ii ïclers Grote meevaller Soestdijk Soest-Zuid blijft meedoen Van de Lee onder drie uur Bedrijfssportcompetitie: elf avonden overuren maken Hees alweer dichtbij promotie Desmond Tutuschool naar NK handbal Vier introductietrainingen belangstellenden triathlon oseert 1 SPORT! Gevraagd SEC moet duel snel vergeten PAGINA 18 IFBAL mtbeert geluk, •ok inzet in egen RDZ WOENSDAG 1 MFI 1995 SOESTER COURANT Verrassende zege op Brederode: 3-5 PAGINA 19 TENNIS Na zwaar bevochten overwinning: 2-6 TENNIS Zeven Pijnenburgers in marathon Rotterdam ATLETIEK VIOS vormt zaterdag laatste struikelblok roodwitten VOETBAL zaterdag Jongensteam kampioenschap van Utrecht bij Smeeing/BDC Jeugdnieuws Shot organiseert Jeugdmeerkampen Auto's geparkeerd langs gele streep Wijnand Zoutendijk passeert 200-grens VASTE-, en INVALLOPERS Soester Courant Aanmelden: tel: 6014152 VOETBAL zondag VVZA overklast povere groenwitten: 1-5 Bij De Schieter op 8, 9, 11 en 12 mei TRIATHLON Duivenberichten Soestse wint met hond eerste prijs Sportpro^amm^l Topscorers n moeizame wedstrijd die de Zeister buren van RDZ ie eerste helft ging de wed- op en opende KVO de rsprong van 6-5 begonnen :rgers aan de thee. Daarna meer grip op het spel en geluk. Juist dat laatste ont- maar ook een dosis inzet n ging RDZ met de over- P-ll naar huis. Doelpunten rord door Folko de Raad Richard Jaspers Faijer (2)' n. Sity Vissia en Erwin' Sen; Sparta 3-KVO 2 U-li VO 4 9-11; Desto 3-KVO 5 :n A2-KVO Al 8-6; Altius MO; Mia Bl-KVO BI 13-3- vitas Dl 4-2; KVO D2-SKF Fl-Tovers F1 0-0. VOOR DIABETES 1 (suikerziekte) heeft igrijpende gevolgen, eld complicaties aan hart en bloedvaten. iu meneer eur. Een sportieve <t hard, doet aan fietst veel. Kreeg met het hart. dat hij ouderdoms- eeft. Detes ook aan het t gaat, steunt u het appelijk onderzoek. 0R Giro 5766 ank 70.70.70.805 Diabetes Fonds land, Amersfoort iet hMG hormoon, met de urine uitge- wat M.v.M. verwerkt, de grondstoffen voor van medicijnen die lornissen kunnen ver- n zijn altijd meer dan is een snel wisselende rs die maar kort kun- van de 6e t/m de 16e gerschap. Anders ligt zameling, die route -re tijd gevuld, ïchter ruimte bij het n het zou fijn zijn als dit willen opvullen aar te weten andere i helpen met het af- ilprodukt. Zo wordt ïvol. De urnie wordt n er staat een kleine ng tegenover het le- /an 55 jaar of ouder, i voor aanmelding of atie. De informatrice in Baarn, kan alles unieke inzameling <e grondstoffen, tel. 'W Van Benthem). e G-) met galerie- in werking gezet, /ens nog wel tien- nen maken, maar ien mijn leeftijd - doen," aldus de ont sinds 1974 in galeriehouder de 'os mee te mogen llega's, aan een >urg over het on- Olympische Spe- ilburg gevestigd 8 en is geopend net vrijdag van n verder op af- 39). J.V. Hij had er geen een bii zivh Hij had er geen een bij zich, maar anders had Harald Wernsen een pluim gegeven aan Karin van Koningsbruggen. De speelster uit het tweede viel zondag voortreffe lijk in tijdens de wedstrijd tegen Brederode die verrassend door LTC Soestdijk werd gewonnen. Wernsen toverde daarom een verbale pluim uit zijn hoed. De trainer/coach- Karin heeft uitstekend gespeeld, vooral in de mix." In de gemengde dubbelspelen werd de wedstrijd beslist. LTC Soestdijk was dankzij overwinningen van Willem-Jan Markenhof en Ingeborg Vonk met een gelijke stand uit de singles gekomen. Ook het herendubbel was goed voor een punt, waarna LTC Soestdijk toesloeg in de twee