Grandioze weekaanbiedinsen van Bloemisterij yan pest, V/ VOi WÏRIAi geeft je e Soest 50 jaar geleden DANS Werk aa BOOgti f H. van Oest b.v, i WOENSDAG 4 SEPTEMBER 1996 SOESTER COURANT "PAMQENSDAG 4 SEP' KALEBAS CHRYSANT SIERKOOL BLOEMISTERIJ Eigendomweg 80 3765 EE Soest Telefoon (035) 601 4617/6010647 I dans- en part de beste keus vc Voor (eet Van begi Meningen H ^^^^vaiUezersj Een paradijs voor iedereen! Zwalkende fietsers Wie vergelijkt leest de Soester Courant Uit de Soester Courant van 3 en 6 September 1946 Lt. Gen. v informa1 Tussen 15.00- kom even lai WOENSDAG 4 SEPTEMBER 1996 Uitgave: Gemeente Soest Voorlichting A K T U E E L OFFICIËLE BEKENDMAKINGEN VAN DE GEMEENTE SOEST h k Van donderdag S tot en met woensdag 11 september a B mm SNIJBLOEMEN KAMERPLANTEN^I TUINPLANTEN Rlnpwktprii Vnn nivlHp pniap prhlp uil Soes,. I £§d V* 0&SÓ( Van ®esl 's uitgeroepen Gaff<ft'"y tot dè Elite Bloemist V°p van Soest e.o. Wij geven op al onze snijbloemen een 7-dagen- goed-garantie af. Prettig om te weten als u eens een ruikertje kado geeft! (sierfruit) diverse kleuren 1,50 per stuk Van 3,00 -s 5 stuks voor v°or 3 planten per pot in 012 cm pot SU diverse kleuren 012 cm pot /Ir Bloemisterij Van Oest, de enige echte uit Soest, heeft talloze aanbiedingen op het gehele assorti ment. Voor balkon, binnen of buiten. Van Oest heeft er wat voor: Planten, snijbloemen, zijdebloemen- en planten, bloemstukken, aarde werk, bloempotten, plantenbakken, enzovoort! Wat een domme brief van die mevrouw Boerma Derksen vorige week in de Soester Courant. Ik zorg deze vakantie voor de dieren op het kinderparadijs. Ik doe dat vrijwillig omdat de dieren verzorgster even op vakantie is. Zij werkt hier het hele jaar heel hard om alles schoon te houden. De konijnenhokken die we hebben zijn supernieuw en altijd schoon en staan niet in een donkere schuur. Nee, de stal is altijd goed verlicht. De geiten gaan na het voeren altijd in de weide, tenzij het slecht weer is. Zij hebben ook hele mooie hokken die goed schoongehou- den worden. Het kinderparadijs heeft geen hangbuikzwijnen, maar mini- varkens. Deze hebben meer dan vol doende ruimte en zijn geen wroeters zoals gewone varkens. Mevrouw Boerma zit te wroeten in din gen waar ze niets van weet. Want ook de oude ezel Abslam, wordt uit liefde voor het dier gehouden. Hij is al sinds de oprichting van de kinderboerderij hier en nog steeds rijden kinderen rond jes op zijn rug. Er is zelfs nooit aan ge dacht om de ezel naar het slachthuis te brengen en wie hem dan geadopteerd zou hebben is voor ons een raadsel. U moet maar eens beter rondkijken, mevrouw Boerma! Wij hebben hier een fijne plek, een echt paradijs, evenals alle kinderen die hier voor heel veel activi teiten komen. Het kinderparadijs is trouwens de enige plek in Soest die ook echt iets voor oudere kinderen en tie ners doet. Gewoon, doordat de mensen van de leiding aardig voor ons zijn, ons begrijpen en ons aan het werk zetten. Dit vinden we niet altijd leuk, maar we doen het wel omdat dit een hele leuke plek is. Dus mevrouw Boerma, niet wroeten in dingen waar u niets van weet, of ge woon even praten met-ons. Wij doen met een boel jongeren van Soest onze best om er met de leiding iets heel moois van te maken. En dan hebben we meer aan mensen die helpen, meewer ken of geld geven, dan aan zeurpieten die niets doen dan alleen maar moppe ren. Dag, Suzanne ter Meulen "De scholen zijn weer begonnen". Wat is dat voor slappe tekst?! Wij willen-de oude gele spandoeken terug, met die gemeen-grijnzende automobilist die een jong moedertje met een kinderwagen aanrijdt op