Verloedert de Buijs Ballotlaan? orpshuis krijgt het ITS-symbool Stratenvolleybaltoernooi van AGAVS Erewacht 101 Tankbataljon Het Oranje Comité Soesterberg is er klaar voor...! Programma Koninginnedag Soesterberg PAGÏNaU ortprogramma JfU.UeUHJ: WOENSDAG 24 APRIL 1996 irste gebouw in Soesterberg dat aan norm voldoet ik 1ALVOETBAL 5/De Kuil moet ivoncl knokken r promotie tob Brouwer ;erenkoor Soest tie na-avond over »hol bij KVG "Moeder van pastor Ypma overleden e fietsers en tegen auto 'De Drie Eiken' Grote Oranje Bingo Kerkdiensten Medische dienst Hulpverlening I Zwarte Markt bij St. Jeugdwerk Schrijven voor gevangenen Toch bridge op Koninginnedag Dumoulinkazerneparaat in Amsterdam Bejaarde man met bekkenfractuur naar ziekenhuis Agenda br k i! ft ,t I hj r Katholiek ^AGAV.S ilvoetbal uur DVS/De Kuil-Palm Adelaar! sndal) fbal uur Woudenberg-De Eemvoget! lenberg) tbal uur VVZ'49-Musketie veg) uur SEC-Garuda Maluku (Bo* West) leybal uur Van Velsen/Odijk-Stam :o (H) (Odijk) iur Stam/SoVoCo (D)-Zaansta, int) Correspondentie-adres: P. Taai, Van Maarenplein 1, 3769 EN Soesterberg, tel./fax (0346) 35 12 52. Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest, tel. (035) 602 18 41 jur Brederode-LTC Soestdijk iur Victoria 2-Soest-Zuid tbal uur SEC-VVZA (Bosstraai uur Blauw Wit-Soest (Amste erpolo uur De Duinkikkers (D)-AZP Indoor) lij dat jaren had gedaan, zo vak- undig en snel werden woensdag- ïiddag 17 april de moeren van het o bekende ITS-bordje door wet- ouder Pieter ten Hove in de muur an het Dorpshuis geschroefd. Het ua Indoor speelt DVS/Denternationaal Toegankelijkheids mavond om acht uur een beymbool (ITS) was daarmee aan ke wedstrijd tegen Palm Ade-eteerste openbare gebouw in \ls de Soesters winnen, ma-oèsterberg verleend, een goede kans te promovelét werd gadegeslagen door mw. G adjoe moet dan ook nog worj0ok_Kuyvenhoverl) van de gemeente- ^htap«trokon :ge afdeling Gehandicapten en htgestreken. Geerlings hadden de zaaM Iers maandagavond een taaie te^ der. Na 25 minuten was het noa ■1. DVS/De Kuil kwam zelfs oj iterstand, maar bleef met twee nten in de race om promotiel Vlaswinkel scoorde alle treffers; e Kuil heeft twee punten vooi( 3p Palm Adelaars, maar de gas-j vanavond hebben nog één wed-i leer. De Soesters moeten dus om als tweede te eindigen, in een gelijkspel worden ze af k van Palm Adelaars en bij ver-, de groei-mogelijkheden van de ui Gert Aalderink vrijwel nihill e Kuil sluit de competitie af op' ag 1 mei met een uitwedstriji ladjoe. derenbeleid, mevr. D.J. van den tik-Dercksen, lid van de Adviesgroep handicapten in de gemeente Soest, S". P. Groenestein, eveneens lid en A.K. de Wilde, voorzitter van de [iesgroep. Mw. van den Brink en dhr. "Vilde bewogen zich voort in een blidenwagentje en stelden vast dat ,s Dorpshuis inderdaad ook aan hun asen voldeed. Ze werden welkom |eten door mw. Jean-Marie van Sta- en, voorzitter van Dorpshuis Bestuur, «voordeur van het Dorpshuis moest Dr met enige kracht door mw. van den lik worden geopend, waaruit duide- bleek hoe handig gehandicapten aaide opstakels kunnen nemen. De lusky is SEC er niet in geslaagd :e punten af te snoepen van de ;n. De uitwedstrijd werd