I I Grandioze weekaanbiedinsen van Bloemisterij Van pest! 3,7A1 a OP 'X Soest 50 jaar geleden^j 'tVARlAi f H. van Oest bj/. Daling aantal werklozen in Midden-Nederland 60311 19 Werka WOENSDAG 21 AUGUSTUS 1996 SOESTER COURANT PAGINA 4 vnnn»,^,,— I SNIJBLOEMEN—KAMERPLANTEN I TUINPLANTEN f Bloemisleril Van 0est, de enige echte uit Soest, 1 fa eCft&> W öOe£(^ WOENSDAG CHELONE FICUS BENJAMINA NATAS3A V ORIGANUM VULGARE bloemisterij Eigendomweg 80 3765 EE Soest Telefoon (035) 601 4617/601 06 47 Meningen van lezers I De Vrije Teugel Correspondentie KORTE DUINEN Opgaande lijn in prestaties Arbeidsvoorziening Uit de Soester Courant van 23 Augustus 1946 Nieuwenoord heeft Olympische Spelen VRIJWILLIGERSHULP NODIG? WOENSDAG 21 AUGUSTUS 1996 A K T U E E L OFFICI IËLE BEKENDMAKINGEN VAN DE GEMEENTE SOEST 4 i Kruiwagei gereedsch Maatweg Van donderdag 22 tot en met woensdag 28 augustus gi Van Oest is uitgeroepen G"jïii,''y 'of Elite Bloemist V°f uan Soest e.o. Wij geven op al onze snijbloemen een 7-dagen- goed-garantie af. Prettig om te weten als 11 eens een ruikertje kadogeeft! 60 cin lang, 10 stuks per bos Van 5,75 voor in 015 cm pot, 50 hoog_ Van 7,00 v voor (wilde marjolein) in 018 cmschaaj^ van 5,75 Bloemisterij Van Oest, de enige echte uit Soest, heeft talloze aanbiedingen op het gehele assorti ment. Voorbalkon, binnen of buiten. Van Oest heeft er wat voor: Planten, snijbloemen, zijdebloemeri- en planten, bloemstukken, aarde werk, bloempotten, plantenbakken, enzovoort! Wat is het erg om in de buurt van een "pretpark" te wonen! Bij de start van de kinderboerderij waren er al mensen die daartegen bezwaar maakten. Het was de bedoeling om de zogenaamde "sleutel- kinderen" op te vangen, zodat ze niet langs de straat behoefden te zwerven en zodoende niet in de gelegenheid kwa men vernielingen aan te richten. Onder de leiding van Leo v.d. Berg werd een actie gestart om te voorkomen dat de kinderboerderij dicht zou gaan. Gelukkig hadden deze acties succes, zodat de kinderboerderij zich jaar na jaar kon uitbreiden. Het resultaat is dui delijk te zien, want vandaag de dag is de Vrije Teugel een begrip in de wijde om trek, omdat de kinderen hier een uitge lezen prettige dag kunnen doorbrengen, 's Morgens komen ze in grote getalen aangewandeld vanuit de bus, die op een parkeerterrein van de Tamboerijn gepar keerd staat, 's Middags gaan ze weer te rug naar de bus, met glinsterende oog jes, soms mooi beschilderd, maar wel moe van al datgene wat ze hebben mee gemaakt. Een schitterend gezicht, al die vreugdevolle kindergezichtjes. Dat kinderen wanneer ze in vreugde uit barsten dit ook luid en duidelijk kenbaar maken, is geen uitzondering. Kijk eens naar een vol stadion wanneer er een doelpunt valt te noteren. Vele volwasse nen geven met een luide "Indianenbrul" van hun blijdschap blijk. Dat kinderen dat niet mogen doen is voor mij onbe grijpelijk. Ook zijn er mensen die menen dat de kinderen naar de kinderboerderij zijn gekomen om eens lekker naar binnen te kunnen loeren. Hoe kom je op zo'n raar idee? Deze mensen hebben blijkbaar nooit in een wijk gewoond waar je zo wel voor- als achterburen hebt. Het is soms mogelijk om staande voor je raam precies te kunnen vertellen hoeveel schepjes suiker de buurvrouw in haar kopje koffie doet. Dat het spelevaren in de vijver ook een probleem voor volwassen mensen is, gaat mijn verstand te boven. De klach ten over het parkeren zijn sterk overdre ven, want de bussen staan ergens op parkeerterreinen. Wel is het zo dat vele ouders de auto gebruiken om hun kin deren van- en naar school te brengen. Is de parkeerplaats vol, dan zetten ze de auto op de stoep zodat er bijna niemand meer door kan. Dat de omwonenden van de Vrije Teu gel proberen om al dat kinderplezier te verbieden is voor