de zebra. Dat was tenmin ste een doek met een Boodschap. Al was het maar dat we er niet op hoefden te rekenen dat ouders of leerkrachten de jeugd enige verkeersregels zouden bij brengen. Zoals die regel dat je slechts niet z'n tweeën naast elkaar mag fietsen als het overige verkeer daar geen hinder van ondervindt. Maar goed, de Hoge Raad heeft inmiddels verkeersregels voor fietsers toch al tot een lachertje gemaakt met het dictaat dat de automo bilist altijd schuld heeft, dus inderdaad, waarom zouden opvoeders moeite doen op dat gebied? Maar toch, die nieuwe tekst heeft alleen zin als erachter komt: "Kijk uit voor zwalkende fietsers". J.B. Baurdoux SOEST VIERT KONINGINNEFEEST. De vele feestelijkheden der laatste we ken waren oorzaak, dat door 't comité, dat in de laatste tijd de feesten organi seert, geen uitgebreid program werd sa mengesteld voor de viering van den 66en veijaardag onzer Koningin. Ook werden op verzoek van verschillende Buurtvereenigingen, die ditmaal kinder feesten in eigen omgeving wenschten te organiseren, in den morgen geen alge- meene feesten gehouden. Voor het bloemencorso, dat 's middags werd gehouden, was de belangstelling niet groot, hetgeen zeer verklaarbaar is. Het was het derde corso binnen enkele weken. De medewerking van de Motor club "Soest", maakte echter veel goed. Met een flink aantal versierde motoren werd door leden van deze vereeniging deelgenomen. Van de versiering was door hen bovendien veel werk gemaakt. Het tweede gedeelte van het corso, waaraan hoofdzakelijk werd deelgeno men met versierde sjeezen, welke op den middag ook deel zouden nemen aan de ringrijderij, werd opgesteld op den Heideweg, van welke plaats langs den hoofdweg werd getrokken naar een terrein aan de Koninginnelaan. Bij aankomst van de niet groote stoet, waren daar reeds velen aanwezig om te genieten van de reeds genoemde ring rijderij met sjeezen, alsmede van de de monstraties, onderlinge wedstrijden en draverijen op het losse paard, uitgaande van de Soester Rijvereeniging "De Paleisruiters". Te ongeveer 8 uur op den avond was de harmonie "RVO." bij het gemeentehuis aanwezig voor het houden van een mu zikale wandeling. Met eenigen honder den inwoners werd deze wandeling be gonnen door een groot gedeelte van Soestdijk. De stoet, welke op zijn route steeds meer uitliep, werd ontbonden op het lunapark, alwaar men dien avond wel over de hoofden kon loopen. Ge lijktijdig werd in het openluchttheater een feestelijke samenkomst gehouden, waarin o.m. verschillende filmen van nationale strekking werden vertoond. Na opening door den voorzitter van "Beatrix", den heer Scheurwater, waar bij deze wees op de groote beteekenis van dezen dag, waarop H.M. de Konin gin haar 66en veijaardag herdacht te midden van haar volk, dat zij reeds 48 jaar heeft geregeerd, werden door alle aanwezigen twee coupletten van het "Wilhelmus" gezongen en een driewerf hoera uitgebracht op het welzijn van onze vorstin. Hierna werd aangevangen met de vertooning van diverse geluidsfilmen w.o.: Canadian News from Holland, Zooals 'n Amerikaan Holland ziet, Het Nederlansch rijke folklore en De Potten bakker en HoÜandsch Water. Ook werd nog een teekenfilm vertoond, hetgeen vooral door de jonge bezoekers op prijs werd gesteld. Tot slot had te ongeveer 11 uur op een terrein naast het lunapark 'n groot vuur werk plaats, waarvoor 'n overweldi gende belangstelling bestond. De niet te tellen aanwezigen, die 's avonds het lunapark overstroomden, begaven zich na het vuurwerk wederom naar de di verse attracties op het terrein, in welke inrichtingen de stemming bleef