du Strakker, slanker en fitter bij Fysio Fitness Promotions E Paaspuzzel beloond met knuffelbeest BOSMAN Prijswinnaars bij Rabobank Smitsweg 7'HANDEL WANDEL atag m met stoom wordt ft ,en door schoon. WORD Klaverjaskampioenschap Soest Goedkoopste aanhangers in de aanbieding bij Auto van Doorn Gerretsen Trading presenteert zelfoprollende tuinhaspels Win een fiets ter waarde van fl. 1000,- bij aanschaf van een Ata ff HR-ketel Nieuwbouw van Rijwielhandel Jac. de Bruin op hoogtepunt PAGINA 6 R. Dandrieu ;arts WOENSDAG 10 APRIL 1996 SOESTER COURANT PAGINA 7 Goedaardige paashazenplaat in Van Weedestraat Wie vergelijkt leest de Soester Courant Op vrijdag 3 mei in De Vijverhof Deze AANHANGERS huurt U nergens GOEDKOPER AUTO VAN DOORN Uniek produkt uit Australië NIEUW OP CD-ROM Zaterdag gratis proefles Body Contour i r v Keune zondag in Tros World Trade Show op Ned. 2 Solovakantiebeurs in 'de Eenhoorn' Wim van Doorn MET DE VAN BETER Uw voordelen: Zuinige en milieuvriendelijke HR-verwarmingsketel Hoogwaardig Nederlands kwaliteitsprodukt Comfortabele warmwater-voorziening Vakkundige installatie door Atag select-dealer 5 jaar all-in garantie 2 jaar gratis onderhoudscontract Ook mogelijkheid tot lease of huur Momenteel met fl. 150,- milieusubsidie Werkend te zien op ons bedrijf Bosman Loodgieters b.v. - Soest/Eemnes - Bel gratis 06-0.22.22.11 4L milieubewust sensationele demonstratie! eK|iert (ri) schoemaker RECHTBANK TE UTRECHT ISSEMENT tsrechtbank Ie Utrechl d.d. 3 april iggg MAN, geboren op 2 februari 1945 te echt, Filipijnen 88, h.o.d.n. N, gevestigd te 3764 CJ Soest 31523, nsen Schoonhoven. hoM5, Postbus 1454,3500 BL ,N BREUKELEN je feliciteren, ts moois presteren, drijf opstarten, allemaal van harte. datje het gaat maken, voor alle bouwzaken. e was een gebeurtenis, en zal bij blijven. >r het in mij gestelde laar blijk van hebben kaarten, geschenken, woord en gebaar. ddha die ik van U heeft hiermee een diepe gekregen. I het goede in e leven toe. Er heerste vorige week een ware maar goedaardige paas-hazen- plaag in de Winkelkring Van Weedestraat. Het paas-team ver raste de aanwezige consument op een knuffelpaasbeest na het oplos sen van een puzzel. De opgeloste puzzel kon ook in de aktiebus gede poneerd worden. Uit de vele inzenders met de goed op geloste puzzel zijn onderstaande win naars getrokken. Deze winnaars van een duo paasknuffels kunnen bij het kantoor van de Soester Courant, Van Weede straat 227, hun prijs ophalen. De winnaars zijn: mevr. I.J. Bakker van der Laan, Gruttostraat 18, Baam; Robin Baltus, Krommeweg 21; Henny Boersema, Stadhouderslaan 90; Floor van der Boon, De Colignylaan 1; Nina Bosboom, Emmalaan 8; Gerard Bos boom, Gouden Ploeg 36; B. Bosboom, Burg. Grothestraat 60; M. Bouwman, P. Potterlaan 22; W. Buiting, G. v.d. Veen- straat 65; E.C. van Daatselaar, Dr. Rupertlaan 18; Martijn Derksen, Nassaulaan 2; E.J. van Dijk, Emmalaan 12; Bas Dijkgraaf, Zwaluwenweg 12; Bas Don, Wilhelminalaan 14; Marcel Floor, K. Melmweg 15; P. de Haan, Pr. Bernhardlaan 32; Mathilda Hagens, Burg. Grothestraat 5b; Daphne Hilhorst, Trosjespeergaarde 11, Amersfoort; G. Hilhorst, Dr. Rupertlaan 16; Nicky Hoogenhout, Titus Brandsmastraat 21; Krista Huis man, Buntweg 14; D. Huisman, De Batenburg 47; Greetje Immerzeel, Burg Grothestraat 50; Marco Jansen, Theo Dobbehof 19; fam. E.M. Kluyver, Het Oude Raadhuis 23; fam. Kok, Laan straat 74; mevr. M.C.L. de Lange, Schaepmanstraat 21; mevr. K. de Lange-de