met 10A -n. De uitslag was volgens coacht der heijden geflatteerd, omdat dsrechter de Soesters regelma- ideelde. Toen Danny van derl onterecht werd weggestuurd,! Husky tweemaal. Tijdens eeni ing van Fred Bos werd er we-| escoord. Bos benutte een straf-l >en de doelman van Husky eenl ling had begaan en voor tweej naar de kant moest. Het eerstel t van SEC kwam op naam van] anton. j »r had SEC met 14-2 OSO op-B De tegenstanders hadden geenjj ïlers, maar beperkten de schadefi ïerste helft tot 0-4. Johanj iberg en Bos waren de top- s met ieder vijf doelpunten. WIJNHANDEL SLIJTERIJ r OLIFANT JONGE JENEVER Z\J. ■PARADE VIEUXZ\J. t WHISKY Club International BLACK LABEL 17?5 t COCKBURN'S PORT mm «5 rood/wit/tawny 14. jEN. WINKELMANSTRAAT 37 SOESTERBERG [TELEFOON 0346- 35 34 39 amenisch Jongerenkoor Soest is de aanschaf van een nieuwe >e leden zetten zich daarvoor Tijdens de Oranje-vrijmarkt op inedag bemant het koor een iar de leden aangetroffen kun- den. Ze verkopen daar zelf- 1 cakes en goede tweedehands ingstelling heeft kan zich daar -ven als lid van het jongeren' repetities vinden elke woens- 1 van 19.30 tot 21.00 uur plaats :>en Hof. Informatie: Esther izen, tel. 6023342. ing Soest van het gilde organiseert vanavond (24 i thema-avond over Schiphol. Weehuizen-Meilis komt daar- tellen in gebouw Vogelzang, /eg 7B, aanvang 20.00 uur. >or niet-leden f 5,-. Op dinsdag aat het KVG-Soest per trein phol om alles zelf te gaan zieri. ïn-jarige jongen uit Soest is middag naar MC Molendael e RK Pastorie en in het Kontakt der tinenten hing het overlijdensbericht, op 13 april j.l. in de leeftijd van 95 was overleden: Wietske Fransisca ma, weduwe van Maurits Ypma. werd geboren op 4 mei 1900 in het ;se Groenterp, waar ze op 8 mei 4 trouwde en zich als boer vestigden et Groningse Bellingwolde. In 1929 luisden ze naar een boerderij in het bantse Rips, waar ze niet alleen een :htig boerenbedrijf opbouwden maar elf kinderen kregen. Het derde kind Julius Ypma, de nog zo bekende pspastor van Soesterberg. Woensdag 17 april j.l. bewezen velen uit Soester- mrndtn^n^0?11 opgeIop.6" berg haar de laatste eer, waarna ze op aat Hif yi JhStTThet parochiekerkhof van Rips werd be- aat. Hij zat achterop de fiets m-jarige jongen die tegen de 'an een auto smakte, maar eï" afwonden aan schouders eh n afkwam. ilitierapport werd niet duide- botsing, maandag om onge- t voor vier, is ontstaan. Ver staken de jongens ter hoogte ïhage de rijbaan over, waarna 'ige automobilist het tweetal kon ontwijken. aven. Velen zullen zich nog herinne- n hoe diep ontroerd zij was toen een erinneringssteen van Jules Ypma op :t RK kerkhof werd onthuld. Zij die :loven, weten dat moeder en zoon nu :renigd zijn. Meer berichten over Soesterberg op pagina 14 toiletten werden alleen bekeken, maar ook hier stelde het vakkundig oog dat het goed was. Via de lift kwam men op de eerste etage, waar de beheerder Henk van Appeldoorn hen in een voor deze gelegenheid leuk ingerichte kamer kon verwelkomen. Koffie en frisdrank gaven de aanwezigen moed om de fei telijke opening van het eerste ITS-ge- bouw in Soesterberg te realiseren. Wet houder Ten Hove deed daar zelfs zijn colbertjas bij uit, waarop met een paar ferme slagen het zo begeerde bordje aan het Dorpshuis werd bevestigd. Jean- Marie van Staveren kreeg van mw. van den Brink een feestelijk boeket bloemen aangeboden, waarna het gesprek in het Dorpshuis werd voortgezet. Vrij snel bleek dat niet alles zo gemak kelijk ging als vanmiddag. De leden van de adviesgroep moeten soms hemel en aarde bewegen om als gehandicapte een optimale toegang tot openbare gebou wen te verkrijgen. 