laatste partijen. Peter Dijkema en Van Koningsbruggen speelden de enige drie-setter van de wedstrijd: 6-7, 6-3, 2-6. "Ik had zelf gerekend op een 1-3-voor sprong na de singles en op een eind stand van 4-4. Toen we met 2-2 uit de singles kwamen, kon ik alleen nog maar hopen op 4-4," aldus Wernsen, wiens ploeg belangrijke punten verdiende. Niet bekend is wie zondag de openge vallen plaats van Saskia Huizinga in neemt. Als Van Koningsbruggen weer invalt, mag ze niet meer uitkomen voor LTC Soestdijk 2 en dit willen ze aan de Schrikslaan voorkomen. Er bestaat een kleine kans dat Huizinga tegen Zoeter- meer haar rentree maakt door een par tij te spelen. Zeker is dit nog niet. Wernsen: "Heel misschien. Ze traint af en toe een half uurtje, maar durft nog niet voluit te gaan en heeft na afloop nog pijn. Maar het gaat in ieder geval vooruit." Om acht uur 's morgens speelden ze nog even in op de banen aan de Bos straat. Om negen uur 's avonds stap ten ze van de banen in Rotterdam. Een zwaarbevochten 2-6-overwin- ning rijker. TV Soest-Zuid blijft volop meedoen in de strijd om het kampioenschap. Voor de tennisclub zou het de derde titel in vier jaar betekenen, maai Soest-Zuid moet nog vier wedstrijden spelen. Twee partijen leverden de Soesters in: het enkelspel van Mariëlle van Soest (6- 0, 4-6, 6-3 na 3,5 uur) en de tweede mix van Arno Jellema en Sonja Huizinga (6-3, 4-6, 6-3). De zes overige punten kwamen terecht bij Soest-Zuid, maar de ploeg kreeg ze niet cadeau. Tegen Victoria moesten vijf drie-setters worden gespeeld en drie sets werden pas in de tie-break beslist. Het waren met name de banen in de havenstad die Soest-Zuid parten speelde. Hetgeen vooral bij de opslag van Jellema was te merken. Het service kanon ziet regelmatig zijn ingeslagen ballen hoog tegen het hek opstuiten, maar de zachte gravellaag voorkwam dat er snel kon worden gespeeld. Het was ook de reden dat Xander de Groot zijn taktiek na één set (6-3-verlies) wij zigde. In plaats van te aanvallen, sloeg hij net als zijn tegenstander meer slices en hij oogstte succes: 4-6, 2-6. Jellema verloor de eerste set ook, maar for ceerde een derde set, waarin hij de tie break gebruikte om de partij winnend af te sluiten. Randenbroeck is zondag een tegenstan der van formaat. De Amersfoorters ko men naar de Bosstraat toe. Zeven leden van AV Pijnenburg startten zondag in de marathon van Rotterdam. De wedstrijdlopers slaagden er, vermoedelijk door de aanwakkerende wind, niet in hun persoonlijke record te verbeteren, maar presteerden niettemin goed. De beste clubtijd van dit seizoen op de 42.195 meter werd geklokt door Jan van de Lee. Hij had minder dan drie uur nodig, maar zijn tijd van twee uur, 55 minuten en 21 seconden was net niet voldoende voor een eigen record. Rob van Waes (3.12.01) was goed op dreef en de debutant Peter Maier voelde zich thuis in Rotterdam, getuige zijn tijd: 3.36.07. Arjen Mout, die voor de tweede keer deelnam, was negen minu ten langer onderweg. Twee andere debutanten waren Nel Koster en Gerrit Sahertian die in het middenveld van de 9.300 lopers start ten. Hun 'bruto-tijden' waren 4.03.10 en 4.06.34, waarmee ze kunnen terugzien op een geslaagd optreden. Dit gold niet voor Marcel de Boer die zijn rentree na 25 kilometer moest afsluiten. Op het B-nummer van Rotterdam, de Rijnmondloop over 10 kilometer, ver scheen eveneens een aantal Pijnen burgers aan de start. Voor Mart van Hal was dit de eerste