mij een groot raadsel. Met allerlei gezochte problemen probe ren ze de kinderboerderij dicht te krij gen. Jammer, laten ze hun energie ste ken in de opvang van die kinderen in plaats van er kritiek op te leveren. Ik wil dan ook - en zeker namens alle kinderen - P B hartelijk dank zeggen voor hun positief advies aan B W. Verder hoop ik dat de Vrije Teugel, het kinderparadijs, nog vele jaren voor vele kinderen zijn dankbare taak mag blijven vervullen. Vele mensen in de omtrek denken als ze het over Soest hebben direct aan de Vrije Teugel, waar hun kind zo opge wekt over weet te vertellen. Piet de Roos De redaktie verzoekt de schrijver van het ingezonden artikel "De toestand in ons dorp", dat deze week via de post werd toegestuurd, kontakt met haar op te nemen. KORTE DUINEN KORTE DUINEN MENU F 28,50 Pitta broodje gevuld met griekse salade Stukjes varkensfilet met stroganoffsaus Halve peer gevuld met vanilleroomijs RESTAURANT DE irkstiaat 108 - Soest 035-6013720 Over de hele linie laten de cijfers over de ingeschrevenen bij de ar beidsbureaus in de regio Midden- Nederland een gunstiger beeld zien dan een jaar geleden. Er zijn 2000 (3,5%) minder werkloze personen ingeschreven. De daling heeft zich het meest voorgedaan bij langdurig werklozen, minderheden en vooral jongeren tot en met 26 jaar. De da ling van 3,5% in de regio Midden- Nederland is groter dan het lande lijk gemiddelde (1,8%). In het tweede kwartaal 1996 heeft Arbeidsvoorziening Midden-Nederland het fusieproces vrijwel voltooid. Arbeisvoorziening Midden-Nederland ontstond uit een fusie van de drie voor malige regio's Gooi en Vechtstreek, Oost Utrecht en West Utrecht. Mede door noodzakelijke inspanningen in dit fusieproces zijn in de eerste helft van 1996 de resultaten iets achter gebleven bij de taakstelling. Ook de opgelegde bezuiniging vraag zijn tol. Het totaal aantal plaatsingen van inge schreven werkzoekenden (2200) is in het tweede kwartaal lager uitgevallen dan in het eerste kwartaal 1996 (2365). Daar staat tegenover dat er in het tweede kwartaal meer langdurig werk lozen zijn geplaatst (728 ten opzichte van 715 in het eerste kwartaal). Positief is ook het beeld van plaatsingen van al lochtonen. In het tweede kwartaal wer den 362 allochtonen aan een baan ge holpen. Ten opzicht van het eerste kwartaal een stijging met 4%. In de eerste helft van 1996 zijn 328 zo genaamde melkert-1 vacatures geregis treerd. Hierop zijn 289 werkzoekenden geplaatst, waarvan het merendeel in de zorgsector. Ook in de tweede helft van 1996 zullen extra activiteiten worden ondernomen voor langdurig werklozen en allochto nen met een grote afstand tot de ar beidsmarkt. Deze acties zullen onder andere bestaan uit het opzetten van di verse scholings- en trainingsprojecten. De projecten zullen gestalte krijgen in nauwe samenwerking met de gemeen ten en bedrijfstakken in de regio Mid den-Nederland. In het kader van de marktbewerking worden extra vacatures voor langdurig werklozen en allochto nen geworven. Een voorzet hiervoor is al gegeven in de actieweek "Dit doen we ook", die begin juni is gehouden. Ruim 400 werkgevers komen in september naar informatiebijeenkomsten die het arbeidsbureau in samenwerking met het Instituut Midden en Kleinbedrijf orga niseert. De resultaten van deze inspan ningen zullen in het derde kwartaal zichtbaar worden. "SOEST VOORUIT" VIERT HAAR 40-JARIG BESTAAN. De feestweek ter gelegenheid van 't 40- jarig bestaan van de Vereeniging voor Vreemdelingenverkeer "Soest-Vooruit" werd Vrijdagavond ingezet met een con cert in het rosarium, aangeboden door de Muziekvereeniging "P.V.O.". Onder de aanwezigen bevond zich ook het vol tallige bestuur van "Soest-Vooruit". Dat geheel Soest met dit jubileum mee leeft, werd wel zeer duidelijk gedemon streerd door de groote opkomst der gemeentenaren. Onder groote stilte werd de muziek beluisterd en een har telijk applaus klonk na elk nummer. Was het weer tijdens dit concert uitne mend, minder goed was het tijdens de demonstraties op het S.E.C.