GEN oo 00 §J 00 00 00 LEN Breedte tevens kracht selectie WZ'49 t IGEN Naar de titel kan Soest-Zuid fluiten Soest behouden voor tweede klasse Henk van Asch: "Heel erg leerzaam" Grootmeesters op Schaakfestival N '/o Ideale start en angstige momenten voor kampioen De Springbokken vieren vijfde lustrum met show PAGINA 16 NGSTIJDEN: itsmaken ve collectie wezig ;en in WOENSDAG 15 MEI 1996 SOESTER COURANT PAGINA 17 Trainer Sjirk Bajema schrijft tweede kampioenschap toe aan collectief Be Quick blijft ongeslagen door winst op Soester tennissers TENNIS Dakwerken ZAALVOETBAL Zaalteam SEC sluit competitie af met ruime overwinning TENNIS LTC Soestdijk kan ook niet winnen van Leeuwenbergh VOLLEYBAL Tweede damesteam Stam/SoVoCo loopt promotie mis Meer kans meer geld, bij Kampioen ZPC vecht zich naar zege na rode kaarten VOETBAL zondag Verlies SEC in erbarmelijk duel met CDN: 1-2 VOETBAL zondag Soester Schaak Club rekent op 120 deelnemers SCHAKEN Op zaterdag 8 juni in Aqua Indoor O! 01 0.' 01 30-18.00 uur 30-20.00 uur 30-21.00 uur 30-16.00 uur INTEGRATIE GEHANDICAPTEN i.Tel. 035- 601 31 09 >1.035 - 602 59 42 Na afloop van de wedstrijd ging de vertrekkende trainer Sjirk Bajema op de brede schouders van de brede selectie die zaterdag kampioen werd. Weer was de breedte de kracht van de selectie. Meende trainer Sjirk Bajema en beaamde libero Willem de Vries na de met 2-0 gewonnen wed strijd tegen mede-koploper CJVV dat daardoor de titel misliep. Evenals twee jaar geleden schreef Bajema het kampioenschap van WZ'49 op het conto van de volledige selectie. "Want we hebben met z'n allen wat proble- Cees-Jan de Vries, maker van het tweede doelpunt, laat de champagne spuiten. Joop van Kooij (links) hoopt dat er wat voor hem overblijft. V Ul 1 dAIi zaterdag men overwonnen. Het begon volgens Bajema al voor de competitie. Omdat Cees-Jan de Vries en Marcel van Essen laat op vakantie gingen, misten beide aanvallers de eer ste fase. Na drie wedstrijden viel boven dien Wim van Empelen vanwege een knieblessure uit de groep. Om, ondanks een recente poging, niet meer terug te De uitgangspunten waren be kend. Zowel WZ'49 als CJVV moest voor de winst gaan om te voorkomen dat Zwart-Wit'63 de titel voor beide koplopers zou wegkapen. En dus stelden zater dagmiddag ongeveer vijfhonderd mensen zich aan de Eemweg langs het hoofdveld op om de fi nale te zien. Een idealere start hadden de Soesters zich niet kunnen wensen, want reeds in de zevende minuut prikte Marcel van Essen de bal na een fraaie actie van Gerard Becker achter Klaas Bak ker. En dus moest CJVV het spel gaan maken. In het eerste half uur was het even wel WZ'49 dat de dienst uitmaakte. De Amersfoorters begonnen, precies zoals Sjirk Bajema had verwacht, af wachtend. En omdat de VVZ-ers hun man kort dekten, was de Soes- ter ploeg meestal inbalbezit. Raymond Brandes miste een dot van een kans op 2-0 en Cees-Jan de Vries werd volkomen ten onrechte teruggefloten voor buitenspel, toen hij op Bakker afstormde. En toen maakten de middenvelders van WZ'49 de fout door te ver naar achteren te gaan spelen. "Als je hun as weet te blokkeren, heb je ze in de tang. Maar na een half uur lieten ze dat lopen," draaide Bajema de film terug. "Na de 1-0 ga je wikken en wegen wat je moet doen. Of je moet blijven aanvallen of niet. We hebben op een gegeven moment niet meer gebouwd," zei Willem de Vries. Wim Turksma was net uitgevallen met een hoofdwond (door een onge lukkige botsing) en vervangen door Edwin Brouwer toen CJVV de mo gelijkheden kreeg om op te bouwen. In de eerste helft bleef het bij schiet kansen (tegen de lat en de paal), daarna beleefde WZ'49 meer ang stige momenten. Becker, voor rust uitstekend op dreef, viel in de rust uit met een hamstring-blessure en dus was VVZ'49 een