Grandioze weekaanbiedinsen van Bloemisterij Van pest! Hulleman opfièk OP 'X HERE VARIA] Informatie voor huurders over huurverhoging 1996 Soest 50 jaar geleden I 0& emoe ecfub üc Soest/ Wie van Soest houdt leest de Soester Courant Oude pi maken Rectifi leidt tc WOENSDAG 12 JUNI 1996 SOESTER COURANT PAGINA 4 WOENSDAG EUSTOMA HEDERA CLEMATIS Meningen |1 ^^^^vajUezersl De beeldvorming van Sint Joseph Avondvierdaagse Gediskwalificeerd B. Anderson óók in programmaraad Bij Buro Rechtshulp in Amersfoort Uit de Soester Courant van 7 Juni 1946 WOENSDAG 12 JUNI 1996 A K T U E E L OFFICIËLE BEKENDMAKINGEN VAN DE GEMEENTE SOEST AANGEVRAAGDE KAPVERGUNNINGEN 1 fc Commissie Visser schi "Natui Van donderdag 13 tot en met woensdag 19 juni /fSCÖEMI /r rrttxt»e Van Oesf is uitgeroepen tot dè Elite Bloemist van Soest e.o. Wij geven op al onze snijbloemen een 7-dagen- goed-garantie af. Prettig om te weten als u eens een ruikertje kado geeft! SNIJBLOEMEN I KAMERPLANTEN I TUINPLANTEN I lisianthus 70 cm lang, 5 tak per bos, diverse kleuren. Van 7,75 's voor In 013 cm pot, met ranken van minimaal 35 cm, diverse soorten. Van 5,75 -s voor In 011 cm pot, in 3 kleuren en meerdere soorten. Van 10,50 voor Bloemisterij Van Oest, de enige echte uit Soest, heeft talloze aanbiedingen op het gehele assorti ment. Voor balkon, binnen of buiten. Van Oest heeft er wat voor: Planten, snijbloemen, zijdebloemen- en planten, bloemstukken, aarde werk, bloempotten, plantenbakken, enzovoort! Eigendomweg 80 3765 EE Soest Telefoon (035) 601 4617/60106 47 We zijn blij met de'ingezonden brief van de heer C.J. van Nieuwkerk in de Soes- ter Courant van 5 juni 1996 over het funktioneren van de Woningstichting Soest. Als ondersteuning van de heer Van Nieuwkerk doen wij een boekje open over de andere woningbouw vereniging in Soest, te weten Sint Joseph. We zijn in augustus 1992 komen wonen op de Akkeren 49. De flat bevindt zich in een matige staat van onderhoud. Op klachten wordt vaak niet adekwaat ge reageerd. We hebben een enorme last van buren gehad. Talloze malen is de politie erbij geweest. Er is daarover correspondentie gevoerd met Sint Joseph. We zijn uitgenodigd voor een gesprek. Tot ontsteltenis van ons beiden werd ons meegedeeld dat het best wel aardige buren zijn en indirekt werd ons meegedeeld dat we ons maar wat aanstelden. Een officiële brief met excuses heeft ons nooit be reikt. Sint Joseph is alleen geïnteresseerd in het innen van de huur. Overlast en klachten worden zo goed als niet aange pakt. De gemeente Soest heeft in het kader van de huisvestingswet allerlei mogelijk heden tot aanpak van een woningbouw vereniging, maar berust in een passieve houding. We gaan vanaf 1-7-1996 voor een 4- kamerflat van matige kwaliteit - ge bouwd begin jaren zeventig - ruim f 960,- betalen (waarvan ruim f 800,- al leen al aan kale huur). Conclusie: Er wordt al jaren door Sint Joseph een slecht beleid gevoerd. Huur ders zijn niet interessant. De gemeente Soest is niet geïnteresseerd in het func tioneren van woningbouwverenigingen. Dit in tegenstelling tot het bevorderen van hoofdzakelijk de bouw van dure ei gen huizen. Ton Butzelaar, Kees van Ham Vorige week werd er weer een Avond vierdaagse gehouden in Soest. Dit keer geen regenbuien, maar een stralend zonnetje. Een heel geslaagd evenement dus. Maar... waarom wordt er ieder jaar ge start op het industrieterrein? Heeft de organisatie nog steeds niet begrepen dat dit voor werkelijk levensgevaarlijke toe standen zorgt? Zware vrachtwagens, graafmachine's, busjes, alles rijdt vrolijk dwars tussen de wandelaars door. Ook dit jaar zag ik weer hele kleine kinderen, die nog ter