TOR 10,- hTüOé 'Dit College maakt Soest met een chaotisch R.O.-beleid te schande' Politiek aarzelt over bestuursvorm voor zelfstandige openbare scholen UITVERKOOP tot 50% korting Milieuvriendelijke bodemvervuiling Gemeente verkoopt bosgrond achter Foekenlaan aan 'illegale' bewoners I ACTUEEL 1 JMTEN- ORGERS IAKERIJ Ommutm Gewon de lekkerste! 6027493 M Amaretto vlaai Afscheid Diny Hartering (GGS) van raad verloopt geruisloos mminm PAGINA 2 N WOENSDAG 26 JUNI 1996 SOESTER COURANT Ten Hove krijgt kritiek op plan-Soestdijk voor z'n kiezen PAGINA 3 J ERDIENEN? op de woensdag- I een uurtje over? Soester Courant wij: ivallers. chtingen tel. 6014152 i/an Weedestraat 227 2e ronde. ïrzolen van: xiipgelooid >ER PENER AKERIJ 19-SOEST NEN? Commissie kiest voor stichting- 'tenzij' op de gehele zomerkoHektie Ladtf Sfzringfleld The Outpost Hil-ton herenmode Snelheidscontrole op de Heideweg KLAREN w klarenWtrqmp taxaties KLAREN K hypotheken KLAREN ra TROMP Nieuw afval-eiland in Soest-Zuid voor glas, papier en textiel Nieuwe brochure over 'Zwemmen in Open Water' Weekendaanbiedin^: Oppositie protesteert tegen coulant prijsje 'Geen bezoek, geen bloemen, geen toespraken' Winkels mogen ook open op zondagen 30/6,1/9 en 20/10 Wie vergelijkt leest de Soester Courant an 8.00 - 1 7.00 uur 13.30 uur. JRCOSMETICS, grootste jcent van professionele tica met vestigingen in i export naar 45 landen, /ens toename van haar de produktie emand met een rtgelijke ervaring, pasfoto, 1760 AB te Soest, Sreve - Bally )ND - KOMFORT i foto Swager het hoe het hoort en 'ol ideeën. Bovendien antal waarde- trouwvoordeel >ns show-album in- afspraak voor een /of video-reportage is j dan gratis nog 30 FOTOGRAFEN 6 I L D El "Schandelijk, desastreus, zwak, chaotisch, onverteerbaar, vernede rend." Het was allemaal niet kin derachtig wat de arme PvdA-wet- houder Pieter ten Hove (van Ruim telijke Ordening) donderdagavond in de gemeenteraad over zijn hoofd kreeg uitgestort. Voor de oppositie fracties was de wethouder na de ver nietigende kritiek van de provincie op het ontwerp-bestemmingsplan Soestdijk duidelijk de gebeten hond. En dat nota bene op zijn ver jaardag...! Misschien hulde Ten Hove zich - in het vooruitzicht op een huiselijk feestje - onder de bikkelharde verwijten van de oppositie aan zijn adres (en indirect ook aan dat van zijn ambtenaren) in een vage glimlach, maar hij ging in elk ge val nauwelijks in op de kritiek zelf. Hij wist zich uiteraard verzekerd van de steun van de coalitiefracties WD, CDA en PvdA, die dan ook in alle toonaar den duidelijk maakten dat er wat hen betrof eigenlijk "niks aan de hand", was. Toch was duidelijk dat de brief van de provinciale dienst "Ruimte en Groen" hard is aangekomen in Soest. Ze vormde vorige week in elk geval koren op de molen van de partijen die tóch altijd al tegen de politiek-gevoelige on derdelen waren, zoals het plan-Linden- hof en het ontsluitingsweggetje van de nieuwe AH naar de Stadhouderslaan. Het was Harry Witte (Gemeente belangen) die de kat de bel aanbond tij dens het vragenhalfuurtje in de gemeen teraad. Hij had de brief van de provin ciale dienst "Ruimte en Groen" na veel vijven en zessen boven water gehaald en bestookte het College naar aanleiding daarvan met een aantal kritische vragen. Waarom bleven B. en W. bijvoorbeeld vasthouden aan het (reeds afgewezen) plan-Vahstal voor de Lindenhof? Wan neer gingen ze eindelijk eens een sa menhangende visie op het kruispunt Van Weedestraat-Nassauplantsoen ont wikkelen in plaats van door te gaan met ad-hoc bouwvergunningen. Witte volgde verder grotendeels de verschil lende punten van kritiek die ook in de provinciale brief aan de orde waren ge steld. Hij vroeg tenslotte ook of B. en W. be reid waren de geprojecteerde ontslui- tingsweg voor AH maar helemaal uit het plan te schrappen en wilde natuur lijk ook weten waarom de bewuste brief niet voor de commissie-R.O. ter inzage was gelegd. Witte vroeg uiteraard naar de bekende weg, maar toen Ten Hove hem droogweg antwoordde dat de brief pas in oktober, samen met het commen taar van andere instanties, wordt behan deld en. het daar verder bij liet, rea geerde de voorman van Gemeente belangen zeer verontwaardigd. 