Waard, Hartmanlaan 7; Gonnie Leeman, Beatrixlaan 9; C. van Luytelaar, Van Goyenlaan 288; Rianne v.d. Mast, Zwaluwenweg 8; E. Pediet, Dr. Rupertlaan 8; Marlous Phienix, Gemshoorn 11; fam. Put-Zijlstra, P. Potterlaan 20; Caroline Schneider, Schrikslaan 11; E. Slagt, Heiligebergweg 108, Amersfoort; Karin Smink, De Bik 27a, Hoogland; Manouk Ticheler, L. Brinkweg 23; Hetty Thielemans, Joh. Poststraat 352; T.A. Tolboom-Hoog land, Nieuwstraat 15a; mevr. A. van de Tweel, Willem de Zwijgerlaan 26; Joery Visser, Klarinet 357; M. Voskuilen, Dr. Rupertlaan 14; Tessa Vrijmoed, Colenso 76; Erik Westerbeek, Eigendomweg 17; L. Weusten, P. de Hooghlaan 4; Arjan Wiggelinkhuizen, Colenso 127 en Marleen van Willigen, G. v.d. Veenstraat 115. Het jaarlijkse klaverjaskampioen schap van Soest staat ditmaal op vrijdag 3 mei geagendeerd. In de grote zaal van De Vijverhof kunnen inwoners van de gemeente Soest en leden en donateurs van wijkver- eniging Overhees dan aanschuiven, mits ze minimaal zestien jaar zijn. Om te controleren of iedereen aan de voorwaarden voldoet, kan het zijn dat de organisatoren van het klasverjas- kampioenschap de deelnemers vragen zich te legitimeren. De kaartavond in het dienstencentrum aan de Klarinet begint om 20.00 uur, maar de zaal gaat al om half acht open. Wie wil meedoen, moet zorgen dat hij uiterlijk een kwartier voor aanvang aan wezig is. Uiteraard gaat de winnaar met de wisselbeker naar huis. Er zijn nog meer prijzen te winnen, onder andere tijdens de loterij die in de loop van de avond wordt gehouden. Voor meer informatie of inschrijving kan contact worden opgenomen met Koos Frans, tel. 6019517. Zeer interessante NEVEN- VERDIENSTE/inkomsten aan geboden. Tel. 035 - 602 0215. Aangeb. TEKSTVERWER KING verslagen, scripties e.d. Prijs n.o.t.k.. 035 - 602 66 52. AUTO-MOTORVERZEKERING Onze computer berekent vrij blijvend de goedkoopste pre mie. VAN KOOIJ VERZEKE RINGEN, Beukenlaan 70, Soest, tel. 035 - 6016122. BRUILOFT, jubileum of een ander feest? In de maanden mei, juni, aug. en sept. hebben wij een schitterende accom modatie voor u. Bel 035- 5413319. Dans- en partycen trum Van Mourik Baarn. rtement, schitterend ge- denteerde parktuin van is met Z.W.-ligging, ber in parkeergarage, eigen intatieve hal en lift. iet schuifpui naar terras, suken, 2 ruime slaapka- indoucheruimte, 2 toilet- tement bevindt zich op nkelcentrum en in de di- i fraai natuurgebied. 3 semi-bungalow met te en garage. Vriendelijk i. direkt bij winkels, scho- erlijk vrije tuin met terras i- Totaal grondoppervlak Jis ca. 600 m3. living met open haard, apparatuur, bijkeuken, 2 3r met ruime halpartij, mers, balkon, douche- >by- en bergkamer. Sou- te en geheel complete telefoon- en datanetlij- 3nds enz. Aanhangwagen open 25,- afin.: 205x130x35 cm. laadvermogen: 750 kg. Aanhangwagen open 35,- afm.: 250x130x35 cm. laadvermogen: 750 kg. Autoambulance 55,- laadvermogen: 1500 kg. Tandemasser open45,- afm.: 300x130x35 cm. laadvermogen: 2000 kg. Tandemasser m. huiff 55,- afm. 3 m. lang, 1.5 m. hoog, 4,5 m3 inh. laadvermogen: 2000 kg. tarieven zijn dagprijzen Ook verhuur In dagdelenGratis nummerbord service- Prijzen end BTW Reserveer tijdig bij: La^nstraat 82 - Soest - tel. 035 - 6021719 "Goedkoper huurt u nergens", de succesvolle verhuurformule van Auto van Doorn, Laanstraat 82, heeft sinds 1 april ook betrekking op de verhuur van Auto van Doorn aanhangers. Dit nieuwe onderdeel van de verhuur- afdeling beschikt over zes typen