SITAE eicperl InWear Wildschut gaat éven een paar dagen dicht... Wildschut Optiek heel even dicht voordat het feest begint SCHOEMAKER Dodges voor Western Airconditioning Zaterdag Stuivertjesmarkt Kijk en kies bij Schoemaker. Color Television Award 1996 Wildschut Optiek ^HANDEL WANDEL I KOMT ERAAN "SS Srz/f Vanaf woensdag 22 mei bent u dan weer van harte welkom! Wildschut is daarom op maandag 20 en dinsdag 21 mei gesloten. Vijf jaar Wildschut. Volgende week wordt er een feestje gevierd. Maar de drukte van de afgelopen 5 jaar maakte het noodzakelijk dat éérst de vloerbedekking wordt vernieuwd... IMOKIA PAGINA 6 WOENSDAG 15 MEI 1996 SOESTER COURANT HOUD U VAST... Vijf jaar in Hartje-Zuid Nokia 7295 PALplus breedbeeld-TV 41JJI Auto Bosboom levert vijf nieuwe modellen af ABN Amro Soest wijzigt ook openingstijden IAuto opengebroken en auto gestript PAGINA 7 i Eduard >SQPPï/% 7/BoWiW Voorlichting van KvK over risico's van debiteuren Dieven slaan toe op bouwterrein :nd Zuidpromenade 14, Soest, Hartje- Zuid. Telefoon 035- 6022212 Bij Winkelkring Van Weedestraat School gedupeerd door inbreker gezondheid woord trainen o ding een builders sfeer die mij past k natuurlijk oest s) ciaal voor naar Leerdam gereisd om er een paar smaakvolle, kunstzinnig uitge voerde kristalproducten in te kopen. Voor cliënten die zich een bril of lenzen aanschaffen met een waarde boven f 300,- ligt er een decoratieve kristallen bol met fascinerende luchtbellen in het hart - elke bol is uniek - klaar. Bril- en lensdragenden die een besteding doen die onder de f 300,- blijft, kunnen reke nen op een niet minder mooie kristallen kandelaar. Voor jeugd en jongeren is er een speelgoed-kadobon waarmee ze iets geschikts uit kunnen gaan zoeken bij een collega-winkelier in het centrum. Verder zijn er T-shirts en nog wat andere vrolijke zaken. De reeds lopende voordeelaktie, met betrekking tot het laten maken van een zonnebril op sterkte telt niet mee bij de bestedingen voor de jubileumaanbiedingen. Het 5- jaren-feest duurt veertien dagen. BURG. GROTHESTRAAT 9. SOEST, TELEFOON 035-6010344. Koninginnelaan 22, 3762 DE Soestdijk Telefoon: 035 - 602 59 96 - Fax 035 - 601 27 40 Het merendeel van de kantoren van de ABN Amro heeft met ingang van maandag 6 mei de openingstijden ge- I wijzigd. Dit geldt ook voor de drie r' vestigingen in Soest. De openingstijden zijn bepaald aan 4 de hand van de lokale behoefte. Ge- I bleken is dat die niet overal gelijk zijn. In het algemeen zijn de slui tingstijden wat later dan men gewend was. Een aantal kantoren, waaronder l de vestiging aan de Soesterbergse- straat, zal voortaan ook op zaterdag zijn geopend. I Voor de ABN Amro bank in Soest gelden de volgende openingstijden: Soesterbergsestraat maandag: 13.00-18.00 uur. dinsdag tot en met vrijdag: 10.00- 18.00 uur. zaterdag: 10.00-12.00 uur. Van Weedestraat maandag: 13.00-17.00 uur. dinsdag tot en met vrijdag: 10.00- 18.00 uur Smitsweg maandag: 13.00-16.00 uur. dinsdag tot en met vrijdag: 09.00- 1 16.00 uur. In het weekeinde is op de Emmalaan een telefoon gestolen uit de auto van een 52-jarige Soester. Op de Veenbes- straat werden de vier siervelgen van een auto gedemonteerd. De wagen is eigen dom van een 78-jarige inwoner van Soest. De alom bekende optiekzaak van Ben Wildschut viert binnenkort feest,, Dan zal het vijfjaar geleden zijn dat hij zijn gloednieuwe zaak aan de Zuidpromenade nummer 14 opende. De vestiging is meteen vanaf de eerste dag een succes geweest. Niet zo verwon derlijk eigenlijk, want