I I regarandeerd effect bij afslanken iet Slendertone bij Kitty Houtkamp Grote belangstelling op open dag van Yves Rocher Dijkstra Airconditioning zorgt voor beter klimaat in winkel of kantoor Procar haalt ISO 9002-certificaat Unieke, Amerikaanse Weber-barbecue RMO! DIE HET EERST KOMT, HET EERST MAALT! -[HANDEL WANDEL I Gevraagd VAKANTIE BEZORGERS Laat niets te Woonwensen over. GRATIS KEES PAGINA 8 WOENSDAG 12 JUNI 1996 SOESTER COURANT PAGINA 9 u Wi avus Ook voetzonereflexmassage in pedicuresalon Bijna 300 bezoekers bij cosmeticabedrijf D auwtrap-prij svraag De Soester Duinen Rechter: 240 uur dienstverlening voor inbreker Soester Courant Wie wat te zeggen heeft doet dat in de Soester Courant BHHHHHHHHHI HH Elke verbouwing geeft een beetje ongemak. Om het goed te maken geeft Nijhof u deze zeer aantrekkelijke kadootjes. Nieuw bedrijf aan Beckeringhstraat Tevens eerste paal geslagen voor nieuw distributiecentrum Demonstratie op 15 juni bij Davo: ilemaal, nu deze echte laroid zonnebril ter ere van derdag maar fl 39,95 kost. zijn twee modellen, uiteraard voorzien zijn n de beroemde Polaroid lariserende lenzen. 3NNEBRILLEN Tel. 035 - 601 31 09 036 - 602 59 42 trommelremmeé, jen en V Jnigarant diefstal, tt r f 779,-. :eat 'm bi] Je tater /Iensen die zichzelf te "omvang rijk" vinden kunnen sinds kort bij pedicure/manicure Kitty Hout kamp in Soest voor een kuur met de Slendertone. Daarnaast biedt voet zonereflexmassage uitkomst voor mensen met uiteenlopende gezond heidsklachten. iCitty Houtkamp is al dertien werkzaam [als pedicure/manicure in Soest. In haar salon aan de Ereprijsstraat 219 heeft ze sinds kort de beschikking over de Slendertone, een apparaat dat aanvan kelijk vooral werd gebruikt voor medi sche toepassingen en fysiotherapie, Fmaar inmiddels ook zijn intrede heeft ■gedaan in schoonheidsinstituten. De ■Slendertone is een soort computer, die via contactkussentjes een snelle reeks impulsen naar de gewenste spieren ■stuurt. Die worden daardoor aange- spannen, waardoor ook de bloedsom loop wordt gestimuleerd. "Met de Slendertone beweeg je als het ware zónder zelf te bewegen," aldus IKitty Houtkamp. "Je bereikt er resulta- Iten mee die anders pas na langdurige Ioefeningen zichtbaar worden." De j Slendertone spant de spieren per behan- deling (ca. een half uur) zo'n 1500 keer - Kitty: "dat red je niet in een sport- t school" - waardoor niet alleen spieren en bindweefsel verstevigd worden, maar ook overtollig vet wordt verbrand. Het bijzondere van de Slendertone is I dat hij exact gericht kan worden op die P spieren waarvoor zijn werkzaamheid wordt vereist: bovenbenen, billen, buik, I taille, maag, heupen, borsten, enz. Ook f cellulitis, een bij vrouwen veel- I voorkomend huidprobleem, wordt er succesvol mee bestreden of voorkomen. De Slendertone is overigens geschikt voor zowel dames als heren. Centimeter(s) verschil Kitty is zelf enthousiast geworden over de Slendertone toen ze het apparaat gebruikte om na haar zwangerschap "al- les lekker strak te houden," zoals ze het omschrijft. Eén van de grote voordelen is dat het effect vrijwel direct meetbaar is. "Na één behandeling zie je meestal al (een of meer) centimeter(s) verschil." Een Slendertone-kuur - die overigens goed te combineren is met een dieet en (liefst veel) beweging - bestaat uit tien behandelingen, die men twee of drie keer per week kan ondergaan. Er moet in elk geval een rustdag tussen zitten, maar in