nauwernood weggerukt konden worden, voor ze door de zware wielen verplet terd werden. Zelfs donderdagavond reed er nog een vrachtwagen met oplegger op de Nijverheidsweg dwars door het feeste lijke défilé! Moeten er écht eerst (dode lijke!) ongelukken gebeuren vóór er ein delijk eens een andere startlocatie ge zocht wordt? Wat dacht u bij voorbeeld van de voet balvelden in Soest-Zuid of het kermis terrein op de Eng? Anita Verkerk-van Zalk Zich opwerpend als secretaris van de bewonersvereniging 't Hart is de heer G.L. van den Deijssel in de rubriek Meningen van Lezers, zie S.C. van 5 juni j.1., aan het blaffen gegaan. Doelwit ondergetekende, die in zijn rubriek Rondje Soest, zie S.C. 22 mei j.1., de relatie waakhond - "baas Henk" en ge meente Soest belichtte. Het blaffen van G.L. v.d. Deijssel richt zich vooral tegen ondergetekende die een onjuiste voor stelling van zaken zou hebben gegeven. Graag zou ik een fair-play discussie met G.L. van den Deijssel zijn aangegaan. Het zal er niet van komen. Niet omdat er geen argumenten voor handen zijn. Ze zijn uit voorraad leverbaar. Zichzelf respecterende journalisten hanteren ech ter de ongeschreven code er met een grote boog omheen te lopen als het dis cussies betreft die moeten worden ge voerd met personen die het allooi ver tolken van een ordinaire straatvechter. G.L. v.d. Deijssel is er zo een. Zijn op niets berustende insinuatie/beschuldi ging/verdachtmaking, ik citeer: "Waar schijnlijk heeft Arie een gratis onder houdsbeurt gekregen om dit stukje goodwill in de krant te schrijven," zegt alles over de mentaliteit en strijdwijze van dit soort "waakhonden". Een soort dat de vrijheid neemt uitwerpselen overal te deponeren. Geen ras dus! Een diskwalificatie die G.L. van den Deijssel, in zijn kruistocht tegen onder getekende, en een Soester ondernemer, over zichzelf heeft afgeroepen. Waarvan akte door JanLeijendekker pseudoniem Arie Wandelaar In het artikeltje over de nieuw-be- noemde vertegenwoordigers in de programmaraad Eemland (Soester Cou rant van vorige week) is verzuimd te vermelden dat het VVD-raadslid Bartho Anderson al namens Soest zit ting heeft in dit gezelschap. Soest wordt daar dus gerepresenteerd door Bartho Anderson en de nieuwe leden Rob Joustra en Annet de Langen. De huren gaan dit jaar zeker in ver gelijking met de veel mindere stij ging van de inkomens weer fors om hoog. Het gaat om verhogingen tot 6,5%. Voor veel mensen betekent dit een behoorlijke aanslag op hun huishoudbeurs. Iedere huurder mag de huurverhoging bij gegronde redenen weigeren. Het Buro voor Rechtshulp wil mensen uit Amersfoort en omgeving hierover graag inlichten. In verband hiermee wordt er een informatie-avond gehouden voor huurders op woensdag 19 juni om 19.00 uur. Op deze avond wordt de mogelijk heid besproken om de huurverhoging te weigeren en bezwaar te maken. Ook de mogelijkheid van huurverlaging zal aan de orde komen. Dit is vooral mogelijk bij zeer slecht onderhouden woningen. De zogenaamde all-in huurprijzen, waar vooral kamerbewoners mee te maken hebben komen ook aan bod. Een huurverhoging is niet mogelijk over zo'n "ongesplitste huur". Vooral huurders die in woningen met onderhoudsgebreken zitten, wordt aan geraden om deze avond te bezoeken. De aanwezigheid van zeer ernstige te kortkomingen of gebreken in/aan de woning kan leiden tot extra aftrek- punten of zogenaamde nulpunten. Een huurder die de (ernstige) onderhouds gebreken voor het aanzeggen van de huurverhoging bij de verhuurder heeft gemeld, kan in veel gevallen met succes in bezwaar gaan als de verhuurder de onderhoudsgebreken nog steeds niet heeft verholpen. Veel mensen