'Je moet dan voor zichtig zijn om niet drammerig over te komen. Maar door de jaren heen heb ben we geleerd met een lach en een vriendelijk woord heel veel te kunnen bereiken', aldus een optimische voorzit ter de Wilde. Men is steeds doende om daarvoor in aanmerking komende ge bouwen te inventariseren. Echter was Soesterberg voor hen (nog) niet zo be kend óm nu reeds de aandacht te rich ten op een volgend plaatselijk project. Dhr. de Wilde was zelfs bij het museum aangeland en moest daar de weg naar het Dorpshuis vragen. Wel had men aandacht voor de Rademakerstraat die niet alleen voor gehandicapten, maar ook voor ouderen en kinderen een ge vaar is. Een goede oversteekplaats waar men rustig kan oversteken zonder door een snelheidsmaniak omver gereden te worden. Ook mw. Krook stelde zich voor deze materie open en zouden bij voorbeeld de ouderenbonden juist via haar hun stem binnen de gemeente kun nen laten horen. Met het LTS-schildje op het Dorpshuis staat dit gebouw ook open voor sport t.b.v. gehandicapten, zoals tennis, rolstoeldansen, basketbal enz. Met ingang van april 1996 is ITS ook in Soesterberg een begrip gewor den. Diensten Centrum Dorpsplein 18, Soesterberg Telefoon 0346 - 35 14 02 Op zondag 5 mei is men 's middags vanaf 14.00 uur welkom in het Dienstencentrum van De Drie Eiken voor een uitgbereide 'oranje-bingo'. Een plankje kost normaal zes gulden, deze keer slechts vier. Een kopje kofie of thee is daarbij inbegrepen. Deelne mers aan deze bingo zijn niet aan leef tijd gebonden. De zaal is open vanaf 13.00 uur. Over zes dagen bruist het weer in het hart van Soesterberg. Buiten de activiteiten die er gepland zijn op het Dorpsplein, in het Dorpshuis of in de Drie Eiken en in het programmaboekje vermeld staan, zijn er nog wat aanvullingen te ver melden. Tijdens en na de "zwarte markt" zal er een portrettekenares/sneltekenares op het Dorpsplein haar kunsten vertonen. Een clown vermaakt de kleintjes met grappen en grollen. Ook verzorgt de handboogschietvereniging Arrow-94 uit Leusden een demonstratie. 's Middags verzorgt de Karaoke-on-the- Road-Show uit Rotterdam een werve lende karaokeshow. Deze show wordt geleid door een ervaren presentator, die zelfs de meest bescheiden deelnemers weet om te toveren tot één van de groot ste showbizz-sterren. Er is een uitge breide collectie van 2.000 kara'okesongs. In de Drie Eiken staat 's middags het duo Boshart en Schrik geprogrammeerd met het muzikale kleinkunstprogramma de Droomdozen. Tijdens de nasimaaltijd zullen Indische klanken de eetlust verder doen opwek ken. Men kan dan genieten op het ge zellige terras wat op het Dorpsplein de gehele dag zal staan. Het programma dat gepland stond voor 5 mei op het ter rein