c HET GAAT JE AAN JE HART nieuws Brons voor trampolinespringsters Paaspi ISOESTERRERGI fSPORtl Oranje Coem vertrel Muzie vraagt Brandweer rukt twee keer uit Faashazen zorgen voor leven O" Nieuws van de bibliotheek Eindzege wintercompetitie belandt toch bij Van Soeren Dansmarathon voor vogelasiel GEEF 'S VOOR DIABETES PAGINA 1r Paashaas jaagt achter slager stichting openbare bibliotheek Aandacht voor illustratoren TENNIS Vorst spelbreker voor tennis Geluidsinstallatie weg uit bar sporthal AAlltlW Wandelen met de VW/ANWB Soest ook na april! Reumacollecte Soest: ruim 25.000 gulden NCVB-Soestdijk over beveiliging huis i Afstands- bedieni stuk?/ ijj+l 06-0694» eHpert SCHOEMAKER Bijeenkomst voor ondernemers-in-spé Thema-ochtend over iriscopie in Soest Pakketten voor Polen inleveren bij familie De Groot Jeugdnieuws SportuitslagenJ| Wie aan sport doet leest de Soester Courant Inspanningen Turn Vereniging Soest betalen zich uit Vooral oude VISSEN Bij Slingerland op zaterdag 13 april DANSEN Sportprogramma I eCrc\/00R gaEbetes Ronald en i WOENSDAG 10 APRIL 1996 SOESTER COURANT Als de brandweerpieper na door dringende fluitsignalen zijn mel ding bekend maakt, wordt dit soms gevolgd door vreemde taferelen. Een vader rent vanuit een kinder feest naar zijn auto terwijl slingers papier hem volgen. Een slager nog volledig in pak, wordt achterna gezeten door een paashaas en verplaatsen zich met grote snelheden op de fiets naar de brandweerkazerne. Rus tende ambtenaren komen ineens tot le ven en werken zich in het zweet om het zwarte brandweerpak aan te krijgen. Het zijn allemaal normale omstandighe den bij de Vereniging Vrijwillige Brand weer Soesterberg. "Dorpelingen met een paar autochtonen uit Groningen en Friesland", zoals één van hen onlangs opmerkte. Een duidelijk bewijs hoe goed de onderlinge verhoudingen lig gen. Het bestaat uit een groep mensen die supersnel in de bekende rode brandweerauto zitten om het alarm zo vlug mogelijk de kop in te drukken. Het afgelopen weekend was het twee keer raak en onder leiding van bevelvoerder L.G. Jolink was het euvel snel onder controle. Vrijdagmorgen rukten ze uit naar de A-28 richting Utrecht ter hoogte van afslag Zeist. Bij hectometerpaal 8.2 stond een Renault 18 stationcar in brand. Passanten hadden een begin van motorbrand al gedoofd toen de rappe Soesterbergse vrijwilligers het van hem overnamen. "Kortsluiting en door vuur begon het te branden", grapte één van de spuitgasten. De inzittenden, een echtpaar en vier kinderen in de leeftijd van 4 tot 8 jaar, werden spontaan in de auto genomen door een burger ambtenaar van defensie die in een mi litaire combi ter plaatse was. De auto werd met een schade van zeker enkele duizenden guldens afgevoerd. Zaterdagmiddag om vier uur weer die doordringende fluitsignalen. Autobrand Amersfoortsestraat tegenover industrie terrein Soesterberg. "Dat moet tegen over Tammer zijn", was de eerste reac tie en raak. Echter stond daar wel een personenauto met alarmverlichting maar verre vervreemd van enig vuur. Doch de oplettende spuitgasten zagen direct dat de kurkdroge begroeiing door onbekende redenen vlam had gevat maar door omstanders was gedoofd. Bevelvoerder Jolink zag met zijn ken nersblik dat het afdoende was geblust en gaf opdracht terug te keren naar de brandweerkazerne. Feestvierende vader, paashaas, slager en ambtenaren keerden weer terug naar hun uitgangspositie. Het is maar een flits uit het leven van een Soesterbergse vrijwillige brandweer man. De zaterdagmiddagen zijn in Soesterberg over het algemeen rus tig. Winkelende mensen met hier en daar praatgroepjes bij winkels of op de hoeken van straten waardoor het een gezellige sfeer schept. Afgelo pen zaterdag