Oest! I y Hulleman optiek Oogzorg A :[acWëëlj_ jbcbs®*~ 'Kerk-zijn reikt heel wat verder dan de muren van het kerkgebouw' Veel oude ambachten in Kerkebuurt J^Vafi Breukelen Vast-goed WANT-GARDE ÜÜMR fe itt> Soest/j Deel van Soest zit tijdelijk zonder signalen kabelnet Soestand over snurkcentrum en kunstuitleen in Soest Inschrijving avondvierdaagse Radio Soest heeft financieel goed 'geboerd' in 1995 PAGINA4 3765 EE Soest 4617/601 06 47 WOENSDAG 8 MEI 1996 SOESTER COURANT PAGINA 5 DE TROMSLAGER De salade-en koud buffet specialist Meningen .^^^^vanleze^J Papa -W -aU'udde AANBIEDING VAN DE MAAND: MEI en JUNI Bel nu voor een afspraak: 035 - 602 69 14 (ook 's avonds!) Pastoraal werkster Sabine Nijland: Ook ANWB, muziek en dans op Hemelvaartsdag PETERS J Makelaardij L3EJ De makelaar die perfect voor u werkt! Maatwerk op de huizenmarkt De koper moet 't vooral van de snelheid hébben Vrijdag live vanuit C-drie Op 20, 21 en 22 mei in De Praatpaal Omroep zoekt verslaggevers Wie personeel zoekt leest de Soester Courant Filmclub mr /Staf Voorlichting AV Soest 60 93 450 voor: steinweg 95. ;hebbenden een gemotiveerd be at bezwaarschrift worden gericht st. Het bezwaarschrift moet bin- ;ediend. fïnitief vaststellen rag van f 18.500,—. hting het restant subsi- en van f 1.850,—. /erslag en toelichting eggen voor de raads- 7inanciën c.a. ining verlenen: ;n zijn voor ambulante iet toenemende gebruik iers van openbare ruimte >r voetgangers ïrruimte op het binnen- en. 1 van bijgevoegde concept- •rden. regime in het leven roepen ers zodat die tijdelijk op de parkeerplaatsen kunnen i brief vermelden. eeldende Kunst berichten lit moment niet verder be- uitgewerkt; dat het gebied ingen in het gebied sinds /ordt vastgelegd; dat t.z.t. i de wijk zal worden na- tomateriaal gebruikt wordt /an een boekje. aanvrager over regeling irage vrijwaring planschade. ng bevredigend wordt ckoord met plan; overi- bestemming van de ber- :e bestemd worden voor ovenwoningen - er wel af- :en. Antwoorden conform aanpassen conform de met ingang van schooljaar ikking uitvaardigen van reding van de geluids- t een maximum van Danscentrum Gerla y biedt u in de maanden imei en juni de gelegenheid diverse korte danscursussen te volgen: Bruidscursus Voor hen die op hun bruiloft de dansavond willen openen (5 lessen) Argentijnse tanao 'n Andere tango dan u gewend bent (6 lessen) Rock Roll Boogie Woogie style (6 lessen) Oude dansen Leer vijf verschillende oude dansen waaronder de Valeta (6 lessen) Kennismakingscursus U bent al jaren bezig uw man mee op dansles te krijgen? Voor 5 weken moet dat lukken! (5 lessen) Aanvang van de danscursussen omstreeks 15 mei 1996 Voor informatie en inschrijving: DANSCENTRUM GERLA ALBERT CUYPLAAN 198® - SOEST Telefoon: (035) 602 28 11/602 03 04 voor particulieren en bedrijven! 035-6022871 Steenhoff straat 58 Maandag 22 januari 1996, de dag die ik nooit vergeet. Mijn vader heeft toen een zware hartinfarct gehad. Mijn ouders en ik wonen zelf in Soest en mijn vader was in Maastricht. Een heel eind weg dus. Mijn moeder werd opgebeld en is er gelijk heen gegaan. Er werd haar verteld dat haar man in het ziekenhuis lag en verder niets. Ik zat op school en wist van niets. Toen ik eenmaal thuis was hoorde ik het. Ik ben door mijn familie opgevangen. Ik heb een week bij mijn zus en zwager in Geldrop geweest. Dicht bij mijn vader. Het gaat nu wel weer wat beter met hem. Ik ben niet altijd even lief voor mijn ouders. Maar ik HOU toch heel veel van hen. Chantal Treffers :keurd: ïvrouw A.G.M. van de Von- ïeffing en de invordering van licatie voor een ieder ter inza- Raadhuisplein 1 te Soest (ka- ad voorstellen geen besluit te nemen. de voorgenomen alterna- or het parkeren van vracht- keeroverlast in woonwijken |f. iel