'Zwak gespeeld' "Soest wordt bij de provincie weer te schande gemaakt," vond Witte. Hij wilde dat het plan direct in de eerstvol gende commissievergadering besproken zou worden, "want nu lijkt het erop dat de ambtenaren hun gang maar kunnen gaa/i, terwijl wij helemaal aan het eind van de rit nog eens wat mogen zeggen." Hij noemde de provinciale brief - waarom hij aan het Raadhuisplein we kenlang had moeten soebatten en die uiteindelijk volgens hem ergens uit een la tevoorschijn was gekomen - desas treus voor het bestemmingsplan. "Daar kun je geen maanden mee wachten. U had direct de provincie moeten bellen voor een afspraak om deze kritiek door te spreken. U hebt het bijzonder zwak gespeeld," beet hij Ten Hove toe. Witte kreeg volop bijval van de andere oppositiefracties. Jan Visser (Groen- Links-PS) liet nog weten dat hij "ver bijsterd" was over het gemak waarmee het College "witte plekken" in het be stemmingsplan had gelaten. Hij vond het beleid van zijn opvolger chaotisch en slecht: "Je schaamt je toch tegenover de buitenwereld..." Evenals Visser eiste ook Wim Roest (D66) een spoedbehandeling in de commissie. "Ik meen als raadslid recht te hebben op alle relevante informatie." De provinciale brief was volgens hem vernietigend en onverteerbaar. Rob Joustra (BAM) gebruikte zelfs de term "vernederend" voor Ten Hove ("u krijgt ze gewoon om uw oren") en Wiebe Meilof (GPV/SGP/RPF) maakte - zij het op aanzienlijk minder harde toon - eveneens duidelijk dat hij ongelukkig was met de gang van zaken. BAR, GRILL RESTAURANT STEENHOFFSTRAAT 47 SOEST 035-601 8252 Wethouder Pieter ten Hove (PvdA). Geen paniek Op de coalitiefracties maakte het alle maal weinig indruk. Günther Plomp (WD) was het met Ten Hove eens en vond oktober vroeg genoeg voor de be handeling. "Wij wensen ons niet in pa niek te laten brengen," aldus Plomp. Bart Krol (CDA) was het met de tegen standers wel eens dat de brief eerder boven tafel had moeten komen, maar vond dat de raad zo wijs moest zijn om onderscheid te maken tussen de proce dure en de politieke inhoud van de af faire. Hij stelde ook vast dat de raad over de belangrijkste punten van kritiek in het plan-Soestdijk nu eenmaal "diep verdeeld" was. "Dat vechten we in de komende maanden wel uit." Ook van het verwijt dat het plan financieel onuit voerbaar is leek Krol niet wakker te lig gen. Ten Hoves partijgenote Wil Stekelenburg verbaasde zich over de commotie over wat zij een "volstrekt normale procedure" noemde. De pro vinciale kritiek hield haar evenmin uit de slaap als Krol. "Als het een goed plan is hoor je niks; als er wat aan mankeert begint opeens iedereen te roepen." Ze vond ook dat de provinciale brief de te genstanders wel érg goed van pas kwam en keurde de terminologie die "ter lin ker zijde" werd gebruikt af als ongepast. Mapje Ten Hove kwam de oppositie enigszins tegemoet met de belofte dat hij in de commissie nog wel eens over de proce dures wilde praten. Hij verzekerde de raad ook dat hij met de afdeling R.O. direct na binnenkomst van de brief had afgesproken "om te gaan bekijken wat we met de kritiek gaan doen". Hij be loofde verder dat hij de corresponden tie over het bestemmingsplan in een speciaal mapje in het leeskamertje van de raadsleden zou neerleggen. "Maar dan hoop ik wel dat we niet over elke brief weer in discussie gaan..." "Dat bepaalt