op de Sterrenberg komt helaas te vervallen. Dit door onvoorziene om standigheden welke niet door het Oranje Comité te beïnvloeden waren. Als alternatief wordt er uitgeweken naar het veld, naast de kermis, aan de Kamp weg. Daar wordt de vliegerwedstrijd gehouden en het oplaten van ballonnen. In de Drie Eiken start 's middags de "Oranje bingo". Ook deze activiteit is toegankelijk voor de gehele Soester- bergse bevolking. Het volledige programma ziet er als volgt uit: 30 april 1996 Dorpsplein 07.45-08.00 Start muzikale en pro fessionele optocht 09.20-09.30 Toespraak Burgemees ter 09.30-10.00 Aubade Bellenblaas festijn 10.00-12.30 Zwarte markt (Stichting Jeugdwerk) 10.00-14.00 Zigeunermuziek door Gipsy Mood 10.00-17.00 Portret-tekenares 13.00-14.00 Demonstratie hand- boogschieten door Arrow-94 17.00-19.00 Indische maaltijd 20.00-22.00 Optreden Go Yellow Aansluitend Vuurwerk (ijsbaan). Dorpshuis 10.00-12.00 Voorstelling Circus Li- berto 10.00-12.00 Zelf poppenkastpoppen maken 10.00-12.00 Zelf vliegers maken 14.00-15.00 Voorstelling Jeugdcar- rousel 15.00-16.00 Ren Je Rot show 10.00-20.00 Doorlopende video voorstelling over feestweek 1995. Drie Eiken 10.00-11.30 Koffiedrinken met de Burgemeester 14.00-15.00 Voorstelling de Droom dozen 15.00-16.00 Modeshow door peuters en kleuters 19.00-23.00 Optreden van Toos en Cor. Kampweg 09.00-16.00 Static show van militaire voertuigen. De hele dag vindt de traditionele Jaarmarkt aan de Banningstraat plaats. 4 mei 10.00 Vertrek met bussen van het Dorpsplein naar de basis 10.30-12.00 Herdenking op de vlieg basis 15.00-15.15 In gebruikneming C. Odijkplein 19.00-19.45 Herdenkingsbijeen komst (Caroluskerk) 19.45-19.55 Stille tocht naar het mo nument aan de Kampweg 19.55-20.30 Herdenking monument Kampweg. 5 mei Kampweg 13.30-14.00 Afhalen ballonnen voor de wedstrijd 14.00 Oplaten ballonnen 14.00 Start vliegerwedstrijd 16.00-16.15 Prijsuitreiking vlieger wedstrijd. Drie Eiken 14.00-17.00 Oranje bingo. Gedurende de hele week (29 april tot en met 5 mei) is er Kermis aan de Kampweg. Zondag 28 april ROOMS-KATHOLIEKE KERK Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Zaterdag 19.00 cantores Zondag 10.30 gemengd koor Cenakel, Amersfoortsestraat 18 Zondag 09.00 eucharistieviering; an dere dagen 07.30; gebedsdiensten: da gelijks 12.15, 15.30 en 18.00 uur. De kapel is de hele dag open. NED. HERVORMDE GEMEENTE/ GEREFORMEERDE KERK De Hoeksteen, Buys Ballotlaan 2 10.00 ds. J. van Marion STERRENBERG 't Lichtpunt, Huis ter Heide 10.30 ds. H. Henstra Huisarts Vrijdag 18.00 - maandag 08.00 uur: P.L. Galjart, Prof. Lorentzlaan 21, tel. 351200. Dinsdag 30/4, 08.00-08.00 uur: F.P. Prause, Oude Tempellaan 6. tel. 351517. Tandarts Spreekuren 13.00 en 19.00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts H.J.M. Tonino en P.B.E. Tonino-van Schieveen, Kampweg 50, tel. 352467; weekenddienst na afspraak; in andere gevallen hoort men via het antwoordap paraat wie er dienst heeft. Hulp Stichting Hulpdienst Soesterberg Hulp aanvragen: dagelijks 09.00-10.00 uur, tel. 351789, b.g.g. 351658 of 351437. Kruiswerk Stichting Kruiswerk N.O. Utrecht 24 uur per dag bereikbaar onder tel. 06- 8344* (20 ct. per