ingsters !aasprotest niet meer dan ludiek i Oranjeboekje 1996 is uit !oen en Inge van Velsen ertrekken naar Spanje Muziekvereniging Odeon vraagt financiële steun Doorbraak voor toekomstige nieuwbouw Odeon concerteert zaterdag in Officierscasino In memoriam Jan Pley Nagelstudio Claudia van Barneveld :h uit iü Wooral ouderen onder ca. 100 deelnemers rtprogrammajj j=I.Me«l|.y=l Kerkdiensten Medische dienst 'Burgerlijke stand' Ronald en Diana Berrens in Time-Out ft t K Volleybal B Jeugd Soester Courant in Soesterberg Hulpverlening Toch bouwen binnen geluidszone vliegbasis Nieuw in Soesterberg 'De Drie Eiken' 'Glimlach en ontroering' Auto opengebroken Agenda PAGINA 10 WOENSDAG 10 APRIL 1996 Correspondentie-adres: P. Taai, Van Maarenplein 1, 3769 EN Soesterberg, tel./fax (0346) 35 12 52. Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest, tel. (035) 602 18 41 "i: '.Pis ie trampolinespringers bete derde plaats dat ze loon naar\ regen. DAG 10 APRIL >etbal r BVV'31-Firtina'93, kwart ier (Blaricum) >etbal Bloemenkwartier-Hees (Hil- DAG 13 APRIL tbal r The Red Stars (H)-Goba lal) r Niels Stensen 3-The Red (Utrecht) De Eemvogels-Tweemaal Zes an) r VVZ'49-Zeewolde (Eem- EDO-Hees (Utrecht) SEC-CDW (Bosstraat-West) bal Stam/SoVoCo (D)-Amster- Bunt) r SSS 2-Stam/SoVoCo (H) u) G 14 APRIL y r MHC Soest (D)-Voordaan Neg) ir MHC Soest (H)-Alecto Neg) SEC-BFC (Bosstraat-West) SDO-Soest (Bussum) Jölo ur De Duinkikkers (D)- 59 (Aqua Indoor) AG 15 APRIL 'g Competitie Soester Bowling l, ook op dinsdag vanaf 19.00 ie) etbal Firtina'93-'t Gooi/Lieberg, Ie beker (onder voorbehoud) al) Het liep Paasmaandagmorgen iets minder succesvol dan de leiding van de Paasmars voor ontwapening zich had voorgesteld. Men had gerekend op enkele honderden protesteren den, het werden niet meer dan hon derd, over het algemeen ouderen. 'De vaste kern van vroeger", aldus één van de organisatoren. Aangezien er landelijk weinig nieuws te vermelden viel, was de pers massaal naar deze actie gekomen. Diverse tv- camera-ploegen probeerden hier en daar de sjokkende en kennelijk ver moeide protestwandelaars tot meer ac tiviteit te prikkelen, wat helaas voor hen niet gelukte. Het werd een rustige wan deling vanaf Soestduinen naar de hoofdpoort van de vliegbasis Soester berg. Uiteraard waren de hekken, zoals altijd op een feestdag, gesloten en nie mand van de wacht Tiet zich zien. Een paar hondenbegeleiders liepen achter de hekken en bekeken de protesterenden zonder enige interesse. "Is dat alles", merkt één van hen op, 'moest ik daar voor mijn vrije dag opofferen?' En hoofdschuddend liep hij met zijn luid blaffende hond zijn ronde. Bij de hoofdpoort werd men door een paar actieleiders toegesproken. "Geen luchtmobiele heli-basis" en "meer ruimte voor de natuur" waren de alge mene opmerkingen. De vliegbasis moest verdwijnen waardoor vooral het wild meer ruimte zou krijgen. In feite gedijt de flora en fauna "op" de vliegbasis het meest omdat ze juist niet door de mens wordt gestoord. Maar ja, hoe kun je dat weten als je nooit binnen de hekken bent geweest? Nadat de sprekers hun woorden hadden gezegd, werd in het kader van de ge plande uitbreiding van de natuur op de vliegbasis een boom geplant door dhr. M. Schaafsma uit Soesterberg. Daarna vertrok men omstreeks kwart voor twaalf weer te