aanspeelpunt kwijt en werd de counter uit het programma gewist, ook al werkte zijn vervanger Joep Akkerman, die ook verdedi gend klusjes opknapte, hard. Er was vrijwel niemand die eraan twijfelde dat de gelijkmaker een kwestie van tijd was, maar CJVV had zaterdag teveel kansen nodig om aan deze verwachtingen te voldoen. Aijan Holtewes en Edwin van de Pol waren er enkele, keren dichtbij. VVZ'49 stelde er weinig tegénover en benutte evenmin de ruimte die ontstond, toen CJVV een verdediger opofferde. in de 74ste minuut maakte Cees-Jan de Vries een einde aan de onzeker heid. Hij forceerde een hoekschop, vanwaaruit hij de bal keihard in de bovenhoek kopte. En vanaf dit mo ment waren de Amersfoorters stil. keren. "Met hem erbij waren we vier, vijf weken geleden al kampioen geworden," zei Bajema, de winnende trainer die al tijd gelijk heeft. "Verder is Peter van der Munt na vijf maanden eindelijk teruggekomen. Als ik het seizoen overkijk, hebben we wel wat dalletjes gehad, maar we zijn er steeds weer uitgekomen. Op die mo menten bleek de waarde van de brede selectie. Wrijving in de groep? Daar weet ik niets van." Inpassen De 32-jarige De Vries onderschreef de mening van zijn trainer. "Van de afge lopen drie jaar hebben we dit seizoen de meest brede selectie gehad. Je loopt toch met vijftien, zestien jongens die je kunt inpassen." Twee jaar geleden was de vrije verdedi ger 'matchwinner' in de kampioens wedstrijd tegen Veluwse Boys, precies zoals zijn vrouw Lia de ochtend van de wedstrijd had voorspeld. Ditmaal had mevrouw De Vries geen voorgevoel ge had. "Persoonlijk was het kampioen schap toen voor mij mooier, omdat ik het winnende doelpunt maakte, maar nu is het weer mooier omdat we naar de derde klasse gaan. Zover ik het heb be grepen, blijft iedereen van deze groep. Wie erbij komen, weet ik niet," aldus De Vries die blijft spelen, zo lang hij het li chamelijk aankan. "We krijgen een nieuwe trainer (Henk van Asch-red.), dus dat is ook wel weer leuk." Natuurlijk verspeelde WZ'49 dit sei zoen op vreemde momenten onnodige punten, maar dit deden de voornaam ste concurrenten, Loosdrecht, CJVV en Zwart Wit'63, ook. De Soesters stonden het grootste gedeelte van de competitie bovenaan, pakten meteen de titel van de eerste periode en verdienden over 22 wedstrijden de directe promotie. Representatief Ondanks blessures en schorsingen kon Bajema altijd een representatief elftal op de been brengen. Altijd stonden er spe lers klaar om de ingevallen plekken in te nemen. Het meest aansprekende voorbeeld was Joop van Kooij die na de winterstop de geschorste Dik Lam sr. verving. Van Kooij pakte zijn kans, scoorde notabene op zijn verjaardag een belangrijke treffer tegen de toenmalige koploper Loosdrecht en bleef de eerste voorstopper. Van Kooij is geen sierlijke balkunstenaar, maar behoort tot de groep onmisbare werkpaarden die het evenwicht in het elftal in stand hielden. Ook Cees-Jan de Vries bleef staan, vaak letterlijk en figuurlijk. De voormalige topscorer van de Eemweg bleef dit sei zoen steken op zes competitiedoelpun- ten en dit kwam niet alleen doordat de van KVVA overgekomen aanwinst Marcel van Essen een voorname rol opeiste. Zo goed als Cees-Jan de Vries kan voetballen, zo'n luie indruk maakte hij ook, menigmaal tot irritatie van zijn medespelers. Al snoerde hij zaterdag iedereen de mond door zestien minuten voor tijd koppend de stand op 2-0 te brengen. "Cees-Jan speelt al jaren zo. Dat weet je en dat moet je dan. maar pikken," wees Bajema de kritiek van de hand. Steentje Bajema, die terugkeert naar KVVA waar hij eerder al zeven jaar werkte, ver dween zaterdagmiddag uiteraard onder de douche. Daarbij 'geholpen' door zijn spelers die de titel veroverden. Dankzij de snelheid van Becker, de rust van Ton