wedstrijd sinds enige tijd en met een eindtijd van net boven de veertig minuten kon ze tevreden zijn. Ook Piet Steenbergen en Gerard van den Berg liepen goed met een tijd van in de 47 minuten. Een flitsende start was voor hen niet weggelegd, omdat ze bij de start enkele duizenden deelne mers voor zich hadden en die 'meute' kwam natuurlijk langzaam op gang. Marion van den Broek startte het out- door-seizoen in Lisse in de wedstrijden om de Ter Specke Bokaal. Op de 150 en 300 meter bleef ze met 18.90 en 41.22 net boven haar persoonlijke records. Op donderdag 9 mei barst voor de 34ste keer de bedrijfssport competitie los. In sporthal Beuken dal bijten de recreatieve volley ballers het spits af; in dezelfde ac commodatie sluiten de finalisten van het zaalvoetbaltoernooi het jaarlijkse evenement af. Een basketbalavond, twee veldvoetbal- vier volleybal- en zaalvoetbalavonden kunnen de medewerkers van Soester bedrijven weer sportieve overuren ma ken en ervoor zorgen dat hun werkge ver niet in zijn hempie komt te staan, wetende dat het vochtverlies ruim schoots zal worden gecompenseerd. De programmaboekjes zijn in de afge lopen week door de organisatoren ver stuurd. Aan het volleybaltoernooi in Beukendal wordt meegedaan door 67 teams van 43 bedrijven. De speel avonden zijn de donderdagen 9 mei (derde klasse), 23 mei (derde klasse), 30 mei (winnaars derde klasse en dames) en 6 juni (eerste en tweede klasse). De organisatie is in handen van Stam/ SoVoCo. De aftrap van het zaalvoetbaltoernooi, waarvoor twintig teams van zeventien firma's zijn ingeschreven, is op maandag 13 mei. Ook wordt er onder leiding van SEC gespeeld op 20 mei en 3 en 10 juni. Plaats van handeling: Beukendal. Dezelfde sporthal vormt op dinsdag 14 mei het decor voor het basketbaltoer- nooi. Acht bedrijven vaardigen negen ploegen af naar de wedstrijden die zijn opgezet door The Red Stars. Traditiegetrouw is ook WZ'49 van de partij met het veldvoetbal op het terrein aan de Eemweg. Dit krijgt zijn beslag op de dinsdagen 21 en 28 mei. Vanaf de strafschopstip bepaalt Bram de Vries de eindstand op 3-1. Foto: Herman van Dam. Flikt Hees het 'em weer en promo veren de roodwitten voor het tweede achtereenvolgende maal via de nacompetitie? De kans is reëel na de 3-1-zege op Posta, waardoor de ploeg algemeen periode kampioen van haar klasse werd. VIOD uit Tienhoven vormt zater dag het laatste struikelblok. In deze wedstrijd kan Jaap van de Veer geen beroep doen op Edwin Lazonder en Robert Schadee die beiden een gele kaart 'met gevolgen' kregen. Aanvanke lijk bestond de vrees dat ook Jeffrey Dorrestein het promotieduel zou moe ten missen, omdat hij in de vijfde mi nuut een prent kreeg, nadat hij de bal met zijn hand had meegenomen. Ach teraf bleek de scheidsrechter hem een halve kaart te hebben gegeven voor spelverderf en dus mag Dorrestein mee doen tegen VIOD. En dit is een pak van het hart voor Van de Veer: "Jeffrey is de man in vorm, hij vormt bijna veertig procent van het ge- heel, al speelt ook Danny Brandenburg goed. Danny krijgt steeds twee man op zich, maar daardoor krijgt Jeffrey weer meer ruimte." Van de twee vleugelspitsen moet zater dag het meeste gevaar komen, te meer daar Van de Veer uit informatiebronnen heeft vernomen dat de backs van VIOD niet de beste schakels in het Tienhovense elftal vormen. De ko mende tegenstander beschikt daarente gen wel over twee gevaarlijke aanvallers en een prima