zijn bang dat het weigeren van de huurverhoging kan leiden tot huisuitzetting. Dat is niet het geval. Een huurder geniet immers in het algemeen een sterke huurbescherming. Een huur der kan op eenvoudige wijze bezwaar maken en hoeft dan de huurverhoging niet te betalen, in ieder geval niet totdat de huurcommissie een uitspraak heeft gedaan. Verder zal ook kort worden in gegaan op servicekosten en huur subsidie. De avond van het Buro voor Rechtshulp vindt plaats op woensdag 19 juni om 19.00 in Zalencentrum de Amershof, Snouckaertlaan 11 te Amersfoort. De toegang is gratis. NU, deze Polaroid Zonnebril, uitgevoerd met de beroemde polariserende lens, voor slechts: 95 Een Polaroid Zonnebril biedt uw ogen y optimale bescherming Deze aanbieding geldt zolang de voorraad strekt. Burg. Grothestraat 10 - 3761 CM Soest Telefoon: 035 601 38 59 's Maandags gesloten. NAAR HET EINDE DER WERELD? De ontstellende feiten, die bij het ge bruik van de eerste atoombommen aan de menschheid werden geopenbaard, zullen bij velen de herinnering hebben wakker geroepen aan de gruwelijke toe komstbeelden, zooals zij door de ro man-literatuur reeds werden voorspeld. Door de ontdekking der mogelijkheid groote energieën te ontwikkelen, door middel van splitsing der Uranium-ato- men, is immers een geweldige ver nietigingskracht in het bezit der mensch heid gekomen. Het is duidelijk, dat deze nieuwe vernietigingskracht een doodelijke be dreiging voor het geheele menschdom vormt, tenzij zij zich aanpast aan de eischen van den nieuwen toestand. Hoe de uitwerking der atoombommen was, in Augustus 1945 op Hirosjima en Nagasaki afgeworpen, hebben de over levenden dier plaatsen reeds verteld. Het tweede en derde hoofdstuk van dit maar al te ware Jules-Veme-verhaal zul len nu binnen een maand volgen. Bikini-Atol, een klein eilandje in den Stillen Oceaan, ruim 7000 K.M. van San Francisco verwijderd, zal de opera tie-basis voor de a.s. proefnemingen vormen, terwijl het eigenlijke experi ment zich weer op een afstand van 500 K.M. van dit eilandje zal afspelen. De generale repetitie van de duurste Amerikaansche show, die ooit is gehou den (zij zal den slordigen duit van f 250.000.000 kosten) staat voor begin Juli op het programma. De vierde atoombom in de geschiedenis (één bom werd geworpen op Hirosjima en twee op Nagasaki) zal dan op het 30 jaar oude slagschip, "Nevada", dat voor deze ge legenheid knal-oranje zal zijn geverfd, om duidelijk zichtbaar te zijn, worden neergelaten. Enkele weken later zal no. vijf tot ontploffing worden gebracht om de uitwerking ervan op den waterspie gel na te gaan. Naast de oude "Nevada" zal een ondergangseskader van 74 schepen aan dit experiment gaan deelnemen en de vraag, die "Operations Crossroads" - de codenaam voor deze proefnemingen, letterlijk: Experiment Kruiswegen - zal krijgen te beantwoorden is: kan een machtige vloot van de een of andere groote mogendheid een atoombom weerstaan? Volgens vice-admiraal Blandy, den lei der van de proeven met atoombommen, zullen reporters en waarnemers zoowel vóór als na de proeven de gelegenheid krijgen vanuit vliegtuigen en van af schepen de opstelling der schepen en andere militaire uitrustingen in oogen- schouw te nemen. De resultaten van het onderzoek blijven natuurlijk "staats geheim". Van deskundige zijde wordt beweerd, dat het effect van de proef het schilder achtigste schouwspel zal bieden, dat de wereld ooit zag. Onbemande vliegtui gen, voorzien van televisie-apparaten zullen zien en vastleggen, wat geen ster felijk oog zou kunnen aanschouwen. De "Bikini-show" zal méér zijn dan alleen een donderende explosie; de wereld houdt voor