voet naar Soestduinen om in Amersfoort verder gestalte te ge ven aan de aktie dat de Vliegbasis Soesterberg een natuurpark moet wor den en geen luchtmobiele heli-basis. Zondag 14 april ROOMS-KATHOLIEKE KERK Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Voorganger: aalm. Duivenvoorde Zaterdag 19.00 cantores Zondag 10.30 herenkoor Cenakel, Amersfoortsestraat 18 Zondag 09.00 eucharistieviering; an dere dagen 07.30; gebedsdiensten: da gelijks 12.15, 15.30 en 18.00 uur. De kapel is de hele dag open. NED. HERVORMDE GEMEENTE/ GEREFORMEERDE KERK De Hoeksteen, Buys Ballotlaan 2 10.00 ds. J.G. Schaap, Ede STERRENBERG 't Lichtpunt, Huis ter Heide 10.30 ds. H. Henstra Huisarts Vrijdag 18.00 - maandag 08.00 uur: R.M.P. v.d. Wijgerd (Den Dolder), Paltzerweg 227, tel. 030-2280626. Tandarts Spreekuren 13.00 en 19.00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts H.J.M. Tonino en P.B.E. Tonino-van Schieveen, Kampweg 50, tel. 352467; weekenddienst na afspraak; in andere gevallen hoort men Via het antwoordap paraat wie er dienst heeft. OVERLEDEN 3 april: Hendrikus Cornelis Swart (88), Plesmanstraat 55; 4 april: Jan Pley (64), Dorpsplein 105. Opgaven: Van Maarenplein 1. Vroeger dan anders is het Oranje boekje 1996 uitgekomen. De reden daarvan is dat het Oranjecomité al leen van 1 t/m 6 april toestemming kreeg voor het houden van zijn col lecte. Het is gebruikelijk dat dan ook het Oranjeboekje wordt over handigd. Vanwege deze vervroegde periode be staat de mogelijkheid dat bepaalde za ken niet of anders gaan worden dan in iet boekje staat vermeld. De Soesterbergse Courant zal deze even- uele tekortkomingen opvangen. Tref- :end is de voorplaat van het Oranje- joekje waar de ruggen van twee be- cende Soesterbergers zijn afgebeeld, net enerzijds Leve de Koningin en an derzijds twee coupletten van het volks- ied. Het 24 pagina's tellend boekje geeft een duidelijk overzicht van de iktiviteiten. Jet comité toont lef om af te stappen 'an traditionele zaken zoals zeskamp, ampionoptocht, kaartwedstrijden, stra- enloop, droppings, etc. Nieuw is de ;reatiefmarkt en veel aktiviteiten voor le jeugd. Het Dorpsplein, met De Drie ïiken en het Dorpshuis, is het centrum 'an een bruisend geheel. De dag wordt >egonnen met een optocht waarin het bedrijfsleven, middenstand, verenigin gen en verder een ieder door middel van een voertuig reclame kan maken. Dat men Koninginnedag 30 april kan beslui ten met vuurwerk toont klasse. Zaterdag 4 mei staat geheel in het her denken, met 's morgens de uitnodiging aan de Soesterbergse bevolking dit voor de tweede keer te beleven op de vlieg basis Soesterberg. Vanaf 10.00 uur staan daarvoor bussen van de luchtmacht ge reed op het Dorpsplein, 's Middags wordt het Odijkplein officieel ingewijd met 's avonds de traditionele herden kingsbijeenkomst in de Caroluskerk met stille tocht en herdenking bij het monu ment. Bevrijdingsdag op zondag 5 mei is van wege de zondag altijd moeilijk te plan nen. Maar ook hier is het comité ge slaagd om een alleszins feestelijke mid dag op Sterrenberg te organiseren. Het geheel wordt omlijst met de kermis die niet eind mei/begin juni wordt gehou den, maar van 30 april tot en met 5 mei. Tel daarbij de jaarmarkt van 30 april en het is bijna een kopie van vorig jaar. Om die reden is een compliment