Wolfsen, de doelgerichtheid van de eer der genoemde Van Essen (achttien treffers), het inzicht van Raymond Brandes en de inzet van anderen. Zoals iedereen op zijn eigen wijze een steen tje bijdroeg. Zoals het in een brede se lectie hoort. Zover gisteren bekend speelt WZ'49 op zaterdag 25 mei tegen DSO/ Ultrajectum (zondag) om het algemeen afdelingskampioenschap van Utrecht. Dit duel is vanaf 16.30 uur te zien op het terrein van Achterveld. Op zaterdag 1 juni moet WZ'49 naar De Meern om met vier andere zaterdag kampioenen (waaronder SRC, NFC en Bloemendaal) te strijden om het districtskampioenschap. De winnaar van deze vijfkamp mag naar het Neder landse kampioenschap dat waarschijn lijk op zaterdag 15 juni op het spel staat. Op de Bosstraat zal Soest-Zuid niet voor de derde keer in vier jaar de champagneflessen kunnen ontkur ken. Tenminste, niet voor het eerste zondag mix-team. De titelkansen slonken tot een minimum doordat de tennissers in Rotterdam met 5-3 van Be Quick verloren. De teleurstelling was dan ook groot, zeker bij Arno Jellema die nog terug dacht aan het herendubbelspel met Xander de Groot. Hierin stonden ze in de derde set tot tweemaal toe een break voor, maar het mocht niet baten. Op 4- 5 verspeelden ze zelfs een match-point, waarna ze in de tie-break ook de partij aan zich voorbij zagen glijden. "Ja, dat was een bittere pil. We hadden steeds het overwicht en hebben geen moment gedacht dat we zouden verlie zen," aldus Jellema. In het andere geval had Soest-Zuid in elk geval een puntendeling (4-4) kun nen forceren. Of misschien wel kunnen winnen. Want ook de eerste mix van Soest-Zuid liet een kans liggen. Freddy Forger en Mariëlle van Soest hadden de eerste set verloren met 6-1, maar kregen op 3-5 in de tweede set hun eerste wedstrijdpunt in het vizier. Ze haalden hem niet binnen en gingen, ook in de tie-break, door de knieën. Hetgeen niet wegnam dat Soest-Zuid aanzienlijk beter voor de dag kwam dan een week eerder tegen Randenbroeck (4-4). Forger (6-3, 6-3) en Van Soest (6-0, 6-1) leden in het enkelspel duide lijke nederlagen, maar De Groot en Sonja Huizinga trokken de zaken recht. In de dubbels kwam Be Quick op een marge van twee punten, ook al omdat de dames kansloos verloren. Uiteinde lijk werd het derde punt binnengehaald door Jellema en Huizinga die de derde set met 4-6 wonnen. Arno Jellema van TV Soest-Zuid. Foto: Goos van der Wilt Installatiebedrijf M j. cornelisse bv. I Telefoon (02155) - 1 30 14 Met een ruime overwinning heeft SEC de zaalvoetbalcompetitie afge sloten. Tegen De Doelen trof de Soester club elf maal het doel, ter wijl Robert van Schalkwijk slechts driemaal werd gepasseerd. Van Schalkwijk was één van de vier in vallers uit het vierde team. Van hen scoorde Michael van de Broek vier keer, net zo vaak als Sander van der Heijden. Fred Bos had tweemaal succes en bracht zijn totale produktie daarmee op 47 treffers, hetgeen hem topscorer van Soest maakt. Danny van der Heijden schoot de bal ook een keer tussen de palen. Tegen Leeuwenbergh is LTC Soest dijk er evenmin in geslaagd te win nen. De tweedeklasser uit Soest ver loor met 5-3. In de enkelspelen was Ingeborg Vonk de enige die een punt verdiende, al had Willem Jan Markenhof wellicht ook kunnen winnen. De twee overige pun ten van LTC Soestdijk werden verdiend in het dubbelspel van Markenhof en Peter Dijkema en de mix van Marken hof en Vonk. In de komende twee wedstrijden zal LTC Soestdijk van zich af moeten slaan, wil het degradatie naar de derde klasse voorkomen. Het team krijgt zondag be zoek van Strokei en werkt op 2 juni de laatste wedstrijd af bij Dekkertennis. Stam/SoVoCo wordt komend sei zoen niet door twee teams vertegen woordigd in de tweede divisie. Het tweede damesteam verloor zowel za terdag als