I Grandioze weekaanbiedinsen van Bloemisterij Van Oest! iMJÊm _ui 'Politiek is onjuist of onvolledig geïnformeerd over SWS' Soester hoort jaar celstraf eisen /ACTUEEL, Wildschut Optiek jfN^an Kreukelen Vast-goed De etupe ecfife at, Soesó/^ "De meerwaarde van ons huis kwam dubbel en dwars terug." Overhees ziet komst van café met vrees en beven tegemoet Bomen-kwestie Eigendomweg blijft nog even doorzieken Geen besluit over uitbreiding winkels aan de Tamboerijn PAGINA 4 - 1 af Voorlichting 1 -1 ROZEN CURCUMA- Van 24,50 voor Van 5,75 voor BEGONIA Bestuur weerspreekt kritiek raadscommissie HOYALUX EX/GP Naar aanleiding van steekpartij en vernielingen PETERS J Makelaardij De makelaar die perfect voor u werkt! Actie tegen bestemmingswijziging Bewoners laken 'schijnvertoning' DE TROMSLAGER Nieuwe brochures in infocentrum Soest >3 460 1 28-30 10 lenden een gemotiveerd be- zwaarschrift worden gericht et bezwaarschrift moet bin- nd. juni 1996 vergunning inge- r het oprichten en,in wer- beheer gelegen in/op het bescherming van het milieu, iggen ter inzage van 26 juni .30 uur beschikking; an de beschikking ten opzichte zijn geweest tegen de ontwerp- spraak van de Raad van State, i VOORLOPIGE VOORZIE- n gericht aan de voorzitter van ar die datum een verzoek is ge- dan niet van kracht voordat op ecabedrijven milieubeheer genoemd besluit. g verlenen. bedoeld in art. 3, eerste de Drank- en Horecawet e slijterijen aan de Laan- nboerijn 29. g verlenen. i 96169 en-96170 verle- de informeren. berichten dat het oranje brden verwijderd; ijvers informeren omen en te nemen hikking handhaven onder dedeling dat één jaar itrekking van de be korden gevraagd. 1/ kj WOENSDAG 26 JUNI 1996 SOESTER COURANT PAGINA 5 Van donderdag 27 juni tot en met woensdag 3 juli a„!ie Van Oest is uitgeroepen tot dè Elite Bloemist van Soest e.o. Wij geven op al onze snijbloemen een 7-dagen- goed-garantie af. Prettig om te weten als u eens een ruikertje kado geeft! SNIJBLOEMEN 5 kleuren, gemengd per bos, 60 cm lang. Per 10 stuks -s slechts KAMERPLANTEN I met 3 bloemknoppen. KAMERPLANTEN diverse kleuren, in 013 cm pot. Van Oest de enige echte uit Soest, heeft voor u: Planten, snijbloemen, zijdebloemen- en planten, bloemstukken, aarde werk, bloempotten, plan tenbakken, enz.! Eigendomweg 80 3765 EE Soest Telefoon (035) 601 4617/60106 47 ing, h.o.d.n. Car-Protect, )t het innemen van stand- t te Soest ten behoeve van 'Sternen e.d. op 4 en 5 ok- oktober 1996; len van voorschriften in te Verordening 1994; 4 verlenen tot het innemen K postkantoor aan de Steen- loesterberg, zoals op de bij )eve van het graveren van R s onder de volgende voor- e verkeren. Bij het verlaten :htergelaten te worden, n andere middelen ter ver vergunning op eerste aan- orde, dienen onmiddellijk EHEER elding in het kader van de .L. Korbee) astelling zal aan de algeme- ij istuur gesteld, voldoen. t ingezien in het gemeentehuis, Met een brief van zes kantjes heeft het bestuur van de Stichting Wel zijnswerk Soest (SWS) vorige week gereageerd op de verwijten die on langs in de raadscommissie R.O./ Welzijn klonken over de aanpak van het "jongerenprobleem" in De Schoof. Volgens de SWS beschikt de politiek - afgaande op het bericht in deze krant - niet over "juiste en/of volledige informatie". In de commissievergadering vielen, naar aanleiding van het externe onderzoek over het (toekomstig) functioneren van de SWS, tamelijk harde woorden over de gang van zaken in De Schoof. Enkele politici ventileerden bijvoorbeeld open lijk hun twijfels over het antwoord op de vraag of De Schoof de "leuke dingen" voor zichzelf mag houden en de "verve lende dingen" - zoals de opvang van jongeren - maf afschuiven, en of de medewerkers van de SWS wel capabel kunnen worden geacht. Volgens SWS-voorzitter P. Beintema en secretaris M. Kemper wordt in het