aan het adres van het Oranje Comité Soesterberg op zijn plaats, dat men kan uitdrukken in een bijdrage aan de col lecte en aanwezigheid bij de vele aktiviteiten. tes (suikerziekte) veel ingrijpende len, bijvoorbeeld aties aan hart en bloedvaten. eneer Griepink moet toch goed infarct en moest lijkt achteraf dat j diabetes heeft. in het hart gaat, wetenschappelijk onderzoek. Giro 5766 70.70.70.805 ibetes Fonds Amersfoort Coen, Inge en Erik van Velsen gaan fime-Out in de Banninghal verla ten en beginnen in het Spaanse Marbella met een horecazaak. Eind april is het al zover, maar vooraf ne men ze op gepaste wijze afscheid van al hun klanten. Deze afscheidsreceptie staat gepland op zaterdagmiddag 13 april van 4 tot 6 uur in uiteraard Sporthalbar Time Out. Per 5 april werd het horecabedrijf in deze sporthalbar overgenomen door Ronald en Diana Berrens. Het zijn mensen die met hart en ziel achter het sport gebeuren staan en zien heel veel moge lijkheden in Time-Out. Zaterdag 13 april kan men met hen kennis maken en zien dat zij zich er al aardig thuis voe len. Reeds heeft hij op Koninginnedag en in samenwerking met de Verenigde Ondernemers Soesterberg, zaken voor de Jaarmarkt georganiseerd. De be kende band "Bay-Watch" zal het terras en het parkeerterrein voor Time-Out op die dag van 13.00 tot 17.00 uur van de nodige muzikale klanken voorzien. Hopenlijk wordt het als vanouds en gaan de beentjes van de vloer. Coen en Inge groeten alle klanten, vrienden en bekenden en wie weet, tot ziens in het Spaanse Marbella. De plaatselijke muziekvereniging Odeon is nog steeds bezig met de ombouw van een fanfare naar een harmonie-orkest. Deze uitbreiding van vooral houten instrumenten is voor zo'n vereniging een verschrik kelijk kostbare zaak. Binnen het be stuur werd heel wat gedacht om het plan op de rails te krijgen en te hou den. Tegelijk begon Odeon destijds met een wervingscampagne van jonge en nieuwe leden die goed aansloeg. Maar nu moesten de leerlingen nog een instru ment hebben. Met hier en daar wat le nen ging het wel, maar het was niet om over naar huis te schrijven. Om uit deze problematiek te komen heeft ze de ge meente Soest een vrij ambitieus drie jarenplan voorgelegd. De vele jeugd leden die zich hebben aangemeld krij gen een instrument en muzieklessen. Daarna stromen ze door naar het jeugd orkest. In het derde jaar wordt hun ge degen opleiding beloond met de over gang naar het grote orkest. Odeon vraagt de gemeente dit drie jarenplan te steunen met een geldelijke bijdrage van 13.750 gulden voor het eerste jaar, voor het tweede jaar 8.950 gulden en voor het derde jaar 4.950 gulden. De gemeente Soest heeft dit plan met een positief advies aan de commissie ABZ voorgelegd. Afgelopen donderdag is op 64-jarige leeftijd overleden Jan Pley. Terug denkend aan deze markante per soonlijkheid komt bijna een glimlach om je mond. Een herinnering aan een man die ondanks alles wat hij moest dragen ook steeds met een glimlach de wereld in keek. Meer dan dertig jaar geleden kwam hij met zijn gezin vanuit Rotterdam, vanwege een moeten. Hun gehandicapt kind kon alleen in Baarn worden geplaatst en zo verhuisde het gezin Pley naar Soesterberg. Hij was toen hoofdagent van politie met, gezien zijn kennis en ervaring, een briljante toekomst voor de boeg. Ijskoud