffie of thee. Deze maand naar keuze E95 per stuk 300 gr) O BERTJAN VAN DER HEYDEN Nieuw aanbod van de Tromslager 'Soest is trots op prachtige winkel' Nieuwe Starlet, Paseo en Carina E Ójft TQYOT Soester Courant Verras uw personeel, partner, gezin met een Catering- en Partyservice DE TROMSLAGER CAROLIJN VISSER i ,Hml T GENOEG Carolijn Visser op rand 23 maart in C3. 10:15 uur 7 CA echts ,0U ide ondernemers kunnen op don- 21 maart nuttige informatie krij- iens een bijeenkomst die de Ka ïn Koophandel en het Instituut n- en Kleinbedrijf speciaal voor bben georganiseerd, orlichtingsmiddag wordt van :ot 16.15 uur gehouden in con- itrum De Eenhoorn aan de Ko- Wilhelminalaan 33 in Amers- )e kosten bedragen, inclusief een 35 gulden. digen uit het bankwezen, van de ïgdienst en accountants geven :he tips over het ondernemers- voorlichters van de KvK en het even adviezen over wettelijke i en een ondernemingsplan, tellenden kunnen zich aanmel- de afdeling handelsvoorlichting <vK, tel. 033-4612964. efoon: maandag t/m vrijdag .00-16.00 uur: (035)6019190 van Zandvoort in een van iecors. 3 a's decorontwerpster en igeefster bij de televisie. Zo de decors van "Geef nooit -r Jan Rens grotendeels van n ze heeft ook veel decors 5r allerlei kindertheater-uit- het land. ecursus tekenen en schilde- ïderen van 9 tot 12 jaar is start, maar er is nog plaats, 'rden gegeven op maandag- 16.00 tot 17.15 uur (na lus) en kosten in totaal rmatie: Marian van Zand- irsweg 2, tel. 6025039. [Met de verkoop van de luxe brood- [soorten van Bertjan van der IHeiyden (Tamboerijn) in de delica tessenzaak van Joh. Mets (Van I Weedestraat) kan sinds kort in ISoest gesproken worden van een ui- I terst smakelijke samenwerking tus- [sen Soestdijk en Overhees. Sinds enkele weken is de firma Mets over gestapt op de nieuwe broodleve- irancier. Dat is niet alleen tot grote tevredenheid van de klanten gebeurd, maar zelfs op hun verzoek. De faam van de bakker uit IjÖverhees - oorspronkelijk uit Gorin- r chem - is in Soest in anderhalf jaar tijd .Sterk gegroeid. Ook bij Mets werd ge- Proemd over de kwaliteit van het brood en banket uit Overhees, dat overigens [zijn weg vindt naar diverse verkoop- gadressen in de regio. Bij Mets zijn sinds enkele weken dan F ook diverse luxebroodsoorten en vooral L ook veel "kleinbrood" van Bertjan van der Heyden verkrijgbaar, zoals kadetjes, bolletjes, stokbroodjes en croissants, al f dan niet in volkoren-uitvoering. I "Bertjan heeft een enorm assortiment brood met grote kwaliteit," aldus Joost Mets, "en het is gewoon ook erg lekker." Tearoom Als alles volgens plan verloopt neemt Mets rond Pinksteren de nieuwe tearoom aan de Van Weedestraat in ge- bruik, waarnaar door veel Soesters al met verlangen wordt uitgekeken. Ook daar zal het brood van Bertjan van der Heyden een belangrijke rol gaan spelen: een kopje koffie of thee van Mets met gebak van Van der Heyden. Ook nu al I zijn trouwens heerlijke cake en boter- r koek bij Mets verkrijgbaar. Wat de delicatessenzaak betreft past het broodassortiment ook goed bij de ko mende uitbreiding van de sortering met diverse exclusieve diepvriesgerechten - RESTAURANTS PARTY- EN VERGADERCENTRUM LUCULLUS FESTIVAL BUFFET Zondag 17 maart Aanvang: 15.00 uur Onbeperkt genieten voor slechts f 29,50 p.p. We starten met een overheerlijke soep Culinaire parade van salades diverse soorten koud vlees, vis en paté Als hoofdgerecht kunt u een keuze maken uit diverse stukjes vlees en vis die de kok voor u bereiden zal op de grillplaat. Als feestelijk slot van dit overheerlijke buffet een keuze uit diverse smaken ijs die u zelf mag scheppen. Bel en reserveer, dan zit u zeker 035 - 601 27 39 Bourgondisch buffet 31 maart. Soesterbergsestraat 188, 3768 MD Soest Telefoon 035 - 601 27 39 zoals gamba's in kreeftesaus, lamsvlees in thijmsaus en andere culinaire produk- ten - die thuis in de magnetron heel ge makkelijk op tafel gezet kunnen wor den. 