twee weken en één dag - nog net voor de vakantie, bijvoorbeeld - kan er al merkbaar effect geconstateerd wor den. Doorgaans levert dat al een Kitty Houtkamp aan het werk met de Slendertone. Plaatselijk afslanken met gegarandeerd effekt met de afslankapparatuur van Slendertone. De kuur bestaat uit 10 behandelingen voor slechts f 300,-. Ter kennismaking een proefbehandeling van f 30,- voor f 20,-• Ereprijsstraat 219 - Soest Tel. 602 03 08 Bijna driehonderd mensen hebben zaterdag een bezoek gebracht aan het pand van de hoofdvestiging van Yves Rocher Nederland. Een woordvoerster van het bedrijf spreekt van een geslaagde dag. Het waren niet alleen medewerkers en diens familieleden die een kijkje kwa men nemen aan de Koningsweg. On danks de warmte gaven ongeveer hon derd andere nieuwsgierigen hun ogen, maar vooral ook neuzen de kost. Ruim honderd mensen leverden een oplossing van de rebus in, die vorige week in deze krant stond afgedrukt. Ze kregen alle maal een leuke attentie mee naar huis, niet nadat ze waren rondgeleid door het bedrijfsgebouw en een videofilm over de werkzaamheden van Yves Rocher had den gezien. Natuurlijk konden de bezoekers ruiken aan de heerlijke geurtjes die het. Franse bedrijf op milieuvriendelijke wijze pro duceert en distribueert. Ook was het mogelijk om de verschillende crèmes uit te proberen. Bij alle vestigingen van Yves Rocher, waar ook ter wereld, werd in het afge lopen weekeinde stilgestaan bij het mi lieu. Traditiegetrouw werden daarom bomen geplant. Op het parkeerterrein van het pand op de Nieuwe Gracht wer den ditmaal twee berken neergezet. Yves Rocher houdt overigens dagelijks nadrukkelijk rekening met het milieu. Sinds 1989 worden er geen dierproeven meer verricht, maar maakt het concern gebruik van speciaal ontwikkelde plant aardige laboratoriumtesten. Boyendien wordt alle afval gerecycled. Het was de tweede keer in twintig jaar dat Yves Rocher in Soest een open dag hield. Deze is zo goed aangeslagen, dat niet wordt uitgesloten dat het bedrijf om de twee, drie jaar de deuren wijd open zet voor belangstellenden. kledingmaatje kleiner op! Ter kennis making biedt Kitty gedurende de maan den juni en juli een proefbehandeling met de Slendertone aan voor slechts f20,-. Voetzonereflex Daarnaast kan men in de salon aan de Ereprijsstraat uiteraard ook terecht voor uitgebreide manicure- en pedicure-be handelingen (inclusief ingegroeide na gels en het pijnloos verwijderen van lik doorns), het aanbrengen van kunst- (hars)nagels op kalk- of schimmel-teen nagels, voor lymfedrainage (de bestrij ding van vochtophoping in de huid) en voor voetzonereflexmassage, waarbij de diverse organen van het lichaam gesti muleerd kunnen worden door aanraking van de die delen van de voetzool waarin ze "weerspiegeld" worden. Kitty mag zich - na een intensieve op leiding van drie jaar ("géén weekend cursusje", zoals ze zegt) - binnenkort gediplomeerd voetreflexologe noemen. Ze is uit eigen ervaring bijzonder en thousiast over de resultaten bij de be strijding van migraine, maar de behan deling biedt ook uitkomst voor een hele reeks uiteenlopende klachten, variërend van slaapproblemen (ook bij kinderen), spijsverteringsstoornissen en spannings hoofdpijn tot angsten en depressies, menstruatie- en overgangsklachten. Voetzonereflexmassage wordt ook met succes toegepast na een operatie of een bevalling, en Kitty behandelt vaak men sen die in de reguliere geneeskunde