leek dat ook zo te zijn, vooral door hef mooie weer. Maar ineens flitsten mens-grote bruine paashazen door het dorp. Ze verscholen zich achter bomen en struiken en waren het volgende moment heel ergens an ders te zien. Ze werden op de voet ge volgd door kleine kinderen die met hoog rode kleuren alles in het werk stel den die snelle hazen te pakken te krij gen. Maar als ineens zo'n haas vlak voor hen stond, deinsden ze soms van schrik terug. Ze leken ook zo akelig goed op een echte haas, alleen waren ze veel en veel groter. Maar met elkaar waren ze niet bang en hun angst weg gillend, vlo gen ze achter de paashazen aan. Het leek in hun ogen of de hazen soms zo maar in de huizen verdwenen. Niet bang zijn, aanbellen. Een niets vermoedende huiseigenaar werd niet eens gevraagd of de haas binnen was, met z'n allen storm den ze naar binnen. De man van mid delbare leeftijd, die er niets van begreep, stond met de krant in zijn hand en de bril nog scheef op z'n neus deze paasstorm voor de deur van zijn huis gade te slaan. En voordat hij kennelijk wilde zeggen dat de horde kinderen uit zijn net gepoetst huis moesten, waren ze al gillend verdwenen. De paashazen- jacht eindigde die middag om een uur of vier in het gebouw van Stichting Jeugd werk, de traditionele organisator van dit feestelijk gebeuren, in het Dorpshuis. Ongeveer veertig kinderen kregen voor hun enorme inzet kleine kleurige paaseitjes en met verstolen blikken volg den ze de oververmoeide paashazen. De 6-jarige Patrick Vos had alle zes paashazen te pakken gekregen en kreeg niet alleen de hoofdprijs, maar mocht ook met al die grote paashazen op de foto. Albert Cuyplaan 202 3764 TW Soest Ali Baba en de veertig tekenaars, van Willem Wilmink. In dit boek kun je kennismaken met veertig Nederlandse illustratoren. Het is geschreven in versvorm en elke tekenaar heeft speciaal voor dit boek een illustratie gemaakt. Deze zijn ingeplakt in een goudkleurig kader en onder elke plaat bevindt zich een biografie van de illustrator. Opvallend is ook de typografie: ie der vers heeft een eigen ontwerp dat past bij de sfeer van de illustratie of tekst. Een schitterend kijk- en lees boek dat een goed beeld geeft van het werk van een veertigtal Neder landse illustratoren. Kijk, lees en ge niet! ABC van jeugdliteratuur: in 250 schrijversportretten van Abkoude naar Zonderland. Overzicht van 250 belangrijke jeugd boekenschrijvers die op dit moment gelezen worden, zowel uit het bin nen- als uit het buitenland. Moderne auteurs, schrijvers van klassieke jeugdboeken zoals bijvoorbeeld Afkes tiental zijn opgenomen. Elk portret bevat een korte levensbe schrijving, een bespreking van het werk, aangevuld met een citaat van de betreffende schrijver, foto's en een illustratie. Het geheel wordt af gesloten met een biografie. Handig boek voor werkstukken! Magie in de kunst, van Alexander Sturgis. Dit verzorgd uitgegeven kunstboek geeft uiteenlopende optische effecten in de schilder- en tekenkunst weer. Plafonds en muren die verdwijnen! Beelden die opdoemen uit het niets! Ogen die je overal lijken te volgen. Met dit boek ontdek je hoe kunst ook een illusie kan zijn. Lees over de schilder uit het oude Griekenland die een tros druiven zo realistisch schilderde, dat de vogels er op af kwamen. Dit boek geeft avontuur lijke en nieuwe gezichtspunten die in de meeste andere boeken over dit onderwerp niet aan bod komen. En als laatste een prentenboek voor kinderen van ca. 9 jaar, aansluitend op het vorige boek. Ik zie, ik zie wat jij niet ziet: een avontuur in het Land van Illusie van Ruth Thompson. Ga met Finder, een nieuwsgierige jonge tovenaar mee op reis om de Tien Raadselen van Magicus op te lossen. Zoek de geheime