"Moeilijk om in je eentje te lopen" AV Pijnenburg gaat trainer zoeken voor afdeling minder-valide atleten Hees wederom in nacompetitie Nog meer blessureleed bij wïmÈ eerste team LTC Soestdijk Soest-Zuid 'dik tevreden' Vormverlies nekt WZ'49 nog niet oenen SEC niet minder dan SCH'44 sen titels TENNIS VOETBAL zaterdag s.v.VVZ'49 - Musketiers AANVANG 14.30 UUR. Topsport van minder-validen tijdens open NK atletiek in Soest iist ATLETIEK Pijnenburgers in marathon Parijs TENNIS Harmelense ploeg wint wel met 5-2 VOETBAL zondag DVSU en SEC niet in staat tot goed voetbal in warmte Bentinck Fonds wil voetbaltoernooi geestelijk gehandicapten Roodwitten zaterdag al aan de bak tegen Posta PAGINA 18 WOENSDAG 24 APRIL 1996 SOESTER COURANT PAGINA 19 0 bij SEC finaleplaatsen Dijkema mist duel; weer 2-6-nederlaag Debutant opent met 8-0-overwinning Ook concurrenten verspelen punten in beslissend stadium nT-t 'ct alsof Ton Kraaikamp de bal egenstander geeft. Foto: Goos van der Wilt scoord. Vijf minuten voor tijd de gasten er 7-8 van. Marco e de bal vervolgens nog twee- <r de korf, maar beide treffers fgekeurd. ogels, ongeslagen in de eerste ehelft en daarna kampioen in vorden sinds maart geplaagd isures. Ditmaal kon ook Erik ol aan de lijst van niet-beschik- srs worden toegevoegd. Bij LTC Soestdijk balen ze als een stekker van de kwetsuur die Saskia Huizinga aan de kant houdt. En het blessureleed nam in de afgelopen week toe, omdat een dijbeenspier van Peter Dijkema in de knoop zat, een souvenir van zijn 3,5 uur du rende enkelspel in de eerste wed strijd. Diederik Molier (die dit seizoen geen competitie speelt, maar voor volgend jaar wel op het verlanglijstje van Wernsen staat) was zijn vervanger, ter wijl de lege plek van Huizinga ditmaal werd ingevuld door Ilse Heitkamp. Het was dan ook niet verwonderlijk dat Willem-Jan Markenhof en Ingeborg Vonk de punten moesten binnenslaan. Markenhof deed dat in zijn 'single' en met Vonk in de tweede mix: 2-6. Ondanks de lichamelijke ongemakken van twee basisspelers had Harald Wernsen achteraf een eindstand van 4- 4 in zijn hoofd. Die uitslag zat er vol gens hem in, maar dan had Vonk haar enkel en hadden Markenhof en Molier (BI in enkel en A2 in dubbel) hun dub bel moeten winnen. Vonk bleef lange tijd op de been tegen Conny Lugt die als een man een ser- vice/volleyspel op de baan legde, maar Ingeborg Vonk verloor haar enkelspel, maar was in de mix met Willem-Jan Markenhof goed voor een punt. Foto: Goos van der Wilt bij langere rally's merkte dat de tand des tijds haar jarenlange ervaring in de hoofdklasse ooit zal aantasten. "Als Ingeborg de tweede set had gewonnen, was ze daarna waarschijnlijk snel klaar geweest," merkte Wernsen op. Maar Lugt, zondag goed voor drie punten, won met twee keer 4-6. In de enige driesetter van de wedstrijd delfden ook Markenhof en Molier het onderspit. Ze herstelden zich knap van het 1-6-verlies in de eerste set door de tweede met 7-5 te winnen. Maar de spannende partij ging uiteindelijk ook naar Holy: 4-6. "We hadden zo'n sterk team. Normaal gesproken zouden we bij de beste vier moeten eindigen, maar door de blessures moet je inleveren. Maar we blijven positief denken en zien wel waar het schip strandt," aldus Wernsen. Hij kan zondag weer een beroep doen op Dijkema en hoopt dat Huizinga nog in de laatste wedstrijden inzetbaar zal zijn. Om nog wat puntjes bij elkaar te sprok kelen. Puntjes, die wellicht het verschil kunnen uitmaken tussen handhaving en degradatie. Het lijkt er enigszins op dat WZ'49 uit vorm is. Na eerder ge lijk te hebben gespeeld tegen Zeewolde werd nu enigszins geflat teerd verloren van Terschuurse Boys. Het werd 4-1. Achteraf bleek dat WZ'49 ondanks dit verlies nog wel steeds koploper is. Door dat CJVV gelijkspeelde kwam het op gelijke