>SST n SET n ITAL-dag was weer groots Zandbak Bakkeneslaan kennelijk Jongeren Ontmoetings Plek W\wm Chalaga Galleria exposeert Roemeense kunst Beëediging op Dumoulinkazerne Bakker Tammer heeft hart voor (niet-) voetballiefhebbers d Benelli 500cc Museummotor van het jaar PAGINA 8 ck 1799,- 3»-F07 Ï-F07 TRATIE KLAAR ÏMER" VAN I O WOENSDAG 22 MEI 1996 Verontwaardiging over vernielingen en hondepoep Vliegbewegingen u i f uis voor A. TAMMER nformatie SJS 60 jongens en meisjes worden BBT-er 'Schuif thuis voor de buis' Soesterberg ontdekt weer meer 'blauw' op straat PCOB toont film over bevrijders ;13f mF,: i'ird IrestaurahI VW-informatie in'De Tuin' |^ferkdienstei^^J Medische dienst Hulpverlening J$ Collecte Astmafonds Automobilist gewond bij botsing Rob Brouwer 20?5 27?5 Automobielbedrijf WilfilöSillM Agenda iwendaal J.G. van er K. de er-Roelman JJ. de 'er A.H. 'er-van Stempvoort G.M.H. iaper-Wassenaar R. lolten ireuder J. ïuring C.F. dam R. ys J. van der it G. Dek C.F. oek-Baron J.P.R. aans-Berkhof F.E. aans M.N. rakelaar-Labee SJ. im J. im J. Dm R.P. Dm-van Dalen T.J.B. Dm-van der Bor A. jmpvoort-Mo! G.H. bernal C.B. Timerman D. Timerman M. Timerman PH. mmerman-Verwoerd W. il-v.d. Berg A. van den icht-Spijker N. van omer-van Schaffelaar C.S. Drhagen W. erweij A. erzijl l.M. erzijl M. erzijl A.A. inke P.C.E. isser D. isser M.A. isser S. de 'oorhof P. 'os J.D. 'os-Haase C.A. 'os-Wassenaar J. Vassenaar E. Vassenaar-v.d. Munt A. Verken C. v.d. Verken G.H.C. v.d. Verken-Grigf J. v.d. Verken-Wassenaar M. v.d. Vesteneng A.C. Afesteneng C. Afesteneng HJ. A/esteneng H.W. A/esteneng H.W. //esteneng W.H. A/esfeneng-de Jong L.J. Westeneng-Louwerse JJ. Westeneng-Veenendaal J. Westeng CJ. Wijden CJ. van prijzen!! END pp Qvè IPACT DISC SPELER idig oversampled aal filter els willekeurig rammeerbaar Edit IETTE DECK reverse y HX-pro en Dolby B/C nderdrukking matisch opnemen CD (CD-SRS) Correspondentie-adres: P. Taai, Van Maarenplein 1, 3769 EN Soesterberg, tel./fax (0346) 35 12 52. Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest, tel. (035)602 18 41 "Het is uitermate irriterend als jon gelui van een jaar of dertien, veer tien bezit nemen van de kinder speelplaats en vernielingen aan lachten. Ze jagen de kleintjes uit de indbak, en als je er wat van zegt in krijg je een grote mond met de Ireiging dat ze je wel weten te vin- Jet is één van de vele klachten die men uit de toch mooie Bakkeneslaan hoort. De zandbak toont een houten huisje waarvan de bodem kennelijk vernield is. jQmwonenden willen anoniem wel pra ten, maar zijn bang voor represailles als ze hun naam noemen. ^Vooral als moeders staan we machte loos tegenover dit bruut geweld. Met veel getier worden de kleine kinderen uit de zandbak gejaagd waarop vooral jongens van dertien en veertien jaar en uit een ander gedeelte van het dorp daarvan bezit nemen. Als we ze wijzen op de Jongeren Ontmoetings Plek, ha len ze hun schouders op met de opmer king dat zij beslissen waar ze willen zit ten. Kattekwaad uithalen deden wij vroeger ook, maar waarom mooie din gen vernielen die van ons allemaal zijn? Wat heeft dat nu voor zin, want in feite moeten we dat allemaal weer terugbe talen". Ook wijzen ze op zichzelf bij het zien van her en der verspreide hondepoep. De Bakkeneslaan is niet alleen een