tot mid dernacht, het tijdstip, dat het einde kwam aan den Soester Koninginnedag, maar tevens aan de aanwezigheid van het lunapark, dat 10 dagen lang duizen den belangstellenden had getrokken. CLANDESTIENE SLACHTING. Voor den Economischen Politierechter te Utrecht had zich dezer dagen A.J.S. alhier te verantwoorden wegens clan destiene slachting van een kalf. De Of ficier van Justitie requireerde drie weken gevangenisstraf. De verdedigster, mej. Mr. Van Noort, wees erop, dat ver dachte tot deze slachting was overge gaan om een zijner kinderen, dat aan asthma leed en dus veel vleesch noodig had, van het benoodigde te voorzien. Rekening houdende met deze verzach tende omstandigheden, veroordeelde de rechter S. tot twee maanden voorwaar delijk gevangenisstraf plus een geld boete van f 50,-. DIEFSTAL? H. aan den Vinkenweg gaf 4 stam kaarten aan zijn broer mede voor het afhalen van nieuwe bonkaarten. Daar deze echter niet meer kwam opdagen, werd de hulp van de politie ingeroepen. H's broer werd van zijn bed gelicht en naar het politiebureau overgebracht. Aan zijn verklaring, dat hij de stam kaarten had verloren, werd geen geloof gehecht, temeer omdat zijn verleden niet al te gunstig bleek te zijn. Een on derzoek is gaande. DE NIEUWE RAAD BIJEEN. Dinsdagmiddag kwamen 18 van de 19 nieuw gekozen raadsleden in openbare vergadering bijeen onder leiding van den wnd. burgemeester Jhr. C. Dedel. De heer Verboom (P.v.d.A.) was we gens ziekte afwezig. In plaats van de 15 ruime zetels, die tot nu toe plaats boden aan de 15 raadsle den, stonden nu 19 eenvoudige stoelen om de ovale tafel geschaard, zoodat alle leden toch een plaats konden vinden. In zijn openingswoord deelde de voor zitter mede, dat in de laatste vergade ring van den ouden raad de geloofs brieven van de nu aanwezigen waren onderzocht en tot toelating van alle le den werd besloten. Spr. heet allen hartelijk welkom en zegt verheugd te zijn, dat thans wederom een wettig gekozen college kan optreden. Ook in dezen raad, aldus spr,, zal niet steeds eenstemmigheid heerschen, maar wel verwacht ik, dat men steeds eerbied zal hebben voor elkanders opvattingen. Een bijzonder woord van dank bracht spr. aan de nu afgetreden wethouder Van Zadelhoff en De Haan voor de prettige samenwerking en het vele werk door hen verricht in den moeilijken tijd, waarin de noodraad optrad. Nadat Mevr. Landweer-De Visser, de 6 Katholieken en 4 Anti-rev. leden en de heer Dullaart den eed en de andere da mes en heeren de belofte hadden afge legd, had de benoeming plaats van drie wethouders. Bij de eerste stemming werd de heer W.G. van Zadelhoff met 16 stemmen gekozen; 2 stemmen werden blanco uit gebracht. In tweede stemming werden 13 stemmen uitgebracht op de heer J. v.d. Arend, 1 op den heer K. de Haan en 4 blanco, terwijl bij de derde stem ming de heer K. de Haan werd gekozen met 17 stemmen en 1 stem blanco. De voorzitter schorst hierna de vergade ring om zich met de nieuw gekozen wet houders te beraden over de verdeeling der functies. Bij heropening der verga dering zegt de heer Noorder, dat de wijze waarop de verkiezingen der houders heeft plaats gehad, niet juiste manier is. Voorheen bestond goede gewoonte om te voren inforn tief bijeen te komen, om deze verkiez gen te bespreken. Een dergelijke bije* komst heeft nu niet niet plaats geh; Spr. hoopt, dat dit in den vervolge w het geval zal zijn. Exclusiviteit in een stijlvolle omgeving Stijlvol en exclusief. Dat geldt voor het assortiment dat wij u bieden voor een complete woninginrichting. Onze collectie meubelen, woningtextiel en woonaccessoires