hoogte maar het heeft een slech ter doelsaldo. Op één punt van beide koplopers staat nu Zwart Wit'63 uit Harderwijk. VVZ'49 vertrok naar Terschuur met gemengde gevoelens. Thuis hadden de Soesters weliswaar met 4-0 gewonnen, maar nog geen enkele ploeg had bij de gastheren van zaterdag kunnen winnen. Daarnaast missen enkele spelers de juiste vorm, dus WZ'49 wist dat het moeilijk zou worden. Daar leek het overigens in het begin van de wedstrijd niet op. WZ'49 was beter en had een licht overwicht en begon en kele kleine kansjes te creeëren. Maar het waren niet de groenwitten die de score openden. Bij de eerste de beste kans van Terschuurse Boys was het direct raak. Een aanvalsopzet van Joost Overduin werd onderschept en de bal werd over Overduin op zijn directe tegenstander gespeeld. Deze haalde de achterlijn en stelde de spits van Terschuurse Boys in staat met een hobbelend schot te scoren. Nog geen minuut daarna was het we derom raak. Ditmaal had Mare Brouwer geen verweer op een afstandsschot. Beslist Zodoende stond WZ'49 met nog een uur te spelen op een 2-0-achterstand en was de strijd eigenlijk al beslist. Terschuurse Boys trok met zes verdedi gers een bijna niet te slechten muur op en WZ liep zich er volledig op stuk. Elke verdediger werd rugdekking gege ven, zodat de persoonlijke acties bijna niet uit de verf kwamen. Lukten ze wel, dan ontbrak het WZ'49 aan het geluk in het vervolg. Zo schoot Barry van den Berg van zeer dichtbij keihard in op goal, maar recht in de handen van de op goed geluk duikende keeper. Meteen na rust stapelden de kansen zich op voor WZ'49. Het kreeg zes kansen op rij, maar kwam niet tot scoren. Dat lukte Ton Wolfsen pas na een kwartier. Met het mooiste doelpunt van deze jaar gang zette hij WZ'49 met een knal in de kruising op 2-1. VVZ'49 bleef daarna lange tijd domineren, maar zag dat de eerste de beste uitval werd om gezet in een 3-1-achterstand. In de res terende tijd vocht het nog aandoenlijk, maar het kwam niet dichterbij. In de laatste minuut was de tweede kans in de tweede helft zelfs goed voor de 4-1. Zaterdag kan VVZ'49 de koppositie verbeteren als het een goed resultaat weet neer te zetten tegen het reeds ge degradeerde Musketiers. Mede-koplo per CJW speelt tegen Zwart Wit'63. A.s. zaterdag aan de Eemweg De selectie wordt ondersteund door de volgende sponsors: - Aquarius Seafish Holland - Van 't Net verhuizingen - G. v.d. Munt Automaterialen - Harrie Toonen Assurantiën - Aannemersbedrijf H. van Asch -Van Hengstum apparatenbouw b.v. - Procar - Linden Bedrijfskleding - Multi Load United - Bosman Sanidrome - Vini's Bar - Harry v. Es Recycling Met één arm en één hand is het moeilijk kracht zetten en sturen. De juryleden discussiëren wat ze moe ten doen, want de jonge wheeler raakt nogal eens uit zijn baan, zon der overigens iemand te hinderen. "We hoeven alleen maar te rappor teren, niet te beoordelen," zegt ie mand en er valt een loden last van de schouders van de juryleden. weg konden zondag de flessen de speelsters van dames 2 toe, ven in de competitie, kampioen Overleg bij twee atleten Inzet bij een verspringer. an Red Stars zijn erin geslaagd ]unckers en verloor dit seizoen alploeg proberen zich te plaat- P Uit hun woorden klinkt een voor validen begrijpelijk medelijden, maar dit is het laatste waaraan de gehandicapte atleten behoefte hebben. Ze zijn keihard voor zichzelf. En ze gaan hard in hun aangepaste rolstoelen, ziet het geringe aantal toeschouwers dat een kijkje komt nemen bij de open Nederlandse atletiekkampioenschappen voor minder- validen. Er wordt topsport bedreven, maar het ziet zaterdag niet zwart van de mensen. In plaats van volgepakte tribu nes staan er langs de baan van AV Pijnenburg tassen, koelboxen en hier en daar wat stoelen. Dennis van der