Ben Wildschut genoot al vele jaren in Soest en omge ving bekendheid. Behalve de service die hij verleent op het gebied van "gewone" brillen staat hij ook bekend als een vak kundig oogmeetdeskundige. De drukte van de afgelopen vijf jaar zorgde ervoor dat Wildschut, voordat hij zijn feestje kan gaan vieren, eerst nieuwe vloerbédekking moet laten leg gen. Hij maakt van die gelegenheid ge bruik om ook het winkelinterieur, met name de brilpresentaties en de vitrines waarin de monturen overzichtelijk wor den gepresenteerd, te vernieuwen. De achterwanden worden van houtfineer voorzien. De nieuwe vloerbedekking zal in twee smaakvolle, bij het interieur pas sende, kleuren worden uitgevoerd. Een fraaie middenpartij komt onder het ge deelte te liggen waar de adviestafels staan opgesteld: de plekken waar de brillen vakkundig worden afgesteld voordat de klant ermee naar huis mag. Om de werkzaamheden uit te kunnen voeren voor het feest begint is Wildschut op maandag 20 en dinsdag 21 mei aan staande gesloten. Modern Verder verandert er weinig. Achterin blijft de speciale ruimte gesitueerd, waarin de modernste apparatuur staat opgesteld voor het maken van betrouw bare en preciese oogmetingen. Wild schut is gediplomeerd optometrist. Een garantie voor perfect vakmanschap op dat gebied. Ook de "afdeling Contact lenzen" wordt sinds anderhalf jaar door Ben grotendeels zelf bemand. U kunt er, in tegenstelling met vroeger, nu dage lijks voor terecht. Ook de nazorg, het onderhoud en de advisering sluiten er naadloos bij aan. De complete dienst verlening wordt binnenkort theoretisch nog zwaarder onderbouwd als ook zijn assistente Claudia haar optiekdiploma zal hebben behaald. De regelmatige drukte in de winkel wordt ook regelma tig opgevangen door Bens vrouw Marian. Cadeaus Het vijfiarig bestaan is reden genoeg om een feestje te vieren. Men is er zelfs spe- De Nokia 7295 is door de redaktie van het grootste maandblad voor beeld en geluid, 'Audio Video Totaal' uitgeroepen tot Beste TV van 1996 iltspecialistenll 5straat13en mboerijn 21 donderdag t/m zaterdag Informeer bij Schoemaker naar de ongekende mogelijk heden van de 7295 PALplus breedbeeld-TV. De eerste week in mei stond in het teken van Koninginnedag en de Be vrijding, afgelopen weekeinde moederdag en dan nu alle aandacht voor de alom bekende kinderbra- derie in de Van Weedestraat. De winkeliersvereniging zorgt voor marktkramen om de 150 aspirant-on dernemers van vier tot veertien jaar een plaatsje te geven in de winkelstraat. Met het verschijnen van deze Soester Cou rant is de inschrijving begonnen voor de standplaatsen. Dit jaar is de markt meester Ruud Smit van de gelijknamige visspecialiteitenzaak, alwaar vanaf 15.30 uur de kinderen kunnen reserveren. Te gen betaling van een stuiver kopen de kinderen een standplaatsvergunning om een plaatsje te hebben op de kinder braderie die daarmee zeventien jaar ge il Vele dames werden zaterdag smaakvol verrast met een luxe bonbon welke uitge deeld werden in de Winkelkring-winkels. Een moederdag-attentie van de onderne mers in de Van Weedestraat. leden de naam "stuivertjesmarkt" heeft meegekregen. Opzet van deze kinder braderie is om eigengemaakte artikelen en niet meer gebruikte spulletjes zoals boeken en speelgoed aan de man of vrouw te brengen. Het verkopen van professionele waren, kleding en meubelen is niet toegestaan. Ook dit jaar stelt de ondernemers vereniging een smaakvolle grote "stui vertjes-taart" ter beschikking voor de aspirant-ondernemer die de origineelste