deze gebeurtenissen den adem in. Terecht: wij hebben niet alleen den tijd, dat een man tot zelfverdediging slechts de dichtstbijliggende steen had op te rapen ver achter ons gelaten: wij hebben zelfs het stadium bereikt, waarin de mate van veiligheid, welke de verde- i digingsmaatregelen den burgers van een staat bieden, te eenen male onvol doende is. Tegen de nieuwe vernietigingskracht zal misschien geen verdediging mogelijk zijn. "Operations Crossroads" zal daar omtrent den sluier lichten. Er moet daarom voor deze doodelijke bedreiging een andere oplossing gevon den worden. Die oplossing, indien men die straks werkelijk wil vinden, is slechts te zoeken in een wereldomvattende sa menwerking, die ieder gebruik van de nieuwe bronnen van energie moet voor komen, behalve wanneer deze de menschheid in haar geheel dienen. Berichten uit Rusland maken er melding van, dat men er daar in is geslaagd, de atoomenergie dienstbaar te maken aan vredesdoeleinden. Die richting moet het uit, wil de wereld niet aan den rand van den ondergang komen te staan. De goede wil van alle landen is daarbij noodzakelijk. Geen betere achtergrond om dezen toestand meester te worden, dan de ernstige wil van de volken, die alleen door gezamenlijke actie in staat waren elementaire menschelijke rechten te verdedigen. VUILNISHOOPEN. Burgemeester en Wethouders van de gemeente Soest brengen ter openbare kennis, dat, ondanks het feit, dat de vuilnis-auto thans wederom tweemaal per week rondgaat om bij de aangeslo tenen het huis- en tuinvuil op te halen, toch nog steeds huisvuil op en langs de wegen wordt gedeponeerd, waaraan he laas de jeugd in vele gevallen ook niet onschuldig is. Van gemeentewege is inmiddels overge gaan tot het opruimen van alle vuilnishoopen langs de openbare wegen. Als gevolg hiervan zal thans door de politie op grond van het bepaalde in ar tikel 19, sub 2 der Verordening op de Openbare Wegen, het Openbaar Water en de Gemeentekade een intensief toe zicht en ingrijpen plaats hebben. Bedoeld artikel luidt als volgt: "Het is verboden op of langs den openbaren weg of op niet van den openbaren weg afgesloten erven terreinen, of velden vuilnis, keuken- of ander afval, privaat- vuil, papieren, hout, gerooide boomen, gebroken glas, potscherven of puin te doen neerkomen". In verband met het bovenstaande wordt een ieder, teneinde ingrijpen van de politie te voorkomen, met klem ver zocht medewerking te verleenen aan een nauwgezette naleving van bedoeld voorschrift. ZEEP VOOR VUILEN ARBEID. Zeep voor vuilen arbeid, kappers, art sen enz., voor de periode 9 Juni-31 Augustus 1946. Aanvragen hiervoor kunnen op een daartoe bestemd formu lier, af te halen aan loket 6, tot 15 Juni a.s. weder bij dit loket worden ingediend onder overlegging van de 2e Distri- butiestamkaart(en) van betrokkene(n). INSCHRIJVING VAN LEERLINGEN. Den ouders, die hunne kinderen met ingang van 1 September a.s. onderwijs wenschen te doen geven aan een der hieronder aangegeven openbare scholen te Soest, wordt verzocht hiervan opgave te doen aan het desbetreffende hoofd der school voor g.l.o. in de Kerkebuurt (hoofd A.A. van Ieperen) in 't school gebouw; b. voor de school voor g.l.o. aan de Beetzlaan (hoofd A. den Boer) aan de woning van het hoofd der school; c. voor de openbare school voor voort gezet gewoon lager onderwijs (z.g. 7e en 8e leerjaar) aan de woning van het hoofd der school (J.H. Wassing, Julianalaan 57); d. voor de u.l.o. school (hoofd J. van der Wal) in het schoolgebouw aan de Middelwijkstraat. Den ouders wordt verzocht bij de in schrijving het trouwboekje ter inzage te verstrekken. Uitgave: Gemeente Soest Staf