de raad zelf wel," tikte Hans van Wuijckhuijse (GGS) Ten Hove nog even op de vingers, maar van burgemeester De Widt mocht de wet houder best uitspreken wat hij al dan niet hoopte. "Dit is een vrij land," aldus De Widt. "Ik zeg 't maar voorzichtig," reageerde de wethouder zelf nog, "in tegenstelling tot sommige leden van de raad..." Nadat de directeuren van de open bare scholen en de medezeggen schapsraad zich al niet buitenge woon geestdriftig voor de stichting als "bestuursvorm" van het (ver zelfstandigde) openbaar onderwijs in Soest hebben getoond, blijkt ook een flink deel van de politiek aarze lingen op dat punt te hebben. Het onderzoeksbureau ICS, dat advi seerde er een stichting van te ma ken, moet nog maar even verder stu deren. Dat was vorige week de uitkomst van de discussie in de raadscommissie ABZ/ Onderwijs, waar de politiek geneigd leek de nadelen van de stichtingsvorm zwaarder te laten wegen dan de voorde len. Voorlopig wordt een beslissing daarom uitgesteld en wordt eerst nog eens bekeken of een commissie (van de raad) met het bestuur van het openbaar onderwijs kan worden belast, hoewel in de politiek vrij algemeen wordt aan vaard dat het schoolbestuur meer "op afstand" van de gemeentelijke overheid moet gaan functioneren. Nogal wat partijen aarzelen over de vraag of de stichting daarvoor de beste bestuursvorm is. Jan Visser (Groen- Links-PS) was er in elk geval niet van overtuigd en vond ook dat de achterban te weinig invloed had gehad op de tot standkoming van het advies. "Het gaat allemaal te vlug, de aankondiging dat er een stichting komt is veel te voorbarig," meende Visser, die in dat verband sprak over "hardlopers en doodlopers" en meer overleg met de directeuren en de GMR wenste. Riskant Ook Wiebe Meilof (GPV/SGP/RPF) had zijn twijfels. Hij vond een stichting met grote zelfstandigheid onder een professioneel bestuur eigenlijk te riskant ("het gevaar bestaat dat zo'n bestuur de scholen in een bepaalde richting wil du wen") en zag in de gemeenteraad zelf voldoende "afspiegeling" van het draag vlak. Ook Rob Joustra (BAM) zag de noodzaak van haast niet en pleitte er voor het besluit voorlopig een poosje in de ijskast te zetten. Günther Plomp (WD) voldeed echter graag aan het verzoek van het College Van Weedestraat 8 A-B - Soest Telefoon: 035 - 60 23 324 om een "richting gevende uitspraak". Hij sprak onverkort zijn vertrouwen in de stichtingsvorm uit. "Niet om de verant woordelijkheid af te schuiven en zelf schone handen te houden, maar omdat we op die manier de juiste afstand tot het gemeentebestuur waarborgen". Hij vond dat de directeuren en de GMR nog wat moesten wennen aan de ge dachte. Volgens Jan Pieter Lokker was het 't CDA allemaal om het even ("als je maar goeie afspraken maakt"). Hans van Wuijckhuijse (Gemeentebelangen) was in principe voor de stichting, "maar u loopt zo hard van stapel dat u het draag vlak mist", hield hij burgemeester De Widt voor. Compromis Kees Boerkoel (PvdA) vond de tijd tus sen de publicatie van het ICS-rapport en de besluitvorming ook te kort. Bij wijze van compromis stelde hij voor dat de raad zich in principe wel alvast uit spreekt voor de stichtingsvorm, maar dat de' voor- en nadelen daarvan eerst nog eens op een rijtje worden gezet. "Op die manier kunnen we mogelijk nog op onze schreden terugkeren," aldus Boer koel onder het motto "beter ten halve gekeerd dan ten hele gedwaald." Burgemeester De Widt gaf toe dat het College wellicht iets te vlot aan de slag was gegaan, waardoor het draagvlak voor een definitieve keuze nog ontbrak. Hij snapte ook dat de veranderingen bij nogal wat betrokkenen konden leiden tot angst en onzekerheid, "en daar moe ten we rekening mee houden". Hij liet weten met Boerkoels voorstel te kunnen leven en zou dat naar het College "mee nemen". Zestien automobilisten zijn op de Heideweg bekeurd voor te hard rijden. Ze werden donderdagmorgen tussen half acht en negen uur betrapt tijdens een controle van de politie. In dit tijds bestek passeerden 235 auto's. De hoog ste snelheid bedroeg 71 kilometer per uur. A Q onroerend goed Bemiddeling Hypotheken Taxaties TE KOOP IN PRIJS VERLAAGD! Laanstraat 29 Vrijst. woonhuis (bj. omstr. 