1916 i I 1996 GEBR. TAMMER Celsta overva Jubileum in Xaveri ti 'V Concert voor K-2 WOENSDAG 22 MEI 1996 Amersfoortsestraat 7, Postbus SOESTER COURANT PAGINA 7; WOENSDAG Eerste zaak Concertorkes, Gebr. Tammer b.v., 35, 3769 ZG Soesterberg, Telefoon: 0346 - 352286, Telefax: 0346 - 353418. Op vrijdag 2. Ondanks een Afvalinzameling Waar gewerkt wordt ontstaat afval, bedrijfsafval. Tammer heeft voor ieder bedrijf, van elke omvang, een inzamel systeem in huis. Honderden bedrijven kennen al het gemak van de Tammer rolcontainers. Ook verhuurt of verkoopt Tammer zelfpersende afvalcontainers, een praktische en geldbesparende oplossing voor met name volumineus afval. Ze waren er helem Bewapend met t luchtdrukpistool, doder en twee me twee Almeerders (3 januari voor de Soesterberg tot een een supermarkt vers tip bleek veroudert lang bracht de super de opbrengst niet ze Als de politie niet was er dus hoe dan ook gee gevonden, betoogde de Almeerders, mr. R. Zil de Utrechtse rechtban ning konden de verdac niet worden veroordee bereiding van een misd ze worden gestraft voc Voor het eerst sinds 1 van ernstige misdrijvei steld, legde het openba dergelijke zaak voor a rechtbank. Officier vt van Spanje achtte het grond van de uitvoer die waren verricht. Teg dachte eiste zij anderhi Zaterdag 25 mei 199 bijzonder concert p Xaveriuskerk te Am Regionaal Concert kracht en het kamen Sinfoniëtta verzorgei een concert waarbij thema centraal staal vindt plaats ter gelegi 40-jarig bestaan van ziekschool. Het Concertorkest Wilsl een Fandango, Jiddi Dance, Wals Polon Bernstein, Chance, Pre: Het Flehite Sinfoniëtl Polka en Menuet van j menuet en een ballet var Petite Suite, de Roemee B. Bar tok en de Honga van I. Brahms uitvoerer Het Regionaal Conce kracht is opgericht in IS ten die het RCO verzo zich door een grote varia stijlen, van klassiek tot h orkest put daarbij uit o toire van originele wer fonisch harmonie-orkes van klassieke werken en "lichtere- en amusemei orkest telt op het mome uit de wijde omgeving v Naast de betere amateu ook conservatoriumstn roepsmusici deel uit va van het orkest. De muzil dit concert is in hai Pommers, die als gastdi Onder zijn leiding heef veel successen gekend. S Wegen Bestratingen en tegelwerk, nieuw gelegd, herbestrating en onderhoud. Of het nu gaat om honderden vierkante meters bedrijfsterrein, zoals bij het BOVAG-kantoor in Bunnik, een straat-, een voet- of fietspad of sierbestrating in tuin of park, Tammer legt het snel, strak en goed. Compostering Groenafval vormt de natuurlijke basis voor prima compost. Tammers mobiele composteermachine vervezelt het puur organische materiaal voor een snelle compostering. Micro-organismen, zuurstof, vocht en de tijdens het proces ontstane warmte doen daarna het eigenlijke werk. 1 gevonden voo concert voor Soester verplaatst naar vrijd en er moet heel wat die datum nog te wij: plaatsen. De vorige keer was hel de organisator om dc kaartverkoop een drei tekort het hoofd te bie< zo is heeft zij de organi gen aan de Verenig Brandweer Soesterberg deze vereniging is hun brandweerauto. Vooral dag wordt hij van stal g< nend en loeiend de v< door het dorp te makt vereniging heel wat extr dit prachtig exemplaar den. Om die reden worden i van 21 juni a.s. kaarten per stuk verkocht met standhouding van de 1 auto. Tevens houdt de L dan "open huis", dat wil Perscontainers Voor bedrijven met veel en met name volumineus afval heeft Tammer zelf persende containers te huur en te koop. Een praktisch en financieel aantrekkelijk alternatief. De perscontainer is eenvou dig te bedienen en in alle gangbare afmetingen leverbaar. Transport van uw afval gebeurt met dezelfde container, dus geen overslag op uw bedrijfster rein. Rolcontainers leder bedrijf is verantwoordelijk voor zijn eigen afval en dus ook voor een deugdelijke afvoer en verwerking. Uit oogpunt van hygiëne en veiligheid is voor de meeste bedrijven een rol container de oplossing voor de opslag van afval op de bedrijfslocatie. Tammer heeft rolcontainers in alle gangbare maten. De rolcontainers worden op vaste tijden geleegd, extra lediging is altijd mogelijk. Klein chemisch afval Veel bedrijven produceren naast het gewone afval kleine hoeveelheden chemisch afval. Tammer verhuurt speciale KCA containerboxen die ook geschikt zijn voor het transport van dit klein chemisch afval. De boxen zijn afsluitbaar, uw chemisch afval staat dus veilig. Tammer transporteert het KCA uitsluitend rechtstreeks naar vergunninghoudende verwerkers. Afval scheiden Bouw- en sloopafval bestaat voor een aanzienlijk deel uit stoffen die zeer geschikt zijn om opnieuw te gebruiken. Gescheiden inzamelen is daarvoor het meest doelmatig. Er wordt echter nog veel afval ongescheiden aangeboden. Daarom sorteert Tammer zoveel mogelijk bruikbare stoffen, waaronder hout, papier en karton uit. De rest- fractie wordt uiteindelijk gestort. Glas wordt apart ingezameld. Dat spaart niet alleen stortruimte maar ook het milieu. Rioleringen Een deskundig gelegd riool zorgt voor de juiste afwatering. Aandacht voor details voorkomt latere problemen. Tammer weet daar alles van. Dus niet alleen voor het graven van de sleuven, maar ook voor de complete aanleg van rioleringen is Tammer het juiste adres. Levering Tammer levert aan de bouw Megamix voeg- en metselspecie en Flomix gietvloeren. De eigen servicedienst staat garant voor een perfecte werking van de mengsilo's. Administratie 'Just in time' was bij Tammer al stan daard toen de term nog uitgevonden moest worden. Een strakke planning in combinatie met een flexibele instelling, moderne communicatiemiddelen en puik materieel zorgen voor een prompte service. Wegen Tammer levert in principe alle mogelijke verhardings- en wegenbouwmaterialen, zand, grind en grond. Het gebroken puin, uit de eigen puinbreker, wordt regelmatig geanalyseerd. Grond Tammer begon 80 jaar geleden met de winning en levering van zand. Grondverzet was een logisch gevolg, waarna de activiteiten alleen maar toenamen. Graafmachines, van dragline voor het grote werk via hydraulische diepiepels tot minigravers, bemand door Tammers eigen 'Zwarte Korps', gaan geen berg uit de weg.

Soester Courant | 1996 | | pagina 10