maandag zijn promotie wedstrijden. In Warmenhuizen gingen de volley- balsters met 3-0 ten onder tegen Dinto, twee dagen later gevolgd door een 1-3-nederlaag tegen Nivo. De twee tegenstanders ontmoeten elkaar zaterdag in Hoorn en de winnaar komt volgend seizoen in de tweede divisie uit. Het eerste damesteam van Stam/ SoVoCo zal ook daarin spelen. Zon der Monica van der Wal en Erna Boonzaayer. De eerste is gestopt bij de Soester club, terwijl spelverdeel- ster Boonzaayer naar Piet Zoomers/ Dynamo is vertrokken. Van midaan- valster Hedda Meijer is bekend dat ze eveneens vertrekt als ze bij een eerste divisieclub aan de bak kan ko men. De dames krijgen aanvulling van in elk geval Karin van de Maat uit het tweede team. Wie de overige lege plekken opvult, is nog niet bekend. De nieuwe trainer Buddy Doornbos, opvolger van Servaas Klute, begint maandag met de eerste trainingen in voorbereiding op het nieuwe seizoen. Het is de bedoeling dat enkele nieuwe speelsters gaan meetrainen. Voordat het zover is kan Stam/ SoVoCo nog succes boeken in het toernooi om de districtsbeker. Het derde damesteam speelt zaterdag de finale tegen SSS uit Barneveld. De wedstrijd vindt plaats in sporthal Rumels in Hierden en begint om 16.00 uur. Kapsalon Tielemans Soest Oude Utrechtseweg 57. tel. 035-6014462 in de Staatsloterij Ondanks de 2-0-nederlaag tegen ZPC blijft Soest behouden voor de tweede klasse. Blauw Wit kwam op eigen veld niet verder dan 1-1 tegen Vriendenschaa en bleef achter op Soest en Greenstars. De club van Peter Visee, die volgend seizoen aan de Bosstraat-Oost Dick Schinkel opvolgt, won met 3-0 van Schellingwoude dat al zeker was van degradatie. Visee kan dus met een gerust hart ver- trékken bij Greenstars, net als Schinkel bij Soest. De Diemenaar, die naar SV Almere verhuist, blijft in de boeken staan als de trainer die Soest na dertien seizoenen eindelijk aan promotie naar de' tweede klasse hielp. In het debuut jaar in die klasse werd Soest zelfs alge meen periodekampioen, waarna het promotieduel met ZAP met 8-1 werd verloren. Dit seizoen kende Soest meer proble men, onder meer doordat de selectie door het vertrek van veel spelers werd uitgedund. In de eerste serie wedstrijden pakten de blauw witten veel punten, maar nadat een reeks van vijf nederla- gen volgde, verkeerde Soest in nood. Tot en met de laatste wedstrijd. Indien Blauw Wit van Vriendenschaar had ge wonnen, had Soest een beslissings wedstrijd moeten spelen tegen de Am sterdammers. Maar zover kwam het niet. Er gebeurde ergere dingen in Amster dam, waar Soest een punt zette achter 'de competitie en in de 53ste en 66ste minuut doelpunten van Richard Wijk huizen moest incasseren. Vlak voor tijd kreeg Maurice d'Aquino het aan de stok met Dennis Koffijberg. Scheidsrechter Bos stuurde beide spelers van het veld, waarna Rini de Meijer zich ermee ging bemoeien. De spits, die al geel op zak had, kreeg vervolgens ook rood en zou de scheidsrechter daarna een trap hebben gegeven. Bos zou in de wirwar van spelers ook nog een klap in zijn gezicht hebben gekregen. Bos legde het duel daarom gedurende tien minu ten stil. Uiteindelijk besloot hij de res terende twee minuten toch te laten spe len. Volgens de laatste berichten zal Michiel van der Hoeven in verband met werk in het buitenland Soest verlaten. Verder is er op dit moment niets meer bekend dan de geruchten die tijdens de transfer markt in mei gebruikelijk de kop opste ken. Visee voert deze week persoonlijke gesprekken met de spelers die in het af gelopen seizoen deel uitmaakten van de selectie. Kampioen Het tweede elftal van Soest, met onder anderen Michel Vlaswinkel en Arjan van de Breemer, is gepromoveerd naar de hoogste reserve klasse van de KNVB. De jonge ploeg werd zondag kampioen door volgens een