kinderrijke buurt, ook veel honden heb ben daar hun huis. Kennelijk vinden sommige eigenaars het heel gewoon als hun hond direct naast de zandbak de behoefte doet. Ook langs de struiken waar veel kinderen hun speelplaats heb ben, wemelt het van hondepoep. "En dan te denken dat een paar stappen verder langs de Rademakerstraat een uitlaatterrein voor honden is. Het is niet de schuld van de hond maar wel van zijn eigenaar dat het dan één vieze rotzooi is", reageren de buurtbewoners. "Waarom niet even een schepje meene men om een ongelukje op te ruimen? Het lijkt wel of de meesten kennelijk geen opvoeding hebben genoten of zo egoïstisch zijn dat ze geen oog hebben voor de ander". Ze hopen dat alle be trokkenen na het lezen hiervan in het vervolg zullen meehelpen om de mooie Bakkeneslaan inderdaad mooi te hou den. In verband met de Inter Service and Civil Rally (ISACAR) vinden op zater dag 25 mei (met als uitwijkdatum zon dag 26 mei) een aantal vliegbewegingen Plaats op de Vliegbasis Soesterberg. Jngeveer 125 merendeels sport- liegtuigjes brengen 's middags een be- >ek aan de basis. Met uitzondering van logelijk een historische Dakota en een litchell bestaat het bezoek uit kleine ilitaire en burgervliegtuigen, waaron der een enkele helikopter. De Chinook en de Cougar transporthelikopters zijn niet van de partij. De rally wordt om de twee jaar gehou den. In 1994 slaagde een team van het op Soesterberg gestationeerde 298 Squadron erin een prijs in de wacht te slepen. In het verleden werd al vaker gebruik gemaakt van Soesterberg. Evenals in 1992 vormt dit jaar Vliegba sis Soesterberg het eindpunt van, de rally. on 035-5413334 P. UW B^K-^RN bakker weet hoe u het gezellig kunt maken tijdens de EK V O 6 t O 31 I ij een besteding van 10 gulden of mee it 'angt iedere Mant bij de BAK*KERN bal ter, jAK»KERN SCHUIFSPEL geheel gratis (oj =op) BAKKERIJ Montgomeryweg 3 SOESTERBERG Stichting i Jeugdwerk Soesterberg tel. 035-6019546 0346-353411 )e Stichting Jeugdwerk Soesterberg or- aniseert op zaterdag 29 juni haar jaar- jkse rommelmarkt. De opbrengst is oals gewoonlijk voor de activiteiten 'oor de Soesterbergse jeugd van 4 tot 14 aar. Nu reeds zijn de vrijwilligers druk net de organisatie van de rommelmarkt. )e SJS vraagt de inwoners van Soester- icrg daarvoor in aanmerking komende pulletjes te bewaren. Zij kan van alles ;ebruiken, met uitzondering van koel kasten, diepvriezers en dergelijke mi- ieu-onvriendelijke voorwerpen. Tevens [raagt zij begrip dat zij onvoldoende limte heeft voor de opslag van wasma- lines, grote meubels en ovens, de week van maandag 24 juni tot za- ;rdag 29 juni komen ze huis-aan-huis >m de spullen op te halen. Wanneer dat :cies zal zijn wordt in een folder be iend gemaakt, en uiteraard in deze ant. De vrijwilligers van de Stichting jeugdwerk Soesterberg hopen op een iede medewerking. Op vrijdag 24 mei vindt op de pa rade van de Dumoulinkazerne te Soesteberg de beëediging plaats van 60 jongens en meisjes, opgeleid tot beroepsmilitair voor bepaalde tijd (BBT). De beëediging zal worden bijgewoond door familieleden, vriendinnen, verloofdes en andere belangstellenden. Voordat een militair aan zijn of haar werkelijke functievervulling begint wordt er eerst een eed of belofte afge legd. de formule daarvan is: "Ik zweer trouw aan de