geen baat kunnen vinden voor hun klachten, maar met voetzonereflex massage vaak zienderogen opknappen omdat daarmee de balans tussen lichaam en geest wordt hersteld en er weer nieuwe energie gevonden wordt. De salon van Kitty Houtkamp is geves tigd aan de Ereprijsstraat 219. Ze is te lefonisch bereikbaar via tel. 6020308. De prijsvraag ter gelegenheid van het Dauwtrappen op Hemelvaartsdag bij de Oude Ambachtenmarkt heeft vier prijs winnaars opgeleverd. De heer Van Rij- kom, Gen. Spoorstraat 44; mevrouw R. de Boer, Raadhuisplein 11; de heer R. Voskuilen, Beetzlaan 64; en de heer J.S. Joustra, Ericaweg 7, kunnen binnenkort hun prijs tegemoet zien. RESTAURANTS PARTY- EN VERGADERCENTRUM 75-jarig jubileum van restaurant De Soester Duinen vieren we op vaderdag! We starten met een overheerlijk Tappas voorgerechten buffet. Heldere bouillon met stukjes verse asperge Als hoofdgerecht serveren wij naar keuze een varkenshaas of tongfilet of een biefstukje van de haas. Diverse aardappeltjes, verse seizoensgroente en verschillende sauzen. Als passende afsluiter serveren wij een uitgebreid nagerechten buffet. Bij mooi weer vindt dit allemaal buiten plaats. Aanvang 17.30 uur, zondag 16 juni. De prijs voor vaders: f 7,50. Volwassenen a f 47,50 p.p., kinderen onder de 12 jaar a f 22,50 p.p. of een kindermenu a f 10,50. (max. 1 vader per gezin, bestaande uit min. 3 pers.). Reserveer, dan zit u zeker! Soesterbergsestraat 188,3768 MD Soest Telefoon 035-6012739 Zoals was geëist, is een net 18-jarige inbreker uit Soest vrijdag door de Utrechtse rechtbank veroordeeld tot 240 uur dienstverlening en een halfjaar voorwaardelijke celstraf. De verdachte had sinds zijn zestiende 22 woninginbraken in Soest gepleegd, naar zijn zeggen omdat hij te weinig geld had om uit te gaan. Dat de jongen inmiddels met zijn oude leven gebroken lijkt te hebben en ook weer een baan heeft, was voor de recht bank een reden om een alternatieve straf op te leggen. Wel paste zij het volwassenenstrafrecht toe, hoewel de verdachte pas 18 werd na zijn arrestatie. De grond daarvóór lag in het grote aan tal inbraken en de brutale werkwijze. De Soester schroomde niet om midden op klaarlichte dag toe te slaan en gere geld een ruit te verbreken om binnen te komen. Meestal ging hij alleen op pad. De bewoners van een woning aan de Hellingweg leden vooral onder zijn geldgebrek: binnen korte tijd brak hij er vier keer in. De geschatte opbrengst van de totale buit, 2275 gulden, moet hij afstaan, zo bepaalde de rechtbank. in Soesl voor de voor de maanden juli en augustus. EXTRA BELONING Aanmelden: tel. 601 41 52 AFDEK FOUE 7-delige lakset Met o.a. afdekfolie, lakroller en afplakband 6,50 Elektrische verfspuit Verwerkt probleemloos vernis, grondlak en lakverf 99,- Behangset Bestaat uit: schaar, afbreekmesje, 2 borstels en folder met behangtips 5,95 mmmmemmmsi&iïSfSBBs Behangplaktafel Inklapbaar, werkblad 175 x 56 cm 17,50 Behangafstomer Door de lichte stoomplaat ook zeer geschikt voor grote oppervlakten 89,- Minervaweg 3, Baarn. Telefoon (035) 548 6111. De nieuwe openingstijden: rnat/m wo 9.00-18.00 do, vrij 9.00-21.00 zat 8.00-18.00 Foto: Goos van der Wilt Sinds 1 mei is in hef gloednieuwe bedrijvencomplex "Soestdijk" aan de Beckeringhstraat (het voorma lige TBS-terrein) een nieuw Soester bedrijf gevestigd: Dijkstra Aircon ditioning, gespecialiseerd in profes sionele airconditioning en lucht- behandelingsapparatuur. De plotselinge