aanhan gers. De grootte is verschillend. De kleinste, altijd nog beschikkend over een laadvermogen van 750 kg., is reeds te huur voor f 25,- per dag. De grootste, Rambo is de naam, is een tandemmaster, 3 m. lang en 1,50 m. hoog, voorzien van een huif als over kapping, met een inhoud van 4,5 m3. De Rambo is goed voor een laadvermo gen van maar liefst 2000 kg. De huur prijs voor deze reus: f 55,- per etmaal. Tussen groot en klein diverse andere type aanhangers, variërend in prijsklasse f 35,- en f 45,-, waarbij de auto-ambu lance de meest opvallende verschijning U kent het wel: altijd als u klaar bent met het sproeien van uw tuin komt het probleem. U wilt de slang weer oprollen op die staande, wan kele haspel. De slang komt, uiter aard, klem te zitten tussen spoel en frame en u moet de slang met de hand leiden om hem goed en netjes op te wikkelen. Resultaat: vuile handen en een hoop "ellende". Dat hoeft nu niet meer! Sinds enige tijd importeert Gerretsen Trading in Soest een geheel automatisch oprolbare tuinhaspel met maar liefst 18 meter slang van prima kwaliteit. Deze haspel (merk: Retracta) wordt compleet gele verd met een muurbeugel, voorzien van een draaibare ophanging, 1,5 meter slang voor de aanvoer vanaf de kraan, regelbaar (aan/uit) sproeistuk en hand vat. De tuinhaspel is uitgerust met een, naar keuze, heel simpel instelbare rem. Ge bruikt u de rem, dan blijft de slang ge blokkeerd op de door u gewenste plek staan. Wilt u de slang weer oprollen, dan zet u, heel eenvoudig, de handel van de rem in de vrijstand en de slang rolt automatisch weer op (zonder "knik ken", zonder vuile handen). De haspel is heel eenvoudig van de muur te nemen om in het najaar of in de winter binnen te worden opgeborgen. In Engeland zijn al vele jaren duizenden van deze haspels probleemloos in ge bruik. Heeft u interesse in deze haspel? Bel dan even rechtstreeks, met de impor teur: Gerretsen Trading in Soest, tel 601 15 04. De prijs van de haspel is f 245,- (incl. BTW en portokosten). Afgezien van de opmerkelijk lage huur- tarieven zijn de aanhangers ook in nog goedkopere dagdelen in te huren en is er extra financieel voordeel voor huur ders die de aanhangers voor meer dan één dag wensen te benutten. Andere opmerkelijke financiële extraa tjes: Bij Auto van Doorn wordt geen toeslag berekend voor nummerborden en is de huurder levenslang verze kerd van zijn eigen nummerbord. Af koopsommen voor verzekering kunnen nauwelijks een obstakel vormen. Men betaalt slechts f5,- voor aanhangers in de prijscategorie tot en met f 35,-; daar boven bedraagt de afkoopsom f 10,-. Grote zorg is besteed aan de beveiliging. Alle denkbare voorzieningen zijn aange bracht ten einde diefstal van de inhoud van de aanhanger te voorkomen. Lente en zomer 1996 hebben ook voor huurders van personenauto's goed nieuws in petto. De huurprijzen zijn en blijven onveranderd laag, het aantal be schikbare huurauto's is door de aanschaf van andere modellen (Ford-Opel-V.W.) vergroot, fietsrekken worden op verzoek gratis bijgeleverd. De opening van het nieuwe verhuur- seizoen is gekoppeld aan een ander op merkelijk gegeven. De Seat-dealer voor Soest en omgeving heeft de Seat Marbella drastisch in prijs verlaagd, van f 13.695,- naar f 12.995,-, waardoor de kleine maar robuuste Spanjaard zich de goedkoopste auto in Nederland mag noemen. Het keiharde bewijs dat u ook nergens goedkoper koopt dan bij Auto van Doorn. Auto van Doorn is gevestigd aan de Laanstraat 82, 3762 KE Soest, tel. 035 - 602 17 19, Fax: 035 - 602 76 30. 