koningin, gehoorzaamheid aan de wetten en onderwerping aan de krijgstucht, zo waarlijk helpe mij God almachtig," of: "Dat beloof ik." Deze eed of belofte is meer dan een tra ditie. De eed kan steun bieden aan de individuele militair, die onder moeilijke omstandigheden moet functioneren. Te denken valt aan de jongen of meisje die als geneeskundig verzorger in een land als Ruanda beslissingen moet nemen over leven of dood. De eed benadrukt de ethische kant van de militaire professie. In een tijd van vele militaire conflicten in de wereld en een hoge uitzendkans moet iedere sol daat zijn of haar eed of belofte serieus nemen. Deze plechtige eedaflegging is daar de basis van. Onder het motto "Schuif thuis voor de buis" start vanaf 20 mei a.s. bij Bak*Kern-bakker Tammer aan de Veldm. Montgomeryweg 3 een lu dieke aktie. Waar bijna iedere an dere detaillist oranje balletjes, oranje strikken of iets dergelijks de klanten kado doet, heeft bakkerij Tammer juist aan de mensen ge dacht die niet van voetbal houden. "De aankomende tijd is er veel voetbal op televisie. Bijna alle wedstrijden tij dens deze Europese kampioenschappen worden live uitgezonden. Een verkoop ster, die bij ons in de winkel staat, houdt niet zo van voetbal. Ze vertelde dat ze zich dan stierlijk zit te vervelen terwijl haar partner geboeid naar het voetbal Het is menig Soesterberger niet ontgaan dat de politie regelmatig het straatbeeld completeert. In het begin werden ze als een bijzonder object bekeken en soms verbaasd nagestaard, met uiteraard de nodige opmerkingen die de gezags dragers met een glimlach over zich heen lieten gaan. Waren het in het begin de bekende hoofdstraten met veel verkeer waar ze zich lieten zien, nu schrikt men zelfs niet als ze ineens op de achter paden verschijnen. Voor hen die de re gels van norm en wet even waren verge ten, zijn het moeilijke tijden geworden. Uiteraard eerst heel vriendelijk met een maximum aan uitleg, maar als blijkt dat dit niet helpt gaat het over in officiële waarschuwingen. Je zou het bijna kun nen vergelijken met voetbal: twee gele kaarten en bij de derde keer sta je er gekleurd op. Ook dat hebben reeds en kelen ervaren en kwam het bekende boekje voor een bekeuring. Auto bezitters die nog meenden dat het trot toir een parkeerplaats was, hebben dat met een boete kunnen ondervinden. Onder hen waren enkelen die destijds moord en brand hebben geroepen om meer politie. Of ze dat nu nog zo hard roepen is niet bekend. Maar dat veel Soesterbergers deze blauwe kleur op straat op prijs stellen, is nagenoeg alge- zit te kijken," vertelt bakker Tammer. "Dat heeft ons op het idee gebracht om voor haar, maar natuurlijk ook voor onze klanten die niet van voetballen houden, een aardigheidje in te kopen. We hebben zitten zoeken naar iets waar men enige tijd mee zoet is. Al snel von den we een aardig schuifspelletje. Iedere klant die bij ons in de winkel voor een bedrag van 10 gulden of meer besteedt, ontvangt dit schuifspelletje geheel gra tis. Op deze manier wordt het zowel voor de niet-liefhebber als voor de liefhebber! van voetbal toch gezellig in huis," aldus bakker Tammer. Natuurlijk heeft Bak*Kern-bakker Tam mer voor liefhebbers van het voetbal ook iets in petto. Op de toonbank ligt een folder met daarin het speelschema en enkele