ondenkbaar scenario kampioen te worden. Soest moest winnen van Holland, maar op een stand van 1-1 kregen de Utrechters vijf minuten voor tijd een strafschop. Doelman Arie van der Wiel werd ech ter in één moment een held. Van de Breemer ook, want hij scoorde vlak voor tijd de winnende treffer. Ook Roda'23, dat bij winst op CDW kam pioen zou zijn, werkte mee door in Wijk bij Duurstede te blijven steken op 1-1. "Heel, heel erg leerzaam," vatte Henk van Asch zijn eerste seizoen als hoofdtrainer samen. De oefen- meester van SEC, dat zondag in een erbarmelijke wedstijd met 1-2 van CDN verloor, heeft een voetbaljaar achter de rug met twee gezichten. "Ik heb geleerd hoe een situatie kan kantelen. Voor de winterstop was ik een tevreden trainer. Vanaf het moment dat ik in december bekend maakte dat ik bij SEC zou stoppen, was het over." SEC pakte na de lange wintermaanden slechts zeven punten in tien wedstrijden. "Eigenlijk schandalig met hetgeen SEC kan laten zien. Het is een team met toe komst, tenminste als het niet uiteenvalt." Dit laatste is de vraag. Wat René van den Deijssel betreft, wordt er druk ge speculeerd over een terugkeer naar Soest. Verder staat Saban Aksit hoog op het verlanglijstje bij Soest. Daarentegen wordt beweerd dat Peter van den Berg, dit seizoen goed voor twaalf doelpun ten, op de Bosstraat-West blijft voetbal len. Uitzicht SEC kwam niet in de degradatiezorgen, omdat het voor de winterstop al negen tien punten had vergaard. Het team had zelfs uitzicht op een periodetitel en was nog in de race voor het kampioenschap, vooral toen koploper Batavia'90 aan de lopende band punten verspeelde. Bij de hervatting leidde SEC een minuut voor tijd met 1-0 tegen VVOG, maar op wonderlijke wijze werd het toch nog 1- 1. En toen was het over en uit. Henk van Asch. Volgens Van Asch vooral doordat be kend was dat hij zou vertrekken. "Dit vonden ze bij SEC minder leuk. Ik be grijp het niet, want ze hadden me een half jaar daarvoor met veel tam-tam binnengehaald en ik ben echt niet ver anderd. Ik wil niet zeggen dat ik tegen werking heb gehad, maar zowel voor de trainer als de spelers gold dat ze dat extra stapje niet meer konden zetten. Vroeger ging je met plezier naar de trai ning, tegenwoordig schijnt dat niet meer zo te zijn. Maar ik ben geen politie agent. Als ik zeg we doen het zo en zo en ze gooien er met de pet naar, dan vind ik het wel best." De Soester aannemer zegt niettemin dat hij het naar zijn zin heeft gehad bij de groenwitten. "Ik heb ook geleerd me niet rijk te rekenen. Dat je denkt als we de komende wedstrijden winnen en dan nog een keer, dan. Zo werkt het niet." Voor een klein groepje toeschouwers verloor Van Asch zijn laatste wedstrijd als trainer van SEC. Met 1-2 van CDN dat in theorie nog kon degraderen. Na een half uur werd het 0-1, een minuut na rust 1-1 (kopbal Peter de Jong) en een kwartiertje voor tijd 1-2. In die fase haalde Van Asch drie spelers met een gele kaart naar de kant. Dit waren Marcel Dorrestein, De Jong en Remco van Veenendaal. Vrolijk "CDN speelde tot aan de grens, maar werd niet bestraft en er ontstond een raar sfeertje. Ik heb ze gewisseld, omdat ik geen rode kaarten wilde hebben." Dennis Melchers, Dennis Brons en Dennis Vrolijk waren de nieuwkomers. De laatste debuteerde, na een seizoen lang trainen, voor SEC. De veertig-plus ser had steeds geroepen tegen Van Asch dat hij hem moest opstellen als hij wilde winnen. "Hij kon het niveau niet aan, maar ik had beloofd dat hij een keer zou mogen spelen als er echt niets meer op het spel zou staan. Hij had zelfs de gelijkmaker op zijn schoen," aldus Van Asch die vol gend seizoen bij derdeklasser WZ'49 aan de slag gaat. In de EHBO-zaal aan de Parallel weg begint vanavond het tweede Soester Schaakfestival, waaraan