1 ANDRoute '96 Europese wesenkaart met Nederland, België, Luxemburg, Frankrijk, Andorra, Spanje, Portugal, Duitsland, Oostenrijk, Zwitserland, Italië, Groot-Brittannië, Ierland, Denemarken, Zweden, Noorwegen en Finland. Zowel de routebeschrijvingen als de kaart kunnen in kleur worden uitgeprint. f 89,95 ANDRoute '96 Voor Nederland. 169,95 2 Spelen met cijfers en letters Dit spel heet ieder kind welkom in een kleurrijke wereld, waarin kinderen via interactief leren kennismaken met het alfabet, cijfers en kleuren f 3 Silent Thunder Originele vluchtsimulator met 'air to ground attacks', 3D-landschap, 24 missies en een perfecte soundtrack. f 99,95 CD - CD-i - CD-ROM - KOOPVIDEO /»/>i inm MHI/1/CI9 A «7IVJ Steenhoffstraat 15 - 3764 BH SOEST Telefoon: 035 - 601 21 32 De lente is begonnen met, hopelijk, warme en zonnige dagen in 't ver schiet. Dat betekent dat winter- kleding plaats gaat maken voor luchtig zomergoed en badkleding en dat daarbij menigeen wat over tollige vetrolletjes bemerkt. Fysio Fitness Promotions biedt we derom de mogelijkheid om met dit wintervet af te rekenen: de cursus Body Contour. Dit programma is al jarenlang een succes vanwege de formule: gezond eten èn verantwoord bewegen. Elke cursist wordt vooraf individueel getest op vetpercentage, omvang, ge wicht, conditie en bloeddruk. Vervol gens traint de cursist 1 a 2 x per week met als doel: vetverbranding en spier- versterking. Dit wordt ondersteund door huiswerkoefeningen, geïnstrueerd door Body contour-instructors en een gezond voedingsprogramma. Alle cursus onderdelen worden duidelijk beschreven in het Body Contour-boek, dè handlei ding voor 'n strakker, slanker en fitter lijf. Het succes van de cursus Body Contour is ook reeds ontdekt door de tv: Veronica brengt sinds maart j.1. elke za terdag om 18.30 uur "Time-2-Move" op de buis en volgt in dit programma, gehalve talloze fitness-, aerobic- en modeltrends, de bevindingen van een aantal Body Contour-cursisten. Aanstaande zaterdag kan men persoon lijk kennis maken met de cursus Body Contour bij Fysio Fitness Promo tions, Van Weedestraat 24 te Soest, waar om 11.30 uur een gratis proefles wordt gegeven. Men kan hiervoor reser veren op tel. 602 31 06. Ook kan men er dan terecht voor het meten van vet percentage en conditie. V/ /V N A/ Zo moest de juiste oplossing van de puzzel luiden. Aanstaande zondag -14 april - is het bekende Soester bedrijf Keune Haircosmetics (van de Koningsweg) een van de drie deelnemers aan de competitie van de Tros World Trade Show, die wordt uitgezonden op Ne derland 2. Keune wordt vertegen woordigd door directeur George Keune. Het dynamische bedrijf is na een strenge selectie uitverkoren om aan de tv-uitzending mee te doen en is daar trots op. Het programma be gint om 21.20 uur op Nederland 2. Op zaterdag 20 april wordt in Amersfoort de eerste landelijke Solo vakantiebeurs gehouden. Deze nieuwe, jaarlijks terugkerende, vakantiebeurs is bedoeld voor alleenstaande vakantie gangers. Steeds meer worden alleen staanden door de reiswereld als serieuze klanten gezien. De Solovakantiebeurs wordt georgani seerd door twee, inmiddels in de wereld van de alleenstaande goed-bekend- staande organisaties. De Vereniging Vakantie Partners (WP) is haar leden (ruim 1400) behulpzaam bij het vinden van één of meer partners. Het tijdschrift "Uniek" is inmiddels dé gids voor de al leenstaande in Nederland