Physical breidt accommodatie uit met 'huiskamerachtige' aerobiczaal loeders en dochters stappen zó naar linnen bij vernieuwde Middelman Mode fWLBEDRIJF HANDEL WANDEL pagina 9 KOMT ERD 1 Klant-van-de-maand bij 'Het Blauwe Druifje' Heel Soest kan met de Gemar Gezinsmarkt op strippenjacht Nieuwe, ruimere openingstijden Ontspanning op het hoogste niveau Verende vloer primeur voor Soest iENSDAG 4 SEPTEMBER 1996 SOESTER COURANT rie open dagen: donderdag, vrijdag, zaterdag Dubbele inbraak aan Stadhouderslaan Wie aan politiek doet leest de Soester Courant 25 september begint de kookcursus weer! -d Restaurant Iedere week reis cheque van 500 1 samen. Aluminium <k ROUWENDAAL REMULT Kerkstraat 3-5 3764 CR Soest Tel.: 035 - 6030303 Fax: 035 - 6029995 Met de ingebruikneming van een nieuwe aerobiczaal heeft Physical, de bekende Soester "sportstudio" aan de Steenhoffstraat/Dalweg, haar accommodatie belangrijk uit gebreid. De nieuwe zaal is uitgerust met een aantal moderne snufjes. De extra zaal biedt 200 vierkante me ter extra ruimte, die bij Physical vooral gebruikt zal gaan worden voor aerobics. Physical-eigenaar Ron Gleym is bijzon der ingenomen met de uitbreiding, die gevonden werd in de ruimte die na het vertrek van de voormalige buurman - Instituut Hulscher - beschikbaar kwam. Gleym is de afgelopen weken zelf druk geweest met de verbouwing, waarbij hij de belangrijkste technische vebeteringen aan specialisten uitbesteedde. De nieuwe accommodatie beschikt o.a. over een podium, waardoor de cursisten de verrichtingen van de areobic-docente op alle plaatsen in de zaal goed kunnen volgen. De kleurstelling is geel en wit, waardoor het geheel een sfeervolle uit straling heeft. "Een beetje huiskamer achtig," aldus Ron Gleym. Meer lucht Een van de snuljes die in de nieuwe zaal zijn toegepast is de "verende vloer" van Amerikaanse makelij, die voor Soest een primeur is. "Alsof je op lucht loopt," legt Ron Gleym uit. De fraaie houten vloer is op een speciale manier gelegd, waarbij o.a. gebruik is gemaakt van ve rende verbindingen. De vloer geeft meer stabiliteit en Gleym rekent erop dat er minder blessures zullen voorkomen. "In dat opzicht kun je zeggen dat zo'n vloer preventief werkt." Igjgpraak en vraag ntjy Jeiefoon 033 15 jaar garantie op hel verstelbare mechaniek Of u nu ontspannen wilt zitten, liggen of achterover leunen, Lazyboy-relax- fauteuils bieden u altijd het hoogste komfort. Verder beschikt de zaal over een instel bare verlichting, waarmee het licht kan .worden aangepast aan de gewenste "stemming", en een uiterst modern luchtverversingssysteem met een vier maal zo groot vermogen als de traditio nele systemen. "We kijgen dus letterlijk en figuurlijk meer lucht," aldus Gleym, "en het wordt niet benauwd." Foto: Aldo Ailessie aerobiczaal, direct naast de fitness ruimte, blijft overigens ook in gebruik. "We kunnen nu dubbele lessen draaien; daar is genoeg belangstelling voor." Met de ingebruikneming van de nieuwe zaal is Physical dan ook voorbereid op een sterke groei. De ruimte wordt officieel in gebruik genomen tijdens het open huis op 22 september, waarmee Physical het nieuwe winterprogramma presenteert. Ook u vindt bij ons een originele Lazyboy naar uw smaak. Het verkoopteam van Middelman Mode in de vernieuwde zaak: Anja, Marijke, Petra en Hennie. Foto: Aldo Ailessie In de afgelopen weken is bij j*MiddeIman Mode, de bekende Éamesmodezaak aan de Van Wee- destraat, zo'n beetje alles op z'n kop feezet. Er is geschilderd, gebouwd en getimmerd dat het