Grandioze weekaanbiedinsen van Bloemisterij Van üesi! Huipvei I ,75 Soest 50 jaar geleden ACTUEEL f f H. van Oestb.v. Soester WOENSDAG 10 JUL11996 SOESTER COURANT PAGINAWOENSDAG 10 TR0SR00SIYDIA PUNICA Meningen van lezers Buurtwerkster Blikken medaille voor politiek Soest Wie wat te zeggen heeft doet dat in de Soester Courant Vergunning concert Rob de Nijs in kinderparadijs NEPHROLEPIS VAREN bloemistebij Uit de Soester Courant van 5 en 8 Juli 1946 Iets te koop of te geef? Plaats een "Kleintje" in de Soester Courant WOENSDAG 10 JULI 1996 A K T U E E L OFFICIËLE BEKEND MA KINGEN VAN DE GEMEENTE SOEST v - h ié v, Van donderdag 11 tot en met woensdag 17 juli »i Stichtltï§ ITl Oi TsT I cvrrRr AFMriv I I uirrunr a kt I I w mfdpi a nrrm I 1 QfU^£/ CCrCCC' Kan Oesf is uitgeroepen tot dè Elite Bloemist /^CóËMwr" a«gx van Soest e.o. Wij geven op al onze snijbloemen een 7-dagen- goed-garantie af. Prettig om te weten als u eens een ruikertje kado geeft! SNIJBLOEMEN 70 cm lang, 6 knoppen per steel, 5 takken per bos Van 8,75 voor KUIPPLANT Granaatappel In 013 cm j»ot Van 15,50 Vorige week is Annemiek Hakkers haar werkzaamheden als "sport buurt werkster" in de wijk De Engh begon nen. Lezing van het artikel in de Soes- ter Courant dat een en ander aankon digde heeft mij licht verbijsterd. Kinderen van rond de 10 jaar willen helemaal niet begeleid sport bedrijven noch multicultureel of internationaal bezig zijn. Zij willen zonder toezicht van goedwillende welzijnswerkers hun eigen spelletjes spelen en daar hoort ook voet ballen met zijn negenen of vijfen bij. Verder kan je ook heel fijn onbegeleid schommelen, fietsen, in de zandbak spe len of af en toe ruzie maken. Het enige positieve dat ik in het artikel las, is de plaatsing van doelpalen op de grasveldjes. Doelpalen die overigens door de gemeente een aantal jaren ge leden werden verwijderd en vervangen door o.a. een afzichtelijke asfaltvlakte die onder de naam basketbalveld tot nu toe bijna ongebruikt door het leven is gegaan. De ongetwijfeld enthousiaste en goed willende Annemiek gaat er ook nog een petje bij dragen. Wat een droefenis toch allemaal. En het weer zit ook al niet mee. Peter Ensdorff In Soest Zuid is een nieuw afvaleiland voor drie kleuren glas, papier en textiel in gebruik genomen. Geruisloos is deze proef van de gemeente - kosten 75.000 - geïnstalleerd en deze zal door de be woners gebruikt moeten worden. Ik op mijn fietsje en een plastic zak met blik jes naar Het eiland om het milieu een dienst te bewijzen. Echter het blik heeft geen plaats meer gekregen, want het was toch maar een experiment. Als be woner van Soest Zuid vraag ik mij nu het volgende af: In de oude situatie waren er bollen voor glas, blik en papier, met daar naast een hoop rommel (kartonnen dozen, plastic zakken, kratten,Als je dit hebt ga degeslagen denk je: De gemeente zal wel naar de bestaande situatie gekeken hebben en dit in de nieuwe situatie ver werken. Prima, het glas kan nu gesor teerd worden in drie kleuren, omdat er afspraken waren binnen het gewest Eemland om dit zo te doen. Een con tainer voor karton is niet aanwezig en een afvalbak voor de plastic zakken waarin het afval wordt vervoerd is ook niet aanwezig. De papiercontainers zijn gebleven, alleen de blikcontainer is ver dwenen en vervangen door een textiel- container. Voor textiel zijn er inzamel alternatieven als de Zak van Max, Spullenhulp, Leger des Heils, Derde wereld, de Schans, etc. Echter de ge meente wil ook mee doen met het lan delijke (politieke) inzameldoel van 5 kg/inwoner in het jaar 2000 en vervangt zonder pardon de gele blikcontainer voor de textielcontainer. Het