werd hem door zijn toenmalige superieuren meegedeeld dat hij wel kon komen, maar dat zijn rang nooit zou worden verhoogd. Jan deed het om zijn gezin, zoals hij zijn hele leven voor hen heeft ingestaan. Hij had alle papieren op zak om te kunnen promoveren maar het werd niet toegestaan. De politiepost in Soesterberg ver dween, alleen Jan Pley mocht zijn tijd als wijkagent hier uitdienen. In die tijd leerde men hem kennen; geen man van kapsones maar iemand die in stilte veel goed werk deed. Hij kende de inwoners en wist een calamiteit meestal met wijze woorden tot rust te brengen. Niet voor niets bracht Odeon hem een serenade op de dag dat hij zijn politiepet aan de kapstok hing. In vereniging en verga dering werd naar hem geluisterd, want dan sprak Jan. In het Oranjecomité heeft hij vele ja renlang de herinneringsdag van 4 mei vorm gegeven. Zijn korte medi tatie in de herinneringsdiensten wa ren van grote inhoud. Benen en voe ten weigerden ineens te functioneren en een versnelde verhuizing naar De Drie Eiken volgde. Eind 1995 volgde een operatief ingrijpen dat allemaal voorspoedig leek, maar inwendig wroette in hem een ongeneeslijke ziekte. Daarna, begin 1996, volgde met spoed een tweede opname in het ziekenhuis. Toen hij uit De Drie Ei ken werd gedragen zei hij tegen zijn echtgenote: dit zie ik niet meer terug. Toch was er hoop want de medische ingrepen leken aan te slaan. Op zijn veijaardag, 23 maart, was het weer Jan die met een glimlach en moed gevende woorden zijn bezoekers te woord stond. Misschien kon hij voor Pasen nog thuis komen. Als een gelovig mens, een christen in alle stilte, is Jan naar zijn hemels thuis gehaald. Nog eenmaal zal het Caroluskoor bij de uitvaart voor hem zingen, het koor waarvan hij vele ja ren deel uitmaakte. Dinsdag 30 april a.s., Koninginnedag, zullen we met een glimlach terugdenken aan die zelfde dag in 1995 toen Jan verkleed als oud-veldwachter van toen, voor de nodige humor zorgde. Moge zijn echtgenote Anneke en haar kinderen de troost vinden in het bijzondere en waardevolle leven van Jan Pley. Dat hij moge rusten in vrede. Naast de bestaande groepen is de volleybalafdeling op zoek naar jongens en meisjes die voor een B-team in aan merking komen. Het gaat hier om de leeftijd van 14 en 15 jaar. Momenteel hangen in Soesterberg in het oog sprin gende posters, waarbij AGAVS afdeling volleybal voor het bestaande team met onmiddellijke ingang twee jongens vraagt. Dit is noodzakelijk omdat twee jeugdleden zijn doorgestroomd naar de Heren 1 selectie. Het leuke aan deze leeftijdscategorie van 14 en 15 jaar is, dat er tevens een mogelijkheid is om mix-teams te forme ren. Dat wil zeggen dat indien er een paar jongens of meisjes te weinig zijn, er toch gespeeld kan worden. Deze teams gaan in competitieverband met een team van zes personen spelen. Het doel van de trainingen is, de uitbouw van de tactiek te koppelen aan het goed leren blokkeren en switchen. Tijdens deze training wordt tevens een start gemaakt met het positiespel. De training duurt per keer anderhalf uur en wordt gegeven in de Banninghal op elke maandagavond van 19.00 tot 20.30 uur. Ook hierin staat AGAVS weer ga rant voor een deskundige begeleiding. Van het totale volleybal-gebeuren wordt een specifieke folder huis-aan-huis in Soesterberg