'Metselaar' Ter introductie van het nieuwe brood assortiment bij Mets heeft bakker Bertjan van der Heyden een speciaal soort luxe krentebrood ontwikkeld, dat als "Metselaar" voor f 4,95 over de toonbank gaat en het midden houdt tus sen brood en gebak. De "Metselaar" heeft een vulling van room en abriko zen, kersen of appel. Om de kennisma king te vergemakkelijken is elke tweede "Metselaar" de hele maand maart gra tis! VERKRIJGBAAR BIJ: Van Weedestraat 90, Soest Tamboerijn 5, Soest Kerstpakketten zijn voor veel men sen langzamerhand de gewoonste zaak van de wereld, maar "Paaspak ketten", dat is iets nieuws! De Tromslager, de bekende catering- en partyservice van de Steenhoff- straat, verzorgt deze smakelijke verrassingspakketten met een spe ciale paas-entourage. De inhoud is uiteraard ook afgestemd op het voorjaar. Er zijn bij de Trom slager zelfs vier manieren om vrolijk pasen te vieren. In de eerste plaats bij voorbeeld met de "Funny Bunny", een pluche knuffelhaas met een toefzak op zijn rug, gevuld met heerlijke choco lade-eitjes. Een ander smakelijk Paaspakket is de "Surprise", een sfeer volle paasdoos met een grappig knuffel - konijntje, een pakje paasservetten, een De Paaspakketen van de Tromslager zijn feestelijk verpakt en rijk voorzien van heerlijkheden. "Big Boss Blommers opent bouw markt", grapte iemand vorige week donderdag tijdens de korte plech tigheid waarmee de wethouder van Economische Zaken en Financiën het vernieuwde bedrijf aan de Nijverheidsweg officieel opende. Ze deed dat door een groot doek weg te trekken, waarna vervolgens enkele honderden ballonnen wer den "ontketend". De ballonnen - in de toepasselijke kleu ren rood en geel, die ook de presenta tie van de Big Boss-bouwmarkt bepalen - zochten het luchtruim nadat het draaiorgel de wethouder (al even toe passelijk) had begroet met een vrolijk "Ain't she sweet". Na het oplaten klonk overigens het "Lang zullen ze leven in de gloria," maar dat sloeg vermoedelijk zowel op de wethouder als op de fami lie Wolfsen. Blommers trad aan op het moment dat er uit de loodgrijze ochtendhemel nog een laatste sneeuwbuitje op Soest neer daalde, maar volgens de wethouder was het duidelijk dat dit het begin van de lente markeerde. "Soest is trots op de prachtige winkel van Wolfsen, zoals ik de firma nog maar even noem," aldus Blommers. Ze vond dat de vernieuwde bouwmarkt een belangrijke bijdrage was aan het plaatselijk verzorgingsniveau en feliciteerde de familie Wolfsen hartelijk met het resultaat. Tijdens de drie "open dagen" die de bouwmarkt na de opening organiseerde kwamen tal van Soesters er een kijkje nemen. Ze konden daarbij tevens pro fiteren van een enorm aantal speciale aanbiedingen en diverse feestelijke pre sentaties. fles advocaat, een leuk geschenkdoosje met een ei-kaars en eveneens een toef- zak chocolade-eitjes. "Morgenstond" is de naam van het derde Paaspakket, waarmee de ontvan ger zijn paasdag goed begint met een overheerlijk paasontbijt. Het pakket bevat een luxe geschenkdoos met een fles jus d'orange, een paastafelset (la ken, napperon, servetten en druppel vangers), een toefzak paashagelslag, een doosje verse scharreleieren en, paas- dipstol, een paaskuikenblik met thee duikertjes, een pakje knackebröd en vier grappige kuiken-eierdopjes. Paasbrunch Het vierde