poort van het wonderlijke Land van Illusies. Ontdek het gebouw dat niet bestaat. Vind de generaal op de binnenplaats van het paleis. Spoor alle verborgen katten op. Reis door een land waar niets is wat het lijkt. Als je het Tiende en het Laatste Raadsel kunt oplossen, kun jij ook een grootmees ter van de Illusie worden. Openingstijden Centrale Bibliotheek Albert Cuyplaan 202, 3764 TW Soest, tel. 035-6015210. Woensdag- tot en met zaterdagmorgen van 10.00-12.30 uur. Maandag- tot en met vrijdagmiddag van 14.30-17.30 uur. Dinsdag- en vrijdagavond van 18.30- 21.00 uur. Openbare bibliotheek Overhees Wil- laertstraat 49, 3766 CP Soest, tel. 035- 6012468. Dinsdagmorgen van 10.00-12.30 uur. Maandag- tot en met vrijdagmiddag van 14.00-17.00 uur. Maandag- en vrijdagavond van 18.30- 20.30 uur. Openbare Bibliotheek Soesterberg Dorps plein 17b, 3769 DA Soesterberg, tel. 0346-352017. Woensdagmorgen van 10.00-12.30 uur. Maandag- woensdag- en vrijdagmiddag van 14.00-17.00 uur. Vrijdagavond van 18.00-20.00 uur. De aanhoudende vorst en winterse buien spelen niet alleen de plaatselijke tennisvereniging parten, maar alle tennisverenigingen in Nederland. Dat heeft consequenties voor de competities die niet te overzien zijn. De landelijke KNLTB, met zijn hoofdkantoor in de Rademakerstraat in Soesterberg, be raadt zich hierop. Toch zat LTV niet stil en ziet zij, onder leiding van een evenementencommissie, reeds uit naar de grabbelavonden, het huismannen- en huisvrouwentoernooi, enz. Inschrijfformulieren hiervoor kan men verkrijgen én inleveren bij Ron Elmensdorp, Vliegtuiglaan 9. De zomertraining voor beginnende tennissers wordt gehouden op elke zaterdagmorgen van 08.00 tot 08.50 uur, zondagmorgen van 08.50 tot 09.40 uur, donderdagavond 18.30 tot 19.20 uur en van 19.20 tot 20.10 uur. Voor informatie kan men zich wenden tot het secretariaat, mw. Helga ten Bruggencate, K. Onneslaan 41, tel. 353857. Uit de bar van sporthal Beukendal is in het weekeinde de geluidsinstallatie ge stolen. De daders namen tevens een hoeveelheid drank mee. De uitbater van de sporthalbar deed aangifte bij de po litie. Kerkstraat 3-5 3764 CR Soest Tel.: 035-6030303 Fax: 035-6029995 Steenhoffstraat 9A, tel. 601 20 75 Zoals uit eerdere ^berichten reeds te ver nemen is geweest is dit jaar april Wandelmaand, en dit evenement wordt mede georganiseerd door de VVV/ ANWB Soest: gedurende de hele maand kan men a f 4,95 een wandel mapje kopen met daarin o.m. één van de vijf prachtige wandelingen waaruit men kan kiezen. Het betreft de Paleis route (20 km), de Eng en Duin route (16 km), de Paleisroute (7 km), de Eng en Brinkroute (7 km) en de Soester Hoogtroute (5 km). Men kan ook speciale wandel- arrangementen reserveren bij de VW/ ANWB Soest. Limburg is één van die prachtige gebieden waar het goed lopen door en genieten van het landschap is. Op het VVV-kantoor ligt de gratis bro chure Gastvrij Aktief klaar, waarin aller lei leuke, sportieve arrangementen staan (fietsen, wandelen, kanoën en andere bijzondere bezigheden). Ook in Limburg is het goed toeven, zo kan men verwachten. Wat te denken van de Holle Wegen Voetreis en de Vak werk Voetreis (resp. 3 en 4 dagen)? In beide gevallen overnacht men met logies en ontbijt in een sfeervol hotelletje, en krijgt voor onderweg een lunchpakket mee, terwijl men 's avonds een heerlijk 3-gangendiner geniet. Er is bagage- nabrengservice en een uitgebreid informatiepakket over Zuid-Limburg, incl. een gedetailleerde route beschrijving. Het 3-daagse arrangement kost f 225,- p.p., het 4-daagse arrange ment kost f 342,50 p.p. De inzameling voor het Nationaal Reumafonds (18 t/m 23 maart) heeft in Soest een bedrag opgebracht van f 25.987,30. Het geld wordt