wmmr HTAH POPPENBEURS -SÖESt R.0UD Verhuur 4 S0ESTD/jr^ ,I\ IJUll E EILING Narre Knolle zoeken nog adressen voor reünie .W f 60311 19 met berenafdeling S 5 informatiewinkel PAGINA 20 woENSDAG 5 JUNI 1996 de primeur. 251. ";-u vl SOESTER COURANT PAGINA 21 Doopsgezinden vieren 500e geboortedag van Menno Siemons Pakketen voor Polen Auto gestolen Cd's en geld uit auto gestolen VRIJWILL1GERSHULP NODIG? MORGEN: EXTRA KOOP AVOND TOT 21.00 UUR 'De Narre Knollen" bedankt sponsors Carnavalsvereniging bestaat 22 jaar - '''yM Burgerlijke stand lllem Van Oosten fotoservice Hartstichting: bijna 25 mille in Soest People to People zoekt gastgezinnen voor studenten De lopers van de week co 'Solovakantiegids' voor alleengaanden Spreekuur Sociale Verzekeringsbank jÊ^pWNKEL 'Trade, not Aid' Kerkmuzikale vesperviering Soester Courant bereikt wekelijks 30.000 grage lezers. Helpt U mee? Geef bloed, word RODE KRUIS Soest/Soesterberg Tel. (035) 601 79 98 Bloedbank Gooi en Eemland Hilversum Tel. (035) 624 50 27 SNOOKER CENTRUM RESTAURANT Kerkdiensten Muziek in Utrecht Informatieavond over bekkeninstabiliteit Medische dienst Dierenlief Dierenleed achter het net. De komen kijken. Maar Last Minute Koopin- ?ke service ontvangt )e huizenaanbod in alfjaar en f. 250,- bij gevonden en maakt - of financiële dierv 350,- direkt terug. jinfo abonnement: juGjySjJ^ iRS ïlaardij anen in de groene zone 5413521 T x; h leder stil, er, kind, likker, 2n-, :ie dere Delen, Doopsgezinde Gemeenten van Baarn/ Soest, Bussum/Naarden en Huizen/ Hilversum organiseren gezamenlijk een "vermanings" ("kerkenpad") op zaterdag 8 juni tussen 10.30 en 15.30 uur. Reden voor deze activiteit is de herdenking van de 500e geboortedag van de enige Ne derlander die een wereldwijde geloofs gemeenschap stichtte: Menno Simons. Deze broederschap van Mennonieten (Doopsgezinden) telt nu circa een mil joen zielen. Op die zaterdag zullen opeenvolgende programma's aangeboden worden. In Baarn (Doopsgezinde Kerk, Eemnes- serweg 63b, 10.30 uur) zingt het Menno-koortje o.a. speciaal gecompo neerde Menno-liederen; Harry Schram geeft een orgelconcert, en Adri Kuijt- Busch vertelt de betekenis van het grote wandkleed boven de kansel, 's Middags is hiervan een herhaling en bespeelt Kun Schütz-van Andel het orgel. In Bussum (Doopsgezinde Kerk, Wladimirlaan 10, 12.30 uur) speelt het "Kamerkoor Oude Muziek" en zijn er quilts te bewonderen uit de Amish-winkel in Naarden; in Hilversum (Doopsgezinde Kerk, Boom berglaan 14, 14.00 uur) is er een orgel concert door Jan Schouten, om 15.00 uur gevolgd door optreden van het "Landelijk Mennokoor". Op vrijdag 14 juni kunnen er weer pak ketten voor familie, vrienden en kennis sen in Polen worden afgegeven bij de fam. De Groot, Di Lassostraat 40, tus sen 17.00 en 22.00 uur. Op het inzamel punt zijn regelmatig nieuwe adressen beschikbaar van hulpbehoevende Poolse gezinnen, voor wie een pakketje veel kan betekenen. Informatie: tel. 6024377. Aan de Dorresteinweg is vorige week een zwarte Fiat Uno gestolen. De eige nares stelde de politie op de hoogte. De auto heeft het kenteken YH-05-RV. Op de Van Goyenlaan is donderdag nacht de auto van een 26-jarige Soester opengebroken. De dader nam een aan tal cd's en wat geld mee. Nu de laatste carnavalskrakers alweer enige tijd achter ons liggen en de voor bereidingen voor het jubileumseizoen al in voile gang zijn, wil