Schouw wint afgetekend de 100 meter in 18.6, maar hij is dan ook de enige deelnemer in zijn klasse. Speaker H.H. Kuiper roept toch maar even om wie de winnaar is. Iets ver derop slaakt Bert Janssens een vreugde kreet, al vertrouwt hij een collega toe dat de techniek nog niet helemaal in orde was. Maar de 10.32 meter is goed voor een nieuw Belgisch record in zijn klasse bij het kogelstoten. De Nederlan der Willem Noorduyn doet het beter met een stoot van 11.14 meter. De rege rend wereldkampioen wórdt voorbij gestreefd door een andere Belg: Alex Hermans (12.73). Begeleider Terwijl vier lopers zijn gestart voor de 5.000 meter, rijdt een wheeler zijn rond jes om warm te draaien. "Wat een k..wind," moppert hij. Intussen heeft de Belg Jan Ceulemans de leiding geno men. Zijn blinde landgenoot Jan Gosselin volgt met zijn begeleider. Als die halverwege de koers van begeleider wisselt, begint zijn succesvolle inhaal race. De andere deelnemer is John Jansen van Ciko'66. Hij is spastisch en finisht in 19.45.20, onvoldoende voor de B-li- miet. Ook hij had geen tegenstander in zijn klasse. "Het is moeilijk om in je eentje een wedstrijd over vijf kilometer te lopen. Daarom ga ik dispensatie aan vragen of in wedstrijden met valide at leten mag meelopen. Dan kan ik me aan de anderen optrekken en haal ik mis schien de A-limiet. Daar heb ik tot 3 juli de tijd voor," zegt Jansen die vijf jaar geleden tot de top behoorde, daarna een stapje terug deed, maar in ieder geval in 2000 op 36-jarige leeftijd in Sydney aan de Paralympics wil meedoen. 'Klasse' Hoofdscheidsrechter Jan Bockweg, vol gens bekenden een bevlogen man, maakt bij de eerste series op de korte afstanden, een nerveuze indruk. Voor de buitenstaander lijkt dit overbodig, omdat de wedstrijdleiding zich uitste kend aan het schema kan houden. Gerrit Pomp beaamt dat de organisatie goed is. "Klasse, maar ik had van deze mensen niet anders verwacht," zegt de voormalige Soester die in de jaren tach tig in zijn rolstoel tijdens de marathon van Rotterdam als eerste op de finish afkwam, maar van de jury gas moest terugnemen, zodat de valide atleten de volle aandacht konden krijgen. De tegenwoordig in Amersfoort woon achtige wheeler is sinds 1988 coach van de nationale wheelerselectie, waarvan een aantal atleten de limiet voor de Paralympics al heeft gehaald en alleen nog maar vormbehoud hoeft te tonen. In juni wordt besloten of jongens als Iwan van Breemen, Feike Waqué en Auke Visser worden uitgezonden. In totaal mogen elf Nederlandse atleten naar Atlanta. Bondscoach Pomp zal er niet bij zijn. Om een daad te stellen. Omdat hij het niet eens is met het be leid dat wordt gevoerd ten aanzien van gehandicapte atleten. Ook voor hen geldt dat het klimaat voor de topsport in Nederland niet optimaal is. Toch heeft het wheelen zich dusdanig ontwikkeld, dat sommige atleten een goede sponsor hebben binnengehaald en het zich financieel kunnen veroorlo ven om aan buitenlandse wedstrijden deel te nemen. In Zwitserland doen vierhonderd wheelers mee aan de ma rathon, in Japan zelfs zeshonderd. In Soest is het aantal deelnemers be perkt. De Koninklijke Nederlandse At letiek Unie had in de ogen van Pomp meer actie naar het buitenland moeten ondernemen. Om meer concurrenten uit te nodigen. "Hier in Soest voldoen ze aan alle voorwaarden voor een top wedstrijd. Dan moet je zoveel mogelijk atleten erbij halen. Nu moeten we steeds uitwijken naar andere wedstrijden om toch concurrentie te hebben." Na jaren topsport te hebben bedreven en een lange periode als bondscoach ligt Pomps ambitie op het organisatorische vlak. Hij wil een klimaat scheppen, waarin minder-validen betere faciliteiten en mogelijkheden krijgen. Want de gehandicaptensport de rug toekeren, kan hij niet. "Het is een deel van je le