-terrein. Toch gingen alle sportevenementen door en de belangstelling was boven verwachting groot. De gecostumeerde voetbalwedstrijd, waarmede den middag werd ingezet en waarvoor de elftallen waren samenge steld uit spelers van S.E.C. en de Sportvereeniging P.T.T., gaf menig ko misch moment te aanschouwen, waar door vele malen de lach over het terrein schalde. De aftrap werd verricht door den heer Batenburg, voorzitter van "Soest-Vooruit". Intusschen werd in de zaal van hotel "Eemland" door de jubileerende vereeniging een receptie gehouden. Een prachtige plantenversiering, waartus- schen de Soester kleuren domineerden, was in de zaal aangebracht en vele fraaie bloemstukken maakten het geheel tot een lusthof. Het Gemeentebestuur van Soest vertegenwoordigd door de Wet houders Van Zadelhoff en De Haan en den waarnemend gemeente-secretaris Goedkoop (de wnd. burgemeester was verhinderd) bood het bestuur van "Soest-Vooruit" een enveloppe met in houd aan, met de bedoeling het bedrag te storten in een fonds tot stichting voor een nieuw Verkeershuis. Voor ditzelfde doel werden door meerdere vereenigin- gen eveneens enveloppen met inhoud aangeboden. Het was van half 4 tot half 6 een aan houdend komen en gaan. Hartelijke worden werden gewisseld en wenschen geuit en uit dit alles bleek overduidelijk, welk 'n belangrijke plaats "Soest-Voor uit" in onze gemeente inneemt. Des avonds had in het Openlucht Thea ter een gala-concert plaats, dat gegeven werd door het Stafmuziekcorps van de Amsterdamsche Politie, onder leiding van den Inspecteur-Kapelmeester Joh. Pinkse. Op uitnemende wijze werd 'n schitte rend programma afgewerkt. Uit de me nigte, die het openluchttheater vulde, steeg na elk nummer een daverend ap plaus op. Jammer was het, dat de regen niet toeliet, dat de laatste nummers van den brief begrijpend, betoogde dan v. S. als ambtenaar bij de P.T.T. in gebreke was gebleven bij de vervulling van zijn taak; hij eischte tegen verdachte f 40,- boete, subs. 20 dagen hechtenis. De ver dediger, mr. van Harencarspel, pleitte vrijspraak. De politierechter zal op 23 Augustus a.s. schriftelijk vonnis wijzen. Het bestour van „Soest Vooruit tijdens de receptie op j.1. Zaterdag, het programma werden afgewerkt. Dinsdagmiddag verzamelden zich we derom velen in het openluchttheater voor de groote voorstelling, welke gege ven werd door Nic. v. Oostrum's Show orkest met medewerking van Ciska Harms, Loekie van der Linden, Ben Steggerda, Tonny Schifferstein en Benny Vreden. Een keur van liedjes en één-acters wer den afgewisseld met moderne muziek, waarvan de uivoering op hoogen prijs werd gesteld. Vooral Benny Vreden die, of alleen of met anderen, een belangrijk deel van het programma verzorgde, was onverbeterlijk. Des avonds volgde in de zaal van "Eemland" de gala-avond voor ge- noodigden, waaraan medewerkten Ger de Roos met z'n "Rascals", Benny Vreden en de Wama's. Deze Wama's, twee nette heeren met, naar onze be grippen, zeer leelijke nieuwe schoenen, te lange geruite jassen enz. waren onver beterlijk in hun liedjes, grollen en uit beelding: Woensdag was het de groote landbouwdag, waarvoor, niettegen staande het minder goede weer, zeer groote belangstelling bestond. Des morgens had een tentoonstelling plaats van rundvee en paarden, terwijl er des middags een concours was voor één- en tweespannen en 'n demonstra tie van de "Paleis-Ruiters". Zeer velen hadden zich 's avonds weer verzameld op het pleintje van de Soesterbergschestraat om, onder de wel luidende muziek van de