het bestuur van de Soester carnavalsvereniging "De Narre Knollen" de sponsors bedanken die de vereniging het afgelopen seizoen hebben gesteund. Automobielbedrijf de Soester; Auto mobielbedrijf Kees Hilhorst; Bakkkerij Do Schat; Bakkerij De Graaf; Banket bakkerij Wim Rademaker; Banket bakkerij Dogterom; Buxdorff bloemen en planten; Constructiebedrijf Van Hengstum; Drukkerij Smit; E.T.B. Bin nen en Buiten; EG Kerkhof BV; ETB Frans Bosman; Fa. Nic. van Dam; Fa. Dasselaar groente en fruit; Fa. Bolderhey; Fa. Van Doorn hout; Fred de Zoete; Fridam zoetwaren; Gebr. Beyer transport; ING-bank Soest; Jan Smeeing; Karwei Soest; Motshagen verf en glas; Neo print; P.A. v.d. Deyssel; Partycentrum Bos en Duin; Restaurant Spitsheuvel; Slagerij Van Asch; Slijterij Ben van der Linden; Smit Dorlas koffie; TBS; Transportbedrijf Jan van Buuren; Vishandel 't Hoekje; Wasiel Steitner tapijten. Mochten er door omstandigheden be drijven of personen niet genoemd zijn, dan welgemeende excuses van de Narre Knollen. Mede door de sponsoring van deze be drijven en personen zijn o.a. het Kinder carnaval en het Seniorencarnaval een niet te vergeten gebeurtenis geworden. Het bestuur wil de sponsors dan ook hartelijk danken voor de steun in het afgelopen seizoen en spreekt de hoop uit voor het komend seizoen weer op hun financiële steun mogen rekenen. Op 11 november 1996 bestaat de Soester Carnavalsvereniging "De Narre Knollen" 22 jaar. Om dit feit niet ongemerkt voorbij te laten gaan organiseert de vereniging voor haar oud-bestuursleden, oud-prinsen, oud-raadsleden, oud-dansmariekes en oud-jeugdraadsleden, alsmede voor de leden van de "Orves", de Knollengarde en de "oude" Narre Knol op 16 november een jubi leumreünie in het Gildehuis. Deze reünie is alleen voor genodigden. Teneinde alle betrokkenen persoonlijk uit te kunnen nodigen is de jubileum commissie onder leiding van Wil Meijer al geruime tijd bezig met het verzame len van de namen en adressen. Helaas zijn er nog enige adressen onbekend, reden waarom de commissie via deze weg probeert de ontbrekende informa tie te verkrijgen. Het gaat om: Piet Catsburg, bestuurslid seizoen 1974/1975; Mignon van Dijk, dansmarieke seizoen 1976/1977; Frans Koning, raadslid seizoen 1976/1977; Willem v.d. Kuilen, raadslid seizoen 1974 t/m 1977; Reijer Schaatsbergen, bestuurslid seizoen 1974/1975. Ook beschikt de commissie nog niet over alle adressen van "Orves" en de "Narre Knol". Wie denkt de commissie te kun nen helpen aan een of meer adressen, wordt verzocht contact op te nemen met Wil Meijer, tel. 601 20 20, of Jeroen Vis, tel. 601 85 65. Een briefje naar postbus 330, 3760 AH Soest, mag ook. Voor de overige leden, sympathisanten en bevriende verenigingen organiseren de Narre Knollen op 11 januari 1997 een jubileumbal in party-centrum Bos en Duin aan de Bosstraat, entree f 5,- p.p. De leden hebben natuurlijk gratis toegang. De Narre Knollen hopen met al hun leden en de gehele Soester bevol king het jubileum op gepaste wijze te mogen vieren. Opgave gemeente Soest GBA (gemeen telijke Basisadministratie Personen Periode 24 t/m 31 mei 1996 GEBOREN: Brigitta Jolanda, dochter van J.W. Gerritsen en J. van der Eist. - Luc Adriaan, zoon van J. van Dormolen en L.H. Lijkedijk. - Mike, zoon van W.Y. Mercuur en H. Mooij. - Casper, zoon van A.M. Klomp en D.A.J. van Doorn. Maiander, zoon van K.L. Eigenraam en C. de