biedt alle mogelijkheden. Kerkstraat 3-5 3764 CR Soest Tel.: 035-6030303 Fax: 035-6029995 gemeente Raadhuisplein 1 - 3762 AV Soest Telefoon 035 - 60 93 459 60 93 460 BOUWZAKEN AANGEVRAAGDE KAPVERGUNNINGEN VERLEENDE KAPVERGUNNINGEN Tot vrijdag 6 sept Ferdinand Huyckls Birkstraat en Van Lc sloten zijn voor het verband met de bodi het tankstation. H worden omgeleid v Blaeckweg en de Va Deze week vinden ve werkzaamheden plaal De Dorresteinweg gracht en het Vaarde werkt aan het verlegg Tijdens de werkzaa strook van de rijbaan keer worden gebruik Op de Wielewaal i van de bouwwegen definitieve bestratinj Aan de Klein En begonnen met het t het laatste gedeelte Engendaal: de Hou Langs de Birkstri wordt verder gegaar ties voor de verbe keersveiligheid. Rond de aansluit op de Nieuweweg v met het aanbrengei Daarvoor is de Smi sen winkelcentru Nieuweweg. Vanaf ber zal de Nieuwev Smitsweg volledig doorsteek naar de Nieuweweg wordt ste weken van st fietspad en een ge van de Nieuwe Smitsweg opgebrc zal worden omgel len de omleiding worden beperkt. 1 ting van de Nieu sen van de lijni Weegbreestraat x indien nodig ook 70 tussen de Alb Zuid NS via de wijkstraat rijden, De burgemeester maakt bekend dat burgemeester en wethouders van plan zijn op de volgende aanvragen met toepassing van de daarbij genoemde voorschriften, vergunning te verlenen voor het: 1. bouwen van een garage, le Heezerlaantje 46; (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening) 2* plaatsen van een berging/hobbyruimte (model schaftwagen), Gemini 229; (artikel 8 van de voorschriften bestemmingsplan Mercury) 3. aanbouwen van een serre en het veranderen van een garage, Julianalaan 14: (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50 lid 5 van de Woningwet) 4. het bouwen van een woonhuis met garage, Wielewaal 27a, (achter Den Blieklaan 66). (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening) Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen, is een ieder bevoegd binnen een termijn van twee weken, te rekenen vanaf donderdag 5 september 1996 eventuele bedenkingen schriftelijk bij burgemeester en wethouders in te dienen. De op deze aanvragen betrekking hebbende stukken liggen gedurende diezelfde termijn, dagelijks van 8.30- 12.30 uur, in het gemeentehuis, afdeling planologie en bouwen (balie bouwzaken), Raadhuisplein 1, ter Periode: 22 augustus t/m 29 augustus 1996 De volgende aanvragen voor een kapvergunning. zijn ontvangen: Perceel: Heideweg 8 Soesterbergsestraat 112 Het met een gemerkte bouwplan ligt tevens ter inzage in de Dependance Publiekszaken, Dorpsplein 17 te Soesterberg, geopend dinsdag en donderdag van 14.00-16.00 uur. BOUWAAN VRAGEN/MELDING EN INGEDIEND BOUWPLAATS BETREFT INGEDIEND Eigendomweg 2 en 2b (96479) vergroten van 2 dakkapellen 22-8-96 Goudvink 63 (96470) bouwen van een carport 20-8-96 Koningsweg 17 (96477) verbouwen en uitbreiden v.e. verkoop punt voor motorbrandstoffen 22-8-96 Leeuwerikweg 20 (96490) plaatsen van een dakkapel 22-8-96 Oranjelaan 14 (96432) uitbreiden van een woonhuis 20-8-96 Soesterbergsestraat 54 (96471) veranderen van gevels van een bankgebouw 20-8-96 Turfstreek 227 (96435) uithreiden van een woonhuis 21-8-96 Van Lenneplaan 34 (96002) verbouwen en uitbreiden van een woonhuis (wijz. verl. vergunning) 21-8-96 Deze aanvragen kunt u inzien in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1, afdeling planologie en bouwen (balie bouwzaken), geopend elke werkdag van 8.30-12.30 uur. VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN/MELDINGEN Betreft: 4 coniferen, 1 taxus en 1 hulst 1 douglasspar, 1 