verspreid. Wil men eerder informatie hebben dan staat de Jeugd(telefoon) Infolijn (0346)352961 daarvoor open. Correspondentie-adres: P. Taai, Van Maarenplein 1, 3769 EN Soesterberg, tel/fax (0346) 351252. Hulp Stichting Hulpdienst Soesterberg Hulp aanvragen: dagelijks 09.00-10.00 uur, tel. 351789, b.g.g. 351658 of 351437. Kruiswerk Stichting Kruiswerk N.O. Utrecht 24 uur per dag bereikbaar onder tel. 06- 8344* (20 ct. per minuut). Maatschappelijk werk Stichting Thuiszorg en Maatschappelijk Werk N.O. Utrecht Generaal Winkelmanstraat 103, tel. 352606, elke dinsdag en woensdag 09.30-10.30 uur. Politie Dorpsplein 17A, tel. 351555; werkda gen 12.00-13.00 uur; overige tijden: tel. 035-5487411; alarmnummer: 06-11. Grof vuil Tel. 035-6093666. Vanwege geluidsoverlast van de vliegbasis Soesterberg heeft de overheid een verbod gesteld op nieuwbouw van woningen. Om die reden werd Ons Belang destijds ont ruimd en werden bestaande wonin gen op kosten van defensie van vrij dure geluidsisolatie voorzien. Het is (nog) niet mogelijk dat nieuwbouw wordt gepleegd aan de Banning- straat en Kampweg vanwege die zone. Ook voor dhr. H.J. Rooze, Rademaker straat 71, was dit een verplichting. Na dat hij de sigarenzaak van Truus Majoor had gekocht, verzocht hij toestemming om aan beide kanten van de kop van de Prof. Lorentzlaan woningen te bouwen. Het antwoord van de gemeente was op 20 november 1995 kort en zakelijk: nee, omdat het ligt binnen de zone van het zogenaamde industrielawaai van de vliegbasis. Maar Rooze liet het daarbij niet zitten. De Amerikanen waren vertrokken, lawaaioverlast was aanzienlijk minder geworden, dus dan zou die zone gewij zigd moeten worden. Overleg met des betreffende instanties van de provincie Utrecht volgde en daar had men begrip voor deze argumentatie, temeer omdat de gevraagde nieuwbouw in overeen stemming is met het bestemmingsplan. De omschrijving luidde: voor woning bouw conform het bestemmingsplan worden geen grenzen gesteld aan de hoogst toelaatbare geluidsbelasting. Dus voor deze woningen hoeft men geen re kening te houden met de van rechtswege vastgestelde zone. Voor Rooze betekende deze provinciale beslissing dat hij toestemming kreeg voor het bouwplan van zes woningen en de vergunning hem verleend kan wor den. De gemeente Soest moest zich hierbij uiteraard neerleggen, al ging dat niet helemaal van harte. Dreigend volgde: "Als er maar één muurtje een klein stukje buiten de lijnen van het be stemmingsplan komt, wordt geen mede werking verleend". Doorbraak? Deze provinciale beslissing geeft aan merkelijke mogelijkheden voor nieuw bouw in Soesterberg. Nu nog braak- •De provincie heeft geen bezwaar tegen het bouwplan op deze plek aan de Rade- makerstraat. liggende terreinen, bijvoorbeeld aan de Kampweg, kunnen op grond van deze nieuwe regel bebouwd worden. De vraag is echter waar nu de feitelijke grens loopt waar men niet mag bouwen. Ook binnen de gemeente Soest en zelfs binnen de provincie Utrecht kan men hier geen precies antwoord op geven. "Het betekent wel dat Soesterberg wat betreft woningen heel wat ruimer in haar jasje komt te zitten. Maar het is een goede zaak indien zulks eerst duidelijk met de gemeentelijke overheid wordt besproken. Echter laat het onverlet dat belanghebbenden in Soesterberg juist op dit punt