Vries. - Sergio, zoon van H.G. Kok en M.E. Fernandez Fernandez. - Mélanie Krista, dochter van E. de Graaf en G. de Graaf. - Hijmen Matthijs, zoon van M. Heek en H.G. Hoolwerf. - Nicky Anthony, zoon van S.A. Keijlewer en M.G.H.H. Kuijer. - Mohamed, zoon van E.H. Farchich en A. Amriou. - Lisette, dochter van R. Landstra en H.P.K. Emons. - Susanne, dochter van R. Landstra en H.P.K. Emons. - Wessel, zoon van C.R. van Diermen en H. de Graaf. - Coen Willem Theodoor, zoon van W.A.J. Vermeij en A.T.A.M. Canjels. - Vivian Frederique, dochter van F.D. Boes en F.n. Sirks. - Carmen Mercedes Isis, dochter van M.P. Sloos en M.E. de Leeuw. - Adinda, dochter van C. Ken ter en B.E. Sieben. ONDERTROUWD: Edwinus Arnoldus Johannes Hom en Esther Jeanette Broekhuizen. - Marco Jansen en Maaike Maria Hoksbergen. GETROUWD: Geen. OVERLEDEN: Ellina Martha Fokelina Bakker, wed. van R. Tekelenburg. - Wilhelmus Cornelis Petrus Hilhorst. - Wilhelmina Meesen, wed. van J. Koole. - Gerrit de Gooijer, echtgen. van J. Selk. - Hendrika Adriana van Eijden, wed. van B.J.A. Alfrink. Soesterbergsestraat57 Winkelcentrum Soest-2uid 035-6013109 Van Weedestraat 147 Soestdijk 035-6025942 Hamsewegl2IV Hoogland 033-4807151 De jaarlijkse collecte voor de Neder landse Hartstichting heeft in Soest f 24.834,19 opgebracht. Dat mooie be drag is te danken aan de 130 collectanten en al die Soesters die hen niet met een lege bus lieten gaan. Het comité "Vrienden van de Hartstichting" Soest zegt alle gevers hartelijk dank. Yoor de periode van 12 tot en met 16 juli zoekt People to People Inter national gastgezinnen voor één of meer jeugdige Amerikaanse stu denten. "De mensen halen op deze manier het buitenland bij hun in huis en dat is goed voor hun Engels en dat van hun kinde ren," zegt Susan Koppies van de orga nisatie onder wiens vlag de Amerikanen door verschillende Europese landen rei zen. De studenten zijn tussen de dertien en zestien jaar oud en zijn geselecteerd op Junior High Schools. Om in contact te komen met de dagelijkse gewoonten in een ander land, worden ze tijdens hun reis bij gastgezinnen ondergebracht. Een rode loper voor de gasten is niet vereist, omdat het de bedoeling is dat ze het dagelijkse leven in Nederland ervaren. Belangstellenden kunnen zich telefo nisch aanmelden bij Susan Koppies (tel. 6021729) of Pauline van Ravensberg (tel. 5266766). Daarna volgt nog een persoonlijke kennismaking met de me dewerkers van People to People Inter national. "Dat mag in de krant," hoor je de mensen wel eens zeggen als iemand een mooie prestatie heeft geleverd. Dat vinden wij ook en daarom zwaaien we hier graag lof toe aan "de lopers van de week". Dat zijn de jon gens en meisjes die de krant rond brengen en daarbij een tijd lang - twee maanden - geen enkele klacht hebben gekregen. Ze krijgen een ex traatje (voor het goede voorbeeld) én een eervolle vermelding. Deze week zijn het: Stijn Broekhof Michael v.d. Laan Verkoop Verhuur - Reparaties van gereedschappen en machines voor de vakman en de doe-het-zelver Industrieweg 37 b - Tel. 6019589 Door de Vereniging Vakantie Partners (WP) is met medewerking van zo'n 75 reisorganisaties de Solovakantiegids 1996 uitgebracht. Dankzij deze mede werking is er voor de eerste keer een vrijwel volledig overzicht, van het aan bod van.vakanties voor alleengaanden, beschikbaar. De gids is een vervolg op de zeer druk bezochte