blik - of metaal in het algemeen - heeft nu als enige alternatief de groene afval container. Dat het blik zonder wroeging hierin ge deponeerd mag worden, wordt afgedaan met: het blik wordt bij de AVR (Afval verwerking Rijnmond) uit het restafval na de verbranding gehaald. Dit is juist, echter men vertelt het publiek er niet bij dat het tin wat in blik is verwerkt vol ledig verloren gaat (in de oude situatie werd dit teruggewonnen) en dat het blik (ijzer) uit het "restafval" niet gebruikt kan worden door de staalfabrieken van wege de "vervuiling" welke ontstaat tij dens de verbranding in de ovens. Het is in plaats van een hoogwaardig materi aal een laagwaardig materiaal geworden. De onwetende burger wordt hier weer een politieke loer gedraaid en de lokale politiek verschuilt zich weer achter de landelijke politiek. Om de kosten van afval te beperken kan de burger zijn af val vrijwillig sorteren en wegbrengen. Voor blik en metalen in het algemeen is er nu echter geen keuze meer en kan de burger ook niet mee helpen de kosten te drukken en het milieu te helpen. Soest wil hergebruik stimuleren. Als bewoners van Soest Zuid kunnen we dit serieus nemen en stel ik voor het blik - plat getrapt en redelijk schoon - in kar tonnen dozen bij het milieu eiland te deponeren. De gemeente kan het dan afvoeren naar de Schans. Daarnaast kan de gemeente ook de gele bol weer terugplaatsen. Wij kunnen toch niet voor elk blikje naar de Schans toe!! Dit moet niet als burgerlijke ongehoorzaam heid gezien worden maar als stejm voor de natuur. Een milieubewuste burger, Koos van Zandwijk Ook het Soester college werkt mee aan het benefietconcert dat Rob de Nijs op donderdag 5 september geeft in kinder paradijs De Vrije Teugel. Tussen 19.45 en 22.00 uur mag er worden opgetre den, zo hebben burgemeester en wet houders in de vergunning bepaald. Rob de Nijs zou op donderdag 20 juni al een concert geven, maar moest zich elf uur van te voren afmelden in ver band met ziekte. Meteen werd vastge legd dat hij op 5 september alsnog naar het Vedelaarpad zou komen. Het kinderparadijs heeft al meer dan 850 kaarten verkocht. Er zijn nog veel toegangskaarten beschikbaar. Ze kosten 15 gulden (kinderen tot en met 12 jaar 7,50 gulden) en kunnen op werkdagen tussen 8.00 en 18.00 uur worden gere serveerd, tel. 6018136. KAMERPLANTEN In 017 cm pot JsT Ma. Van 9,75 voor HET KAN VERKEEREN. Een zekere B. had zijn zinnen gezet op Mej. V. alhier. Hoewel Mej. V. de liefde van B. aanvankelijk beantwoordde, vond zij het na eenigen tijd beter, alleen haar weg te gaan, waarom zij hem den toegang tot haar woning weigerde. B. liet zich hierdoor echter niet afschrik ken en koos den weg van het geweld. Het gevolg hiervan was, dat er een vechtpartijtje ontstond, waarbij Mej. V. de noodige verwondingen opliep. Hiermede was deze affaire echter nog niet ten einde. Eenige tijd later n.1. zag Mej. V. tot haar groote ontsteltenis mijnheer B. uit haar kelder komen. Ge weld werd nu echter niet toegepast, want niettegenstaande zijn uitroep: "Ha, nou heb ik je!" nam hij plotseling haas tig de beenen. OH DIE PATATTEN. Men is er schijnbaar nog niet voldoende van doordrongen, dat aardappelen nog steeds aan distributiebepalingen onder hevig zijn. Tegen verschillende personen werd procesverbaal opgemaakt wegens het vervoeren van aardappelen zonder geleidebiljet. Ook is het nog steeds verboden aardap pelen te rooien, die bestemd zijn voor de consumptie. J.B. uit Hoofddorp trok zich hiervan niets aan, en ging rustig door met rooien, ondanks herhaalde waarschuwingen van de politie. Hij werd in arrest gesteld. H.A. en W. v. E. wer den eveneens