aan huis" met ingang 1996 voortzetten, voorals- >eriode van 1 jaar. met bijgevoegde brief eren overleg, koppeling van j iding Utrecht-Baarn aan het en alsmede het onderzoek itief: doortrekking naar verslag 1995 en Jaarver st berichten dat het voor- itatiesaldo (f 17.220,—) mag gevoegd aan de reserve e inrichting in 1996 van in het gemeentehuis; )95 vaststellen op l en resterende 10% (4.000,-) aan Radio Soest; r inzage voor de commis- ën c.a. Iruimte 1996/1997 ter kennisname aan de Inwoners van Soest-Zuid, Soestduinen en Soesterberg zijn woensdag tijdelijk verstoken geweest van signalen van de televisiekabel. De storing ontstond, doordat tijdens graafwerkzaamheden op de Birkstraat een breuk ontstond in een kabel van de centrale antenne inrichting. Dit was om half vier 's middags, ongeveer vijf uur later was het euvel verholpen. De breuken werden in instantie proviso risch hersteld, waarbij de verkeerde ein den aan elkaar waren geknoopt. Nadat medewerkers van de REMU de kabels op de juiste wijze aan elkaar hadden bevestigd, was er in de genoemde wij ken nog steeds geen sprake van doorgifte van signalen. Uit onderzoek bleek dat de zekeringen in de wijk- verdeelkasten waren doorgeslagen. Na dat deze waren vervangen, konden de inwoners van Soest-Zuid, Soestduinen en Soesterberg weer normaal televisie kijken. Jan de Rooystraat 36 - SOEST nte' Moederdag? Ontbijt op bed en een cadeaubon voor de salon Bij inlevering van deze advertentie f 10,- korting op alle cadeaubonnen en bij een afslank/cellulite-behandeling de 1 Ie behandeling GRATISI Sinds afgelopen zondag is pastor Sabine Nijland officieel als pasto raal werkster verbonden aan de vier katholieke parochies van Soest. Ze werd in een feestelijke viering in de Petrus en Pauluskerk geïnstalleerd door deken Frans Zwarts, in aanwe zigheid van al haar Soester colle ga's. Feitelijk is Sabine (29) al een paar we ken werkzaam in het pastoraat in Soest. Dat is niet zo simpel, omdat ze voorals nog dagelijks op en neer moet reizen tussen Soest en haar woonplaats Zeddam (in de Achterhoek), waar ze ook geboren en getogen is. Soest is haar eerste parochie en Sabine is in dat op zicht dan ook "kersvers". Aanvankelijk zag het er ook niet naar uit dat ze haar levensvervulling in het pastoraat zou vinden. Sabine is - als je 't zo mag noemen - een (beetje) "late roeping", want eerst volgde ze een op leiding voor verpleegkundige. Op de middelbare school (in Doetinchem) had ze al wel belangstelling voor theologie, maar dat leek haar - toen althans - toch te veel een studie voor "heilige boon tjes", en dat was ze niet, ondanks het feit dat ze volop actief was in de kerk, bij voorbeeld in het koor en het jeugdwerk. Haar niet al te denderende resultaten op het gebied van wis- en natuurkunde stonden de medicijnenstudie in de weg en daarom koos ze uiteindelijk voor de verpleegkunde, aan de HBO-V in Nijmegen. Het pastoraat leerde ze - lang een omweg - overigens van dichtbij ken nen tijdens een stage in Afrika (Zam bia), waar ze een aantal maanden mee liep met de missiezusters in de opvang van o.a. aids-patiënten. Na terugkeer werkte ze een jaar als ver pleegkundige, o.a. op de kinderfafdeling van een ziekenhuis in Arnhem, maar echte bevrediging gaf dat werk haar Voor de 21ste keer wordt op don derdag 16 mei (Hemelvaartsdag) in de historische Kerkebuurt van Soest de Oude Ambachtenmarkt gehou den. Ook dit jaar is de Stichting Markt Oude Ambachten er in ge slaagd een aantal nieuwe elementen aan het grootste marktgebeuren toe te voegen. Zo kan men de hele dag op verschil lende plaatsen het "Gheselscap goet ende fyn" tegenkomen. Deze groep is gespecialiseerd in oude Nederlandse volksmuziek en begeleidt zichzelf daar- I bij op oude instrumenten zoals de draai- I