Solovakantiebeurs 1996 die onlangs in Amersfoort werd gehouden. De gids beoogt hen, die deze beurs niet konden bezoeken, toch op de hoogte te brengen van de vakantiemogelijkheden voor alleengaanden. De Solovakantiegids, die jaarlijks zal worden uitgegeven, is uitsluitend gericht op de alleengaande vakantieganger. Ook zijn er diverse mogelijkheden voor alleenstaande ouders met kinderen op genomen. De gids wordt gratis verspreid onder de 1.500 leden van de Vereniging. Niet-leden kunnen de gids krijgen door f 6,50 over te maken op giro 353 70 51 Vereniging Vakantie Partners, Rijswijk NB. De Vereniging Vakantie Partners is alleengaanden behulpzaam bij het vin den van een of meer vakantiepartners om samen, of als groep(je) met vakan tie te gaan. De afgelopen jaren zijn door de Vereniging reeds duizenden alleen gaanden samen of in een groepje op vakantie geweest. Vaak voor het eerst sinds jaren, omdat het niet altijd leuk is, of veel te duur, om alleen op vakantie te gaan. Voor nadere informatie over de Solo vakantiegids 1996, of een gratis bro chure over de Vereniging Vakantie partners, kan men contact opnemen met het secretariaat van de VVP, tel. 0183-44 33 54. De Sociale Verzekeringsbank (district Amersfoort), houdt al jaren elke vrijdagochtend van 10.00 tot 11.00 uur spreekuur te Soest in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1. De spreekkamer is ge vestigd in de centrale hal van het ge meentehuis. Men kan er terecht met vragen over kin derbijslag, AOW-pensioën, AW W-pen sioen, het overgangsrecht ANW en Gemoedsbezwaren. Ook is men graag behulpzaam bij het invullen van formu lieren van de SVB. Hebt u vragen of moeite met het invullen van formulie ren, kom dan naar het spreekuur. Wist u dat: de Algemene Weduwen en Wezenwet (AWW) m.i.v. 1 juli a.s. wordt ingetrok ken en opgevolgd wordt door de Alge mene Nabestaandenwet (ANW); de volgende categorieën dan recht kunnen hebben op een nabestaanden- uitkering: a. nabestaanden met een ongehuwd kind jonger dan 18 jaar dat niet tot het huishouden van een ander behoort; b. bepaalde arbeidsongeschikte nabe staanden; c. nabestaanden die geboren zijn vóór 1 januari 1950; in bepaalde situaties recht bestaat op (half)wezenpensioen; voor degenen, die op 1 juli 1996 al recht hadden op AWW-pensioen een overgangsregeling is getroffen. yStichting Wereldwinkel Soest Steenhoffstraat 9A, tel. 602 8132 Tijdens de Unctad-conferentie in Genève in 1964 werd voor het eerst de opmerking "Trade, not Aid" gebruikt. In die tijd al ontweken de industrielanden kernproblemen als grondstofprijzen en markttoegang. Zij stelden liever lenin gen ter beschikking. Onder de bevol king van de Europese landen bestond toen nog niet zoveel belangstelling voor de Derde Wereldproblematiek. Toen kwam de gedachte op om een soort winkel te beginnen die goederen uit de Derde Wereld kon verkopen, die door invoertarieven min of meer ge weerd werden. Die verkoop moest een middel worden om te protesteren tegen de internationale handels- en machts structuren. In april 1969 opende in Breukelen de eerste Wereldwinkel haar deuren. De beweging groeide in hoog tempo; amper twee jaar later telde Nederland al 120 Wereldwinkels. Ook in veel Europese landen verspreidde het wereldwinkel model zich snel. Toen in 1973 de koffie in het eerlijke handelscircuit kwam, dit alles in een stroomversnelling. Thans vinden we eer