minuut). Maatschappelijk werk Stichting Thuiszorg en Maatschappelijk Werk N.O. Utrecht Generaal Winkelmanstraat 103, tel. 352606, elke dinsdag en woensdag 09.30-10.30 uur. Politie Dorpsplein 17A, tel. 351555; werkda gen 12.00-13.00 uur; overige tijden: tel. 035-5487411; alarmnummer: 06-11. Grof vuil Tel. 035-6093666. Stichting i Jeugdwerk Soesterberg tel. 035-6019546 0346-353411 Stichting Jeugdwerk Soesterberg organi seert op Koninginnedag in samenwer king met het Oranje Comité Soesterberg een "Zwarte Markt (ruilmarkt) voor de jeugd". Het wordt uiteraard op 30 april van 10.00 tot ongeveer 12.30 uur op het Dorpsplein gehouden. De opzet van de markt is dat kinderen zelf hun spulletjes verkopen of ruilen die zij kunnen mis sen. Tevens worden er leuke prijzen uit geloofd voor degene die de spulletjes het origineelst aan de man/vrouw weet te brengen. Er zijn geen kosten aan ver bonden en voor een drankje wordt ge zorgd. Voor nadere informatie kan men zich wenden tot mw. Nel Ruis, tel. 0346-353129. In plaats van kaarten. Wij willen alle mensen die Jan tijdens zijn ziekte geschreven, gebeld of bezocht hebben bedanken. Een speciaal woord van dank aan Jan, Joop en Linda voor hun steun en vriendschap. De vele blijken van belangstelling na zijn overlijden zullen ons sterken om zonder Jan verder te gaan. An Pley Kinderen kleinkinderen Vrijdag 26 april is er 'schrijven voor ge vangenen' in het Dorpshuis van 14.00 tot 16.00 uur. De brieven gaan deze keer naar Kenia, Israël en Vietnam. In- formatie mw. Riet Sukking, tel. 352109. Door een misverstand vermeldt het programmaboekje van het Oranje Co mité Soesterberg op blz. 4, dat dit jaar de bridgedrive op 30 april zou vervallen. Echter biedt de Bridgeclub Soesterberg toch de mogelijkheid deel te nemen aan de 'Koninginnedrive 1996' op 30 april in het Dorpshuis te Soesterberg. Indeling van deelnemende paren naar sterkte in twee groepen, aanvang 19.30 uur, aanmelden vóór 30 april, 19.00 uur. De kosten bedragen vier gulden per persoon. Nadere inlichtingen bij dhr. Berkhof tel. 352581 of dhr. Plugge tel. 352969. Het leek een jaar geleden zo mooi: gezamenlijke winkeliers op de bres voor een sprankelend winkelcen trum Buijs Ballotlaan. Na een jaar lijkt al het werk tevergeefs te zijn ge weest. Veel energie is gestoken in reclamefolders en bijzondere akti- viteiten, maar ergens zit de dood in de pot. Juist dat "ergens" is voor vele midden standers een ongrijpbaar gegeven. Wat is de reden dat men uiterst tevreden is over de kwaliteit van het geleverde maar niet meer terugkomt? Voor een mid denstander is dat een frustrerend gege ven en dat heeft tot gevolg dat men el kaar de zwartepiet toespeelt. Onderling gekrakeel, waardoor verhoudingen scheef lopen en men afziet van elke vorm van samenwerking. Een verwijt aan de Verenigde Onderne mers Soesterberg wordt gehoord, die alles op alles zetten op de Rademaker straat, maar na het Dorpsplein nu ook de Buijs Ballotlaan laten zitten. Een onduidelijk en egoïstisch beleid wordt de VOS verweten, zonder dat iemand iets concreets wil zeggen. Het heeft wel tot gevolg dat én de bakker én de sla ger er binnenkort mee ophouden. Verwijten worden ook