krantenartikel een indruk over de SWS gewekt die niet overeenkomt met de hen bekende feiten. In de brief aan het College van B. en W. en de leden van de raadscommissie R.O./Welzijn geven ze daarom een "juist en compleet beeld van onze instelling". In de brief biedt he[ SWS-bestuur een uitvoerige opsomming van de diverse activiteiten, met name voor de jeugd (4- 12 jaar) en het "tiener- en jongeren werk" (12-21 jaar) in De Schoof Ook het buurtwerk in Smitsveen en de Eng passeert de revue, evenals de volwassenenactiviteiten en de talrijke dwarsverbanden waarin de stichting be trokken is. 'Leuk' Aan de in de raadscommissie aangesne den problematiek gaat de brief groten deels voorbij. Wel wordt opgemerkt dat het de politiek duidelijk moet zijn "dat het werk ook leuk gevonden moet wor den om personeel gemotiveerd te hou den." "Dat wil niet zeggen dat SWS de moelijker zaken schuwt. Integendeel." Het bestuur schrijft dan ook dat de stichting ook in de komende tijd verant woordelijk wil blijven voor het tiener- en jongerenwerk, maar dat er een pro bleem is met het gebruik van het "mul tifunctionele" gebouw De Schoof. "Wanneer er een specifieke ruimte voor tieners en jongeren komt (het veelbe sproken jeugdhonk, red.) zal dit het werk ten goede komen," aldus het be stuur. De SWS weerspreekt verder dat een "aanzienlijk deel" van de subsidie voor het jongerenwerk zou zijn. "Een misver stand; voor het totale werk van SWS is een activiteitensubsidie beschikbaar van nog geen f 10.000 per jaar, terwijl er voor het jongerenwerk zelf een forma tie beschikbaar is van 32 uur." De tienerwerkster is overigens ook inge schakeld bij de activiteiten voor jonge ren. Formatie Na een uitvoerige opsomming van alle activiteiten en plannen voor het ko mende seizoen geeft het SWS-bestuur nog een overzichtje van de perso neelsformatie en de beschikbare uren directie 38 uur; algemeen sociaal-cultu reel werk 25 uur; tiener/jongerenwerk 64 uur; Turks migrantenwerk 19 uur; Marokkaans migrantenwerk 19 uur; buurtwerk de Engh 12 uur; buurtwerk Smitsveen 26 uur; Spel-aan-huis 16 uur; speel-o-theek 4 uur; ondersteuning Soesterberg 8 uur en huishoudelijk werk 22 uur. Voor het tiener- en jongeren werk zijn dus naar verhouding de meeste uren ingeruimd. Knelpunten Het bestuur sluit de brief af met de ver melding van een drietal knelpunten. Het eerste is het gemis van administratieve ondersteuning op het secretariële en het financiële vlak; waardoor het "agogisch" personeel te maken krijgt met te veel "oneigenlijke" taken. Het tweede knel punt is het ontbreken van een beheer der/conciërge in de Engh en de Praat paal, waardoor er ook op de schouders van de buurtwerkers daar veel oneigen lijke taken terechtkomen, "waarbij moet worden opgemerkt dat de buurtwerker in Smitsveen een x-aantal conciërge- taken uitvoert voor het wijkcentrum Soesterveen". Het laatste knelpunt is de zgn. 54+-maatregel in de CAO, die ten koste gaat van de formatie buurtwerk Smitsveen en de huishoudelijke dienst. HOYA Kies voor de bril die u alles laat zien: Leesproblemen? Om de bril te krijgen die u perfect past, is allereerst een deskundige oogmeting en advisering nodig. En vervolgens een kwaliteitsglas dat u weer een volledig en haarscherp beeld op de werkelijkheid verschaft. HOYALUX EX/GP is een multifokaal brilleglas dat alie andere in de schaduw stelt. Het is gebaseerd op een geheel nieuwe ont werpmethode, die gebruik maakt van 3-dimensionale computersimulatie van de natuur lijke kijksituatie. Daardoor kan dit brilleglas meer dan ooit tevoren exact op uw specifieke sterkte worden afgestemd. Met als resultaat een ongekende scherpte op elke kijkafstand en een zeer natuurlijk, onbegrensd ruimtelijk beeld. Zuidpromenade 14, Soest, Hartje-Zuid, telefoon: 035 - 602 2212 Dat hij "door een ongecontro leerde, zatte actie" bijna iemand