ven geworden," zegt Pomp, terwijl de elf-jarige Job Tichelman langsrijdt. De jongste deelnemer heeft nog een lange weg af te leggen, maar daar draaien de minder-validen hun hand niet voor om. Concentratie bij twee topsporters. Foto: Goos van der Wilt Drie Pijnenburglopers hadden het weekeinde uitgekozen om deel te nemen aan de internationale Mara thon van Parijs. Waren de weer goden ons hier al goed gezind, in Parijs liepen de temperaturen flink op en bleek de marathon voor velen een moeilijke hindernis. Ook de Pijnenburgers hadden het niet gemakkelijk, maar hun conditie gaf uit eindelijk de doorslag. Veteraan Gerard Boeren zette namens de Soester delega tie de toon in het Parijse avontuur met een tijd van drie uur 47 minuten en twintig seconden en had het met name moeilijk tijdens de laatste kilometers, waarbij het parcours traditioneel om hoog loopt. Desalniettemin was hij dik tevreden. Ook tevreden konden zijn Henny Dorrestèin en Hans Afman, die voor de eerste keer in Parijs aan de start stonden voor een marathon. Zij eindigden tus sen de duizenden deelnemers in 4.02.28 en 4.19.28. Wim van de Veen, die oorspronkelijk ook had ingeschreven voor de marathon moest op het laatste moment afhaken, vanwege een plotseling opgelopen bles sure. Gijs Franken liep zaterdag in Heerde, waar hij de 10 kilometer af rondde in een tijd van 38.36. "Dik tevreden," zei Pieter Verbrugh. En daarmee doelde de trainer van TV Soest-Zuid op het spel van het eerste team. De debu tant vierde de kennismaking met de derde klasée met een klinkende 8- 0-zege op Dash'35. Alle partijen werden in twee sets gewonnen en Soest-Zuid stond slechts 35 games af. Xander de Groot en Freddy Forger had den geen enkele moeite met hun tegen standers die door Verbrugh zwak tot matig werden bevonden. Beide Soesters rekenden af met 6-0 en 6-1. Moeilijker had Mariëlle van Soest het in de eerste set tegen Katty Taartmans. Toen ze het spel van de Dash-speelster begon te ontregelen en de ballen op diens onze kere forehand sloeg, vlogen die alras te gen de hekken: 6-4, 6-1. Ook Sonja Huizinga speelde tactisch een sterke partij tegen Debby Boudewijn. Huizinga begon in een te hoog tempo en kwam met 0-2 achter, maar toen ze ging ver tragen en versnellen, wist Boudewijn zich geen raad meer: 6-2, 6-2. Dat de dames van Dash'35 ver- Volgens zijn trainer Pieter Verbrugh speelde Freddy Forger foutloos. Foto: Goos van der Wilt houdingsgewijs meer in hun mars had den dan hun mannelijke teamgenoten, bleek in de eerste set van het dames- dubbel. Van Soest en Huizinga stonden tot 3-4 achter, staken vervolgens de koppen bij elkaar en hadden hun ant woord klaar (6-4). Ze pakten ook de tweede set (6-3). Arno Jellema en Xander de Groot klopten Randolph Went en Edo Michielsen simpel met 6- 2 en 6-3. De gemengde dubbels waren eigenlijk ook een formaliteit, al gingen Susanne Jansen en Michielsen in de tweede set (7-5) nog even in de oppositie tegen Van Soest en Forger. Huizinga en Jellema klaarden het karwei vlotter: 6- 4, 6-0. "Voor ons is het natuurlijk lekker om met een 8-0-overwinning te beginnen. Volgende week moeten we tegen Victoria dat waarschijnlijk tot de betere teams behoort. Als je die wedstrijd wint, weet je een hele hoop. Na die wedstrijd kunnen we ook meer zeggen over de sterkte van de teams," aldus Verbrugh die zich lovend uitliet over het spel van Forger. "Hij speelde foutloos." Met 5-2 heeft SEC de uitwedstrijd tegen titelkandidaat SCH'44 verlo ren. De uitslag deed geen recht aan de krachtsverhoudingen, want de Soesters waren niet bepaald de min dere van de Harmelense ploeg die in Soest al met 0-4 had gewonnen. Na vier minuten was net al l-L Namens SEC scoorde Ramon Heijnen de gelijk maker, maar in de negentiende minuut verdween de bal via het lichaam van Michael van de Broek ongelukkig in het SEC-doel: 2-1. Meteen daarna werd Peter de Jong, ditmaal opgesteld als voorstopper, vervangen door Marcel van Dorresteijn, zodat de verdedigers van SEC weer op hun vertrouwde stek konden plaatsnemen. Ongelukkig kwam ook het derde doel punt van SCH'44 tot stand. De ploeg van Henk van Asch had (met René van den Deijssel in plaats van de geblesseerd geraakte Peter van den Berg) net een kwartier lang aangedrongen, toen inval ler Van Dorresteijn zijn gezicht be schermde en de bal tegen zijn hand klapte. 