centrum middenvelder. Feller Van Posta had Hees zaterdagmiddag in Den Dolder niet veel te vrezen. De Utrechters benaderden het niveau van het zomeravondvoetbal en Hees was feller. Bovendien vielen de eerste twee treffers van Hees op de juiste momen ten: een minuut voor en een minuut na de rust. Beide doelpunten kwamen op naam van Dorrestein die een vrije trap en een hoekschop van Lazonder met gevoel voor richting verlengde. De doelpuntenmaker miste later een strafschop die was veroorzaakt door Brandenburg, maar Posta deed het zelfde. Hans Uitdenboogaard ontze nuwde in één-tegen-één situaties tot driemaal toe een Posta-aanval en stompte de bal bij de strafschop uit de bovenhoek. Toen Posta voor de vierde keer voor hem verscheen, was dat teveel van het goede (2-1) en was Van de Veer even bang dat zijn elftal het alsnog moeilijk zou krijgen. Hij stuurde Schadee het veld in en zag tot zijn opluchting dat Dorrestein weer eens zijn hielen liet zien. De aanvaller werd aangetikt en Bram de Vries maakte vanaf elf meter geen fout: 3-1. De eerste afdelingsklasse (na de herin deling heet die volgend seizoen de vijfde klasse) is dichtbij. Hees staat er met één been in, maar VIOD kan het andere been nog tegenhouden. Waar de wed strijd wordt gespeeld, was bij de sluiting van deze editie van de Soester Courant nog niet bekend bij de redactie. Op zaterdag 8 juni zal ongetwijfeld een grote groep leerlin gen van de Desmond Tutuschool te vinden zijn in Hoogeveen. Daar worden die dag de Nederlandse kampioenschappen handbal voor basisscholieren gehouden en de Soester school mag meedoen. De Desmond Tutuschool heeft dit te danken aan de eerste plaats die ze vorige week woensdag haalde tijdens de provin ciale titelstrijd die werd gehouden bij Smeeing/BDC aan de Henriëtte Blaekweg. Bijna tweehonderd leerlingen verschenen er binnen de lijnen. Onder hen bevonden zich ook handbalsters van de Klimop die evenals de Desmond Tutuschool vorig jaar het handbal- toernooi van Smeeing/BDC wonnen. Op het kampioenschap van de provincie Utrecht konden ze die prestatie niet evenaren, want de Dr. K. Schilderschool uit Bunschoten bleek de sterk ste. Op de foto een actie tijdens een van de wedstrijden van de Klimop. Foto: Goos van der Wilt ATLETIEK AV Pijnenburg De eerste competitiewedstrijd voor B- junioren is voor AV Pijnenburg uitgelo pen op een recordregen. Zeventien per soonlijke records sneuvelden in Heerhugowaard. Opvallend waren on der meer de 800 meter van Vincent Hofmann (2.04.4), de 400 meter van Mathan Hoffman (57.2), het speer werpen van Eelco Koster (39.04) en het verspringen van Natasja Andriessen (4.91). Soester Bowling Vereniging Met een game van 196 heeft Richard van Leeuwen het seizoenrecord in han den genomen. Hij verbeterde zijn eigen record met vijf pins. Met de Bowling Boys gaat hij nog steeds aan de leiding bij de jeugd. Ook Leonie van Slooten (126) en Alex Davelaar (98) gooiden beter dan ze ooit hadden gedaan. De Springbokken Melissa Lamphen is clubkampioen ge worden van de jazz-afdeling van De Springbokken. De zevenjarige Soestse was al de beste in de jongste groep. In de leeftijdsgroep 8-11 jaar won Caroline Higler, gevolgd door Bianca Eek en Danielle Rekelhof. Bij de 12-14-jarigen won Joyce Brouwer, maar zij moest haar clubtitel wel afstaan aan Lamphen. In de oudste leeftijdsgroep werd de eerste plaats in de wacht gesleept door Sabrina van 't Net. VOETBAL Hees Door een 4-0-overwinning