Voorlichting Raadhuisplein 1 - 3762 AV Soest Telefoon 035 - 60 93 459 60 93 460 VERLEENDE KAPVERGUNNINGEN Periode: 30 mei t/m 5 juni 1996 De volgende kapvergunningen zijn verleend: Perceel: Valeriaanstraat 88 Bilderdijklaan 17 Gemini 150 Vosseveldlaan 6 Van Lijndenlaan 3 Periode: 30 mei t/m 5 juni 1996 De volgende aanvragen voor een kapvergunning zijn ontvangen: BOUWZAKEN De burgemeester maakt bekend dat burgemeester en wethouders van plan zijn op de volgende aanvragen met toepassing van de daarbij genoemde voorschriften, vergunning te verlenen voor het: Betreft: 4 coniferen 1 tsuga 1 esdoorn 1 douglas 4 esdoorn en 1 conifeer Gemotiveerde bezwaren tegen de verleende vergunning kunnen binnen 6 weken na deze bekendmaking schriftelijk worden ingediend bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Soest, Post bus 2000, 3760 CA te Soest. BOUWAANVRAGEN/MELDINGEN INGEDIEND Perceel: Korte Hartweg 9 Kolonieweg 2e Pijperpad 64 Pijperpad 66 Beetzlaan 19 Di Lassostraat 124 Braam weg 88 Gemeente Soest: t.o. Waldeck Pyrmontlaan 3 naast Di Lassostraat 124 voor Johannes Poststraat 392 RECTIFICATIE l 27 BOUWPLAATS Amersfoortsestraat 105 (96263) Apollo 8 (96341) Esdoornlaan 9 (96294) Gemini 40 (96348) Grote Melmweg (ong.) (96343) Heezerspoor O.Z. (ong.) (96345) Houtsnip (ong.) (96315) Houtsnip (ong.) (96088) Spad 2 (96293) Van Weerden Poelmanweg 2-4(96232) Vredenhofstraat 7 (96267) Waldeck Pyrmontlaan 71 (96349) BETREFT INGEDIEND verbouwen en uitbreiden van een saunaruimte 31-5-96 plaatsen van een houten schuur 28-5-96 bouwen van een woonhuis met garage/berging 28-5-96 veranderen van een carport in een garage 31-5-96 bouwen van een middenspannings- ruimte 28-5-96 bouwen van een onderstation voor stroomvoorziening railverkeer 29-5-96 bouwen van 4 woonhuizen met garages (kavels 2, 3, 7 en 8) 28-5-96 bouwen van 6 woonhuizen met garages (kavels 1, 4, 5, 6, 9 en 10) 28-5-96 bouwen van een tuinschuurtje 28-5-96 aanleggen van een tennisbaan 31-5-96 veranderen en uitbreiden van een woonhuis in kantoor/woonhuis 28-5-96 aanbouwen van een bijkeuken 31-5-96 Betreft: 2 coniferen, 1 esdoorn 1 conifeer 1 populier, 1 blauwspar en 1 els 8 coniferen 7 coniferen 2 berken 3 berken 1 lijsterbes 1 berk 1 esdoorn 1 eik MOET ZIJN: 1 plataan deze aanvraag wordt op 13 juni verleend 1. 2* plaatsen van een sirenemast t.b.v. waarschuwing burgers, Oude Utrechtseweghoek Ossen- damweg: (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening) bouwen van de linkerhelft van een dubbel woonhuis met garage, Prof. Lorentzlaan 93a; (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening) 3.* bouwen van de rechterhelft van een dubbel woonhuis met garage, Prof. Lorentzlaan 93b. (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening) Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen, is een ieder bevoegd binnen een termijn van twee weken, te rekenen vanaf donderdag 13 juni 1996 eventuele bedenkingen schriftelijk bij burgemeester en wethouders in te dienen. De op deze aanvragen betrekking hebbende stukken liggen gedurende diezelfde termijn, dagelijks van 8.30-12.30 uur, in het gemeentehuis, afdeling planologie en bouwen (balie bouwzaken), Raadhuisplein 1, ter inzage. De met een gemerkte bouwplannen liggen tevens ter inzage in de Dependance Publiekszaken, Dorpsplein 17 te Soesterberg, geopend dinsdag en donderdag van 14.00-16.00 uur. Diegenen die menen in hun belangen te worden geschaad door een eventuele vergunning kunnen dit mon deling of schriftelijk binnen 4 weken na deze bekendmaking kenbaar maken bij de afdeling groen milieu van de gemeente Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest, telefoonnummer 