fijnspar, 1 tamme kastanje en 1 amerikaanse vogelkers 1 fruitboom en 1 conifeer 4x berk, 5x fijnspar, 3x douglasspar, 2x acacia, lx thuja en 1 conifeer 1 wilg 1 esdoorn en 1 berk 1 conifeer en 1 ceder 2 acacia's 1 eik, 7 sparren en enkele dennen 1 conifeer 1 berk 4 dennen en 1 berk 1 kastantje Klarinet 389 Parklaan 35 Lisdodde 17 Bilderdijklaan 27 Bilderdijklaan 15 Gemini 62 Sparrenlaan 5 Amersfoortsestraat 98 Ereprijsstraat 129 Prins Bernhardlaan 30 Beetzlaan 4 Diegenen die menen in hun belangen te worden geschaad door een eventuele vergunning kunnen dit mon deling of schriftelijk binnen 4 weken na deze bekendmaking kenbaar maken bij de afdeling groen milieu van de gemeente Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest, telefoonnummer 035-6093709. Periode: 22 augustus t/m 29 augustusl996 De volgende kapvergunningen zijn verleend: Perceel: Betreft: Energieweg 6 1 berk en 1 es Middelwijkstraat 35 1 esdoorn Bosstraat 14 1 acacia Gemotiveerde bezwaren tegen de verleende vergunning kunnen binnen 6 weken na deze bekendmaking schriftelijk worden ingediend bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Soest, Post bus 2000, 3760 CA te Soest. INCIDENTELE FESTIVITEITEN WET MILIEUBEHEER De burgemeester maakt bekend dat in het kader van het Besluit Horecabedrijven milieubeheer voor: Café Bos en Duin Bosstraat 80 SOEST op: 7 september 1996 van: 21.00 uur tot 2.00 uur vrijstelling zal gelden van de geluid- en trillingsvoorschriften van genoemd besluit. Inlichtingen: afdeling groen en milieu, tel. 035-6093593. BOUWPLAATS Amersfoortsestraat nabij nr.35 Felix Orttlaantje 5 Generaal Winkelmanstraat 63 Goudvink 63 Julianalaan 50 Lange Brinkweg 17a Lange Brinkweg 36a Prof. Lorentzlaan (ong.) Rademakerstraat 21 Zuidergracht 45 Zuidergracht 49 BETREFT (96274) (96299) (96393) (96470) (96360) (96194) (96157) (96324) (95620) (95633) (96397) VERZENDDATUM bouwen van een c.a.i.-ruimte 19-8-96 bouwen van een woonhuis met garage (kavel 7) 20-8-96 bouwen van een garage/berging 20-8-96 bouwen van een carport 22-8-96 wijzigen kapvorm uitbouw en het daarop plaatsen v.e. dakkapel 20-8-96 bouwen van een woonhuis met garage/berging 20-8-96 bouwen van een woonhuis met vrijstaande garage 19-8-96 bouwen van 6 half-vrijstaande woningen 20-8-96 veranderen en vergroten van een woon-/winkelhuis 19-8-96 bouwen van een werkplaats/stallings ruimte en een opslagloods 19-8-96 bouwen van een tijdelijke kantoor ruimte met een weegbrug 19-8-96 Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden een gemotiveerd bezwaarschrift indienen. Als u een bezwaarschrift wilt indienen, dan moet dat bezwaarschrift worden gericht aan Burge meester en Wethouders van Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest. Het bezwaarschrift moet BINNEN 6 WEKEN na de VERZENDDATUM worden ingediend. De stukken kunt u inzien in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1, afdeling Planologie en Bouwen (balie bouwzaken), geopend elke werkdag van 8.30-12.30 uur. GEMEENTEBEGROTING 1997 Burgemeester en en wethouders van de gemeente Soest brengen ter openbare kennis dat de gemeentebegroting 1997 aan de gemeenteraad is aangeboden en vanaf heden gedurende veer tien dagen voor een ieder ter lezing is neergelegd en tegen betaling van de kosten algemeen verkrijgbaar is gesteld. RAADSVERGADERING De gemeenteraad vergadert op donderdag 19 september om 19.30 uur in het gemeentehuis. Agenda: 1. Onderzoek geloofsbrief nieuw benoemd raadslid. 2. Spreekrecht. 3. Vaststelling van de notulen van de openbare vergadering van 20 juni 1996 en 18 juli 1996. 