o.m. besteed aan wetenschappelijk onderzoek, indivi duele hulp aan reumapatiënten, aange paste vakanties, subsidie en reuma patiëntenorganisaties en verenigingen. Het Reumafonds bedankt ieder die tot het welslagen van de collecte heeft bij gedragen. Wie de collectant gemist heeft kan een bijdrage storten op postgiro 324 of banknummer 70 70 70 848 t.n.v. Het Nationaal Reumafonds te 's-Graven- hage. X Op donderdag 11 april houdt de NCVB afd. Soestdijk haar laatste maandelijkse ledenvergadering van dit seizoen. Voor deze avond is uitgenodigd de heer A. Ophorst van de politie Eemland-Noord, afd. Voorkoming misdrijven. Hij zal een uiteenzetting en tips geven over het voorkomen van inbraak en het bevorde ren van de veiligheid in en om het huis. Gasten en nieuwe leden zijn van harte welkom. Aangezien dit onderwerp ook de interesse van mannen kan hebben zijn ook zij welkom. Als tegemoetko ming in de kosten zal een bijdrage wor den gevraagd van f 3,—. De avond wordt gehouden in de Wijk- zaal van de Emmakerk aan de Regentesselaan 2 en begint om 20.00 uur. Tv de VISA infolijn ^geschikt bijna alle merken (bereikbaar tijdens kantooruren) Uw VISA dealer: Burg. Grothestraat 9, 3761 CJ Soest, Telefoon 035 - 601 03 44 Voor startende ondernemers wordt op donderdag 11 april weer een voor lichtingsmiddag gehouden. De bijeen komst vindt van 13.00 tot 16.15 uur plaats in congrescentrum De Eenhoorn aan de Koningin Wilhelminalaan in Amersfoort. De organisatie is in handen van de Ka mer van Koophandel en het Instituut Midden- en Kleinbedrijf. Deskundigen uit de praktijk geven handige informa tie en praktische tips en adviezen over een goed ondernemingsplan. De kosten bedragen 35 gulden, inclusief syllabus. Voor inlichtingen kan contact worden opgenomen met de afdeling Handels voorlichting van de Kamer van Koop handel, tel. 033-4612964. Vanaf 18 april organiseert mevr. H.J.M. Meyneken-Aben in haar natuurge neeskundige praktijk "Artemisia" aan de Schaepmanstraat 108 een serie thema ochtenden. De onderwerpen zijn zeer uiteenlopend, zoals migraine, rugklach ten, stress, iriscopie, voeding en gezond heid, enz. De eerste bijeenkomst vindt plaats op donderdag 18 april. Het onderwerp is iriscopie. Op begrijpelijke wijze en aan de hand van voorbeelden zal worden getracht inzicht te krijgen in de moge lijkheden van de irisdiagnose. Tijd: 9.30-11.00 uur. Kosten: f 10,—. In verband met de ruimte, graag even bellen voor aanmelding (tel. 6019834). Er wordt in kleine groepjes gewerkt. Bij een groter aantal aanmeldingen wordt een extra ochtend/avond ingelast. Bij de familie De Groot kunnen op vrij dag 19 april weer pakketten voor Polen worden ingeleverd. De pakketten wor den afgegeven op de adressen van de kennissen en/of vrienden van de afzender(s). Het maximale toegestane gewicht is 25 kilogram. De kosten be dragen 7,50 gulden plus 2,50 gulden per kilo. Bij het inleveren van de pakketten is men verplicht een legitimatiebewijs te tonen. Bij de familie De Groot zijn adressen opvraagbaar van Poolse gezin nen die hulpbehoevend zijn. Voor meer informatie, tel. 6024377. Soester Bowling Vereniging Annemieke Spierenburg van het Trioo- tje behaalde de hoogste serie van dit seizoen. Met games van 171,189 en 176 kwam ze uit op een totaalscore van 536. Zij voert bij de meisjes overigens ook de top 5 aan met de hoogste game van 207. Erwin Breuers staat eerste met een game van 193. Hij scoorde die vorige week, toen hij goed was voor een serie van 493. De Eemvogels In Maartensdijk liep de Dl tegen een nederlaag op. TZ won met 1-0. De F1 miste enkele spelers en had het moeilijk tegen Vinken. Tot de rust beenden de Soesters het bij (2-2), daarna gaf de betere conditie van Vinken de doorslag: 