lier, luit en trekzak. I Liefhebbers van oude militaire unifor- men komen ook aan hun trekken. In I een speciale stand vindt men namelijk I oude uniformen die de militairen vroe- ger in deze omgeving droegen. Een aan- I tal paarden is aanwezig, zodat kinderen I een stukje kunnen rijden. Het jubileum j van de Wegenwacht vindt men ook op j de markt. Een groot aantal oude wegen- wacht-wagens staat op het terrein langs I de Peter van de Breemerweg. Dauwtrappen Het evenement op Hemelvaartsdag be gint traditiegetrouw met dauwtrappen. Tbssen 5.00 en 6.00 uur kan men ver trekken voor een fietstocht van onge veer 28 kilometer. De start is bij de schaapskooi op het erf van de familie Van de Grift aan de Ferdinand Huycklaan. De deelnemingskosten zijn 2,50 gulden. Elk jaar wordt een nieuwe fietsroute gemaakt die langs bekende, maar ook langs onbekende plekjes in en rondom Soest voert. Ambachten De Ambachtenmarkt begint om 10.00 uur en eindigt om 17.00 uur. Zo'n tach tig verschillende oude handwerken wor den door het organisatiecomité naar Soest gehaald. Een kleine opsomming: Klompenmaken, midwinterhoorn ma ken, goastokken maken, manden vlechten van wilgetenen, Grolsche wan ten en mutsen breien, houtsnijden en gutsen, kantklossen, zeishanen, stoelen- matten, knipmutsen maken, bijenkorf vlechten, Staphorster stipwerk, glas blazen, tingieten, koperslagen, hout- draaien, beeldengieten, rietdekken, net ten boeien, spinnen, zadelmaken, mos terd maken, boterkarnen en potten bakken. Ook op schildersgebied is één en ander te zien. Zo zijn er demonstraties van Hindeloper schilderkunst en Delfts blauw schilderen. Verder worden kaar sen beschilderd en zijirwkramén met portretknippen en poppenmaken. Op een terrein van de Peter van de Breemerweg laat men met een dors machine zien hoe vroeger het graan werd bewerkt. Ook wordt hier op de ouderwetse manier, dus met het paard, geploegd en geëgd. Op ditzelfde terrein toont de ANWB de geschiedenis van de Wegenwacht. Dansgroep Dit jaar komt de folkloristische dans groep "De Klepperklumpkes van 't Wal- fort" uit Aalten in de Gelderse Achter hoek de Oude Ambachtenmarkt op fleuren. Deze ruim veertig jaar oude dansgroep demonstreert de dansen in de originele Achterhoekse klederdracht, zoals deze werd gedragen rond 1900. Het dansrepertoire kent een dertigtal oude, meest Achterhoekse en Twentse dansen, die dateren van rond 1900. Opvallend aan hun dracht is de knip muts van de vrouwen. Het optreden van de dansgroep wordt afgewisseld met poppenkastvoorstellingen voor de jeugd. Ook is er speciaal voor de jeugd een aantal stands ingericht met kleinvee. "Ons uitgangspunt was een huis met praktijkruimte voor mijn vrouw. En dan liefst een drive-in woning. Makelaardij Peters begeleidde ons voortreffelijk. Vanaf het begin hadden we een vaste contactpersoon. Die bracht het koopproces direct in een hogere versnelling. Wij konden bij voorbeeld niet altijd snel ter plekke zijn. Het gebeurde dus dat Peters De heer H. ten Brinke uit Soest. voor wonen in de groene zone Birkstraat 87, 3768 HD Soest, Tel.: 035 - 60 16 251 niet. Sabine: "Als verpleegkundige ben je vooral bezig met zeg maar technische vaardigheden. Ik merkte dat ik nauwe lijks toekwam aan een gesprek, terwijl ik ook ontdekte dat ik het werk in de pa rochie toch eigenlijk het leukste vond." 