van het leven had beroofd, was voor de Utrechtse officier van justitie mr. J. van Spanje aanleiding om vrijdag een jaar celstraf te eisen tegen een 21-jarige Soester. De verdachte stak vorig jaar april voor de deur van Viny's Bar een ander met een mes in het hoofd. Op dat moment was hij "behoorlijk dronken". De ver wondingen vielen erg mee: enkele snij- en steekwondjes. Het slachtoffer hoefde slechts te worden behandeld bij de afde ling EHBO van het ziekenhuis. Maar het scheelde niet veel of het had alle maal heel anders uitgepakt, stelde Van Spanje. De wondjes bevonden zich vlak in de buurt .van de slagader. Aanleiding tot de steekpartij was een opmerking van het slachtoffer. De twee ontmoetten elkaar aan de bar. De man zou de Soester er op hebben gewezen dat hij een ontzegging had voor Viny's Bar. Maar volgens de verdachte ging het om een discriminerende opmerking over buitenlanders. "En daar heb ik een hekel aan." Bij de toiletten raakten de mannen slaags. De portier van Viny's wees hen de deur om het verder op straat uit te vechten. Daar was de Soester plotseling met een mes gaan zwaaien. Naar zijn zeggen probeerde hij zich zo te ontwors telen aan een wurggreep waarin de an der hem hield. Hij zou niet hebben ge merkt dat hij de man raakte. Maar volgens de portier en twee getui gen was er helemaal geen sprake van een wurggreep. Ook zagen de getuigen hoe de Soester met een boksbeugel tekeer ging. De verdachte stelde echter dat dat onmogelijk was omdat hij niet eens een boksbeugel heeft. De Soester had zich door zijn neef laten verleiden tóch naar Viny's te gaan, hoe wel hij wist dat hij daar niet welkom was. Omdat hij zich eerder in de zaak had misdragen, was hem de toegang ontzegd. Die avond was hij echter flink dronken. Bij zijn zus had hij zo'n twin tig flesjes bier gedronken. Volgens officier Van Spanje was drank de crusicale factor. De verdachte moest zich ook verantwoorden voor de vernie ling van een ruit bij twee café's. In no vember vorig jaar trapte hij stomdron ken een ruit in bij Viny's Bar. Een maand later gebeurde hetzelfde bij een ander café in Soest. Dat betrof naar zijn zeggen een ongelukje. Hij had eigenlijk zijn oom willen raken met wie hij ruzie had. Ook bij enkele feiten waarvoor hij eer der was veroordeeld, diefstallen en een brandstichting, speelde alcohol een rol. De verdachte zei inmiddels te zijn ge stopt met drinken, maar kon de officier niet overtuigen. De rechtbank doet op 4 juli uitspraak. Wie vergelijkt leest de Soester Courant De ervaring van een huizenbezitter: De luxe keuken en badkamer hadden heel wat geld gekost. Die investering wilden we natuurlijk wél terug, bij de verkoop van ons huis. We vroegen dus een hogere prijs dan voor vergelijkbare woonhuizen in onze wijk. Juist om die reden gingen we niet met de eerste de beste makelaar in zee. Na gesprekken met een aantal kantoren kozen we Peters Makelaardij. Mevrouw C.M.J. Bonset uit Amersfoort. Die kwamen meteen met een taxatie die ons aansprak. Wel voorspelde hij, dat we langer moesten wachten op een koper dan gebruikelijk. Maar dat de juiste gegadigde ons luxe huis op waarde zou schatten. Gelukkig ging het sneller dan verwacht. De enthousiaste en meedenkende aan pak van Peters Makelaardij had daar alles mee te maken! Als nu iemand ons een koop- of verkoopadvies vraagt, zeggen wij: "Ga naar Peters!" voor wonen in de groene zone Birkstraat 87, 3768 HD Soest, Tel.: 035 - 60 16 251 De aankondiging van de komst van een café in het winkelcentrum Overhees heeft vorige week nogal wat onrust veroorzaakt bij de om wonenden. Met een schriftelijk pro test, dat met name verspreid is op de Gemshoorn, de Kornet en het Jf.H. Isingserf, wordt bij het College van B. en W. bezwaar aangetekend. Volgens een van de initiatiefnemers is het bericht over de mogelijke verhuizing van bar 