stand heeft. De markt begint om half tien en duurt tot 's middags vier uur. A Debiteurenrisico. Elke ondernemer heeft er mee te maken en daarom heeft de Kamer van Koophandel (KvK) een voorlichtingsbijeenkomst over dit thema georganiseerd. Die wordt op donderdag 30 mei gehouden in restaurant De Soes ter Duinen aan de Soesterbergsestraat en begint om 14.00 uur. De ontvangst is vanaf 13.30 uur. Een medewerker van Graydon Neder land bv zal nader ingaan op het afwe gen van kredietrisico's, bronnen voor kredietinformatie en het voeren van een effectief debiteurenbeheer. Twee advo caten van Bartels Advocaten te Utrecht staan vervolgens stil bij de mogelijkhe den van onder meer beslaglegging, de gang naar de kantonrechter en de recht bank. Deelname aan de voorlichtingsbijeen komst kost 125 gulden, inclusief sylla bus en consumpties. Voor meer infor matie of aanmelding kan men contact opnemen met de afdeling handels voorlichting van de KvK, tel. 033- 4612964. Op het bouwterrein in de Boerenstreek hebben dieven vorige week toegeslagen. In de nacht van maandag op dinsdag namen ze een koperen pijp, fittingen en elektrisch gereedschap mee. trijzenü CATH. HEFFNER MICHELLE BRAX jstige en kindvriende- >ten tuin (Z.W.) en ber- t plavuizenvloer (vloer- n-/eetkeuken met in- uken. 1 e verd.: 2 royale 3), badkamer met lig- e toilet. 2e verd.: vaste ler en veel bergruimte, n c.v.-gas en gedeelte- lazing. 8 m2, grote keuken en >rd.: 4 slaapkamers, 2 Zonnebrillen-show MARC AUREL P.T.A. CLAIRE FESTOON DUTCH M.A.C. RAVENS GATSBY het Kerkpad Z.Z. nabij nteel afgebouwd een rage op circa 350 m2 in en oprijlaan). Fraaie irakteristieke glazen kap. Inhoud: inclusief Op zaterdag 25 mei is er ook nog een exclusieve zonnebrillenshow bij Wild schut Optiek. De complete collecties van de merken "Sting" en "Fendi" zijn dan te bewonderen. Bij aankoop van zo'n merk zonnebril krijgt u een parfumbon ter waarde van f 50,- ca deau, te besteden bij Parfumerie Jan Sluyter ïh Hartje-Zuid. U kunt, inclien u dat liever hebt, de helft van dat bedrag in kontanten krijgen. Voor wat betreft de omstandigheid dat de markt de laat ste tijd nogal wordt overvoerd met tal van goedkoop lijkende aanbiedingen blijft Wildschut ervan uitgaan dat zijn cliënten prijs blijven stellen op een goed en betrouwbaar product met een hoge mate van service. Het vertrouwen dat mensen in hem hebben is groot en daar is Wilschut blij mee. Brillen en contact lenzen kunnen alleen dan van de hoog ste kwaliteit zijn en blijven als er sprake is van gedegen vakmanschap en veel ervaring. Bij Wildschut bent u dan ze ker aan het goede adres: Zuid promenade 14, Soest-Zuid. Maandag 20 en dinsdag 21 mei is Wildschut ge sloten om even orde op zaken te stellen. Vanaf woensdag 22 mei bent u weer welkom. IN-WEAR PART TWO Auto Bosboom heeft onlangs vijf gloednieuwe Dödge Ram Van's afgeleverd bij Western Airconditioning. Het betreft het nieuwe model '96 met een 2.5 liter Turbo dieselmotor. Volgens Jacco de Bruin van Auto Bosboom is Western Airconditioning een van de eerste bedrijven die het nieuwe model van Dodge met grijs kenteken heeft aangeschaft. Op de foto overhandigt De Bruin de sleutels aan directeur Portman van Western Air conditioning. De service-monteurs van het bedrijf aan de Nieuwegracht wachten geduldig totdat ze plaats kunnen nemen achter het stuur. Een basisschool aan de Beetzlaan is ge dupeerd door een inbreker. Die sloop vorige week het gebouw binnen en nam een videorecorder mee.

Soester Courant | 1996 | | pagina 7