een lieve lust was. De winkel is daarmee omgeto verd tot een moderne en gezellige kledingzaak, waar iedereen heel makkelijk naar binnen kan stappen om te zien wat er van hun gading is. De nieuwe vormgeving komt vooral tot uitdrukking in de "opdeling" van de zaak in kleinere segmenten, elk met hun eigen stijl. De totale collectie - sportief, draagbaar én betaalbaar, zoals het motto bij Middelman luidt - komt op die manier aanzienlijk beter tot haar recht en voor moeders en dochters die op zoek zijn naar mode die jong en vlot is, is de drempel bewust laag gehouden. Wie bij Middelman binnenstapt zal ver rast worden door het nieuwe interieur, maar misschien nog meer door de col lectie zelf. Die laat zich overigens niet met één woord omschrijven, vooral omdat de variatie de boventoon voert. Er bestaat volgens Emma en Anja Middelman, die gezamenlijk de inkoop voor hun rekening nemen, ook niet meer zoiets als een "modebeeld" dat bepaald wordt door één kenmerk. "De collectie wisselt voortdurend en is dus nooit hetzelfde; elke week is er wel wat nieuws. De leveranciers komen te genwoordig wel zes keer per seizoen met een nieuwe dingen op de markt, in soms heel andere kleurgroepen. Dat maakt het juist spannend om even bij ons binnen te lopen en te kijken wat er inmiddels bij is gekomen." De nieuwe zaal wordt met name het domein van de aerobic-docenten Anita Dekking en Wanja Haak. De huidige Brede collectie De collectie van Middelman Mode is opvallend breed samengesteld en omvat niet alleen bekende merken - Corel, Rosner, Frapp, Public, Tai Fun, Another Woman, Turn Over, Weber en Zerres, bijvoorbeeld - maar ook een grote variatie aan prijsklassen. Ook de doelgroep is immers breed: vrouwen van zeg maar twintig tot wel tachtig jaar. Zij kunnen in de vernieuwde modezaak terecht in de maten 36 tot en met 46. "We helpen graag," zeggen Emma en Anja Middelman. "Het leukste is om samen met de klant te zoeken naar iets wat niet alleen leuk staat, maar ook lek ker draagbaar, betaalbaar én makkelijk te combineren is. Wij zeggen ook rustig: trek maar weer uit, 't staat je niet, en niemand gaat hier verplicht met iets de deur uit. Dit is een winkel waar je ge woon lekker zómaar binnenstapt om op je gemak wat rond te neuzen." Open dagen Middelman Mode viert de verbouwing deze week met drie speciale "open da gen" (donderdag 5, vrijdag 6 en zater dag 7 september) en met een heel spe ciale aanbieding: Corel-stretchbroeken met maar liefst twintig gulden korting! Komende vrijdagavond is het helemaal de moeite waard om een kijkje te nemen in de nieuwe winkel aan de Van Weede- straat, want dan zijn er modeflitsen waarin vier professionele mannequins een aantal hoogtepunten van de nieuwe collectie presenteren. advertentie Inbrekers hebben in het afgelopen weekeinde hun slag geslagen in twee naast elkaar gelegen woningen aan de Stadhouderslaan. Ze namen uit beide woningen sieraden, identiteitsbewijzen en geld weg. "We kunnen iedereen helpen. Mode voorschriften bestaan niet meer; lang of kort, het maakt niet uit - vrouwen kun nen zelf kiezen wat ze leuk vinden. De nieuwe collectie is ook niet opgehangen aan één kleur, maar omvat een veelheid aan nieuwe kleuren en stoffen." Opval lend is de stretch-kwaliteit, die comfor tabeler in het dragen is. "Het zit gewoon lekkerder, en daar gaat het toch om?" sleepdienst. Tempo-Team heeft al ruim dertig jaar ervaring in het uitzendvak. Momenteel behoort Tempo-Team, met ruim hon derd vestigingen, tot de grootste uit zendbureaus van