tips voor smakelijke "voltref fers". En voor degenen die het tijdens de wedstrijden allemaal teveel wordt, kunnen de anti-stress ademhalings oefeningen, die ook in de folder be schreven staan, een mogelijke oplossing zijn. De plaatselijke afdeling van de PCOB houdt donderdagmorgen 23 mei om kwart voor tien haar laatste voorjaars bijeenkomst in de grote zaal van De Drie Eiken, om daarna met zomerreces te gaan. Ze willen dit feestelijk beslui ten door samen terug te kijken op de feestweek van 1995. Een vijftal Ameri kaanse parachutisten van de 101 Air Borne Division, die in 1944 boven Normandië uit hun toestel sprongen en zo ook Nederland hebben bevrijd, wa ren in 1995 enkele dagen te gast in Soesterberg en hebben daarvan een videofilm gemaakt. De film geeft een duidelijk beeld van de enorme feest stemming die er toen heerste. Toen ze uit Nederland vertrokken was hun reac tie: "We zijn een maand in Nederland geweest, maar de vijf dagen in Soester berg waren het mooist". De toegang is vrij en de koffie staat klaar. ;*Vl I voitTOlGC j yERGMNG Soesterberg heeft in restaurant De Tuin aan de Rademakerstraat een VVV- informatiepunt als steun van VVV Soest. Het is te herkennen aan de vlag en borden met een steeds geopende deur als welkom voor iedereen. Direct bij binnenkomst ziet men links in de hal de beide rekken staan met een dosis aan informatie. Folders en kaarten over musea, concerten en diverse andere eve nementen kan men gratis of tegen be taling verkrijgen. Speciaal voor Soester berg liggen er de langzamerhand be kend geworden fiets- en wandelroutes die de fietser/wandelaar meenemen langs plaatselijke bezienswaardigheden. Elke gast kan zich aan de hand van een duidelijke plattegrond van het dorp en omgeving goed oriënteren. Tijdens de vakantiemaanden worden eventuele plaatselijke aktiviteiten vermeld, zoals de orgelconcerten van Theo Hes, bij zondere vliegbewegingen op de vliegba sis en andere door de middenstand te organiseren items. Een ieder die op dit gebied iets te melden heeft kan dat in De TYiin kwijt. Ook de bekende VW/ ANWB-krant "Lekker weg in eigen land" is daar gratis te verkrijgen Het Soesterbergse VW-steunpunt is dage lijks tot omstreeks 22.00 uur geopend. Zondag 26 mei (Pinksteren) ROOMS-KATHOLIEKE KERK Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Voorganger: aalm. F. Duivenvoorde Zaterdag 19.00 cantores Zondag 09.30 gemengd koor Cenakel, Amersfoortsestraat 18 Zondag 09.00 eucharistieviering; an dere dagen 07.30; gebedsdiensten: da gelijks 12.15, 15.30 en 18.00 uur. De kapel is de hele dag open. NED. HERVORMDE GEMEENTE/ GEREFORMEERDE KERK De Hoeksteen, Buys Ballotlaan 2 10.00 ds. J. van Marion STERRENBERG 't Lichtpunt, Huis ter Heide 10.30 ds. H. Henstra Huisarts Vrijdag 18.00 - maandag 08.00 uur: R.M.P. v.d. Wijgerd (Den Dolder), Paltzerweg 227, tel. 030-2280626. Maandag 08.00-24.00 uur: D.W. van Lier (Den Dolder), Paltzerweg 299, tel. 030-2284555. Tandarts Spreekuren 13.00 en 19.00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts H.J.M. Tonino en P.B.E. Tonino-van Schieveen, Kampweg 50, tel. 352467; weekenddienst na afspraak; in andere gevallen hoort men via het antwoordap paraat wie er dienst heeft. Hulp Stichting Hulpdienst Soesterberg Hulp aanvragen: dagelijks 09.00-10.00 uur, tel. 351789, b.g.g. 