verdacht van overtreding der distributiebepalingen. Een partij aardappelen van naar schatting 500 K.G. werd in beslag genomen. AARDAPPELNOOD. Herhaaldelijk worden nog aardappels truiken uitgetrokken. Dat de politie hierop streng toezicht zal houden, be hoeft nauwelijks vermeld te worden. EXPLOSIES OP DE SOESTERENG. De Burgemeester der gemeente Soest brengt ter kennis, dat in verband met de Bloemisterij Van Oest, de enige echte uit Soest, heeft talloze aanbiedingen op het gehele assorti ment. Voorbalkon, binnen of buiten. Van Oest heeft er wat voor: Planten, snijbloemen, zijdebloemen- en planten, bloemstukken, aarde werk, bloempotten, plantenbakken, enzovoort! opruimingswerkzaamheden aan inrich tingen van de Duitsche bezetting, gele gen op de Soester Eng, nog geruimen tijd explosies zullen plaats hebben. Omwonenden worden in hun eigen be lang, ter voorkoming van schade, aan geraden, de ramen hunner woning ge opend te houden. Eventuele schade, mits met inachtne ming van het bovenstaande, kan worden aangemeld bij den Opzichter der Grondmaatschappij iederen werkdag aanwezig op het terrein. NACHTELIJKE JACHT OP INBREKERS. Politieagent door schot gewond. Eén der inbrekers gegrepen. Toen de heer Voskuilen, juwelier aan de Van Weedestraat, met zijn echtgenoote, zich hedennacht, na 'n bezoek aan de groote bridgedrive in hotel Eemland, naar huis begaven, zagen zij een per soon zich uit de omgeving van hun wo ning verwijderen, hetgeen voor V. aan leiding was de politie te waarschuwen. Een direct ingesteld onderzoek leverde niets op. Te ongeveer 3 uur echter deed V. de politie de mededeeling, dat er nu wer kelijk bij hem was ingebroken, hetgeen voor de politie aanleiding was met den meesten spoed te handelen. In de om geving van de woning trof de politie een 3-tal personen aan, die bij de nadering der politiemannen het hazenpad kozen, elk in een andere richting. De persoon, die de Prins Bernhardlaan als zijn weg koos, werd achtervolgd. Aan de sommatie om te blijven staan, werd geen gevolg gegeven, waarom een waarschuwingsschot werd gelost. Hoe wel ook dit geen succes had, wisten de politiemannen den vluchteling in han den te krijgen. In de Spoorstraat, op weg naar het po litiebureau, liet de arrestant zich plotse ling vallen, greep een in zijn bezit zijnde revolver, waarmede hij een schot loste op den agent Breeschoten, waardoor deze in een der bovenarmen werd ge troffen. Niettegenstaande deze verwon ding werd door B. met een hulpagent weer een achtervolging ingezet, maar de vluchteling wist in de duisternis te ont komen. Op de Prins Bernhardlaan woont ech ter de heer Hendriks, de bekende ondergrondsche werker Jack, die het schot had gehoord. Spoedig wist hij wat er was voorgevallen en even later was hij met zijn motor op pad om, zoo mo gelijk, aanwijzingen te vinden. In de omgeving der Wieksloot trof Jack een patrouille der Zeister politie, die i nadat hij mededeeling had gedaan van het voorgevallene, zeide, dat kort gele den een wielrijder het bosch was inge reden. Naar die zijde werd een gezamelijk onderzoek ingesteld en wat niet kon worden vermoed bleek moge lijk. De vluchteling werd aangetroffen in de hanenbalken van een daar gelegen boer derij, in welk gebouw hij door een raam was binnen gekomen. Ook zijn rijwiel had hij door dit raam naar binnen ge haald, terwijl hij het vuurwapen onder een kast had gedeponeerd. De inbreker, vluchteling en schutter, die later bleek te zijn C. v.d. M. te Utredf kreeg nu geen gelegenheid t« m ontvluchting meer en werd veilig inge- f sloten. Buitendien was het g- voordeelig kraakje, want slechts bedrag van f 20,- wordt vermist. Als