gemaakt richting de Soesterbergse jeugd die bezit van de straat heeft genomen en klanten af schrikt. Verwijten richting de politie die maar niet wil optreden tegen dit soort overlast en het onjuist parkeren van au to's. Verwijten waarom het postkantoor nu juist naar de Rademakerstraat moest, terwijl de Buijs Ballotlaan een prachtig centrum daarvoor was. Het zou mee kunnen helpen om het publiek naar de Buijs Ballotlaan te krijgen. Het lijkt dat sommigen het moede hoofd in de schoot hebben gelegd en het niet meer zien zitten. Een duidelijk be leid onder aanvoering van een niet zwij gende maar sprekende VOS zou hier veel kunnen doen. Wie weet kan een zomerreces voor goede plannen zorgen. De eerste avond was het elkaar be kijken en aftasten waar de gevoelige plekken zitten om dan genadeloos toe te slaan. Dat had tot gevolg dat vooral VZN het goed deed en 6 punten behaalde, onmiddellijk ge volgd door We zien wel, Make it Up en Gezellig met elk 4 punten. De anderen werden ietwat meer op af stand gezet. Bij de recreatieve afdeling waren onze carnavalsvrienden goed op slag. De Zotteklappers gingen er met 8 punten vandoor, gevolgd door de Lensmeppers met 6, P.W.A. met 4, De tweede keer met (uiteraard) 2 én helaas Rehata met 0 punten. Dit door onder andere BAM gesponsorde toernooi, heeft duidelijk nieuwe talenten aan boord. Om die re den werd de penningmeester van AGAVS nogal opvallend gezien om nieuwe krachten onmiddellijk met een vet contract aan de bestaande volleybal- ploegen toe te voegen. Dinsdag 16 april stonden ze weer tegen over elkaar. De dagen daarvoor waren tot in de late uurtjes strijdplannen ge maakt en messen geslepen. Vandaag zou het gebeuren. VZN was niet te stui ten en veroverde weer 6 punten. Maar Make it up was ook lang niet misselijk met hetzelfde aantal. Gezellig kon slechts 2 punten halen en We zien wel zag helemaal niets. Daarvoor in plaats kwamen de Bamboe Crackers en Pearl Opticiens goed naar voren. De recreatieve hoek zag als grote match winnaar De Lensmeppers die 8 punten behaalden evenals Rehata. De Zotte klappers konden niet meer dan 2 pun ten halen waardoor de hele stand veran derde. Na twee avonden is de stand bij de pres- Van 15 tot en met 17 april bracht het Noors Koninklijke paar een Staatsbezoek aan Nederland. Om dit meer luister bij te zetten worden militairen uitgenodigd voor de ere wacht. Voor deze keer was het een Soesterbergse aangelegenheid om dat het B-eskadron van 101 Tank bataljon de eer te beurt viel. Het begon direct al 's morgens op de vliegbasis Valkenburg waar de huzaren in ceremonieel-tenue deel uit maakten van de ere-wacht. Na de gebruikelijke saluutschoten en de inspectie van de erewacht, vertrok het Koninklijke gezel schap naar Paleis op de Dam. Gebruikelijk is dat voor het paleis op de Dam een ere-wacht staat opgesteld van de zogenaamde 'Koningscompagnie' van het 11e luchtmobiele bataljon. Maar vanwege een oefening in Wales werd '101 Tankbataljon Regiment Huzaren Prins Alexander' van de Dumoulinka zerne gevraagd deze ere-taak over te nemen. Stond het B-eskadron op de vliegbasis Valkenburg, het A-eskadron met Standaardwacht geleverd door het Stafverzorgingseskadron