op KVVA sleepten de A-junioren het kampioen schap binnen. Een leuke binnenkomer voor trainer Ron Daselaar die de ploeg dit seizoen voor het eerst onder zijn hoede had. De junioren speelden een constant seizoen en hadden alleen na de winterstop een korte terugval. Met so lide spel werden de laatste wedstrijden echter in winst omgezet en bouwde Hees een onoverbrugbare voorsprong op. De doelpunten tegen KWA vielen allemaal voor rust. SEC Voor de competitie werden er dinsdag en zaterdag wedstrijden gespeeld. Zater dag zelfs drie derbies, bij de onderbouw wist de F2 te winnen en gingen de beide wedstrijden van de C-junioren verloren. De meest opvallende prestatie werd ge leverd door de BI. Na de winst van vo rige week werd ook nu van Spakenburg B2 gewonnen. Voor rust scoorden Richard Rademaker en Sebastiaan Verheyen (2-1). Na rust bepaalden Joost Kroeze en Eric van den Brakel de eindstand op 4-1. VVZ'49 Deze zaterdag bracht VVZ'49 twee kampioenen. De Al haalde in een boeiende en spannende wedstrijd tegen Roda'46 A2, het kampioenschap bin nen. De Al, spelend in de regionale competitie promoveert door dit kam pioenschap naar de hoofdklasse regio naal! Dit is bij WZ'49 nog niet eerder voorgekomen. Na een moeizame eerste helft was de ruststand 0-0; de tweede helft liep van een leien dakje: 4-0. Ook de Cl werd kampioen. In een mooie wedstrijd tegen de Glind Cl werd de uitslag 9-0, onder meer door een hattrick van Thijs de Boer. Shot heeft de organisatie in handen van de Gooische Jeugdmeer kampen die op zaterdag 4 mei wor den gehouden in het Orlando-ge- bouw aan de Di Lassostraat. Er staan vier titels op het spel. De finale is voorafgegaan door twee voorronden. Daarin bleven drie jeugdspelers van de Soester tafeltennisvereniging op de been. Paul en Erik Merkus behoren tot de acht finalisten in de eerste klasse en Stephan Huisman plaatste zich voor de eindronde van de tweede klasse. De wedstrijden beginnen om 10.30 uur en de prijsuitreiking volgt om 16.00 uur. Iedereen is welkom. Onder de ruitenwissers van twee auto's heeft de politie vorige week een bon achtergelaten. De bestuurders hadden hun wagen op de Van Weedestraat ge parkeerd langs de gele streep en die stroken zijn bestemd voor vrachtwagens die laden en lossen. In de bowlingcompetitie heeft Wijnand Zoutendijk zijn persoon lijk record verbeterd. De speler van Boule d'Or kwam uit op een game van 204. Mede dankzij de prestatie van Zouten dijk won Boule d'Or met 5-0 van No Name. Nieuwe persoonlijke records werden eveneens gegooid door B. den Ouden (193) en L. Franken (199). voor de Zo snel mogelijk vergeten en nooit meer aan denken. Aldus luidt de moraal voor SEC van de thuis wedstrijd tegen WZA. De Amers- foortse titelkandidaat overklasten de Soesters op veel fronten en won nen verdiend met 1-5. De eindstand was allesbehalve geflat teerd, want VVZA kreeg nogal wat kansen. Met goed positiespel, overtui ging in de persoonlijke duels en linke lange halen maakten de gasten het SEC bijzonder moeilijk. Net nadat de groenwitten enkele keren lekker hadden getikt, werd het 0-1. In de twaalfde minuut kwam er weer zo'n lange trap, waarna Job Schoonebeek profiteerde van een misverstand tussen René van den Deijssel en Edwin van de Luitgaarden. Een kwartiertje later werd het 0-2, omdat Van de Luitgaarden de bal los liet en Mark Visser meteen in de buurt was. Het doelpunt viel overigens na een onterecht toegekende hoek