'Verdieping' Uiteindelijk koos ze dan ook voor de theologie, al ging het haar daarbij niet in de allereerste plaats om het pastoraat, maar vooral om voor zichzelf "verdie ping" te vinden in haar geloof, zoals ze zegt. "Wat ik eigenlijk zocht - spiritua liteit - vond ik in de theologie niet, want daarvoor is de studie toch eigenlijk te wetenschappelijk, maar wel de weg er naartoe. Op die manier groeide geleide lijk m'n interesse voor het pastoraat, en achteraf ben ik er heel blij mee. Ik heb er in elk geval nog geen spijt van." Na de voltooiing van haar studie kon ze kiezen uit een aantal vakatures, waaron der Soest.' Dat ze daarvoor koos had iets te maken met de "sfeer" van het dorp en de natuurrijke omgeving. "Ik ben echt een dorpsmens, opgegroeid aan de rand van het bos. In Soest, al is het inmiddels bijna een stad, vind je dat terug." Ook het feit dat pastor Wil Veldhuis hier inmiddels werkte was voor haar een factor van belang. "Ik heb les van hem gehad, fundamentele theologie, en kon goed met 'm opschieten." Ze was ove rigens de_ "eerste klant" van pastor Jan Houben uit Soest, die sinds dit jaar na mens het bisdom de aankomende pas toraal werkers begeleidt. Als zijn op volgster is ze in principe werkzaam in alle vier parochies van Soest, met als speciale "werkvelden" de parochies Pet rus en Paulus en Heilige Familie, samen met pastor Wil Veldhuis. Op den duur is het de bedoeling dat ze min of meer de "wijkpastor" van de Petrus en Pauluskerk zal zijn. "Maar daarvoor moet ik me eerst nog een poosje inwer ken," aldus Sabine. Vanuit de basis De kerkelijke regels schrijven voor dat ze als pastoraal werkster niet de sacra menten mag bedienen. Sabine vindt het jammer dat ze daardoor geen "echte" priester kan zijn, ook al heeft ze de vol ledige opleiding gevolgd. "Ik vind het persoonlijk ook onterecht, maar het is niet zo dat ik daarvoor de barricaden op ga. Het moet op den duur wel verande ren, maar dan op een geleidelijke ma nier, vanuit de basis. Het kost moeite en pijn, maar ja - het helpt niet of je er kwaad om wordt." De functie "pastoraal werker" is naar Sabines overtuiging eigenlijk een soort nood-oplossing. Ze is er ook niet zo ze ker van of de functie - als het priester tekort ooit misschien nog eens zal zijn opgeheven - nog gehandhaafd zal wor den. Die gedachte vindt ze, zoals ze toe- Pastor Sabine Nijland, "onder de hoede" van de apostelen Petrus en Paulus. Makelaardij de bezichtiging al geregeld had, voordat wij wisten dat het betreffende huis in de verkoop was. Door die alerte, snelle werkwijze hadden we in korte tijd een drive-in met een fraaie ligging en representatieve parkeergelegenheid voor de zakelijke aanloop. De verkoop van ons oude huis ging al even voortvarend. Verkopen en kopen van een huis doe je hooguit een paar maal in je leven. Een goede adviseur is dan goud waard!" geeft, wel een beetje frustrerend, maar ze staat liever stil bij wat er wél moge lijk is. "Daar wil ik positief mee om gaan." Een echte feministische theologe is ze niet, al heeft ze alle begrip voor vrou wen die wat moeite hebben met de tra- ditioneel-bijbelse omschrijvingen van God als vader en de medegelovigen als zonen en broeders. Voor haar moeten die termen "inclusief' worden opgevat; het gaat dus net zo goed om moeder, of dochter en zuster. Ze is trouwens heel blij dat Marie-José, de eerste vrouwe lijke pastor van Soest, het pad al een beetje voor haar geëffend heeft. Kerk-zijn, geloof en godsdienst, voor Sabine is dat vooral een zaak van "de basis". God is te vinden bij de mensen die door de rest van de wereld vergeten worden, vindt ze. "Mensen die eigenlijk geen toekomst hebben, maar toch nog iets van hoop. God is bij de mensen die zelf een kruis te dragen hebben. Dat klinkt misschien wat 'heilig', maar zo zie ik m'n werk: er zijn voor mensen die het moeilijk hebben..." Vergeleken met Zambia hebben de mensen in Soest het - in het algemeen gesproken - doorgaans niet, al te moei lijk, beseft ze. "Misschien ga ik ook nog wel eens terug naar Afrika, maar eerst wil ik groeien in het basispastoraat en zoeken naar een vorm van religieus le ven die bij mij past." Naar buiten Kerk-zijn reikt volgens Sabine ook heel wat