't Juk van Honsbergen naar Overhees in de buurt slecht gevallen. Het protest is met name gericht tegen de bestemmingswijziging van het voorma lige bankgebouw (van "winkel" naar "horeca"), waarvoor B. en W. bereid zijn toestemming te verlenen. "Bedenkt u eens goed wat een wijziging van 'bestemming winkel' in 'bestemming horeca' tot gevolg zal hebben, nu of in de toekomst," houden de initiatiefne mers de buurtbewoners voor. Ze vrezen ernstige verstoring van de (nacht)rust en de openbare orde en wijzen in dat ver band o.a. op "komende en gaande café bezoekers op knetterende brommers, met auto's etc, tot diep in de nacht; overlast van luidruchtige (beschonken) personen; geluidsoverlast van muziek en mogelijk toenemend vandalisme". De oproep-tot-protest is overigens rede lijk genuanceerd: "Het is niet gezegd dat (de bezoekers van) bar 't Juk deze over last veroorzaken, maar stel dat de bar niet succesvol is en er komt bijvoorbeeld een hardrock-café of iets dergelijks voor in de plaats... (tenzij u daar natuurlijk van houdt!). Als de bestemming-winkel eenmaal is omgezet in bestemming- horeca bestaat er onzekerheid over de invulling van het pand en de rust en orde op het winkelcentrum Overhees." De buurtbewoners moeten zich goed realiseren met welke overlast ze moge lijk te maken krijgen als ze, bijvoor beeld, op een warme zomeravond gezel lig in de tuin zitten en de geschetste pro blemen zich voordoen, aldus de initia tiefnemers. Ze willen dan ook dat de situatie in het winkelcentrum blijft zoals die is en dat er "gewoon" een winkel in het SNS-pand komt. 'Fel afwijzend' De protestbrief, gericht aan B. en W., is vorige week verspreid op enkele tiental len adressen in de directe omgeving van het winkelcentrum. Over de vermoede lijke "respons" zijn de initiatiefnemers zeer optimistisch. "Je hebt uiteraard ook mensen die 't niets uitmaakt, maar zo'n 80 a 90 procent van de eerste reacties zijn fel afwijzend." Er is inmiddels ook kontakt opgenomen met de Woning stichting Soest, die volgens de initiatief nemers ook negatief oordeelt over de vestiging van een café in hét winkelcen trum. "Een democratische schijnverto ning." Zo betitelt Eigendomweg-be- woner Reeuwert Tromp de (nieuwe) behandeling van het be zwaarschrift dat hij en zijn buren hebben ingediend tegen de bouw van vier woningen achter hun hui zen (aan de Winterkoning), waarbij in 1990 o.a. twee bomen sneuvel den. De gemeente heeft het be zwaarschrift opnieuw ongegrond verklaard. Bij de bouw van de nieuwe huizen (de garages daarvan, om correct te zijn) sneuvelden - ondanks de belofte van de gemeente dat ze gespaard zouden wor den - twee eikebomen in de achtertui nen van de Eigendomweg-bewoners. Afgesproken was dat de nieuwe bebou wing op vijf meter afstand zou komen, maar dat liep mis, ook doordat er nog een plek voor een trafohuisje gevonden moest worden. Tromp c.s. pi -*Q°.rden heftig; er was iiun een verkeerde tekening voorgescho teld. Ze kregen aanvankelijk nul op het rekest, maar stapten naar de Raad van State en kregen vorig jaar het gelijk aan hun zijde: het besluit (d.w.z. het onge grond verklaren van het bezwaar) moest vernietigd worden. De kwestie kwam in de afgelopen maanden dus opnieuw aan de orde. Tromp en de zijnen dienden weer een bezwaarschrift in; ze eisten de afbraak van de garages en herplant van de eiken óf een schadevergoeding van 50.000 gulden (voor de drie "gedupeerde" be woners samen dus 150.000 gulden) en een vergoeding van de proceskosten bij de Raad van State. In februari j.1. werd afgesproken dat Tromp en zijn buren zélf een voorstel voor de herplanting van de bomen en de planschade mochten doen. Ze deden dat ook, al liet het voorstel wel even op zich wachten, ep, eisten verplaatsing van het trafohuisje en de garages, herplant van (inmiddels zes) eiken én een scha devergoeding van 50.000 gulden per gezin. 