035-6093709. Donderdag 20 juni wordt 's middags om 5 uur in het gemeentehuis een extra openbare verga- Jorinn iran Jo ^nmmiccia Alnamana D r7«1.11 VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN/MELDINGEN EXTRA COMMISSIEVERGADERING A.B.Z. BOUWPLAATS Burg. Grothestraat 8 Eemweg (ong.) Eigendomweg 83 Industrieweg 8 Kerkpad Z.Z. 76 Koppenlaan 12 Sparrenlaan 12 Troelstrastraat 70 (96024) (95561) (96076) (96023) (96286) (96248) (96217) (96218) BETREFT VERZENDDATUM vernieuwen en veranderen van een luifel 28-5-96 bouwen van een vogelasiel 29-5-96 uitbreiden van een woonhuis 31-5-96 uitbreiden van een bedrijfshal 31-5-96 vergroten van een keuken 29-5-96 bouwen van een carport 28-5-96 geheel vernieuwen van een garage/ berging en aanbouwen carport 31-5-96 bouwen van aan garage 31-5-96 Besproken worden o.m.: het raadsvoorstel 'vaststellen integraal huisvestingsplan primair en voortgezet onderwijs' en het advies 'standpunt college n.a.v. rapport ICS inzake verzelfstandi ging bestuursvorm openbaar onderwijs.' BESLUITEN B.ENW. tl.fl. 4 juni 1996 ONDERWERP Deze aanvragen kunt u inzien in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1, afdeling planologie en bouwen (balie bouwzaken), geopend elke werkdag van 8.30 - 12.30 uur. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden een gemotiveerd bezwaarschrift indienen. Als u een bezwaarschrift wilt indienen, dan moet dat bezwaarschriftt worden gericht aan Burge meester en Wethouders van Soest, Postbus 2000, 37.60 CA Soest. Het bezwaarschrift moet BINNEN 6 WEKEN na de VERZENDDATUM worden ingediend. De stukken kunt u inzien in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1, afdeling Planologie en Bouwen (balie bouwzaken), geopend elke werkdag van 8.30 - 12.30 uur. Gebruiksmogelijkheden (incl. ver groting en verbouw) perceel Birk- straat 131 (v/h Stichting Stimulans) Overlast pauwen gemeentehuis BESLISSING Toestaan activiteiten van v/h Stimulans voortzetten, maximaal 16 stallen toestaan (contact met G&M), verlegging/aanpas sing rijbak akkoord, vergunning voor lichtmasten en hekwerk om rijbak aan vragen, aanschrijving verwijderen cara vans continueren. In verband met overlast dienen pauwen (en hok) te worden verwijderd. Ondanks hevige pi raadscommissie R ning vorige week h gegeven aan het o plan voor de Van 1 6. De oude pandei finitief plaats voc Vorige maand stuu PvdA-wethouder Pi terug naar de Welsl aan te dringen op e het positieve oordeel ting van een blind< nieuwe winkel en notariskantoor was een doorn in het oo Ten Hove had inde ting bij de Welsta maakt, maar daar e gen. De hoeders var schoon waren nog mmwum E X C L U Kerkstraat 3-5 Tel.: 035-6030303 Het gesteggel oi de politieke ge bezighouden. G dat in de raads< lijke Ordening kelig debatje tu de persoon vai Pieter ten Hoi strijder Jan Visi Progressief Soc Onder druk van het College onk provincie gestui werd aangedron lijke" uitspraak van het golfbaa had daarin echl onduidelijkheid tenties van de ge brief werd de ind in 1993 ja had g ring van een goll verzuimd te mei voor een ónder: pleit. In het correctiet had Ten Hove ten weten ("ter tuele misverstar "enkele woorde Deze formulerii keerde keelgat g het briefje "kind hamerde hij no£ de tekening, die vincie was meej was daarop de I weergegeven. Open kaart "Speel nou tocl Ten Hove vooi kening is veel f Succes ku Achteraf, als j weet je dat je i zee bent gegaa zekerheid niet. makelaar daar De naam 'Pete vangen. Hun een vriend var Toch besloot i laars-kantoren In het gesprei had ik het ge\ deze mensen Hun betrokke en de heldere softe van het sionaliteit uit.

Soester Courant | 1996 | | pagina 4