geworden. "Uniek" verschijnt zes keer per jaar. De Solovakantiebeurs wordt gehouden op zaterdag 20 april van 10.30 tot 17.30 uur in Congrescentrum De Eenhoorn aan de Koningin Wilhelminalaan 33 (hoek Stationsplein) in Amersfoort. De toegang bedraagt f 7,50, 65+ f 5,-, kin deren tot 14 jaar gratis. Voor leden van de WP en abonnees van "Uniek" is de toegang, op vertoon van een ingevulde bon, gratis. Voor informatie over de Solovakantiebeurs, de Vereniging Va kantie Partners of het tijdschrift "Uniek" kan men contact opnemen met Paul Borsboom, tel. 0183 - 44 33 54. Men kan ook een briefkaart sturen naar: WP, Almweg 1, postbus 9, 4284 ZG Rijswijk NB. BOUWBEDRIJF SOEST TEL. 035-6015073 - FAX 6017496 NIEUWBOUW .VERBOUW #NV0B RENOVATIE LOODGIETERS Voorwaarden: Bij aanschaf van een Atag c.v.-ketel ontvangt u een kanskaart waarmee u een fiets kunt winnen. Iedere 2 maanden wordt een fiets verloot. Deze aktie geldt van 1 jan. t/m 1 juni 1996. Gecertificeerd Waarborg installateur Negen kinderen zijn woensdag op bezoek geweest bij de Rabobank aan de Smitsweg. In het onlangs verbouwde filiaal kregen ze de prijzen die ze hebben gewonnen in het kader van de kleurwedstrijd. De Rabobank had die gehouden naar aan leiding van de heropening van het kantoor, in maart. In drie leeftijdscategorieën waren er een eerste, tweede en derde prijs, bestaande uit onder meer een pluche beer, een cassette recorder, een walkman, een sporttas en een monopolyspel. De winnaars zijn: Richel Aniek Klarenbeek, Kristel van der Flier, Petra Westeneng, Jan Westeneng, Yoey Kartiko, Elize Stolze, Wei-Ming Kan, Nelleke Westeneng en Bas de Rijcke. Foto: Goos van der Wilt Bij de nieuwbouw van rijwielhandel Jac de Bruin is vorige week het hoogste punt bereikt. Dat was uiteraard reden om even bij stil te staan voor Ben en Jeannette de Bruin, Ben 's ouders en verder onder anderen aannemer Jan Bodewes. Ook de bouwwerkzaamheden aan de Gallenkamp Pelsweg hebben vertraging op gelopen door de vorstperiodes. Het nieuwe gedeelte, dat uit twee lagen bestaat, zou in eerste instantie deze week in gebruik genomen kunnen worden. Maar Ben de Bruin verwacht nu dat de nieuwe showroom, open werkplaats en het magazijn rond eind april gereed zullen zijn. Foto: Goos van der Wilt. /opvrijdag 12 aPril van 14.00 - 21.00 uur en zaterdag 13 april f van 10.00 -16.00 uur. Sanitair Meubels Plavuizen Koelkasten Parket En veel meer SUPERSCHOON gaat mets te ver. Extra lage prijzen door gezamenlijke inkoop Gratis een jaar lang Expert All-Risks-Garantie. Gratis Thuis- =7= bezorgen en Aansluiten, Gratis Omruil- --- garantie. Betaalgemak met de Expert Creditcard. Nieuw in Nederland. De Vaporetto stoomreiniger. Reinigt werkelijk alles. Met alleen maar stoom. Dus zonder zeep, zonder chemische midde len. Ongelooflijk, maar waar. Bespaart u zeeën van tijd en han denvol geld. U kunt zovéél met dit apparaat, dat moet u met eigen ogen zien. Daatom geven wij een De Vaporetto stoomreiniger: Verwijdert vuil en vlekken met alleen leidingwater, dus zonder milieubelastende reinigings middelen. Doodt microscopisch ongedierte, zoals huismijt. Werkt besparend, zowel in tijd als geld. V\/ordt geleverd met vele hulp stukken. Zelfs met strijkijzer! Zo wordt schoonmaken een fluitje van een cent. Trouwens, u kunt er zelfs behang mee verwijderen. Overtuig uzelf. BURG. GROTHESTRAAT 9,3761 O SOEST, TELEFOON 035 - 60 10 344 EXPERT, DAAR WORD JE WIJZER VAN.

Soester Courant | 1996 | | pagina 7