we bedenken, dat hier sprake is vai diefstal met braak, niet voldoen aan cc bevel van een ambtenaar in functie ei poging tot doodslag, dan belooft di muisje wel 'n bijzonder staartje te zulle? krijgen. TWEEDE INBREKER GEARRESTEERD. In samenwerking met de politie is Utrecht kon nog een persoon wordet gearresteerd, die betrokken was bij dei inbraak bij den heer Voskuilen aan d( Van Weedestraat. Ook deze persoon, H. v.d. S. genaamd blijkt tijdens den inbraak in het bezit li zijn geweest van een revolver, welkt door hem, met nog een schroeven draaier, in een tuin aan de Prins Bern hardlaan was begraven. Deze v.d. S. ei de reeds eerder aangehoudene, blijken bekende zware Utrechtse jongens tf zijn. NöODZWEMGELEGENHEfl) BIJ DE GROOTE MELM. Burgemeester en Weth. der gemeente Soest brengen ter openbare kennis, dal zij, lettende op artikel 63 der Verorde ning op de Openbare Wegen, het open baar water en de gemeentekade, hel gedeelte van de Eem, vanaf de veerpon! tot de uitmonding van het Oude Grachtje in de Eem, met ingang van 10 Juli a.s. hebben aangewezen als zwem- gelegenheid, zoodat het verboden is el ders te zwemmen. Voorts wordt ter kennis gebracht, dal langs bovengenoemd gedeelte van de Eem door het Stichtingsbestuur Soestei Natuurbad een noodzweminrichtinf annex klegdgelegenheid enz. is aange bracht en een en ander onder behoor lijk toezicht is gesteld. 'Gevraagd: Een in go» kerende Mercedes bi en verlengd.' Het zou tie kunnen zijn van Kinderhulp Tsjernobj echtpaar Tolsma van zoekt namelijk een voermiddel (gratis!) goederen naar het b bied bij Kiev te trans^ Via de Soester Johan Heine Tolsma en zijn een bestelbus beschikbi een bedrijf uit Almere. mand is, die zegt ik gee dan ben je niet meer afl Heine die, als hij niet man in kinderparadijs is te vinden, veel tijd voor kinderen in en r Uigave: Gemeente Soest Stat Voorlichting 11 - 3762 AV Soest Telefoon 035 - 60 93 459 60 93 460 IN-WEAR «PART TWO MARC AURI P.T.A. CLAIRE FESTOON DUTCH M.A.C. RAVENS GATSBY CATH. HEFFNER MICHELLE BRAX BOUWZAKEN De burgemeester maakt bekend dat burgemeester en wethouders van plan zijn op de volgende aanvragen met toepassing van de daarbij genoemde voorschriften, vergunning te verlenen voor het: 1.* bouwen van een schuur, Apollo 36; (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening). 2. bouwen van een verbindingsgang tussen Molenschot en verpleeghuis Daelhoven, Dalplein 2-8; (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening) 3. uitbreiden van basisschool "De Insinger", Insingerstraat 57; (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50 lid 5 van de Woningwet) 4. bouwen van 35 woningen nabij de Chalonhof (Noordelijke Eng); (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50 lid 5 van de. Woningwet) 5. bouwen van 22 woningen nabij de Chalonhof (Noordelijke Eng); (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50 lid 5 van de Woningwet) 6. bouwen van een verbindingsgang tussen woonhuis en schuur, Wieksloterweg W.Z. 25a; (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening) 7. bouwen van een overdekt zwembad, Beatrixlaan 19. (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening) Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen, is een ieder bevoegd binnen een termijn van twee weken, te rekenen vanaf donderdag 11 juli 1996 eventuele bedenkingen schriftelijk bij burgemeester en wethouders in te dienen. De op deze aanvragen betrekking hebbende stukken liggen gedurende diezelfde termijn, dagelijks van 8.30-12.30 uur, in het gemeentehuis, afdeling planologie en bouwen (balie bouwzaken), Raadhuisplein 1, ter inzage. Het met een gemerkte bouwplan ligt tevens ter inzage in de Dependance Publiekszaken, Dorpsplein 17 te Soesterberg, geopend dinsdag en donderdag van 14.00-16.00 uur. BOUWAANVRAGEN/MELDINGEN INGEDIEND VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN/MELDINGEN BESLUITEN B.ENW. d.d. 2 juli 1996 BOUWPLAATS De Beaufortlaan 24 (96233) Dr. Rupertlaan 56 (96385) Generaal Winkelmanstr. 