HETVLEESCENTRUM 16?5 Ls Uode ^PaMte .2 LWMt&hlMïeM LEKKER SLAPEN, LEVEN ZOA P SPORTEON NIC VAN DAM 'Soest zonder OT Wijzig 159° Dactylo lieefit werk beTROUWbaar Perenbavaroise 0) 3 0) OQ K Voorgebakken stokbrood SSPEERKAMSK gctive sports 19?5 De laatste levering vakantie tricot/katoenen japonnen v.a. 38 t/m 50. Wacht niet te lang! Stucadoors- en afwerkings- bedrijf KUNSTGEBITTEN Een dagje Ouwehand is een leuke dag vol afwisseling! adida odidastl [SPORTEON I Het hele Jaar scherp in prijs voor eerste kwaliteit bij uw Vleescentrum Entrecote Rundergehakt 750 Procureur steaks q95 Shoarmavlees.. ^00 Drumsticks Q50 Speenvarkenkarbonade, Lamshart Q75 Voor de boterham: GROOTHANDEL EN HORECA-SERVICE Birkstraat 49 - Soest -Tel. 035 - 601 24 77 ^5actylo Loek van Walsem Fotogratie Loek van Walsem fotogratie Kingh's- en Inter Hair Fashion vragen Te kappers (m/v) LL kappers (m/v) 0B5-601 77 56 035 - 602 40 40 035-582 15 76 F. Roest, tandprotheticus Wie een baan zoekt leest de Soester Courant Leer in één week WORDPERFECT of WORD konstruktieburo krabbendam-boerkoel b.v. Beton en/of Staaltekenaar (m/v) (Aankomend) Beton- en/of Staalkonstrukteur (m/v) Voor de vroege vogels Ieder z'n vak van Buuren voor brood en gebak Brood- en banketbakkerij D I E R E N P A R K Kom naar de Berenbosdag op 2 juni! ,Z Groen en Mi Met ingang W i i WOENSDAG 29 MEI 1996 SOESTER COURANT PAGINA 2 WOENSDAG 2£ gemarineerd, kilo kilo (gemarineerd), kilo5/ 5 gratis broodjes, kilo IU> (gemarineerd, voorgekookt), kilo (gerookt), kilo Voor uw huisdier: kiloO. Diverse barbecue specialiteiten: o.a. spare-ribs - saté - vleespen - steaks - etc. etc. Onze bekroonde paardenworst kilo 9?° Zeeuws spek 150 gram1?5 Leverkaas 150 gram1?5 Runderrookvlees 100 gram 2?5 Administrateur m/v Voor een administratiekantoor in Soest zoeken wij voor een aantal weken een all-round kandidaat die zelfstan dig werkt U gaat voornamelijk jaarstukken opstellen. Bankemployées m/v Wij zoeken voor diverse bankfilialen in en rondom Soest ervaren kas/baliemedewerkers op meao-niveau. Tevens zoeken wij hbo'ers met een commerciële en klantvriendelijke instelling voor het onderhouden van klantencontacten. Telefoniste/ receptioniste m/v Voor een Amerikaans bedrijf in Soest zoeken wij voor de periode van 12 juni t/m 10 juli een ervaren kandi daat Kunt u omgaan met de VOX 4100 centrale en be heerst u de Engelse, Duitse en evt. Franse taal' Rea geer dan op deze full-time baan. Verkoop medewerkster m/v Met spoed zoeken wij voor de slagerij in een gezellige supermarkt in Soest een enthousiaste full-time kandi daat tot 25 jaar. Het betreft een baan voor langere tijd. Koeltechnisch monteurs m/v Wij zijn voor een koeltechnisch bedrijf in Soest per direct op zoek naar ervaren CFK-monteurs. MIG-lasser m/v Voor een las- en constructiebedrijf in Soest zoeken wij een jonge kandidaat voor las- en constructiewerkzaam heden. Een lts-Metaal opleiding is vereist voor deze full time baan voor langere tijd. Soldeerder m/v Wij zoeken voor een bedrijf in Soestduinen met spoed een secure kandidaat voor soldeerwerk aan printplaten. Ervaring is niet noodzakelijk, maar inzet en gevoel voor het fijnere werk zijn van groot