verder dan de muren van het kerk gebouw. De toekomst van de kerk ligt volgens haar dan ook vooral in de rich ting van het diakonaat. Ze is bijvoor beeld ook erg geïnteresseerd in de oe cumene en het kontakt met jongeren en buitenlanders. "Als je alleen de liturgie centraal stelt bereik je op den duur een steeds kleinere groep mensen. Als je juist meer mensen wilt bereiken zul je als kerk dus meer naar buiten moeten treden. De prangende vraag is alleen: hoe? Wantje kunt bijvoorbeeld wel zeg gen dat de kerk de jongeren moet op zoeken in hun eigen situatie, maar om daarvoor nou in de disco te gaan zitten gaat me toch ook wat ver..." Pas vorige week kreeg ze de sleutel van haar woning in Soest en er moest dan ook nog het een en ander gebeuren - sauzen en behangen, bijvoorbeeld - voordat ze zich volledig aan haar nieuwe job kon gaan wijden, al was ze de afge lopen weken al druk in de weer. Sinds afgelopen zondag is ze echter volop in functie en vanaf nu zal (niet alleen ka tholiek) Soest haar zeker nog zeer regel matig tegenkomen. Aanstaande vrijdagmiddag (10 mei) vindt in C-drie een nieuwe aflevering plaats van de actuele talkshow "Soestand". Het pro gramma wordt vanaf 17.00 uur rechtstreeks uitgezonden door Radio Soest. "Soestand" is ditmaal gewijd aan twee actuele ontwikkelingen in de Soester samenleving. In de eerste plaats het nieuwe snurkcentrum, dat de keel/neus/oor-specialisten van Molendael onlangs in het ziekenhuis zijn gestart. Een van hen, de KNO- arts Van Dishoeck, komt daarover aan de praat met Leen Cramer. Het discussie-onderwerp van deze Soestand-aflevering is de wankele positie van de Kunstuitleen, een van de instellingen die het culturele kli- - maat in Soest bepalen. Maar hoe lang nog, is de vraag die gespreks leider Guus Kruis zal voorleggen aan enkele politici - de gemeenteraads leden Ellen Huberts (VVD), Besseline Gerritse (CDA) en Jan Visser (GroenLinks-PS) - en andere betrokkenen, zoals de nieuwe direc teur van de openbare bibliotheek (waaronder de Kunstuitleen valt), Riana Luiks. "Haalt de Kunstuitleen 1997, of gaat de kunst in Soest al dan niet snur kend ten onder?", is de centrale vraag, want opnieuw pakken don kere wolken zich samen boven deze instelling. De abonnementsprijzen zijn onlangs, nadat de gemeenteraad flink gesneden had op de subsidie, fors verhoogd en er moet een flink aantal nieuwe abonnees bijkomen om de Kunstuitleen deze politieke doodklap te laten overleven. De muziek wordt, als vanouds, ver zorgd door Semmy Prinsen en een of meer collega-musici. De column "The Talk of the Town" is ditmaal afkomstig van gastcolumnist Jan Pieter Lokker, in Soest vooral be kend als CDA-raadslid. Soestand begint direct na het nieuws van 17.00 uur in het expo-café van C-drie aan de Willaertstraat. Publiek is welkom. De toegang is gratis; de verteringen zijn dat niet. plaats adres woning indeling 4-KAMERAPPARTEMENT MET BERGING Soest VAN GOYEN1 AAN 4-kcmeroppaftement op de le etage, met berging op de begane grond., hol, toilet, moderne keuken, douchecel, wopnkqrher/ bijkeuken en 2 slaapkamers algemeen dit appartement, verkeert in goeae staat van onderhoud. De servicekosten bedrogen f 364,00 p/m Gevraagde koopsom zolder plaats Soest adres VAN HAMELSTRAAT woning aan woonerf gelegen, moderne middenwoning met tuin en berging op 135 m2 grond indeling hal, toilet, m.k., futrne woonkamer met open haard, moderne keuken niet inb.app, en ruime kelder verdieping 3 sl.kamers, overloop, badkamer met iigbod en 2e toilet met voste trap en ruime 4e slaapkamer MODERNE MIDDENWONING MET TUIN EN BERGING Gevraagde koopsom Koninginnelaan 40, Postbus 471 3760 AL Soest j Hypotheken Tel 035-6017962 Fax 035-6026061 I Onroerend-goed i Assurantiën Wie zich van te voren inschrijft voor de