3 (96317) Heezerspoor O.Z. (ong.) (96345) Ir. Menkolaan 57 (96183) Krekel 9 (96352) Krekel 11 (96351) Pelikaanweg 19 (96364) Prof. Lorentzlaan 88 (96303) Speenkruidstraat 51 (96347) Valeriaanstraat 96 (96371) Van Hamelstraat 49 (96375) Van Weedestraat 53 (96034) Van Weerden Poelmanweg 2-4(96232) Waldeck Pyrmontlaan 71 (96349) Zuidergracht 62 (95587) BETREFT VERZENDDATUM herbouwen van door brand getroffen bedrijfspanden uitbreiden van een woonhuis met een tuinkamer veranderen en vernieuwen van een bestaande schuur bouwen van een onderstation voor stroomvoorziening railverkeer uitbreiden van een woonhuis en het plaatsen van een blokhut vergroten van een woonhuis vergroten van een woonhuis uitbreiden van een woonhuis plaatsen van een dakkapel en het vergroten van een dakkapel plaatsen van een dakopbouw plaatsen van een blokhut plaatsen van een dakkapel op een woonhuis vergroten van een woon- winkelhuis aanleggen van een tennisbaan aanbouwen van een bijkeuken bouwen van een onerhoudssteunpunt provinciaal wegbeheer ONDERWERP 27-6-96 25-6-96 28-6-96 24-6-96 28-6-96 25-6-96 25-6-96 28-6-96 28-6-96 28-6-96 27-6-96 27-6-96 25-6-96 27-6-96 28-6-96 28-6-96 BOUWPLAATS BETREFT INGEDIEND Beckeringhstraat 8 (96372) plaatsen van een kap op een garage 27-6-96 Birkstraat 108 (95371) gewijzigd bouwen van de autowasserette 24-6-96 Hazepad 23 (96387) plaatsen van een dakkapel 25-6-96 Kerkpad Z.Z. 79 (96378) uitbreiden van een woonhuis en het bouwen van een garage 25-6-96 Nijverheidsweg 1 (96362) plaatsen van een nieuwe gevelpuien en een kantoor/bedrijfsruimte 27-6-96 Rademakerstraat 21 (95620) veranderen en vergroten van een woon-/winkelhuis 27-6-96 Schoutenkampweg 101 (96391) uitbreiden van een woonhuis 27-6-96 Zuidergracht 57 (96390) bouwen van een kantoor/sorteer- loods/werkplaats/stallingsruimte 27-6-96 Deze aanvragen kunt u inzien in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1, afdeling planologie en bouwen (balie bouwzaken), geopend elke werkdag van 8.30 - 12.30 uur. AANGEVRAAGDE KAPVERGUNN1NGEN Periode: 28 juni t/m 4 juli 1996 De volgende aanvragen voor een kapvergunning zijn ontvangen: Perceel: Betreft: Klarinet 22 1 berk Prunuslaan 17 1 ceder, 1 spar Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden een gemotiveerd bezwaarschrift indienen. Als u een bezwaarschrift wilt indienen, dan moet dat bezwaarschriftt worden gericht aan Burge meester en Wethouders van Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest. Het bezwaarschrift moet BINNEN 6 WEKEN na de VERZENDDATUM worden ingediend. De stukken kunt u inzien in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1, afdeling Planologie en Bouwen (balie bouwzaken), geopend elke werkdag van 8.30 - 12.30 uur. VERLEENDE SLOOPVERGUNNINGEN Burgemeester en wethouders hebben sloopvergunning verleend voor: 1. het slopen van de voormalige Oranje Nassauschool aan de Ir. Menkolaan 1 (verzenddatum: 5 juli 1996); 2. het slopen van een dubbele schuur nabij Ganzetrek 53 (verzenddatum: 5 juli 1996); 3. het slopen van de voormalige woning le Heezerlaantje 46b. (verzenddatum: 5 juli 1996) Op grond van de Algemene wet bestuursrecht (Wet AWB) kunnen belanghebbenden een gemotiveerd be zwaarschrift indienen. Als u een bezwaarschrift wilt indienen, dan moet dat