'Strafschop', besliste de scheids rechter, zodat het in plaats van 2-2 in eens 3-1 werd. Heijnen maakte twee minuten later zijn tweede treffer op aan geven van Remco van Veenendaal. Tot vreugde van Van Asch bleef SEC strijden, maar de thuisclub was levens gevaarlijk met de lange halen naar vo ren. Twintig minuten voor het einde werd het dan ook 4-2. En weer dacht Heijnen twee minuten later adequaat te kunnen reageren, maar zijn kopbal stierf op de kruising van de paal en de dwars ligger. Vanaf dit moment was het verzet van SEC wel gebroken. De vijfde treffer van SCH'44 werd nog wel door de scheidsrechter genoteerd. VOETBAL zaterdag De wedstrijd tussen DVSU-SEC van afgelopen zaterdag behoeft geen lang betoog. Het duel, waarin niets meer op het spel stond, eindigde na een 0-0-ruststand in 1-1. Het spel was net zo slecht als het veld in Utrecht. De gastheren begonnen al leen in de tweede helft wat sterker en dat resulteerde na 69 minuten voetbal in een doelpunt. Op de rand van het straf schopgebied stuitte de bal ongelukkig tegen de onderarm van Bert Slegtenhorst. Uit de toegekende vrije trap krulde de aanvoerder van DVSU de bal in de bovenhoek. Niet minder fraai was de treffer van Teus Verwoerd, vier minuten later. Hij ving de bal, na een voorzet van Michel Besseling, met de borst op en schoot vervolgens ineens in: 1-1. Einde ver haal. Hef bestuur van AV Pijnenburg gaat op zoek naar een trainer voor ge handicapte atleten. Het is de bedoe ling dat er een tak voor deze spor ters aan de vereniging wordt toege voegd. Dit heeft Jan Manden ver klaard. Manden is bestuurslid van het Bentinck Fonds dat met AV Pijnenburg, de KNAU en de Nebas de open NK atle tiek organiseerde. "Het Pijnenburg-be stuur heeft het toegezegd en ik heb stille hoop dat we na de zomervakantie kun nen beginnen. Ik heb al tien wheelers op de wachtlijst staan. En ik heb een dame gesproken die bereid is begeleider van een blinde loper te worden. Dit is een zware opgave, want dan moet je tenmin ste drie jaar lang vijf dagen per week beschikbaar zijn. Het is belangrijk dat de blinde loper volledig op de begelei der kan vertrouwen en dat kost tijd." De start van een atletiek-afdeling voor gehandicapten was het doel van het Bentinck Fonds dat ook met andere sportclubs heeft gesproken om de mo gelijkheden van gehandicaptensport te bespreken. Twee jaar geleden werd bij The Red Stars een basketbalteam voor rolstoelers opgericht, maar na één sei zoen waren er nog te weinig spelers. Het Bentinck Fonds blijft proberen de integratie van valide en gehandicapte sporters te realiseren. "Het ging niet goed. Je kunt wel praten, maar je moet er ook een vervolg aan geven. Daarom zijn we zo blij dat AV Pijnenburg een trainer gaat zoeken." Voorlopig zal het Bentinck Fonds geen groot evenement organiseren, zoals de open NK. Hetgeen niet betekent dat de Stichting achterover gaat leunen. In sep tember of oktober wil Manden een voetbaltoernooi voor geestelijk gehandi capten houden in Soest. In deze omge ving is dit nog niet van de grond geko men. "Ik ga binnenkort maar eens met de voetbalclubs praten wat we kunnen doen voor zo'n toernooi." Over het verloop van de NK atletiek is Manden bijzonder tevreden. "In het be gin hebben we ons