hitte van de afgelopen week heeft nog eens duidelijk gemaakt dat Nederland langzamerhand meer dan rijp is voor airconditioning (kortweg "airco"), een voorziening die dan ook al lang niet meer als een vorm van overbo dige luxe wordt beschouwd. Martin Dijkstra, de jonge ondernemer achter Dijkstra Airconditioning, spreekt dan ook over een groeiende markt. Die biedt hem volop gelegenheid en uitda ging om, na een aantal jaren waarin hij een enorme ervaring heeft opgedaan met het ontwerpen en verkopen van airco- en luchtbehandelingsapparatuur, voor zichzelf te beginnen. Dijkstra Airconditioning levert appara tuur van grote en gerenommeerde mer ken op dit gebied, zoals Delchi, Carrier, Delonghi en Sharp. Het programma omvat o.a. verplaatsbare airco, split- systemen, koudwatermachines (voor grotere kantoorgebouwen), maar ook airco-apparatuur voor caravan of boot, luchtbehandelingsapparatuur (heaters, luchtgordijnen) en luchtbehandelings- l^asten. Een goed advies en de juiste selectie van airco-apparatuur is heel belangrijk, al dus Martin Dijkstra. "Er zijn een paar factoren waarmee beslist rekening ge houden moet worden, zoals de capaci teit en de situatie waarin de apparatuur moet functioneren." Nog te vaak, heeft hij gemerkt, laten mensen zich door ondeskundige verkopers een airco aan praten die het niet aankan. Dat geeft dan aanleiding tot ontevredenheid, maar dat is absoluut niet nodig. Geen overbodige luxe Hijzelf maakt met de kopers altijd een afspraak om de situatie waarin de appa ratuur zijn werk moet doen ter plekke te bekijken. Martin Dijkstra: "Elke situa tie is weer anders. Juist daarom hebben wij een aantal grote merken in huis, zo dat we de juiste unit kunnen selecteren." Martin Dijkstra, geboren Soester, richt zich met name op de eindgebruikers: winkels en kantoren. "Je hoort mensen wel eens zeggen dat airco een overbo dige luxe is - omdat je er maar twee maanden per jaar gebruik van maakt, dat het te duur is en er niet uitziet - maar dat is beslist niet zo. De prijzen zijn de laatste jaren juist enorm gezakt, en lelijke of lawaaierige installaties be horen echt tot het verleden." Een bijzonderheid is nog dat de appa ratuur desgewenst kan worden uitge breid met luchtfilters, zodat de lucht meteen gezuiverd en ontvochtigd wórdt. "Neem een regenachtige dag: iedereen komt met een natte jas binnen en in ene oogwenk zijn alle ramen beslagen. Als je dan de airco aanzet heb je direct een beter klimaat." Steeds minder mensen nemen genoegen met wonen, werken, winkelen en ont spannen in een ruimte waar het broeie rig, klam, benauwd of vochtig is. Dijks tra Airconditioning biedt passende op lossingen voor een comfortabel klimaat in elke ruimte, in ieder seizoen. Dijkstra Airconditioning, Beckeringh straat 57, 3762 EV Soest, is bereikbaar via tel. 6030447 of fax 6014373. Bij Procar Verkoop bv aan de Industrieweg was er donderdag tweemaal aanleiding voor een fees telijke stemming. Het bedrijf aan de Industrieweg kreeg het ISO 9002- certificaat uitgereikt en de eerste paal van het nieuwe distributie centrum aan de Koningsweg werd geslagen. Namens TiiV Nederland overhandigde de heer Boulanger het felbegeerde cer tificaat aan de directie van Procar, die wordt gevormd door André en Theo van den Dijssel en Gijs Kok. De be drijfsleiding en de medewerkers hebben zich ruim twee jaar ingezet om aan alle eisen te voldoen. Mevrouw T. van den Dijssel-Napper, de moeder van André