Nederland. Tempo- Team Soest is gevestigd aan de Soesterbergsestraat 12. Iedereen die op zoek is naar een baan, kan op 7 september naar deze vacatu res informeren. Het aanbod is zeer ge varieerd: horeca/catering, gezondheids zorg, techniek, industrie en kantoor. Voor vragen over werktijden, salaris en andere zaken die met de aangeboden banen te maken hebben, kunnen de be zoekers van de regionale banenmarkt bij de Tempo-Team medewerkers terecht. Met de mensen die geïnteresseerd zijn in t Ook in augustus is bij "Het Blauwe Druilje", de bekende bloemenzaak aan de Soesterbergsestraat 20, een klant-van-de-maand in de prijzen gevallen. Ditmaal was het mevrouw F.M. Menning van de Korte Ossendam die de bijbehorende waardebon van 50 gulden in ontvangst mocht ne men. Ze kreeg de bon en een (zonne)bloemetje uit handen van Sandra Los en Jacqueline van Knobelsdorff. Jacqueline (zittend) en Sandra met de gelukkige klant-van-de-maand, mevrouw Menning. Elke laatste zaterdag van de maand trekken Sandra en Jacqueline, de beide bloembindsters van het "Druilje", uit de forse stapel ingele verde formulieren willekeurig een klant-van-de-maand. Iedere klant kan, ongeacht de hoogte van zijn besteding, meedoen aan deze fleu rige actie. OOGMETING - OOGDRUKMETING - CONTACTLENZEN Register-optometrist - Contactlensspecialist A.N.VO. BURG. GROTHESTRAAT 55 TEL 035 - 601 25 16 FAX 035-601 8779 BURG. GROTHESTRAAT 10 - SOESTDIJK - TELEFOON 035 601 38 59 's Maandags gesloten. Rabobank Nu airco op de Mégane Hatchback voor maar f990,-4! profiteer nu van 'ij ons langs voor /anaf f28.995,-. Betere dienstverlening betekent dat u de bank moet kunnen bezoeken wanneer y dat uitkomt. Daarom zijn met ingang van 2 september 1996 de openingstijden flink verruimd. U bent van harte welkom. Dit zijn de nieuwe openingstijden: Rabobank Soest-Baarn Kerkplein 9 3764 AW Soest Tel.: (035) 609 63 33 Ongelooflijk goedkoop winkelen én prachtige prijzen - daarmee gaat de Gemar Gezinsmarkt, de be kende supermarkt aan de Parallel weg, de septembermaand in. Vanaf deze week worden in heel Soest waardestrippenkaarten verspreid, waarmee fantastische prijzen ge wonnen kunnen worden. Gemar-bedrijfsleider C. van Boeijen met een van de reischeques (op iets meer dan ware grootte). 3ar P'aatwerkgarantie winnen, variërend van rollades en fruit manden tot bloemen en salades (en nog veel meer), maar de hoofdprijs is elke week een reischeque ter waarde van 500 gulden. De cheque kan verzilverd wor den bij reisbureau Star Travel aan de Soesterbergsestraat 22. Wie onverhoopt thuis geen waarde strippen heeft ontvangen kan daarvoor overigens ook bij de kassa van de Gemar terecht. Men krijgt dan een set voor de hele maand en kan vier weken lang profiteren van de zeer voordelige aanbiedingen en wie-weet: een korting van 500 gulden op de eerstvolgende va kantiereis! STRALEN SCHOPEREN FIJNSTRALEN GLASPARELEN Alle kantoren maandag t/m vrijdag09.00-17.00 uur Ons hoofdkantoor ook: Op 'de waardestrippen staan uiterst voordelige aanbiedingen met vele gul dens korting. Dat is op zichzelf dus al volop de moeite van het bekijken waard, maar ook de kaart zelf is waardevol. Wie hem - voorzien van naam en adres - inlevert bij de Gemar Gezinsmarkt maakt kans op een fantastische prijs. Elke week zijn er tientallen prijzen te EEN EIGEN Mamifp vanlèvfn Met de Rabobank sta je er niet alleen voor. Soest Nieuwegrachl 23 Tel. 035 - 6022050 Fax 035 - 6011030 Dir. Dhr. G.H. v.d. Broek Privé 035 - 6011045

Soester Courant | 1996 | | pagina 9