stonden voor het paleis op de Dam. Ook daar ston den ze aangetreden in hun ceremonieel tenue van de Cavalerie, het attila ge noemd. Om deze happening extra ca chet te geven, werden de bewegingen niet uitgevoerd met het persoonlijk wa pen, maar met sabels. Meerdere malen per dag werd op het square van de Dumoulinkazerne gemarcheerd op de tonen van de Huzarenmars, werd de sabelexercitie bijgebracht en werd de ceremonie met een ware 'stand-in' Ko ningin en premier voorgeoefend, om maar niets aan het toeval over te laten. Op 15 april was het dan eindelijk zover. Om 11.25 uur marcheerde men op mu ziek van de Koninklijke Militaire Kapel naar het hart van de hoofdstad. Het ere- eskadron o.l.v. de eerste luitenant Sievers en de standaardwacht o.l.v. de eerste luitenant van den Tempel namen hun plaatsen voor het paleis in. Zowel bij de ontvangst als de kranslegging bij het monument toonden ze hun kunnen zoals huzaren dat doen. Stram en per fect werden de bewegingen uitgevoerd terwijl het geheel werd overgoten door een prachtige vooijaarszon. De kleurige uniformen en bliksemde sabels dwon gen bij de hoge gasten respect en goed keuring af. Het werd een belevenis die zich niet snel zal laten herhalen en daarom als een bijzonderheid in de geschiedboeken van '101 Tankbataljon Regiment Huzaren Prins Alexander' zal worden bijgeschreven. tatie: VZN 12, Make it Up 10, Bamboe Crackers, Gezellig en Pearl Opticiens elk 6, We zien wel en Pang 4 en helaas de Agafjes 0 punten. De recreanten ver deelden het aldus: De Lensmeppers aan kop met 14 punten, direct gevolgd door Die Anfangers met 12, De Zotte klappers, De Wazige Dwazen en DZJNA met 10, Rehata en De Tweede Keer 8, PWA 6, WIM 2 en hekkesluiter is The Apollo Tops met 0 punten. Vrijdag 23 april kan beslissend zijn en dat weten ze allemaal, daarom worden snode plannen gesmeed om net iets be ter te zijn dan de concurrent. Als gevolg van een aanrijding op de kruising van de Rademakerstraat en de Van der Griendtlaan heeft een 88-jarige inwoner van Huis ter Heide een bekkenfractuur opgelopen. Hij is per ambulance naar ziekenhuis Eemland, locatie De Lichtenberg gebracht. De man fietste vrijdagmiddag omstreeks kwart over vijf de kruising op. Volgens de politie verleende hij daarbij geen voorrang aan een 29-jarige automobilist uit Kockengen. Bij de botsing kwam de man op de motorkap van de auto te recht. Woensdag 24 april 13.30 tenniscomp. junioren, Sportpark 13.30 bridge-instuif, Drie Eiken Donderdag 25 april 09.30 tenniscomp. dames, Sportpark 13.00 koersbal, Drie Eiken Vrijdag 26 april 14.00 Schrijfgroep Amnesty, Dorpshuis 20.00 bingo Vios, Hoeksteen Zaterdag 27 april 08.30 tenniscomp. district, Sportpark 12.00 Mini-maxi stratenvolleybal, Banninghal 14.00 KVO 2-ODIK 3, Sportpark 20.00 finale stratenvolleybal, Banning hal Zondag 28 april 10.00 tenniscomp. KNLTB, Sportpark 14.00 open huis, d.c. Drie Eiken Maandag 29 april 11.00 Rondje Soesterberg, Radio Soest 19.00 tennis kennismakingstoernooi, Sportpark Dinsdag 30 april Koninginnedag 08.30 tennis inhaaldag distr/KNLTB Sportpark Woensdag 1 mei 13.30 bridge-instuif, Drie Eiken Opgaven: tel. 351252.

Soester Courant | 1996 | | pagina 15