belang. Leeftijd tot 22 jaar. De werkzaamheden zijn voor eep aantal weken. Directie-serveerster m/v Per direct zoeken wij voor een grote cateringorganisatie een ervaren representatieve dame die voor 28-35 uur per week aan de slag wil. Deze baan is voor circa 6 maanden, in Utrecht. Leeftijd 24-32 jaar. Chauffeur m/v Wij zijn voor een vervoersbedrijf in groenten fruit op zoek naar een ervaren kandidaat voor de periode van 15 juli t/m 23 augustus. In bezit van een groot rijbewijs en chauffeursdiploma zijn vereist Facilitair medewerker m/v Voor een bedrijf in Utrecht zoeken wij voor de periode van 17 juli t/m 30 augustus een gemotiveerde, initiatief rijke kandidaat. U gaat schoonmaakwerkzaamheden verrichten, post verzorgen, apparaten bijvullen en kleine storingen verhelpen. In het bezit van een rijbewijs en eigen vervoer is vereist. Leeftijd 25-35 jaar. Produktiemedewerker m/v In verband met toenemende drukte bij een fabrikant van thermische produkten zoeken wij met grote spoed een enthousiaste en gemotiveerde kandidaat op Its- niveau. tot 21 jaar. Ook schoolverlaters kunnen reage ren. Schoolverlaters/ vakantiekrachten m/v Voor een leuke vakantiebaan of baan na je studie kun je je nu inschrijven. Informeer naar jouw mogelijkhe den. Bel meteen voor meer informatie of kom langs bij Dactylo Uitzendburo in Soest, 035-6024000. Soesterbergsestraat 9a UITZENDBURO Dactylo. Mf/n uitzendburo. ~y> voor een gezellige dag en een schitterende bruidsreportage. Tevens kunnen wij uw videoreportage professioneel verzorgen. Graag maken wij een afspraak voor een persoonlijke presentatie van ons werk op een tijd die schikt! Soestdijk telefoon/fax (035) 601 80 71 KINGH'S hairfashion tevens Flexibele werktijden mogelijk. Bel eens voor informatie Jose Gerard Tineke Sandra (na 18:00 uur) Van Weedestraat 46 II - Telefoon: 6021059 Onze smakelijke aanbieding Een bijzondere vlaai, gevuld met twee soorten heerlijk zachte bavaroise, naturel en chocolade. Bovenop volop perenblok jes, afgewerkt met kaneel en flinterdun ne chocolade. Een ware delicatesse... Van 19,95 voor Met onze vlaaien wordt trakteren altijd een feest! Deze aanbieding geldt ook bij Supervlaai Winkelcentrum Hartje-Zuid van Weedestraat 235 - 3761 CD SOEST (t.o. Joh. Mets) - Tel.: 035 - 60 24 160 Uw specialist in stucwerk en wandafwerking Bel voor een vrijblijvende offerte Tel. 035 - 601 82 67 Fax 035 - 602 66 25 Van Straelenlaan 7 3762 CS Soest Soesterweg 92'.- Amersfoort Telefoon 033 - 461 18 85 Nieuweweg 34c - Soest Telefoon 035 - 602 80 86 Tevens reparaties. Gratis advies. LVi Vakantiecursus tekstverwerking voor wie weinig tijd heeft. Voor f 195,- leert u in één week (van maandag t/m vrijdag het bekende tekstverwer kingsprogramma WORDPERFECT of WORD. U kiest voor:s morgens of 's avonds. Interesse?, bel vandaag nog naar: Studiecentrum Amersfoort, tel. 033-4722238 en vraag de vakantiecursus-folder, of kom evcen langs: Heiligenbergerweg 57 te Amersfoort. adviseurs voor gewapend beton-, staal- en houtkonstrukties Konstruktieburo Krabbendam Boerkool b.v. te Soest is een onaf hankelijk ingenieursburo. Het buro is gespecialiseerd in het ont werpen, berekenen, tekenen en begeleiden van konstrukties