schop. SEC bracht nauwelijks gewicht in de schaal. Een enkeling, zoals Michael van de Broek, speelde goed, maar met het feit dat de meeste andere spelers wel eens balcontact hadden, was meteen al les gezegd. WZA stoorde de opbouw voortdurend en aan aantal Seccers kon daartegen niet uit de voeten. Peter van den Berg had een minuut voor rust moeten scoren, toen hij vrij voor de keeper verscheen (over) en aanvoerder Van den Deijssel had direct na de hervatting pech dat de Amersfoortse doelman bij de les was, maar verder liet SEC niets zien. Tussen de 54ste en 62ste minuut deelde WZA de genade klap toe: 0-5 en het wachten was op meer doelpunten. WZA, dat gegroepeerd speelde, kreeg de mogelijkheden daartoe, maar een complete afgang bleef SEC bespaard. De ploeg kreeg zelfs een blijk van troost van scheidsrechter C. Koning, toen in valler Cees Dorrestein viel in het zes tienmeter gebied. Van den Deijssel wiste de 'nul' uit, maar het was een zeer schrale troost. Het is voorjaar en dus kruipen de triathleten uit hun schulp. Na de voorbereidingen op het nieuwe sei zoen heeft De Schieter introductie trainingen georganiseerd, die van 8 tot en met 12 mei worden gehou den. Zowel geoefende sporters als beginners krijgen de kans om een kijkje te nemen in de keuken van de triathlonvereniging. Zwemmen, fietsen en hardlopen zijn de ingrediënten die een speciaal opgeleid trainerskorps bereiden en waarvan op vrijblijvende wijze kan worden geproefd. Bij De Schieter staat vooral de recrea tieve beoefening van deze combinaties- port hoog in het vaandel geschreven. Instroming op elk niveau is mogelijk. Voor het merendeel van de leden geldt dat ze beschikt over normale fysieke mogelijkheden. Bij De Schieter kunnen die, spelenderwijs, tot aanmerkelijk ho gere prestaties leiden en uiteraard kun nen nieuwe leden na verloop van tijd doorstromen naar de wedstrijdgerichte training. Vier gratis trainingen voor nieuwkomers heeft de Soester vereniging georgani seerd, zodat de belangstellenden kun nen kennismaken met triathlon. Op woensdag 8 mei kan van 21.30 tot 23.00 uur worden meegedaan aan een zwemtraining in Aqua Indoor. De dag daarna is er een looptraining van 18.45 tot 20.15 uur op de atletiekbaan van AV Pijnenburg. De Schieter pakt de draad op met een fietstraining op zaterdag 11 mei van 9.30 tot 11.30 uur. Deze trai ning vindt plaats op De Vlasakkers en er wordt vooraf verzameld bij restaurant 't Hoogt. Tot slot geeft De Schieter op zondag 12 mei van 9.00 tot 12.00 uur een combinatietraining van zwemmen en fietsen. Mensen die meer informatie willen heb ben, kunnen contact opnemen met Henk Schaak (tel. 5414180), Frank de Groot (tel. 6016273) of Dennis Moer man (tel. 0346-351117). Triathleet Frank de Groot van De Schieter liep zondag de marathon van Rotterdam. Twee weken na een soort gelijk avontuur in Antwerpen (2.53.43) finishte hij opnieuw onder de drie uur. In Rotterdam stopte de klok voor de Soester na twee uur, 59 minuten en 39 seconden. Wedvlucht: St. Ghislain; Datum: Zaterdag 27 april; Afstand: 218 ki lometer; Wind: variabel. PV DE ZWALUW Aantal duiven in concours: 921; Win nende duif: R. van 't Net; Gemiddelde snelheid winnende duif: 1.318 meter per minuut. R. van 't Net 1 15 16 21 22 32 57 62 67 70 86 107 111 116 145 152 161 163 176 205 218 227; E. v.d. Brakel 2 9 10 11 17 30 31 39 53 91 97 104 106 134; A. de Bes 3 12 25 27 28 36 43 52 72 75 112 119 177 199 202 211 213; J. v.d. Brakel