en Theo, was don derdag ook aanwezig. Om de eerste van vierhonderd palen te slaan van het nieuwe distributiecentrum dat achter het Gijs Kok, Theo en André van den Dijssel zijn trots op het ISO 9002-certi ficaat dat de heer Boulanger van TüV Nederland (rechts) zojuist heeft uitge reikt. bedrijfsgebouw komt te staan. De bouw van het nieuwe pand, dat tweeduizend pallet-plaatsen zal herbergen, is eind dit jaar gereed. Het is de bedoeling dat het in februari volgend jaar wordt geopend. Procar Verkoop bv bestaat dan 45 jaar. Wie kent 'm niet van Amerikaanse films en series, zo'n prachtige bol vormige barbecue? Ouderwetse kwaliteit, gecombineerd met culi naire hoogstandjes. Weber brengt deze barbecues ook in Nederland op de markt. De Weber barbecues zijn niet alleen mooi, maar behoren ook nog eens tot de beste barbecues die er zijn. En wie de produktvoordelen van een Weber boven een "gewone" barbecue wil zien, kan dat op zaterdag 15 juni bij Davo in Soest meemaken! De Weber-barbecues zijn gemaakt van geëmailleerd staal, dat niet roest, vlekt of doorbrandt. De barbecues met het One-Touch systeem, waarmee lucht toevoer geregeld en as afgevoerd kan worden, zijn kenmerkend voor Webers kwaliteit en hebben 5 jaar garantie. Twee manieren Culinair is de barbecue ook van hoge kwaliteit. Er kan op twee manieren gebarbecued worden. De indirecte methode: hierbij wordt het houtskoolrooster geheel gevuld met briketten. Door de deksel te sluiten vindt er geen opvlamming plaats als vet of vleessappen op de gloeiende bri ketten vallen. Deze methode, waarbij het vlees wel gedraaid dient te worden, is geschikt voor het bereiden van kleine stukken vlees, zoals karbonades en bief stukjes. De directe methode: hierbij wordt in het midden van het houtskoolrooster een druipbakje met een klein beetje water erin geplaatst en aan weerszijden briketten. Het vlees wordt boven het druipbakje op het vleesrooster geplaatst. Doordat de deksel tijdens het barbecuen gesloten blijft, waarbij ventilatieschuiven in ketel en deksel geopend zijn, is de temperatuur in de barbecue overal ge lijk en wordt het vlees zonder te draaien gelijkmatig gaar. Deze methode is ide aal voor het bereiden van grote stukken vlees zoals rollades, kip of kalkoen. Rookwolken behoren bij beide metho des tot het verleden. Dat is ook goed nieuws voor de buren! Bij de Weber-barbecues is er ook keuze uit een aantal praktische accessoires. Zoals een rekje voor karbonades, satés, maïskolven en er is een handig werkblad dat aan de barbecue geklemd kan wor den. Zwart of kleuren Wie van traditioneel houdt, kiest een zwarte Weberbol, maar de barbecue is ook verkrijgbaar in vrolijk rood, blauw N en groen. Bij de bol is een "jasje" te koop ter bescherming tegen weersin vloeden en stof. De bolvormige Weber One-Touch houtskoolbarbecues zijn verkrijgbaar vanaf f 259,- en hebben 5 jaar garantie. De firma Davo in Soest heeft de Weber collectie in huis. Op zaterdag 15 juni, van 10.00 uur tot 16.00 uur, vindt er een demonstratie plaats van de Weber. De beste manier om overtuigd te raken van zijn unieke eigenschappen is dan ook door even een kijkje te nemen bij Davo Doe Het Zelf B. V. aan het Weteringpad 1, telefoon: 601 62 28, van 10.00 tot 16.00 uur. DEZE WEEK; Modieuze stropdas bij aankoop van een vaderdag-kado DOE HET ZELF CENTRUM DOE het: Weteringpad 1 tl 3762 EN Soest M Tel 035-6016228 De grootste specialist

Soester Courant | 1996 | | pagina 9