in beton, staal en hout. In verband met uitbreiding van onze werkzaamheden zijn wij op zoek naar een Deze kandidaten dienen te beschikken over: - Een opleiding MTS Bouwkunde of Weg- en Waterbouwkunde. - Minimaal 3 jaar ervaring met het tekenen van beton- en/of staalteke- ningen met Auto-cad. - Een kritische en meedenkende instelling. Deze kandidaten dienen te beschikken over: - HTS Bouwkunde of Weg- en Waterbouwkunde. - HTI Beton- en/of Staalkonstruktie (diploma's of met de studie bezig). - Een kritische en ondernemende kijk op de bouwwereld. - Ervaring in het rekenen met moderne Tekensoftware. Voor beide funkties zullen het salaris en de secondaire arbeidsvoor waarden afhankelijk zijn van leeftijd, opleiding en ervaring. Voor nadere inlichtingen kunt u kontakt opnemen met de heren C. Boerkoel en Ing. A.J.M. Schokker. Bent u geïnteresseerd in een van deze funkties, stuur dan binnen 3 we ken een c.v. met motivatie aan de directie van het buro. Postbus 62 - 3760 AB Soest - tel: 035 - 601 04 44 Nieuweweg 91a- Soest - fax: 035 - 602 85 81 zaterdag tussen 08.00 en 11.00 uur Winkelcentrum Smitshof - Soest - Telefoon 6011830 Grebbeweg 111 - 3911 AV Rhenen - telefoon 0317-650200 HELP! De beer is los in het Berenbos.... In een heuse semi-wildemis van maar liefst 20.000 m2 groot wonen beren die in hun vroegere leven bedreigd werden. Het Berenbos geeft hen een veilig thuis, waar ze in een natuurlijke omgeving weer beer kun nen zijn. De beren genieten het gezelschap van een roedel wolven, net als in de vrije natuur. Wie het Berenbos in wil, mag eerst door het Berendoolhof met allerlei beren vragen. Goede antwoorden wijzen de weg. Foute antwoorden leveren echter ook interessante informatie op. In het Berenbos geven de berentunnel en de loopbrug u de unieke kans oog in oog te komen met onze beren en wolven! Mishandelde beren opvangen is schitterend werk. Maar er komt nog al wat bij kijken om Stichting Berenbos draaiende te houden. Medewerkers vertellen u alles over het broodnodig werk dat de Stichting uitvoert. Plus 1650 niet-beren Natuurlijk zijn de beren niet de enige dieren in het park. Leeuwen, chimpansees, wurg slangen, pandabeertjes, levensgevaarlijke piranha's... Allemaal hebben ze een eigen plek binnen het dierenpark. Voorbeelden van opvallende verblijven zijn het Tropisch aquarium, het Orihuis en het Noordzeewad. Er kan heel veel Een verrassende show van de Californische zeeleeuw Joop brengt bezoeker en dier nog- dichter bij elkaar. Uiteraard, is er ook een speeltuin en een kinderboerderij. Een rit met de monkie-rail zorgt voor een hele andere kijk op de dieren. Kortom: een dagje Ouwehand is voor jong en oud een vermake lijke en leerzame ervaring. jfft-r'L: Prijzen Individueel bezoek20,00 Kinderen tot 3 jaargratis Kinderen 3 t/m 9 jaar 16,50 65+ en OV-jaarkaarthouders17,50 Een jaar lang goedkoop genieten? Dat kan met een jaarabonnement. Dit kost 47,50 p.p. en maar maximaal 190,00 per gezin. Vraag naar onze speciale folder. Ouwehands Dierenpark, Grebbeweg 111,3911 AV Rhenen Het hele jaar geopend van 09.00 - 18.00 uur (in de periode 1 oktober tot 1 april tot 17.00 uur) Ons nieuwe telefoonnummer: 0317-650200 Jackpot Mul