afgevraagd waar we aan waren begonnen, maar gaandeweg werd het plaatje duidelijk. De samen werking met AV Pijnenburg liep vlekke loos. En dan de manier waarop we zo veel vrijwilligers hebben gekregen. Dit ging bijna moeiteloos. Pijnenburg re gelde twintig juryleden en uit Hilversum kwamen er ook twintig. Alles liep pre cies volgens schema, maar wat me vooral opviel was dat de betrokkenheid van de vrijwilligers groot was." Door winnaar te worden van de tweede periode is Hees speel gerechtigd geworden in de nacompetitie. Reeds komende zaterdag ontmoeten de rood witten Posta op het sportpark van DOSC in Den Dolder. De aftrap is om 14.30 uur. Het is zaterdag 371 dagen geleden dat de Soesters na verlenging en een strafschoppenserie ten koste van FC MM promotie naar de tweede klasse bewerkstelligde. Nu staat de ploeg met Teus Kommers opvolger Jaap van der Veer op de drempel van de eerste klasse, al zal ze bij eventuele winst op Posta ook nog een robbertje moeten vechten met de 'soortgenoot' uit de andere tweede afdelingsklasse. Als ook die missie slaagt, dringt Hees voor de tweede keer in haar 46-jarige bestaan door tot de eerste klasse die volgend seizoen overigens de vijfde klasse zal heten. Vorm Van der Veer is blij dat zijn man schappen meteen aan de bak kun nen, want de vorm is er. Na de winterstop verspeelde Hees slechts vijf punten en wat vooral belangrijk is: Hees liet zaterdag tegen EDO (1- 5) goed voetbal zien. "De mentaliteit is ook goed, maar Posta is altijd een lastige tegenstander voor ons. Ze hebben een aantal slimme jongens erbij lopen. Posta heeft in de tweede competitiehelft veel laten liggen, maar daar moet je voorzichtig mee zijn. Dit is toch een speciale wed strijd, maar ik heb er vertrouwen in" blikt Van der Veer vooruit. In de competitie was Hees in de thuiswedstrijd de betere ploeg, al bleef de stand steken op 1-1. In Utrecht leed Hees de enige nederlaag na de winterstop (3-1). Van der Veer kan niet met dezelfde opstelling beginnen als tegen EDO, omdat Jaap Davelaar voor stage in Duitsland zit. De A-junior, volgens menigeen te licht bevonden voor het mannenwerk, kreeg van Van der Veer het vertrouwen en beschaamde dit niet. Zoals afgesproken stoorde de linker aanvaller vroegtijdig de ver dedigers van EDO en in de 37ste mi nuut ontfutselde hij een tegenstander de bal en passeerde hij vervolgens de Utrechtse doelman. Daarmee bracht hij de stand op 0-2, omdat Danny Brandenburg in de vijfde minuut al succesvol was geweest. 'Hattrick' In de rust had het al 0-4 kunnen staan, maar het derde doelpunt viel drie minuten na de pauze, toen Krijn Schouten 'een lange peer' gaf, die door Jeffrey Dorrestein werd ge schild. De rechter aanvaller zou een 'hattrick' maken, want hij zorgde te vens voor 0-4 en 0-5. Bij de laatste treffer werd hij bediend door Jaap de Wilde die zich beschik baar had gesteld en bij een stand van 0-4 werd bedankt voor zijn mede werking. Hij viel in voor Davelaar en later zou Peter van den Deijssel uit het tweede nog René ten Haaf aflossen. EDO redde vijf minuten voor het eind signaal de eer. adden zich geplaatst voor de s wat Sam Lezer niet was ge- je eindstrijd begon Breuers net een game van 160. Daarna de concentratie (117), maar el was goed (189). Bekker n de finale een vrij constante :rie van 147-134-149. Ie Soester Bowling Vereniging van der Schoot mee in de A- ij startte goed met games van 0, maar in de derde game ver- ij zijn kansen op een plaats in door te blijven steken op een n 134. revende keer dit seizoen houdt 1 bingo-avond. De voetbal- g doet dit op vrijdag 26 april in e op de Bosstraat-West. Vanaf r kan men daar terecht, de jint om 20.00 uur. Er worden en van elk drie ronden en een de gespeeld. klasse van een groot bow- J T J

Soester Courant | 1996 | | pagina 19