351658 of 351437. Kruiswerk Stichting Kruiswerk N.O. Utrecht 24 uur per dag bereikbaar onder tel. 06- 8344* (20 ct. per minuut). Maatschappelijk werk Stichting Thuiszorg en Maatschappelijk Werk N.O. Utrecht' Generaal Winkelmanstraat 103, tel. 352606, elke dinsdag en woensdag 09.30-10.30 uur. Politie Dorpsplein 17A, tel. 351555; werkda gen 12.00-13.00 uur; overige tijden: tel. 035-5487411; alarmnummer: 06-11. Grof vuil Tel. 035-6093666. Tot zaterdag 25 mei kan bij u de bel gaan en staat er iemand voor de deur met de vraag: Heeft u iets over voor het Astmafonds? Wilt u dan eens nadenken of u één minuut zonder voldoende lucht kunt? Gewoon vrij ademen, heerlijk ruim? En dan te denken dat één op de tien Nederlanders dat niet kan. Dat zijn in totaal 1.6 miljoen mensen. Wij kun nen niets doen, maar het Astmafonds wel. Het zet zich in voor die 10% Ne derlanders, opdat zij meer lucht krijgen. Die 90% die dat wel kunnen wordt be leefd gevraagd juist dat Astmafonds te steunen. Deze week komen ze ook bij u. Voor uw begrip én gift "alvast bedankt" namens het Astmafonds. O ja, stel voor dat u niet thuis bent, dan is uw gift van harte welkom op giro 55055 of bank nummer 70.70.70.120. Meer berichten over Soesterberg op pagina 11 Een 23-jarige automobilist uit Soest is maandag gewond geraakt bij een bot sing op de Amersfoortsestraat. Het on geval ontstond toen de auto die voor hem reed, bestuurd door een 52-jarige Amersfoortse, een inrit wilde inrijden. Daardoor zag de Soester iets te laat dat daar.voor nog een andere auto reed, waar hij tegenaan botste. Met een hoofdwond werd hij per ambulance overgebracht naar ziekenhuis Molen- dael. WIJNHANDEL SLIJTERIJ DUJARDIN -»nqc; VIEUX liter2U. HOOGHOUDT JONGE DUBBELE GRAAN JENEVER BALLENTINES WHISKY 0,7 liter *CH. SAINT LAURENT DE L'ORL LANGUEDOC 0qc ROOD O. 6 HALEN 5 BETALEN GEN. WINKELMANSTRAAT 37 SOESTERBERG TELEFOON 0346-35 34 39 Met duizenden kwamen ze afgelo pen zondag naar het Mil. Lucht vaart Museum om daar de zesde ITAL-dag mee te maken. In de ruime omgeving van het museum waren alle terreinen en zelfs de ber men van de weg gebruikt om de zeer vele automobilisten op te vangen. Sommigen moesten een fikse wan deling maken voordat ze in het mu seum waren. Maar het meeste vervoer waren wel de motoren in diverse merken, soorten en klasse. Al snel waren zelfs de parkeer plaatsen op het terrein voor de motoren vol en moesten ook zij een plaatsje daar buiten zoeken. Ook het weer nodigde velen uit om eens "Soesterbergse motor dag" mee te maken. Een klein regenbui tje omstreeks half vier 's middags was alleen maar goed voor de stof. Ze genoten, de motorfans, bij het zien van zoveel oud en nieuw. Menigeen ging op de knieën om vooral alles heel goed te kunnen bekijken. Hier en daar werd gehandeld, maar het meeste was het uit wisselen van ervaringen. Ter hoogte van de beide museumhangars was het top drukte. Om de inwendige mens van het benodigde te kunnen voorzien was een grote witte tent op het plein gezet. Dat was een schot in de roos, want de hele dag liep het daar storm. En dan de vele tentjes met een keuze uit de vele motor bladen, stickers, boeken, onderdelen enz. Ze kregen geen genoeg van al dat voor hen zeer aantrekkelijk spul. In een hangar stonden de show model len motoren tussen de vliegtuigen opge