Lotto Delta I MULTIBPIRE Met Epeda hoeft u niet langer schaapjes te tellen. Als slaapspecialist sinds 70 jaar bieden wij u een ruim aanbod matrassen, bodems en bijbehoren, aangepast aan uw wensen en voorkeuren. Wilt u werkelijk op uw twee oren slapen? Dan kiest u MULTISPIRE. Deze unieke matrassen bieden u (en uw rug) het grootst mogelijke comfort vooreen ontspannen nachtrust. Epeda, een gamma speciaal ontworpen om aan uw wensdromen te voldoen. Uw dealer: BEDDENSPECIAALZAAK Laanstraat 91, Baarn Telefoon (035) 541 35 21 5s2J Van voor Adidas Streetwise Adidas Deuce kid Va n 39fF> voor U kunt het niet helpen dat er vluchtelingen zijn. U kunt hen wel VLUCHTELINGEN ZORG GIRO 550 Apeldoorn Info: 055-366 33 39 VAN WEEDESTRAAT 16 SOEST TEL. 035 - 6013473 Het wijkbeheer, zoals Soest dat sinds 1 juli voert, stemt in het alge delijke tevredenheid, houd van de woonor loopt - afgezien van eei punten - volgens pla breekt er nog wel het aan het geluk van de g afdeling Groen en Mil Bij het Meldpunt Woont men in de periode van 1 tot 15 februai j.1. maar lie gen binnen, gemiddeld d maand. De eerste maand wel 160 per maand, wat ruggelopen tot ca. 80. E evaluatierapport, dat c College van B. en W. op De 831 klachten haddi betrekking op de bestrat het openbare groen; daz nogal wat burgers aan de vuil, onleesbare straa paaltjes, de reiniging, d< keerslichten, speelterrei terreinen. Omdat er tocl aanwijsbare actie volgt over hondenoverlast bu terreinen zijn die klacht ding opgenomen. Het afhandelen van de 1 24 uur - zoals bij de in meldpunt nog de bedoel overigens meestal niet hebben we de overtuigir niet ontevreden is," ald Het meldpunt is inmii kend. De afdeling Groen en N graag de mening van he men over haar aanpak nicatie met de burgers, tig op inspraak-avond "Hoewel we niet altijd ie kunnen stellen gaan e weinig burgers naar hui: dat er niet naar hen is afdeling vindt deze kleir prima, maar stelt ook e gelijkt vast dat ze er nie binnen de gemeentelijk bij de gemeenteraad. 'Aanzien' "Voor ons 'aanzien' eei werkwijze, omdat het heid oplevert," aldus G Toch vindt de afdeling ter dan die van het "klei vernieuwing", waarin v afstandelijker met de b gegaan. Daarom wil zij het liefst omvormen tot buurt, maar eerst wil mening van het Colleg Komend weekeinde dienstregeling vooi De wijzigingen zijn: de bus naar Soestdi berg vertrekt een halfi de bus naar Baarn door de wijk Soestdijk derslaan, maar een k paleis Soestdijk; iedere bus, die via straat, Dalweg en Niet ene halfuur door naar lijn 74) en het ande Amersfoort (als lijn 1'. een aantal lijnnum verandert. Op bijna a de bussen op dezelfde Een belangrijk versch situatie is dat de busse de Van Weedestra Nieuweweg afwisselen Soesterberg. Deze bu het lijnnummer 74. D die rond het hele uur aankomen en rijden d berg. Dit verschilt ee zichte van de huidig kwart over het hele u sen alleen richting Si Oude Tempellaan, Kr laan en Kampweg. Rit de bussen rechtstreek straat. De vertrektijdt veranderen niet. Als het halve uur op Soes men, rijden de bus Nieuweweg, Dalweg straat naar Soestdijk- De bussen op de rc straat, Dalweg en Nie het halve uur op Soes men, rijden doo

Soester Courant | 1996 | | pagina 2