Harmonie "P.V.O.", op te trekken naar het terrein aan de Paulus Potterlaan, alwaar de opening plaats had van het Lunapark. Reeds vroeg op den avond was het daar een drukte van belang en over het mee leven der burgerij hadden de onderne mers zeker niet te klagen. Gisterenmiddag was het weer feest voor de kinderen door de opvoering van het sprookje "De drie betooverde Prinses jes", in het Openluchttheater. IN VERBODEN KLEEREN. Mej. S., die geheel gekleed als Canadeesch soldaat, op het Lunapark rondliep, moest hiervoor een proces verbaal in ontvangst nemen. EEN ZONDERLING GEVAL. Toen de politie op 7 Mei j.1. een huis zoeking deed bij den brievenbesteller L. van S., op vermoeden, dat deze man goederen van politieke delinquenten verborg, vond zij niet wat zij zocht, maar trof zij wel een onbestelden brief aan, welke was gericht aan Mevr. Lomme aan de Hartmanlaan, een bekend N.S.B.-ster, die zich in het kamp te Amersfoort bevond. Wegens het zich als ambtenaar toeeigenen van dezen brief, welke was toevertrouwd aan de P.T.T., had v. S. Zich Vrijdag j.1. voor den Utr. Politie rechter te verantwoorden. De Officier van Justitie, hoewel niet de motieven voor het achterhouden van Niet alleen in Atlanta worden de Olym pische Spelen gehouden, ook in Baarn wordt gestreden om olympisch goud. Op Nieuwenoord, een lokatie van de Amerpoort voor mensen met een ver standelijke handicap, zijn de voorberei dingen in volle gang. Er wordt niet al leen volop'getraind, maar met deze spe len zijn ook medailles te verdienen op presentatie, creativiteit en originaliteit. In veel woonhuizen is men druk bezig om mascottes temaken, wordt de laat ste hand gelegd aan de speciale kleding en worden er tactieken bedacht om de hoofdprijs in de wacht te slepen. Er wordt nu al stille oorlog gevoerd tussen de Galliërs en de Romeinen. Woensdag 21 augustus is de start van deze zeer speciale spelen. In een vlag- genparade stellen de teams zich aan el kaar voor, waarna het openingsspel ge speeld wordt door hun nationale sport held. Op donderdagochtend zijn de coaches te gast in het tv-programma "koffietijd", 's Middags zullen de teams zich meten in een volleybaltoernooi. Vrijdagmiddag is er een groots opge zette zeskamp, waarin de krachten op veel terreinen op de proef gesteld wor den. Vrijdagavond worden de spelen afgeslo ten met een grande finale, waaraan veel demonstratiegroepen uit de regio hun medewerking verlenen. Rond half ne gen is de prijsuitreiking waarvoor een speciale lauwerkrans wordt gemaakt. Natuurlijk is deze drie dagen het Olym pisch dorp geopend, met daarin veel aandacht voor de ontspanning van de deelnemers. HOOGT Uitgave: Gemeente Soest Staf Voorlichting Raadhuisplein 1 - 3762 AV Soest Telefoon 035 - 60 93 459 60 93 460 BOUWZAKEN BOUWAAN VRAGEN/MEEDINGEN INGEDIEND ADMINISTRATIEVE BEPALINGEN INZAKE HET WEGVERKEER De burgemeester maakt bekend dat burgemeester en wethouders van plan zijn op de volgende aanvraag met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, vergunning te verlenen voor het: 1. bouwen van een apartementencomplex (13 woningen) Eigendomweg hoek Koningsweg (ong.) (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening) 2. bouwen van 3 woonhuizen met garages Eigendomweg hoek Koningsweg (ong. (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening) 3. bouwen van 4 woonhuizen met garages (huisnr. 11-13 en 21-23). Houtsnip 11-13 (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50 lid 5 van de Woningwet) 4. bouwen van 6 woonhuizen met garages (huisnr. 