zal worden deelgenomen door vier grootmeesters en enkele internatio nale meesters. Het vijfdaagse denk sportevenement is daarmee verze kerd van een sterk veld. De Soester SchaakClub verwacht 120 schakers, onder wie elf buitenlanders. De grootmeesters Ye Rongguang (China), Szekely (Hongarije), Wojkie- wicz (Polen) en Kovalev (Wit-Rusland) doen in elk geval mee, evenals de inter nationale meesters Hoogendoorn en Enklaar (Neerland), Chuchelov (Rus land), Hoerstman en Schebler (beiden Duitsland). Het Soester Schaakfestival schaart zich hiermee in de rij van de gro tere open toernooien. De belangstelling voor het toernooi is groter dan vorig jaar, toen de internatio naal meester Barsov uit Oezbekistan won. Kennelijk heeft het Schaakfestival geen concurrentie te duchten van de ontknoping in de Nederlandse schaak competitie en de strijd om de jeugdtitels van de Koninklijke Nederlandse Schaak Bond. Door de opzet van het hoofdtoernooi, waarbij voor de winnaar tweeduizend gulden klaarligt, is het voor alle deelne mers mogelijk een meester/grootmees ter resultaat te halen. Tot en met zondag worden negen ronden volgens het Zwit sers systeem afgewerkt. De prijs uitreiking is zondag om 18.30 uur. Het traditionele Soester Hemelvaarts- toernooi (donderdag 19 mei) wordt ge speeld in rapidvorm. Vanaf half elf krij- gep de schakers twintig minuten be denktijd per partij en om half zes 's mid dags ontvangt de winnaar honderd gul den. Tijdens het Soester Schaakfestival wordt ook de vorig jaar geïntroduceerde snel schaakcompetitie volgens het Amster damse systeem gehouden. Hierbij wordt in twee groepen snelschaak gespeeld, waarbij de deelnemers in elke partij maximaal vijf minuten hebben om na te denken. Hiervan vindt de prijsuitreiking vrijdagavond om kwart over elf plaats. Belangstellenden kunnen gratis het Soester Schaakfestival bijwonen. De or ganisatie is in handen van de gelijkna mige stichting die wordt voorgezeten door Bert Bouwmeester. "De stichting zet het werk van de Soester SchaakClub voort, want het Hemelvaartstoernooi kent een rijke geschiedenis. Het wordt al meer dan 45 jaar georganiseerd en de toenmalige wereldkampioen Max Euwe heeft wel eens meegedaan. Het festival zal nog moeten vechten om een terug kerend toernooi te worden, maar vol gens ons moet dit zeker lukken." Met een speciale uitvoering in Aqua Indoor vieren De Spring bokken op zaterdag 8 juni het 25-jarig bestaan. De algemene gymnastiekvereniging ontstond op 17 mei 1971 uit een fusie van drie clubs, maar de sport wordt officieel al sinds 1928 in Soest beoefend. Wat dit betreft zullen namen als Crescendo, Soester Turnclub, Frater- nitas en Olympia de oudere Soesters nog wel bekend in de oren klinken. De Springbokken hebben op dit mo ment ruim 460 leden. Per half jaar bedraagt de contributie 90 gulden; peuters en 65-plussers krijgen reduc tie. De club ontplooit activiteiten op het gebied van gymnastiek, turnen, jazz, aerobic, recreatie-gym, ouder kind, springen, keep fit en acro-gym. 'Bewegen is leven' is het motto van de jubileum-uitvoering op 8 juni. Vanaf 19.00 uur worden alle manie ren van bewegen getoond in de sporthal aan de Dalweg. Het circus loopt als een rode draad door de show die is aangekondigd als werve lend. Het programma krijgt om 22.00 uur een grote finale. De voorverkoop van toegangs kaarten is eergisteren al gestart. De entree bedraagt zes gulden. Kinderen tot twaalf jaar kunnen voor drie gul den naar binnen. De kaarten zijn ver krijgbaar op het verenigingskantoor aan de Laanstraat, op de hoek van de Beetzlaan. De openingstijden van het kantoor zijn: maandag 16.00-17.00 uur, dinsdag 13.00-14.00 uur, woens dag 10.00-12.00 uur, donderdag 19.00-20.00 uur, vrijdag 10.00-11.00 uur.

Soester Courant | 1996 | | pagina 17