bezwaarschrift worden gericht aan Burgemeester en Wethouders van Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest. Het bezwaarschrift moet bin nen zes weken na de verzenddatum van de sloopvergunning worden ingediend. VERLEENDE KAPVERGUNNINGEN Periode: 28 juni t/m 4 juli 1996 De volgende kapvergunningen zijn verleend: Perceel: Plasweg 4 Duinweg 47 Gerrit v.d. Veenstraat 59 Gemeente Soest: Dorresteinweg t.o. nummer 84 Bedenkingen gericht tegen het bouwplan (95566) voor de bouw van 8 woningen op het perceel Ir. Menkolaan 1. Aanleg poelen op diverse percelen in de gemeente Soest. Principe-verzoek voor het hebben van een yogastudio en de bouw van een schuur op het perceel Speen kruidstraat 79. Principe-verzoek veranderen carport in garage, Chr. Huygenslaan 118. Verzoek bijdrage tehuis voor al leenstaande moeders. Benefietconcert Kinderparadijs. Vergadering marktcommissie. BESLISSING - Bedenkingen ongegrond verklaren en een verklaring van geen be zwaar aanvragen bij GS. - Mededelen dat geen aanlegvergun- ning benodigd is. - Geen medewerking verlenen aan het verzochte gebruik van de benedenverdieping voor een yoga studio en aan de bouw van een schuur. - Geen medewerking verlenen. Betreft: 1 den, 1 lijsterbes 1 grove den, 1 berk, 1 eik 1 acacia, 1 larix 1 berk, 1 larix 1 berk, 1 conifeer Diegenen die menen in hun belangen te worden geschaad door een eventuele vergunning kunnen dit mon deling of schriftelijk binnen 4 weken na deze bekendmaking kenbaar maken bij de afdeling groen milieu van de gemeente Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest, telefoonnummer 035-6093709. Gemotiveerde bezwaren tegen de verleende vergunning kunnen binnen 6 weken na deze bekendmaking schriftelijk worden ingediend bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Soest, Post bus 2000, 3760 CA, te Soest. t i Huisvesting Derde Van der Hucht- school aan de Valeriaanstraat. Principe-verzoek voor de bouw van een woonhuis met garage/berging op het perceel naast Dorresteinweg 68a. Bouw schuur aan de Koninginnelaan 104. Inlichtingen bouwen Soesterberg- sestraat 133. Beroep op post Kadervorming Vrij willigers door VVB. Verzoek afwijzen. Instemmen met verlenen vergunning door burgemeester voor het benefiet concert van Rob de Nijs op don derdag 5 september a.s. van 19.45-22.00 uur. 1. Regeling vaststellen m.b.t. gebruik eigen materiaal conform de rege ling van de Centrale Vereniging voor Ambulante Handel; 2. vrijkomende plaatsen aan huidige standplaatshouders aangeboden in volgorde van de reeds op de markt aanwezige tijdsduur; 3. de heer Netten vergunning verlenen tot het gebruik van eigen materiaal Akkoord met 2 noodlokalen in plaats plaats van een permanent lokaal; de stukken voor de commissie ABZ ter inzage leggen. Geen medewerking verlenen aan het pnncipe-verzoek voor de bouw van een woonhuis met garage/berging. Medewerking verlenen aan de bouw van de schuur in het weilandje met een oppervlakte van maximaal 90 en een bouwhoogte van 3,5 meter, tenzij bestemmingsplan hogere bouwhoogte aangeeft. Geen medewerking verlenen aan een woning'met een inhoud van meer dan 500 m3, met verwijzing naar de vergunning voor receptie ruimte d.d. 14 september 1992. f 1.000,- beschikbaar te stellen voor de vakantiecursus Tekst verwerking uit de post Kader vorming Vrijwilligers. Een echtpaar ui maart vernieling een Amersfoori woensdag door d tierechter bij vei tot twee weken vo straf en een boete De 33-jarige vroui gulden opgelegd, vijftienhonderd, on uitkering gefraudet De Soesters haddei een briefje naar d< Behalve een pata' ook één grote karb de grote op warer

Soester Courant | 1996 | | pagina 4