7-2. SEC De Al junioren speelden voor de KNVB beker bij BVV'31 in Blaricum. Na de reguliere negentig minuten en de extra tijd was het nog 3-3. Na de straf- schoppenserie wist SEC te winnen en kwam zodoende een ronde verder. De B2 junioren, nog volop meedraaiend voor het kampioenschap, moesten thuis aantreden tegen het op de vierde plaats staande APWC B2. Voor rust was het 2-0 door Dursan Baskaya en Cihan Sag. Acht minuten na rust kwam APWC op 2-1. Twee minuten later en een kwartier voor tijd bepaalde Mehmet Oktay de uitslag op 4-1. SEC BVV'31 Al - SEC Al (beker) 3-3 (SEC w.n.s.); SEC BI - UW BI 1-5; SEC B2 - APWC B2 4-1; SEC Dl - SO Soest D2 9- 0; DESDO F1 - SEC F2 1-8. SO Een van de doelstellingen van de Turn Vereniging Soest is het berei ken van een hoog niveau bij het trampolinespringen. De inspannin gen van de jonge vereniging begin nen zich uit te betalen. Tijdens interregionale wedstrijden in Heerenveen won het tweede team, dat uitkomt in de derde klasse, een bronzen medaille. In de finale kwamen tram polinespringers uit Noord-, Midden- en Oost-Nederland uit. Het Soester team bestaat uit Eva Smink, Pam Groenestein, Angela Schram en Ives Klaiber. Het viertal volbracht de verplichte oefeningen redelijk en scoorde dankzij de samenstelling van de sprongen vooral hoog op de vrije keuze oefeningen. Tijdens de laatste oefening klom de Turn Vereniging Soest van de vierde naar de derde plaats, zodat het tweede team met een medaille naar huis ging. Voor de trampolinespringers bete kende de derde plaats dat ze loon naar werken kregen. De wintercompetitie van hengels portvereniging De Snoekbaars is gewonnen door Willem van Soeren. Die conclusie kon zaterdag na de tiende en laatste wedstrijd worden getrokken. Van Soeren en Hibbel waren de voor naamste kanshebbers op de eindzege. Alleen als beiden zaterdag achterin het deelnemersveld hadden geëindigd, zou den drie andere vissers nog kans hebben gemaakt op het kampioenschap. Zover kwam het niet. Na veel rekenwerk (waarbij Hibbel en kele keren bij de wedstrijdtafel moest worden weggestuurd) werd bekend dat Van Soeren zijn leidende positie had geconsolideerd. Hij stelde zijn beker beschikbaar aan de vereniging die de bokaal op de laatste zaterdag van mei kan inzetten tijdens een jeugdvis- wedstrijd. Achter Hibbel werd Evert Kasius derde, oud-winnaar Jan Livestro vierde en Willem van de Kraats vijfde. De wedstrijd aan de Vecht werd zater- dag gewonnen door 'Vecht-specialist' Willem van de Kraats (7.07 meter). Theo Bosman (5.94) werd tweede en Evert Kasius legde beslag op de derde plaats (5.33). De vissers gaan zaterdag op pad voor de Baarn-Soest-Bunschoten wedstrijd. Die wordt gevist aan De Melm in Soest. Tot morgenavond acht uur kunnen de vis sers zich opgeven bij Willem van de Kraats, tel. 6016895. De deelname kosten bedragen 10 gulden en er wordt gevist volgens het wedstrijdreglement van de zomercompetitie. De eindstand van de wintercompetitie is als volgt: 1. Willem van Soeren 36 pun ten, 2. John Hibbel 38, 3. Evert Kasius 45, 4. Jan Livestro 47, 5. Willem van de Kraats 49, 6. Peter de Rond 57, 7. John Kasius 64, 8. Erik van de Kraats 65, 9. Johan de Vries 65, 10. Theo Bosman 67, 29. en laatste Ton van 't Klooster 241. Jan en Gina Sepp, de nieuwe eige naren van danscentrum Slinger land, zetten een goede traditie voort door een dansmarathon te organi seren, waarvan de opbrengst is be stemd voor een goed doel. Op zaterdag 13 april wordt er van 18.00 tot middernacht volop gedanst in het gebouw aan de Weegbreestraat. Het geld wat in die zes uur wordt verdiend, komt ten goede aan de bouw van een vogelasiel dat de Dierenbescherming achter het dierenasiel aan de Eemweg wil bouwen. De deelnemers