steld. Schuifelend in lange rijen en met de stroom mee kon men de gepoetse raspaardjes bekijken. Maar ook werden de vele vliegtuigen bekeken. Enkele in leer geklede motormuizen stonden in stil ontzag een opengewerkte straal motor te bekijken. Toen het apparaat ook nog ging werken, was het helemaal raak. Zuigers, zuigerveren, zuigers tangen, het werd onder luid commen taar gevolgd. Op de vraag waarom een motorrijder zo geïnteresseerd is in een vliegtuigmotor, was het commentaar duidelijk: "Weet je, wij rijden niet alleen op onze motoren, maar wij onderhouden die ook zelf. Elk schroefje en boutje hebben wij in de handen gehad. We hebben het van bin nen bekeken, met al z'n radertjes, en dan zie je hier hetzelfde. Weet je, dat is zo gaaf, daar kan ik als vent wel om jan ken. Moet je dat eens met elkaar zien draaien; moet je dat zuigertje een zien werken". En vol ontzag staarde hij naar al dat technisch vernuft. En zo genoten vele duizenden van al dat moois in een heerlijke ontspannen stem- 4 In de tuin van perceel Kampweg 32 kijken enkele bronzen beelden de bezoeker ernstig aan, vooral de ad vocaat met hoge hoed, brilletje en het wetboek in zijn handen. De hou ten schutting is versierd met borden in opvallende kleuren, terwijl achter het raam bijzondere glazen voor werpen het decor completeren. Het behoort allemaal tot de bijzondere expositie van Chalaga Galleria, waarin Charlotte Lamberigts de bezoekers een kunstrondleiding geeft om stil van te worden. Het is ook niet niks als je als enige in Nederland de wereldberoemde Zweedse Graal van de Zweedse Studio Glashyttan mag tentoonstellen: vrij zware voorwerpen, bestaande uit vele lagen glas, voorzien van bijzondere de coraties. In hetzelfde genre maar dan toch weer heel anders is "poëzie in glas", be staande uit handgeschilderde verzamel- stukken van de Duitse kunstenaar Vale- tin Eisch. En om het glas geheel com pleet te maken zijn er unieke glas objecten te bewonderen van niemand minder dan Costa Boda. Kenners en liefhebbers van glas komen ogen te kort om dit glazen schouwspel in zich op te nemen. Kunst voor Sri Lanka In de tuin van deze galerie staan enkele bronzen beelden van de kunstenaar Ton Piepers. Dat juist een groot kunstenaar als hij Chalaga heeft uitverkoren om zijn brons- en schilderwerk te laten zien geeft de waarde aan van de galerie van Charlotte Lamberigts. Opvallend is de t in zijn wetboek verzonken advocaat, voorzien van hoge hoed en bril. Een le vensgroot geheel, dat de bezoeker pein zend aankijkt en kennelijk het zijne er van denkt. Ton Piepers heeft deze kunststukken gemaakt om de baten daarvan te geven aan de schreiende omstandigheden in Sri Lanka. Vele jaren geleden werd hij tijdens een reis geconfronteerd met de barre leefomstandigheden in dat land. Hij wilde iets doen en adopteerde twee Srilankaanse jongens, die intussen vol wassen mensen zijn geworden met een toekomst. Vervolgens heeft hij zich in gezet om in de dringendste zaken te kunnen voorzien door de verkoop van zijn kunststukken onder de noemer: "Kunst voor Sri Lanka". De kunstwerken van Piepers zijn schep pingen uit liefde, meestal gevormd uit klei. Dat neemt niet weg dat hij open staat voor andere materialen en toepas singen. Zijn engagement legt hij neer in expressieve uitingen. Zocht hij eerst de