lijke handelsorganisaties over de hele wereld. De produkten van de eerlijke handel vinden hun weg via een netwerk van ruim 3000 Wereldwinkels over Eu ropa en daarbuiten (in Nederland 390). Een belangrijke impuls is de ontwikke ling van keurmerken geweest. Hierin is de werkwijze van eerlijke handel vastge legd. Ook u kunt als consument in deze steeds groeiende eerlijke handel mee doen. Het adres van de Wereldwinkel is Steenhoffstraat 9a, dagelijks (behalve maandag) geopend van 09.30 tot 17.00 Zondag 9 juni, om vijf uur, is de vijfde (en laatsie) vesperviering in dit seizoen van de Raad van Kerken in De Open Hof, Veenbesstraat 2. De vespercantorij, bestaande uit een aantal enthousiaste zangers van cantorijen en koren uit Soest en omgeving o.l.v. Jean Telder met aan het orgel Tjalling Roosjen, zorgt weer voor de muzikale invulling van deze vesper. Zij zingt deze keer o.a. Psalm 43 van Mendelssohn-Bartholdy, een evangeliemotet (Lucas 16:24-26) en het canticum "Nu laat gij Heer uw dienstknecht gaan", beide van Willem Vogel; verder samen met en in afwisse ling met de gemeente een aantal gezan gen uit de schat van de muzikale kerk traditie. De vesperviering staat open voor ieder een, al of niet kerkelijk betrokken. Aan de uitgang is er een collecte ter bestrij ding van de gemaakte kosten. Met een opkomst variërend tussen 150 en 200 bezoekers heeft de vesper wel z'n bestaansrecht bewezen. Het is dan ook de bedoeling in het seizoen 1996/ 1997 weer een vijftal kerkmuzikale ves pers te houden. Wat is het Jip? \\V Het Jip is een Jonge- ren Informatie Punt _J dat op initiatief van Stichting Welzijns werk Soest is opgezet. Voor wie? ■Het is een informatiewinkel waar jonge-1 ren tussen de 12 en 23 jaar, net als in een gewone winkel, naar binnen kunnen lopen en rondkijken. Als iemand dat wil, kan hij of zij door een van de medewerk(st)ers geholpen worden. Waarvoor? Jongeren kunnen bij het Jip terecht voor informatie, advies, ondersteuning, be middeling en verwijzing op allerlei ge bied. Waar en wanneer? Het Jip is open elke dinsdagavond 19.30-21.00 uur en donderdagmiddag 15.30-17.30 uur in Soest in de Schoof aan de Molenstraat 142. Jip kan ook te lefonisch worden bereikt: 601 25 27. In formatie en hulp zijn gratis. Wat voor vragen en antwoorden? Voor welke vragen kan je terecht bij het Jip en welke antwoorden kan je er vin den? Een voorbeeld: 'JeugdWerkGarantie Wet(JWG)' Voor wie is de JWG? - voor werkloze jongeren en werkloze schoolverlaters; Wat is dat voor een baan? - werk ervaringsplaatsen; Kan je naast het werk ook naar school? - ja, onder bepaalde voorwaar den; Krijg je ervoor betaald? - mini- mum(jeugd)loon voor 32 uur in de week; Blijf je ingeschreven bij het arbeids bureau? - ja, voor de bemiddeling naar vast werk. Via deze rubriek kunnen jongeren ken nis maken met het Jip. Elke keer zal een vraag-antwoord-voorbeeld worden ge geven. Daarnaast zullen er speciale on derwerpen worden besproken, die de jeugd aanspreken. Jongeren kunnen bij het Jip met al hun vragen terecht. fcteaioa: C. Juni Vredehofstraat 6,3761HB Soestdijk Tel: 035-6012525 Zaterdag 8 juni ROOMS-KATHOLIEKE KERK Mariakerk, Burg. Grothestraat 82 19.00 eucharistie; jongerenviering Joanneskerk, Willaertstraat 51 18.00 eucharistie; samenzang Zondag 9 juni ROOMS-KATHOLIEKE KERK Petrus en Pauluskerk, Kerkplein 2 11.00 communie; mannenkoor Mariakerk, Burg. Grothestraat 