7-9-15-17-19-25). Houtsnip 7/9 19/25 (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50 lid 5 van de Woningwet) 5. uitbreiden van een magazijnruimte Korte Ossendam 54 (artrikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening) 6. bouwen van een dubbel woonhuis met garages Nachtegaalweg 36 (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50 lid 5 van de Woningwet) 7. uitbreiden van een basisschool Smitsweg 40 (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening) 8. plaatsen van een fietsenstalling met containerberging Zuidergracht 45 (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50 lid 5 van de Woningwet) 9. bouwen van een kantoor/sorteerloods/werkplaats/stallingsruimte Zuidergracht 57 (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50 lid 5 van de Woningwet) Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen, is een ieder bevoegd binnen een termijn van twee weken, te rekenen vanaf donderdag 22 augustus 1996 eventuele bedenkingen schriftelijk bij burgemeester en wethouders in te dienen. De op deze aanvrage(n) betrekking hebbende stukken liggen gedurende diezelfde termijn, dagelijks van 8.30-12.30 uur, in het gemeentehuis, afdeling planologie en bouwen (balie bouwzaken), Raadhuisplein 1, ter inzage. VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN/MELDINGEN BOUWPLAATS BETREFT INGEDIEND Citer 12 (96460) plaatsen van een fietsenberging 7-8-96 Di Lassostraat 101 (96458) plaatsen van een blokhut 6-8-96 Eikenhorstweg 12 (96163) uitbreiden van een hobby/ bergruimte 7-8-96 Postweg 91 (96457) bouwen van een schuurtje 5-8-96 Deze aanvragen kunt u inzien in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1, afdeling planologie en bouwen (balie bouwzaken), geopend elke werkdag van 8.30-12.30 uur. AANGEVRAAGDE KAPVEKGUNNINGEN Periode: 9 augustus t/m 15 augustus 1996 De volgende aanvragen voor een kapvergunning zijn ontvangen: Perceel: Weegbreestraat 92 Dr. Rupertlaan 7. Titus Brandsmastraat 25 Bartolottilaan 15 Clauslaan 28 Schapendrift 9 Plasweg 62 Korte Brinkweg 45 Beatrixlaan 17 Meidoornweg 11 Esdoornlaan 4 Van Hamelstraat 27 Heideweg 9 Soesterbergsestraat 158 Betreft: 1 kastanje 2 berken en 1 krulhazelaar 1 eik 1 eik bomen 1 den 1 larix en 1 den 1 ceder en 1 blauwspar 1 es 1 berk 1 esdoorn en 1 eik 2 coniferen en 1 taxus 3 grove dennen 1 linde Burgemeester en wethouders maken in verband met het bepaalde in artikel 26 van het Besluit Administratieve Bepalingen inzake het Wegverkeer (BABW) bekend, dat zij besloten hebben: 1 uit te zonderen van het in artikel 5.1.7, lid 1, gestelde verbod om een voertuig dat met inbegrip van de lading, een lengte heeft van meer dan 6 meter of een hoogte van meer dan 2.40 meter, op de weg te parkeren, de volgende wegen: - de Parallelweg in Soest; - de industrieterreinen in Soest, bestaande uit de wegen: Belvédèreweg, Dorresteinweg (tussen de Industrieweg en de Koningsweg), Energieweg, Industrieweg, Kostverlorenweg, Nieuwegracht, Nijverheidsweg, de ventweg langs de Koningsweg (tussen de Dorresteinweg en de Belvédèreweg) en Weteringpad; - het industrieterrein Soesterberg, bestaande uit de wegen: Batenburgweg en Sterrenbergweg (tussen de Schooldwarsweg en Batenburgweg); 2 om op zondag 15 september vanaf 12.30 uur tot 16.00 uur door middel van bord Cl van bijlage I van het RVV-90 gesloten te verklaren voor verkeer: - Kerkstraat, tussen de Olijkeweg en de Eemstraat; - Peter van den Breemerweg, tussen de Kerkstraat en de Hooiweg. N.B.: Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit bezwaar maken bij het college van burgemeester en wet houders binnen zes weken na de datum van de bekendmaking. Het bezwaar dient te worden gericht aan het college van B&W van Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest. Hoofdstuk 6 (algemene bepalingen over bezwaar) en de afdelingen 7.1 en 7.2 (bijzondere bepalingen over bezwaar) van de Algemene wet bestuursrecht zijn van toepassing. Indien bezwaar is gemaakt kan ook om een voorlopige voorziening worden gevraagd, als er tijdelijke maat regelen nodig zijn waarmee niet tot de beslissing op het bezwaarschrift kan worden gewacht. Het verzoek moet worden gedaan bij de president van de rechtbank te Utrecht, Postbus 16005, 3500 CA te Utrecht. Daarbij is een griffierecht verschuldigd van f 200,- voor een natuurlijk persoon of f 400,- voor een rechtsper soon. Titel 8.3 van de Algemene wet bestuursrecht is van toepassing. BESLUI TEN B.