4. Ingekomen stukken en mededelingen van de voorzitter. 5. Vragenhalfuurtje. 6. Voorstel 96-78 voorbereidingsbesluit voor het perceel Vedelaarpad 53. 7. Voorstel 96-73 archiefverordéning gemeente Soest. 8. Voorstel 96-77 wijziging Verordening leerlingenvervoer. 9. Voorstel 96-82 duurzaam bouwen in Soest. 10. Voorstel 96-80 voorlopige vaststelling uitgaven/inkomsten van de personeelskosten en en de materiële instandhouding openbare scholen over 1995. 11. Voorstel 96-76 ruiling van gronden Koningsweg hoek Eigendomweg. 12. Voorstel 96-74 verkoop van twee bouwkavels aan de Beukenlaan. 13. Voorstel 96-75 verkoop grond voor Buys Ballotlaan 9. Agenda en stukken liggen ter inzage in het gemeentelijk INFOrmatiecentrum (hal gemeente huis) Spreekrecht publiek a. De totale inspreektijd per openbare raadsvergadering bedraagt 30 minuten. Het inspreken vindt voorafgaande aan de behandeling van het desbetreffende agendapunt plaats en be draagt maximaal 3 minuten per persoon of groepering. b. Het spreekrecht (één termijn) geldt niet bij de agendapunten: opening, vaststelling van notulen, mededelingen, vragenhalfuurtje en bij voorstellen tot benoeming van persoon. c. Het spreekrecht geldt niet bij een agendapunt waarvoor reeds eerder in de raadscommissie(s) de moge lijkheid heeft opengestaan van het spreekrecht aldaar gebruik te maken. d. Van het gestelde onder c. is uitgezonderd het agendapunt waarbij het college een gewijzigd voorstel heeft gezonden, danwel schriftelijk een reactie heeft verzonden op de ontvangen commissie-adviezen. Het spreekrecht heeft dan alleen betrekking op de wijzigingen. e. De wens om gebruik te maken van het spreekrecht moet uiterlijk 12.00 uur op de dag waarop de vergade ring van de raad wordt gehouden bij het kabinet van de burgemeester schriftelijk of telefonisch gemeld worden. PLAATS CHEMCOKAR Vrijdag 6 september Soesterberg, Winkelcentrum Buys Ballotlaan, 18.00'tot 20.00 uur. Zaterdag 7 september Winkelcentrum Soest-Zuid, 09.00 tot 12.00 uur Vrijdag 13 september Winkelcentrum Smitshof, Vrijdag 13 september Bejaardencentrum Honsbergen, Wiardi Beckmanstraat Zaterdag 14 september Winkelcentrum Overhees, Tamboerijn 18.00 tot 19.30 uur 19.45 tot 21.00 uur 09.00 tot 12.00 uur BESLUITEN 15. W. <1.(1. 27 augustus 1996 ONDERWERP Aanpassen norminkomens Wet Voor zieningen Gehandicapten Subsidieverzoek t.b.v. kinder rechten Festival 1996 Subsidieverzoek Evangelisch centrum voor verslaafden te Dordrecht Brief van Amersteyn basiseducatie met verzoek om bekostiging van basiseducatie-activiteiten Brief van het Educatief Centrum Amersfoort (basiseducatie) met ver zoek om bekostiging van NT2- activiteiten BESLISSING Norminkomens Wet Voorzieningen Gehandicapten aanpassen aan de gewijzigde bijstandsnormen op grond van de A.B.W. en bijlage I van het Ver- strekkingenboek Voorzieningen Gehandicapten overeenkomstig wijzigen. - Het verzoek gemotiveerd afwijzen - concept-brieven verzenden. - rfet verzoek gemotiveerd afwijzen - concept-brieven verzenden. Amersteyn basisecudatie een brief zenden dat wij geen reden zien om over te gaan tot bekostiging van de deelnemers contacturen van Soester cursisten, gelet op punt 1 t/m 6. Het ECA een brief zenden dat wij geen reden zien om over te gaan tot bekosti ging van het scholingsprogramma voor een vijftal Soester cursisten, gelet op de punten 1 t/m 4; dat de directeur van Trema'87 onder bepaalde voorwaarden bereid is twee van de vijf cursisten weer toe te laten tot Trema'87dat wij er van uitgaan dat het ECA haar verplichtingen t.a.v. reeds toegelaten (Soester) cursisten nakomt.

Soester Courant | 1996 | | pagina 4