en meest uitgebreide pakket heet "High Noon" en bevat alle ingre diënten voor een heerlijke paasbrunch: een paastafelset, een fles jus d'orange, een fles mousserende witte wijn, een toefzak paashagelslag, een paasdipstol, vier kuiken-eierdopjes, een doosje verse scharreleieren en knackebröd, een Goudse babykaas, vanillekoffie, thee duikertjes, aangevuld met 100 gram verse Noorse zalm en een rieten mand met kaarsen in voorjaarsgeel. De Paaspakketten van de Tromslager zijn er voor elke beurs en vormen niet alleen een bijzonder aardig en smakelijk geschenk om "weg te geven", maar ook om zélf de gulle verwennerij van zo'n pakket vol heerlijkheden eens te onder gaan. Er is één voorwaarde: de bestel lingen dienen uiterlijk op 20 maart bin nen te zijn bij de Tromslager, Steenhoffstraat 58, tel. 6022871, fax 6028159. Komende zaterdag en zondag orga niseert Toyota-dealer Van Dolde ren in en om de showroom aan de Burgemeester Grothestraat een grootse 3-in-l-show ter introductie van maar liefst drie nieuwe of ver nieuwde Toyota-modellen tegelijk: de Starlet, de Paseo en de Carina E. Het wordt een bijzondere happe ning met een "groen tintje". Toyota-dealer Van Dolderen geeft de voorjaarsshow extra cachet door het beschikbaar stellen van een aantal groenbonnen van tuincentrum 't Vaar- derhoogt uit Soest. Alle kopers van een nieuwe of gebruikte auto komen in aan merking voor zo'n bon. Wie tijdens de show een gebruikte auto aanschaft krijgt een groenbon van 100 gulden; de ko pers van een nieuwe auto zijn nog iets beter af, want zij ontvangen een groen bon van maar liefst 250 gulden. Daarmee is de kous overigens nog niet af, want één van de kopers - om het even of het een nieuwe of een gebruikte wagen betreft - maakt kans op de hoofdprijs: de (geheel gratis!) complete herinrichting van de tuin door de des kundige hoveniers van 't Vaarderhoogt, tot een maximum van maar liefst 2500 gulden! De trekking van de hoofdprijs vindt na de show plaats, maar de kopers kunnen de groenbonnen direct al in ont vangst nemen. "Het voorjaar begint dit jaar op 16 en 17 maart bij Van Dolderen," aldus Stella Meerding van het bekende Soester autobedrijf. De adspirant-kopers zijn bij de Toyota-dealer zowel op zaterdag als op zondag hartelijk welkom. Op za terdag is de showroom geopend van 10.00 tot 18.00 uur; op zondag van 11.00 tot 17.00 uur. Met de openstelling op zondag haakt Van Dolderen in op een nieuwe trend. Stella Meerding: "Steeds meer mensen maken gebruik van de zondag om op zoek te gaan naar een nieuwe auto. Doordeweeks hebben veel mensen het te druk en de zaterdagen zijn voor ge zinnen vaak ook al gevuld met allerlei activiteiten. Dan is de zondag een ide ale oplossing." Starlet Een bezoek aan de vooijaarsshow bij Van Dolderen is ditmaal driedubbel de moeite waard, want de Toyota-dealer introduceert maar liefst drie nieuwe voor de Aanmelden: tel. 1 41 52 Komt dat zien Komt dat zien Komt dat zien NIEUW VOOR SOEST EN OMSTREKEN De pakketten staan vanaf heden in de winkel opgesteld. Bestel nu (t/m 20 maart). Sla uw tromslag bij de Tromslager. *0 HSV* Steenhoffstraat 58 - Tel. 035 - 602 28 71 modellen. In de eerste plaats de lang verwachte nieuwe Starlet, die na vijf jaar geheel vernieuwd en daardoor nog aan trekkelijker is dan zijn zeer populaire voorganger. De nieuw Starlet is com pact van buiten, maar ruim voor de in zittenden en ronduit groots in veiligheid, betrouwbaarheid en comfort. Zijn pit tige 1.3 liter zestienkleppenmotor ga randeert prima prestaties en een aange naam verbruik. De vlotte vormgeving, sportief en elegant, wordt geaccentueerd door sprekende, modieuze