1920) met kelder, grote zonnige tuin, opp. 586 m2 en garage. Het huis is uitst. onderhouden, geïsoleerd en gunstig gelegen t.o.v. winkels en openbaar vervoer. Indeling: hal, toilet, kelder, L-vormi- ge woonk. v.v. parketvloer, grote woonkeuken en douche. Verd.: 3 slaapkamers. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs: f 398.500,- k.k. onrooreml gul il snel, vakkundig en haarscherp onroerend goed voor een deskundig hypotheekadvies onroerend gin il Wij maken er meer van Ook 's avonds en in 't weekend Burg. Grothestraat 54 Sf Zwemmen in open water is in de pro vincie Utrecht op veel plaatsen goed mogelijk. Maar niet overal. Op sommige plaatsen is het water niet schoon genoeg en kan het ongezond zijn om te gaan zwemmen. Op andere plaat sen is het zwemmen levensgevaarlijk, bijvoorbeeld omdat een druk bevaren vaargeul vlak langs de stranden loopt. In de provinciale brochure "Zwemmen in Open Water" staat waar veilig kan worden gezwommen. De provincie con troleert op deze zwemplaatsen de kwa liteit en de veiligheid. De brochure geeft informatie over de helderheid van het water, de water diepte, de afbakening, of er een zand strand is, EHBO, toiletten, douches en parkeerplaatsen. De brochure is gratis af te halen in het gemeentelijk informatie centrum in de hal van het gemeentehuis. In Soest-Zuid past de gemeente sinds vrijdag een milieuvriendelijke wijze van bodemvervuiling toe. Op de onlangs aangelegde parkeer plaats bij winkelcentrum Hartje- Zuid is een eiland gecreëerd met ondergrondse afvalcontainers voor oud-papier, textiel en drie kleuren glas. Met het zogenoemde milieu-eiland is Soest een stap verder in de gescheiden inzameling van huisvuil. Nieuw is bij voorbeeld de inzameling van textiel via containers. Tot vrijdag werd textiel al leen ingezameld via instellingen, zoals Spullenhulp. Het is de bedoeling dat er in 2000 per inwoner vijf kilo textiel per jaar wordt verzameld. Het is goed te weten dat de investering van 75.000 gulden zichzelf terug verdient, omdat de glasindustrie extra betaalt voor glas dat gesorteerd op kleur (wit, groen en de rest) binnenkomt. Daarom zijn voor glas verschillende bakken en containers geplaatst. Op ba sis van de huidige cijfers levert dit de gemeente een jaarlijkse meer-opbrengst van dertig mille op. Het scheiden van de verschillende kleuren glas is tevens een uitvloeisel van afspraken die binnen het gewest Eemland zijn gemaakt. Beroep Een klemmend beroep doet de ge meente op de burgers om vooral geen aardewerk, keramiek en dergelijk afval in de containers te dumpen. Dit wordt namelijk niet geaccepteerd door de fa brikanten, omdat de betreffende partij glas dan niet meer geschikt voor recycling is. Het milieu-eiland bestaat uit tien kleine, groene 'prullebakken', waarin het afval kan worden gedeponeerd. Op de bak ken staat aangegeven voor welk afval ze zijn bestemd. Onder de grond zitten containers met een inhoud van drie ku bieke meter. Het betreft vooralsnog een proef, maar gezien de positieve ervarin gen in onder meer Zeist en Amsterdam lijkt het waarschijnlijk dat het experi ment structureel wordt en straks bij de herinrichting van de Van Weedestraat een vervolg krijgt. De onder grondse bakken nemen veel minder ruimte in dan de logge papier en glasbakken die tot dusver werden ge- Wethouder Ries van Logtenstein werd, bij de ingebruikname