'Normaal' De proceskosten krijgen Tromp c.s. ver goed (150 gulden). De planschade- kwestie is ook op de rails gezet, maar het afbreken van de garages en de her plant van de bomen geeft nog aanlei ding voor problemen. De gemeente blijft op het standpunt staan dat de bo men (geen "beelddragers") destijds ge kapt werden in het kader van "normaal" onderhoud en herinrichting, zoals vaker bij het uitvoeren van bouwplannen ge schiedt, en dat het' bezwaar dus onge grond is. Wel wordt toegegeven dat er destijds verkeerde informatie is gegeven ("een fout in de ambtelijke voorlich ting") en daarom worden Tromp c.s. vier eiken (van twee jaar oud) aangeboden, die ze volgens wettelijke voorschriften op twee meter van de perceelsgrens mogen planten. Tromp is furieus over de nieuwe afwij zing van het bezwaarschrift en over de hele gang van zaken, die hij aanvanke lijk uit de krant moest vernemen. "We dachten dat het eindelijk de goede kant opging. We hadden ook het volste ver trouwen in de nieuwe wethouder Ten Hove, maar het bleek de zoveelste ri tuele dans om de schijn te wekken dat men ditmaal bereid was naar de burgers te luisteren." 'De boom in!' Tromp vindt het aanbod van de ge meente een lachertje: "Ze kunnen de boom in met hun bomen. Ze geven wel toe dat ze fouten hebben gemaakt, maar ze zijn blijkbaar niet bereid de conse quenties te aanvaarden." Hij en zijn medestanders zijn dan ook allerminst van plan zich bij de gang van zaken neer te leggen, zodat de kwestie ongetwijfeld nog een vervolg krijgt. De salade-en koud buffet specialist voor particulieren en bedrijven! 035-6022871 Steenhoffstraat 58 In het gemeentelijk informatiecentrum, (hal gemeentehuis) ligt weer een groot aantal interessante nieuwe brochures Voor de huurders die meer willen weten over de belangrijkste zaken over de jaarlijkse huuraanpassing is dat de brochure "Huuraanpassing". In de bro chure staan in het kort de gevolgen van de invoering van de "huursombena- dering". Ook zaken als woonwaarde- ring, het huurverhogingsvoorstel, het maken van bezwaar, servicekosten en huurliberalisatie komen aan de orde. Wat huursubsidie is en wanneer men ervoor in aanmerking komt, staat alle maal te lezen in de brochure "Huursub sidie". Tevens wordt stilgestaan bij zaken als inkomen- en huurgrenzen, kind ertoeslag, uitzonderingen, terug vordering huursubsidie en hoe voor de huursubsidie de huur berekend wordt. De brochure "Huurbeleid voor de ver huurder" wil een aantal zaken over het huren en verhuren van woonruimten duidelijk maken. Zaken zoals huurprij zen van woonruimten, de jaarlijkse huurverhoging, de rol van de huur- commissie, huurliberalisatie en huur- bescherming, worden uitvoerig bespro ken in deze brochure. Met ingang van 1 juni zijd verschil lende regels rondom het rijbewijs en de rij-examens veranderd. De brochure "Het rijbewijs, halen, hebben en hou den" vertelt er alles over. De meeste veranderingen hebben te maken met het halen van een rijbewijs. Nieuw is bijvoorbeeld dat per voertuig-' categorie een apart theorie-examen af gelegd moet worden. Maar ook het ui terlijk van het rijbewijsmodel is nieuw. Onder de titel "De Algemene nabe staandenwet" is een brochure versche nen die de Algemene Weduwen- en Wezenwet (AWW) vervangt. Voor elk stel - getrouwd of samenwonend - geldt per 1 juli aanstaande de Algemene nabestaandenwet. Als uw partner over lijdt, wat gebeurt er dan met uw inko men, is een vraag die uitvoerig behan deld wordt in de brochure. Het vreemdelingenbeleid in Neder land is de laatste jaren een veel voorkomend onderwerp van gesprek geworden. Iedereen heeft een mening. In de brochure "Het Vreemdelingen beleid- kent z'n grenzen" worden ver schillende vragen beantwoord die een globaal inzicht geven in het Nederlandse vreemdelingenbeleid. plaats adres woning