in overleg gaan met hun ge meente", aldus een woordvoerder van de provincie Utrecht. "Tot 1993 was ik stewardess en kwam daardoor veel in Amerika. Daar heb ik geleerd hoe belangrijk je handen zijn en vooral de vingers en nagels. Ze zijn het visitekaartje van je lichaam en daar moet je zui nig op zijn. Bij veel dameskappers in Amerika krijg je tegelijk een be handeling van je nagels." In een hoekje van Ben Langkamp's hairstyling aan de Buijs Ballotlaan be vindt zich het kleinste bedrijfje van Soesterberg op ongeveer één vierkante meter. Vanaf dinsdag 26 maart j.1. heeft Nagelstudio Claudia van Barneveld een plaatsje gevonden in de ruime kappers winkel. Een jaar of tien geleden reisde toen nog Claudia van den Hooff als ste wardess de wereld rond. Er altijd netjes uitzien met vooral goed verzorgde na gels was toen het dagelijks parool. Vooral in Amerika werd haar aandacht getrokken door de bijzondere zorg die men aan nagels besteedde. "Vaak heeft men alle aandacht voor het lichaam en de kleding, maar de handen zijn het visitekaartje en vooral bij ste wardessen en verder allen die een ver zorgend beroep uitoefenen. Ook de vele mogelijkheden van kunstnagels intri geerden me. Ik heb in Amerika en daarna ook in Nederland daarin een opleiding gevolgd met uiteraard de no dige diploma's en getuigschriften. Van 1993 tot 1995 werkte ik bij de afdeling onroerend goed van de fa. Dormael. Dat was wel even een verschil met het vrije leven daarvoor. Nadat ik in 1995 moeder werd van een schat van een baby kwam er gelegenheid om mijn hobby "nagelverzorging" uit te oefenen. Na overleg met Ben Langkamp heb ik een hoekje in zijn zaak gekregen. Weet je, in Amerika is het gebruikelijk dat in een dameskapperszaak, maar ook bij herenkappers, tijdens het knippen je nagels worden gemanicuurd. Dat zou hier ook kunnen maar dat moet men wel even aangeven. Persoonlijke verzor ging, vooral na de winter, is een goede zaak. Een complete hand- en nagel verzorging is dan een vereiste." Claudia van Barneveld weet waarover ze spreekt en tijdens het gesprek gaan haar natuurlijk goed verzorgde handen over de diverse gebruiksvoorwerpen. Ze is niet voor een kleintje vervaard want tussen het aanbrengen van een complete set kunstnagels tot het verwennen van de handen met een prettige manicure zit heel veel. Vooral nagelbijters kunnen bij haar te recht voor tijdelijke kunstnagels. "Kunstnagels kunnen namelijk op de kleinste stukjes overgebleven nagel wor den aangebracht en hoeven absoluut niet altijd opvallend lang en fel gelakt te zijn. Een kunstnagel van een normale lengte en een normale kleur kun je niet van echt onderscheiden", aldus Claudia. Is men geïnteresseerd in de aanschaf van professionele nagel- en han'dverzor- gingsproducten, dan is men bij Nagel studio Claudia van Barneveld aan het juiste adres. Zij geeft advies in de aan schaf en het gebruik van deze produk- ten en verstrekt daarbij de nodige tips om handen en nagels op een juiste wijze te verzorgen. Men kan vrijblijvend een telefonische afspraak met Claudia ma ken. En deze maand april: tien gulden korting op elke behandeling. Haar Nagelstudio is (voorlopig) elke dinsdag en donderdag van 08.30 tot 18.00 uur geopend. Maar bellen kan altijd via het nummer (0346) 352977. A.s. zaterdag 13 april staan film en musical