kleuren. De nieuwe Starlet behoort qua veiligheid tot de beste in zijn klasse door de stan daard-kooiconstructie, airbag voor de bestuurder, gordelspanners en dubbele balken in de portieren. Als extra optie zijn een passagiers-airbag en ABS lever baar. Paseo Geheel nieuw is de Paseo, de sportieve coupé van Toyota, die met zijn eigen karakter geen auto is voor iemand die absoluut niet wil opvallen. De Paseo heeft een 1.5 liter zestienkleppenmotor, zorgt voor goede prestaties en een ple zierig verbruik, met ook bij weinig toe ren veel trekkracht. De Paseo scoort ook qua veiligheid hoog door zijn door dachte wielophanging, betrouwbare rij- eigenschappen en comfortabele vering, dubbele balken in de portieren en (stan daard) dubbele airbags, met ABS als optie. Het interieur van deze opwin dende volbloed is sportief en comforta- De drie nieuwe paradepaardjes van Toyota bij Van Dolderen, de in het week einde worden geshowd. bel, met een complete uitrusting en een fraai instrumentenpaneel met trendy witte wijzerplaten. Carina E Tenslotte introduceert Van Dolderen de vernieuwde Carina E, ook een succes nummer uit de Toyota-stal, die in Frankrijk, België en Duitsland onlangs is uitgeroepen tot de meest betrouwbare auto in zijn klasse en de beste van alle maal. Toch zag Toyota kans de Carina nog aanzienlijk te verbeteren. Het veiligheidsniveau is superieur met een versterkte carrosserie, gordelspanners en standaard twee SRS-airbags. De Carina heeft een nieuwe grille, nieuwe kleuren, comfortabeler stoelen en een betere wegligging en vering. De 1.8 en 2.0 zijn uitgerust met standaard ABS of aircon ditioning; de GL-uitvoeringen zelfs al lebei. Ook de dieselmotor is nu voorzien van een turbo. Wie de nieuwe Toyota's wil bewonderen is zowel zaterdag als zondag hartelijk welkom bij Van Dolderen. De verkopers - Raymond Visser, Marcel Meerding en Don van Dolderen - staan graag klaar om te adviseren. In elk geval gaat de aanschaf van een auto bij Van Dolderen gepaard met een aantrekkelijke groen bon, en wie weet: misschien zelfs de volledige inrichting van de voorjaars- tuin! Deze zomer wordt de zonnebril hét accessoire bij uitstek. Banden in je haar is uit! Een zonnebril in je haar is in! Je hebt dan natuurlijk wel een andere zonnebril op je neus... Voor elke smaak is er keus. Allereerst de wrap-arounds, dé trend voor sportieve mensen. Deze zonnebril len hebben een dusdanige kromming om het gezicht (7-8) dat er geen straal tje zon meer op het oog kan vallen. Deze bril heeft als ander specifieke ei genschap de rechte veren die strak tegen het hoofd aansluiten. Ideaal voor helm dragers, maar door z'n flexibiliteit kun je ze ook over een pet dragen. De "echte" wrap-arounds zijn voor stoere mensen, maar er zijn inmiddels ook wat minder uitgesproken versies. Keuze te over. Of kies je voor spiegellenzen? Dan moeten ze blauw, of zilver of goud zijn. Let ook eens op de veren, de zonnebril ontwerpers hebben zich helemaal uitge leefd. Een belangrijke tip: koop geen super- goedkope zonnebril want dan zijn je ogen niet beschermd tegen alle UV-stra- len. Ga daarom naar Brilcentrum Nota in de Van Weedestraat, dan zit je altijd goed. Daar vind je een uitgebreide kollektie zonnebrillen van de meest toonaangevende merken. Om er een paar te noemen: Killer Loop, Sergio Taccini, Giorgo Armani, Joop!, Ray-Ban, Polaroid. Elke zonne bril wordt uiteraard op jouw gezicht pas- gemaakt en afgeleverd in een briletui. De komplete zomerkollektie hangt op je te wachten. Kg£. De nieuwe zonnebrilkollektie van Brilcentrum V Van Weedestraat 87, Soest

Soester Courant | 1996 | | pagina 9