strakke kaders en perfectie, tegenwoor dig wil hij meer en meer toe naar de vrije interpretatie. Maar het blijven al lemaal "scheppingen uit liefde", zoals hij dat zelf duidelijk noemt. Vooral zijn vrije werken hebben iets ongrijpbaars, soms heel concreet en direct, maar ook vluchtige sereniteit, balancerend tussen werkelijkheid en onwerkelijkheid. Dit alles kan men tot 2 juni a.s. bewon deren. Chalaga is van woensdag tot en met vrijdag geopend van 11.00 tot 18.00 uur en van 19.00 tot 21.00 uur. Elke le zondag van de maand van 14.00 tot 18.00 uur, op het adres Kampweg 32 te Soesterberg, tel. 0346 - 351586. ming. Voor het eerst waren leden van het Rode Kruis gevraagd om bij een steeds toenemend aantal mensen direct aanwezig te zijn als zulks noodzakelijk mocht zijn. Ze hebben de hele dag met de handen op de rug ook mogen genie ten van al dat moois, gelukkig zonder in actie te komen. Aan het eind van de dag maakte Henk van Kessel, meervoudig Nederlands kampioen en oud wereldkampioen, de museummotor van het jaar bekend. Het werd de bekende 500cc Benelli, die vooral in de jaren eind '50 en begin '60 furore maakte. Overste Botma, direc teur van het museum was zeer tevreden over de gehouden ITAL-dag. "We had den deze keer meer parkeerplaatsen dan anders en toch was het weer vol. We schatten het aantal bezoekers ongeveer gelijk aan het vorig jaar, mogelijk iets meer. Het is een goede zaak dat zoveel duizenden mensen zo rustig en gezellig kunnen genieten van wat hen aangebo den wordt. Elk jaar kunnen we ook steeds iets extra's aanbieden en deze keer bestond dat uit catering in een grote tent. En ook dat is geslaagd, wat willen we nog meer? Fiat Tempra 1e eigenaar, kl. wit, 4drs'91 10.250, Citroëa XM 2.01 comfort LPG, donkergrijs/met'90 10.950,- Mercedes 190E donkerblauw metallic'89 17.500.- Fiat Uno iE kl. zwart, mooie auto'91 10.250,- Opel Vectra 1.8i LPG, donkergroen metallic '90 12.500,- Suzuki Vitara JLX Incl. hardtop, als nieuw'92 22.750,- Mitsubishi Galant GLi zilver metallic'91 11.950,- Opel Kadett 14i ziiv. met.,4drs„ weinig km.'90 9.950,- Ford Escort 1.4 CL'88 6.500, Opel Kadett H back 13NN sportvelgen, incl. APK'86 4.250,- Alfa 75 Imola 1.8 LPG sp.velgen, elektr. schuif-kanteldak elektr. ramen, enz'91 10.750, Opel Ascona 1 Os 3drsLPG incl. APK, mooie auto '86 3.500, 8MW520i sp.velgen, incl. APK'83 2.600.- BMW316 donkergrijs/met.incl.APK... '84 4.250, Alfa 33 d.grijs/met., incl. APK '85 4.500,- Renault 18 GTX station, elektr. ramen, cenlr vergr., trekhaak'84 2.950, UW VOORDEEL! 'APK Keuringsstation Gratis herkeuring Schade reparatie 'Las- en spuitwerk Klaar terwijl u wacht Perfecte service! Postweg 58 (ind.-terrein) - Soesterberg Telefoon 03463 - 5 33 81 Open: 8.00-18.00 u. Vrijdag koopavond Zaterdag open van 9.00-16.00 u. Woensdag 22 mei 13.30 bridge-instuif, Drie Eiken Donderdag 23 mei 09.30 tenniscomp. dames, Sportpark 09.45 thema-morgen PCOB, Drie Ei ken 13.00 koersbal, Drie Eiken Vrijdag 24 mei 20.00 tennis bedrijfstoernooi, Sportpark Zaterdag 25 mei 08.30 tennis district, Sportpark Zondag 26 mei 08.30 tennis KNLTB, Sportpark Dinsdag 28 mei 20.00 tennis grabbelavond, Sportpark Woensdag 29 mei 13.30 bridge-instuif Drie Eiken 20.00 orgelconcert Theo Hes, Carolus kerk Opgaven: tel. 351252.

Soester Courant | 1996 | | pagina 9