centraal in het voorjaars concert van muziekvereniging Odeon. Het concert heeft een heel andere opzet dan voorgaande jaren. Het serieuze concertgedeelte van voor de pauze is grotendeels ver dwenen en maakt plaats voor een grote muzikale show, aangevuld met zang en dans. De avond begint met de toekomst. Het leerlingenorkest laat horen en zien tot welke hoogte zij al gevorderd is. Dan wordt het programma overgenomen door de drumband, die met de aanschaf van een timpton een heel nieuwe weg is ingeslagen. Dit donderend geweld wordt onderbroken door de eerste megashow van de minirettes die op het thema van de Muppetshow de fantasie weer laten leven. Na de pauze krijgen de bezoekers een stuk theater te zien. De leden van de harmonie zullen al hun muzikale talen ten aanwenden om de shows van de majorettes nog meer kleur te geven. Het concert krijgt nog een extra accent door de toevoeging van het koor Musical In termezzo uit Vught, waardoor het een heel bijzonder geheel gaat worden. Het programma bestaat uit veel film- en musicalnummers zoals Bohemian Rhapsodie van Queen, the Phantom of the Opera, Chess, The Godfather saga, Les Miserables en Conquest of Paradise van Vangelis. Al deze ingrediënten zor gen samen voor een gezellige swingende avond met veel luistergenot. Dit alles kan men zien en beluisteren op zaterdag 13 april a.s. in het Officiers casino, aanvang 20.00 uur. De zaal is open om 19.30 uur. Toegangskaarten a tien gulden zijn aan de zaal verkrijgbaar. Diensten Centrum Dorpsplein 18, Soesterberg Telefoon 0346 - 35 14 02 Vrijdag 12 april kan men 's avonds vanaf 20.00 uur in de grote zaal van het dienstencentrum van De Drie Eiken, een programma bijwonen met als titel "Glimlach en ontroering". Niemand minder dan Anne-Marie Konincks zal met haar komische talent en warme stem heel wat mensen boeien. Ze is vooral bekend vanwege haar liedjes van Wim Sonneveld, Louis Davids en Koos Speenhoff en beschikt over een ruime theaterervaring. Maar daarnaast zingt zij ook eigen teksten, öp muziek gezet door haar pianist Guus Westdorp. Samen zorgen zij voor een programma waarvan men zeer zeker zal genieten. De toegang is gratis, consumpties zijn voor eigen rekening. In de wijk Mercury is zaterdag de auto van een 21-jarige inwoonster van Soesterberg opengebroken. Zij vertelde de politie dat de dader zowel een cd- speler als een -wisselaar heeft meegeno men. Meer berichten over Soesterberg op pagina 10 Woensdag 10 april 13.30 bridge-instuif, Drie Eiken 13.30 tenniscomp junioren, Kerklaan Donderdag 11 april 09.30 tenniscomp. dames, Kerklaan 10.00 thema-ochtend ANBO, Drie Ei ken 13.00 koersbal Drie Eiken Vrijdag 12 april 08.30 tenniscomp. district, Kerklaan 20.00 muzikale avond, Drie Eiken Zaterdag 13 april 11.00 Clubkamp. Badso, Banninghal 14.00 KV02-Antilopen 2, Kerklaan 20.00 concert Odeon, Officierscasino 21.00 vrij dansen paren, Rellum Zondag 14 april 10.00 tenniscomp. KNLTB, Kerklaan 14.00 open huis, d.c. Drie Eiken 14.00 clubkamp. Badso, Banninghal Maandag 15 april 11.00 Rondje Soesterberg, Radio Soest Dinsdag 16 april 20.00 stratenvolleybal, Banninghal Woensdag 17 april 13.30 bridge-instuif, Drie Eiken 13.30 tenniscomp. junioren, Kerklaan 19.00 Clubkamp. mountainbike, 't Hoogt Opgaven: tel. 351252. .4.

Soester Courant | 1996 | | pagina 11