82 10.30 eucharistie; samenzang H. Familiekerk, WiUibrordusstraat 19 09.30 eucharistie; Cantate Domino Joanneskerk, Willaertstraat 51 11.00 eucharistie; parochiekoor HERVORMD/GEREFORMEERD (Federatie 'Samen op Weg') Emmakerk, Regentesselaan 2 10.00 ds. H. Gijsen De Open Hof, Veenbesstraat 2 10.00 ds. J.P. Schouten Oude Kerk, Torenstraat 1 10.00 drs. A. Zaal, Utrecht Wilhelminakerk, Soesterbergsestraat 18 10.00 ds. J.W. Huisman HERVORMDE GEMEENTE Ichthuskerk, Albert Cuyplaan 2 10.00 en 17.00 ds. R. van Kooten M.C. MOLENDAEL SOEST Soesterbergsestraat 125 10.00 pastor B.W. Alkemade CHR. GEREFORMEERDE KERK Julianalaan 90 09.30 leesdienst 15.30 ds. P.D.J. Buijs GEREF. KERK VRIJGEMAAKT Parallelweg 1 10.00 ds. J. Kok, Veenendaal 17.00 ds. G.E. Geerds GEREFORMEERDE GEMEENTE Rehobothkerk, Dalweg 44 09.30 leesdienst 15.00 ds. J.J. van Eckeveld NED. PROTESTANTENBOND Rembrandtlaan 20 10.15 R.R. Eijbersen EV. GEMEENTE IN DE RUIMTE Insingerstraat 39-53 10.00 H.H. ter Welle CHRISTENGEMEENTE SOEST Griftland College, Noorderweg 79 10.00 Louis Boer; H.A. NIEUW APOSTOLISCHE KERK Rembrandtlaan 11 Zondag 9.30 en 17.00 uur; woensdag 20.00 uur JEHOVAH'S GETUIGEN Koninkrijkszaal, St. Theresiastraat 18 Gemeente Soest: dinsdag 19.25 uur; zaterdag 18.00 uur Gemeente Baarn: zondag 10.00 uur; donderdag 19.25 uur Soesterberg Zie Soesterbergse pagina Baarn DOOPSGEZINDE GEMEENTE Eemnesserweg 63B 10.30 ds. A. van Daalen NED. GEREFORMEERDE KERK Waldheim Mavo, Vondellaan 2 10.00 ds. M. Janssens Amersfoort EVANGELISCH-LUTHERS Lutherse kerk, Langestraat 61 10.30 dienst in Joriskerk ORTHODOX Parochie van de H. Cornelius de Honderdman, Bloemweg 11 woensdag 19.00 vespers zaterdag 19.00 vespers zondag 09.00 metten zondag 10.45 goddelijke liturgie Zaterdag 8 juni, Domkerk: vocale werken van Wolfgang Amadeus Mozart, door de Domcantorij o.l.v. Remco de Graas. Aanvang: 15.30 uur. Toegang vrij. Als een vrouw tijdens of na een zwan gerschap en/of bevalling last heeft van bekkenpijn, kan dit verschillende oorza ken hebben. Onder invloed van zwangerschapshormonen verweken kraakbeen en bekkenbanden om ruimte te scheppen voor de baby. Door over matige verweking tijdens de zwanger schap, maar ook door verrekking of zelfs scheuring van kraakbeen en bekkenbanden tijdens de bevalling, ont staat bekkeninstabiliteit. Dit gaat ge paard met hevige pijn. Het is van groot belang dat men,'maar zeker ook de be handelend arts, deze klachten (h)erkent. Bekkeninstabiliteit is (in sommige geval len) te voorkomen en er bestaan behan delingen en therapieën om de pijn te verlichten, spieren te verstevigen en het bekkengebied te ontlasten. Op maandag 17 juni organiseert "Aletta, Centrum voor Vrouwengezondheidszorg" samen met Stichting voor bekkenproblemen in relatie tot symfysiolyse en met een reva- Iidatie-arts een informatiebijeenkomst over wat bekkeninstabiliteit is, op welke manier men ermee om kan gaan en hoe erger kan worden voorkomen. Tevens is er gelegenheid om tips en ervaringen uit te wisselen met lotgenoten. Plaats: Federatie Vrouwenzelfhulp, Nieuwegracht 24a, Utrecht. Tijd: 19.30- 22.00 uur. Aanmeldingen: 030-233 47 08 (St. Aletta, werkgroep voorlichtings bijeenkomsten). Toegan: f 7,50. De avond is alleen toegankelijk voor vrou wen! Zaterdag 8 juni en zondag 9 juni Huisartsen Zaterdag 08.00 - zondag 24.00 uur: (Groep A) J.P. Krijger, Schoutenkampweg 