Zonen 4 7 19 34 40 49 61 66 74 78 85 95 98 120 126 143 165 215 228; B. Roest 5 35 56 162 197 207 222; J.A. Vogel 6 8 13 23 58 82 175 230; H. van Es 14 46 90 109 124 131 154 168 191; J.W.E. Stam 18 26 51 54 59 73 80 83 88 100 101 113 117 129 136 146 156 157 183 190 194 214; Th. Wigtman 20 24 64 68 105 147 148 166 185; L. Vogel 29 89 108 158 169 182 203; G. Rijksen 33 44 114 118 140 141 144 171 181 204; H. Huisman 37 38 45 55 132 133 153 174 180; J. v.d. Belt en Klzn 41 60 93 128 149 201 208; C. Kamphorst 42 79 206; A. Rookhuizen 47 84 92 96 167 172 179 192; J. Duijst en Zn 48 81 130; H. Vonk 50 65 87 110 125 138 150 178 224; W. van Dorrestein 63 94 164 210 225; Gebr. De Bruin 69 71 99 115 155 159 187 189 200 219 221; H. Toonen 76 123 127 209 223; R. van Homsveld 77 122 184; Comb. Jaron 102 196 216; H. de Bree 103 121 139 142 186 193; R. van Egdom 135 195 198; J. van Dijk 137 PV DE VRIENDSCHAP Aantal duiven in concours: 472; Win nende duif: mevrouw Altenaar Zn.; Gemiddelde snelheid winnende duif: 1.307 meter per minuut. Mevr. Altenaar Zn 1 4 6 10 17 20 33 39 46; B.G. Schimmel 2 24 29 30 48 50 53 61 62 71 94 103 106 107 114; Altenaar/Reijerse 3 18 63; A. Dijkstra 5; H. v.d. Veen 7 28 35 56 72 93 104; J. van Groningen 8; R. Eimers 9 34 42 68 74 95 96 98 99; J.W.S. Büchner 11 14 40 49 54 73 105; B. Huizinga 12 44 52 89 101; Kamerbeek/Rauch 13 16 21 23 43 45 60 66 88; Vaessen/Veenendaal 15 19 47 51 82 118; T. Kok 22 77 84 112; C.P. Jak 25 38 80 110; J.C. Wijnands 26 36 41 65 81 91 117; J. Kortland Zn 27; J. Beijer 31 83 87 92 100 109; C.E.J. Kaats 32 86 90 113; W. Cochius 37 69 76 97 102 108 111 115; C. Bokma 55 67 85; Comb. Westerveld 57; A.B. Grift 58 78 79; J. Rauch 59 70; W.H. van Drie 64; R.W. Scheffers 116. Tijdens wedstrijden in Spaarne- woude hebben Henny Schoor uit Soest en haar Labrador Retriever de eerste prijs in de wacht gesleept. Lucinda Princess of Bellever won de 'workingtest' in de BI-klasse. De proe ven voor de 26 deelnemende honden bestonden uit het apporteren van dummies uit het water en dichte dek king. De hond van Henny Schoor was het jongste huisdier in het deelnemersveld. WOENSDAG 1 MEI Zaalvoetbal 20.00 uur Madjoe-DVS/De Kuil (Hui zen) VRIJDAG 3 MEI Zaalvoetbal 20.00 uur Nederhorst-Hees (Neder- horst) ZATERDAG 4 MEI Voetbal 14.30 uur VVOP-VVZ'49 (Voort huizen) 14.30 uur DWSV-SEC (Utrecht) ZONDAG 5 MEI Hockey 12.45 uur MHC Soest (D)-Gooische (Koningsweg) 14.30 uur MHC Soest (H)-Qui Vive (Koningsweg) Tennis 10.00 uur LTC Soestdijk-Zoetermeer (Schrikslaan) TV Soest-Zuid-Randenbroeck (Bos straat) Voetbal 14.00 uur Soest-Hercules (Bosstraat- Oost) 14.00 uur LW-SEC (Laren) MAANDAG 6 MEI Bowling 18.30 uur Competitie Soester Bowling Vereniging, ook op dinsdag vanaf 19.00 uur (C-drie) Volleybal 18.30 uur Gemeentelijk volleybal toernooi (Beukendal) VELDVOETBAL 1. Teus Verwoerd (SEC-za)24 2. Marcel van Essen (WZ'49)17 3. Jeffrey Dorrestein (Hees)10 4. Gerard Becker (WZ'49)12 Danny Brandenburg (Hees)12 6. Peter van den Berg (SEC-zo)10 Jeffrey Dorrestein (Hees)8 7. René v.d. Deijssel (SEC)7 Edwin Lazonder (Hees)7 9. Peter de Jong (SEC-zo)6 1. Arnold Broertjes (DVS)41 2. FredBos(SEC)44 3. Zeki Kurt (Firtina'93)....31 4. Mustafa Aksit (Firtina'93)23 5. Johan Blankenberg (SEC)20 6. René de Bree (Firtina'93)18 7. Saban Aksit (Firtina'93)16 8. Koen Stanton (SEC)15 9. Michel Vlaswinkel (DVS)"14 10. Eric Looijsen (DVS)12

Soester Courant | 1996 | | pagina 19