geassisteerd door leerlingen van De Werveling. Foto: Herman van Dam. bruikt en op verschillende locaties ook nog wel een poosje zullen blijven staan. Met behulp van leerlingen van De Wer veling nam wethouder Ries van Logtenstein vrijdagmiddag het milieu eiland in gebruik. Bij die gelegenheid sprak hij de verwachting uit dat de con tainers nog deze week barstensvol met oranje afval zitten. van 1 3,95 voor Alles dagelijks vers uit eigen bakkerij. BROOD- WN BANKBTBAKKBRIJ Birkstraat 93 - Soest - Tel. 60123 54 van Weedestraat 46A - Soest - Tel. 601 38 77 Koninginnelaan 5 - Soestdijk - Tel. 60189 04 De meerderheid van de gemeente raad heeft vorige week ingestemd met de verkoop van een stuk ge meentelijk bosgebied achter de Foekenlaan, dat de bewoners al ja ren (sinds 1972) illegaal in gebruik hadden. De protesten van de oppositiefracties - met name gericht tegen de volgens hen té coulante grondprijs - haalden het niet. Het afscheid van het raadslid Diny Hartering (Gemeentebelangen Groen Soest) van haar collega's in de gemeenteraad verliep vorige week op een voor haar zeer kenmer kende wijze: volstrekt geruisloos. Zoals ze zelf twee jaar zwijgend de vergaderingen bijwoonde, bleef het ook nu opmerkelijk stil. Dat gebeurde overigens op haar uit drukkelijk verzoek, zoals burgemeester De Widt aan het slot van de raads vergadering liet weten. Meestal is het Door de gewijzigde winkeltijdenwet kunnen in Soest 12 zon- of feestdagen worden aangewezen waarop het verbod niet geldt. De meubelbranche heeft daar direct op ingehaakt en het College van B. en W. gevraagd een aantal zondagen aan te wijzen. Na ingewonnen advies van de Kamer van Koophandel en de Federatie Midden- en Kleinbedrijf Soest stellen B. en W. vast dat er geen be zwaar bestaat. De zondagen 30 juni, 1 september en 20 oktober zijn daarom nu ook aange wezen als "open" zondagen. Dat geldt zowel voor Soest als voor Soesterberg. Op grond van de oude wet waren voor de tweede helft van het jaar overigens ook zondag 10 november en Tweede Kerstdag al aangewezen. afscheid van een raadslid aanleiding voor mooie speechjes van de burge meester zelf, van de nestor van de raad - sinds kort Jan Visser - en van de frac tievoorzitter van de betrokkene - in dit geval Harry Witte - gevolgd door de gelukwensen en een cadeautje. Daarvan was allemaal geen sprake en vermoedelijk vonden de gedoodverfde sprekers het allang best dat ze er nu onderuit kwamen, want niemand heeft het zwijgende raadslid in die twee jaar kunnen betrappen op iets aardigs, iets slims of iets anders opmerkelijks - trou wens ook niet op iets onaardigs of iets doms, dat moet gezegd. Ze zei gewoon nooit wat, behalve als ze moest stem men. Haar "tegen" bij de hoofdelijke stemming over de politiek omstreden verkoop van grond aan de Foekenlaan was dan ook het laatste geluid dat de raad van haar vernam. Het GGS-raads- lid vertrok met stille trom. "Geen be zoek, geen bloemen, geen toespraken," klonk het smalend in de wandelgangen. Cake Gelukkig had de raad toch wat te vie ren: de verjaardag van PvdA-wethouder Pieter ten Hove, hoewel die - na het bikkelharde debatje over het bestem- mingsplan-Soestdijk, dat door de pro vincie min of meer van tafel is geveegd - toch niet bepaald his finest hour moet hebben beleefd. Maar Ten Hove tracteerde tenminste nog, op cake. Het "Lang-zal-die-leven" bleef overigens uit; zelfs een hoeraatje kon er niet af. Ach ja, Böse Menschen haben keine Lieder, en voor zulke uitspattingen is de ge meenteraad van Soest natuurlijk ook véél te deftig... Het stuk bosgrond was - zoals onlangs bij toeval bleek - volgens de officiële papieren gemeentebezit, en dus hele maal geen eigendom van de bewoners van destijds, die het in 1972 al in ge bruik hadden genomen zonder dat daar destijds een haan