vijftiende editie van de Soester avondvierdaagse spaart twee gul den uit. In mei kan men zich aan melden voor vijf gulden, terwijl op de eerste wandeldag (3 juni) de in schrijvingzeven gulden kost. De voor-inschrijving is op maandag 20, dinsdag 21 en woensdag 22 mei, telkens tussen 19.00 en 20.00 uur in De Praat paal in het wijkcentrum Soesterveen aan de Smitsweg. De avondvierdaagse begint op maandag 3 juni en eindigt met het défilé op don derdag 6 juni. In verband met het derde lustrum van de Soester avondvierdaagse heeft het organisatiecomité eenmalig routes van 15 kilometer uitgezet. Wie voor deze afstand kiest, moet op maan dag, dinsdag en woensdag tussen 17.30 en 18.00 uur starten. De overige deel nemers hebben tot 18.30 uur de tijd om op pad te gaan. Op de laatste avond lo pen alle deelnemers (5, 10 en 15 kilo meter) een gezamenlijke route, alvorens ze zich bij de brandweerkazerne aan de Lange Brinkweg verzamelen voor het défilé naar het gemeentehuis. De routes van de avondvierdaagse voe ren de deelnemers ditmaal door de Kroondomeinen rond paleis Soestdijk, de polders en Lage Vuursche. Voor de laatste avond is een route door Soest uitgezet. De organisatoren verzoeken de deelne mers vriendelijk op de fiets te komen. De tweewielers kunnen in de hal van de firma Van Asch aan de Industrieweg worden gestald. De hal vormt tevens het vertrek- en eindpunt van de wandelt ochten. Ouders die bij basisscholen ervaring hebben als verkeersbrigadier worden verzocht assistentie te verlenen op over- steek-locaties. Voor aanmelding of in formatie kan de info-lijn worden gebeld, tel. 6238801 (b.g.g. 6026289). OOGMETING - OOGDRUKMETING - CONTACTLENZEN Register-optometrist - Contactlensspecialist A.N.V.O. BURG. GROTHESTRAAT 10 - SOESTDIJK - TELEFOON 035 - 601 38 59 's Maandags gesloten. v Radio Soest heeft financieel gespro ken een goed jaar achter de rug. De lokale omroep is er in 1995 zelfs in geslaagd geld over te houden. Ze mag dat van het College van B. en W. houden. Uit het jaarverslag blijkt dat de omroep door een zuinig beleid het jaar met po sitieve cijfers heeft afgesloten. De uitga ven werden omlaaggebracht en de in komsten (uit sponsoring) werden ver hoogd. Dat leverde al met al een voor delig saldo op van 17.220 gulden. De omroep heeft zich daardoor wat meer armslag geschapen voor investeringen in nieuwe apparatuur, die in de nieuwe studio (onderin het gemeentehuis) wordt geïnstalleerd. De omroep heeft het College verder ge vraagd om het restant van de subsidie (40.000 gulden in 1995) te mogen ont vangen. Op voorschot was er al 36.000 gulden overgemaakt en Radio Soest wil de resterende 4000 gulden graag incas seren om die ook in het spaarpotje voor de nieuwe studio te stoppen. Het Col lege vindt dat best. Zorgen Enige "programmatische" zorgen klin ken er in het jaarverslag overigens ook door, in twee opzichten. In de eerste plaats kan Radio Soest nog steeds geen verslaggevers vinden die de politiek in Soest "coveren", terwijl de gemeente- raad dat nu juist zo ontzetttend zou zien, en in de tweede plaats is er te weinig belangstelling voor de functie van sportverslaggever. Nieuwe potentiële medewerkers hebben dikwijls een verkeerd beeld van wat "ra dio maken" inhoudt, verzicht het jaar verslag. Zodra blijkt dat dat aanzienlijk méér is dan wat vrijblijvend hobbyisme, haakt het merendeel spoedig af. De omroep draait vrijwel uitsluitend op vrij willigers, maar blijft proberen personele versterking te vinden. Dlllenburglaan 12, Soest (naast Randstad), tel: 035-6012340 DE GROOTSTE OP HET GEBIED VAN: COMPACT DISCS, CD-ROM, CD-I, KOOPVIDEO'S, HUURVIDEO VERHUUR SEGA NINTENDO SPELLEN EN SPELCOMPUTERS, VERHUUR CD-I. VIDEO VAN DE WEEK: 8 t/m 14 mei Apollo 13

Soester Courant | 1996 | | pagina 5