aan de dansmarathon brengen het geld bijeen door zich te la ten sponsoren. Dat kan per minuut, maar ook voor de hele avond. Hoe meer minuten er worden gedanst, des te ho- ger zal de opbrengst dus zijn. De spon sors mogen, tegen betaling, ook reclameborden neerzetten in de dans zaal van Slingerland. Aan de bezoekers zullen Jan en Gina Sepp, de opvolgers van het echtpaar Slingerland, een bijdrage van één gulden vragen, die uiteraard ook naar het goede doel gaat. Verder zoekt het echtpaar Sepp nog een sponsor die de hoofdprijs beschikbaar wil stellen voor de loterij, die ook weer geld in het laatje brengt. Voor informatie kan contact worden opgenomen met danscentrum Slinger land, tel. 6017354. WOENSDAG 10 APRIL Zaalvoetbal 21.00 uur BVV'31-Firtina'93, kwart finale beker (Blaricum) DONDERDAG 11 APRIL Zaalvoetbal 21.00 uur BIoemenkwartier-Hees (Hil versum) ZATERDAG 13 APRIL Basketbal 18.30 uur The Red Stars (H)-Goba (Beukendal) 19.20 uur Niels Stensen 3-The Red Stars (D) (Utrecht) Korfbal 15.30 uur De Eemvogels-Tweemaal Zes (Staringlaan) Voetbal 14.30 uur VVZ'49-Zeewolde (Eem weg) 14.30 uur EDO-Hees (Utrecht) 14.00 uur SEC-CDW (Bosstraat-West) Volleybal 17.00 uur Stam/SoVoCo (D)-Amster- dam (De Bunt) 17.00 uur SSS 2-Stam/SoVoCo (H) (Barneveld) Hockey 12.45 uur MHC Soest (D)-Voordaan (Koningsweg) 14.30 uur MHC Soest (H)-Alecto (Koningsweg) Voetbal 14.00 uur SEC-BFC (Bosstraat-West) 14.00 uur SDO-Soest (Bussum) Waterpolo 20.00 uur De Duinkikkers (D)- Poseidon'59 (Aqua Indoor) MAANDAG 15 APRIL Bowling 18.30 uur Competitie Soester Bowling Vereniging, ook op dinsdag vanaf 19.00 uur (C-drie) Zaalvoetbal 21.00 uur Firtina'93-'t Gooi/Lieberg, halve finale beker (onder voorbehoud) (Beukendal) Het liep Paasmaanc minder succesvol dai de Paasmars voor on had voorgesteld. Me op enkele honderd» den, het werden niet derd, over het algei "De vaste kern van één van de organisai Aangezien er landelijk vermelden viel, was naar deze actie gekoi camera-ploegen prol daar de sjokkende e moeide protestwandel tiviteit te prikkelen, w; niet gelukte. Het werd deling vanaf Soest* Diabetes (suikerziekte) heeft veel ingrijpende gevolgen, bijvoorbeeld complicaties aan hart en bloedvaten. Neem nou meneer Griepink Een slanke man. Dat moet toch goed zitten. Kreeg een hartinfarct en moest geopereerd worden. Blijkt achteraf dat hij diabetes heeft. Als diabetes ook li aan het hart gaat, steunt u het wetenschappelijk onderzoek. D' Giro 5766 Bank 70.70.70.805 Diabetes Fonds Nederland, Amersfoort Vroeger dan ander boekje 1996 uitgek daarvan is dat het C leen van 1 t/m 6 ap kreeg voor het hout lecte. Het is gebru ook het Oranjeboc handigd. Vanwege deze vervrc staat de mogelijkheid ken niet of anders ga het boekje staat Soesterbergse Coura tuele tekortkomingei fend is de voorplaat boekje waar de rugj kende Soesterberge: met enerzijds Leve d derzijds twee couplet lied. Het 24 pagine geeft een duidelijk aktiviteiten. Het comité toont lel van traditionele zak lampionoptocht, kaai tenloop, droppings, creatiefmarkt en vee de jeugd. Het Dorps Eiken en het Dorpsh van een bruisend gel begonnen met een Coen, Inge en Eril Time-Out in de I ten en beginnen Marbella meteen april is het al zove men ze op gepas van al hun klantei Deze afscheidsrecep zaterdagmiddag 13 in uiteraard Sporth; 5 april werd het hc sporthalbar overger en Diana Berrens. met hart en ziel gebeuren staan en 2 De plaatselijke 1 Odeon is nog st< ombouw van eer j harmonie-orkest van vooral houte voor zo'n verenig kelijk kostbare za stuur werd heel v plan op de rails t< den. Tegelijk begon Od wervingscampagne leden die goed moesten de leerlir ment hebben. Mei i nen ging het wel, 1

Soester Courant | 1996 | | pagina 10