indeling villa A Soest STEENHOFFSTRAAT 2 geschakelde karakteristieke villo's op co. 1600 m2 grond, zeer centraal nobij cenlrum en i NS-stotion zolder indeling villa B hal. woonkamer en sutte, serre, ruime keuken mei inbouwappo raluur, tqiiet, grote kelder en bi|keuken verdieping ruime overloop, 3 slaapkamers, badkamer mei ligbad en 2e toilet vaste trap naar grote bergzolder hol, woonkamer, eet-/studeerkomer, toilet, keuken, bijkeuken en grote kelder verdieping ruime overloop, 2 slaapkamers en bodkamer met 2e toilet zolder vaste trop noor bergzolder algemeen deze villa's zijn gedeeltelijk gestoffeerd en. verkeren tft pedekte stcat van onderhoud 2 GESCHAKELDE VILLA'S Gevraagde koopsom villa A B Bij gesplitste verkoop bedraagt de koopsom voor: Villa A Villo B plaats Soest adres DEN BLIEKLAAN woning op schitterende lokofce gelegen helft van dubbel woonhuis met garage er. biologisch aangelegde 1 moestuin op ca. 756 m2 grond indeling hol, toilet, kelderkast, l-vormige woonkamer en keuken verdieping 3 slaapkomers en moderne badkamer zolder met vaste trap en ruime slaapkamer algemeen de woning verkeert in uitstekende stoot von onderhoud en voorzien von o.a. lokale gosverworming en parketvloer HELFT VAN DUBBEL WOONHUIS MET GARAGE Gevraagde koopsom f435.000,- plaats adres woning indeling Soest OSSENDAMWEG riant middenherenhyis met berging en schitterend oangelegde zonnige tuin. hol, toilet, grotë woonkomer met vloerverwarming en open i haard, open keuken mef inbouwapparatuur e verdieping 3 slaapkamers, bodkamet met ligbad en 2e toilet 2e verdieping 3 slaapkamers, doucheruimte en 3e toilet emeen deze woning verkeert in uitstekende staat von onderhoud en ligt zeer centrool ten oonzien von winkelcentrum en NS-stotion RIANT MIDDENHERENHUIS MET GARAGE Gevraagde koopsom f 425.000,- RUIME MIDDENWONING MET BERGING plaats Scest adres GROEN VAN PRINSTERERSTRAAT ruime moderne mjddehwonirtg met berging (bouwjaar 1995) hal, toiiei, ruime woonkamer, luxe open keuken met inbouwapparatuur verdieping 3 slaapkamers, badkamer met 2e toilet voste trap naar grote zolder deze woning is modern ofgewerkt en verkeert in perlekte staal van onderhoud woning indeling zolder algemeen Gevraagde koopsom Koninginnelaan 40, Postbus 471 3760 AL Soest Tel 035-6017962 Fax 035-6026061 Hypotheken Onroerend-goed Assurantiën Het College van B. en W. heeft vó rige week besloten het verzoek tot uitbreiding van het assurantiekan toor en de apotheek in het winkel centrum Overhees voor zich uit te schuiven. In principe staan B. en W. welwillend tegenover de aanvraag. De uitbreiding is beperkt van omvang en daarom stelt de ambtelijke afdeling Planologie Bouwen (P. B.) in het advies aan het College vast dat de "nei ging" bestaat ja te zeggen tegen het plan van architect Lotze. "De vraag is echter of het verstandig is een dergelijke beslis sing te nemen omdat andere winkeliers dan ook willen uitbreiden. Bekend is dat de ruimte in en rondom het huidige winkelcentrum Overhees voor uitbrei ding erg krap is." Volgens P. B. is het gewenst derge lijke verzoeken meer "integraal" te toet sen en te beoordelen, vanuit een be paalde stedebouwkundige visie. "Het is toch al onze bedoeling om in het kader van een nieuw bestemmingsplan Over hees een gesprek te hebben met een delegatie van winkeliers, over mogelijke wensen en ideeën omtrent het winkel centrum." Het College volgt het advies op en heeft dan ook besloten voorlopig geen beslis sing te nemen, zonder dat daaraan een "integrale stedebouwkundige visie" ten grondslag ligt. Dillenburglaan 12, Soest (naast Randstad), tel: 035-6012340 DE GROOTSTE OP HET GEBIED VAN: COMPACT DISCS, CD-ROM, CD-I, KOOPVIDEO'S, HUURVIDEO VERHUUR SEGA NINTENDO SPELLEN EN SPELCOMPUTERS, VERHUUR CD-I. CD-ROM VAN DE WEEK: 26 juni t/m 2 Juli Fort Boyard

Soester Courant | 1996 | | pagina 5