& W.d.il. 13 augustus 1W6 BOUWPLAATS Hartmanlaan 54 BETREFT VERZENDDATUM (96420) verbouwen en uitbreiden van een woonhuis 9-6-96 uitbreiden van een woonhuis 8-8-96 bouwen van een schuurtje 9-8-96 Oude Tempellaan 13 (96450) Postweg 91 (96457) Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden een gemotiveerd bezwaarschrift indienen. Als u een bezwaarschrift wilt indienen, dan moet dat bezwaarschrift worden gericht aan Burge meester en Wethouders van Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest. Het bezwaarschrift moet BINNEN 6 WEKEN na de VERZENDDATUM worden ingediend. De stukken kunt u inzien in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1, afdeling Planologie en Bouwen (balie bouwzaken), geopend elke werkdag van 8.30-12.30 uur. Diegenen die menen in hun belangen te worden geschaad door een eventuele vergunning kunnen dit mon deling of schriftelijk binnen 4 weken na deze bekendmaking kenbaar maken bij de afdeling groen milieu van de gemeente Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest, telefoonnummer 035-6093709. VERLEENDE KAPVERGUNNINGEN Periode: 2 augustus t/m 8 augustus 1996 De volgende kapvergunningen zijn verleend: Perceel: Heideweg 2 Kerkpad nz 55 Colenso 44 Luytenaarpad 26 Betreft: 1 esdoorn 1 conifeer 3 coniferen 1 ceder en 1 fijnspar Gemotiveerde bezwaren tegen de verleende vergunning kunnen binnen 6 weken na deze bekendmaking schriftelijk worden ingediend bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Soest, Post bus 2000, 3760 CA te Soest. ONDERWERP Vaststellen definitief subsidie 1995 St. Kinderparadijs "De Vrije Teugel" Vaststellen (voorlopig) definitief subsidie 1995 van de Stichting Thuiszorg en Maatschappelijk Werk N.O.-Utrecht (A.M.W.) Vaststellen definitief subsidie 1995 St. Wijkcentrum "Het Soesterveen" Aanvraag vergunning bakken olie bollen voor winkel BESLISSING Het definitief subsidie 1995 vaststellen op f 251.710,00. - Het (voorlopig) definitief subsidie vast te stellen op f 664.995,00; - nog een bedrag ad f 64.195,00 betaal baar stellen. - Het definitief subsidie vast te stellen op f 121.401,00; - een bedrag ad f 11.828,00 betaalbaar te stellen; in te stemmen met aanwenden van f 5.899,62 ter aflossing van de schuld. Gevraagde vergunning voor zaterdagen gedurende maanden sept. t/m dec. 96 en 30+31 dec. 96 aan Verkley verleend. Nu de bouwvakv pen zal er weer i gaan worden aan gen in de gemeei die de komende staan zijn de rio deelte Smitsweg, punt Smitsweg/r ring Nieuweweg, berg-Noord, riol thestraat en herin destraat. Smitsweg Vanaf maandag 2 6 maandag 2 septe deelte Smitsweg tu het kruispunt mei nieuwe riolering. 1 niet van dat gedee moet dus omrijdei Albert Heijn is Weegbreestraat ei achter Albert Heij men van de rioleri deelte van de Smit verkeersremmendi Smitsweg/Niei Woensdag 3 en do worden de voorbe heden gestart voor het kruispunt Sm Dat betekent dat gezaagd wordt. Nieuweweg heeft hinder van. Dat wordt ander: maandag 9 tot er Dan gaat het hele zowel het kruispu afgesloten voor a richtingen. Het v< bruik maken van Dalweg en de Koi Nieuweweg Tbssen maandag tember wordt de r het gedeelte Nie kruispunt Nieuwe1 Op een terrein a deze week drie o ken. De daders p kruiwagens en laj reedschap. Al de mee. Omdat nog i tariseerd wat er p kon de waarde va nog niet worden1 Mevrouw S.M.E. K

Soester Courant | 1996 | | pagina 4