naar kraaide. De hui dige bewoners wisten niet beter dan dat de grond bij hun huis hoorde en geno ten dus geheel te goeder trouw van hun ruim bemeten tuin. Toen de "vergissing" een poosje geleden toevallig werd ont dekt, werd afgesproken dat ze de grond alsnog konden kopen, zodat het gebruik "gelegaliseerd" kon worden. Aanvanke lijk ging het om een terrein van 440 vierkante meter, later kwam er nog een stuk van 170 meter bij. Met de verkoop als zodanig had de ge meenteraad geen moeite, maar een aan tal fracties maakte wel ernstig bezwaar tegen de volgens hen uiterst "coulante" grondprijs die het College de bewoners in rekening wilde brengen: 175 gulden per meter. Volgens Harry Witte (GGS) was dat echt veel te weinig, omdat het terrein - deel uitmakend van een bouw perceel - toch beschouwd moest worden als bouwgrond. In dat verband herin nerde hij nog eens fijntjes aan de troe belen met oud-burgemeester Corver, die destijds zelfs een fietspad in het bos liet verleggen voor de aankoop van grond voor haar huis. Landje-pik Ook Leidje Tomassen (GroenLinks-PS) en Wim Roest (D66) fulmineerden te gen het "zachte prijsje" dat wethouder Blommers nu voor de grond wilde reke nen. Volgens Tomassen moest dat de normale prijs voor bouwgrond zijn: zo'n 300 a 350 gulden, en ook Roest vond dat het illegale "landje-pik" niet op die manier beloond mocht worden. "Aan de Boerenstreek kun je op zo'n stuk grond wel drie huizen neerzetten! Op deze manier hebben we trouwens ook een flink stuk OZB misgelopen," aldus Roest. Hij vond dat de bewoners (ook de huidige) zelf de plicht hadden gehad om zich ervan te vergewissen dat de grond hun wettelijk eigendom was. "Zo scheppen we een precedent; dat leidt alleen maar tot rechtsongelijkheid voor de burgers." Ook Kees Boerkoel (PvdA) vond de prijs in eerste instantie opmerkelijk laag, evenals Wiebe Meilof (GPV/SGP/RPF), die hoofdelijke stemming eiste. Snippergroen? VVD-fractievoorzitter Bert Krijger vond het allemaal nogal overdreven. Volgens hem had een opeenvolgende reeks wethouders en ambtenaren zo'n beetje zitten slapen. Hij meende dat het niet om bouwgrond ging, maar om tuin grond, die naar zijn smaak min of meer als snippergroen beschouwd moest wor den. "Snippergroen, en dan 600 meter, kom nou toch..." interumpeerde Tom assen nog. Ze vond dat het huis op deze manier enorm in waarde zou stijgen. Bosgrond zou volgens Krijger trouwens niet meer dan een gulden per meter opbrengen, dus de raad mocht blij zijn dat het College er nog een leuk bedragje uit wist te slepen. Hij steunde daarom het Collegevoorstel, evenals het CDA en de BAM-fractie, die zich verder niet in de discussie mengden. Ook WD-wethouder Neks Blommers probeerde de raad ervan te overtuigen dat de grondprijs in dit geval juist heel mooi was. "Op deze manier krijgen we er tenminste nog een béétje geld voor terug..." De huidige bewoners viel vol gens haar weinig te verwijten, omdat die het huis hadden aangeschaft in de over tuiging dat de grond er gewoon bij hoorde. Ze liet overigens weten dat er nóg twee van zulke akkefietjes met ille gaal in gebruik genomen gemeente grond spelen, die nog geregeld moeten worden. Met de bewoners daarvan is nog geen overeenstemming bereikt. Bij de hoofdelijke stemming bleken de fracties van VVD, CDA, BAM en PvdA het Collegevoorstel te steunen. De fracties van Gemeentebelangen, GroenLinks-PS, D66 en GPV/SGP/ RPF waren tegen. Het voorstel werd met 16 tegen 7 stemmen aangenomen. Dillenburg laan 12, Soest (naast Randstad), tel: 035-6012340 DE GROOTSTE OP HET GEBIED VAN: COMPACT DISCS, CD-ROM, CD-I, KOOPVIDEO'S, HUURVIDEO VERHUUR SEGA NINTENDO SPELLEN EN SPELCOMPUTERS, VERHUUR CD-I. VIDEO VAN DE WEEK: 26 juni t/m 2 Juli The Bridget of Madison County

Soester Courant | 1996 | | pagina 3