4, tel. 6012423. (Groep B) B.C.A. Nicolas, Steenhoffstraat 12, tel. 6012667. Groepsindeling huisartsen: Groep A: Bavinck, Van Dorssen, Krijger, Mout, Rupert, Spelberg, Walter. Groep B: Von Bartheld, Chavannes/ Verberne, Huitema, Oudshoorn, Nicolas, Overbeek, Smits-Schaffels. Het is aan te raden niet direct naar de dienstdoende arts te gaan. Eerst opbellen! Apotheek Vanaf vrijdag 17.30 uur: Apotheek De Brink (Baarn), Brink 34, tel. 5415456. Extra dienst zaterdag 9.30-13.30 uur: Apotheek Soestdijk, Van Weedestraat 183, tel. 6012487. Tandarts Zaterdag en zondag 13.00-13.30 uur: W.S. Roorda, Ereprijsstraat 57, tel. 6010162. Dierenarts Vrijdag 19.30 - zondag 24.00 uur: Grote en kleine huisdieren: J.H.J. Meursing, Van Mecklenburglaan 15, tel. 6015215. M.C. Molendael Alle verpleegafdelingen en opnames in m.c. Molendael-Soest, Soesterbergse straat 125, tel. 6092911. Bezoektijden: Alle afdelingen Dagelijks 15.00-16.30 en 18.30-20.00 uur; op zondag tevens 11.00-11.30 uur. Uitzonderingen: Kinderafdeling Doorlopend bezoek voor familie; ove rig bezoek: 15.00-16.30 uur. Kraamafdeling Voor vaders en kinderen: 15.00-16.30 en 18.30-20.00 uur; overig bezoek: 15.30-16.30 en 19.00-20.00 uur. Medium Care Dagelijks 11.00-11.30, 15.00-15.30 en 19.30-20.00 uur. Spoedeisende hulp Zeven dagen per week, 24 uur per dag, in m.c. Molendael-Soest. Kruiswerk Stichting Kruiswerk N.O. Utrecht: 24 uur per dag bereikbaar onder tel. 06-8344* (20 ct. per minuut). Rode Kruis/Bloedbank Aanmelding nieuwe bloeddonoren: Bloedbank Gooi en Eemland, Rem brandtlaan 31,1213 BE Hilversum, tel. 035-6245027; Donorwerving Rode Kruis afdeling Soest/ Soesterberg, Valeriaanstraat 129, 3765 EL Soest, tel. 6017998. Secretariaat Rode Kruis Soest/Soester berg: Valeriaanstraat 139, 3765 EL Soest, tel. 6017973. Amivedi, telefoon 60170 01 VERMIST: 19-5. Cyp. grijze poes. InI. Mevr. De Jong, G. v.d. Veenstr. 109, 3762 XX Soest, tel. 6010163. 27-5. Gec. rode kater, witte bef, nek, voorvoetjes en punt bij neus. Inl. Mevr. Vos, Hobbemaln. 11, 3764 WG Soest, tel. 6010436. 28-5. Cyp. kater, witte bef en poten, 16 jr. Groene halsb. m. zender. Inl. Mevr. Laseur, Beckeringstr. 45, 3762 EV Soest, tel. 6013457. 28-5. Rode gec. kater, witte bef. Inl. Fam. Wentink, V. Lennepln. 37, 3768 XN Soest, tel. 6026887. 29-5. Schildpadpoes. Inl. Hr. De Bruin, G. Gelderhof 9, 3762 JM Soest, tel. 6018835, b.g.g. 0346-334312. 30-5. Twee bast. teefjes, één wit, één bruin, halsb. om. Inl. fam. Hilhorst, Hooiweg 2, 3768 MR Soest, tel. 6014277. 30-5. Cyp. poes, kromme staartpunt, 4 jr. Inl. Mevr. Reitsma, Lommeroord 60, 3743 BZ Baarn, tel. 5417579. 31-5. Zwart poesje, rode halsb. m. adr.koker. Inl. Mevr. Kracht, G. v.d. Veenstr. 81, 3762 XJ Soest, tel. 6017867. 28-5. Cyp. gest. poesje. Inl. Mevr. Schrijver, Molenweg 41, 3743 CL Baarn, tel. 5425566. GEVONDEN: 25-5. 2 pauwen, 1 hen en 1 haan (z. staart), inl. Dierenamb. tel. 033- 4619425. 27-5. Zw.witte poes, witte snuit, zw. neus, gev. o.d. sportvelden Witte Hs./ Birkstraat, Soest. Inl. Dierenamb. tel. 033-4619425. 28-5. Parkiet, geel, m. iets groen. Inl. Fam. V.d. Berg, Choristenpad 66, 3766 BD Soest, tel. 6017250. 1-6. Ongec. cyp. kater, gev. o.d. Lorentzln. Soesterberg. Inl. Dierenteh. Soest, tel. 6013583. Rode poes, loopt sinds 2 mnd. rond omg. Bartolottiln., niet schuw. I Inl. Amivedi Soest, tel. 6017001.i.'?

Soester Courant | 1996 | | pagina 21